Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Titike,
szerintem, az a releváns, ami - ahogy a tájékoztatón is írja - 3 perc után jelenik meg, 10 perc elteltével már nem mindig értékelhető az eredmény. Szerintem Cinti Kistesója készülődget :D :D :D
A helyedben elmennék (akár) sztkba, és csináltatnék-kérnék egy vérvizsgálatot vagy akár vizelet vizsgálatot, utóbbi még aznap megvan (legalábbis itt), dokinak meg mondhatod, hogy aggódsz az előzmények miatt, nem utasíthat el és legalább megnyugszol!
Írj ám a fejleményekről!!

Angi,
Nálatok is zajlik akkor az élet. Tényleg Lányok, elismerésem! Én lehet nem mondtam még, de egy csemetére készülünk, persze nem zárom ki a lehetőségét a tesónak sem, de inkább (egyelőre) nem, mint igen, szóval respect Nektek!

Aviiiii,
Mesélj ám, milyen volt a csere doki akcióban ? :) Hogy érzed magad? Tényleg, ez egy kicsit se nem fáj? :roll: Drukk, drukk, drukk!!

Rani,
Te még biztosan bent vagy, de várunk a hírekkel!

Mindenkinek puszi :)
-m-i-a-
 
 


Sziasztok!

Titike! Ez nagyon izgi, de osztom Mia véleményét! Szerintem is kéne 1 vérvizsgálat!!!!

Én megvagyok, igaz érdekes a dolog, mert nem repedt meg a tüszőm, így megcsinálták ma az inszemet, és holnap megint megcsinálják. Apa már nem tud velem jönni, így este átvisszük a fiúkat anyumhoz, és reggel 7-kor rajtolok apa cuccával a MÁv-ba. Így akkor dupla inszemem lesz. Tök jó, mert kérdeztem az asszisztenstől, hogy nem gáz-e, hogy apa ma is, és holnap is produkál. Erre azt mondta, hogy annyira jók az értékei, hogy egymás után akár 3x is adhat szupi anyagot! :wink:

Szóval most ez van. Én hulla fáradt vagyok, de mindjárt visszük a fiúkat anyumhoz.

puszi!

Rani! Remélem minden jól ment!

aviubi
 
 


Avi, látod, mondtam én, hogy rá lehet dolgozni a dologra, főleg ilyen szupi eredményekkel, főleg úgy, hogy nem is lesznek a fiúk otthon, Apa meg majd kipiheni a "fáradalmakat" :):) Jajj, annyira nagyon tényleg drukkolok, mintha csak magamnak tenném! :):) Az meg, hogy dupla inszem is jónak hangzik=dupla esély! hajrá Zselykiiiii!!
Na, lelövöm magam és nem "nyalok" tovább :lol: :lol:
Az inszem kb. tényleg annyi, mint egy sima vizsgálat? Meddig nyomják fel (már bocsánat) az eszközt, amivel bejutattják a hadsereget? Arra gondolok, hogy mint átjárhatóságinál vagy? Tudom, hogy elolvahatnám a neten is,de csak jobb elsőkézből...Meg, ha ez a doki tényleg jobb, akkor majd írd meg a nevét (emailben), kérlek! Különben az andrológiával szembeni ajtó az? Ahol írja,hogy meddőségi központ?
Bocs a hosszúért :roll:
-m-i-a-
 
 

 
 

Édes vagy! Köszike! :lol:
Igen az andrológiával szembeni ajtó! A doki neve: Dr. Murányi Zoltán. ..
Na most rohanok, mert indulni kell!
pussz.

aviubi
 
 


Lányok köszi a tanácsot :) akkor mindenképp doki mert én már nem izgulok a tesztek miatt :) főként ha ilyen nehezen akar kiderülni jön e a babóca vagy sem . irok amint van fejlemény és szoritok mindenkinek
titike84
 
 


Sziasztok!

Itthon vagyok, 6-kor jöhettem el.
Jól kitoltam magammal, ugyanis tegnap este nem vettem be a metet. Jött reggel az altatósorvos, azt mondja az baj, úgyhogy gyorsan vv, hogy megnézzék a vércukromat + infúzió :roll: . Alig találtak vénát, az egyikbe beszúrtak, de úgy, hogy még az infúziós állványon is az én vérem folyt. Húúú, de megszenvedtem, aztán persze nem volt jó, mert elkezdett dudorodni a vénám. Az altatósorvost kellett lehívni, hogy valahogy szúrjon már meg és be tudják kötni az infúziót :roll: . Aztán csak sikerült, de én addigra 5* leizzadtam :cry: . A vércukrom aztán végül 4.8 lett, úgyhogy nem volt vele gond.
Meg nőgyógyászati vizsgálat volt még.
3/4 10-kor toltak be a műtőbe, ott még elszöszöltek egy kicsit, az altatás tök jó volt, 1/4 11-kor már ránéztem a telefonomra, úgyhogy gyors volt az egész. Valami olyasmi rémlett, hogy azt mondták minden ok, de majd jön az orvos és elmond mindent, úgyhogy semmiben sem voltam biztos. Aztán még mindig félkómásan jött a doki és hát mondta, hogy bizony el voltam záródva ( megint csak igazam lett) de ki tudták pucolni. A zárón ez áll: " Az átfecskendezés a kezdeti ellenállás után sikerült, positivitását Douglas punctióval igazoltuk".
Persze nem tudtam a dokival beszélni ,mert kómás voltam..... Azt kérdeztem, erre emlékszem,hogy ez vajon meddig marad így, dehát erre pontos választ senki nem tud adni, gondolom most kellene gyorsan teherbe esnem :roll:
4 hét múlva kell visszamennem.
ranita1979
 
 


Holnap majd jövök, de most olyan álmossá van rajtam.....
ranita1979
 
 


Ranita! De jó!!! Gartulálok! Tudtam én,hogy minden rendben lesz! Akkor most hajrá kistesó!

Mia! Ez az egész inszem, olyan mint a méhnyakrák szürés. Felrakják azt az izét, és utána 1 katéteren keresztül felnyomják a katonákat!
Na most megyek, mert hulla fáradt vagyok én is!

aviubi
 
 


Rani,
gratulálok, de jó hírek érkeznek sorban! Úgy tudom, hogy hsg után megnőnek az esélyek, szóval hajrá! (Neked amúgy megmaradt mindkettő vagy a maradék egyet "pucolták" ki?)
És boldog névnapot!:wink:

Avi,
Na most jó kis képzavarba kerültem...amit katéter alatt értesz, az ugyanolyan eszköz, mint amit átjárhatóságkor használnak? Átnyomják a méhszájon? Csak mert nekem az nagyon fájt (lehet én vagyok a gnóm..). Köszi a doki nevét!

Én is elpilledtem egy kicsit és mindjárt kelhetek :roll: :?
-m-i-a-
 
 


Rani boldog névnapot!
Ezek biztató hírek,hajrá!!!

Avi,neked is megy a drukk továbbra!!!

Titike,akkor várjuk a vv eredményt!

Mia,nem vagy gnóm....van akinek fáj van akinek nem...ez így van aazal is amivel megvizsgálják hogy belekakilt -e magzatvízbe a baba...én is kérdeztem akinek volt,és 1 ujjnyira tágultan is nagyon fájt!másnak nem fájt!!!

sutimano76
 
 


Asszem nem is mondtam..... Kép

és már nem sok hiányzik a másodikhoz se!!!

sutimano76
 
 


Rani, örülök neked! Hajrá kistesó!!!!!!!!!!!!!
Süti, gratulálok! nekünk május elején kijött az első (nagy sírások, hőemelkedés közepette) 1 hét múlva a 2. Most megint készülődik valamelyik, nem igazán látom melyik, csak ugyan olyan nyűgös.
Ma megint rohanásban vagyunk.
Én eljutok végre fodrászhoz (4 hónap után :shock: ), anyagot nézek a Dani keresztelős ruhájához, vásárlás.
Pussz mindenkinek

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Titike,
hát szerintem az a teszt sajnos nem volt jó, csinálj másikat!

Mia,
szerintem az a katéter nem lehet ugyanaz.
Ezt csak abból gondolom, mert nem nagyon hallottam én még olyat, hogy az inszem valakinek fájt volna. Az szerintem elég ritka, tényleg nem több egy rákszűrésnél. Én láttam, hogy az inszemet mivel csinálták, szerintem az átjárhatóságinál használt katéter vastagabb lehet :roll: . Te láttad akkor milyet használtak?

Süti,
gratula a kis fogakhoz. Nem szenvedtetek meg vele?

Angie,
de jó, fodrász :D . És milyen jól fogod magad érezni utána :D

Mia,
hát sajna az egyetlen megmaradt petevezetőmet pucolták ki!

Én különben nem tudom ez mennyire jó hír, de még régebben azt olvastam, hogy ez nem egy hosszútávú megoldás, vissza fog "dugulni". Ki tudja mennyi ideig bírja, lehet egy hónap, lehet egy fél év..... :roll: . De legalább nem volt annyira elzáródva és valamit még legalább lehetett vele kezdeni.

Köszönöm mindenkinek a névnapi köszöntést :D !
ranita1979
 
 


Babszi,
gyereeee!!!!!!
ranita1979
 
 


Avi,
mennek mára i a drukkok! Dupla inszem, dupla esély, ez nagyon jó :D !
ranita1979
 
 


Sziasztok!

Köszi a hozzászólásokat, arra is gondoltam, hogy azért fájt mert még úgymond "szűz" a méhszájam...vagy ez hülyeség? És szerintem is (jobban belegondolva) úgy van, ahogy írjátok!

Rani,
A kacsáig néztem a folyamatokat, utána le kellett tennem a fejem, ami abból a szempontból is jó volt, mert így nem ájultam el, csak egy picit lettem rosszul :? Érzésre az sem volt vastag vagy valami, csak a méhszájnál, de ott legalább nagyon. Te teljesen jól vagy? Görcsölés, valami?
És nincs véletlenül valami házi praktikád vagy komolyabb beavatkozásokon kívüli javaslatod, hogy mondjuk nem lehetne-e csak a jó oldalon lévő petefészket stimulálni (kicsit utópisztikus)? Petefészked megmaradtak, ugye?

Én meg azt találtam ki, hogy holnap benézek sztkba, a doki(m) meg remélhetőleg belém :) , hogy melyik oldalon lesz pé., meg van pár kérdésem is hozzá...Vezetem szorgalmasan a hőgörbémet, tisztára rá lehet kattanni :D Nektek van esetleg mutathatós?
-m-i-a-
 
 


Sziasztok!

Na túl vagyok az inszemen. Szerencsére megrepedt a tüsző. A doki írt fel gyógyszert. Most jóval többet kell szednem mint az elöző alkalommal. Akkor csak 2x1 utro-t használtam, most pedig 2x2 utro, és még 2x1 duphaston.
Most jön a reménykedés.

Mia! Hidd el a katonák feljutattása már nem fáj. Nekem az a fém izé felehelyezése fáj egy kicsit, de ez azért van, mert nekem eléggé fennt van a méhen, így nehezen találják a bejáratot.

Ranita! Én úgy tudom, hogy ha kitisztítják a petevezetőt akkor azért jó egy ideig, de most akkor tényleg nagyon rákell gyúrnotok! :wink:

Titike! Na mi van?

Suti! Gartula a fogacskához! És jól tütre Berni? Nem volt nyűgős?

Angie! Jó fodrászkodást! Biztos nagyon csini leszel, és egy kicsit kikapcsol! :wink:

aviubi
 
 


Sziasztok !

Tanácsért fordulok hozzátok, hátha más is járt már hasonló cipőben...

Múlt héten szombaton nagyon begörcsölt a hasam, fájt a derekam, a görcsöt 6 nospa sem mulasztotta el, barnás-olvadékos folyásom volt. Előbb ügyeletre, majd végül kórházba kerültem, ahol is méhen kívüli terhességet állapítottak meg a bal oldali méhkürben, kb. 35 mm-es képlettel. Douglas folyadék 5 cm volt. Vettek vért+bennt tartottak megfigyelésre. Két nap múlva újra megvizsgáltak, melyből látszott, hogy a képlet már csak kb. 25 mm-es, a vérvétel pedig azt mutatta, hogy a BHCG hormonom is a felére csökkent, 800-ról 400-ra, tehát eleve nem volt magas. A kórházból hazaengedtek, de vissza kell majd mennem hétfőn vizsgálatra+vérvételre, várjuk, hogy magától felszívódjon nálam ez a terhesség.

Ma azonban megint begörcsölt a hasam, igaz ez olyan menzesz szerű görcs, 2 nospa segített és olyan menzesz szerű vérzésem is lett, azaz nem sok.

Kérdésem, hogy van közöttetek vki, akinél felszívódással múlt el a méhen kívüli terhesség ? Meddig tart ilyenkor a görcs és a vérzés ?
Csak azon parázok, hogy nehogy bevérezzek, de gondolom, akkor sokkal rosszabul kellene lennem ??
Sajnos a dokim szabira ment, jövő héten kedden lesz legközelebb, pedig ma szerettem volna vele beszélni, de hátha tudtok segíteni a tapasztalaitokkal.

Előre is köszi !!!!!!!!!!!
pagi77
 
 


Pagi,

Sajnálom, hogy te is...
Nekem sajnos rosszabbul végződött, nekem is bevérzett a Douglas és én akkor nagyon rosszul voltam - elájulás határán huzamosab ideig. Nekem az utolsó pillanatok egyike volt állítólag és életmentő műtét...Rosszabbul lennél szerintem is, ha (még mindig) bevéreznél, de tényleg nem tudom, orvosod nyílván jobban fel tudta mérni a helyzeted és ezért hazaengedett (egyébként mire bekerültem nekem is csökkent a hcg szintem). De azért én lehet mennék másik dokihoz is, mert akárhogyan nézem a mk. egy életveszélyes állapot és bármilyen furcsaság jelentkezne nálam, a történtek után és tudtában, megijednék rendesen. De most téged nem akarlak ijesztgetni vagy ilyesmi meg egyáltalán nem is a kérdésedre válaszoltam, szóval ignorálj nyugodtan :oops:
Ezt találtam még: http://www.kismama.hu/babavaras/mehen_k ... sseg/1772/
-m-i-a-
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Bárcsak esne egy kis eső..... :evil:

Mia,
teljesen jól vagyok. Szerdán mikor csinálták az átjárhatóságit, akkor mikor felébredtem görcsöltem egy kicsit, talán egy órát :roll:. Aznap véreztem, tegnap már csak barna volt, meg mai....
A petefészkeim meg vannak, igen, de sajna semmi praktikám nincs arra, hogy csak a jobba érjen a tüsző. Szerintem ilyen nincs is :roll:. Pedig ebbe a hónapba szerintem pont a másik oldalam lesz a soros.

Avi,
akkor mától mennek a drukkok, jó sok progipótlást kapsz, bízzunk benn, hogy segíteni is fog.
Remélem igazad van és tényleg így maradok egy darabig. Próbáltam tegnap erre rákeresni a neten, de nem igazán találtam semmit.

Pagi,
:cry: :cry: :cry:
Én mennék másik orvoshoz!!!!!! Szerintem nagyon nem jó, hogy hazaengedtek, a méhenkívüli nem játék. És jó sok folyadék van a hasüregedben!!! Nem tartom valószínűnek, hogy a petevezetőd még ép lenne, azt azért például meg kellene nézni, én a velem történtek után biztos hogy lapart kérnék.
Én úgy hallottam, hogy ilyenkor a rosszullét nagyon hamar jön.
És most nagyon felhúztam magam egyébként azon, hogy téged hazaengedtek. Én pl. 2 hétig voltam kórházba,- nekem is volt mensiszerű vérzésem is, ami még annyi napig is tartott, mint a vérzésem szokott- és még véletlen sem engedtek volna haza, mert azt mondták nagyon hamar meg van a baj, ők nem vállalnak semmiféle kockázatot.
Első terhességed lett volna?
ranita1979
 
 


Sziasztok!

Pagi! Nagyon sajnálom, hogy te is így jártál! :cry: Viszont, én azt ajánlom, hogy ne vegyél be fájdalom csillapítot, és azonnal menj be a kórházba, és nézzenek meg! A méhenkivüli nem tréfa, és sajna sokszor nem veszik elég komolyan a dokik, aztán a végén életmentő műtét lesz belöle. Tudom ezt most szar olvasni, de én is úgy jártam, hogy vesztettem 1,5 liter vért, és még a petefészkem is szétrobban, és egy hülye doki még akkor is hülyének nézett. Szóval ne hagyd magad, menj vissza, és mond, hogy fáj, nézzék meg. Bocsi, hogy kemény vagyok, de ez elég érzékeny téma...

Rani! És a dokid nem ajánlotta fel, hogy követi a peteérésed, hogy melyik oldalon van peteérés?

Húú ma nagyon hulla vagyok, fáj a hasam, és itthon vannak a fiúk+ még takarítanom is kell. Persze ez a szar idő nem segít. Legalább játszóra kimehetnénk, de annyira vízes minden. Még az elöbb is esett: :cry:

aviubi
 
 


Avi,
megnézné ő, ha szeretném, de nem vagyok vele előrébb. Attól hogy megnéz uhuval még nem fog a másik oldalon nőni. Én meg amúgy is érzem. Most nem is szedek semmit, de a következő hónapban kérni fogom a clostit + kisírom a duphastont is.

Ja és apa szerdán megy dokihoz. Egy éve nézték őt Tapolcán, akkor normális volt nála minden, de 20millióan voltak csak, én azt elég kevésnek gondoltam. Bár ott azt mondták, hogy ez elég a spontánhoz meg ugye azért 2* csak teherbe estem..... Viszont múlt héten mutatta, hogy van egy ere, ami szerintünk eléggé csúnya, úgyhogy megnézeti, biztos ami biztos :roll:. Remélem nem lesz most még vele is gond.
ranita1979
 
 


Avi,
nálunk is pocsék idő van, de holnap állítólag már sütni fog a nap.

Én meg dolgozok, húúú, de sokára lesz még este 7 :roll:. Ráadásnak még a mandulám is fáj :roll:.
ranita1979
 
 


Na szegény apa. Remélem semmi komoly baja nincs!

Pont ez a baj, hogy ma még trágya idő van, és vasárnap már strand idő lesz. Ez nem normális!

Titike! Mi van? Miért nem jelentkezel? Azért aggódunk ám érted!

Na kiporszívóztam. Mindjárt felmosunk. Most Bence porszívózik. Remélem túléli a porszívó.

Mia! Lakás nézéssel hogy álltok?

aviubi
 
 


Pagi,sajnálom,nekem azért nem tűnt fel a mk,mert ugyanúgy megjött,csak aztán 3 hétig nem akart elmúlni,csak gyenge barnázások volt,szóval keress egy lelkiismeretes dokit,hol laksz,hátha tudunk ajánlani????

Köszi,csajok,Berni jól bírta,éjszaka kicsi sírásokkal,de hála az égnek nem szenvedte meg nagyon.

Avi,drukkolok!!!

Rani remélem férjecskédnek nincs baja és a katonák is megfelelő létszámúak lesznek....

bocs ,most csak ennyi mert mennem kell dolgozni míg a kiscsaj alszik...

elkezdtem a bébiruhagyártást......itt megnézhetitek:

http://picasaweb.google.hu/101508694688 ... Fairybaby#

sutimano76
 
 


Suti! Ezeket a szupi badykat te készíted? Remélhetőleg nem sokára vásárolni is fogok tőled! :wink:

Titike! Tűkön ülök!

aviubi
 
 


Sziasztok Lányok.Ne haragudjatok hogy nem jelentkeztem de nem volt jó a gépünk a telcsiről wapon nem tudtam fel jönni túl nagy volt neki az oldal. Na tegnap ismételten voltam sztk-ba (bár nem tudom miért hittem a csodákba) és elmeséltem mi volt meg mi nincs.jövőhéten csütörtökön 15.30ra hívott be a doki hüvelyi ultrahangra a kórházba (ugye nálunk egymással szembe van) ,de most nem értem miért nem csinált egy hasi uh-t mert az van a sztk-ba is ,addig is annyit mondott hogy ha tudok csináljak még egy tesztet a hét elején .( nem lett volna egyszerűbb neki kérni egy vérvételt??) a vízszintes csíkos tesztre nem tudott mit mondani.hiába mondtam hogy fáj a mellem meg reggel hányingerem van sőt már hányok is nem mondott semmit (gondolom azt hiszi beképzelem magamnak , de ha így van akkor a mellem mitől nő ? ) Mert már anyósom is mondta hogy meg duzzadtak pedig nem nézegeti de szembetűnő lett neki a változás.Szóval röviden ennyi van most lányok.És ti hogy vagytok ? Avi drukkolok hogy most sikerüljön az inszem :) szorítunk nagyon. És köszönöm hogy így izgultok meg aggódtok értem :) aranyosak vagytok :) jó hogy van hova jönni megbeszélni a dolgokat :) további szép napot nektek puszi
titike84
 
 


Sziasztok !

Köszönöm a válaszokat, ma már jobban vagyok, nincs görcs, csak kis vérzés !

Egyébként azt hiszem, hogy félreértettetek, vagyis minden részletet nem írtam le. Az orvosom nagyon jó, 10 éve járok hozzá privátba és abba a kórházba mentünk szombaton este, ahol ő dolgozik, ő az oszt.vez. főorvos. Amig bennt voltam 2x is alaposan megvizsgáltak és mivel csökkent a "képlet" mérete + a BHCG szintem is feleződött 2 nap alatt és nem volt panaszom, így hazaengedtek azzal a feltétellel, hogy vállaljuk, ha rosszul vagyok azonnal irány vissza. Hogy ne kelljen adott esetben feleslegesen kórházban töltenem a napjaimat, de itthon is szigorúan fekszem !

Csak azért érdeklődtem nálatok is, mert nem tudtam, hogy a görcs
belefér -e még ebbe a felszívódási / magától kitisztulási folyamatba, vagy már a "rohanás vissza a kórházba" kategória és nem tudtam elérni az orvosomat, sem vmi épkézláb embert a kórházban - telefonon.

