Új privát üzeneted érkezett!

Moni: ami engem illet: minden stimmel a táblázatban:)
Annyira szépek a pozitív tesztjeitek, hogy csak na. Remélem, hamarosan nekem is lesz ilyenem:) Addig nézegetem a tieiteket és örülök veletek:))
Dalma, Pampalini: hajrá, remélem pozitív hírekkel jöttök!! Lassan átalakul a topic 2009 babásai topikká...nem baj, csak így tovább!!
Pedi! Most már mi jövünk?
tary
tary
 
 


tary tuti hogy ti jöttök!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!
Akkor tényleg igaz a mondás hogy minden terhesség más és más. :D

Tary!
Az idén itt mindeki kismami lesz. :wink: Drukkolok nagyon neked is és mindenkinek. :wink:

Mára elköszönök! Leragadnak a szemeim. Szép estét mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 

 
 

Móni - sajna menszisen érzem magam :(

Nita- jó lehet ez az álomkór :)
mondtátok már valakinek a hírt?

Kép
pampalini
 
 


pampalini nemsok mindenki tudja...csak annak mondtam el akinek muszály volt......a többiek majd a 12.hét után tudjűk vagy látják meg...... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Értem, ebben anyósod benne van?

Kép
pampalini
 
 


moni: Egy tesztet mindenképpen megcsinálok, mert mint tudjuk itt többen is :wink: a tesztelést nem lehet megunni. :lol:

phpBB: KépKép
d.dalma
 
 


Móni: pontossan :):):) ahogy írtad :):)

pampalini köszönöm a dícséretet a fiamra :) igen tarjáni vagyok de csak 2005májusa óta amúgy tősgyőkeres pesti vagyis budai jány lennék a párom idevalósi internetes ismerkedés eredménye és nekem volt kevesbb feladni az előző életemet már megszoktam nem annyira rohanós mint pest de a barátaim azért hiányoznak :)

nika70
Salgótarján
 
 


Jó reggelt mindenkinek.
Nagyon szépek a tesztek, de jó lenne ha egyszer nekem is sikerülne végre ilyen két csíkosat tesztelni.
Hát nekem egyenlőre menzinek semmi jele, de tegnap is eléggé barnáztam. Szerintem a hétvégén meg fog jönni. A melleim már elkezdtek fájni, pedig nekem nem nagyon szokott. A mult hónapbank kezdődött előszőr, akkor a bal mellem fájt, most viszont mind a kettő.

KépKép
csige-bige
 
 


Dalma!
Köszönöm szépen a gratulációt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Te is hamarosan követsz majd minket :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Csige!
Hamarosan te is ilyen szépségekkeln lepsz maqjd meg minket
:wink: :wink: :wink: :wink:

Annyira drukkolok mindenkinek :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Drukkolok azoknak akik tesztelés előtt állnak. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Szia Móni!
Hogy aludtál? Rókakoma???

Ki tesztel ma??? Eredmények???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Zsuzska!

Hát van hányinger bőven. :roll:
Az alvással nincs gond szerencsére. Mint akit leütöttek. :lol: :lol: :lol:

Veled mizu?

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Hát én is alszom rendesen, bár többet van rémálmom mostanában :? :? :? :? :? :?
Ma álmosabb vagyok az átlagnál.... a legszívesebben visszafeküdnék aludni. Lehet, hogy meg is teszem egy kicsit még..... csak még fel kell vennem a tantárgyaimat is :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
:cry: Hányinger reggel nagyobb volt, mint szokott.... pláne, hogy eddig csak kilenc körül jelentkezett.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok

csige-bige ne add fel még

nika70
Salgótarján
 
 


Nika!
Ti hogy vagytok? Gege jól van már??

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nika aranyos vagy. Igazából most egy kicsit besokaltam és úgy vagyok vele, hogy nem érdekel az egész. Ha jön akkor jön, ha nem akkor pedig várunk rá és jön majd ha szeretne. Addig is dolgozunk, keresünk és szépítgetjük a házat.

