Új privát üzeneted érkezett!

Dita most már legalább Te produkálj valamit. Nekem kezdődik piri. De annyira nem érdekel, hogy csak na.

timejka
 
 


Mi van Timejka uralod a laptetőket???

Hát elvégre már terhes vonalzóm van!

Hűnek kell lennem hozzá! :roll:

dita75
 
 


Látod Dita néha én is uralom. Lehet, hogy nekem se hoz szerencsét?

Nagyon helyes, hogy terhes vonalzóm van.

Dita nincs megérzésed arra, hogy mi mikor leszünk terhesek?

timejka
 
 

 
 

Sziasztok,

Erzsebet,

én mág nem biztos, hogy kedden megyek, hívtam ma a dokimat de ki volt kapcsolva. Majd hétfőn keresem újra és akkor kiderül, hogy mi lesz...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


TIMEJKA
:roll: :roll: :roll: Remélem minél előbb! :roll: :roll: :roll:

dita75
 
 


Még szép hogy minél előbb bebabásodtok és szép sorban szülünk majd gyönyörű egészséges porontyokat :lol: :lol: ma megvolt a szüret K.O. vagyok :wink: bár engem nem igazán engedtek dolgozni de azért segítettem amit tudtam. Dita te hogy is állslz? most nem látom tisztán mikor kell nem megjönnie?

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép
erzsebet0312
 
 


ERZSEBET
szeptember 26-án fog megjönni ugyanis nagyon úgy néz ki hogy holnap ugrik az inszem, de lehet a házasságom is, mert nagyon összevesztem ma a párommal.
Rohadtmód elegem van belőle, és még neki állt feljebb. Tiszta elmerottyant, még a szekrényt is szétrúgta! :roll:

dita75
 
 


Jó reggelt

Timi: Sajnálom, hogy megjött :cry: tudom most mit érzel, itt mindenki nagyon sokszor átélte már ezt a pocsék érzést. És most hogyan tovább?? Jön a második inszem?

Dita: Egyre közelebb a BMC-te nem izgulsz? Én már nagyon :roll:

Kép

Kép
edinka
 
 


EDINKA
Én azon izgulok, hogy sikerüljön most az inszem, mert valahogy már kezdek nagyon kiégni. Fáradtnak és öregnek érzem magam. Úgy élem az életem mint egy remete. Minden csak ez körül forog, és félek, hogy még sok van hátra!

Nemrég jöttünk meg. Nem volt kellemes.
Az uhu-n jól meggyötörtek, az ágyon kényelmetlen volt, hideg volt a műszer. Görcsben voltam végig szinte. A derekam majd leszakadt.
A petike sztem nem szabadult ki a dokker arra emlékszik, hogy a jobb oldalon volt de ott most csak egy 13 miliset látott. Én a baloldalra emlékszem és ott volt egy 24 milis, sztem ez az amelyik pénteken 20 milis volt, csak nem repedt meg.

Azért kivi vagyok majd mi lesz a konzin veled, ha megtörtént mindenképpen írj hogy mi volt! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

dita75
 
 


Dita

Szurkolok, hogy több inszemed ne legyen :D
Naponta 2 mm-ert nől a tüsző.
Akkor majd tőled kérünk egy pozitív tesztet 8)
Persze, majd jövök és mesélek hogy mi volt,

Kép

Kép
edinka
 
 


Dita ó a pasik hát igen én is tudnék mesélni ilyen dolgokat mert hát nálunk is előfordult már ilyen hm :roll: hülye férfiak :twisted: nagyon szorítok érted és pont jókor repedt meg a tüszőcske és ez lesz a jó. :lol:

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép
erzsebet0312
 
 


EDINKA
Rajtam ne múljék!

ERZSEBET
Akkor nálatok is zajlik az élet. Az a baj, hogy mindketten makacs és lobbanékony természetűek vagyunk. :roll:

Holnap fél 8kor megint matyi, 8ra kell bevinni, és fél 9 kor megint drukkokat kérek, mert REPETA lesz! Remélem azért termelődik néhány millió a holnapi eksönre is!

Két inszemmel már csak történik valami! :roll: :roll: :roll:

dita75
 
 


Dita,

minden rendben lesz holnap, én is kíváncsi vagyok, hogy egy nap alatt mennyi katona termelődik. Majd írd meg feltétlen. EMiatt nem kell izgulnod, mert a párodnak mindig is jók voltak az eredményei, úgyhogy holnap is lesz katona bőven :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Ma nem volt annyira jó mint eddig, de a dokker azt mondta, hogy ez még simán jó!
A mai fickók még holnap is élni fognak, és holnap is ráküldünk néhány sereghatjót, úgyhogy kezdek bizakodni!

dita75
 
 


Jó reggelt

Tegnap délutántól szúrkál a bal petefészkem, de annyira, hogy ha beleszúr, legörnyedek!! Mitől lehet ez?? Kiszámoltam 10cn vagyok. Semmit nem tudok, csak azt hogy most is szúrkál.
Képzeljétek voltam a háziorvosomnál kérni a férjemnek beutalót a BMC-be, azt adott is. De mikor kérni szerettem volna útiköltség papírt arra azt mondta, hogy azt nem ad Azt mondta, hogy a nődokimnak kellett volna adni, mert ő küldött a BMC-be. MArha jó, a nődokim meg azt mondta, hogy a háziorvos fog adni. Mindegy. . de azért jó lett volna. . . .

Kép

Kép
edinka
 
 


Edinka,

a háziorvos adja az útiköltséges papírt, de ha nem ad akkor úgytudom, hogy az OEP-nél is lehet kérni, mert utána is oda kell majd bevinni,

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


A szemét, akkor jól átvágott, na de megyek én még hozzá :evil: :evil:
Hogy vagy kismami??

Kép

Kép
edinka
 
 


Halihó, hát nekem még mindig nem jött meg....4. napja késik. 32. napon vagyok, 28-án csinált tesztem negatív, mint írtam is, és végülis még mindig arról vagyok meggyőződve inkább hogy megjön késve, minthogy babás lennék - jó kis optimista hozzáállás, mi? :-)
Vendég
 


minden pillanatban azt érzem, hogy megjön immár egy hete...Tegnap ittam fél pohár vörösbort is tudván, hogy az alkohol vérbőséget okoz és meghozza a mensit, semmi. Apával is összebújtunk, gondoltam, nnna majd a huncutkodás. Semmi.
Szval ma délutánig várok és csnálok még egy tesztet. Mi van ha negatív és mégse jön meg? vmi betegség???
Vendég
 


Edinka,

én amikor a Kaáliba jártunk lecsúsztam az útiköltségről mert nem is hallottam róla egyáltalán. Utólag tudtam meg, hogy lehetett volna vinni papírt, így csak azt tudom neked írni amit a többi lány beszélt erről másik topicokban.


Gioia,

nagyon drukkolok, hogy + legyen a teszted :wink:
A terhesség kezdete teljesen megegezik a mensis tünetekkel, nekem a mindjárt megjön érzés megvolt kb a 8. hétig. :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


gioia: persze hogy betegség a neve 9 hónapig tartó csodálatos folyamat :lol: mi ugyan így voltunk már együtt is voltunk hogy megjöjjön mert ugye attól minidg beindul és semmi :D nagyon szorítok. Dita: ennyi rádolgozás után már aztán tényleg meg kell fogannia a trónörökösnek :lol: Monic: holnap akkor mész? én fél 4-re megyek remélem bekukkant hozzá. Ja lányok 2 napja nagyon fájnak a melleim főleg sokat kijön a bimbóm akkor megtudom őrülni ez természetes? írjatok mert parázom ezerrel. :roll:

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép
erzsebet0312
 
 


Mi az hogy sokat kijön a bimbó Erzsi?
Köszi a drukkokat, mingyá kiugrom egy tesztért sztem, mert mostmár kezdek stresszelni, hogy mi van...
Vendég
 


Erzsi: Ez természetes! :wink: Nekem is így volt, de már nem tom mikor múlt el.

Gioia: Grukkkkk!!!!

Pussz!
jaimee1
 
 


Az a fura amugy hogy mult héten végig fájt a cicim, most viszont már nem. Ezt is annak tudom be,hogy meg fog jönni
Vendég
 


gioia

Én is terheségre gondolnák :wink:
Gyorsan sipirc egy tesztért.
Drukkolok nagyon

Kép

Kép
edinka
 
 


Gioia,

vegyél tesztet és nagyon-nagyon szurkolunk :wink:

Erzsebet,

még nem beszéltem a dokival a holnapi nappal kapcsolatban, pénteken délután próbáltam hívni de már ki volt kapcsolva. Ma délután újra próbálkozom hátha megtudom, hogy holnap hova és hányra kell mennem.
Bimbó ügyben nem vagyok szakértő, majd kérdezd meg az orvosodat holnap erről, hogy teljesen megnyugodj.

Jaimee,

mi újság nálatok, Popi hogy viseli ezt a rossz időt?

Edinka,

már csak 8 nap és mentek a BMC-be, nagyon drukkolok+++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Édesek vagytok, vettem tesztet, de nem pozitív. Azaz valszleg én beszélek bele vmi halvány csíkot és így 32. napon már jóval erősebbnek kellene lennie sztem, ha babás lennék.
Csak akkor mi bajom lehet??
Vendég
 


Gioia,

nem tudod esetleg lefényképezni?
A másik topicban egy lánynak a tesztje csak a 36. napon lett +, most 2 éves a kislánya. Lehet, hogy később volt a péd. Jó lenne, ha fel tudnál tenni róla egy fotót :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Gioia,

ráadásul nem is első pisiből csináltad. Ha reggel csinálsz még egyet az első pisiből akkor kiderül rögtön, hogy odaképzeled-e a halvány csíkot vagy tényleg ott van.
Én nagyon drukkolok neked+++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Gioia,

Igaza van, Monicnak, ha később volt a peteérésed, akkor simán láthatsz a teszten halvány csíkot. Nem tudod feltenni??
+++++++++++++++drukk, drukk,drukk,drukk

Kép

Kép
edinka
 
 


oké. Lehet hogy holnap reggel még nem tesztelek, hanem akkor 2 nap mulva - ha addig nem jött meg. 2 tesztet vettem, egy clearblue vagy mi, amit sokan nagyon jónak tartanak és egy Gabrielt 2 nap mulvára.
hétvégén volt 1-2 csepp barnás vmi, aztán az is elmult. Nem tudom-nemtudom
Vendég
 


Csak a bizonytalanságot utálom piszkosul. Most vagy jöjjön meg és akkor az van, vagy legyen egyértelmű a teszt, ne káprázzon a szemem..
Vendég
 


Edinka nem tudom, hogyan tovább, most úgy gondolom, hogy semmi gyógyszer, majd a természet úgyis meghozza a bébit.

Gioia nekem pénteken volt a 28. napom, elkezdtem ici-picit barnázni, szombaton semmi, vasárnap pici, ma erősebb barnázás, de még nem rendes menszi, úgyhogy tele a tököm. A hasam reggel kicsit görcsölt, úgyhogy szerintem lehet, hogy megérkezik a Piroska rendesen napokon belül. Csak marhán utálom, akkor jöjjön meg rendesen, de lehet, hogy az utrotól van ez.

Dita szorítok.

timejka
 
 


Nnna Timejka, akkor Neked sem jött még meg! nekem csütörtökön volt a 28. nap. Alig látható barnázás volt szombaton, azóta semmi
Vendég
 


És én is így vagyok: történjen vmi bizonyosság, mert így azt hiszem, hogy vmir rendellenességem van vagy vmi
Vendég
 


Húúúúúúúúúú mire jövök!
Hát nem akartam mondani de egy ilyen kis figyelemelterelés nagyon jó hatással van a babákra, mint pl. esküvő, nászút és költözés........ arról nem beszélve, hgoy már együtt fexetek együtt keltek!!! BABA lesz itt kérem! :wink: :lol:

EDINKA
Én is kezdek neked drukkolni a BMC-hez! Nagyon várom a véleményed meg a tapasztalatokat! +++++++++++++++++++++++++++++++++++

TIMEJKA
Hát ez sem normális, hogy egy csomó napig van barnázás mensi meg sehol!
Biztos nincs baba?
Ja van egy bogyó ami erre jó aki sokáig barnázik, meg túl hosszú a luteáris szakasz, majd megnézem mi a neve!
Neked mindegy hogy mikor volt a 28. napod, az számít hogy mikor volt az inszem, attól kell számolni a 14 napot és akkor kéne megjönnie hivatalosan!
MAjd szólj ha megjött gyártunk új vonalzót! Szóval akkor most megint spontán?

JAIMEE
Látom megújultál.......... viszont nem hanyagolsz el egy kicsit mostanában minket? Nincs már éjszakai szopi sem vagy mi a kakukk?

Velünk: Megvolt a repeta! Apa alig tudott valamit kipréselni magából, de mégis olyan szuper lett az eredménye...... 80 millió katona és mind csúcsszuper!
Szóval nekünk naponta kéne együtt lenni.......... a párom azt sem tudta hogy sírjon vagy nevessen......... dagadt a büszkeségtől, hogy ilyen ügyes volt, még a szeme is kikerekedett, és ott bazsajgott........ aztán arra gondolt, hogy naponta!!!
Ő mán öreg ehhez! :) :) :)
Az asszisztensek nagyon aranyosak voltak, mert végig azt hajtogatták, hogy nekem tuti lesz baba mert totál anyatipus vagyok, meg ilyenek..... annyira jólesett..... végig bíztattak! A dokker annál pesszimistább volt, mert kerek perec megmondta, hogy ez nem volt egy normális ciklus és nme tudja mi fog kisülni belőle! Nem is érdekelt, nem akartam, hogy elvegye a kedvem. A múltkor minden frankó volt nem sikerült mégsem, hát akkor!Várom a csodát, mást nem tudok tenni!

dita75
 
 


Monic, Dita: Nem hanyagollak benneteket, mert olvasó üzemmódben bár, de rendszeresen jövök. Csak ez az időzavar.....

Dita: Ejha, 80 milka az nagyon jó!

Gioia: Nekem 31 napon nem volt betonerős a délutáni...És ha később volt a péd, minden lehet. Hát sajna ez már csak ilyen, ki kell várni, mi lesz. Drukk továbbra is.

Rólunk: Mi jól vagyunk, Réka már áll, bútor mellett lépeget, csodaaranyos. :D
jaimee1
 
 


Jaimee
Hát jó egy időre felmentést kapsz! De csak amig kikerülsz az időzavarból! Oksa? :D

Blattyog Popi, jajj emléxem amikor a nővérem gyerekei kezdtek járni. Annyira jó volt mint a kis részeg kacsák! :lol: :lol: :lol:

Fikuszod remélem egyben van még! :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Sziasztok!
Gondoltam nektek is megírom, mi volt ma hsg-n (hiszen ez ennek a topikja, és tőletek is kértem tanácsot!). Egész délelőttös várakozás után behívtak a röntgenhelyiségbe. Katéter, kontrasztanyag, két felvétel, gyakorlatilag 5 perc alatt megvolt (a férjem azt mondta, olyan volt, mintha csak bementem, aztán rögtön ki is jöttem volna, persze nekem azért hosszabb időnek tűnt). Végülis nem FÁJT, csak nagyon-nagyon-nagyon-nagyon kellemetlen volt. Ott közben mondta a doki, hogy nem is csinál 3 felvételt, mint először tervezte, elég kettő, mert átjárható vagyok, ám miután lementünk a rendelőhöz, a azt mondta, még nincs meg a lelet, mert bár ő szülész szemmel úgy látta, átjárható vagyok, "de majd a röntgenesek mondják ki a 100%-os végszót" ( Ti hallottatok már ilyenről???), úgyhogy holnap reggel még vissza kell menni a leletért. Tettem is be betétet, ahogy ti is tanácsoltátok, és mondtam is a férjemnek, hogy érzem, hogy ömlik visszafelé a kontrasztanyag. Na, itthon vettem észre, hogy nem a kontrasztanyag ömlött belőlem, hanem vér!!! :shock: De úgy, mint egy erős menstruációnál! Szóval totál betojtam. Mi van, ha nem is vagyok átjárható, csak a kontrasztanyag szakította fel bennem a vezetéket, és ezért tűnt úgy, mintha átjárható lennék???? Különben, ha simán átcsúszott volna a kontrasztanyag, honnan lenne ennyi vér??????? Ja és a dr.úr meg se említette, hogy vérezhetek utána (pláne, hogy ennyire)... :(

Ti mennyire véreztetek utána? Köszi, hogy "meghallgattatok", és minden jót kívánok mindannyiótoknak! :)

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Nekem ma megjött rendesen,úgyhogy mostmár tuti nincs baba.

Dita drágám, Te kismami, ha van kedved csinálhatsz nekem vonalzót. Én most spontánkodni fogok. 2 hét múlva elmegyek egy dokihoz, kiíváncsi vagyok mit mond. Mond-e valami olyat, amit még nem hallottam. Mondjuk ne is mondott a dokim semmit.

Szia Rana!

Amíg nincs a kezedbe a lelet, addig ne is idegeskedj. Belőlem is jött rendesen a vér, de csak utána 1-2 órát, aztán egy pár napig véreztem. Nyugodj meg. Minden oké lesz. Nekem bent kellett maradnom a kórházba, délután mehettem haza az eredménnyel. Kitartás és sok sikert!

timejka
 
 


rana: ne aggódj ez természetes más lánytól is hallottam ugyan ezt nem vagyunk egyformák örülök hogy átjárható vagy :lol: gioia: figyu nálunk is így volt egy két csepp barna akkor már láttam magam előtt a véget, és utánna semmi de semmi semmi :lol: csak egy gyönyörű babó :D na megyek mert megyek turiba 8-kor nyit és lecsapok a jó babaholmikra ja és a kismamagatyát amit terhességem elején vettem jelentem kihíztam :oops: iszonyú kényelmetlen :wink:

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép
erzsebet0312
 
 


esti erőteljesebb pozitív teszt után éjszaka földöntúli görcs, majd vér...még mindig alig tudok menni. Éjjel már bőgtem úgy fájt a hasam. Hm...Nyilván Isten megadta a bizonyosságot, nesze ha ez kell itt a mensi. Mindegy, nem is ez a baj, hanem hogy sztem ez nem normális....33 napra, halovány pozitiv után ekkora görcs...ez akkor most vetélés vagy mi? Most is fél seggel ülök az irodában és egyfolytában bőgnöm kell.- holott nem érzem a tudatomban a csalódottságot csak a fáradtságot.

Dita: gratula apácska katonáihoz. Wowwww!
Rana: hős vagy! Gratulálok az átjárhatósághoz. Én jövő héten megyek a dokimhoz - már ha addigra elmulik ez a mensi, de egyre kevésbé vágyom a hsg-re...főleg ha még az is vérrel jár.
Vendég
 


Bondzsornó!

RANA
Igaz nekem nem hsg-m volt, de hasonló és én nem emléxem, hogy véreztem volna! :roll:
Azt tudom, hogy 3 napig kéket pisiltem, de vérre valahogy nem! :?

TIMEJKA
Hát akkor gyártok új vonalzót!
Kár, hogy nem babásat kell! :cry:

GIOIA
Szintén :cry: :cry: :cry:

dita75
 
 


ne sírass drága Dita..Talán nem érdemlek gyereket...Már ezen is gondolkodtam.
Vendég
 


Gioia: :( :( A jó vastag nyh miatt lehet ez a nagy görcs....Hát HSG nem kell neked, úgy tűnik.... (((((((((((((Gioia))))))))))))))) Most tudom, hogy ezzel a pokolba kívánsz, de sikerülni fog, hidd el!!! Puszi neked!

Bocsi, nem emlékszem, teljes hormonvizsg.-en voltál már?

Rana: Gratula az átjárhatósághoz! Én is véreztem, bár nem sokat...de kb. 3 napig.

Figyelik, hogy hová folyik ki a hasüregbe a folyadék, tuti, hogy nem szakadt el semmi. Nálam is kicsit módosult a lelet eredménye, amikor a dokim konzultált a röntgenessel. :roll: Szerintem nyugi, de ha nem csillapodik a vérzés, akkor dokker. Én egyébként amúgy is visszamentem a dokimhoz Hsg után néhány nappal.

Timejka: :( :( :(

Dita szivem: Hajrá továbbra is.
jaimee1
 
 


Ja, Dita, a fikusz nem él sajnos. Ráesett egy nagy könyv és annyi lett neki, de nem Popi ejtette rá a könyvet, hanem az édesegyanyja..... :roll: :oops:
jaimee1
 
 


Jaimee. :-) nem kívánlak a pokolba teee! De miért ne kéne hsg?
Vendég
 


Gioia: Hát ha + volt a teszt....
jaimee1
 
 


hát vmi akkor sem stimmel és ki tudja, hogy nem.e méhen kívűl volt, azért is e nagy görcs.
Á, franc se tudja, csak okoskodok 8) . Jövő kedden meglátjuk mit mond a doki.
Vendég
 


Nem biztos, hogy valami nem stimmel, ne beszéld be nagyon magadnak. Ha nem szoktál így görcsölni és nem is vagy felvázva, akkor valami elindulhatott. És ha ez így van, az biztató.

Méhen kívülinél nincs mensi, a görcs meg ha van is, az nem a mensivel kapcsolatos.

Szóval újra kérdem, voltál már hormonvizsgálaton? Progid rendben van?
jaimee1
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: