Új privát üzeneted érkezett!

Ranita mikor tesztelsz???Megy a drukk...Érzel valamit??

Vernike

Kép
vernike25
 
 


akkor az én nykh-m nem a legjobb...a ciklus 12.napján az uh-on 7mm-es volt a nykh-m....és éretlen petéim voltak...azért tegnap is együt voltunk a papival..... :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ranita, ha ezt az infót tudtam volna amikor a dokimnál voltam megkérdeztem volna. :oops:
De csak anniyt mondott a méh szép, 3 rétgű.

Nitácska, azért gyűrjed csak az uradat, mert ugye sosem lehet tudni :lol: Te iszod a teát, elkezdted?
Szerintem nekem a múlt hónapban nem volt pérésem, de most igen és iszom a teát.
Lehet h pont múlthónapban volt olyan hóanapom, h pont nem érett (12 hónapból 2-3alkalommal nem érik), de lehet h neked meg pont ez a hónap az. Aztán jövő hónapban meg érik.

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 

 
 

irdaab csak holnap tudom megvenni a teákat..hétvégén nincs nyitva a gyógyszertár sajna... :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát szerintem próbáld ki veszíteni valódn nincs vele. Természetes. Igaz valakinek bejön, valakinek nem, de meg lehet próbálni, hátha nekünk, neked is segít :lol:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Vernike, ha esetleg akkor mentek és oda ahova mi akkor azért szóljál :lol: :lol: :lol:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Na látom, csak itt magamban írogatok, sehol sanik. :cry: Remélem mindenki a babaprojektre van ráfeküdve :?: :lol: :lol:
Itt még mindig megy az a fránya foci, nagyon nem szeretem. A többit sem, mert ugye az Én uram mindenevő :cry:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


irdab remélem használ valamit........... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Én úgy érzem nálam használt, ezért ajálgatom, hátha neked is beválik. De szerintem be :lol: :lol:
Csak pozitívan kérlek :lol:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Asszem vízszintesbe teszem magam, mert ez a mai szüret eléggé kimerített, holnap meg újra hétfő :oops: , vagyis újra meló.

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Szép ámokat neked Nitácska!

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Vernike!
Nem fogok tesztelni. Elkezdtem barnázni :twisted: . ************************************ Ide most gondoljátok azt, amit mondani tudnék.

Nitácska!
Mondjuk a 12. napon a 7 mm nem rossz. Én úgy tudom pé után még vastagszik + ezért kell sokat inni, mert attól is vastagszik.

Irdab!
Ha ilyen hármas elosztáse van, az jó. Az uh-on úgy néz ki, mint egy száj. Nekem is mindig csak annyit mond, hogy jó, de mindig rákérdezek.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Sziasztok!

Ma már sokkal jobb napunk volt, mint a tegnapi. Barnus jobban van, már csak hőemelkedése volt, de az de. is. Remélem az éjszakánk is sima lesz :roll:

Pingi ne aggódj állandóan! Nekem pl. mikor Barnussal terhes voltam volt egy kis barnázásom, ill. vérzésem pont akkor, mikor elvileg meg kellett volna jönnie. Totál beparáztam, de az volt a szerencsém, hogy másnapra volt időpontom a dokimnál. Azt mondta sokaknál előfordul, hogy amikor aktuális lenne a mensi jelentkezik egy kis barna v. enyhe vérzés. Aztán elmúlt és többet nem is jött.

Bikfy azt, hogy esélyt adunk a jónásnak úgy értettem, hogy egyedül ezt az időszakot fogom figyelni ebben a hónapban, de semmi mást. Persze nem csak akkor fogunk akciózni :D

Ranita nagyon sajnálom :cry: Szerintem a csillagok helyén ua. van, amit én tegnap mondtam :wink:

Vernike nekem is 0-ás rizikót írt :lol:

Jó éjt mindenkinek

Kép
nyanya77
 
 


irdab szép álmokat neked!!!!
Kép
ranita örülök,hogy ezt írtad..nyugtató...... :lol:
nyanya ez jó hír hogy Barnus már jobban van.... :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok, jó reggelt!

Nem tudtam aludni :cry:

Pingi!
Tegnap elfelejtettem. Engem a legkevésbé sem érdekelne, ha kapnék jutalmat és utána lelépnék. Szerintem a mai világba mindenki a saját érdekeit nézze, és ne a másét.
Amikor anno meg kellett volna jönnie, nekem is volt egy kis vérzésem, nekem is azt mondták ez normális, még emlékszik a szervezet. De no para, neked nem lesz ilyen :) .

Azon gondolkodtam az éjszaka, hogy miért vagyok én ilyen szerencsétlen :cry: . Teljesen ki vagyok vizsgálva, van pé, jó a mnyh, átjárható vagyok, a hormonjaimmal is minden ok, a méhem is rendben, de akkor miért nem jön már ennyi idő után a tesóbaba? Én ezt már egyáltalán nem értem. 1 éve nem gondoltam volna, hogy erre az időre még csak terhes sem leszek :cry: .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ranita,
:( Rossz ennyit várni. :( Mi úgy voltunk vele, hogy az elsőnél nem zavart volna, ha soká jön (a barátnőmék másfél évet vártak az elsőre, így eszünkbe sem jutott, hogy nekünk már a második hónapban sikerülni fog), de a tesókat mi is kis korkülönbséggel képzeltük el, ezért nagyon örültünk, hogy hamar összejöttek. Négyeske viszont várat magára... Nagyon együttérzek!
És meg is érkezett már a piri? Nekem a másodiknál azt hittem, hogy mejön, mert barnázni kezdtem (pont szilveszterkor, úgyhogy akkor éppen nemigen érdekelt), aztán egy nap barna után semmi. Hátha nálad is ez lesz... (Az ember mindig reménykedik, mindenesetre drukkolok.)
E.
euonymus
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy egy kicsit eltűntem így hétvégére, de annyi dolog volt, hogy azt hittem sosem érek a végére :)
Szerintem most egy levélben nem is nagyon fogok tudni megírni mindent, így egy kicsit darabos lesz. (még vissza kell olvasnom :) )

Nyanya, Vernike :)
Nagyon sajnálom :( Az a .... piri :evil:
De nem elkeseredni :) Majd a köv. hónapban :)

Jucc :)
Köszönöm a drukkot. Remélem hatni fog!
Tényleg az lenne a legnagyobb ajándék, ha a fa alatt végre egy kis zebracsíkos teszt állna :)

Anuk :)
Szerintem nem is lenne olyan rossz, ha ketten lennének. Legalább is én mindig szerettem volna ikereket :) Na persze csak szigorúan csak egy fiú-egy lány felosztásban :)

Kisvirág :)
Egyébként most azon gondolkodom, hogy fenének van kedve ebben a hónapban is visszamenni a dokihoz, lehet , hogy jobb lenne a spontán, hogy ezeket a bökdösődéseket végre kipihenjem.
Hát-ha sikerül valami :)

Pingi :)
Üdv itt köztünk. Amint látod még én is új vagyok itt :)
Gratulálok a leendő kismanóhoz és ne gondolkodj ilyen hülyeségeket. Minden rendben lesz veletek :)
A főnököd meg egy görény :evil: Szerintem nem tisztességes ilyet mondani. Nem mindenki egyformán terhez! Valaki meg sem érzi, de ismerek olyat, aki a 9 hónapot végig hányta (bocsi... )
A szülinap meg csodajó lehetett :)

Bea :)
Jó ötlet a pihizés. Szerintem sem kell az embernek folyton görcsölni rajta, hogy jöjjön össze. Én is mindig azt mondogatom magamnak, hogy ha jönni akar, akkor majd jön. Persze ez nem azt jelenti, hogy malmozok és várom a gólyát, de próbálok nem gondolni rá, hogy mi van ha... :)
princzike
 
 


Ranita :)
Neked hogy derült ki a PCO?
Én most gondolkodok azon, hogy elmegyek egy jobb fajta endokrinológushoz. Hátha van vmi rejtett dolgok, amit én még észre sem vettem, de emiatt nem lehet.
Ki tudja.
princzike
 
 


Edi :)
Átjárhatósági. Hát nem is tudom mit írjak neked róla. Azt nem mondom, hogy nem lehet túl élni, de számomra nem is volt olyan kellemes.
Az ember lányát felfektetik a szokásos nőgyogyi székbe és egy kis vékony műanyag, vagy gumi nem tudom, csövet vezetnek fel beléd. Ekkor - bár a doki is mondja - az érzés olyan, mintha mensis görcsei lennének az embernek. Ezen a csövön keresztül lövellnek beléd festék anyagot, hogy lássák minden rendben van. Természetesen ezt egy röntgen gép segítségével követik nyomon, hogy mindenhol átment ahol át kell neki mennie.
Ezek után én kaptam egy nagy adag fertőtlenítő tablettát, amit másnap be kellett venni.
A doki azt mondta, hogy ez még egy jó kis átmosásra (tisztogatásra) is jó lehet. Többen szoktak ezek után teherbe esni. :)

Azért nem kell tőle félni.
princzike
 
 


Bikfy :)
Huh, szuper amit írtál. A teáról és a sok folyadékról már hallottam, úgy hogy csinálom is (a teát kb 2 hete)
Propolisz, Almaecet, Jónás módszer nincs meg. Ezeket még egyáltalán nem olvastam sehol.
De azért érdekelne a Jónás módszer.
Ki is számoltattam a géppel, de azért még szerintem lesz kérdésem :) Remélem lehetek olyan pofátlan és kérdezgethetlek :)
princzike
 
 


Euonymus!
Nálunk az első is 1 év után jött össze. Akkor én sem siettettem semmit, most nem is tudom mi van velem. De minél inkább nem jön össze, az ember annál inkább akarja :( . Ti mióta próbálkoztok négyeskével :D ?

Princzike!
Nekem úgy derült ki, hogy miután abbahagytam a fogigátlót, nem jött meg hónapokig :( . Aztán az uh-on mindjárt ki is derült, hogy a petefészkek tele vannak cisztákkal :( .
Én is voltam endokrinológusnál, megcsináltattam a terheléses inzulin vizsgálatot is, de még az is teljesen jó lett.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ezt elfelejtettem :oops: . Nem is gondolok arra, hogy ettől a barnázástól még ott lehet a baba, mert az úgyis csak önámítás lenne. Hónapok óta mindig ez van és mindig meg is jön.
Egyébként ti hallottatok már olyanról, hogy vki így barnázott mindig mensi előtt, aztán egyszercsak mégis babás lett?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Sziasztok Lányok,

megint nem volatm hétvégén és most jegyzetelnem kellett, hogy tudjak írni.

Bea, sajnálom, ha nem jössz közénk annyit, de teljesen megértem! Remélem sikerül kikapcsolni és ez meghozza a várva-várt eredményt is. Azért gyere, mikor úgy érzed...

Vernike és Nyanya, nagyon sajnálom prit. :x Pedig úgy bíztam!

Pingi még mindig kiváncsian várom, hogy kifejtsd, mi hozta meg a sikert Nálatok! De mindjárt be is másolom, mire gondolok. :wink:
És ne paráskodj! Nem lesz semmi baj! (Valószínűlegh én is ugyanilyen leszek.)
Főnökdöről inkább nem is írok semmit.

Nyany, szép kis napotok volt, én is ki tudok borulni ilyesmin. Barnus remélem jobban van, majd írd meg mi volt a dokinál!

Bikfy, ejha! Mennyi időt töltesz te a konyhában???? :roll:

Irdab, de örülök, hogy segített a cicka! :D Ez biztató! Bár én most kihagytam két napot.

Anuk, jobbulát Neked és gyorsan békülj ki mindenkivel. Nektek most sok nyugalomra van szükségetek!
azért ahhoz, hogy kirúgjanak jó okot kell találniuk. Különben mehetsz a munkaügyi bíróságra és ott meg inkább Neked kedveznek!

Ranita, hogy én is hogy utálom ezt a barnázást! :evil: De hátha nem jön meg!
Ha meg mégis, fel a fejjel!
Szerintem érdemes minden hónapban kipróbálni valami újat (vitamin, tea, póz, időzítés), mert ez mindig új reménytr ad. A hit és a reméyn pedig sokat segíthet. Mindenesetre tuti többet mint az elkeseredettség.

Nemsoká csinálok egy táblát is! Mindenkinek szép napot kívánok!

Ranita, nem semmi a történedet a főnöködről. Sajnos ez már beteges.

Kép

Kép
luli
 
 


Szóval Pingi:

"a teherbeesési esélyekkel kapcs: szerintem akkor a legnagyobb az esély ha van szex. Ez komoly.
Mi is több hónapon át próbálkoztunk, de akkor jött össze, amikor tényleg oda is figyeltünk kicsit az időzítésekre, és persze gyakrabban szexeltünk mint előtte...de erről is később. "

Eljött a később ideje. :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
luli
 
 


Edi
Édik a cicák :)
princzike
 
 


Ranita,
mi fél éve próbálkozunk, ami nem olyan hosszú idő elméletileg, de én nagyon soknak érzem, főleg, hogy két év alatti korkülönbséget szerettünk volna, amire hagytunk négy hónapot, szóval az már nem lesz meg.

Most jött ide a 17 hósom, kis lábaskában fa játékbanánnal, és adta nekem enni hamhamham felkiáltásokkal. :D Aztán büszkén fogadta, hogy megdicsértem, milyen finomat főzött. :D

Erről jut eszembe, főzés, hát, Bikfy én ennyi kaját még életemben nem főztem egyszerre, de kétszerre sem. :oops: :lol: Le a kalappal előtted! Nálunk általában valamilyen egytálétel van, levest is alig csinálok. :oops: De a gyerekek nem panaszkodnak (mert nem ismernek mást, hihi).

Szexes bővebb kifejtést én is várom! :D

E.
euonymus
 
 


Húúúúúúúú, egy jegyzetoldalt kihagytam:

Princzike, üdv köztünk és mielőbbi babásodást kívánok!
Ez a 3-4 termékeny hónap eléggé ijesztően hangzott, de én is úgy vagyok vele, hogy kb 2 hónap olyan van a 12-ből, amikro nem szúr az oldalam és nem is peteérős a nyákom.

Bikfy, köszi a sok infót, Jónást én is megkukkantom!

Irdab, megnéztem a helyet, nagyon tetszik, küldöm is Apának, hátha elmegyünk valamikor! Imádom az ilyen helyeket!

Kép

Kép
luli
 
 


Ranita
Szerintem minden lehetséges. Én már elég sok mindent hallottam ismerősöktől. Többek között - hogy utálom is ezért érte :) - , hogy fogamzásgátló mellett is képes volt teherbe esni.
Így úgy gondolom, hogy biztos van olyan, hogy vki barnázgat, aztán egyszerűen nem jön meg neki és máris ott van a két csík :lol:
Remélem nálatok is ez lesz :)

Nyanya
Barnusnak jobbulást kívánok


bocs, hogy ennyire részletekben írok, de sokat kell visszaolvasnom.
princzike
 
 


Kép

Encike, várjuk az UH képet!!!! :lol:

Mimilee?????????

Kép

Kép
luli
 
 


Húha, Jónás szerint holnap lesz a nagy nap. Akkor ma este, sőt holnap reggel is elkapom Apát. Ártani nem árthat! :lol: :lol:
Bár a biológai szerint PÉ-m majd csak péntek-szombat körül lesz.

Kép

Kép
luli
 
 


Én is kiszámoltam a Jónás napokat :) . Ebbe a hónapba 22-re teszi, fiú, 1-es rizikóval. Csak ha azt számolom, akkor ehhez kb. a 14. napon kellene hogy legyen pé, ami nálam mostanában inkább a 20. nap körül van. De azért majd kipróbáljuk :D .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Voltunk sétálni, hát én úgy kiakadtam. Ahol mi lakunk az egy kis város, mindeki ismer mindenkit. Majdnem :D .Van egy család, se az anya, se a lány nem normális (az anyagi körülményekről meg ne is beszéljünk). Még a nézésük se jó, rossz rájuk nézni és b****** a lány terhes. Azt hittem eldobom az agyam. Ki a f**** csinált neki gyereket? És hagyják az ilyennek megszülni :!: :!: :!: Ki vagyok akadva.
Bocs a sok *-ért. Ma nagyon elragadtattam magam :)

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Sziasztok Csajok!
bocs, hogy így eltűntem. hétvégén - bár van otthon netünk - nem szoktam internetezni, mert hétköznap úgyis napi 8 órát ülök a monitor előtt.

nagyon köszönöm, hogy gondoltatok rám. de tegnapelőtt elkezdtem barnázni. mára már javában meg kellett volna jönnie, de semmi. de biztos, már csak percek kérdése :) nem gondolom azt tényleg, hogy terhes lennék, tesztet sem csinálok. tudjátok, én ebben a hónapban bízok :)

Bikfy, tök jó, amiket így összegyűjtöttél nekünk. pl. mindig tudtam, hogy kevés folyadékot iszom, de azt nem, hogy ez a teherbeesés esélyeit csökkenti. szóval ma új életet kezdek, és már megittam 1L teát!!! (viszont én az asztrológiában nem hiszek igazán, szóval a jónás-módszert szerintem - egyelőre - kihagyom). de azért írjál még sok érdekeset nekünk :)

sajnos én nem jegyzeteltem olvasás közben, úgyhogy most csak annyit, hogy NO PARA és sok puszi nektek.
mimilee
 
 


Sikerült megnézni a J napokat. Nekem fiút ír kérdőjellel, így ha jól látom, akkor bármi lehet. De csak 31-re írta erre a hónapra a következőt. Bár szerintem kb egy héttel előbb van PÉ-m. ?
Akkor én most nem értem. :(

Ranita
Elhiszem, hogy jól kiakadtál. Én is mindig mondom, hogy bezzeg minden "hülyének" - utólag is elnézést mindenkitől és tisztelet a kivételnek :) - elsőre összejön. :evil:
princzike
 
 


Princzike,
nekem meg folyton a mensis napokra rakta a J napokat. és bár írták ott, hogy van ilyen, és akkor akkor kell dolgozni rajta, de azért nekem mégis furcsa ez...
mimilee
 
 


Azt még nem néztem meg, hogy milyen napokra rakhatja, de ha minden igaz, akkor nekem pl. kb 10-én kellene hogy piri jelentkezzen. Ha attól a naptól számolom az elsőt, akkor igazán érdekes, mert a 14-ik napom az 23-ra, a 21-ik pedig 31-re esik.
Bár..... a fene tudja.

Szerintetek, ha az embert a dokik feltuningolják minden féle hormon cuccokkal egy inszemre, akkor is igaz lehet? Akkor viszont megnézi UH-n és tutira látja, hogy van-e valami vagy sem.
Vagy most nagyon szőkés volt a kérdésem. :)
princzike
 
 


sziasztok.jó sokat írtatok ám.......... :)
képzeljétek ma isteni finom almás sütit csináltam......... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Luli, köszi szépen hogy betettél a tábliba!

Kép
szilvia80
 
 


szia szilvi..mizu? :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Luli,
ha frissíted a táblázatot, akkor nekem ma van az 1. napom.
köszi
mimilee
 
 


mimilee :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska!
Én is vmilyen almás sütit szeretnék csinálni, megkaphatom majd a receptet?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


köszi Nitácska az együttérzést, de most még tényleg nem vagyok elkeseredve. persze jó lett volna, ha elsőre sikerül, de csak egyszer tudtunk együtt lenni a pasimmal, és akkor sem a legesélyesebb időpontban.
mimilee
 
 


Sziasztok Sorstársak! 5000 oldalt kellene visszaolvasni, annyira sokat írtok.... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Úgyhogy sajna nem birok mindig mindet pontosan követni, ritkábban is tudok jönni, sok a munka, remélem megbocsátjátok. Persze mindig szemlélem, hogy kik az újak és ki az új kétcsíkos leányzó! :wink: Lassan már egy osztálynyian vagyunk .... :P

Nem győzöm mondani, üdv az újaknak, és szeretném, ha a táblázatban egyre több kismami lenne!

Ranita, Te tesztelsz legelőször?? Táblázat szerint úgy látom Te következel.

Anuk76 jól látom, hogy Te is kismami vagy?? Akkor Neked nagy gratula!

Nyanya, Vernike, NEM FELADNI, KÜZDENI!!

Nita, milyen teát iszol?

Lányok én félretettem a Jónás naptárt, az LH-tesztet, meg a számolgató görcsölgetést, már csak hőmérőzöm, azt is azért, hogy lássam a havi görbét, és sejtésem legyen arról, hogy van-e pé vagy nincs, mert még mindig nem egyértelmű. Ha jön a béby, nagyon várjuk, ha nem jelentkezik, akkor irány a dokker és némi kivizsgálás. Semmi olyan tünetem nincs, hogy gyakoribb mellékhelyiségbe járás vagy nagy mellfeszülés, hányinger, álmosság, mindössze annyi a helyzet, hogy minden ruhám szűkösebb mostanában, nagyon szorít hasban - lehet, hogy sokat ettem és attól vagyok egy nagy gömböc... :oops: - és tele vagyok pattival az arcomon, mint 13 éves korom körül, no meg van egy kis fehéres folyásom, ami nem szokott lenni így a 30. nap tájékán. Amúgy nem tudom mikorra tegyem a nem várt pirit, lehet, hogy megint 42 nap lesz??? :shock: :roll:

Legyetek jók! Várom a jó híreket, uh felvételeket! Hajrá!

Kép
judi79
 
 


ranita mindjárt leírom. :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Almás morzsatészta....

hozzávalok:
tészta: 8 dkg finomliszt
4 dkg zabpehely
3 ek porcukor
10 dkg vaj

töltelék:3-4 alma
2 ek barnacukor
1 kk örölt fahéj

elkészítés:a lisztből,a zabpehelyből,a cukorbol, és a vajbol omlos tésztát gyurunk
az almát megmossuk, meghámozzuk,a magházat kivágjuk,a husát felszeleteljük.
egy tűzálló tálat kivajazunk,és az almaszeletekkel kibéleljük.
a barnacukrot és a fahéjat rászorjuk,majd a tésztát egyenletesen rámorzsoljuk...
a sűtő középső rácsára tolva 20-25 percig sütjük,amíg az alma meg nem puhul,és a tésztra aranybarna nem lesz...
remélem ízleni fog... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


judi a cickafark és palást fűt fogom majd inni..azt mondják a lányok hogy ártani nem árt legfeljebb használ..... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, hol veszed a teákat?

Kép
judi79
 
 


Lányok, azon gondolkodtam, hogy én most ugye eszem a barátcserjét, de szerintetek ihatok még mellé teát? Vagy az már túl sok lenne a jóbó :roll: l?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


én majd gyógyszertárba de lehet kapni gyógynövényboltokba is... :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?