KépKép
csige-bige
 
 


Jaj kismamik, mit nem adnék azért a reggeli jó kis hányingerért :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Én is nagyon vágytam már rá :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


csige átérzem amit érzel Gergő előtt én is zokogtam minden mensikor aztán elmentem egy tanfolyamra nem is nagyon fogallkoztam a baba kérdéssel és két hónap múlva megfogant Gergő most is kezdek úgy lenni vele hogy ha jön jó ha nem akkor is hiszen itt van Gergő már nekünk bár én nagyon de nagyon szeretnék neki kistestvért nekem is van és szerintem kell a testvér egy gyereknek de ha nem adatik meg azt is elfogadom

zsu igen meggyógyultunk mindketten teljesen :):):)):)

nika70
Salgótarján
 
 


pampalini anyosom nincs benne....soha nem is akarnám hogy megtudja...hisz semmi köze egyik gyerekhez se.....
lányok mindenkinek lesz baboja!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Hű, suépek ezek a zebracsíkos tesztek!
Az én álpozitív tesztemet tegnap kivágtam a kukába a negatívval együtt... :( De úgy vagyok vele, hogy majd csak jön a baba nálunk is!!!
csatlakozom a várakozókhoz...
A kismamiknak pedig kívánom, hogy minden rendben legyen, a reménykedőknek, hogy hányják le az új szőnyeget a következő hónapban (csak egyszer!!!)! :lol: :lol: :lol: (kezükben egy csíkos teszttel)

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


lyly tavaly májusba nekem is volt állpozitív tesztem és rákövetkező honapba viszont igazi pozitív tesztem volt!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lyly hiába mondják, hogy ezek az érzékeny tesztek már nem mutatnak tévesen pozitív eredményt, de igen. Nekem a vetélés után volt két álpozi tesztem. Az első elég egyértelműen pozitív volt, azt reggeli vizeletből csináltam. Majd a másodikat délelőttiből és azon már csak akkor láttam a csíkot ha tudtam hogy ott csíknak kell lennie. Utána az összes többi negatív lett. Elmentem a dokihoz és nem látott semmit és másnap meg is jött. Lehet ilyenkor hogy készül bent valami, de mégsem lesz belőle baba, nem tapad meg és hát ezért téved a teszt. Hát mit ne mondjak nagyon rosszul esett, mert nagyon számítottam rá a vetélés után hogy gyorsan jön majd a következő baba.
Hát a szőnyeget egy hónapja tisztítottam ki gyönyörűen, de ha ezen múlik :lol: :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


az ilyet asszem kémiai terhességnek mondják nem? :roll: :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


hát én is már lehánynám a szőnyeget emiatt :):):) igaz nem a mienk de bánja kánya majd kitisztitjuk bár én Gergővel sem voltam rosszul csak néha délután kicsit émelyegtem ennyi volt

nemrég nekem is volt álpozitív tesztem igaz elég halvány volt de volt ott valami igaz egy óra után volt de másnap megjött vagyis lehet hogy volt babó csak nem maradt meg én különben olvastam valahol hogy egy nőnek több terhessége van az élete során csak sokszor nem is derűl ki mert pár napot csúszik a mensi vagy nem is tapad meg stb

nika70
Salgótarján
 
 


azért is mondják sokszor hogy akinek nem kell gyógyszeres támogatás annak semmi értelme a 8-9. hét előtt orvoshoz mennie mert még akármi is lehet

nika70
Salgótarján
 
 


lyly majd most összejönn ne légy szomoru hiszen annyi mindenen mentél át a mult hónapban ne izgulj minden rendben lesz és hamarosan babás leszel, mint mindenki más! :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


Lyly!

Sajnos én is jártam már így. 4 nap késés után teszteltem egy halvány pozitívat majd másnap megjött. Nálam is a kukában végezte a teszt.
Ez a múlt hónapban volt. Most meg napról-napra erősödő teszteket gyártok. :wink: Remélem a jövő csütörtökön látni is fogjuk az uh-n a szép kis petezsákocskát.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


http://velvet.hu/sztori/13090213/
ezt olvassátok el nagyon durva

móni szerintem jövő héten már tuti lesz petezsákocska

nika70
Salgótarján
 
 


Nika!
Nagyon remélem. :wink: :roll: :roll:

Ez a cikk nagyon-nagyon-nagyon DURVA!! :shock: :shock: Én el sem akarom hinni!!!

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


ez nagyon durva!!!!!!!!!!!!!!!
mért nem figyeltek a szülök?!
az tuti én nem akarok ilyen fiatalon nagyi lenni........ :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


én még arra is gondoltam hogy nem is a kissrác volt az apa csak hogy esetleg ha felnőtt volt akkor azt ugye megböüntetik egyből nekem ez is felötlött a fejemben én sem tudom mit csinálnék a fiammal de azért ez kellő felvilágosítás mellett tuti nem történt volna meg én a sógórnőmtől dobok hátast a nagyobbik lánya 12 éves de még nem beszélt vele a mensiről még nincs meg neki de ilyen korban én már tudtam mindent annyira prüdek az emberek én tuti időben el fogom mondani a fiamnak mi fán terem a dolog persze csak ha kérdezi és fogja kérdezni és csakis a korának megfelelően

nekem volt egy könyvem annak idején a sehányéves kislány biztosan ismeritek na az egy gyönyörű könyv a felvilágosításra nagyszerű főleg tizenéves kislányoknak

nika70
Salgótarján
 
 


szerintem is felmerűlhet az hogy nem is a kisfiu az apuka.....

moni kérdezni akartam hogy csucsut mért vetted le a tábliból?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát lányok, nekem is ez volt az első gondolatom, hogy nem a kisfiú az apa!
Amúgy a mai gyerekek nagyon korán érnek. Muszáj időben a felvilágosítás. Nem csak a szülők részéről, hanem az iskolákban is.

Nita!
Nem saját döntés volt. Remélem egyszer majd idővel visszatér hozzánk. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


nem mondta hogy mikor tér vissza?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nem. :cry:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


kár :cry:
azt a pici vonalzot hol és hogy csináltad?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!

Katt a pici képre. Majd ha bejön az oldal, a lap alján van hogy New Tickers! Ott katt a Baby Development tickers-re. Bejön a következő oldal, ahol Avatar Tickers: sorában válaszd a Baby Development-et.
Utána már csak ki kell választanod a hátteret, majd beírni a szülés dátumát és utána ki kell választani az időzónát. A GMT+1 kell.
Utána már megkapod a kódokat. Az utolsót vagyis a (BBCode for phpBB Forums) kell bemásolni az aláírásodba.

Remélem érthető voltam. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


moni köszi sikerűlt!
csak rossz mert ide csak két vonalzot lehet betenni........ :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Most jöttem meg a suliból.... marha unalmas egy óra volt, mindenki majd elaludt rajta :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Aztán beültem barátnőmmel gyrosozni a Nyugatinál és utána randiztunk apácskával. És most már itt is vagyok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


zsuzska és nekem nem hoztál gyrost???????????????? :evil: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!
Örülök hogy sikerült. Amúgy én is sajnolom hogy csak 2 vonalzónk lehet. :(

Zsuzska!
Akkor ma sem lesz gond az elalvással. :wink: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


tényleg köszi a segítséget!!! :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitus!
Sajnos nem :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: De a nagyobb gond, hogy úgy elbeszéltük az időt kifelé menet, hogy elfelejtettem apának hozn haza :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Móni!
Hát azt hiszem, én lassan el is teszem magamamt holnapra. 9-17 ór4áig suliban leszek. Aztán szerintem apa tervez valamit, nagyon furikat mond 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


sziasztok.

Moni engem is kivehetsz a tablabol.koszi

mindenkinek kitartast es sok sikert kivanok.

Kép
monyo83
 
 


monyo ne menj el te is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
senki nem marad???? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sajnálom hogy csucsu így döntött de biztosan megvan az oka

monyo nhogy elmenj már igaz mi még nem ismerjük egymást de tartjuk majd egymásban a lelket :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


csucsu hiányozni fog innen...hisz ő már a kezdetek óta itt volt ....mindíg erős volt....ő tartotta sokunkba a lelket!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Monyo kedves,
ne hagyj itt minket. Szeretném, ha maradnál. Tudom, sok elkeserítő dolog van, most én is a reménytelenek napjait sodorgatom magam előtt, de talán lesz kiút neked is, nekem is...

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?