Új privát üzeneted érkezett!

Angel, gondolod, hogyha nekünk volt már egy ilyen vizsgálatunk és akkor csak 1-2 élettelent találtak már erről lehet szó?! De azt mondta a doki is, hogy ha én ölném meg őket akkor is nagyon sok élettelennek kellene ott lenni. És apának abból sok van a 3*-sa a minimumnak (60Millió) akkor hogy nem került a helyére több?
Na jó nem zaklatlak tovább!Kép Bocsesz
Julcsi2
 


Jaj már! Kép Dehogy vagy hülye! Kép

Rákérdeztél a Forgácsban és nem csinálnak? De talán azt tudják, hogy hol lehet ilyet!

angel37
 
 


Nem vagyok szakértő, de egy másik topicban olvastam, hogy ilyen összeférhetetlenség előfordulhat több éves kapcsolatoknál és azt szokták javasolni, hogy néhány hónapig gumival csinálják a párok, míg elfelejti a nő szervezete a dolgot. Egy ismerősünknék is ilyen volt, nekik inszemet csináltak, aztán pár hónapos volt a baba, mikor jött a spontán kistestvér. Ez gondolom, hogy a fertőzéses változatra talán nem igaz.

Betti
betti73
 
 

 
 

Hát, ennyire azért nem értek hozzá... Kép

Lehet, hogy nálatok tényleg a férjed anyaga miatt van Kép Az élettelenek sajnos nem úsznak semerre, azok akkorsem jutnak át a méhnyakon, ha az barátságosan fogadja őket.

Egyébként a vizsgálat egy egyszeri állapotot tükrözött, lehet, hogy most sokkal jobb lenne a helyzet! Kép

angel37
 
 


Igen Forgács doki azt mondta, hogy nem ért ezzel a vizsgálattal egyet, hogy régi fajta vizsgálat és nem egyértelmű. Õ azt mondta, hogy azt a vizsgálatot ne is vegyem figyelembe. De ez az egyik vélemény. Biztosna vannak érvek és ellenérvek, tiszteletben tartom persze az ő véleményét is. De én nem akarok ezelől sem elzárkózni.

Betti, kösziKép
Julcsi2
 


Kép KépKép


Ezeket Haga küldte nekem, én csak feltettem, remélem láttok belőle valamit.Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Nahát ezt még nem hallottam, és őszintén szólva kételkedem is...
PÉ utáni 4. napon is még van esély? PÉ utáni másnap 26%? Hümm. A sárgatestfázisban elvileg már esélytelen...

Végülis szexelünk azokon a napokon is! Kép

Köszi Vica, egyébként, hogy felraktad! Kép

Julcsi,
ha Forgács doki ezt mondta, akkor sztem higgyünk neki! Kép Õ biztos nem mond hülyeséget!

angel37
 
 


Angel, mindegyik doki másban hisz és mást mond. Kép

Ezt még én sem hallottam. Eddig azt hittem, hogy ott már esélytelen.Erre kiderül, hogy az a nap a legesélyesebb. Na látod erről beszélek!

Azt hiszem beszéljünk mostmár a főzésről!Kép
Julcsi2
 


Ja! Kép

Én Kisangyal módjára követem amit a dokim mond, neki hiszek! Szerencsére eddig nem mondott olyat, ami nem tetszik! Kép

Főzés? Nem vagyok egy nagy konyhatündér! Kép

angel37
 
 


sziasztok.

Faj a hasam.bububuKép

Kép
monyoka
 
 


SZia Monyó!

Mi a baj? Hogy fáj?

És mi az, hogy bububu? Kép

angel37
 
 


szia angel.

olyan mind amikor megjon csak nem gorcsol hanem feszul,mar a nadragomat is ki kell gombolni.
bububu=faj es az nem teccikKép

vettem ma egy olcso tesztet.lehet holnap megcsinalom.a hom meg mindig biztatoan magas.szerinted mit csinaljak?

Kép
monyoka
 
 


Szia Monyo! Jobbulást és szép estét Nektek én lépek! Eleget fársztottalak Titeket ma! Holnap ígérem jbb leszek!Kép
Julcsi2
 


Monyo, hanyadik ciklusnapon vagy? Mennyit késett?
Julcsi2
 


Szólt a Zuram, léptem.............
Julcsi2
 


Julcsi!
En is ugy tudom hogy inszemmel oldjak meg osszeferhetetlenseg eseten!De ahhoz meg hogy inszem legyen kell az atjarhatosagi!Nehez helyzet ez!Mikor kell eldontened?

Monyoka!
Hogy all a hod????Hatha nem mensi miatt!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


ah meg csak a 32 cn en vagyok.
nem tudom mit csinaljak teszteljek vagy ne.

ancsa a hom szamomra erthetetlenul magas.36.9.
nekem napkozben sem szokott 36.5 fole menni nemhogy reggel ilyen magas.meg nem volt.
ezrt elkezdtem picit remenykedni.

Kép
monyoka
 
 


Monyoka
Akkor reggelj tesztelj egyet!Talán már ott van a babucid,a pocakban,és nem is tudod!Kép

Julcsi
A gumival fél évig dolgot én is halottam vhol!

Angyal
Útközben tudatosult bennem,8-a az jövő hét!!!!!!!!!!!!!!!!!

Potter
Én is alvósba szoktam lenni délelőtt!KépAztán mire Apa hazaér összakapom magam.Tusolás,smink stb!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!!

Húú annyit, ertatok, mire végigolvastam, közben meg a vacsikészítés. MÁr itt is az este.

Ági! Kép
Akartam is kérdezni, ezek szerint már otthon vagy. Nem is csodálom, hisz marhára sterresz egy mh-ed van! Mióta vagy otthon ?
Ma jön haza a párod?!!? Hú az tök jó!!!!
Jövő héten mentek UH-ra? pontosan mikor?
Mikor kezdted el a tornákat? Aranyos vagy, de igen be szeretnék újra kerülni a táblába, de várjunk még csütörtökig Kép

Ancsa! Kép
Gratula a 22mm-eshez! remélem jól és jókor reped meg Kép Hajrá! Drukkolok!

Móni! Kép
Kb 3 hónapja szedem a folsavat, lehet recept nélkül is kapni, nem emlékszem mennyibe kerül, de tuti nem drága. Egy dobozban van egy csomó!
Szerintem is kezd el szedni!
Hétvégén mentek kiskatonavizsgálatra?!? Majd írd ám le mi volt!

Betti! Kép
Dejó, nem tudsz felrakni UH-s képeket? milyen Uh-n voltatok?Ez hülye kérdés lesz, bocsi, de honnan lehet tudni, hogy milyen nehéz a bébi?
Ezek szerint még mindig szeded a folsavat?

folytatom!

Kép
Kép
beuka
 
 


Moni
vény nélküliek listája,azt hiszem árat is ír.
http://www.hazipatika.com/drugs

vénykötelesek listája,árral együtt
http://www.pharmachip.hu/main/ut/gyogyszer

KépKép

KépKép
okr
 
 


Julcsi! Kép
Nem csodálom, hogy csalódott vagy, éppen ezért kérdeztem. Én is az lettem volna. Nagyon is! Féltem is tőle, hogy ezt a válszt kapjuk. Teljesen megértelek, hogy már nagyon szeretnétek egyről a kettőre jutni.
Én is úgy voltam vele minden hónapban, hogy eddig sem siekrült, akkor miért pont most sikerülne. Erre tessék. Nem tudom mi volt más, legszivesebben megosztanám veletek, de nem tudom.
MÉgis csak kitartást tudook kívánni Nektek, és tedd azt, amit szeretnél!!!
Sajnálom, hogy megjött Kép

Vica! Kép
csodálkoztam, hogy hol voltál tegnap. De látom iszapbirkózáson voltál Kép

Kriszta! Kép
Sokszor én is félek, hogy így járok a vödörrel Kép

Angel! Kép
Ezek szerint elérted a dokit! 8-án HSG Kép vagy Kép. Kitartás!!!

Megyek ránézek a kajára, de jövök még!!

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Manyo! Kép
Tesztelj holnap reggel!!!
Nagyon drukkolok!

Kép
Kép
beuka
 
 


sziasztok.

lanyok teszteltem de negativ lett.gondolhattam volna.nem akartam tesztelni de a hom biztato volt.
na mindegy egyaltalan nem erintett rosszul,sot sehogy.

Kép
monyoka
 
 


Sziasztok lányokKép

Megkergült a babanet???

VicaKép
köszönöm szépen, hogy felraktad a képeimetKép
Látom, van aki kételkedik benne,hogy melyik napokon lehet teherbe esni...

Monyoka,
én is olyasmit érzek, mint te tegnap.Puffad, feszít, néha szúr, néga görcsöl.Csak én szombat este (21.cn) óta barnázgatok.Semmi mást nem érzek. Ma biztos meg is fog jönni. Te teszteltél?

Julcsi,
én azt hallottam az immun.összeférh-nél 6 hónap gumizás, és ennyi idő alatt a női szervezet "észheztér" és nem idegen betolakodóként ismeri fel a kiskatonákat

Szép napot mindenkinek!
haga_28
 
 


Sziasztok!

Új lány itt, éppen mást csinál, úgyhogy beugrottam.

Beuka!

Még mindig szedem a folsavat. A doki azt mondta, hogy szedjem. Meg a vasat is. Ez a kettő a legfontosabb.

Még jövök,ha tudok!

Betti
25+6

Betti
betti73
 
 


Sziasztok!

Beuka, ahogy mondod, ugyanezt érzem. Mára azért egy kicsit megnyugodtam.Úgy döntöttünk, hogy még az áprilisi mensit is megvárjuk, aztán párom bejelentkezik andrológiai vizsgálatra én pedig HSG-re.
(persze lehet, hogy egy hét múlva már máshogy fogom gondolniKép) Mindenesetre a spermiumok kifejlődése 72 nap. Tehát ha valmilyen kezelés elkezdődik, csak 3 hónap múlva lehet észlelni a jvaulást. Férjem január óta nem dohányzik(azelőtt nagy dohányos volt. Múlt hónpban elkezdte szedni a Macát és most a Q10 koenzimet. Én nagyon bízom benne, hogy mindezek hatására áprilisban már sokkal jobb eredménye lesz. KépEzáltal az inszemen is sokkal jobb eséllyel indulunk és addig még a spontán babának is esélyt adunk. 2 ciklust csak kibírunk valahogy, ha már egy évet kibírtunk.
Tehát ha áprilisban megjön, akkor rögtön felhívom az Intézetet és egyből HSG-re kérek időpontot és nem tágítok.

A félév gumizást nem vállalom be. Mivel nem tudjuk, hogy ez e a probléma. Inkább amilyen gyakran csak tudunk együtt leszünk (gumi nélkülKép)

Móni! Hát jó, hogy nem vagy szomorú! Megtaníthatnál erre. Kép Bár igazából én sem emiatt voltam szomorú, sokkal inkább a várakozás miatt. Ahhoz, hogy megjön, már hozzászoktam.
Ti hol tartottok?

AngelKép Ez jó volt!
A HSG-ről majd beszámolsz, ugye??

Monyoka, normális esetben hány napos a ciklusod? (emlékszem, hogy voltak zavarok)

Ancsa, nem vagyok időhöz kötve. Végülis a dokival abban maradtunk, hogy párom menjen el a KRióba és telefonáljak vissza az eredménnyel. Azt mondta , hogy lehet, hogy csak lombikhoz lesz elég és akkor nem lesz HSG. Ezt csak azért nem értem, mert azelőtt meg még 3 hónapot akart adni a spontánnak. Látta rajtam, hogy csalódtam és ezért mondta, hogy akkor csináljunk a férjemnek egy teljes andrológiát és attól tegyük függővé.
Julcsi2
 


Ja igen és még egy lépés:m újra elkezdem szedni az Elevitet, állítólag a fogantatásban is segít és persze sok fejlődési rendellenességet kivéd. Úgyhogy ezen ne múljon. És holnap végre utánajárok, hogy hol tudok Aloe Berry gélt beszerezni.
Julcsi2
 


SZia Julcsi,
naná, hogy beszámolok Kép
mondjuk a lényegét átalszom, de majd összeszedem az emlékeimet! Kép

Asszem én se vállalnám a gumizást... Megkattanék félév esélytelen időszaktól... (Most így gondolom Kép )

angel37
 
 


Julcsi,
tudok egy helyet, ahol én is veszem a Berryt, de ott drágább, mint Reni mondta...
Egyébként meg a Forever Livingesektől lehet.

angel37
 
 


julcsi lanykoromban 30-35 napos ciklusaim voltak.most ossze vissza jon meg.
tegnap ezen vesztunk ossze a ferjemmel,azt mondta hogy minek tesztelek hisz meg csak 33 napon vagyok.Ugysem mutatna ki.
en nem szeretem a bizonytalansagot ,mostmar tudom hogy nincs baba es lenyugodtam,nem filozok rajta.ennyit megert a teszt.kulomben is sokkal nagyobb hulyesegekre elmegy a penz.

julcsi.ilyen osszeferhetetlensegi(ha neked ez van)problemaval szenvedett dudu a masik topikbol.neki lehetet valasztani.vagy 6 honap gumizas vagy inszem.O az inszemet valasztotta es most ikreket var.Képelsore sikerult

Kép
monyoka
 
 


Sziasztok!

Jól meg van hibbanva a babanet, hátha most már jobb lesz. Vicces ez az időeltolódás.


Móni!
Sajnálom, de örülök, hogy nem törtél le. Indul az újab reménykedés.Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Monyoka, akkor még adj egy hetet magadnak és tesztelj újra! Kép

ebben az esetben én is az inszemet választanám, mert a siker 6 hónap után sem garantált. Pláne lusta katonákkal! Kép Dudu ikreket vár?????????? ezt még nem tudtam, csak hogy poz. a tesztje! Ez tök jó!!!!!!!!!!Kép
Julcsi2
 


Nektek nem is meséltem, hogy a keresztlányunk anyja elkezdte szedni a Macát, hogy rendbetegye a menszeszét, erre 1 hónap alatt terhes lett tőle. Azt mondta, hogy "Pedig nem is terveztem" (Nem a fenét...na mindegy)
Szóval újabb "tuti recept".Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Beuka! Azt tudom, hogy szívesen elmondanád a receptet! De recept sajnos nincs. Kép
Aztán számolj be nekünk, hogy hogyan fejlődtök! UH, szívhang, stb! Kép
Julcsi2
 


Monyo,
Kép a negatív tesztre, de sose lehet tudni... tudod, amíg nem jön meg...! Kép

angel37
 
 


julcsi en mar nem bizom benne hogy babas lehetnekKép
akkor mar egy nagyon nagyon halvany masodik csik mar kellene hogy legyen,de a teszt hotfeher.
25 os erzekenysegu.

Kép
monyoka
 
 


Sziasztok!
Nem volt babanet nálam,de úgy látom másnál se.

Kép
breni
 
 


SZiasztok!

Ezt ma kaptam, különösen ajánlom Potter, Vica és Kriszta figyelmébe Kép

Zöldhajú(v.szőke) nô a nôgyógyásznál:
- Doktor úr, nekem ott alul mindig bélyegek potyognak ki.
Mire az orvos:
- De hát az nem lehet. Vetkôzzön! Alaposabban megnézem.
Vizsgálja, egyszer csak elkezd röhögni.
- Na de doktor úr! Mit nevet?
- Drága hölgyem, ezek nem bélyegek, ezek a matricák a banánról...

Na így is meg lehet lepni dokibácsit! Kép Csikíta! Kép Kép Kép

Monyó,
bocs tegnap hirtelen el kellett mennem...
mi újság??? Kép

Beuka,
most még csak megbeszéljük! lehet, hogy elég lenne telefonon is, de én inkább személyesen! Kép

angel37
 
 


Ez a babanet kész van.utolsó küldés 10 óra 41,és még csak 9:41 van.

Kép
breni
 
 


Angel, hol veszed és mennyiért a Berryt?
Vica, de iszod az almaecetet?
Julcsi2
 


Julcsi, megy mél!

angel37
 
 


Sziasztok!
Julcsi javíts légyszi, ma 1. cn. Nem vagyok szomorú!

moni
 
 


SziasztokKép

Megkergült a babanet?

Vica,
köszi, hogy felraktad a képeketKép

Monyoka,
én is ilyesmit érzek, mint te tegnap. Puffad, feszít, néha beleszúr, belegörcsöl. Csak én még mindig barnázok szombat este (21.cn)óta. Semmi mást nem érzek. Lehet hogy még csak most fog visszaállni a szervezetem a "kalamajka" óta?
Teszteltél?

Julcsi,
én úgy hallottam, hogy immun.összeférh. esetén 6 hónap gumizás, és ez idő alatt "megnyugszik" a női szervezet, és nem idegen betolakodóként kezeli a kiskatonákat.

Mindenkinek szép napotKép
haga_28
 
 


Julcsi, iszom igen.
Azt hiszem, hogy elég reggelente inni, de nekem ha kedvem van ,akkor napota 3x is iszom.
Elvileg úgy kellene, hogy 1 kanál ecet 1dl vízben + méz. De én méz nélkül iszom, mert hideg vízben nem oldódik fel, melegben meg az ecet borzalmas. Aki elkezdi inni, annak előre megmondom, hogy iszonytos, sőt förtelmes íze van, de meg lehet szokni. Én már eljutottam oda (2 héttel a kezdés után) hogy szeretem inni. Nagyon jó szomjoltó.
És szépen meghozta a mensimet 27 napra, nem szórakoztatott még pár napig.
Szerintem érdemes inni.Kép
Majd pár hónap múlva meglátjuk, milyen eredménnyel jár.Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Ja, és tengeri sós ülőfürdőzni is szoktam.
Arra meg úgy van a "recept", hogy a mensi végétől 10-15 napon át minden este. Azt hiszem 30 dkg kell 40-50 liter vízbe. Érdemes megvenni 3-4 kiló sót, hogy elég legyen. (Thetis, Sárvári Thermál kristály, stb)

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica
Én már próbáltam az almaecetet,igaz fogyós céllal.BORZASZTÓ!!!Én nem tudnám legyűrni,az biztos.
Az ülőfürdő viszont jól hangzik.Kép

Monyoka
KépKépSAjnálom!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Monyoka,

ne légy ily pesszimistaKép
egy ismerősőmnek 3 hetes késésnél mutatta ki, hogy ott lapul a kislánya a pocijában. Nagyon ideges volt, mert folyton hányingere volt, de a teszt még mindig negatívat mutatott. Úgyhogy, fel a fejjel, várj pár napot és új tesztKép
Én drukkolok Neked
haga_28
 
 


Lányok mi az a Berry, és mire jó?
Almaecet? Egy időben "fogyókúrához" használtam, mit ne mondjak semmi eredménnyel. Mire jó még?
Kép
haga_28
 
 


Haga,
http://fittaloe.hu/index.php?page=termek&t_id=2

Az emésztésnek tuti jót tesz az almaecet! Kép

angel37
 
 


Angel,
kösziKép

De a babásodásra ez jó? Mert olyan utalást nem találtamKép Kép
haga_28
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?