Új privát üzeneted érkezett!

Monic,
a barátnőm is ugyanezt mondta :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska ez tök jó.
Nagyon rendes a Lili, hoy segít neked takarítani.

timejka
 
 


Monic nálam ez az idegbaj mensi előtt is szokott lenni.

timejka
 
 

 
 

Laptető!!!!
Ma babás leszek :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Kép

LINÁCSKA
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

TIMEJKA
???

Jelentem a hasamról a tapasz még tegnap este fürdésnél levált.
A seggemen stabil! :wink: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Sziasztok! :)

Tyűha! Mennyi kismami van készülőben! :wink: Linácska, Dituli, Veramo, Twist: Mennek a drukkjaim az inszemekhez! +++++++++++++++++++++

Timejka: Már biztos megcsináltad a tesztet.. már nagyon furdallja az oldalamat a kíváncsiság.. Elárulod? :oops:

Zsuzska: Gratula a szuper eredményekhez! :)

Évi: Remélem a 4D-n megmutatják a picúrok, hogy mi van a szoknyájuk (vagy a nadrágjuk alatt).
És nemsokára Nemone, Zsuzska és Monic pocaklakójának lábaköze is megmutatkozik. :)
Olvastam, voltak tippelgetések. Én is beszállnék. :) Éviéknél kislányok, Némóka és Zsuzska fiú, Monic lány.

Én tegnap voltam a védőnőnél, egész elviselhető. Nem túl nyálaskodó, határozott. Kaptam egy csomó olvasnivalót, afféle repianyagot. :) Meg bejelentkeztem a dokihoz is a SOTE I-re, jövő hét szerdán megyek hozzá. Nagyon kedves és szimpi volt telefonon keresztül, "Vigyázzon magára!" búcsúzott el, és ahogy mondta, szinte elolvadtam tőle. :) Zsuzska, Némóka: köszönöm itt is a segítségeteket az orvosválasztásban. Hosszú gondolkodás után végül Némóka orvosa mellett döntöttem. :)

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


A mai mottóm:

Ha valakire haragszol, sokat segít, ha nyugodtan leülsz és elgondolkozol rajta :o)))

Kép

dita75
 
 


DENIKA
Szuper hírek, ezek szerint jó kezekben leszel, aranyos dokibá és védőnő! :D

dita75
 
 


Jelentem a tüszők nem repedtek meg, de szerencsére csak az egyik 20 milis nőtt meg 24-re tegnap óta, a többi maradt, tehát nem cisztásodik. LH továbbra is pozitív, szóval holnapra repednie kell.

Dita,
ez a kép tök jó!

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


LINACSKA
Fránya tüszők, de hát mindegy, elvégre ráérsz nem? :lol:
Pár nap ide vagy oda!

Sztem is ász a kép! :lol: :lol: :lol:

A mai munkahelyi hangulatot maximálisan takarja! :shock:

Amúgy ma csak mi vagyunk??? :roll:

dita75
 
 


Sziasztok!

Linácska, szurkolok a tüszőidnek!!!
Dita, nagyon édi ez a kép:))))))))

Én holnap megyek babásodni, nagyon vártam már ezt a napot!:))))
Tegnap éjjel 11-kor kellett tüsző repedést segítő injekciót kapnom. Nem sokra emlékszem a szuriból, én már akkor félig aludtam...-)))
Az mutatja, hogy nem csak álmodtam a szurit, hogy mára pozitív lett az LH tesztem, holnap pedig feljuttatják a katonákat a célig, aztán hajrá! Majd gondoljatok rám légyszi!

Mit szóltok ehhez az esős időhöz, meg a hűvöshöz? Holnap is ilyen idő lesz vajon?
Vendég
 


sziasztok!

én is itt vagyok, csak már megint annyi munkám van... :cry: :?

én holnap megyek újra a dokihoz uhu-ra, megnézi, hogy hétfőhőz képest mennyit nőttek a tüszők és a nyálkahártya. remélem jó híreket mond és legkésőbb hétfőn meglesz az inszem :)
Vendég
 


VERA

Drukkoljunk egymásnak holnapra!
Én annyi tejes izét fogyasztottam hogy a fülemen jön ki. Idetettem magam elé egy 1,5 littyós ásványvizet amit fél 3-ig valahogy le kell majd gyűrnöm.
Otthon ugyanez fog várni, de lehet, hogy csak egy litert vállalok be, az egyenlő napi 2,5 l. Nem hiszem, hogy többre képes lennék! :oops:
Remélem azért egy 7 milisre megnő a mnyh-m! :roll:
Ilyen vacak még sosem volt! :twisted:

Ezek szerint késő délelőtt lesz az inszemed, hogy ha 11kor kellett repit beadni. Nekem 6 körül kell beadni, mert olyan 8-9 körül szokott lenni az inszem! Remélem most már az uccsó lesz! :?
Kezdek parázni, hogy lombik lesz a vége. :roll:

dita75
 
 


OK Dita, szurkoljunk egymásnak, küldjük az erőt! Igen, jól mondod, déli 12-re hívtak be inszemre.

A sok ásványvíz és tejtermék a mnyálkahártya vastagodást segíti? Milyen tejtermékeket kell fogyasztani? Van itthon joghurt egy pár db. Akkor befalom mindet, ha segít.
Vendég
 


Most tudtam csak jönni, mert itt volt a főnök.

NEGATÍV! De nagyon!

timejka
 
 


TIMEJKA

Kép :cry: :cry: :cry:

VERA

Fald csak be finom is jó is! :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Dita idd a vizet, meg egyet a tejterméket. Húzz bele!

timejka
 
 


Sziasztok Lányok,

Ditulika : tetszik a mai mottód és a kép, lehet, h ma én is megtenném!!! :twisted: :twisted:
megy a drukk tüsző és mnyh növesztéshez!!!

Linácska: lányod édes, hozzám is jöhetne felmosni!! :oops: :wink:
megy a drukk a repedéshez , babásodáshoz!!

Timejka: van még 2 napod, nyugi!!!

Denika: grat a rendi végőnőhöz.

én tegnap este jól felhúztam magam, és eldöntöttem, h szarok bele. ha 2 hónap alatt nem tudták elintézni a szaros dolgot, akkor csinálja meg az aki itt marad, engem már nem érdekel.
erre ma mondom a kolléganőnek, h mi a helyzet, és mondja, h ő ezzel nem tud foglalkozni, mert de neki nagyon sok munkája van, és h ne neki mondjam, balalalal.... :shock: :twisted: :twisted: :twisted:
mondtam neki is, h akkor jó, engem innentől kezdve nem érdekel, hülye vagyok, h nekik akarok jót, és nem akarok szart - káoszt itthagyni. majd csinálják meg. hirtelen meglett egy eltünt számla. :shock: igaz még 1 hiányzik. szóval nem sokkal vagyunk előrébb. :twisted:
de most árad bennem a csííííííííííí!!!!!!!!!!!!! 8) azt hiszem!!!!!! :roll:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


CSIBI
Szegény macsek azé' sajnálom, jól összelapítja a kutty! :lol:
De itt egy-két emberre ráférne valami hasolnló! :twisted:

Timejkának már nincs csak egy nap, mindkettőnk vonalzója egy nappal el van állítódva! :x

Ha nálunk lennél már nem lenne hajad, itt soha semmi nincs meg! :shock: Eszméletlenek! Oszt folyton rajtam keresik. Persze előbukkan autóból, otthonról, meg olyan helyekről amihez közöm nincs. Mondtam mindent adjanak le hozzám mert akkor az irodámban meglesz. Könnyebb egy irodát felkutatni mint 28 másik helyet! :twisted:

Ülj rá a fejére és gondolkozz estig! :twisted: :twisted: :twisted:

dita75
 
 


Köszi Czinke!

Igen csak 1 napon van.

Ne idegeskedjetek csajok! Nyugalom a hosszú élet titka

timejka
 
 


Timejka: Hogy én mennyire útálom a nega teszteket.. :( Bár én amíg nem jött meg, mindig reménykedtem, mert nem hittem a tesztnek. Hátha Neked csak később mutatja a babát..