A dokim nem műtét párti, azt mondta csak akkor akar megszúrkálni / műteni, ha elengedhetetlen, addig bízzuk a természetre, mivel a műtéttel akár elveszíthetem a bal oldali petevezetőmet és petefészkemet - és még nem szültem. Ellenben volt már sajnos két spontán vetélésem, szóval a jó isten jól megszenvedtet engem, hogy babám lehessen.

Köszönöm az aggódást és a válaszokat, bízom benne, hogy most már nem lesz panaszom és hétfőn úgyis vissza kell mennem vérvételre + kontrollra.
pagi77
 
 


Pagi,

Világos, azért írtam is, hogy az orvosod nyílván jobban fel tudta mérni a helyzeted, mint mi így látatlanban, az eset teljes ismerete nélkül. Remélem a későbbiekben sem fog gondot okozni, nekem azt mondták, hogy azért javallt ilyenkor eltávolítani a petevezetéket, mert újra elakadhat, de akkor neked ezek szerint nagy "szerencséd" van, hogy ennyivel megúszod!! Nekem már babszem nagyságú volt és nagyon roncsolódott :cry: A petefészkedet miért mondta, hogy elveszítheted? Annyira fent van a "képlet" a vezetékben? Vagy nem értem.
Sajnálom, hogy neked is ilyen nehéz utat kell bejárnod! Várunk a fejleményekkel!

Titike,
Nem kérted meg, hogy utaljon be legalább vizeletvizsgálatra? Ehh, tudom, hogy nem úgy megy az, de tényleg nem tudsz máshova elmenni? (Én is játszottam a búrám, hogy hallgatok a dokimra, várok, drágállom, úgysincs bajom stb...aztán ez lett a vége(m). De mindenesetre szerintem te jobban tudod, mint én, csak aggódom érted!

Avi,
A lakás-nézelődés meg a háttérben fut, mint a messenger :) Apró lépésekben, röviden, egyelőre semmi konkrét nincs.
Pihenj azért, ahogy a fiúk engedik, hogy jól meg tudjon kapaszkodni az a Zselyke lyány!

Süti,
Berni ügyes fognövesztő kisiparos! A bodyk tényleg jók! (Ezeken kívül, mindenféle egyedi igényt kielégítőt is tudsz készíteni?)

Rani,
Én is kevésnek gondoltam a mi eredményünket, de M. aztán felvilágosított, hogy nem elég nekem egy? - de, végülis pont elég! :lol: :lol: Munkához kitartást, már nincs is olyan messze a 7 óra...Nekem ma még meeting is volt a rendes munkaidő után, mindjárt lefordulok a kanapéról fáradtságoman :evil:
:wink: Neked felváltva van pé. oldalanként? Nekem sajnos nem, mint kiderült :? meg sejtettem is...

Véleményeznétek a hőgörbémet (akinek van kedve..):
http://www.fertilityfriend.com/ttc/char ... 2010-06-03
Ugyehogy jól értelmezem? :roll:
Remélem semmit/senkit nem hagytam ki!
-m-i-a-
 
 


Titike! Basszus nem semmi orvos!Múltkor írtad, hogy pestre fogsz járni dokihoz. Az mikor lesz, mert ez tényleg nagyon gáz, hogy ennyire szarik a fejedre! Én továbbra is szorítok, hogy kiderüljön, hogy terhes vagy, és minden oké!

pagi! Mi nem akartunk okoskodni, biztis te ismered a dokidat, és ha megbizol benne az jó! Én tiszta szívből kivánom, hogy ne legyen semmi következménye, és tényleg megoldojon a dolog természetesen.
Azért majd hétfőn mesélsz, hogy mi volt?

Mia! És lakás ügyben melyik környékre akartok menni? Vagy maradtok arra ahol most laktok?

aviubi
 
 


Avi, igen, ha Magyarország marad, akkor ez a kerület jöhet csak szóa, nagy lokálpatrióták vagyunk kerület-ügyileg :lol:
-m-i-a-
 
 


Mia,hát azért bármit nem tudok megvarrni,mert nem szakmám,csak nővéremnek varrodája van és ott ellestem ezt azt....

Ubi,úgylegyen :-))))
Azzé kicsit pihizhettél volna,legalább az inszem napján!


Titike,valszeg még nagyon fiatal terhes vagy,5-6 hetes terhességet még nem látnak hasival!Nekem az első hasim a 12 héten volt,addig csak hüvelyi!

Pagi,majd gyere ,ne tűnj ám el!!!

sutimano76
 
 


Suti! Azért pihentem is, mert az inszem után hazjöttem, és feküdtem néhány órát! De igazából arra gondolok,hogy szerintem szex után sem pihenünk, így nem hiszem, hogy túlságosan pihizni kéne. Persze nem emelek súlyokat, de a hétköznapi dolgokat lehet csinálni.

aviubi
 
 


Sziasztok szép hétvégét nektek ! Avi Pestre akkor fogok járni majd ha oda költözünk Pest mellé :) mert Innen Dombóvárról kicsit nehéz volna.Ha minden jól megy akkor hónap végén költözünk :) már csak egyeztetni kell a tulajjal. :) Suti akkor lehet tényleg azért nem csinált hasi uh-t mert kalkulátor alapján 7 hetes körül vagyok. Remélem jövöhéten már fény derül a rejtélyre :) mert most már fogy a türelmünk :roll: Mia itt nincsenek jo dokik ezt tapasztaltam amikor a mk-val bekerültem hozzájuk.meg mikor a lányommal terhes voltam.2 hónappal szülés elött görcsölt a hasam be mentem a dokimhoz erre csak annyit mondott viccesen hogy ne görcsöljek nincs még itt az ideje...meg majdnem nem néztek jo szemmel az emberre mikor sűrűn mentem uh-ra mert nem mozgott a baba , és védőnő mondta menjek be inkább nézzük meg minthogy baj legyen.de szerencsére csak lusta lett Cintusom mert nem volt helye :) a szülés sem volt egyszerű 38.héten február 8-án reggel mentem be kórházba mert éreztem hogy "szivárog" a magzatvíz.Bizonyos mozdulatoknál éreztem hogy folyik vmi.bementem bent fogtak de vissza is vittek a nőgyógyászati részre a szülőszobából mert nem észlelik hogy folyna alám tettek egy lepedőt és ha tenyérnyi folt lesz rajta akkor folyik valóban....nem volt persze fekve nem folyt semmi ha fel álltam hajoltam akkor igen.Az egyik "normálisabb" doki mondta lehet a baba feje elzárja az utat ezért nem folyik csak ha ő mozdítja a fejecskéjét.hétvégén folydogált és már majdnem tenyérnyi folt volt a lepedőn de nem csináltak semmit.meg sem vizsgáltak.hétfőn mikor haza akartak engedni pedig reggel érezttem hogy jobban szivárog meguntam őket fogtam és bevizeztem a lepedőt na meg volt a foltjuk!! egyből megvizsgált a doki és jéé feltűnt neki is hogy folyik valami na akkor döntöttek úgy kedden megindítják a szülést és így is lett .Na szóval ennyit az itteni dokikról.Na ez hosszura sikerült bocsi .És ti hogy vagytok csajok?
titike84
 
 


Sziasztok!

Süt a naaaap :D !

Pagi,
akkor jó, ha te megbízol az orvosodban én sem okoskodni akartam/szeretnék. De akkor sem szabadott volna hazaengednie, engem pl még saját felelősségemre sem engedtek el. Ha a Douglasban folyadék van és ennyi, akkor az csak vér lehet. És az valahonnét szivárog. Én is és az orvosom is azon a véleményen van, mint amit Mia mondott, hogy az ilyen petevezetőt el kell távolítani. Szerintem kicsi az esélye, hogy nem repedt meg, nem sérült meg és ha nem veszik ki, akkor megint csak kialakulhat a m.k. terhesség! Azért szerintem arról meg kellene győződni, hogy milyen állapotban van.
Az enyémet pl össze tudták volna varrni, de az orvosom mégis kivétel mellett döntött....
Majd gyere és mesélj!

Süti,
ügyes vagy :D . Bárcsak rendelhetnék tőled :roll:

Titike,
nem csinálsz már tesztet?

Mia,
nem látom a görbéd!
Általában felváltva szokott lenni a pé, de nem emlékszem múlt hónapban hol volt :oops: Asszem a jobb oldalon :oops: .
ranita1979
 
 


Babszi :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Babszika,
ha olvasol..... Veled mi újság? Jobban vagy?
ranita1979
 
 


Szia Ranita.Majd jövőhéten mielőtt megyek dokihoz csinálok egyet és utolsót is.ha az se mutat semmit vagy csak vízszintesen akkor feladom :roll: És te hogy vagy Rani?
titike84
 
 


Rani,
Küldesz nekem priviben email címet? És ha nem zaklatlak vele, elküldöm úgy csatolva, kezdő vagyok még benne és több szem, többet lát :wink: Itt is süt a nap. végre!!!!

Süti,
Olyasmire gondoltam, hogy forma marad, de saját elképzeléső anyag vagy felvarró a bodykra?

Titike,
Na, majd, ha költöztök, ajánlok neked igazán jó dokikat! :wink: Közel is lesznek meg minden. Még mindig van hányingered?
-m-i-a-
 
 


Mia köszike :) én mielött ide költöztem oda jártam sztk-ba dokihoz ahol ti laktok :) nagyon jo orvos volt egy szavam nem lehetett rá.ha még ott van vissza mennék hozzá ő állapította meg a terhességet Cintusnál :) . és velem örült mikor kiderült :) már nem hányingerem van hanem hányok reggelente :) szóval .... :) ez már jó jel :))) Te hova jársz dokihoz és hogy hívják?
titike84
 
 


rossz hír :( :cry: mintha kezdene meg jönni :cry: :cry: :cry: most akkor nem tudom mi van
titike84
 
 


Titike, küldtem privit az orvos(ok) nevéről!
Én tényleg nem értek hozzá, de mi van, ha csak progi pótlás kellenne? Vagy rendes mensi szerű, ami van neked most?
-m-i-a-
 
 


Mia,
ment az e-mail cím.

Titike,
jól vagyok, de még mindig barnázok. Gondolom ez azért normális.
Mensi szerű vérzésed van?
ranita1979
 
 


Rani!
Köszi!!!! Nagyon aranyos vagy! ;)
-m-i-a-
 
 


Rani Mia sajnos igen.meg van most rendesen :cry: nem tudom mi volt akkor ennyire nem hülye az ember hogy beképzelje magának a dolgokat főként amit nem is lehet :cry: hát el vagyok keseredve
titike84
 
 


Titike!
Nagyon-nagyon sajnálom! Olyan nehéz ilyenkor bármi nyugtatót is írni, de leírom, hogy szerintem ez korai vetélés lehetett, a tüneteid alapján, nem hiszem, hogy csak beképzelted... :cry: Sokszor nem is veszi észre az ember...De előre nézz, itt a következő ciklus, új lehetőségek, új remények (könnyű mondani, tudom..)
Sajnálom!

(Megkaptad az üzenetem?)
-m-i-a-
 
 


Mia nem tudom lehet mert oké hogy a hányinger stb be lehet képzelni de a mellem magától nem nő csak úgy meg .szomorú vagyok de még nagyon görcsöl a hasam is ráadásul és mindig megijedek a mk óta hogy nem e baj van .megyek ledőlők mert nincs semmihez türelmem mikor így fáj a hasam .majd holnap jövök és köszi csajok mindent
titike84
 
 


Titike :cry:

sutimano76
 
 


Titike!

Boldog névnapot Kislányodnak!

(Remélem jobban vagy egy csöppet...)
-m-i-a-
 
 


Sziasztok lányok! Hogy vagytok?hogy telik a hétvége? Mia köszönöm szépen :) Igen picit már jobban végre hasam se fáj annyira csak néha néha . és te jól vagy?
titike84
 
 


Sziasztok!
Először is Titike, sajnálom,hogy így alakult,csak pár hozzászólást tudtam visszaolvasni, de a mellnövés miatt szerintem is volt valaki, de menni akart. :cry:
Irány a doki bácsi, vizsgáljon ki!

Bocsi lányok, csak beköszönni jöttem, most nem tudok maradni.
Szörnyű rossz hétvégém volt. A fodrász úgy, ahogy jól sikerült, csak mindig elkeseredek, mert nekem hullámos hajam van és nem lehet olyan frizurát vágatni, amit csak egyenes hajból lehet igazán. :cry: Vagy lehet csak belegebedek, mire én otthon úgy beszárítom, mint a fodrász és jön egy párás, esős idő és az egész elromlott. :twisted:
Régebben hallottam valami olyan eljárásról, mint a dauer, tartós, csak fordítottja: egyenesítés! Amikor még dolgoztam, akkor mondta egy csajszi, hogy neki úgy van kiegyenesítve! A fodrász nem ismeri.
Na, mindegy csacsogok itt, van más bajotok is, mint az én hajam!
Pénteken bele tolattam egy bevásárló központ parkolójában egy nőbe. :oops: Előttem el kezdett tolatni egy pali, erre én is, nehogy belém jöjjön és annyira beparáztam, eszembe sem jutott, hogy mögöttem is lehetnek! :oops: Szerencsére csak az ő rendszámtáblája sérült, megegyeztünk , szevasz! Ezek után már nem lehetett jó hétvégém. Elúszott apa ajándékának ára. :cry:
Mennem is kell, mert ezek a fickók itt rángatnak.
Ahhoz képest, hogy csak beköszönni jöttem...... :lol:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: