Új privát üzeneted érkezett!

Dzsúd,

egyszerűen tünemények az ikrek! Amikor épp nagyon nem bírsz velük, egy pár napra szívesen "kölcsönveszem" őket!

Pussz: Fanni
fanny1
 
 


Stella Kép
Pozitívabb már nem is lehetnék! Kép
Azt hiszem, most már látom a fiúkat a képeken!!! Kép Édik!!! KépKép

Wish Kép Zsebi Kép
Töröm hát! Három a magyar igazság...és egy a ráadás! Kép

Dzsúd Kép
Lécci pusszantsd meg a Lurkók pocakját a nevemben! Tüneményesek!!! KépKép

Fanny Kép
A Maca ugyanúgy nekünk is jó! Meg vannak teák (cickafark, palástfű), teakeverékek is.
hajnesz
 
 


Dzsúd Kép
Nagyon édesek a kismanók Kép Kép Kép

méhpempő téma: én az árkádban vettem mindig a bioboltban, kis tégelyben van, nagyon fincsi mézben oldva. volt, hogy egy nap többet is elnyalogattam...
tralllala
 
 

 
 

Fanni!
Ismerős a szitu én szilveszternél voltam így hogy mi ketten a párommal menni akartunk aztán nem tudták eldönteni hogy ki jön hány éjszakára meg egyáltalán hogyan... szóval kitartást kívánok, nem egyszerű a feladat. Kép

Dzsúd!
Nagyon nagyon aranyosak a babáid, fú most úgy megölelgetném őket! Látszik rajtuk mennyire kiegyesnsúlyozott boldog babák és erre meg is van minden okuk hiszen kiváló anyukájuk van. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi,
igazad van, tényleg nem egyszerű feladat.. de lassan kezdenek letisztulni a dolgok, legalább már találtam egy viszonylag elfogadható árú panziót (20,- EUR/fő/éj reggelivel), most már "csak" a csapatot kellene összehozni és mielőbb lefoglalni!

Hajni,
nagyon-nagyon szorítok, nem szabad megtörnöd most a "nyírős sikerszériát" Köszönöm a jótanácsokat, lehet, hogy a teákat kipróbálom..
Tényleg, izületi fájdalmakra is tudsz valami csodaszert? Sajnos ismét előjött mellkastájt, amivel tavaly 1/2 évig folyamatosan kínlódtam, a mammográfiát kivéve (mivel ott 40 év alatt csak nagyon indokolt esetben fogadnak) az összes lehetséges vizsgálatot végigcsináltam, de nem találtak semmit.. valószínű egy rossz fogam okozta, most viszont újból, újult erővel előjött.. Lehet,hogy megint el kéne mennem fogászatra? Meg ismét elővettem a bioptron lámpát, bár igazándiból semmi nem használ..
Bocs, hogy panaszkodtam!

Trallala,
Ti hogy vagytok? Remélem már csak olvasgatsz, pihengetsz otthon! Na meg netezel velünk!
fanny1
 
 


Fanni Kép
Köszi a drukkot! Kép
Hát, ízületi fájdalmakra ami nekem eddig bejött (azért elég gáz, hogy huszon-harminc körül ilyen témát boncolgatunk...Kép) szóval szerintem hatásosak a Richtofit krémek, pl nálunk nélkülözhetetlen a Sport krémjük, mindig van valami nyavalyánk, megemeljük magunkat, térdünk fáj, stb, arra tök jó. Használtam már Árnika krémet, az is jó. Aztán ott van a Crotalgin ami csörgőkígyó mérgéből készül és szintén nagyon jó ízületekre! Én szoktam a mellkasomra is kenni néha, mikor ott fáj vagy köhögök, mert jó erős mentholos szaga is van. Esetleg még az infra lámpa lehet jó ilyenkor. Ennyi jutott hirtelen eszembe. Azt hiszem, mindegyik krém kapható drogériákban is, de ha nem, gyógyszertárban biztos. Aztán lehet, hogy tényleg megérné meglátogatni a fogorvosodat, ki tudja...
Ja, mostanában rákattantam az ásványokra is, ha hiszel bennük, egy próbát megér, de ha nem, akkor a szépségük miatt is megéri beszerezni egyet kettőt. Én momentán rózsakvarc karkötőt és ametiszt nyakláncot viselek! Kép
Itt egy összefoglaló, melyik ásvány mire jó:
http://ezo.hu/index.phtml?rovat=12
Babáknak fogzáskor a borostyán nyakláncot ajánlják, de gondolom, erről már tudnak az érintettek. Kép
hajnesz
 
 


Fanni Kép
igen ezeket is csinálom, de hogy ne legyen egyszerű az élet Sanyi nyuszim beteg lett, kedden megműtötték, egy hatalmas tályogot vettek le az állkapcsáról Kép most eléggé zombi formája van szegénykémnek, hiányzik a fél arca... úgyhogy, hogy szokjam a rendszeres ápolást, őt kell naponta 3-szor fecskendőből gyógyszerezni, és kitisztítani a sebét, ami minimum 2 emberes feladat. reggel, este a párommal csináljuk, de napközben vinnem kell az állatorvosoz, mert egyedül nem bírom Kép vacak érzés, hogy nagyon fáj neki, és még igazán gondoskodni sem tudok róla Kép
ezen kívül pihengetek, mosom sorban színenként a babarucikat (ma a rózaszín van soron), vasalom a pelusokat Kép már egyre nehezebben megy a mozgás, cipőfűző bekötés már kilőve Kép
szerencsére a pocakom már lejjebb ment, így kapok újra levegőt, ma aludni is tudtam Kép
Ízületi fájdalmakra nekem is bejött eddig az Árnika zselé.

Hajnesz Kép
A borostyán nyakláncot megjegyzem, bár félek, hogy inkább megrágni fogják a csajok, hogy enyhítsék a fájdalmukat Kép
tralllala
 
 


Tralllala Kép
Szegény kis Sanyi nyuszi, úgy sajnálom. Annyira megszerettem így ismeretlenül is, hogy a képét is lementettem a profilodból és szoktam nézegetni, mert mindig jókedvre derít. Küldök neki sok-sok enyhülést hozó energiasugarat!!!
Tényleg nagyon rossz érzés, hogy nem igazán tudsz neki segíteni, hiába szeretnél. Mi az egyik papagájunkat pátyolgatjuk éppen, eléggé levert szegényke, tudom, hogy az infralámpa nagyon jót tesz ilyenkor, de hogy magyarázzam meg a kis butának, hogy ne nézzen bele, mert az meg árthat a szemének...nehéz...

Épp most hétvégén találkoztam egy anyukával, aki a picúrkája nyakába borostyánláncot tett. Megrágni nem tudja, szerintem nem is tud arról, hogy a nyakában van, mert csak annyira hosszú, hogy lazán, de közvetlen a nyaka körül van. Nagyon édi volt vele, mint egy kis Buddha. Kép
hajnesz
 
 


Fanni!
Hát ez nem hangzik túl jól. Mielőbb tessék elmenni fogászatra és reméljük most nem fog kínozni fél évig a fájdalom.

Kép

Hajnesz!
Nekem van egy jade kőből készült kicsi teknősöm és sokáig hordtam magammal egy kedves ismerősömtől kaptam mikor kiderült nehezebben megy a teherbeesés mint gondoltam...
Azt tudtad, hogy a köveidet csak Te fogoshatod? Ha más megfogja akkor vízben kell áznia legalább egy napik. Kép

Holnap jön az első szuri?????

Tralllala!
A testvéremék vettek a kislányuknak ilyen nagykláncot nem túl hosszú igazából a szájáig nem ér fel, de érdemes átfűzni mert a gyári fűzés elég gyatra és nehogy véletlen elszakadjon és baj legyen. Az ő kislányuk már nem is foglalkozik vele olyan mint a fülbevalója kezdettől a fülében van eszébe nem jut tépkedni meg ilyesmi. A legújabb "örülete" hogy ha valami nem egészen úgy van ahogy szeretné (9 hónapos) akkor hanyat dobja magát sír és huzza a saját haját....

Nyuszikádnak jobbulást!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Hajnesz Kép
Infralámpa!!! hogy ez nem jutott eszembe Sanyival kapcsolatban, bizti jót tenne neki! Köszi az ötletet!!!
tralllala
 
 


Sziasztok!
Megvolt az uh. Örömmel közlöm, 2 babócám van. Jelenleg 5 és fél hetes kismama vagyok. Zokogtam a rendelőben. Mindketten szépen fejlődtek.

Mindketten: 0,73 x 0,7 cm.
tina30
 
 


Na megjöttem doktoromtól. Holnap tényleg indul a szurizás!! Már nagyon várom! Kép
Kis habozás után, de megkérdeztem, hogy lehet-e most 4 babát visszakapnunk. Szerencsére nem lett vita belőle, doktorom is ugyanígy gondolta. Viszont mikor feltette a kérdést, hogy most válaszoljak, van-e számomra valamilyen vallási, ideológiai, lelki akadálya a redukciónak, mert csak akkor csináljuk a négyes transzfert, ha beleegyezek a redukcióba...hááát, az elég húzós volt. Nem gondoltam, hogy szemtől-szemben az orvossal ez ilyen nehéz!!! És még nem is vagyok terhes...milyen akkor élesben??
Na szóval azt mindketten gyanítjuk, hogy amilyen az én formám, most képes leszek mind a négy babát befogadni, viszont inkább választjuk ennek kockázatát és a szükséges rosszat (redukció), mint azt, hogy kevesebb embrióból megint nulla terhesség legyen..De hát ezen még ráérünk akkor gondolkozni, ha odaértünk, nem? Kép

Zsebi Kép
Jaj, azok a kis állatkák is annyira tetszenek, olyan kis guszták! A jade is az egyik kedvencem!
Tényleg, egyszer mondták nekem ezt a kövekről, csak elfelejtettem. Köszi, majd odafigyelek erre is!! Kép Meg most eszembe jutott, hogy az albis lakótársam anno kitette néha a napra őket, hogy feltöltődjenek. Mindenre nyitott vagyok!! Kép

Tralllala Kép
Örülök, ha segíthetek!! Jobbulást Sanyi nyuszi!!!
hajnesz
 
 


Tina Kép
Szívből gratulálok a két Babszemhez!! KépKép
hajnesz
 
 


Tina,
most én is majdnem elbőgtem magam, annyira örülök Neked, de - ne haragudj - annyira irigyellek is, hogy egyből sikerült, és méghozzá két babóca is! Gratulálok és nagyon-nagyon vigyázz magatokra!

Trallala, Hajnesz,
köszönöm a tanácsokat, igazából én is hasonlókat próbáltam (bár az Árnikát nem ismerem) de sajna semmi nem használt. És most is egyre jobban fáj, én hülye meg egyre inkább nyomkodom, amitől még jobban fáj, na mindegy, remélem hamarosan elmúlik! A nyuszkónak jobbulást kívánok!

Zsebi,
jövő csütörtökre kaptam időpontot a fogászatra. Azért tényleg elég gáz, hogy 30 évesen folyamatosan egészségi problémáim vannak...
fanny1
 
 


Hajnesz,
tök izgi ez az egész.. jó, hogy van megint kiért szorítani! Tudod, tényleg nagy dilemma, hogy hány embriót kérjél vissza.. Mostmár én is egy kicsit másképp látom a dolgokat - egy sikertelen lombikkal a hátam mögött - és legközelebb biztosan 3-at kérek én is. (kivéve, ha a két kis fagyibabám összeszedi magát és nem lesz szükség újabb stimura :-))
fanny1
 
 


Én is mázlistának érzem magam. Nem gondoltam, hogy elsőre sikerülhet,pláne kettő.
Hajnesz ,kívánok sok szép tüszőt.
tina30
 
 


Fanny!
Mi az hogy ha a két kis fagyibabám összeszedi magát? Ha belegondolsz akkor máris ügyesebbek lesznek mint a testvéreik hiszen ők elmentek mély álomba felébredtek és ott tudták folytatni ahol kell!!! Szóval csak büszkén reményekkel teli! A Kaális párok fórumán az egyik lánynak most siekrült, szóval!!!!!!!

Tina!
Gratulálok a kicsikhez nagyon vigyázz magatokra és boldog babavárást kívánok! Kép Kép

Kép

Én is midig azt mondom hogy ha már ilyen kegyetlen volt velem a sors legalább legyenek ikrek és akkor helyzrehozta azt amit évekig elvett tőlem. Mert bizony ha nem is elsőre de az elején összejön már biztos a kistesón dolgoznánk. Kép

Hajnesz!
Ez az tetszik a hozzáállásod én is most négyet kérek vissza a fene fenét eszik is!!!!!! Kép Kép Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi,
nagyon köszönjük, hogy vagy nekünk, Te mindig tudod, épp mit kell mondanod, amitől megnyugszik a lelkünk. Egyébként fagyibabával sikerült a kaális topikon, amit említettél? Mi annak a topiknak a neve, szívesen beleolvasgatnék?

Jó éjt: Fanni
fanny1
 
 


Fannikám!
Én köszönöm. Kép Én is rengeteg jó szót kapok tőletek szerintem egy jó kis csapat vagyunk mi. Kép A lényeg hogy segítsünk egymásnak mert szükség van minden baráti szóra. Kép

A Szülészetek kórházak részben a Kaális párok fóruma!
Icsilya néven fut amúgy Orsi neki sikerült most hétfőn derült ki fagyibabás beültetés meg volt egy másik csaj is de az már mióta megszült nem ír oda neki is fagyis volt. Szóval azért ez a beavatkozás is sikerekkel jár különben nem csinálnák!!!!!!!!! Ha van kérdésed kérdezz nyugodtan válaszolnak a szakértők. Kép
Most ott többen is készülnek fagyisra!!!!

Kép és Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


HajneszKép
Nagyon drukkolok nektek a kezdéshez és a sikerhez!
Tényleg nagy dilemma a 4 embrio.
Nekem nem nagyon volt időm gondolkodni, mert a transzfer előtti percekben egyeztünk meg a dokival. CSAK úgy egyezett bele, hogy ha mind a 4 megmaradna, akkor nem tarthatom meg mindet.
Szerintem megéri kockáztatni!!!!!
És most már értem a doki aggodalmát is a 3, illetve 4 babaa kihordásával kapcsolatban!!!

Jól döntöttetek!!!

TinaKép
Gratulálok az ikrekhez!!! Elis hiszem, hogy könnyeztél a hír hallatán!!

TralllalaKép
Tényleg lejjebb ment a pocakod? Ha Dzsúd sztorijára gondolok, akkor ez több, mint gyanus!
Minden megvan már a babóknak?
Babakocsit is vettetek már?
Nagyon-nagyon drukkolok!!!!

ZsebiKép
Hőmérőzés megy még? Vagy a véletlenre bízzátok?
Én még mindig nem adtam fel és nagyon drukkolok nektek egy spontán babóért!!!!
Olyan jó lenne már látni a Te örömödet is!!!!
Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok lányok. Rég nem voltam. Most elovastalak benneteket. Tok jo, hogy ilyen pozitiv itt mindenki :-) Irigylem.

Babásoknak gratula :-)

Ja és Zsebi, bocsika. 26 éves vagyok. én irtam el. szia
Vendég
 


Tina!

Én most csak hébe-hóba tudok jönni, de micsoda hír!!!!!!!!
Gratulálok!

Lányok! Ti hallottatok már a tűvel való ingázós jóslásról? Az ikres barátnőmnek ezzel jósolták meg, hogy 2 fia lesz. Kipróbálta néhány ismerősén és mindenkinél működött. Ezen felbuzdulva, hogy nekem örömet okozzon, megcsinálta nálam is. Hát baromira nem mozdult meg a tű, azaz nem lesz gyerekem....a jóslás szerint. Mondogatom magamnak, hogy baromság, de annyira elszomorított;-(((

Egyébként jővő vasárnap kell megjönnie és aztán indítom a fagyibabás projektet.Hátha vannak még csodák...
lillus
 
 


Jééé, nem is tudtam, hogy Orsiék kistesóért lombikoznak!!! Micsoda meglepetés! És hogy sikerült is egyből a fagyibabákkal is, hihetetlen!!! KépKép

Köszi lányok a drukkokat, még sosem voltam lombik előtt ennyire higgadt és nyugodt, jó érzés!! Kép

Lillus Kép
Hallottam már róla. És mivel engem nagyon meg lehet hülyíteni ilyen dolgokkal, bármennyire is butaság, nem is merném kipróbálni őket! Szerintem egyelőre ne engedd, hogy ilyen mutatványokat végezzenek Rajtad, mert ha nincs is mögötte semmi, a tudatalatti csak megjegyzi és a gondolatnak hatalmas teremtőereje lehet!!! Csakis pozitívan!!! A csodákban pedig tessék hinni!!! Kép
hajnesz
 
 


Stella!
Nagyon aranyos vagy, hát már én is várom hogy mikor jön el a mi időnk. Kép
Már nem hőmérőzöm rábízom magam a véletlenre. Most kicsit siekrült elengedni magamtól ezt a témát, olyna értelemben hogy nem csak ez köti ki a napomat hogy számolog gondolkodok mi lenne ha ebbe a hónapba. Próbálok szabadabban élni és mással lekötni magam.

Gina!
És veled mi újság, mikor kezdtek?
Küldök egy kis pozitív sugarakat remélem segítenek. Itt mindenki babás lesz megládot még idén!

Hajnikám!
Épp ezért fog most sikerülni tessék nyugiban maradni sikeülni fog nem kell kapkodni idegeskedni minden a legnagyobb rendben lesz, mi szorgalamsan drukkolunk neked csuriba minden ujjunk és egyre több ujjacskára számíthatsz!!!!!!!!

Lillus!
Mi is kipóbáltuk még évekkel ezelőtt amikor nem is tudtam hogy baj van e téren. Nekem x. "próbálkozás " után idnult el az inga és egy kisfiút mutatott szóval lehet az x próbálkozás a három sikertelen lombik volt. De azért ne ragaszkodj ezekhez a dolgokhoz próbáld elengedni. Kép
Volt egy jósnős storym is az azt jósolta hogy négy férjem lesz mindegyiktől egy gyereke és a végére egyedül maradok, ha így folytatom a négy férj sem lesz meg de még egy gyerek se szóval azért vannak itt humbuk dolgok.

Higgyél nekem sikerülni fog!!!!!!!!!!
Fagyira előre!!!! Végy példát Orsiról neki is sikerült!!!!!!!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebike Kép
Ma rájöttem, hogy neked már most egy csomó gyermeked van. Itt Te vagy mindannyiunk anyukája, annyira sokat nyújtasz nekünk, hogy néha már azt hiszem tündérképzőbe jársz Kép Hidd el ez a sok jó meghozza gyümölcsét egy igazi kisbaba képében, aki nagyon szerencsés lesz egy ilyen anyucival!!!
tralllala
 
 


Tina Kép
Gratula a két kis porontyhoz!!! Megvárjuk, míg 2006-ban mindenki be (iker)babásodik, és tartunk egy hatalmas topic-bulit a rengeteg babával!!!
tralllala
 
 


Tralllala!
Köszönöm a szép szavakat!

Lányok higgyételk el fordítva is igaz minden amit leírtok én rengeteget kapok tőletek ezért is van az hogy nincs este amikor ne jönnék be ha megtehetem. Kép

Topiktali nagyon jól hangzik mindenki hozzon magával a hasában vagy kezében plusz egy embert. Kép Kép Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Kép

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Mit szóltok az új stítushoz?

Remélem hogy szerencsét is hoz és ez a zöld rész hamar elfog és kiírjuk a csak babás topik címet! Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Lillus,
bennem már többször felmerült a gondolat, hogy elmenjek jósnőhöz, de aztán nem mertem rászánni magam.. Nekem van egy barátnőm, aki ezt megtette, és utána csaknem a házasság bánta (2 gyönyörű fiuk van), mert a jósnő közölte vele,hogy nem boldog a mostani kapcsolatában, mert iszonyatosan nagy szeretethiánya van, és ő ezt tényleg elhitte (ekkor már kb.5-6 éve házasok voltak, minden probléma nélkül élték az életüket) és máshol keresett "vígasztalást". Szóval ezzel csak azt akartam mondani, hogy rettenetesen tudnak befolyásolni a jóslatok és az ember tudatalattija akaratlanul is abba az irányba visz.. De Te ne hagy magad, jó? A kis fagyibabáink nagyon várják már, hogy végre biztonságba, a mami pocakjába kerüljenek! Szóval fel a fejjel és meglátod minden rendben lesz!

Zsebike,
nagyon klassz az új tábla, de még klasszabb lenne csak sárgából :-)) Tényleg Apacsék hova tűnhettek??

Fanni
fanny1
 
 


Hajnesz!
Mikor mész az első kontrollra? Fú tiszta izgi már biztos szépen elindultak a tüszencsek. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi Kép
Nekem is tetszik az új színösszeállítás! A remény színe. Kép
Kedden lesz az első uh. Akkor kiderül, kell-e még 200-at nyomatni Puregonból. Ha lesz elég tüsző, gondolom, 150-ennel folytatom.
Olyan vicces, ilyenkor stimuk alatt elemi erővel tör rám a fészekrakó ösztön, addig nem nyugszom, míg az egész lakás nem csillog-villog, ma még a fürdőszoba csempéit is képes voltam kifényesíteni...Kép
Kép
Persze nemcsak a hormonok teszik, hanem a tudat, hogy ET után 2 hétig nem takaríthatok, meg az, hogy most még a tüsszencsek sem akkorák, hogy ártanék nekik ezzel. Azért jövő héttől már visszaveszek a tempóból és szegény uram lesz befogva! Kép
hajnesz
 
 


Sziasztok!

Olyan rossz, hogy nem tudok gyakrabban jönni közétek, de sajna elkezdődött a rosszullétes időszak, és egél cefetül vagyok, szóval nem járok be dolgozni. Otthon meg még hetek kérdése, mire bekötik a netet. Kép

Nade!! Csütörtökön nálunk is megvolt az első uh, és örömmel jelentem, hogy ikrek!!!! Kép 6 hetesek vagyunk, egymáshoz tök közel vannak, és mindkettőnek szépen látszott a szívverése. Kép Apa is bejött megnézni őket, nagyon tetszettek neki a kis porontyai.

Tina, gratula neked is a két babódhoz!! Kép

Hajnesz, nagyon-nagyon drukkolok neked!!!!! Kép

Zsebi, szép az új tábla, remélem mindenkinek szerencsét hoz! Te kis gondos bocs! Kép

Puszi mindenkinek, vigyázzatok magatokra!
Anikó

Kép
baba888
 
 


Anikó!
Szuper!!!!!!!!! Azért remélem hamar eltelik az idő és lesz otthon netetek és sűrűn jössz közénk. Kép

Hajnesz!
Akkor is csak visszafogottan most semmit nem kell foglalkozni a takarítással, majd megcsinálja más ha pedig nem akkor majd ha már elmúlik a rosszúllétes időszak bepotolod. Kép

Lányok!
Úgy látom kirakhatjuk lassan az ikres topik táblát is hála Istennek. Szuper itt tök sok iker van. Kép Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Kép

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Anikó!
KépKép
Remélem, rókakoma nem időzik sokáig Nálatok!

Zsebi Kép
Oké, szót fogadok! Kép
hajnesz
 
 


BabaKép
Micsoda hírek!!!
Gratula a duplázáshoz!!!!!!!

HajneszKép
Végre rá lehet kapcsolni a drukkra!!!!
Hajrá-hajrá!!!!

TralllalaKép
Hogy vagytok!!!! Dokihoz mikor mentek?
Egyáltalán nem kell befeküdnöd? Elég akkor bemennetek, ha elindul a szülés?

ZsebiKép
Nagyon jó az új, lazább és bizakodó hozzáállás!!!!

TinaKép
Te nem szeretnél bekerülni a táblába? Olyan jó lenne látni még egy dupla zebrát!!!
Pusza
Stella

Kép
stella9
 
 


Baba,
ez aztán a váratlan fejlemény, szívből gratulálok, hogy Te is az ikresek táborát gyarapítod!

Hajnesz,
meglásd, Te leszel a következő, millió drukk és kíváncsian várom az holnapi UH eredményét. Csak Puregont kapsz, meg gondolom Suprefactot?

Stella,
Te még mindig dolgozol? Nem azt ígérted, hogy lassan már otthon fogsz maradni?

Trallala,
hú, az a febr.18. nagyon közeledik! Jól vagytok? Vigyázz nagyon magatokra!

Puszi mindenkinek: Fanni
fanny1
 
 


FanniKép
Ez az UTOLSÓ hetem KépKépKépKépKépKép!!!!

De szerencsére holnap délután otthon is bekötik a netet, úgyhogy veletek tudok maradni!!!

Kép
stella9
 
 


Hajnesz, szurkolok a sok tüszűért kedden.

Baba gratulálok. Gondolom, nagyon jó érzés lehetett látni a pulzáló szívecskéjüket. Már én is nagyon várom a következő uh-t. Remélem nekünk is meglesz mindkét szívhang.

Stella, köszönöm, ha beírsz a táblázatba.
tina30
 
 


Lányok Kép
Köszönöm a sok drukkot, már mocorognak is a petefészkeim! Kép
Fanni, igen, ezt a kettőt szúrom. Múltkor lett tőlük 12 petesejtem, ennyivel most is kiegyezek. Kép
hajnesz
 
 


Sziasztok!

Zsebike!Kép
A tábla színösszeállítása nagyon jó,főleg a zöld,nekem a zöld mindig pozitívumot jelent,meg a szerencse színe is, de azért már jobban szeretnék a felső színben tanyázniKép

Tina!Kép Kép Anikó!Kép Kép
nagyon nagy gratula nektek az ikrekhez,Kép
nekem is titkos álmom,hogy ikreim legyenek...nem is irígykedek csak egy picit.....nagyon...icipicit nagyon.Kép Vigyázzatok magatokra!

Stella!Kép
Köszi a ciszta-írtó receptet,de be kell vallanom még nem próbáltam ki...Most próbálgatok erősebben tornázni, hátha segít.Csak mindig attól félek,hogy mi van, ha pont most sikerülne spontán én meg ugrálok....

Hajnesz!Kép
nagyon szorítok neked a holnapi naphoz.12 tüszö az nagyon szép...bár lenne nekem is egyszer ennyi.Eddig mindig 6 volt.Az is jó csak jó lenne ha több babaeséllyel indulhatnék.

Lányok nincs arra valami titkos boszorkány-receptKépKép hogy több petesejt legyen?
Vendég
 


Stella!
De jó hogy otthon is lesz netetek!!!! Fú már csak négy nap és pihi ezerrel!!!!!!!!

Hajnesz!
Akkor csak így tovább ne csak mocorogjanak szépen termeljék is ki azt a 12 petesejtet. Kép

Viki!
Estelteg a bébi aspirin, de hogy ez mennyire hat rá nm tudom.

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok,

Helyzetjelentés: ma voltam először CTG-n, aztán áramlásvizsgálaton, este pedig dokinál.
CTG: először Lucát vizsgálták, a kis lusti végigaludta (mondjuk ők éjjel buliztak, én csak 1 órát aludtam), bezzeg mikor Zsófit vizsgálták felébredt Õ is Kép A szívhangokkal minden rendben van.
Mivel viszont "rossz" lett a CTG, áramlásvizsgálatra is kellett mennem, egy hihetetlen unszimpatikus nőhöz, de szerencsére ott is minden OK.

A dokimban is csalódtam ma egy kicsit. Lemérte a lányokat, Zsófi hatalmas, UH szerint 3100g, Lucát viszont kisebbre mérte, mint 3 héttel ezelőtt, mikor mondtuk neki, akkor lemérte még egyszer, akkor már nagyobbra, de még így is csak kb. 2200g-ra. olyan nehéz elhinni, hogy 3 hét alatt ilyen különbözően fejlődjenek, mikor eddig mindig csak egy picivel volt kisebb Luca.
A méhszájam már egy ujjnyira nyitva.
Azt mondta, hogy ha jövő hét szerdán is "rossz" lesz a CTG, akkor be kell feküdnöm, de ha jó lesz, a 38. héten akkor is. hogy miért, persze nem mondta meg. meg egyébként is, olyan mufurc volt, egy kérdésünkre sem válaszolt normálisan, és annyira fájt a vizsgálat is... no nem panaszkodom tovább, remélem a 38. héten már úgy fogunk bent feküdni, hogy a kisbékáim már mellettem fognak óbégatni Kép
tralllala
 
 


Viki Kép
Szerintem ne aggódj, a mozgás nem tesz azért olyan rosszat a spontán babásodásnak, hiszen felpezsdíti a vérkeringést, ezzel segíti a beágyazódást!!! Kép
tralllala
 
 


TralllalaKép
Sajnálom, hogy ilyen rossz élményeid voltak tegnap!
A magzat súlyát az uh csak becsülni tudja, lehet, hogy teljesen más lesz, mire kibújnak!

Már egy ujjnyira nyitva vagy? Akkor tényleg lehet, hogy hamarosan meglesznek azok a "kisbékák" Kép!

VikiKép
Szerintem sem árt a mozgás és nagyon drukkolok!!!!

TinaKép
Nem én gyártom a tálbit, de majd szépen megkérjük Zsebit... Persze kellenek hozzá adatok: Név, intézet-orvos, életkor, hogyan sikerült, szülés várható ideje és ha meglesz, akkor ababák neve Kép

ZsebiKép
Beteszed majd Tinát is a táblába? Köszike!!!

A pihit már nagyon várom, de a mindennapokban úgy veszem észre, hogy a főnököm nem hitte el, hogy komolyan beszélek, mert ugyanúgy terhel, mint eddig és az utódot alig macerálja.
No, mindegy, ez engem már nem fog érdekelni!!!Kép

HajneszKép
Uh ma?

Kép
stella9
 
 


Viki Kép
Csak annyit tudok mondani, hogy stimu alatt sok-sok folyadék, fehérje és no stressz...ez biztos jót tesz a tüszőszámnak!
Szerintem se aggódj a mozgás miatt, ki tudja, lehet, hogy éppen ez kell a sikerhez...Kép

Tralllala Kép
Sajnálom a rossz élményeiteket, bízzunk abban, hogy a jövő heti látogatás sokkal jobb lesz!
Nemsokára tényleg itt az idő és újabb bébikben gyönyörködhetünk! KépKép

Stella Kép
A főnököd magára vessen, Te szóltál időben...majd rájön, ha már nem talál a helyeden. Kép

A mai uh szerint 5-6 tüsző szépen beindult, de biztos ami biztos, tovább nyomom a 200-at Puregonból. Fura, mert az eddigi lombikoknál nem nagyon éreztem semmit az utolsó napokig, most meg már a közepénél járva is eléggé nyomogatnak, remélem, nem lesz nagy baj belőle. Legközelebb csütörtökön lesznek fejlemények.
hajnesz
 
 


Viki,
szerintem sajna ez teljesen alkati kérdés, hogy kinek hogyan reagál a szervezete a stimura. Én pont az ellenkezője miatt izgulok mint Te: én nagyon tartok egy újabb hiperstimutól, ezért is örülök a 2 fagyibabának, nagyon drukkolok Nekik, hogy felébredjenek, mert ott minden valószínűség szerint csak gyógyszerrel fognak stimulálni (én is megpróbálok ragaszkodni hozzá) és ezért is "halogatom" egy kicsit a következő próbálkozást, mert nekem is nagyon rossz élményeim vannak a kórházban eltöltött időről és nem akarom újból végigcsinálni...

Hajnesz,
tudnád egy kicsit "számszerűsíteni", hogy mit jelent nálad a stimu alatt a "sok" folyadék és fehérje? Legközelebb - bár az még kicsit odébb van - és is bedobok mindent, nehogy megint túlműködjenek a petefészkek.. Az az 5-6 tüsző azért nem olyan rossz...

Stella,
rá se ránts a főnöködre, majd észreveszi magát, csak akkor meg már késő lesz.. Te most csak a srácokra és magadra figyelj!!

Nina,
ha olvasod, jó lenne, ha jelentkeznél, hogy mi újság Veletek??

Trallala,
most már csak pihizz, egyre közeledik a finish..

Puszi: Fanni
fanny1
 
 


Sziasztok lányok!

Fanni!
Köszike az érdeklődést, pont most akartam írni. Olvasgatlak titeket, csak nincs nagyon mondani valóm. Nekem nagyon lassan telik az idő, de legalább már a 12. héten túl vagyunk.

Baba. Tina!
Gratul az ikrekhez, további kellemes babavárást.

Stella!
Most már akkor neked is lehet pihizni. Nekem szerencsém van a munkámmal, mindenki nagyon segítőkész, és próbálnak kímélni.

Hajnesz!
Mennek a tüszi növelő energiák.

Tralllala!
Hú, te már nagyon a finisbe vagy. Szorítok, hogy az ikrek akkor jöjjenek, amikorra elképzelted.

Nálunk minden a legnagyobb rendben. 54 mm, teljesen egészséges. Bár a könyvek szerint lehetne nagyobb is, a doki azt mondta, nincs semmi gond. Látni lehetett, ahogy jár a keze lába össze-vissza. Annyira jó volt látni, meg ahogy mozgott. Egyszer még a lábát is keresztbe rakta. Gyönyörű volt, és meg ott bőgtem az uhs asztalon. Természetesen a párom is bejött. Neki mutogatta a doki főleg, hogy az a keze, lába, itt a gerince, stb. Nagyon, nagyon jó érzés volt újra látni, tudni, hogy tényleg minden rendben, mert valójában én nem is érzem, hogy terhes lennék. Meg mérte a nyaki redőt, de a papíron nem találom az adatot, azt mondta az is rendben van, megmérte a fejátmérőt is. A magzatvíz is elegendő. Hát ennyi, a legújabb fotót mellékelem.
Kép

Puszo
Nina
nina79
 
 


Tralllala!
Hát mit mindjak ez nem hangzik valami jól..... Meg lehet kérdezni hogy hol fogsz szülni? Azért én nem is értem meg az orvosokat (jó lehet rossz napjuk, de akkor is) hogy ott áll vele szembe egy kismama aki élete talán legnagyobb eseményére készül teli félelemmel aggodásal a babái miatt és így viselkedik. No comment. Kívánom hogy minen a legjobban alakuljon. Kép

Hajnesz!
Szuper szépen nőnek meglátod, nem lesz itt semmi baj. Kép

Fanni!
A folyadékból 2-3 liter naponta jó ha lecsúszik fehérjéből meg minnél többet próbálj meg vevinni így azért ha szerencsés vagy elkrülhető a hiperstimu, vagy legalábbis talán egy enyhébb lefolyást meg lehet úszni. Kép

Nina!
De jó hogy jelentkeztél és hogy mindren rendben. További jó babavárást kívánok. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?