Új privát üzeneted érkezett!

Na lányok, itt a fiam!

Kép

Kép

Kép

Kép
rejo
 
 


Rejo
Nagyon szép kisfiú!!!!!!KépKépKép
Úgy látszik itt mindenkinek gyönyörű csemetéje van.látjátok,biztosan ezért kell ennyit várni rájuk,mert nemakármilyen babák lesznek!KépKépKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr!

Köszi! Büszke is vagyok rá!!Kép

na megyek én is szunyálni, nem is tudom mibe fáradok el így estére!Kép

Kép

Kép
rejo
 
 

 
 

Jó éjt mindenkinek!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

Mire ideértem mindenki alszik,beírtam egy csomó dolgot erre a gép önkényesen eltüntette!
Most írok egy két sort aztán ha lesz időm és energiám egyszer megosztom veletek okfejtésem!

Rejó!

Tényleg szépszál legény!!Nagyon helyes és igazi vagány srác! Jogos a büszkeség!!

Okr!

Megnéztem a petefészkeim méretét régi stimus hónap uh-n Jobb 36*29; Bal 42*35 ma J 28*19; B 33*24 !! ?? 1cm különbség!

Érdekes az endokrinológus clostis ciklusaimnál nem szedtenm bromot mert a prol:14 volt és mégsem volt pé-m,
Pedig ma a doki azt mondta ha a prolaktin lemegy stimulálni is jobban lehet,akkor nálam mi van/volt..
A Kaáli előtt kezdtem szedni bromot mert 20 volt a prol és lement 5 re,igaz a kaáliban tízezres szurikra álítólag(nincs semmi leletem),stimulálható voltam
Nekem ehez a clostihoz nincs bizalmam,vagy csak nekem nem jól csinálták...
A terheléses cukrom 6.7 lett..

Lányok írjatok okosakat nekem!

Szép álmokat,vidám napot holnapra!!

(39cn)
Vendég
 


Rejóka!
Nagyon kis "macsó fiú"-d van...tök jó,hogy,így lazán félre van fésülve a haja...szép krapek nagyon.Mikor született?
Nati is volt januárban 3 napig lázas,de azon kivűl semmi tünete nem volt.Érdekes volt,egyben idegölő is!Jobbulást Dominak!
Akkor most a pocakbabáról is tehetnél fel képet,ill. a pocakodról is!Kép....ugyi lányok!
OKrisztiEz Rád is vonatkozik,Adáról ,már ezer éve nem mutattál képeket!
7kincsecske!A női szervezet kiszámíthatatlan,Én Natinál simán reagáltam x mennyiségű szurira,3év múlva több mint 3x annyit kaptam...és semmi...szó szerint semmmi reakciója nem volt a szervezetemnek!!!Ne lepődj meg szerintem ,a szervezet akkor reagál,ha a legjobb neki!KépVagyis,Én nem lepődök már meg semmin!Bocsi,ha nem tudtam okosat írni!
...na megyek ,dolgozok egy kicsit....írjatok!
Táblázat?

kandi72
Budapest III. kerület
 
 



Férjem szerint,Én mindig ezt csinálom:KépKép
-ez pedig annak a példája,hogy Nati,még ezt a gépet is lenyulja!pedig van saját gépe!
....de most,már tényleg rohanok....

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kincseske,

én most több mindent nem értek. Az egyik, hogy ez a prolaktin szint nem olyan magas, hogy Bromozni kelljen, és nem ettől függ szerintem a stimulálhatóságod. Ugyanis én még 27-es prolaktinra se kaptam Bromo-t, mert azt mondták: ez a PCOS-nak egy járulékos eltérése, ami igaz is. Ha a PCOS gyógyul, akkor ez is helyrejöhet - mellesleg a Premens tabletta állítólag ezt képes rendezni.

A másik, hogy az endokrinológusos Clostis ciklusaidban - bár nem ismerem az előtörténetet pontosan - tudtommal még nem voltál metforminnal kezelve. Viszont ha nem kaptál a PCOS-ra magára semmit, úgy nem csoda hogy a Clostyra nem reagáltál, hiszen a PCOS-osak fele reagál csak. Hosszabb metformin szedés után ezzel sem szokott probléma lenni.

A harmadik, hogy szurikra viszont jó, hogy volt pé-d... (a Kaáliban). De a cél az lenne, hogy ne hormonhatásra legyen ez, hanem gyógyuljon a PCO-d, és max. Clostyval legyen pé.

A negyedik, amit viszont most én nem értek, hogy úgy emlékszem lett most egy inzulinleleted nemrég, amiből látszik, hogy az éhgyomri érték sem jó már, akkor miért kell újra mérni? Vagy keverlek valakivel??

Lányok, megnéztük Bogit az UH-n, hatalmas baba. 29 hetes vagyok ma elvileg, de több, mint 31 hetes a paraméterei alapján: 41 cm és 1800 gr közelében van. Azt hittem elájulok, mikor meghallottam. Kép Doki szerint 2 hónapom van hátra, de ha mégis június közepéig húzom, akkor 4 kg fölött lesz a súlya. Hát-hát...

puszka mindenkinek Norka
s_norka
 
 


Norka
Ada 31 hetesen 1760 gr voltKép3750 született 1 nappal a kiírt időpont utánKép

Az jutott eszembe,hogy cukorbeteg anyáknál szokott nagy magzat lenni(de azért nemcsak náluk)Szóval ,mivel a PCO,egy anyagcserezavarra vezethető vissza legtöbb esetben,nem lehet itt is vmi összefüggés PCO,és nagy születési súly terén.Most lehet hülyeséget beszélek,csak hangosan gondolkodom

KépKép

KépKép
okr
 
 


Nem beszélsz hülyeséget, én ezt most is felvetettem a dokinak. A magzatvizem is több egy kicsit, vissza is rendeltek kontrollra. De a doki tanácstalan - mert 6 hete nekem kifejezetten alacsony cukorértékeim voltak! (Azt tudjuk, hogy összefüggésben lehet ez az IR-rel). No de a kérdés: mit lehet itt tenni? Az egyik a diéta, amit csinálok amúgy is. A másik, hogy diabos kismamáknak inzulint adnak, dehát nekem épphogy az nem kellene... hiszen nekem az inzulinom sok lehet. Szóval...? nem tudom.

Ja, a másik a genetikai dolog. Mondtam már, a párom is 4.6 kg-val született, pont 40.hétre. Lehet, egyszerűen csak rá üt a leányzó??
s_norka
 
 


Norka
Lehet genetika,hát hogyne!!KépKépKépArra gondoltam,lehet Rambókának lesz igaza,hogy végig szedi a Metformint.Majd meglátjuk mekkora lesz a babája,és leszűrjük a tanulságotKép

Nálunk mondjuk ez megdől,mert én 2750 gr voltam,a férjem meg 1800 gr-mal született.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Utolsó bekezdés,a genetikára vonatkozik.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Óriásbabák: Hát nálam a belgyógyász pont ezzel kezdte... tehát megnézte a leleteimet és mondta, hogy tiszta szerencse, hogy még azelőtt elkezdhetem a metformint mielőtt teherbe esnék... (nekem nem volt inzulinmérésem, de a terheléses cukrom az magasabb volt és a sima cukrom is össze-vissza ingadozott) sejthetitek... vagyok vagy 47 kiló és lenne egy óriásbabám... a terhesség felénél már mozdulni se tudnék... és tuti, hogy császároznának... szóval ő pont ezért szedeti majd velem a terhesség alatt is...

(már csak teherbe kéne esni Kép)
csakegysokadnick
 
 


Sziasztok!

Megint rohanok,csak este jövök.

Norka én már semmit sem értek. Az bizti,hogy most a diabetológus kért cukor és inzulin(0;120) értéket,látta a régit de kért újat.Nem tudom miért nem mondta,de ha csak így írja ki a metformot ám legyen.
A nődoki is azt mondta az inzulin után keressem meg,(Õ is látta a meglévő értékeim!)