Dita: 2,5l vizet meginni egy nap az rengeteg. Én lombik után inkább teát ittam, abból könnyebben lecsúszik a sok folyadék. Most hűvös idő van, próbáld ki a teát, és meglásd észre se fogod venni, hogy 1-2 óra alatt lement belőle egy liter. :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Denika aranyos vagy, de én már nem reménykedek.

timejka
 
 


DENIKA
Monicnak is azt mondták, hogy tiszta bubimentes víz, és mindenkitől ezt hallom, sőt szoktam nézni hétvégén a két testőrt... egy csomó okosság van ám benne! A múltkor pont a vízről volt szó, és hogy a kémiai folyamatok 99%-a vízben zajlik és ezért annyira fontos a sok tiszta víz bevitele a szervezetbe......
Nem gond. Ez az üveg megoldás, hogy itt van előttem és látom, mindig kortyolgatok belőle.... ja és már alig lötyög valami az alján!
Tehát még azt bepuszilom és utána estig még van időm egy lityit lezúdítani! :lol:
A páromat csodálom, basszus annyi folyadékot meg tud inni egy nap! Van itt a cégnél ásványvíz automata és már mondtam neki, hogy akár rá is kötheti a hátára!

Hú te is már 7 hetes vagy...... csak ilyenkor látom, hogy megy az idő, mert amúgy csak vánszorog ha magamat nézem! :roll: :roll:

dita75
 
 


Megvolt a mai inszem is. Azért kicsit elkeseredtem, mert azt mondta az orvos, hogy holnap már nem csinálja meg még egyszer, mert max. kétszer szokták. Ehhez képest tegnap még azt mondta, hogy addig csinálja, míg a párom bírja anyaggal, és persze amíg meg nem reped a tüsző. Na ugye ma reggel még nem volt repedt. Nagyon remélem, hogy holnap reggelre már nem lesznek ott, és akkor jó volt a mai is.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Mi ez a pangás!

LINÁCSKA
Sztem okés lesz, a katonák eléldegélnek két napig, addig meg 1000 % hogy megreped! No para!

Én megjártam a pedikűröst, jó volt egy kis kényeztetés, holnap bejelentkezem a kozmetikushoz is, biztos lesz vagy két hét mire sorra kerülök! Pénteken meg fodrászhoz megyek, jövő héten! Félretettem egy kis manit és nem érdekel, hogy másra kell, mert már úgy nézek ki mint a lefosott kilóméterkő! :oops: :roll:

dita75
 
 


Linácska: biztos megrepednek!! guggolgass holnap még egy kicsit, ma azért ne!!!
no para!! ilyen gyönyörű tüszőkkel tuti babásodni fogsz!!

Dituli: teljes generál??? nagyon jól hangzik!!!
én egy fodrászra és egy jó kis masszázsra neveznék be!! a lábaim leszakadnak jelenleg.

ma tényleg nagyon nagy pangás volt!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


ezt rakta fel egy csajszi a másik topikon:

Ingyen kukkolhatják a leggyorsabb kismamák magzatukat a Semmelweis Egyetem szűrőnapjain. Csütörtökön, pénteken és szombaton öszesen 8-10 három illetve négy dimenziós ultrahang készülék segítségével bárki megtapasztalhatja a saját szemével, hogy fejlődik a kisbabája, és ha nagyobb magzatról van szó, a gyerek arcát is láthatja. A programon résztvevő 10 világhírű professzor, valamint több tucat nemzetközileg elismert szülész-nőgyógyász naponta körülbelül 40 várandós anyát tud megvizsgálni, írja a Független Hírügynökség.

Az ingyenes szűrésen az vehet részt, aki előzetesen időpontot egyeztet a szervezőkkel; ezt a 06-20/4747-087-es számon lehet megtenni. Az első két napon, azaz 11-én és 12-én a Zeneakadémia épületében végzik a vizsgálatokat, 13-án pedig az I. kerületi polgármesteri hivatalban."

Fél órája hívtam őket, holnapra kaptam is időpontot!!!!!!!! (A Várba kell menni...)

Nem adnak DVD-t de fényképet küldenek e-mailben.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


egy ,,vicces,, dolog:

Én igazán soha nem értettem meg, miért különböznek annyira a férfi és nõi szexuális szükségletek. És soha nem értettem meg azokat a Vénusszal és Marssal kapcsolatos dolgokat. Ugyanúgy nem értettem, hogy a férfiak miért gondolkodnak fejjel, a nõk viszont szívvel. És a végén, soha nem értettem, hogy miért csökken a nõi szexuális vágy a nagy "Igen!" kimondása után.
Például: Egyik este, múlt héten, feleségemmel feküdtünk az ágyban. Már lángolt a vágy és a hormonok, amikor mondta:
- Nem tudok most, nincsen kedvem... Csak akartam, hogy megölelj egy kicsit.
- Miii??? - mondtam - ez most mit jelentsen?
És akkor kimondta a mondatot, amelytõl fél minden férj a bolygón:
- Te egyszerûen nem érted az én érzelmi igényeimet, amelyekre szükségem van, mint nõnek, hogy kielégíthessem a te férfi testi szükségleteidet.
A furcsa arckifejezésemre csak azt mondta:
- Hát nem tudsz szeretni egyszerûen magam miatt, és nem csak azért, amit
az ágyban csinálok veled?
Rájöttem, hogy nem lesz semmi, elfordultam és elaludtam. Következõ nap felhívtam a fõnököm és kivettem egy szabadnapot, hogy egész nap a feleségemmel legyek. Elmentünk ebédelni, aztán elvittem egy nagy bevásárlóközpontba ahol egy fél emeletnyi nõi ruha üzlet volt. Körbe mentem vele, amíg kiválasztott néhány drága ruhát. Nem tudta eldönteni, hogy melyiket vegye meg, így mondtam, hogy megvesszük az összeset. Cipõt is akart, amelyik illik a ruhához, mondtam hogy vegyünk mindegyik ruhához valót.Elérkeztünk az ékszerboltig, ahol választottam gyémánt fülbevalókat. Mondhatom, hogy itt már naagyooon izgatott volt. Biztos arra gondolt, hogy a csõd szélén vagyok. Arra gondoltam, hogy próbára tesz amikor kérte a tenisz csuklópántot, mert még soha életében nem fogott teniszütõt.Biztos gondolkodásba ejtettem, amikor így válaszoltam:
- Persze, drágám.
Szerintem már közel volt a szexuális csúcshoz az óriási izgalomtól.. Végre mosolyogva szólt:
- Azt hiszem, hogy ennyi lesz. Menjünk a pénztárhoz.
Alig bírtam ki, hogy ne röhögjek, amikor válaszoltam:
- Nem tudok most, nincsen kedvem.
Az arca eltorzult és teljesen elsápadt:
- Miii???
Akkor elmondtam:
- Csak azt akartam, hogy az öledben tartsad egy kicsit ezeket a ruhákat...Te egyszerûen nem érted az én pénzügyi gondjaimat, amelyekkel meg kell küzdenem, mint férfinak, hogy kielégítsem a vásárlási vágyadat, mint nõnek.
És amikor rám nézett, úgy, mintha ölni akarna, hozzátettem:
- Hát nem tudsz szeretni egyszerûen magam miatt, és nem csak azokért a ruhákért, amiket veszek neked? Szóval, ma este sem lesz dugás...

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


CSIBI
Ez tök jó! :lol:

Na lejött a tomporomról is ez a vacak!
De visszanyomtam! :roll:

Qva kivi vok hogy mi lesz holnap! :?

dita75
 
 


Ditulika: nagyon drukkolok!!
mikor mész uh-ra??

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


sziasztok mentem!!

megy a drukk holnapra mindenkinek: most nem is tudnám felsorolni, h kinek.
Linácska, Ditulika 100000millió mega -giga- hiper drukk nektek!!!!!!!!!!!!!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


CSIBI

Nyócra remélem ott leszek! :roll:
Sietnem kell vissza mert jön megint egy munkaügyis.
Járna a kabáton át a védőitalig egy csomó minden. Még a szemüvegemet is megkérdezték, hogy ők vették-e. Mondom nem 55000 volt, tavaly vettem.
Ma is voltak! Hát hallanod kellett volna a főnökömet, hogy ők szegény cég nem tudnak ennyi mindent kigazdálkodni, oszt beleült a mercedes cabroba az egyik a másik meg a mercedes terepjáróba oszt elvágtattak!

dita75
 
 


Sziasztok!

Dituli drukk.

Czinke tök jó, hogy kaptál időpontot. Biztos nagyon sokan mennek.

Linácska nagyon szorítok.

Nem tudom mi van velem, de ahhoz képest, hogy negatív a teszt, tök nyugodt vagyok. Múlt hónapba ilyenkor már majdnem öltem. Lehet, hogy robbanni fogok előbb-utóbb? Nem szabad.

timejka
 
 


Sziasztok,

Timejka,

Dita írta nekem sms-ben a nega tesztet, nagyon sajnálom :cry:

Linácska,

nyugogj meg, nem gond ha holnap már nem lesz inszem a dickók kitartanak holnapig! Ilyen csodás eredményekkel sikerülnie kell :wink:
Ha Lili holnapig nem ér ide felmosni akkor nekem kell megcsinálnom :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dita,

én is úgy érzem magam mint az a bizonyos kilóméterkő... :oops:
Az utóbbi hetekben nagyon elhanyagoltam magam, eléggé szarul nézek ki. Én tegnap voltak kozmetikában, holnap délelőtt fodrászhoz megyek és hétfőn délután körmöshöz (muszáj megcsináltatnom szépre a körmeim, kell a lelki békémhez)
Ha még vennék magamnak pár új ruhát ki is lennék bkülve magammal, ugyanis a régi ruháim hasban és mellben szűkek, az űj kismami ruháim meg nagyok.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Szia Monic!

Ez van! Majd legközelebb. Hát igen, az előfordul kismamáknál szinte mindenkinél és mindig, hogy "kihízzákŰ" a ruháikat. De ez tök jó "hízás".

Nekemis kéne menni kozmetika, manikűr stb. de nincs időm.

timejka
 
 


Timejka,

ez tényleg jó hízás, mert kilóban továbbra is tartom a 3 kg-ot, viszont a térfogatom erőteljesen kezd megváltozni. :lol: :lol:
Ma többen is mondták nekem, hogy a hasam formája alapján tuti lányom lesz, úgyhogy kezdem szokni ezt a lehetőséget is és nem hívom Danikának a hasamat. :lol:
Viszont lánynevet még mindig nem találtunk. :roll:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Kolleganőm végig Lacikázta a gyermekét és megszületett neki Vivien. Van még időtök lány neveket kitalálni. Nekem fiú nevem van egy pár, de lány nem igen. Nem mintha most azonnal kellene a név. Sjnos! Ez a has formájáról megmondom, nekem nem megy. Én teli has voltam fiam lett, a barátnőmnek is olyan hasa volt mint nekem és fia lett. Szerintem tök mindegy, persze az ember találgat, hogy fiú, vagy lány, meg kíváncsian várja az uh-t, hogy látják-e a nemét, de teljesen mindegy. Legalábbis nekem.

timejka
 
 


Timejka,

ti megkérdeztétek annak idején Bence nemét, vagy meglepetés volt?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Timejka, sajnálom a nega tesztet!


Monic a ruháimmal pont én is igy vagyok mint te. A régiek szűkek az újak nagyok, talán ha bejön a rossz idő felavatom az újakat.


csajok ma megint 5 tányér húslevest ettem meg. Csak lé meg zöldség. Nekem ez az isten a terhesség alatt. Állandóan ezt enném, éjjel-nappal. Beszarás. Előtte 3 napig könyörögtek hogy egyek már meg egy tányérral.



Ditus, teljes general? hajrá. Én már túlestem ezen. Mostanság a munka nagyon lefáraszt igy nincs időm ezen agyalni, meg feelingem sem csinka legyek. (csak fejben :lol: ).


Nemone, mizu veled?? Nagyon eltűntél, voltál az eredményedért?? Remélem hogy nincs semmi baj veled :(


Ditu, Vera mennek holnapra a drukkok, gondolok rátok sokat!!!

Kép
pgsuska
 
 


Zsuzska,

én is nagyon leveses lettem a terhességem alatt, előtte ki lehetett üldözni vele a világból.
Totál igaz, hogy a kismama ízlése napról napra változik. Van olyan étel amiből előző nap nagyon jóízűt ettem műsnap pedig rá sem bírtam nézni :roll:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


TIMEJKA
Büszke vagyok rád, hogy nem öldökölsz!
Én szomorúan konstatáltam amikor jött a pirianyó, egy-két könnyet hullattam, előtte még ennyit sem, mert ott valahol éreztem, hogy nem fog sikerülni! :roll:
Most teljesen nyugodt vagyok! A munkahelyen is minden okés. Ma elment még egy kollégám, kapott egy napra 75000 ft-ot. Nem rossz órabér. Odadtak neki mindent csak menjem már a p-ba! Hát azért kinyílt a bicska a zsebembe emiatt!
De amúgy minden oké a főnököm egész nap ölelgetett meg mondta, hogy nekem itt mindig helyem van és ne hallgassak másokra, mert ha babás is leszek akkor vár vissza engem...... ja meg hogy ha akarom akkor adjak fel hirdetést a helyettesemre, mert most már tuti sikerülni fog! Mondtam neki, hogy azért még várjuk ki azt a két hetet, ha nem sikerül akkor felesleges még egy szájat etetni.
Bár mire betanítom az utódot az nem lesz leányálom. Nagyon sokrétű a munkám!
A fiúkat hétvégére elküldöm. De vasárnap mindenképp!

MONIC
Te is eddig okítottad az utódodat?

ZSUZSKA
Te csinka vagy! Ja és nagyon tecc a myvipes képek. NAgyon szép vagy rajtuk. A fehér szerkó a legjobb. :wink: :lol:
No meg tök ari szőke kiscsaj voltál. :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Dita,

én eddig csak egyszer voltam okítani, jövő héten megyek újra. Nekem könnyebb a helyzetem mert mi ketten vagyunk munkaügyesek és tudjuk egymás munkáját. Így a kolléganőm aki a legjobb bartánőm is mindenben tud segíteni az új csajszinak, de arra nincs ideje hogy 0-ról betanítsa. Ezért járok be és segítek betanítani, az igazgató is nagyon örült neki, hogy bent látott, nem árt egy jó pont mire megyek vissza a gyed-ről. :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic nem bírtam volna ki szülésig, hogy ne tudjam a nemét. Hál istennek megmutatta magát a kis kukis. Hogy mikor azt nem tudom, de valahogy a 20-30 hét között.

Dita rendes a főnököd.

timejka
 
 


Timejka

már én is nagyon türelmetlen vagyok 8)

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


twist: Hajrá, az inszemhez mennek a drukkok!!!!!+++++++++

szilvi: Drukk a hétfői inszemhez. A jövő hónapban mennyi kismamánk lesz!!!

timejka: Sajnálom.

dita: Kíváncsi leszek, hogy bevált-e a tapasz.

czinkeb: Megértem a munkahelyi dolgaidat. Én is mondtam a főnöknőmnek, hogy ha sikerül a kezelés, akkor veszélyezztetett terhes leszek. Az utódkeresésről semmi!! Ha nem foglalkozunk vele, akkor nincs is gond. Szegény kollégámat meg majd jól itt hagyom egyedül. Mindig ő szív, pedig olyan rendes, mert a dokis dolgaimat is csak azért tudom intézni, mmert ő segít.



vicky79
 
 


Azt el is hiszem Monic.

timejka
 
 


Vicky,

nekem is csak a múlt hét óta van meg az utódom, pedig már 3 hónapja nem dolgozom. Addig szegény barátnőm fulladt bele egyedül a munkába, de szerencsére neki kifizetik azt, hogy helyettem is dolgozik.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Én búcsúzom mert ma jól beszőlőztem és a gyomron teljesen kész van... Hányingerem is van, pedig örültem, hogy már megszabadultam tőle. :roll:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Ma van anyu szülinapja, csináltunk neki jó kis meglepit. Nem tudta, hogy megyünk, este 8-ig dolgozott. Mi meg elbújtunk a lakásukban, odatettünk egy tortát égő gyertyákkal. Szegény nagypapát már majdnem leszedte anyu a 10 körméről, hogy hogy hagyhatta itt az égő gyertyákat, mikor észrevett minket. Lili száját úgy kellett kézzel befogni, hogy csöndben maradjon.

Csajok, én délután olyan rosszul lettem, elöntött a víz, hányingerem volt, rázott a hideg, aztán 10 perc alatt elmúlt. Remélem akkor repedtek a tüszőcskéim. Vagy legalább egy belőlük.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska anyukád akkor jól meglepődött. Reméljük a tüszőcskéd repedt. szorítok

timejka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: