Új privát üzeneted érkezett!

mára elteszem magam.jók legyetek.pusza jóéjt mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy nem jöttem, de hulla fáradt vagyok! Reggel négykor keltem, háromnegyed hattól este fél nyolcig forgattunk, úgyhogy most ki vagyok dőlve! Majd mesélek! :D

Kép
anda81
 
 


Hogyha virág lennék,
Ölelnélek jó illattal.
Hogyha madár volnék,
dicsérnélek zengő dallal.
Hogyha mennybolt volnék,
Aranynappal, ezüstholddal
Beragyognám életedet csillagokkal.

Virág vagyok: ékes,
Piros szirmú, gyönge rózsaág.
Madár vagyok: fényes,
Dalt fütyülő csöpp pacsirtád.
Eged is: szépséges
Aranynappal, ezüstholddal
Beragyogom életedet csillagokkal.

Pákolicz István: Anyámnak

Kedves édesanyák! Ezzel a versikével kívánok nektek nagyon boldog anyáknapját!

Kép
anda81
 
 

 
 

Velem semmi változás azota se.

MInden édesanyának boldog anyák napját kivánok!
encike 2
 
 


sziasztok!
ma úgy fáj a derekam nagyon rossz!
boldog anyáknapját mindenkinek!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Tsókolom mindenki orcája mindkét felét!

Szóval a beszámoló!
Tegnap hajnali négy órás kelés után spuri a melóhelyre, ugyanis filmforgatás miatt kibérelték a helységet, és nekem kellett "felügyelni őket". Nagyon érdekes volt jól éreztem magam, de nagyon elfáradtam. Kicsit unalmas is volt, mert összesen két jelenetet vettek fel, mindezt háromnegyed hattól este fél nyolcig. Na jó ebben benne volt az is,hogy felállították a díszletet, beállították a fényeket. Azért mégis különleges volt, mert ilyenben még nem volt részem. Látni, hogy hogyan készül egy film.... Érdekes volt látni, hogy mi mindenre kell odafigyelni. Néha leshettem a monitort, ahol a kamera képe látszott. Én nem vettem észre semmi különöset, mikor egy fiatal srác kiugrott a szobából és elkezdett matatni a kábelekkel a földön. Később visszajátszották azt a részt, és totál lehetett látni, hogy a kábelek benne vannak a képben. Jó volt egy kicsit "profilt" váltani. Bár borzalmasan fárasztó volt, azért szívesen csinálnám!
Hogy milyen filmet forgattunk? Vígjátékot, de többet nem mondhatok sajnos róla. Ha kijött a mozikban, akkor már bőbeszédű lehetek.

Kép
anda81
 
 


érdekes dolog lehet egy filmforgatás!azt elmondhatod,hogy kik a szereplők?????? :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Egyetlen általam ismert színésznő volt, és ő, pedig Soma.

Kép
anda81
 
 


somát valahogy én nem szeretem! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mi tagadás, én sem voltam érte oda. És ezen a tegnapi nap sem tudott változtatni. Azért hozta a formáját.

Kép
anda81
 
 


nem volt beképzelt? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Speciel, engem gyakorlatilag levegőnek nézett, és állandóan azon nyávogott, hogy aki rágózik az azonnal hagyja abba, mert őt idegesíti.

Kép
anda81
 
 


én már csak azért is rághóztam volna!!!!!!!!! :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
anda81
 
 


milyen már,hogy ő megmondja másnak mit tehet és mit nem?!
ki ő hogy dirigáljon?! :? :twisted:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, hát színésznőőőőőőőőő! :lol: :lol: Aki azt hiszi, hogy több, jobb, mint a többiek

Kép
anda81
 
 


sza...rá :)
mára ényleg lépek.pusza jóéjt.! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Nita!
Jó éjszakát kívánok én is mindenkinek!

Kép
anda81
 
 


Lányok, köszi az anyák napi köszöntést!

Nita, hát igen, a pudingozás nem napszakhoz kötött, bár, ahol már van gyerek, ott bizony nem lehet akármikor nasizni.

Anda, a forgatás nagyon érdekes lehetett. Soma nekem túl sok.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


datolya én is erre gondoltam a pudingozásnál.pl nálunk csak este lehet mikor már alszik! :shock: :oops: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát mi a délutáni alvás időben is szoktunk pudingozni :):) :oops:

nika70
Salgótarján
 
 


mi akkor nem tudunk mert a párom dolgozik :lol:
de mostanába nekem nincs is kedvem egyáltalán a pudingozáshoz mert féltem a babát!de a párom meg azt mondja,hogy így nem leszünk jóba!
én meg mondtam,hogy nekem a gyerek fontosabb mint a hülye sex! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!
Van megoldás is, hogy a párodnak eleget tegyél.
Holnap megyek dokihoz.
encike 2
 
 


de a vannak olyan dolgok a pudingba amit én nem szeretek csinálni! :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita:):):):):):):) de azért még úgy is lehet segíteni neki ha nem teszed mega mit nem szeretsz :):):):):) mikor én terhes voltam egyszer próbáltunk meg együtt lenni kb 3 hónapos voltam és kicsit barnáztam utána szóval 9 hónap no szex + 6 hét :):):):) szegénykém annyira sajnáltam de megoldotta magának úgy hogy nem ment máshoz :):):):):):):)sajnáltam is őt

nika70
Salgótarján
 
 


ano az én párom is megoldotta mikor a máéval voltam terhes!a 7.hónaptól nem lehetet pudingozni mert majdnem beindult a szűlés és kénxtelen volt megoldani magának a dolgot! :oops:

mára elteszem magam,jóklegyetek.pusza! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Itt is mindenkinek utolag :oops: Boldog Anyák napját kívánok!

Nitácska! Majd ha már kicsit megnyugodtál, tudod, hogy a babócáddal minden rendben van, akkor talán megjön a kedved a pudingozáshoz is.

Igazatok van, mi előnyben vagyunk pudingozás terén, hiszen még nincs gyerekünk, s akkor pudingozunk, amikor kedvünk tartja. De remélem eljön az az idő is, amikor alkalmazkodnunk kell egy gyerekhez. Remélem minél előbb.

Encike! Csináltál hcg tesztet?

Kép

Kép
kiriki
 
 


Kiriki!
Igen és nega.

Nita!
De van kezed is, ez nem jön be?

Barátnőm anno mesélte, hogy szereti a párja...-át, mert olyan édes. Hát én nem!!!! (bocsi)
encike 2
 
 


jól kitárgyaljuk ezt a pudingozást :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Szép jo reggelt!

Ma megyek, 10-kor indulok, gondoljatok rám.
Pusza
encike 2
 
 


Sziasztok csajok!

Hát milyen témára érek ide :oops: Én amióta terhes vagyok csak 1x pudingoztunk,de most annyi dolga van a páromnak a munkahelyén,hogy nem ér rá ezzel foglalkozni!Én meg kicsit örülök is neki! :roll: A Hannánál majd megvesztem a pudingért,de most nem nagyon érdekel! :roll: Nem gondoltam hogy így lesz valaha! :shock: Lehet,hogy öregszem :?: :!:
Pénteken megyek uh-ra!Hozok képet is ha érdekel titeket!Remélem minden ok a kistesóval :D

Nita:Jó az új vonalzód :D

Anda: Milyen izgi ez a filmforgatós :D 1x én is szívesen megnézném :D

Enci: Jelentkezz ám,hogy mi volt a dokinál :!:

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Encike: Gondolunk rád :)

Melcsi: mi az hogy :):): hát persze hogy rakd fel a képet a kis gombócról :):))

nika70
Salgótarján
 
 


Na megjöttem. Gondoltam rátok, hogy gondoltok rám. A doki szerint ne igyam a palástfü teát, mert e miatt késik. A hőm miatt anovus ez a ho. Nem kell se gyogyo, se hormonvizsla. Minden rendben, csak várjak türelemmel.
encike 2
 
 


encike remélem mielőbb megjön és minden megy tovább a rendes kerékvágásba ahogy szeretnéd!!!
Nekem most igazából egyáltalán nem kell a pudingozás,valahogy most nem kívánom de ezt nehezen akarja megérteni a párom! :?

melcsi köszi,örülök,hogy tetszik a vonalzóm :oops: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


mára pihenő üzemmódba kapcsolok jóklegyetek.pusza,jóéjt mindenkinek!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Remélem nektek is ilyen szép napotok volt, mint nekem. Olyan boldog vagyok!
Ma megjött és indul a project!!!!
Kicsit tartok tőle, de bizom benne, hogy nem lesz semmi gond. Ha hiszem akkor ezzel is segitek magamon, hogy minnél előbb babás lehessek.

Üdv mindenkinek.
encike 2
 
 


Melcsi!

Hát persze, hogy érdekel minket! Várjuk a képet.

Encike! Miért lenne baj? Pozitív gondolkodás.

Milyen jól tudom "osztani" az észt, amikor nekem sem mindig sikerül...

Egy kis terápiás fodrászkodásra megyek mindjárt. Rám fér, hogy egy kicsit szépüljek, s talán kicsit vidámabb lesz a lelkem is.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Encike: Gratula a mensihez ilyenkor az ember , hogy tud örülni, hogy megjött. Nekem is lassan megfog jönni és utána már nincs a szex sem megvonva.
A doki 4hetet mondott nekem illetve az első mensi után már lehet pudingozni.

Csajok: Azért ha nemis úgy pudingoztok de valahogy oldjátok meg hisz a párod nem tehet arról, hogy te nem kívánod illetve félted a babát. Sajnos a pasiknak ez a dolog nagyon tud hiányozni és valljuk be akkor akartuk a pudingot mikor a babára hajtottunk. Tehát egy kicsit a férfiakat is megvédve annyi lehetőség van arra, hogy ne hagyjuk magára az életünk párját.
Ehez csak annyit még, hogy volt egy kolléganőm aki szintén a 9hónap alatt nem akart semmi pudingot sem és semmi alternativát sem . Majd mikor ment szülni már egyedülálló volt. Tehát alkalmazkodni kell és kompromisszumot kell kötni

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu! De jó, hogy már lassan lehet pudingoznotok. És jó, hogy újra itt vagy köztünk. Már jól vagy?

Igazad van a pudingozást illetően. Én persze könnyen nyilatkozom, hisz még nincs baba a pocimban, ki tudja hogy fogok viselkedni a 9 hónap alatt.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Csucsu: de jóóó már hiányoztál pont valamelyik nap gondoltam rád hogy mi van veled csak nem írtam le ide :oops: :oops:

Encike: tök jó hogy megjött na most aztán pár nap múlva mehet a puding minden fajtája :):)

nika70
Salgótarján
 
 


sziasztok!én holnap megkérdezem a dokit,ha minden rendben lehet e pudingoznunk!
valahol olvastam,hogy akinek volt vetélése annak egyáltalán vagy kevesebbet lehet pudingozni!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok!én holnap megkérdezem a dokit,ha minden rendben lehet e pudingoznunk!
valahol olvastam,hogy akinek volt vetélése annak egyáltalán vagy kevesebbet lehet pudingozni!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


NIta: nagyons ok nőnek volt vetélése vagy tudott róla de soakna vannak akik nem is tudnak róla és megtörténik. Szerintem ha valaki nem vérzik vagy barnázik akkor nem lehet baj. De kérdezd meg a dokidat. Sőt sok doki azt is ajánlja, hogy az utolsó hónapban gyengéd puding legyen mert az elindithatja a szülést. De ez csak a végén. Nekem anno a lányomnál azt mondta a doki puding mint eddig lehetséges. Hisz az fiziológiás szükséglet. Noha nekünk nőknek a hormonok miatt nem biztos hogy igényli a szervezetünk de a férfiak másak. Ők igénylik ha esik ha fúj.
Na meg ők nem is terhesek:)

Kép
csucsu05
 
 


Hali!
Milyen jo téma ez a pudingozás!!! Most, hogy meg van én se pudingozok, pedig jonás nap holnap lesz. De ez kimarad, majd nézzük a pét.
Egyébként, ha megvan attol függetle lehet lh-ni? Ugye ha vér van a vizeletben az nem jo, de ha tampont használok????
encike 2
 
 


Encike: nem tudom, hogy ha mensizel lehet e PÉ-d. De szerintem nem. És én már az LH tesztben sem hiszek.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Nekem most bejött az lh teszt. Hétfőn pozitív lett, kedden reggel szúrt is a bal petefészkem. Tegnap voltam nőgyogyinál, aki ezt igazolta is.

A múlt havi mensi előtti barnázás miatt mentem el dokihoz. Azt mondta, hogy az több mindentől lehet. Lehet, hogy a sárgatest hormon nem elég magas, s nem tapad meg a babóca, de lehet gyulladástól is. Mondtam neki, hogy iszom a cickafarkot és a palástfüvet. Azt mondta, ő nem akar hülyeséget mondani, annyira nem ért hozzá, de valakinek nem jó, s más hatást vált ki, mint kellene. Megvizsgált, csinált ultrahangot, s azt mondta, hogy sokan örülnének ilyen értékeknek. Azt mondta, hogy ilyen jó értékeknél 3-6 hónapon belül babásnak kell lennem. Levette a kenetet, ha az nem mutat semmit, akkor a ciklus végét kicsit megtámogatja gyogyival. Kíváncsian várom, 3 hét múlva lesz eredmény.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok! 2008. tavaszán, konkrétabban áprilisban kezdtük mi is a babaprojectet - eddig sikertelenül, de nagyon reménykedünk benne, hogy ebben a hónapban már sikerül pozitívat tesztelnem.. remélem, befogadtok! :)

Üdv mkinek, Szöszke

Kép
szöszke.
 
 



Vera, köszi a híreket Nitáról, ha beszélsz még vele, mond meg, hogy nagyon sajnálom és sok erőt kívánok neki a következő napokban!
Látom a vonalzódon, hogy szépen növöget a babóca a pocakodban. Jól érzed magad? Túl vagy már a rosszullétes időszakon, vagy az most kimaradt?

Szia Szöszke! Első babátok lesz? Hova utaztok?

Kiriki, ezek jó hírek, legyen igaza a nőgyógyászodnak!

Encike, menzi közben én sem szeretek pudingozni (bár van ismerősöm, akinek akkor jött össze a baba). Nem tudom, hogy a tampom, milyen eredménnyel szűri ki a vörösvérsejteket, kíváncsi vagyok, mit tapasztalsz!

Csucsu, jó, hogy jöttél! Hiányoztál!

Melcsi, igen, percről-percre öregszel, veled együtt mi is. :lol: Kíváncsi vagyok, milyen volt az UH! Várjuk az ígért képeket!

Nika, nálunk már a délután sem játszik, mert mindketten dolgozunk a fiúk meg az oviban alszanak (ha alszanak egyáltalán), így mi maradunk a konzervatív délutáni időpontnál:

Anda :?: :?: :?:

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Szia Datolya :)
Igen, első babánk lesz! Mi Ausztriában élünk a családommal és a párommal, így most azt számolom vissza, amíg Magyarországra utazunk :)

Kép
szöszke.
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?