Új privát üzeneted érkezett!

szia csucsu:elmult a barnáás?????nagyon izgulok,itt fogok várni!!!!!!!biztos minden rendben lesz,addig ne is gondolj másra! :lol:

jenny:mi kislányt szeretnénk,van két kisfiunk és most a 3.-ra remélem sikerül a kislány .sokáig nem akartunk több baucit de már nagyok a fiuk és ugy gondoltuk hogy jo lenne egy kislány.remélem nem fiuk lesznek és ikrek :wink: .

pusssz bogyó
bogyó77
 
 


Sziasztok!

Jó reggelt mindenkinek!
Csucsu, sajna délutános vagyok a héten, igy csak este tudom meg, mi volt veled a dokinál, de én is nagyon izgulok értetek! Reméljük, minden rendben lesz, és csak jó hireket fogsz kapni! Kitartás!!!
Képzeljétek, mit álmodtam! Mostanában sokat agyalok azon, hogy jobb lenne, ha kislány sikerülne, mert a családunkban csak lányok vannak, sztem anyuék is jobban tudnának bánni egy kiscsajjal+párom is arra vágyik. Nos, én régebben teljesen meg voltam őrűlve egy kis pöcsösért, szóval kicsikét hűtlen lettem a terveimhez...Erre az éjjel mit álmodtam? Hogy született egy babám, aki fiú lett, és Edének hivtuk. Csak születése után neveztük el, mert eredetileg Balázst vagy Barnabást akartunk neki adni, de az nem illett hozzá. Gyönyörű, repkedő göndör kis szőke hajú babuci volt! Mindjárt sirok, olyan jó érzés volt.... :o

Szóval nekem mindegy mi lesz, csak az enyém legyen már.

Kép
jenny29
Mór
 
 


Sziasztok!

hát gáz van.......
Tegnap elkezdtem barnázni, és vér is van, cseppekben.
Kora reggel a helyettes dokinál ültem, bunkó volt lekezelő, és úgy jártam mint Fülike és Csucsu, nem hiszik h terhes vagyok (PEDIG TÉNYLEG TÜNETEIM VANNAK!!!!!!!- hányinger, éhség, puffadás, széljárás, hasfeszülés, hőm fennt van....stb)
Elküldött bunkó mód, h megjött a mensim és majd ha elmúlt menjek vissza h a cisztát megnézzék.
Azt sem mondta, h vastag-e a méhszáj, v zárt-e!!! Semmit!!!!
Szó szerint kipaterolt, és én csak bőgtem, és bőgtem.....bőgtem, bőgök.
Tudom h terhes vagyok/voltam! De nem tesznek semmit! Mindeszt a 18.kerületi SZtk-ban.
Soha nem megyek oda többet! Kiborultam nagyon, mostanában nem jövök, ne haragudjatok! Majd jelentkezem!
Holnap megyek egy magándokihoz bejelentkezni, remélem mond valamit!!!

Sziasztok. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 

 
 

Trixy!!!!!!!!!

minden képpen gyere nagyon izgiben vagyunk!!!!ezt nem ér csinálni!!!!!amég nem lát normális doki addig ne keseredj jóóóóóó!!!!sajnos tünetek nálam is voltak :cry: de amikor megjött akkor már nem reménykedtem,de neked még van esély.ne add fel látod Fülike,és csucsu is mit össze küzdenek.NE ADD FEL.!!!!!

nekem kb.fél éve vagy már több mikor megjönn mindig van ilyen hányinger fél,először megdöbbentem hogy na mi van mama vagyok de már sajnos megszoktam........

ne szomorkodj kérlek!!!!mert ha most még van is baj akkor jön a következő hancuros honap meg a következő....és egyszer csak beköltözik mindenki pocakjába a baba :lol: ja és mi mindig itt vagyunk és várunk!!!!!!!!!!!!!!!

jenny:ez nagyon aranyos álom volt :lol: :lol: :lol:
nekem a barátnőm álmodta hogy kislányunk született,reméljük igy lesz!!!!!
trixy mikor mész a saját dokidhoz???????????????????

bogyó
bogyó77
 
 


Trixyke, nem szabad elkenődni ekkora egy bunkó s*ggfej miatt!!!!
Ezek az sztk-ákban mind egyformák, nincs miért normálisnak lenniük!Menj el egy magánhoz, ahogy irtad, az legalább fordit rád kellő időt. Látod, itt a lányok többsége barnázgat, de attól még ott a baba! Az viszont tényleg elkeseritő, mennyire nem küzdenek ezek az orvosok egy babáért. Tudják, hogy nem sok ember meri beperelni őket, ha esetleg a hanyagságuk miatt történik valami.
Nyugodj meg, most az a legfontosabb, és pihenj sokat!!!!!
Puszi!!!

Kép
jenny29
Mór
 
 


Trixy: Jajj én megértelek és nagyon sajnálom, hogy te is megjárod a poklok poklát. De azért annyit, hogyha ezt az Sztk-ban mondták akkor azért várd meg a magándokid véleményét. Ha vérzel egy kicsit az előfordul az még nem rémálom. Igazából uh-al tudják ezt megmondani. Csak azt nem értem Trixy, hogy miért nem tanultál az én hibámból. SzTK-ba menni nem szabad. Ott csak barmok dolgoznak.
De Trixy azért gyere már hisz veled vagyunk és szorítunk. Velünk mindent megbeszélhetsz. És hiányoznál is nekünk. Fel a fejjel és tessék a magándoki után írni mit mondott.

Kép
csucsu05
 
 


Trixy azért az megirhatod hogy megjött e végül rendesen!!!!reméljük hogy csak ijesztget bennünket.nekem mikor végül megjött a cicimet szebálxosan leengedték,és elmult minden addigi tünet.már kezde azt hinni hogy tényleg be lehet a tüneteket képzelni.....én mondtam a férjemnek hogy tuti baba van érzem,nem ugy feszül a cicim mint ahogy szokott volt hányingerem is,szinte 100%-ra vettem hogy mama vagyok éreztem, belűröl is .szoval most nem is fog igazán érdekelni,majd lesz valahogy..........

Trixy irjál!!!!!!!!!jóóóóóóóó.és nem feladni!!!!!!!!!!!!!!!

bogyó
bogyó77
 
 


csucsu nálad mi helyzet????ugye nincs már barna!!!ne csináljátok már ezt nem birom már idegekkel!!!!

fülike!!!!!gyere már te is.ugye nincs baj!!!!!

bogyó
bogyó77
 
 


SZabinának sok boldog névnapot kivánok :lol: kicsit elkéstem vele de most látom a naptárba hogy hétvégén volt!!!!! :lol:


puszi bogyó
bogyó77
 
 


Hát igen már én is csak a magándokiban bízom! Remélem tud fogadni. Holnap megy hozzá a kolleganőm, neki is ő a dokija. Megyek vele bejelentkezni, de hátha rendelés végére be tud tenni egy uh erejéig!
ha ultrahangot csinálnak az már megnyugtatna! ha így alakul, ha úgy, ha van baba ha ...... azt ki sem merem ejteni.
nagyon köszönöm h így vígasztaltok, jól esik a bátorítás!
Csak ijesztő ez a vérzés.
Vendég
 


Bogyó: Köszönöm bár mi nem ezt tartjuk. Van egy Augusztus 29-én is. Igaz az csak az utonév könyvben van megírva. De az Apukájának is akkortájt van a szülinapja ezért tartjuk akkor. De azért köszönöm.

Kép
csucsu05
 
 


Trixy: Biztos vagyok benne, hogy holnap a doki csinál uh-ot. Mond el neki mi bánt és nem hiszem el, hogy nem vizsgál meg. Nyugodj meg tudom nem könnyű de ne próbálj most arra a sintérre gondolni aki az SZTK-ban megvizsgált. Én bizok a legjobbakban és holnap remélem megnyugtat a dokid, hogy ott van egy pötty amiből aztán szép, egészséges baba lesz 8hónap múlva. Kitartás és szorítok nagyon. :)

Kép
csucsu05
 
 


igyekszem megnyugodni, és arra gondolni, milyen szépen fejlődget odabennt...... a kicsi babócám!
Vendég
 


Trixy: ÁMEN :)

Kép
csucsu05
 
 


Jó Reggelt!!

Bér elléggé szómorúan olvastam Trixymanó hogy mi történt a dokinál, hát ha ez doki de sztem ebben te is egyet értesz hisz nem merre esküdött fel, csak tudnák hogy akor mire. De tudod naon jó hogy milyenek, és le is írtad a leveledben az általunk tapasztalt dolgokat!! Mi történ Csucsuval is, azaz milyen kedves bánásmódban részesült no meg az alapos kivizsgálás! emléxel én is kiakadtam a Schöpfiben lévő ultrahangos dokitól, és ezért elmentem magánba, hosz szakszerű ellátásban részesüljek, tehát amit kifizetek szolgáltatás no azt kapjam viisza. VISSZAKAPTAM!!!
Csajszika ne menj többet tb.által támogatott helyre, mert az egész egy nagy rakás kaki. na szóval csajszi mert azt mondta hogy megfog jönni óó persze majd 1hónap múva fog jönni a mikulás meg a kujvvaaa.anyucikáját. Elhiszem hogy kifogott rajtad most ez a doki, de próbálj felülkerekedni rajta, ez nem mensi ezt tudod te is jó. Viszont a SÍRÁS ÁRT A BEGYÁZAÓDÁS SORÁN A BABÁNAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Egy kis vértől ugye nem ijedünk meg úgy mint Nyuszifülke, :lol: :lol: :lol: :lol: Csaj ijesztgetni akar, de nem dőlünk be ugye :?: :?: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Csak jelezte neked a babóca hogy figyelj rá, mert ott van és segíts neki hogy rendesen betudjon ágyazódni, és te ezt azzal segíted hogy sokat pihensz, nem emelgetsz, nem sírsz hanem neki örülsz!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Cuppantás MINDEN A LEGNAGYOBB RENDBEN VAN:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

ui. pihenj és majd ha úgy érzed gyere és nézz be ide. :wink:
Vendég
 


csjok én elterveztem most egy dolgot!!!
elpakoltam a teákat a hőmérőt,mindent régen sem volt ilyen hokuszpokusz és jöttek a gyereke csőstűl!!!!!!!most fája ahasam meg a derekam is...eddig semmi bajom nem volt soha.igy most mindennek véget vetek nem fogom magam a hőmön sem pörgetni!!!!!!!!

csak hancur ugy minden nélkül és várjuk a ho végét :lol:


Trixy szerintem is meg fog vizsgálni a doki ha elmondod mi van!!!szoritok :roll: :roll: :roll: .

bogyó
bogyó77
 
 


Jajj bogyó ne gondolj már mindig a legrosszabra ha nem jövök aranyos vagy hogyx aggódsz csak ne a bajjal kezd mert kikészülök teljesen, minden a legnagyobb rendben. Most megyek pihenni.
Vendég
 


Bogyó: A barnázgatás szüőben van de néha azért előfordul sajnos. Ahogy írtad "ne csináljátok már" hát szerintem egyikünk sem csinálja. Szerintem mindannyian boldogabbak lennénk ha nem lenne ez a barnázás vagy vérzés.
De ma kiderül, hogy minden ok holnap meg a Trixy fog örömtáncot járni :)

Kép
csucsu05
 
 


de jo hogy Fülike is itt van végre!!!

hogy állsz se te nem irod se csucsu pedig kérdezem,hogy van e még barnázás vagy ilyesmi!!!!!!!!!izgujok naaaaa.

bogyó
bogyó77
 
 


Bogyó: Szörnyű irni , hogy még van barnázás. Én speciell ezért nem irom minden nap. na meg unalmas is ezt hallgatni. Na de ma kiderül minden.

Kép
csucsu05
 
 


jol van na tudom én hogy nem akarjátok ezt magatoknak,nem is ugy gondoltam!!!!!!!!!!

csak érdeklődtem bocsánt és amikor a multkor nem néztél be problémád volt......már nem is lehet tudni hogy érdeklődjön e az ember vagy ne...........

szép napot!!!!!mindenkinek sikeres babásodást,és remélem mindenkinek jot fog mondani a doki!!!!!!!!!

puszi mindenkinek bogyó
bogyó77
 
 


Bogyó: Köszi. Remélem én is , hogy jót mond ma a doki. Nemcsak nekem hanem Füllkének is és holnap a Trixynek is :)

Kép
csucsu05
 
 


Nem kell bocsánatot kérni és nem szeretnék ezen civakodni de a fütyi kivan hogy ha szar kedvünk van nekem negatívan jön át amit írsz. Lehet azért vagyok ennyire érzékeny mert terhes vok, de figyelj sztem oda mert ez egy kis közösség ahol megisztjuk egymással a jót és a rosszat!! Jó lehet nekem kell odafigyelnem bennem is lehet van egy kis feledékenység, de emlélkezz vissza miket írtál anno is amikor írtam hogy sztem terhes vok. Na kurvára nem esett jól!!! Most meg a trixynek írtad hogy szóljon hogy most ez a rendes volt e vagy sem.- Inkább pozitívan hogy nincs semmi gond!!!! Remélem érted mit akartam ebből kihozni.

Bocs csajok azért hogy ilyet ide írtam csak most már teljesen kiakadtam ezen, és feszültté tesz, sajnálom.
Vendég
 


Fülke, szerintem Bogyó csak jót akart, és nem gonoszságból kérdezgeti, hogy mi van veletek. Persze hogy mindenki szorit értetek, kismamákért, hiszen támogatjuk egymást. De sajnos tényleg bele kell kalkulálni, ha esetleg nem úgy történnek a dolgok, ahogy az ember szeretné. De ez még nem rosszindulat.
Szeressük egymást gyerekek, hiszen ki mással beszélhetnénk meg ezeket a gondokat?

KI ITT A MODERÁTOR??????? AZ ÓRAÁTÁLLITÁS SMAFU??????Megkever, hogy nem jó időt mutat ez a szar...

Kép
jenny29
Mór
 
 


Nem gondoltam a gonoszságra.....

Hogy őszinte leygek nem is érdekel............. majd az örömömet megosztom mással

legyetek jók, és sok sikert
Vendég
 


Jaj Fülke, most nehogy már te is....Ne sértődjetek meg lányok!!!!
Gyertek vissza!!!!!!! :cry:

Kép
jenny29
Mór
 
 


Sziasztok!


Mi ez az általános sértődés????

Azért vagyunk, hogy egymásnak segítsünk és támogassuk egymást....
Úgy látszik az idő miatt mindenki egy kicsit ingerültebb----

Ejnye-bajnye :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Puszi,
Adri

Kép
Kép
odri
 
 


sajnos nagyon megbántódtam!!!senkit nem akartam megbántani szándékosan.ne menjél Fülike sehova mert ez volt az utolsó levelem.nem kell hallgatnod az unalmas és rosszindulatú hozzászolaásaimat......csak sajnos néha nem ugy alakul ahogy szerenénk és ezzel számolni kell!!!!!!

mindenkinek sok sikert kivánok!
bogyó
bogyó77
 
 


Bogyó, ne menj sehová!!!!!! Majd lenyugszik mindenki, és újra jókedv uralja a topicot.
Légysziiiiiii, lányok, ne mááááár!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
jenny29
Mór
 
 


Ez az lányok!!!!

A lényeg a jó kedv! :P :P :P :P :P :P :P

Mindenkinek sikerülni fog, csak a kismamik érzékenyebbek ezt tudom magamról is!!!

Adri

Kép
Kép
odri
 
 


Na kéremszépen! Tessék befejezni!
Mint az oviban.
Természetesen mindenki izgul magáért, és egymásért is. Különbözőek vagyunk, ez így a helyén való. Mindenki véleményt alkothat, hiszen ez azért fórum.
Az is egy dolog hogy az ember mi az amit szeretne, és mi az amit a természet véghezvisz, ezen nem lehet változtatni, ha vitázunk ha nem. A sorsunk meg van írva ha kombinálunk, ha nem. Van aki reálisan mindent beleszámítva látja a dolgokat, más meg optimistán. És? Ezért vagyunk mások.
Kicsit nekem is elegem lett.
ÉS SENKI NEM MEGY SEHOVA
nyuszifülû
 
 


Egyetéretek Fülü!!!!
Ha igy haladunk, mindenki el fog menni inne és nem tudjuk meg, hogy kivel mi van.
Ez nem ér!!!!!! :!: :!: :!:
Gyertek vissza...

Adri

Kép
Kép
odri
 
 


NA lányok, rájöttem végre, hogy az időt magamnak kell átállitanom. Aki esetleg nem tudja, a profilon belül kell átállitani, az időzónánál legörditeni a menüt, és ott rákatt a GNT+1 óra Budapest, Ljubljana stb....
Mert eddig a nyári időszámitás volt beállitva.
Na, ügyi vagyok, asszem.
Olvasgattam a baba nemének megválasztásánál a praktikákat, és asszem én a véletlenre bizom...

Kép
jenny29
Mór
 
 


A melózást sajnos nem tudom a véletlenre bizni, úgyhogy megyek is. Este, ha benézek, remélem már rendeződni fog az itt kialakult helyzet.
Csajok, az élet szép, fiatalok vagyunk, babákra vágyunk, hamarosan jön a Karácsony is....Mennyi izgalom lesz, készülődés, mellette meg talán megvehetjük az első terhesgatyókat is... :lol:
Békülős délutánt kivánok! Pussz

Kép

Kép
jenny29
Mór
 
 


Sziasztok!

Kicsit beleszédültem az elöbb olvasottakba. :?
Mindenkinek jókedvet kívánok!!!! :D :D :D :D
csucsu: hányra mész dokihoz, mert már tűkön ülök! Mindenképpen írj. Képzeld nekem tegnap reggel volt barnás foltom és azóta semmi. A hasam sem fájdogál és rosszul sem vagyok.Szerencsére. Úgy érzem minden rendben. Szerdén 10.15-re megyek a dokimhoz SZTk-ba. Én a Kútvölgyibe járok és nagyon meg vagyok vele elégedve. Kicsit félek a vizsgálattól, nehogy megbolygasson valamit a doki. Tegnapis szerinetm azért volt barnázásom, mert előző este hancúr volt. Ugyhogy most tartok mindenféle manuális vizsgálattól. Dehát nem lesz semmi baj, mert szépen és egészségesen fejlődik az én ki picurkám! :D :D :D

trixy23: Figyeld meg, hogy minden rendbe lesz! A húgomnak is volt vérzése és a végén kiderült, hogy minden rendben van és dec. 31-re van kiírva. Képzeld: A dokija beutalta a kórházba, csak elfelejtette ráírni a papirjára a diagnózist így azt hitték, hogy elvetélt és "kaparásra" ment. Szerencsére a dokinak eszébe jutott, hogy csináljon egy uh-t és elcsodálkozott, hogy él a babuci. Ugyhogy minden rendben volt csak még egy ideig vérezgetett.
Nálad sem lesz semmi baj, csak a megfelelő orvosnak kell látnia!!! :D
Mindenképpen írj, hogy mit mondott a doki!
Nagyon szórítok neked!

Mindenkinek szép napot és mindenki maradjon itt velünk!!!
Ja én most írtam ide elösször, remélem nem utoljára! :D
Nagyon szimpik vagytok! :D :wink:

Jó pocaknövesztést mindenkinek!!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Mindenki érzékeny!
Van aki azért mert fontos vizsgálat elött áll. Van aki azért mert még nem jött össze a babó. És persze ha sütne a nap és 28-30fok lenni akkor mindent más színben látnánk. Na de csajok sebaj jönnek a babák és a nyár is itt lesz nemsokára :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!
Mivel babát tervezünk, ezért rég óta kerestem otthoni munkát, amit a kicsi mellett is tudok csinálni. Találtam egy otthoni internetes munkát.
Ha valakit érdekel, az küldjön e-mailt az alábbi címre, és küldök neki tájékoztatót:
uvme.mn@gmail.com
(freemail-es emberkék nem tudják megnyitni a válaszomat)
uvme
 
 


Hát csajok ez a topic amilyen szépen indult, olyan csúnyán fog véget érni???? :(

Trixy: tesztet csináltál már???

Csucsu: azért Te még írd meg ide légyszi mi volt a dokinál!!!

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Jesszusom lányok!!!!!

Mi történt itt???????
Szerintem senki sem szeretné,hogy megszűnjön ez a topic, hiszen mindnyájan imádtunk ide bekukkantani és kiírni ami bennünk van!!!
El kell fogadni, hogy nem vagyunk egyformák,hála az égnek,de milyen szar is lenne az gondoljatok bele!!!

Amúgy szerintem is az idő teszi,hogy ilyen lett a hangulat mára... :(

Bízom benne, hogy letisztul mindenkiben a kép és holnap, vagy már ma folytatjuk a társalgást így együtt, hisz ez mindnyájunknak oly nagy megnyugvást és örömöt szerez nemigaz!!!!!!

Csucsu:Írj,hogy mi volt a dokinál!!!

Csubi
csubi
 
 


Szia Csubi!!!

Kb. én is ennyire meg voltam döbbenve, mikor olvastam mi történt itt ma!!! És próbáltam visszakeresni az okát ennek a nagy sértődésnek, de nem találtam :shock: Gondolom az este, illetve holnap reggel jövők hasonlóképpen meg lesznek döbbenve!!!

Csucsu: nagyon várlak a jó hírrel!!! :D

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Szia Kriszta!

Addig is majd mi tartjuk a frontot,hát nehogy már a kedvenc topicunk megszűnjön!!!!!!!!!!!!Azt akartam kérdezni,hogy Neked nem szokot fájni a hasad a teától???Úgy értem, nem vettél észre hasfájást azóta,hogy iszod a teát???????



Csucsu:Írj!!

Csubi
csubi
 
 


Ja!!!!!És CSajszik!!!!!TI IS ÍRJATOK!!!!!!!!!!!!!

Csubi
csubi
 
 


Csubi: De igen!!! Én múlt hónapban a pé után ittam palástfüvet a beágyazódás elősegítésére (azóta olvastam, hogy nem szabadott volna!!!) és nyomott, szurkált, görcsölt az alhasam, ameddig ittam!!!

Egyébként csak pé előtt szabad inni ezeket a csodateákat!!!!!! Erre nagyon figyelj oda!!! :wink:

Neked is fáj a pocid?

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Igen Nekem is fájdogál,de Én iszom a palástfüvet pé óta... :oops: :oops:
Az miért okoz rosszat?????

Csubi
csubi
 
 


Hát én azt olvastam, hogy a méh izomzatára hat, és így méhösszehúzódást okozhat, ami ugye vetélést eredményez. Bocsi nem akarlak elrettenteni!!!!! Múlt hónapban én is így ittam, ahogy Te és most olvastam (tegnap), hogy ez nem jó!!! A cickát sem szabad inni pé után! Egyébként nem véletlen, hogy minden term. gyógyász azt mondja, hogy a ciklus első felébe szabad inni ezeket a teákat szigorúan csak 14 napig! Szóval szerintem most ne igyad!!! De nézz utánna Te is ha gondolod!!! Több szem többet lát :wink:

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Itt vagyok. Sajna nincs jó hírem. A kis csucsu nincs meg. Hétfőn tudom meg a rákszűrésem eredménye alapján lesz e egészségügyi kaparás.
A doki csak a rálkszűrésért kért pénzt a vizsgálatért és uh-t nem.
Kicsit rosszul érintett de a doki nagyon emberséges volt.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu:Nagyon sajnálom!!Jaj istenem nem is tusom mit írjak :(
Sok erőt kívánok most Nektek!Bízom benne, hogy nem kell majd műteni, hogy "hamarabb" fel tudd dolgozni!!

Csubi
csubi
 
 


Köszi Kriszta!Most elkezdetm Én is olvasgatni,de Én meg mindenhol azt találom,hogy a beágyazódást segíti..De van abban valami amit Te írsz...És nem is tetszik,hogy így fáj a hasam tőle, úgyhogy akkor most nem leállok...

Csubi
csubi
 
 


Csucsu: Nagyon sajnálom :cry: nem is tudom mit írjak.... én már tudom milyen ez és igazából nem akarok semmit írni, csak annyit, hogy itt "állunk" melletted mi is és a családod is, ha bármiben tudok/tudunk segíteni, nyugodtan szólj!!!!

Csubi: tényleg jó a beágyazódásra, csak nem pé után kell inni!!

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Most megyek csajok, mert úgy tűnik ez ma egy ilyen kis somojúúú nap és a párom is rosszkedvű,úgyhogy felvidítom!

Legyetek jók és kérek Mindenkit,hogy jöjjön vissza!!!Együtt minden sokkal könnyebb!!!

Csucsu:Veled vagyok/vagyunk!!!

Csubi
csubi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?