Abban bízom a kettő közül valamelyik kiírja a metformint!
Vendég
 


Sziasztok!!!Kép

Kandika!!!
Én már a menyasszonyi képedre is azt mondta, hogy nagyon szép nő vagy, de szerintem most szebb vagyKépKép Méghogy eljárt feletted az idő...Kép Dehogy is!!! A fiad rád hasonlítKép

Norka!
Ezt a ti általatok (Kaáliban kezeltek) elmondottak alapján tudom, hogy valóban rengeteg hormonnal tudnak PÉt csinálni, csak a gond mindig azzal van, hogy vagy rossz minőségű a pete és nem tudják megtermékenyíteni, vagy megtermékenyítik, de a magzat elhal még a 12. hét előtt. Ez a baj a PCOval. De a Metformin összeszedi a szervezetünketKép Remélem!!!
Jó nagy baba!!!Ha a párod is oríás bébi volt, akkor ez van. Vagy kinyomod( de ebben az esetben nagyon foglak titeket sajnálni) vagy császár! Kép A lényeg, hogy megszülessen és egészségesek legyetek.
Én anno 3,60nal születtem és anyukám összesen 2 órát vajudott az első tünetektől a világra jöttömig!!! (első szülés!!!)

Kincsecske!!!
Mond meg a dokijaidnak ha nem írjak ki a Metformint.....Kép Most gondoltam egy csúnyátKép
Ja amúgy én is izgulok egy kicsit attól, hogy nem fog hatni a Closty. Ebben a ciklusban, ami remélem lassan már megkezdődik, még nem szedem be, csak a következőben... Úgyhogy az izgulászás jogos. De hatni fog!!! Remélhetőleg!!!

Kriszta!
Én nem tudok erről a kongresszusról. Mi pihenünk, aztán vasárnap neki ügyelet! Kép De általában én is megyek vele mindenhováKép Azt mondta, hogy amig szép vagyok, fiatal és csinos, addig mindenhová viszKépKépKép

Rejóka!!!
Olyan jó hallani, hogy ennyit tudsz pihenniKép
Pompás!!!! Aludj csak minél többet!!! Kép
És várjuk a védőnői meeting beszámolótKép Részleteset!!!!! Fényképpel!!!KépKépKép
Dominak!!! GYógypuszikát! Kép

Gabika!!!
Ha így haladsz, még 28 naposra lövi be a ciklusod a MetforminKép Aztán mire élveznéd ezt a szabályos ultrarövid ciklust, nem lesz!!!KépKépKép Mert a babó beköltözik a pocakodba!Kép

Espero, Alice, Ginuska!!! Jelentkezni!!!

Lányok tudtok valamit Bangiról??? Õ a Kaáliba járt és hormonozták. Tud valaki valamit róla???

Rambóka!
Tifelétek is ilyen fejfájást okozó idő van??? Már most front érzékenyKépKép???KépKép??? vagyok, mi lesz ezután????KépKépKép

Csók!!!!

Kavics
(80 cn.)
Vendég
 


Sziasztok!

Bocs ha nem válaszolok mindenkinek! Most ébredtem a délutáni szunyámból!

Jelentem levizsgáztam, trafóképes vagyok ( igaz h. fogorvosként az életbe nem fogok senkinek transzfúziót bekötni, főleg mert még vénát szúrni sem tudok!!! Kép )!
K...a szigorú volt a teszt, végül lejjebb vitték az eredeti 75%-os ponthatárt 60%-ra mert különben a felét kivághatták volna! Nem dicsekvésképpen ( v. mégis Kép ), de az enyém 80%-os lett!!!!!! Mondjuk tanultam, mint a güzü!
Ja, nem is tudtam volna mást csinálni tegnap, mert du. tanulás közben rutinból bevágtam egy fél zacsi aszalt sárgabarackot, ami önmagában nem lett volna baj, csak később megettem egy szendvicset és ittam hozzá egy kis TEJET!!!!!!!!
El tudjátok képzelni??????? Kép Kép Kép
Hajnal 2-ig 15 percenként rohangásztam wc-re, felért egy vastagbél mosással!!!! Kép Kép Kép
Ha vkinek szorulásos gondjai vannak, annak tudom javasolni ezt a kombinációt, de csak, és kizárólag hétvégi kipróbálásra, a többiek kerüljék!!!! Kép
Jót röhögtem a gépfüggőségeteken! Én ugyanígy vagyok! Cefetül b...sza a csőrét h. a gép előtt ülök amikor hazaér, de amikor kocsit keresett a neten 1 hétig nem jutottam gépközelbe!!!!!!!
Ja, a címeket nem gyűjtötte ki csak nézelődött!!!! Kép
Azt h. én így "járok társaságba", képtelen felfogni! Kép

Kavics!

Örülök h. sikerült zöldágra vergődni a szemészeddel! De h. másodszorra is szart írjon fel!?! Kép

Gabi!

Monuralból egy zacsi csodákra képes!!!!!

Rejo!

Ugye már nem vérzel? Csak óvatosan!!!
A fiad láttán elfogott a szomorúság: mire Mütyűrke ekkora lesz milyen öreg leszek! Kép
És mire tini lesz, én egy vénasszony leszek, és nem fogom megérteni a dolgait és félek h. nemzedéki ellentéteink lesznek!!!

Kincs!
Sajnos a prolaktin napszakos ingadozást mutat, ha éppen rosszkor vesznek vért, akkor nem " magas", ugyanakkor gondokat még okozhat!
Nálam a dokim megnyomkodta a mellemet, mire pár csepp tejszerű vmi jelent meg, azt mondta ez arra utal h. vmi nem tökéletes és javasolta a Premenst.

Norka!

Én nem leszek jó kontroll babamérethez, mert én magam is kis súllyal születtem, a full család 160 körüli, Mütyűrke is kisebb egy picit az átlagnál. Úgyhogy biztos nem lesz 4 kiló! Kép
De max. császáros lesz a kislányod, legalább szép lesz a pofikája a képeken! Kép
Na meg fogsz tudni ülni!!! Kép
(Bocs, nem akarok vitát nyitni a császárról, csak mivel nekem mindenképpen az lesz, én igyekszem inkább a pozitív oldalát nézni! Légyszi ne kezdjetek horrortörténeteket mesélni, mert így is eléggé be vagyok szarva miatta!)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Kavicska
A kongressus pedig bizti szuper lesz!A férjem szerint nagy nevek lesznek ott.50 éves idén az Országos Trauma,ez alkalomból a dolog.Nem küldtek meghívót?Vagy mások elhappolták?
Mondjuk engem is elvitt volna,ha megyünk,de hát ügyelet okán kilőve a dolog!

Rambóka
Attól,hogy kis súlyúak voltatok mütyűrke meg nagy lehet.lásd a mi statisztikánkatKépKép
Miért leszel császáros?Ha nem túl indiszkrét persze.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Rambóka: mikor kell mérni a prolaktint? (nekem semmi se jön a mellemből de mindenki a magas prolaktinszintről beszél és kezdek parázni... ja... és a pajzsmirigyem miatt is parázok)

(A 3. napon PRL:18,7 volt - a 21. napra lement 12,3-ra - a TSH 1,6 volt)

Köszi!
csakegysokadnick
 
 


ja... vagy xarjam le magasról mert a metformin ezt is rendbeszedi?
csakegysokadnick
 
 


Sziasztok!

Van kiskönyvem!!!! Igazi kismama vagyok!!!Ha megjön apa, teszek fel róla képet, de nem tudom, hogyan lehet a fényképezőgépről ide varázsolni.(Már előre tudom mit fog röhögni és értetlenkedni, hogy mi a francnak kő föltenni!Kép)

És ami a legjobb, új védőnő van (mondjuk régit is imádtam), fiatal, annyi éves mint mi, vagány, csinos inteligens kis csaj, rögtön egy hullámhosszra kerültünk, nagyon jó fej és okos, szóval nem lesz vele gond! Tudta mi az a PCO!
Azt mondta, ez egy jól körül nem határolt betegség, különböző csoportjai vannak, fene se tudja ki mikor esik vele teherbe,szóval teljesen képben volt. Mondta, majd jobban odafigyelünk a terhességi diabétesz jeleire.Kép

Kincs!
Én úgy gobdolom, ha kisebbek a petefészkeid, az jó jel, legalábbis nekem, mikor tele volt cisztákkal, sokkal nagyobb volt, (Kb. 1 cm-vel, mint neked)mint mikor Diane lepucolta a cisztákat, és tiszta volt a petefészek.
Szedsz premenst?

Andika!
Domi 2000 májusában született! Pocakbabáról kedden lesz jó kép, 12. heti UH után, meg Istenhegyin csinálnak majd ápr. 10-én, az is biztos jó lesz, azokat majd felrakom!Kép
Pocakkal is várok egy kicsit, hogy látványosabb legyen!Kép

Táblázattal kapcsolatban, ezért javasoltam anno, hogy írjuk ki a CN-t, amit Kavicska talált ki, és ő konzekvensen ki is írja! De csak ő! De így megúszhatnánk a táblázatot, és látnánk, hogy ki hol tart, mikor kell szorítani neki.Kép

Okr!
Te pl. hányadik cn-en vagy??

Rambóka!
Nagyon ügyi vagy!!!! Már ami vizsgát illeti!!
Képzeld, még mindig van csipp-csepp vér, minden nap, de ami érdekes, hogy éjszaka és reggel. Pedig pont akkor nem mozgok!!
Védőnő azt mondta, nem normális, persze nem jelent jót, de nagyon sokan vérezgetnek, pecsételnek, ne aggódjak, nem a világvége. De azért már elmúlhatna véglegesen!!
Kedden megyek 12. heti UH-ra, akkor jól megnézetem a lepényt.
Szerinted az lehet baj, hogy mielőtt elkezdtem vérezni, előtte való nap futottam a busz után?(Amúgy nem szoktam futni.Kép)
Rambóka, korod miatt ne aggódj, a gyerek iszonyúan fiatalon tart!!! Hozzá fogsz fiatalodni, majd meglátod, és letagadhatsz vagy 10 évet!!KépKépNagynéném 42 szült a műtétjei miatt, és nagyon fiatalon tartotta a késői gyerek!
Miért lesz mindenképpen császárod? Mi indokolja?

Norka!
Te és a férjed milyen magas vagy, és milyen súlyban vagytok??

rejo
(11+1)

Kép

Kép
rejo
 
 


Rejo
De jó!KépMár alig várom a képet!
a vérzés csak megszűnik már.Fene egye meg,hogy még mindig van pár cseppKép

Ma nálam 28 cn,és 38C hő reggel.Fáj a torkom,megy a hasam.KépRemélem neten át nem terjedKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kriszta!
Én igen hálás lennék ha a neten keresztül nem adnád át a ronda vírusokat, mert kb csak két napja tudom az éjszakát orrcsepp nélkül átaludniKép
Én akkor hagytam abba a hőmérőzést, amikor beállt a hőemelkedéses időszakom. És állandóan magasat mutatottKép

Rejóka!
Már a múltkor is mondtátok, hogy nehéz jó védőnőt találni. Akkor ez most mázli. De te megérdemledKép
Már nagyon várjuk a képet, és mond meg a párodnak, hogy nagyon gratulálunk a babáhozKép
Én nem ajánlanám a búsz után futást!!!Kép Sőt még pocaklakó nélkül sem!! Ne fuss olyan busz után, ami nem vesz felKép KépKép
Nagyon szúrkolok, hogy ennek a vérezgetésnek vége legyen. Ha tudnám pontosan, hogy mitől van, megmondanámKép De sajnos nem tudomKép Mégötletem sincsKép

Rambóka!!!
1000szeres gratula!!! Egy fogorvosnál ez a minimum, hogy tudja a vérátömlesztés minden csinját binját, mégha csak 80%ra isKépKépKép Az biztos, hogy oríási felelősséggel jár!!! A párom időnként kétszer is leellenőrzi, mert csak egyszer kell elrontani.... De szerencsére precízgombóc!!!
Miért leszel te császárolva???? Gondolom a szűlőcsatorna méreteid kisebbek a normálisnál. Vagy a szemeddel van gond??? Áruld már el!! Nagyon kiváncsivá tettél minketKép

Csakegy!!!
Nem tudom, itt a prolaktinos lányok meg tudják válaszolniKép

Kriszta!
a párom hallott róla, de tudtával a nagyok mennek az osztályrólKép De roppantul érdekelte. De ne akarjon már ide is menni, mert így is állandóan a dolgozataival foglalkozik. AMikor megkapja tőlem a gépetKépKépKép


Megszűnt a fejfájásom, attól tartok migrén voltKépKépKép Ma megnéztem megint a Büszkeség és balitélet című filmetKép Olyan jó....Kép
Most pedig elmegyek enni: szőlő, eper, tökmag, hónaposretek, gyömbérital, barack befőtt. A sorrend nem számítKépKépKép

Rejóka!
Én olyan táblázatot nem tudok csinálni!!!
De nyugodtan írja ki mindenki a cnot mert tényleg jó tudni, hogy ki hol tartKép
Én legalább így meg bírom jegyezniKépKép

Úgy érzem kezd müködésbe lépni az ebédre elfogyasztott bablevesKép

Sok beszédnek sok az aljaKépKép

Kavics
(80 cn.)
Vendég
 


Kavics: szeded még a Norcolutot? Mikor hagyod abba? Mikor kéne megjönnie?

(nekem tele a hócipőm... olyan undorítóan fel van puffadva a hasam... nem tudom... most télen/tavasszal még OK, de iszonyúan fogok kinézni nyáron... mintha terhes lennék... de így, hogy csak simán arra várok, hogy megjöjjön elég idegesítő a dolog... hogy képesek egyesek mindig normálisan kinézni???? Õket nem befolyásolja a progeszteron? Komolyan... mások hogy csinálják?)
csakegysokadnick
 
 


Én szerda este vettem be az ucsótKép
Vasárnap lesz az első ciklus nap, ha minden tervszerint müködikKép Hát remélemKép

Puffadás nálam is megvan, de mostnaság sokat eszem. Kép Legalább is az az érzésemKép Fúúúúújjjjj, ilyen kor hogy haragszom magamraKép
Vendég
 


(hja... én is eszek... ráadásul csupa szemetet... komolyan.. normális ez? Szerintem ez nálam pszichés pótcselekvés... tudod... kényszerzabálásKép)

(per pillanat rühellem a melómat, valszeg az is benne van a pakliban... új kolléga jött aki majdnem teljesen mellettem ül és egész nap csámcsog, magában beszél vagy cuppog... ma egyszer majdnem felpattantam, hogy ráborítsam az asztalt... hja... hülye hormonok... mi? Mi lesz itt ha majd egyszer terhes leszek? Ámokfutó lesz belőlem?Kép)
csakegysokadnick
 
 


Halihó!

Norka!

Szép méretek Boginak,de jobb ez mint az ellenkező irány, egyébként el is mérhetik a baba méreteit,ismerős kismamát császároztak a baba méretei miatt és mikor megszületett kiderűlt nem is nagy! jó mi.

Andi!

Ti is szépek vagytok! A korodból annyit tagadhatsz amennyit csak akarsz!

Okr!

Neked mennyi volt a prolaktinod mikor a bromot kiírták,volt tünet?
Nekem nincs.

A táblázat sztem is jó lenne,de a cn kiírás is jó!!Kérjük használni!
Igen szedek premenst 36 napja.

Mony-ról tud valaki? Ha olvasol jelentkezz!!

(40cn) Kavics nagyon kerekek vagyunk!Kép
Vendég
 


Kavicska!
Jó fej vagy...de túlzás amit írsz!Kérek képet Rólad is!
Jujj,mikor jön már meg Neked?Siess hozzám és Gabihoz,hogy együtt izguljunk a köv. hónapon!
Norka!
Biztos jól tartod Bogit,azért fejlődik,olyan jól!Szedsz vitamint?Engem anno,azzal riogattak,hogy a Materna miatt óriási bébim lesz!Kép
Ja és Én 42.hétre 4200grammal születtem!és 59cm!Kép
Rejóka!
Tök nagy Domi,vagyis idősebbnek gondoltam!Ha van több kép Domiról...rakhatnál fel még!Pocakos képre meg még várunk akkor!KépPocaklakót meg akkor tedd fel,ha kész a sztárfotó!KépTök jó Neked!KépIrigykedek!KépGratu a kiskönyvhöz!Lássuk,azt is!Kép
Rambóka!
Nagyon ügyes vagy...gratulálok!Nem mindenki képes transzfúziót bekötni...ill. anno csak osztályos orvosok köthettek...de most azt is megtudtam,hogy ha nincs kéznél ,már "fognyűvő" is bekötheti KépRemélem nem baj,ha így nevezem a foglalkozásodat!Nem bántásból!Kép-de szólj ha gond!
OKriszti!
Mikor gyógyulsz már meg Te szegényke?Így ez a hő,sajnos nem babára utal csak...hanem a bacis betegségedre is!Sajnálom!-de hátha pár nap múlva csupán,37 körüli hőd marad,a pocaklakó miatt!Kép
CSKriszti!
Lépj be közénk már....a metforminosok közé...Képés megoldunk mindent!KépOlyan jó,hogy még egy zsák cementet se nyomsz!Jó,ilyen "könnyen"élni?Kép
....na jó szófosásom volt...most Ti jöttök!Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kincs!

Én is nagyon sokat gondolok Monyra, merthogy ő is kismama(?)
Én úgy érzem, valami baj történhetett, és nincs kedve írni, mert ha minden rendben lenne, boldogan újságolná a dolgokat.
Vagy veszélyeztetett terhes lett és kórházba került?
Ez a rossz a netben, megismerünk, megszeretünk embereket, aztán nem tudjuk felhívni sem őket, ha nem tudjuk mi van vele.
Mony, ha tényleg olvasol még minket, írj akármi van, hátha tudunk segíteni!Kép

Kép

Kép
rejo
 
 


7kincs
111 h.sz.!
Köszi,de sajnos...Én nem így érzem...azért is szeretnék,most gyorsan tesót!Kép
Hogy hívjalak?így 7kincs?naaaaaaaaaKép
40? Te is siess utánunk!Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kandi: de én már a 21. cn óta szedem a MetformintKép tehát vagy 50 napja...

Hát a könnyen élés nekem azért megy, mert tök pici vagyokKép))))))))) (vagyok vagy 153cmKép) Szóval amikor 49 kilóra felhízok, olyan vagyok, mint egy kismalac... és a 47 kilóhoz is tartozik ám úszógumiKép)))46 kiló a versenysúlyom...
csakegysokadnick
 
 


Na megmértem magam (akkora vagyok, mint egy cápa... a hasam legalábbis hordónyi... ) erre 46,5 kiló... akkor nem is vagyok kövér... csak úgy tűnik, mintha Kép
csakegysokadnick
 
 


Csakegy!
Csak fel vagy puffadva!

Andika!
Nati gyönyörű a cipőgomb szemeivel...Kép
Egészséges irigység kell!Kép
Én majdnem 180 cm. vagyok, öcsém 199 cm. dédapám 2 m volt...ezért magas Domi!

Kép

Kép
rejo
 
 


JUJJJJJJ 46,5kg voltam kb.:1985-ben!Oksi,hogy szeded a gyogyit,de gyere minden nap!KépHát 50 napja...Nekem még szerintem csak most fog hatni...totál kiszámíthatatlan,hogy kinek mikorra oldja meg a dolgokat!KépUszógumi?Na cserélnék ,minden zokszó nélkül!Na megnézném ki süljed el!Kép
Csámcsogó-cuppogó kolléganőn ,jót röhögtem...nem semmi!KépKépKép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Rejóka!Cipőgomb szem???????Ezt se hallottam még!KépKépMég nem volt gombos cipőm...de most már van legalább gombom hozzá!Kép
Én is nőni akarok,mert akkor, nem kéne annyit fogynom seKépKép karcsú lennék,mint a nád!KépKép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 



Andi! Kincs v Kiskincs

Csakegy !
én is 154 vagyok és 53, itt van hasika és úszógumi! 45- el mentem férjhez de 49-el elégedett vagyok ,
nyárra le szoktam adni a feles kilókat,remélem most is sikerül!
Vendég
 


Sziasztok Lanyok,
Sajna a heten nemigen tudtam jonni...Nem tudom mi van velem, de olyan faradtsag vett rajtam erot. Most vacsi utan is majdhogynem az asztalnal elaludtam. Biztosan a tavaszi faradtsag...
Andi, Rejo, nagyon helyesek a sracokKép..Ja, es varjuk a kiskonyvet... Ramboka, nagy gratula a vizsgahoz...csodalom is, hogy volt ennyi erod a tanulashoz. Csakegy, megertem a problemadat...En egeszen 20 eves koromig 153cm voltam, es akkoriban meg a 43kg is egesz jol mutatott. Viszont ekkor tele lettem csunya pattanasokkal, es hitertelen, senki nem tudja mi okbol, de nottem tiz centit, igy most 163 vagyok, es sokkal kevesbe latszanak a kilok. Most 52-54 kg a versenysulyom...sokat szamit az a tiz centi...
LH teszteltem ebben a honapban, volt is szep eros pozitiv eredmeny, akciozas, es most pedig varakozo allasponton vagyunk....Ezt az idoszakot altalaban eleg nehezen viselem pszichikailag, es igy van ez most is.
Kavicska, jol latom, 80. cn? Vasarnap majd varjuk a hireket...(Ezt igy ki lehet szamolni? Meg nem szedtem Norcolutot, ugyhogy fogalmam sincs hogyan mukodik...)
Megyek, meg mielott elalszom itt a gep elott...Mindenkinek nagyon jo hetveget!!!!
Alice
(24 cn.)
alice27
 
 


Hááát... szerintem simán lehet, hogy Kavicska már korábban itt fog toporodni, hogy megjöttKép Most nézegettem az FF-et és az 5-7 napos progeszteronkúrák után a hosszú ciklusok végén volt, hogy már másnap megjött... de a 2-3 nap volt az általános... néha láttam 4 napost is de 2 hetet is!

Szóval nekem nem tűnik kiszámíthatónak...
csakegysokadnick
 
 


Alice!Köszi!
Kitartás,hátha a bébi miatt vagy fáradt-fáradékony!Drukk ezerrel!Irigylem a súlyod....Én egy mangalica vagyokKép
Jó pihit és hétvégét!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


CSKriszti!Nekem kb. 3nap a Norcolut után,de a Duphaston után volt már:3-4-5 nap!Vagyis csacsiságot írtam,mert a Dup-ot Én 10 napi szedtem 16-25.napig.....szóval ezt nem mindenkinek adják,csak az ,ilyen tropáknak,mint Én!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Csakegy!

Én 5 napig 3*2 Norcolutot szedtem és negyedik nap szünetben jött meg,nagyon gyér volt.
Előtte szilveszterkor volt spontán mensim!!és rengeteg volt két hétig fájt a cicim előtte,-mint a stimuknál- ,már reménykedtemKép, és akkor bumm
Vendég
 


Megfenyegettem az uramat, ha nem adja vissza az elbitorolt számítógépet, rászokom a Barátok köztre. VisszadtaKépKépKép

Csakegy!
Én a nyáron kétszer szedtem egymás után Norcolutot, 2x1et naponta 7 napig. Az utolsó naptól számítva a negyedik napon jött meg. Mind a kétszer. Óramű pontossággal, gondolom most is így leszKép
Azt a kollegát nyugodtan megcsaphatod. Engem is idegesítene... én egyszer nem bírtam végig nézni az egyik ismerősöm ebédelését. Csaj az illeti, és borzasztóan arisztokratikusan evett. Szóval mindent baromira apróra felvágott és egyenként óvatosan lassan tette a szájába és akkor jött a rágás. Aztán letette az evőeszközt és nagy későre jött a másik falat. 5en ültünk az asztalnál, már négyen rég befejeztük, de ő még mindig evett. Én felálltam és eljöttem, mert éreztem, hogy hogy felugrok és megtömöm, mint egy hízó kacsát!!!! Ha nem fejezi be!

Kandika!
Küldök képet a mailodraKép

Alice!!!
Te babás vagy!!! Volt PÉ, volt akció!!! Most meg álmos vagy!!! Te babás vagy!!!! GYorsan fuss egy patikába kérj tesztet hogy legyél te a márciusi kismamánkKép Mert ebben a hónapban még senki sem jelentette be, hogy kismama lettKép Ez szomorú, de ahogy elnézem, Krisztával egyszerre fogjátok bejelnteniKép

Kincsecske!!!
40 napKépKépKép Jót nevettem, remélem lassan abbahagyom ezt az őrült számolgatástKép

Mennyi miniatűr nő, ebben a topikban.
Jelentem 180 cm vagyok 64 kgval. De ha ennyit zabálok és nem fogom vissza magam, hát nem tom mi lesz. 68 kgig még beleférek a nadrágjaimba, utánna már szorítanának vagy széthasadnak a seggemenKépKépKép
Vendég
 


KisKincs!Juj,a norcolut,az komcsi szenyó...tuti terhességi tüneteket okoz....szinte kívános az ember tőle!Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kavicska
Várom nagyon...Kép
Tanács...vegyél fel Hungáriás szoknyát,az nem fog repedni,70-nél se!KépKép

Hajrá Alice!Pár nap és bejelentheted,az Áprilisi kismamiságot!OKriszti után persze,mert Õ elöbb tesztel...szerintem!Kép
Holnap megyek 2 napos babanézőbe!Kolléganőm csajszit szült!Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kandika, ment kettő isKép
Vendég
 



én igen... Kép
csakegysokadnick
 
 


Kavicska!
Te rajta vagy az iwiw-en,megtaláltalak!Hol készült az a kép,ha Te vagy!Nagyon tetszik az a terméskő-fal!Kép
CSKriszti!Komcsi?Vegyél fel akkor engem is!Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Aranykavics én nem kapok képet?Kép
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: