Új privát üzeneted érkezett!

Zsu!

De ezen már látok 2 csíkot!Vagy te nem látod?Az csak maszat?Ha csinálsz holnap reggel is,akkor tuti erősebb lesz!!!!!++++++++++++++++++++++++

annus11
 
 


Annus!
Igen, én is látom a két csíkot.... csak 10 percet kellett várnom rá :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Remélem, reggel erősebbek lesznek a rdágáim :roll: :roll: :roll: :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nem tudok msn-re fellépni :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

:lol: :lol:

Szerintem erősebb lesz az!!!!Nyugi!!!Jaj annyira jó!!!!!!Tudom h ez ++++++++

annus11
 
 


Sziasztok!

Athiz ajánlotta ezt a topicot, és lám, mennyi kedves ismerős!!! :D
Becsatlakozhatnék én is? :roll: :P

Szeretném megkérdezni, honnan rendeltétek a 10-es teszteket, nekem is kéne vagy...hmm...sok!

/Rólam, bár már majd' Mindenki ismer innen:
12 éve élünk együtt Apával boldog házasságban, és van egy 7 éves Manónk! Viszont nincs még kistesó! :cry: 2003. márciusa óta küzdünk érte, hogy legyen, a pesti Kaáliban lesz októberben a 3. (sikeres!!! :D ) lombik.../
Üdv: Till

tillidian
 
 


Till!
Halihó!! Látom, te is ide találtál :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Huncutkától rendeljük a tesztet :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hajrá 3. lombik :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Annus!
Egyenlőre csak halkan örülök, majd hangosan, ha szép erősek lesznek a csíkjaim :roll: :roll: :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Persze apa nem tud semmit sem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu!!

Majd én addig örülök hangosan,amíg te nem mersz!!!


Till!
Üdv itt!Mi még nem ismerjük egymást :wink:

annus11
 
 


Annus!
Okés, aranyos vagy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Puszi neked :idea:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


ZSUZSKA
Én látok egy nagyon halvány izét is a kontroll mellett! :shock:
Pedig 4 dioptriás a szemem, ja már csak 3,5!

Együtt babásodunk?

Én holnap nem csinálok, majd hétfőn sztem, de te csinálhatnál.
12. dpo lesz? Nagyon izgulok érted! Annyira mint magamért!

Most mentek el a barátnőmék, nagyon fáradt vagyok, és mindjárt KELHETEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted:

Szia Till! :wink:

Ja most nem általlok kimenni és megnézni a reggeli tesztem a fürdő kukájában.............. mert én csak két percig vártam, utána kuka! :roll:

Jó éjt!

dita75
 
 


Sziasztok!
Tegnap este piri nénje tiszteletét tette.... szóval a vértől lett + a tesztem :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska
Kép :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

dita75
 
 


Zsu!
Nekem a dokim azt mondta, hogy vérben nincs hcg, attól nem lehet pozitív. Ja és azt is, ha valakinek megjön, vagy barnázik lehet baba még ott, csak kevés a sárgatest és az indítja a menszit.
Szerintem menj el vérvételre és kérj a dokidtól utrot. Szerintem ez babás görbe!

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Huuu,na lemaradtam.

Zsu!
Na igen...az is bizti h ha van pecsételés ilyesmi,attól baba még lehet!Ha nemindulna be a menszi ahogy szokott,akkor irány a doki!És kell a progipótlás!!!!


Huncutka!
Tegnap akartam már írni,mindig mondják a lányok h nem kapnak érteítőt a postáról stb,közben meg ott a csomagjuk náluk!!!Ami ugye az idióta posta hibája... :twisted: Szerintem küldd el nekik rögtön ezt az ajánlott levél számát,és 2-3 nap múlva ha nem kapnak csomit,akkor rögtön érdeklődhtenek a postán!Vagy írhatnám úgyis,h aki nem kapja meg 2-3 napon belül,az rögtön kérje tőled ezt a számot és akkor hamarabb eljut hozzá a csomi :wink: :lol: :lol: :lol: A posta meg forduljon fel :wink: :lol:

Dita!
Neke is mennek a drukkok!!!


Jaj én már csak 3 napot vagyok,utána nem láttok 2 hétig :( :(

annus11
 
 


Szia Huncutka!

Írtam Neked privit, szeretnék én is tesztet rendelni tőled.

Köszi

Ildi
ildike25
 
 


ANNUS
Melyik nap mész pontosan?
Csak azért hogy mikor pisiljek zebrásat? :wink:

dita75
 
 


Dita!

:lol: :lol:

Hétfőn megyünk vmikor...vagy reggel vagy este :lol:

annus11
 
 


Annus
Hétfőn hajnalban vagy kora reggel még gyere fel, mert olyat látsz, hogy csuda! :wink: (remélem :roll: )

dita75
 
 


Sziasztok!

Zsuzska, hát le vagyok törve. Pedig úgy drukkoltam. :cry: És már rendesen megjött?

Dita, nagyon szurkolok továbbra is neked! Hétfő reggel? Húúú, az még odébb van picit, de kitartás.
athiz
 
 


Huncutka!

Nálad mi a helyzet????Mikor mész dokihoz??Nagyon tuti a görbéd!! :wink:

Dita!
Feltétlenül jövök még hétfőn reggel!!!!Búcsúzkodni :( Na és a + tesztekért! :lol:

annus11
 
 


ATHIZ
Inkább kivárom a hétfő reggeli erős pozit, mint még egy korai negát! :wink: :lol:

ANNUS
Hiányozni fogsz, de azért jó pihit nektek, és hová lesz a menet?

ZSUZSKA
Hol vagy? Elkámpicsorodtál nagyon? :? :(

dita75
 
 


Dita, teljesen érthető, én is várom akkor nagyon a hétfőt és az atomerős + tesztedet! :wink:

Hunci, minden nap megkuksizom a görbédet, eszméletlenül babás! Ma mész dokihoz, jól emlékszem? Jaj, iszonyúan drukkolok neked is!
athiz
 
 


Nekem is tecc Hunci görbicsekje! :wink:

Én kiváncsiságból megmérem néha reggelente, de vagy nem vagyok babás, mert folyamatosan csak 36,7, vagy elromlott az a mocsok. Remélem a második variáció! :roll:

Jó étvágyat mindenkinek én most betolok vmit, még nem elég nagy a pocakom! Akkora vagyok az utrótól mint egy luffancs. :oops:

dita75
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy csak most jöttem.....
Egész déleőtt rohangáltam.... Csepel-Kispest-Erzsébet-Soroksár.... havi zárást kellett bevinnem :roll: :roll: :roll:

Nekem doki mondta, hogy a vér miatt lehet a teszt + :roll: :roll: :roll:

Hunci!
Isteni a görbicseked, drága, nagy nagy drukk mára a dokihoz :!: :!: :!: :!: :!:

Dita!
Hajrá hétfői + teszt :idea: :idea: :idea: :idea:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Athiz!
MEgy a drukk nekd is :!: :!: :!:

Ma nem volt semmi, de mindig így kezdi.....szóval tutira meg fog jönni :roll: :cry:

Nem baj, majd a következő hónap :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


ZSU
Most akkor mi van??????
Megjött rendesen???????

dita75
 
 


Dita!
Nem, még szenved szerintem héfőig.... pecsételni szokott.... de tudja a dokim is.....
Hétfőn kapok időpontot konzira majd.......

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Közben leírtad a kérdésemre a választ!
Ezt meg ne halljam mégegyszer. Nem feladni, és holnap is tesztelni kéretik!
Palástot inni kétszer egy nap progipótlásnak!

Megértette?

Burgum és irgum!!!!!!! :twisted:

Az esetek 90 %-ában a kismamiknál ez van, premens vagy minek hijják.
Szóval lehet az a mensi féle tünet akár babás tünet is. De miért kell ezt magyaráznom, te is egy csomó topicban laksz, tudod te már, hogy mi a dörgés! :wink:

Kép

dita75
 
 


IGen is, mami, értettem!

Iszom én a palástot reggel, este!!!!!

ÉS akkor sem tesztelek hétfőnél hamarabb :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


ZSU
De jóóóóóóóóóóóó, az inszemesben hárman tesztelünk egyszerre.
Kircsi, hogy te is csatlakozol!!!!!!!! Meglásd szerencsét hozunk egymásra! :wink: :D

dita75
 
 


De megint vérzek egy kicsit, úgyhogy itt biza no bébi :cry: :cry: :cry:

De jó is lesz egy kicsit kikapcsolódni jövő héten....

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Dita!
Majd csatlakozom az inszemesbe is hozzátok, nem tudom, hogy idén bele férünk-e majd??

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziatok!

Huncutka,
írok én is privit, kéne nekem is teszt!!! :P

Zsuzska,
sajnálom! :cry:

Szurok Mindenkinek!
Till

tillidian
 
 


Jóóóóó…


Mi a különbség a börtön és a munkahely között? Ha jobban belegondolsz:
A börtönben az időd nagy részét egy 2.5 x 3 méteres cellában töltöd.
A munkahelyen időd nagy részét egy 2 x 2.5 méteres irodában töltöd.A börtönben naponta háromszor kapsz ételt.
A munkahelyen egyszer ehetsz délben, akkor is neked kell fizetned érte.
A börtönben enyhítik a büntetésedet, ha jól viselkedsz.
A munkahelyen ha jól viselkedsz, még több munkát kapsz.
A börtönben az őr nyitja, zárja az ajtót neked.
A munkahelyen mindenféle kulcsokat meg kódkártyákat kell magaddal vinned, az ajtókat is nyithatod egyedül.
A börtönben nézheted a tévét és játszhatsz másokkal.
A munkahelyen megszidnak, ha tévét nézel vagy másokkal játszol.
A börtönben saját WC-d van.
A munkahelyen meg kell osztanod másokkal.
A börtönben meglátogathat a családod és az ismerőseid.
A munkahelyen rosszallva néznek rád, ha a családdal vagy ismerőseiddel beszélsz.
A börtönben az ellátásodat az adófizetők fizetik, míg neked dolgoznod sem kell.
A munkahelyen mindenért fizetned kell, míg az általad befizetett adóból tartják el a börtöntöltelékeket.
A börtönben a börtönigazgató egy szadista idióta.
A munkahelyen az a különbség, hogy ott az ilyet főnöknek hívják

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


ZSUZSKA
Kép

Várunk majd az inszemesbe, de remélem azért van remény a spontán babára! :roll:

Figyu???? A hőmérősben is szoktál lenni ugyi? Vicuskáról mi hír van?
Már ezer éve nem írt hozzánk, de a hőmérősben sem látom mostanában, hogy írt volna!!!!! :roll: :roll: :roll:

dita75
 
 


Dita, szerintem Vicuska a "megint megjött" topicban honos, nem a hőmérőzésesben. Oda szokott írni. :wink: Már ha rá gondoltál. :roll: :lol:
athiz
 
 


ATHIZ
A hőmérősben is szoktam elég sokszor látni.

Rólam ma ennyi a hír:

Kép és Kép

NINCS BABA!!!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

dita75
 
 


Na sziasztok!

- teszteknek Kép

Én ma ajándékok után futkosok.Rájöttem h 3 szülinapra is be kell vásároljak,mert Karcagon nem kapni semmit....és csak a bulikra jövünk vissza :wink:

annus11
 
 


Sziasztok!

Segítsetek légyszi.
Régebben sokat jártam ide a babanetre, de mostanában csak mindig olvasgattam a többieket.
Én is szeretnék rendelni Huncutkától teszteket.
Írtam is neki egy privit.
Mindig néztem, hogy válaszolt-e rá. Addig a azt írta kia bnet, hogy nincs privid. Ma meg nem írja ezt ki, amikor belépek.
Ha esetleg lenne üzenetem, akkor azt hol és hogyan tudom megnézni?
Nagyon szerettem volna, ha már jövő héten szerdán lett volna tesztem, mert nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi a helyzet.
Persze nem vagyok elkésve a teszteléssel, csak mindig a gyógyszertárban vettem a teszteket és már sajna nem bírom anyagilag.
Egyszer valahol olvastam, hogy lehet csinálni már a 22.-en napon is hcg-t és az amit a Huncutka küld, azzal ha esetleg terhes lennék már nahyon hamar ki lehetne mutatni. Remélem jól olvastam?
ildike25
 
 


ANNUS
Még alkalmam sem volt tesztelni, felfogtam a műanyag pohárba a pislantyút, és akkor láttam a szörnyűséget amikor elővettem magam alól! :cry: :cry: :cry:

ILDI
Huncutka hogy ha gépközelben van jönni fog.

dita75
 
 


Sziasztok!
Mobilról írok, vasárnap gépközelben leszek és válaszolok mindenkinek.

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Szerintetek, ha 28 naposak a ciklusaim és mindig a 14 vagy a15 napon van pe., akkor mikor csináljak először tesztet?
A 21. vagy a 22.napon már lehetne?
ildike25
 
 


Ildi!

A 10.dpon már mutathatja a 10es teszt.Tehát 14+10= 24
Annál elöbb szerintem nem érdemes csinálni,bár van h már a 22.napon + a teszt!
Jövőhét szerdáig még megérkezhet a teszted!!!

annus11
 
 


ILDI
Szerintem nem érdemes türelmetlennek lenni, mert vannak olyan lányok is akinél még a várt mensi napján sem mutatja ki a teszt, hanem csak pár nappal utána. Sőt olyan is előfordul, hogy valakinél + a teszt a 12. napon, és esetleg elhal a baba, és ugyanúgy megjön, ilyet is láttam már. De láttam olyat is amikor a 14. napon - volt, 16.-on már +
Légy türelemmel, és inkább a 12-13. dpo-n tesztelj. Hőgörbét vezetsz?

dita75
 
 


Dita,
itt is ölelés Neked, és csak ismételni tudom magam: amíg nincs piri, van esély!!! Teszt minden reggel!!!

Ildi,
28 napos ciklusnál a 29. napon tesztelj (nyilván, ha nem jött meg) előbb fölösleges!!!
(másik topicban írtam: Manóval ugyanígy voltam: hamar teszteltem! Persze, hogy nega lett! Bőgés, alapos becsiccsentés, másnap...osztán a másnap nem akart elmúlni! Az esti teszt pedig már duplán csíkozódott :lol: )

Huncutka,
én is várom majd a teszteket naon! :P

Lányok,
eltűnt fentről a privi megnyithatósága! :roll: Nálatok is?

tillidian
 
 


Till
Nálam sincs privi fent. :shock: viszont mensi az van!

Érdekes, mert hozzám ma pirianyó jött, a macskámhoz meg a kis ikrei.
Este még húzta a pocikáját most meg be van horpadva, nem tom hová babázott le, pedig a házikója ki volt neki készítve, kitakarítva kibélelve szépen.
Abba nincs, sehol nem találom az ikreit, azt sem tudom hányas ikrek lettek.
Amúgy kezd elegem lenni, mert csak úgy ömlik ki belőle a sok utód, nekem meg semmi! MEGŐRÜLÖK! :shock:

dita75
 
 


Dita!

Karcagon is a macska csak úgy potyogtat!!!Legutóbb 6 db kiscica volt!!!! :shock: Mondtam is neki h kis ribanc,mert már megint pasizik :wink: :lol:

Ma vettem pár játékot a gyerkőcöknek,alig találtam vmi értelmeset....de remélem tetszik majd nekik :wink:

Nekem is furi a kinézete az oldalnak,alul ilyen csíkok vannak...na bizti megoldják majd :lol:

annus11
 
 


Dita, de disznóság! Mármint, h megjött neked! Sajnálom! Viszont tetszik az új tickered, és drukkolok is ahhoz, hogy sikerüljön egy olyan szép pocakot növesztened!
A cicákok meg már csak ilyenek. Nekünk kandúrbandink van, de anyukáméknál él, mindig csavarog a rosszéletű. :twisted: :lol:

Puszka mindenkinek!
athiz
 
 


a megtaláltam a kiscicókat, 4 és fél van. Azért fél, mert az egyiknek már csak a feje volt meg! A szomszédba az üvegházba babázott, de betelepítettem őket a házikójukba amiben tavaly és azelőtt is volt!

Vettünk egy nagy szunyoghálós sátrat, tök jó volt három órán át legóztunk vele, pont kész lettünk és jött egy nagy szél és átvitte az egészet a szomszédba össze is tört, nesze neked 25ezer ft. Apa örjöngött, én már majdnem bőgtem, ez nem az én napom. Majdnem szétszaggattam az egészet.
Felmondok!

dita75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: