Új privát üzeneted érkezett!

Anita!

Szépek a kocsik. Kép Részemről a nagykerekűre szavazok, nekünk tuti olyan lesz (felfújható), mert nagyon rosszak az utak felénk.

Betti
betti73
 
 


Angel, ezt idézem a szuleteshete.hu-ról: "kisméretű spermiumok ugyanis a részben elzárt, szűk vezetéken még képesek áthatolni"- de a teljesen elzáródottan nem.
Julcsi2
 


Angel, ezt idézem a szuleteshete.hu-ról: "kisméretű spermiumok ugyanis a részben elzárt, szűk vezetéken még képesek áthatolni"- de a teljesen elzáródottan nem.
Julcsi2
 

 
 

Anita
Nagyon szuper járgányok!Kép

Betti,Anita
Ha nem haragszotok ,hogy kocsiügyben belekotyogok.A nagy kerekű kocsi szuper,de nézzétek meg ,belefér-e a csomagtartóba.Mi sajnos nem néztük meg,így az ülést lehajtva tudtuk hazahozni.Itthon aztán nagynehezen belegyömöszköltük a csomagtartóba.Sajnos mellette más nem fér el,még egy szatyor sem.A buszra sem sikerült még egyedül felraknom.Utcára viszont ,sétálni nincs jobb nála.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Anita
Nagyon szuper járgányok!Kép

Betti,Anita
Ha nem haragszotok ,hogy kocsiügyben belekotyogok.A nagy kerekű kocsi szuper,de nézzétek meg ,belefér-e a csomagtartóba.Mi sajnos nem néztük meg,így az ülést lehajtva tudtuk hazahozni.Itthon aztán nagynehezen belegyömöszköltük a csomagtartóba.Sajnos mellette más nem fér el,még egy szatyor sem.A buszra sem sikerült még egyedül felraknom.Utcára viszont ,sétálni nincs jobb nála.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Egyébként azt tudja valaki, hogy hogy csinálnak összeférhetetlenségi vizsgálatot? Vagyis, azt hopgy tudják megállapítani, hogy a nyák zárja e el a spermiumok útját?

Anita, nagyon szépek a kocsik! Én nem tudom mi az előnye a kis kerekűnek, vagy a nagykerekűnek!Kép
Julcsi2
 


Egyébként azt tudja valaki, hogy hogy csinálnak összeférhetetlenségi vizsgálatot? Vagyis, azt hopgy tudják megállapítani, hogy a nyák zárja e el a spermiumok útját?

Anita, nagyon szépek a kocsik! Én nem tudom mi az előnye a kis kerekűnek, vagy a nagykerekűnek!Kép
Julcsi2
 


Anita,

jók a kocsik, nekem a szürke jönne be, de csak azért, mert úgy nézem, annak bolgygósítható a kereke. Az egyik barátnőmnek olyasmi a kocsija, a másiknak meg az a nagykerekű változat.Hát nem lehet összehasonlítani, hogy a bolygós kerekűt mennyivel könnyebb navigálni. Ez csak az én véleményem.
haga_28
 
 


Anita,

jók a kocsik, nekem a szürke jönne be, de csak azért, mert úgy nézem, annak bolgygósítható a kereke. Az egyik barátnőmnek olyasmi a kocsija, a másiknak meg az a nagykerekű változat.Hát nem lehet összehasonlítani, hogy a bolygós kerekűt mennyivel könnyebb navigálni. Ez csak az én véleményem.
haga_28
 
 


Julcsi,
igen, gondolom ez a petevezetőre vonatozik!
De a méhszájadnál biztos nem vagy elzáródva! Kép

Ha meg a méhnyak nyákja a ludas, az sajnos más... Az nem elzáródás, hanem immunológiai összeférhetetlenség Kép

angel37
 
 


bolygósíthatóKép
haga_28
 
 


Igen Angel, de ott is keresztül kell menjen a kis katona!!!!
Igen tudom, de azt hogy vizsgálják és hol? Nem tudod véletlenül?
Julcsi2
 


Julcsi,

elég hüle kérdésem lenne:
a táblázatban mit jelent a ciklus nap? oda mit kell megadni?
haga_28
 
 


Azt hogy a mensi megjövetelétől számítva ma hanyadik napon vagy. Pl: Nekem ma jött meg, ezért ma vagyok az 1. cn-on.Kép
Julcsi2
 


Julcsi,
ezt a postcoitalis vizsgálattal nézik tudtommal!
(nem olyasmid volt?)

És most utoljára, csak pontosság kedvéért Kép: a nyák nem zárja el az utat, elvileg pé-kor ott van szabad átjárás!
Az a gond, hogy a nyák vmi ellananyagot termel, ami kinyírja a kiskatonákat Kép

angel37
 
 


Nem a legjobban sikerült, de megpróbálomKép
haga_28
 
 


Nem engedte egészben felrakni, ezért megpróbálom oldalakra szedni
haga_28
 
 


Sziasztok Csajok,

Julcsi,
meddőségi centrumban csinálják. Kérdezd meg a Forgácsban (vagy Forgách?), mert vannak helyek, ahol látnak ebben a vizsgálatban fantáziát, van ahol nem. A méhnyakon való átjutást nem a kaliber határozza meg, hanem az általad termelt váladék, és a fickók ereje.
Jól írta Angyal kartárs, ennek semmi köze a fentebbi elduguláshoz. Alúl meg nem lehetsz eldugulva, mert szoktál mensizni. (Nagy ritkán mégis előfordul ilyen, de azok a lányok szétgörcsölik magukat mensi helyett, így erre hamar rájönnek.)
Beszéljétek meg a férjeddel, mi lenne nektek a legjobb, és ha még van kérdésed, kételyed, fordulj a Forgácshoz, ott szerintem minden lelki rezdülésre is fel vannak készülve.
És fel a fejjel, mint mndig! Kép
És nagyon jó a tábla, mert tegnap azt hittem, hogy 1 héttel előrébb vagyok, de gondoltam, megvárom a táblát, anélkül mindig megkeveredem. Kép

Móni,
kedves tőled, hogy bemásoltad a cikket, nem akartalak kicsit se megbántani. Ilyen elméleti kérdésekben olyan kis okoskodó tudok ám lenni, látnád még a képemet is közben, nagyon komoly. Kép

Vica,
jó a sztori. KépKépKép
A kocsmában utána meghallgattam volna a beszélgetést. Höhöhö. Kép

Okr,
a gyerek a boldogságtól kiabált vag megijedt? Kép
Dinnye. Kép Na, inkább le sem írom, miket szoktam csinálni még, mert megszidnak a csajok. Kép
1. clostis hónap...nagyon izgalmas! Mi lesz??? Kép

Beuka,
nem akarsz a táblába visszakerülni?

Betti,
de jó lehetett az Uh!!!!!!!! KépKépKép
Nagyon örülök az örömötöknek. Remélem apával mi is odaleszünk jövő héten. Kép
Válasszunk inkább más kiállítást, randi-alkalmat, jó? Anyukámmal is meg kell néznem egyszer meg apával is. De nagyon szívesen bármit. Kép
potter_76
 
 


Julcsi, én is szeretnék a táblázatban helyet kapniKép

Mennek az adatok:
Haga
2004. november
cn: 24.
chossz: 26-28 rendszeres
lak: Veszprém körny.
év: 28
haga_28
 
 


Lányok miért nem engedi, hogy feltöltsek egy kis nézegetni valót???
Kép Kép Kép
haga_28
 
 


Ági!

OK! Csak egy ötlet volt. Kép Majd találunk mást. Kép Legrosszabb esetben kirabolunk egy cukrászdát. Kép

Betti
betti73
 
 


Potter
Sajnos az ijedségtől sírt.Elég "féltős "fajta.KépUh-ra is együtt járunk,és ha az adminisztrátor el nem tereli a figyelmét vmi divat/baba lappal végigordítja a vizsgálatot.(szerencsére nem genetikai UH-ra járok,csak tüszősreKép)
Vérvétel,vérnyomásmérés esetén még nagyobb az üvöltés!Kép

A clostys ciklushoz nem túl sok bizodalmam van.Kicsike volt a tüsző,majd talán legközelebb.KépNem csüggedek ám,csak azt sajnálom,ha most nem sikerül,már ennél az ari dokimnál nem fogok szülni,mert költözünk.

Csak nem kismamatornázol?Réka,vagy K. Ildikó?

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kamilla, Betti, Angyal, mailek mentek.
potter_76
 
 


Okr,
azt is, igen, mindkettőre kalimpálok itt itthon. A Kállai Ildikó elég lájtos, de a RR se vészes. Nem erre gondoltam. Kép
Én az első trimeszterben féltem kicsit, nehogy megerőltessem magam...de annyit pihenek, hogy összességében sok volt már a punnyadásból. Persze, ha problémás lenne a terhességem lapítanék. De nem vagyok beteg. Ha a hasamnak vmi nem tetszik úgyis megfeszül kicsit, akkor visszaveszek. De semmi extra. És a 2ajtós szekrényt is olyan könnyű volt összeszerelni. Kép

Nem segítene, ha a gyerekkel orvosos-szerepjátszóst játszanál? Nekem volt kistáskám, és az összes állatomat, kisautómat meg tudtam gyógyítani. Lehet, hogy ezért szerettem a kórházakat...csupa érdekes kütyü. Kép
potter_76
 
 


Potter,
Kép

Én tökre csodállak, hogy ilyen tevékeny vagy! Én tuti vigyázzállásban feküdnék! Kép

Kriszta,
jaj de kis édes a kis féltős Ada! Kép Kép

Új dokit kell majd keresned? Kép

angel37
 
 


Potter-Ági!
Hát én inkább nem hallgattam volna meg, hogy milyen téma volt a kocsmában a távozásom után. Kérdezte a pasi, hogy enyém-e az autó, mondom, persze. Mert ismerős volt neki máshonnan. Mondtam neki, hogy biztos ismeri, X.Y-t, övé volt a kocsi régen. Ja, persze, ismeri. Erre én: Na, hát én vagyok a hülye lánya.Kép

Haga!
Próbáld meg 600x450-re lekicsinyíteni a képeket és akkor biztos, hogy megengedi arendszer, hogy feltedd. Ha nincs ilyen progid, akkor írj mélcímet és küldök egy kis egyszerűt.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Potter-Ági!
Hát én inkább nem hallgattam volna meg, hogy milyen téma volt a kocsmában a távozásom után. Kérdezte a pasi, hogy enyém-e az autó, mondom, persze. Mert ismerős volt neki máshonnan. Mondtam neki, hogy biztos ismeri, X.Y-t, övé volt a kocsi régen. Ja, persze, ismeri. Erre én: Na, hát én vagyok a hülye lánya.Kép

Haga!
Próbáld meg 600x450-re lekicsinyíteni a képeket és akkor biztos, hogy megengedi arendszer, hogy feltedd. Ha nincs ilyen progid, akkor írj mélcímet és küldök egy kis egyszerűt.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica,
Kép Kép

Én asszem megőrültem! Kép A progi annyira nem illett a szövegbe, mert ugye az én agyamban az csakis progeszteron lehet! Kép Azért pár másodperc alatt leesett! Kép

angel37
 
 


Vica,
Kép Kép

Én asszem megőrültem! Kép A progi annyira nem illett a szövegbe, mert ugye az én agyamban az csakis progeszteron lehet! Kép Azért pár másodperc alatt leesett! Kép

angel37
 
 


Sziasztok!

Babakocsi:mar osszegyulytottem hogy legkozelebb milyen dolgok legyenek benne!Sajnos tapasztalat alapjan,mert megvettuk az 50000Ft-os kocsit meg anno es egy nagy kalap sz@r az egesz!Szamomra fontos szempontok:
-ujszulott kortol hasznalhato
-teliesitheto,labzsakos
-bolygos kerekek
-leveheto,moshato huzat
-ket iranybol tolhato!
Kismamik!Ez egy tapasztalat alapjan szedett lista!Kép

Feltos gyerek:tavaly nyaron mentem fogaszatra es vinnem kellett magammal!Kihuztak az egyik ragofogamat,ezert ketten is jol folem hajoltak!A gyerek ult a babakocsiban es ugy elkezdett sirni hogy majdnem megfulladt!Hallottam a sirasan hogy megijedt hogy mit csinalnak velem!Nem tudtam hozza odamenni es olyan rosszul esett hogy en meg ott sirtam a szekben!Megfogadtam hogy soha tobbet nem viszem ilyen helyre!

Julcsi!
Nehez dontes elott allszKép!
Amikor en is hasonlo helyzetbe kerultem ugy voltam vele hogy ha ennyi x ido alatt nem sikerult,akkor most miert lenne maskent!De en egy turelmetlen ember vagyok,ugy hogy en mindig mindent most rogton,azonnal..!Remelem sikerul jo dontest hoznod!A parodnak megy a drukk hogy jobb eredmenye legyen++++++++++++++++++++++++++++++++!
Sajnalom hogy megjottKépKép!!

Kriszti!
Nagyon biztato a hod!!!!!Ha a Clostynak volt hatasa akkor ez a mai 28.nap a donto!Szerintem nem lenne ilyen magas a hod ha nem lett volna PE-d!!!

Angel!
8-an beszelitek meg a vizsgalatot???

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Potter
Nálunk itthon folyton gyógyítós játék folyik.Kép
Na meg a fehér köpeny sem idegen töle, már születése elött is kórházban volt nap,mint nap,és azóta is gyakran járunk.Kép
Most is indulunk,apának viszünk hamit!
Este még benézek!
Mindenkinek szép napot!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Bocsi, de azt hittem nem ment el, mert szarakodott.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Ancsa
Még erre reágálok,aztán tényleg megyek.
Sajnos nem tudom hová tenni,bárhová megyek ő jön velem.Legyen az UH,doki,WC,vagy tusolás.Ilyen helyeken ,hogy posta,bolt természetes,hogy velem van.
A kocsis listád nagyon jó,és tényleg megszívlelendő!Puszika.KépKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


SZia Ancsa! Kép

Aha, szép nőnapi ajándék gyanánt beutaló HSG-re! Kép Kép

Olyan távoli ez a kocsis lista... Kép Na de egyszer úgyis profi leszek a témában!!! Kép

angel37
 
 


Angyal,
Kép
Cseppet sem vagyok tevékeny, nem dolgozom, és még mindig pizsiben vagyok. Kép

Vica,
Kép
Gyűjtöm az ilyen olcsó kocsmák címeit, Hol is van? Kép

Ancsa,
szegény bébi. Kép
potter_76
 
 


Angyal,
egyáltalán nem vagyok tevékeny. Nem dolgozom, és még mindig pizsiben vagyok. Kép

Csajok,
és ha pl kakilnotok kell, akkor is bemegy a budiba a kölök? Bocs...de egyből ez jutott az eszembe. Kép
potter_76
 
 


Angyal,
egyáltalán nem vagyok tevékeny. Nem dolgozom, és még mindig pizsiben vagyok. Kép

Csajok,
és ha pl kakilnotok kell, akkor is bemegy a budiba a kölök? Bocs...de egyből ez jutott az eszembe. Kép
potter_76
 
 


Sajna hiába kicsinyítettem le a képet, nem megy. több mint 220 kbyte. Nem tudom hogy lehetne mégis feltenniKép
haga_28
 
 


Na, kész vagyok a babanettől. Lelépek, csajok, tanulnom kell. Meg tusolni, felöltözni. Kép
potter_76
 
 


Feladom Kép
Csak az én gépem lassult le ennyire?

Úgyis lépnem kell mára. Mindenkinek további szép napot kívánok.
A pizsiseknek jó pihitKép
A dolgozóknak kitartástKép
A babásoknak minden szépet és jótKép
haga_28
 
 


Haga!
Küldd el nekem és én felteszem a képeket: harangozoattilane@gmail.com

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Ági, csak hogy tisztázzuk, aztán tényleg befejeztem ezt a témát, nem akarok középpontban lenni! Kép Kép
Nem is gondoltam, hogy a nyák és a dugulás összefügg! Ezt honnan vettétek??????Kép
És nem is jutott eszembe, hogy alul vagyok eldugulva. Ezt sem értem honnan gondoltátok?
!!Kép
Ne ebbe már jól belecsavarodtunk!Kép

Kocsiügyben én biztos megfogadnám az Ancsa tanácsát!Kép

Ancsa köszi a drukkokat.Igen, ez jár az én fejemben is, amit írsz, hogy most mitől sikerülne?! De , de és de!!!!! Beukának is sikerült és még mennyi mindenkinek!!!!!És Szedjük a Macát és mától a Koenzim Q10-et, mert:

Koenzimmel a férfiak terméketlensége ellen
2004. április 28. szerda 12:01
[MTI]
A Q10 koenzim, a legutóbbi vizsgálatok szerint, segít a spermák célba érésében, azáltal hogy gyorsítja az ondósejtek fürgeségét. Bár az ondósejteknek viszonylag kis távolságot kell megtenniük ahhoz, hogy megtermékenyítsék a petesejtet, az út megtételéhez igen jelentős mennyiségű energiára van szükségük. A Fertility and Sterility (Termékenység és meddőség) című tudományos folyóirat januári számában megjelent tanulmány szerint a Q10 koenzim megduplázza az ondósejt mozgékonyságát.
A vizsgálatot 22, 25-39 éves férfin végezték el, akik ondósejtjeik lassúsága miatt maradtak terméketlenek. Hat hónapig napi 200 mg Q10 koenzimet kaptak, amely időszakot követően a sejtek mozgékonysága a kiindulási 9 százalékról 16 százalékra nőtt. A férfiak közül három már a vizsgálat első három hónapjában apa lett.

Az egyik magyarországi gyógyszergyár szakemberei és más, független kutatók egyaránt arra a következtetésre jutottak, hogy a Q10 pozitív szerepet játszhat a meddőség kezelésében, legalábbis azokban az esetekben, ahol a problémát egyértelműen az ondósejtek lassú mozgása okozza
Kép Kép Kép Kép
Julcsi2
 


Julcsi Kép
bocs, hogy idézek, de így a legegyszerűbb:
"Dehát tudjátok volt az az esemény utáni vizsgálatom, amikor csak 1-2 db élettelen jutott el a helyére. Hát attól félek, hogy azért mert el vagyok dugulva."
Igazából én azt akartam elmakogni, hogy nincs összefüggés! Kép

Semmi baj azzal, ha néha központban vagy! Kép

angel37
 
 


Még mindig nem értem mire akarsz kilyukadni?Kép Tényleg ezt írtam, de nem értem, hogy mi ezzel a gond?!
Julcsi2
 


Azt írtad, hogy attól félsz, azért csak 1-2 élettelen jutott a helyére, MERT el vagy dugulva.

De nem vagy eldugulva! Kép Ehhez egy petevezető elzáródásának semmi köze, a méhszájad és a méhnyakad pedig biztos, hogy nincs elzáródva.

Nnna! Kép másféleképpen már nem tudom leírni! és ezennel én dugultam el ebben a téméban! Kép

angel37
 
 


Na jó, mostmár értem. CSak én azt hittem a petevezetékből veszik a mintát, mert hát oda kell eljutnia a spermának is. De most utánanéztem és a méhnyakról veszik (most lehet megint hülyeséget írtam.Kép) Szóval: én úgy gondoltam, annak hogy nem jutott fel elég sperma két oka lehet:
vagy: immunológiai összeférhetetlenség vagy, hogy el van záródva a petevezetékem. De mivel a mintát lejjebbről veszik még nem juthtaott el a petevezetékhez, tehát ennek kiváltója valóban nem lehet a dugulás.

Megvilágosodtam. Kép
Julcsi2
 


Szóval akkor:
Postcoitalis teszt:
A nemi aktus után 6-12 órával mintát vesznek a méhnyakat boritó nyákból. Ha ebben nem találnak élő, mozgó spermiumokat, akkor:
- Vagy immunológiai összeférhetetlenség van a párnál (azaz a nő immunrendszere "megvédi" a szervezetet az általa tévesen károsnak itélt spermiumotól, és elpusztitja azokat)
- Vagy valamilyen súlyos nőgyógyászati fertőzés van a méhnyak területén.

Nem tudja valaki, hogy ilyenkor mi a teendő és ezt hol vizsgálják. Van e valami orvoslás erre vonatkozólag az inszemen kívül? A Forgácsban nem csinálják ezt a vizsgálatot. A régi dokimhoz, aki ezt csinálta, nem szeretnék visszamenni.
Julcsi2
 


Hurrá! Kép Kép

Így van! A méhnyakból vesznek mintát! Azt nézik, hogy ott hány élő fiú van nemtudoménhány órával action után! (A petevezetőbe durva lenne puncin keresztül felnyúlni!)

A HSG erről nem mutatna semmit, lehet, hogy ezért lehet egy picit valóban várni vele, ha a doki úgy véli.Kép

angel37
 
 


Jól írtad! Kép

A Forgácsban nincs ilyen vizsgálat? Nahát!

Én úgy tudom (de cáfoljon meg valaki), hogy ha immunológiai összeférhetetlenség áll fenn, akkor csak mesterséges úton lehet megkerülni, hogy kinyíródjon a banda Kép

angel37
 
 


Jól van na! Hülye vagyok és egy kicsit lassú a felfogásom, de azért sikerült!!!! Kép Kép
Igen ezt nem is tudom hogyan gondoltam. Nem is gondoltam bele! Kép
Julcsi2
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?