Új privát üzeneted érkezett!

Évi drága: és te pocidról mikor kapunk képet??? örülök, h jól vagytok!! jöhetnél azért sűrűbben is!!
köszi a dícséretet!! párom csak PocakMancinak , Nagypocaknak hív!! :lol: és most jelenleg a fáradtság sugárzik rólam!! de valóban nagyon boldogok vagyunk!! :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon sajnálom, de most van a nálunk a melóhelyen a legnagyobb hajtás, még élni sincs időm, nemhogy babanetezni.
Sőt jövő héten indul az igazi dömping.
Ne hari, h mostanában nem jövök. Ha velem kapcsolatban lesz valami, azt megírom. Ha lesz egy kicsi időm, akkor elolvasom, kivel, mi történt. Ja és mindenkinek drukkolok, akinek kell!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Ha esetleg van valami hír, vagy esetleg konkrét kérdés felém, akkor írjatok emilt. Az emilcímem a iwiwen fenn van, mivel ez munkahelyi, így mindig olvaom!!!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 

 
 

Dita sajnálom! :twisted:

Kata Linácska kérdése bennem is megfordult... :roll:

Évi haladtok szépen előre! :lol:

Mindenkit ölelek!
Vendég
 


sziasztok, mentem bulizni!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok,

gyors bejelentkezés, hely szuper, szállás szuper, hangulat szuper :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dita,

a béredet nem csökkenthetik le az írásos beleegyezésed nélkül! Ez tuti, úgyhogy ha tényleg a bíróságra kell menned akkor nyert ügyed van!

Kata,

bárcsak baba lenne a dologban :wink:

Czinki,

jó mulatást!

Évi,

örülök, hogy jelentkeztél és hogy jól vagytok! :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


TIMEJKA
Örülök, hogy tetszik, nekem is csak az a baj, hogy nem számol, de minnyá megnézem miért csinálja eztetet velünk! :twisted:

ÉVI
Hát jó te akartad, felteszem a képet amit titokban rólad csináltam! :lol:

Kép

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

BUMI
Hát jó munkát továbbra is, remélem nem tart nagyon sokáig a dömping!

Én ma egész nap kerítésfestés, meg főzés közben elmélkedtem, hogy a szemétségnek nincs határa! Akkorát csalódtam megint, pedig már volt részem jó sok rosszban (a cégnél is, meg úgy unblock az életben) de, hogy valaki ekkora görény legyen, és akkor még én álljak ki mindenben mellette.

Úgy alá tudnék rakni, hogy sose áll fel belőle, de most játszuk ezt az ovódásdit?
A párom ezt latolgatja, de én nem vagyok ilyen, pedig megtehetném..... lehet, hogy én vagyok a barom! Sőt biztos!

Szerintetek meddig lehet húzni folyamatosan táppénzen? Ha elmondom, hogy pesten fogunk lombikozni, és arra az időre pestre költözöm amig beszerzem az összes vizsgálat eredményét meg maga a lombik hónapja ahol pihenni kell, meg egy csomót uhura járni stb. akkor el tudják húzni nem?

dita75
 
 


MONIC
De ari vagy, hogy bejelentkeztél, párod remélem nem ideges ránk, hogy még a pihitek alatt is bekukkantasz a babanetre!

Örülök, hogy minden csúcs, használjátok ki rendesen! :wink:

dita75
 
 


Nem tudok rájönni miért nem számol!!! :twisted: :twisted: :twisted:

dita75
 
 


Dita,
elvileg maximum 1 évig lehetsz táppénzen. A háziorvos bármeddig kiír, amíg kap valami szakorvostól táppénzes javaslatot. Magától már bonyolultabb, mert 1 hónap után van főorvosi felülvizsgálat. De szerintem a lombik indok rá.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


A nővérem 3 hónapra passzív táppénzre iratta magát amikor eljött a munkahelyéről,, és hát alibiből meg kellett csinálni neki néhány vizsgálatot, hogy ne csak "úgy legyen" tp-en. Igy derült ki a pajzsmirigy-rendellenessége. Nem tudta mitől olyan artikulátlanul fáradt mindig, hulla sápadt volt, a mensije egy hónapban volt hogy háromszor is megvolt..... és ez már rég így megy nála.
Még otthon laktam amikor ugyanilyen problémákkal küszködött, pedig az nem mostanában volt!

Ó tp alatt én is szívesen eljárnék mindenféle vizsgálatokra, időmből kitellene, ha nem kéne dolgoznom!

dita75
 
 


Én is örülnék az ikreknek, csak az a baj nálunk, hogy a szülők 200 km-re laknak, úgyhogy segítségem nem sok lenne. De azért jó lenne. Azért én attól is tartanék, hogy ki tudnám-e mindegyiket hordani. Egyszer egy doki azt mondta, hogy kisebb a méhem. Azóta senki nem mondta, de azért nekem elültette a bogarat a fülemben. Azt hiszem én ettől jobban félek, minta attól, hogy el tudnám-e őket látni. Szerintetek mekkora a méh átlagos mérete? Mire lehet ez leírva? Mármint az én méretem.



vicky79
 
 


Egy lány megint babás lett az lh tesztesben! :shock:
Pont amikor kijelentette, hogy mostantól nem ez lesz az első számú dolog az életében, hogy baba legyen!
Valaki tényleg elmesélhetné mán, hogy hun az a gomb amit ki lehet kapcsolni, és a baba hátrébb kerülhetne a fontossági sorrendben! :roll:

VICKY
Enyim anyum is 200 km-re lakik tőlünk, de kijelentette, hogy ha bejön az álma akkor leköltözik hozzánk egy időre! :D 8)

dita75
 
 


jó reggelt mindenkinek!

kata: nekem is az jutott eszembe, hogy nem lehet baba a dologban??:) szorítok, hogy ez legyen a "gond" :D

dita:ez szörnyű! szerintem monicnak igaza van!!! amíg nem írsz alá semmit se addig nem tudnak mit csinálni!!!

az ikrekhez visszatérve: én simán bevállalnék ikreket :) hármas ikereknél valóban megrettennék kicsit, de amúgy jöhetnének :D :wink:

rólam csak annyit, hogy piri egyenlőre nem múlik, ugyan lájtosabb már, de még mindig megvan, holott nekem négy nappnál eddig sose tartott tovább. ezért pénteken nem tudok elmenni a dokihoz a 2. inszem megkezdése miatt, mert azért így mégsem csinálhat hüvelyi uhut. meg értelmét se látom nagyon, hogy pénteken menjek, mert csak a tüszőket nézné meg és visszahívna hétfőre, hogy akkor is megnézze mennyit nőttek. és akkor kétszer kellene elkérnem magam a főnöktől reggel. úgyhogy úgy döntöttem, majd csak hétfőn megyek. remélem akkor már szép nagy tüszőket fog látni és vastag méhnyálkahártyát :D hétfőn leszek a 9. napon.
Vendég
 


Jó reggelt!

Dita,
megértelek, tényleg felháborító amit veletek művelnek a cégnél. Próbáld meg ezt a táppénzes dolgot.

Évi, Bumi,
de jó hallani felőletek is! :lol:

Csibi,
jó volt a buli?

Linácska,
tüszőlesős drukkok mennek ám! :wink:

Aranyosak vagytok, hogy tesztelésre buzdítotok :lol: Nekem az inszemek előtt 32 naposak voltak a ciklusaim, ma vagyok a 31-en. Ha szombatra sem jön meg, akkor csinálok tesztet. Csak azért reménykedtem, hogy az inszem utáni első hónapban előbb megjön, ugyanúgy mint amikor inszemek között volt egy pihis hónap.

i.kata
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a gratukat! :)

Monic: Kellemes pihenést Nektek! Használjátok ki a jó időt, de vigyázz magatokra! :)

Zsuzska: Remélem, sikerült csini rucikat venned! Nagyon kíváncsi vagyok már a pocidra! :)

Kata: El nem tudom képzelni, Veled is miért szórakozik ez a piri..

Dita: Nagyon undorító, amit művelnek a munkahelyeden.. Mivel tudják, hogy rajta vagytok a babaprojecten, ők úgy látják, hogy nemsokára néhány évre kiesel a munkából, és nem nekik fogsz dolgozni. A párodat miért akarják elküldeni? A béredet csak a Te beleegyezéseddel csökkenthetik le, ha nem fogadod el az alacsonyabbat, akkor le is út fel is út. Átérzem a helyzeted, mert Velem is történt hasonló, én elfogadtam az alacsonyabb bért, és maradtam, csak amiatt, mert bíztam benne, hogy hamarosan úgyis otthagyom őket néhány évre a baba miatt. Úgy gondoltam, hogy egy új munkahelyen nem folytathatnám a babaprojectet, amit eszem ágában sem volt feladni. Amíg nem sikerültek a babók, addig úgy éreztem, hogy iszonyú rossz döntést hoztam, több mint másfél évig éltem ezzel a rossz érzéssel. Amikor megtudtam, hogy sikerült a lombik, hirtelen úgy éreztem, hogy minden problémám egy szempillantás alatt megszűnt, szóval mostmár nem érdekel, hogy tavaly januárban "rossz" döntést hoztam. :)
A BMC-ben, ha kéred, adnak igazolást, hogy asszisztált reprodukciós eljárásban veszel részt, és az alapján kiír a körzeti, bár elvileg a lombikra nem járna táppénz, de így nem a körzeti, hanem a BMC-s szakorvos vállalja a felelősséget.

Évi: Örülök, hogy jelentkeztél! Hogy érzed magad? Nehéz már a "teher"? Kicsi félelem van még bennem, de bízom magamban, meg a pöttyeinkben, hogy minden rendben lesz. Csak egészségesen szülessenek meg, utána már mindent megoldunk. :)

Bumi: Reméljük az év eleji hajtás után, ismét többet tudsz majd jönni. Jelentkezz azért, ha van egy kis időd.

Czinke: Milyen volt a buli? Mákszem hogy bírta a hangos zenét?

Szilvi: Nem emlékszem, hogy Te hova jársz, de a BMC-ben a 2-4 cn között kellett UH-ra menni, akkor meg még általában van piri. Te nem kapsz stimut? Mert akkor csak az a lényeg, hogy azelőtt menj, mielőtt megrepednének a tüszők.

Linácska: Drukkolok, hogy sok szép tüsződ legyen, és még a héten mehessen az inszem! :wink:

Az ikrekről.. Korábban én sem tudtam volna elképzelni, hogy ikreink lesznek, aztán amikor elkezdtünk járni a BMC-be, akkor már kezdtem megbarátkozni a gondolattal, amikor meg belekezdtünk a lombikba, akkor már éreztem rendesen, hogy itt mostmár tényleg nagy az esély az ikrekre, és már a beültetés után elkezdtem gondolkodni a "fizikális" dolgokon, pl. hogy fogunk elférni a tervezett gyerekszobában két kisággyal. Segítségem nekem se nagyon lesz, mert mindkét szülő nagyon messze lakik (több mint 200 km-re), és a munkájuk miatt nem tudnak felköltözni sem hozzánk, úgyhogy az első időszaktól, amikor még napi 6-8-szor kell etetni, még kicsit félek, de túl leszünk majd rajta valahogy.
Tegnap egy egész napot töltöttem a barátnőméknél, akiknél szintén lombikból ikrek születtek. Egy akaratosabb természetű kisfiú és egy nagyon nyugis kislány. Most 4 hónap körüliek. Hát nem egyszerű velük az élet, de az a boldogság, amit a piciktől kapnak táplálja őket energiával, hogy végig tudják csinálni az első fél-1 év nehéz időszakát. :)

Azt hiszem még soha nem írtam ilyen hosszút! :) Remélem, örültök! :)

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


denika: én az ÁEK Meddőségi küzpontjába járok. Van spontán peteérésem, így semmilyen stimmut nem kapok. A tüszőrepit is csak azért kapom, hogy a doki tutira tudjon menni az ovu időpontját illetően. Mert amúgy spontán ovulációm is van.
nálam "csak" az ellenanyag probléma van (legalábbis egyenlőre úgy tűnik. remélem nem is lesz más), a férjemnél meg kicsit kevesen vannak a kiskatonák (16millió/ml)
Vendég
 


Sziasztok LÁnyok,

Monic: pihizzetek, érezzétek jól magatokat és egymást!!
velünk most ne törödj egy pár napig!! :wink:

Ditulika: tetszik Éviről készített lesi fotód!!! :lol: :lol:
mhelyen sunyi , szemetek! :twisted:

Vicky: 19 évesen nekem is azt mondta egy uh-s , h kicsi a méhem, de h ami bejut és amiből a baba lesz, az még kisebb. de azóta se mondta nekem senki ezt. tavaly rákérdeztem a nődokimnál és azt mondta, h teljesen átlagos a méhem, ne aggódjak. a méh és a szalagok meg nagyon tudnak nyúlni!
szóval ezen ne aggódj!! :wink:

Szilvi: ha van egy pici piri, attól még csinálnak uh-t, ezen ne aggódj. de ha ráér később, akkor persze nem gond.

Kata: én is inkább a babának szorítanék, mint pirinek , ha így áll a helyzet!!! :wink:

Denika: teljesen egyetértek az ikres gondolataiddal!!! szerintem is így kell gondolkodni!! :lol:

buli: jó volt. jól éreztem magam. igazság szerint már nagyon szobafogságban éreztem magam egy ideje. így nagyon jó volt!!
a zene nem volt hangos, mert a hajón a belső részben ment a zene, mi meg kint ültünk , iszogattunk és beszélgettünk.
nevetgéltünk is, de azért összességében véve igencsak elszomorodtam. állítólag a cégnek max 1-2 éve van, és mindent kivisznek a csehekhez. szóval tuti nem lesz hova visszajönnöm. és az a baj, h eddig minden pletyka beteljesül itt.
11-ig voltam, és utána alig bírtam elaludni, annyi info kavargott a fejemben járt az agyam . majd nagynehezen elaludtam, és felébredtem hajnalban , újra járt az agyam. szóval nem aludtam sokat!!
és Dituli: nálunk is nagy szemétségek vannak, és senki nem őszinte, mindenki sunnyog, félti az állását. és a főnökség szarik bele mindenbe, nem érdeklik a kis emberek sorsa (és kb 120-150 emberről van szó!). nagyon szemét világot élünk!! :cry: :cry:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Elintéztem beutalót, el is fogják fogadni ezekt az eredményeket.

Csibi,
messzire nem kellett mennetek, ha az A38-on voltatok :lol: Amúgy jó hely? Mi is gondolkodtunk már rajta, hogy 1x el kellene menni rá.
Arra már korábban is számítottál, hogy nem ehhez a céghez fogsz visszajönni babázás után, nem?

i.kata
 
 


csajok: egy kedves munkatársamnak méhszáj sebe van, de már 2,5 éve. már 12 nőgyógyászt elfogyasztott az elmúlt időszakban.
hallottatok már ilyenről, h ilyen hosszú ideig legyen vkinek ilyenje.
mit lehet ezzel tenni?? kap gyógyszereket,de semmi javulás. és ezért nem is tudnak szexelni, mert fáj neki. annyira sajnálom !! ez nagyon borzasztó lehet.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Kata: szupi, h sikerült elintézni a vv beutalót!!
de úgy volt, hiszen ha 9-18-ig van itt az ember minden nap , elég nehéz úgy gyereket nevelni. de azért nem lett volna rossz visszajönni 1/2 évre (többre nem!), h a második babánál jobb pénzünk legyen. de így már tuti, h nem lesz belőle semmi. na mindegy, nem aggódok most azon, h mi lesz majd 2 év múlva. most a jelenre kell koncentrálni, és a közeljövőre. most a névválasztás, gyerekszoba a legfontosabb. mindennel a maga idejében kell foglalkozni.
A38on voltunk. egyszer 1,5 éve ettünk már ott, akkor jó volt a kajcsi. most csak szendvicsek, pogik , sütikék voltak. üdítőt melegen adták, viszont telenyomták jéggel , gondolták az lehűti. hát nem! :roll: borválasztékuk 0! természetesen csak száraz vörös és fehér is. aztán csak előkerült nagynehezen vmi tokaji édes bor, az nagyon fincsi volt! :wink: :lol: :lol: lecsúszott 3 dl, amit bevallva otthon , kicsit ,,kikaptam,, , mert csak 1,5 dl -t ihattam volna. :oops: :oops: de olyan jól esett. :oops: magneb6 helyett borral lazultam.
de egyébként jó volt!! de inkább a látvány és a társaság miatt. nagyon szép este a hajón!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Csibi,
nem hiszem hogy ártott volna az a kis borocska :wink: Gondolom Mákszemke jól aludt tőle :lol:

i.kata
 
 


Kép

CSIBI
Örülök, hogy jól telt a buli, a másik dolognak már kevésbé!
Igazad van, senkit nem érdekel a másik sorsa, mindenki csak a saját malmára hajtja a vizet. Engem az zavar, hogy sokszor jobban meg van becsülve a sok léhűtő, aki egész nap semmit nem csinál. A kollágám egész nap telefonál, maszekol, meg netezik, és utána még neki áll feljebb hogy ha számon kérik vmi miatt.
Fingja nincsen semmiről..... és ilyeneket tartunk magas fizetéssel (idén jött ide egyébként)
Én már 5 és fél éve vagyok itt, asszem letettem már egy-két dolgot az asztalra, ha hagytak volna érvényesülni akkor még ennél több haszon is származhatott volna,....... jó mindegy ebbe most ne menjünk bele. Én is egész éjjel alig aludtam, és remegtem az idegességtől. Ma reggel pedig az volt az első dolgom, hogy rákérdeztem a dologra, és ismételten elmondtam, hogy nem hisztiztem amiatt, hogy egyedül maradtam és egy nyomi pár napos szabadságot egész nyáron nem tudtam kivenni, a két hét helyett ami általában jár, csinálom a volt kolléganőm munkájának javarészét, nem kértem egy vasat sem ezért, nem is adtak, és ezután sem fognak sztem. Elmondtam, hogy a munkámat lelkiismeretesen végzem, sőt ............ (ezt sem feszegetném tovább, mert akárki olvashatja és nem akarok rosszat nekik)
Annyit kérek, hogy a bérem papíron maradjon meg 125., mert ezután fogom kapni a tp-t és a többit ha babás leszek!
Azt mondta, hogy megbeszéltük a múltkor és úgy is lesz. Rákente a feleségére a dolgot, hát most már tényleg nem tudom kinek higgyek és nem is foglalkozom tovább ezzel. A könyvelőtől meg fogom tudni a hónap végén vagy október elején amikor kijön a fizetéspapír látni fogom, hogy mennyi van rajta, és majd aszerint fogok további lépéseket tenni. Addigra ki is fog derülni, hogy hányas a cipő! (mármint, hogy sikerült-e a 3. inszem!)

SZILVI
Engem fél évig monitoroztak, és a 32. napos ciklusnál kb. a 17-en volt a pém. Mégis kaptam stimut, mert azt mondták, hogy ezzel nagyobb az esély. Még mindig nem tudtam eldönteni, hogy ennek most örüljek, vagy ne! :roll:

DENIKA
Dupla baba, dupla öröm.
A szomszédom mindenáron ikreket szeretett volna, elhatározta, hogy így lesz, és képzeld így lett. Eléggé féltette az alakját és ezért nem akart kétszer várandós lenni. Vegyespáros lett. :lol:

LINÁCSKA
Drukk, hogy szép tüszőid legyenek!
Eredményeket várjuk!

KATA
A helyváltoztatás, kikapcsolódás, nyaralás csodákra képes, remélem, hogy ez történt veled is most meg.
Tegnap a másik topicban is erre volt példa. (no meg, hogy eldöntötték, hogy nem ez lesz a fő cél)

dita75
 
 


Kata: hát nem mondhatnám, h jól aludt Mákszem a bortól. én annyit forgolódtam , járt az agyam a mhelyi gondokon, a munkatársamon (akik szintén babát szeretnének), h ő is beaktivizálta magát, és nagyokat rugdalt.
lehet , h éjjeli bagoly bébi lesz, de lehet, h csak azért rugdos, h aludjak már és helyezzem magam olyan pózba, ami neki is kényelmas.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


dita: ez a doki akihez én járok, annyira nem híve a stimunak, ha van spontán peteérés. én mondjuk nem bánom (egyenlőre), mert nem nagyon rajongok a szurikért és a gyogyikért. persze beveszek mindent ha kell.
Vendég
 


Sziasztok lányok!

sajnálom dita, nagyon sok ilyen szemétséget látunk, férjemmel mindketten jogászok vagyunk.
ha tudok segítek, csak én is nagyon ritkán tudok írni, de olvasni szoktalak benneteket mindig.

hétfőn votam uh-vizsgálaton, 8. napon 8mm-es tüsző és 6 mm-es nyálkahártya.

ez most spontán hónap, csak kiváncsiak voltunk,hogy így gyógyszer és minden nélkül van-e peteérés..

doki szerint ez a 8.napon jó, ebből lehet esélyes pete,mivel a ciklusaim 32-33.naposak,így a 16. 17.napon érdemes együtt lennünk.

most még pár hónapot spontánozunk, aztán december-januárban inszemezünk,ha addig nem sikerül.

nálam az már pozitív,hogy végre beálltak a ciklusaim erre a 32.33.napra, most már négyszer egymás után így jött.
persze baba így sem sikerült pedig a 16-18.napon együtt szoktunk lenni.

majd írok még
k.vanda
 
 


Vanda: hajrá spontán!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


VANDA
Hajrá spontánkodás! ++++++++++++++++++++++++++++++
Nekem is 32-33 naposak a ciklusaim, és a 17. napon pé!
Mindenképpen hőmérőzzél ha teheted.

A 8. napon valóban teljesen normális a 8 mm tüsző és 6 mm mnyh.

SZILVI
A szívem mélyén én sem bánnám, meg gondolom a pénztárcám se bánná annyira, mert sajna nagyon lapos lesz a stimu megvétele után, de ha ezzel tényleg többszörös lehet az esély én nem állok ellent! Remélem, hogy ez beigazolódik! :roll:

dita75
 
 


Dita: igazad van, ha az esély nagyobb, akkor szerintem se árt, de a doki azt mondta hogy szerinte fölösleges. háááát...remélem tudja mit beszél, elvégre ő az orvos :)
Vendég
 


Vanda,
hajrá spontán!

Nincs kedvem a sulihoz. Lesz 2 hét gyakorlatunk és végik kirándulni és túrázni fogunk. Most olvastam az egyik napi programot, amiben túracipő, távcső... és egyéb nyalánkságok vannak. Ha minden igaz, a 2 hét utolsó 3 napjában evezni fogunk és sátorozni. Nekem se sáűtram, se hálózsákom és még a tandíjat is be kell fizetni. A hajam égnek áll az egésztől :roll:

i.kata
 
 


KATA
Mi tavaly bevásároltunk kempingcuccokból. Két sátor (gyereknek külön) matracok, hálózsák, stb. mert voltunk hétvégente éjszakai pecázásokon. Néhány hétig bírtam csak, mert egész éjjel dajdajoztak a pecások, volt egy öreg az lehozta a tévéjét és ezerrel hallgatták a meccset. Alig aludtam valamiket. Másnap délelőtt hazamentünk a férjemmel végighorpasztottuk az egész vasárnapot annyira ki voltunk tikkadva.
Idén egy centit nem mentem se sátor, se semmi. Nem is hiányzik igazán. Ha lenne otthon egy medencénk ellennék a teraszon!
Jó azért egy-két csobbanás jól esett volna a nyáron, hisz 15 perc alatt lent vagyunk a balcsin, de végülis elment a nyár nélküle, nem mertem kockáztatni, hogy elkapok valamit.

Indul egy tanfolyam, már régóta szeretnék rá járni, de a munka mellett nem tudtam, most viszont van rá lehetőség, hogy hétvégén is lehet menni. Az a baj, hogy későn tudtam meg, mert akkor beiratkoztam volna. Indul egy áprilisban is, meg jövőre, talán majd akkor! Feltéve, ha nem lesz fontosabb dolgom! :wink:

dita75
 
 


Kata: nem semmi. én azt hittem, h lakberendező suliba jársz (jól emlékszem??) , ahoz minek a terepgyakorlat?? vagy ez inkább olyan csapatépítésnek számít? de 2 hét az nagyon sok. ott is lesz tanítás? hát szerintem ilyenre nem kényszeríthetik az embert, pont olyanokért amiket írtál: nem mindenkinek van sátra, hálózsákja.... + én tuti nem mennék szívesen el 2 hétre, az már túl sok.
nem írigyellek!! nem csodálom, h kivagy!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Dituli: milyen tanfolyam??

én angolozni fogok 1000-el, meg kell szereznem a szakmai nyelvvizsgát az államvizsg papírhoz. meg szeretném is megtanulni nagyon a nyelvet!
de még talán bevállalok vmi szakmai tanfolyamot én is , de majd meglátjuk.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Csibi,
De a lakberendezőt már elvégeztem, ez a tájépítészet szakom.
a 2 hét nem úgy van, hogy ottalszunk, csak a vizitábornál van ottalvás. A többi olyan, hogy reggel 7-8-ra be kell menni az egyetemre és busszal elmegyünk valahová. Pl. pusztazámori regionális hulladékgazdálkodási központ megismerése;

Dita,
én régebben évente sátoroztam, és nem volt rossz. Egy bajom van ezzel a vizitáborral, hogy semmi kedvem hozzá, ja és persze nem szeretnék felfázni sem :roll:

i.kata
 
 


Én egy éjszakát nem tudtam így aludni, bár lehet, hogy csak a zaj miatt, de hát nem építheted körbe a sátrat zajvédő fallal, és azt sem teheted meg, hogy kiszólsz, hogy kuss, mert te aludni akarsz.
Két hét alatt én tutira mosott kaka lennék....
KATÁM! Diéta meg még ez is! Csontkollekció leszel! :wink: :D

CSIBI
Kozmetikus! Szeretek elbíbelődni, még a pattikat is szívesen nyomkodom, a páromon is állandóan keresgetek, hogy kinyomizhassam! :oops: :lol:
A barátnőm szemöldökét mindig én szedem, másnak még nem de magamnak gyantázom otthon. Arról nem beszélve, hogy a magam ura lehetnék. Ha most meglenne a sulim augusztustól már dolgozhatnék a barátnőm szalonjában. Ő fordrász. Hívott, hogy menjek masszírozni, arra is van egy külön szoba, de abból nem lehet megélni. Esetleg csak úgy tudok menni hogy délután munka végeztével (kis mellékesnek) Annyira utálom magam, hogy eddig nem végeztem el. Havi 20 körül lenne a bérlet a helyért, és itt nagyon kevés a kozmetikus, akihez én járok több mint egy hónappal előtte be kell jelentkezni annyian vannak, és máshol is ez a helyzet, talán 3 van az egész városban!

dita75
 
 


Dita,
szerintem menj el abba a suliba és kérdezd meg, lehet-e még jelentkezni. Ezek az iskolák nem ragaszkodnak annyira a határidőkhöz.
Én még szívesen elvégeznék egy rendezvényszervezőt is.

Nem leszek csontkollekció, sosem voltam. Én már tök sovány voltam akkor is, amikor 72kg voltam a 175cm-hez, de azért nem voltam csontos. Gondolom jó erős csontozatom van.
Ha jövőhéten egész nap kirándulunk, akkor szerintem fogok enni, mert nem bírom ki egész nap a kirándulást minimális kalóriával.

i.kata
 
 


Czinke: Nekem is volt már ilyen méhszájsebem, de amint észrevette az orvos, már kezelte is. Nekem panaszokat nem okozott, meg is lepődtem, amikor felfedezte a doki. Lehet fagyasztással kezelni (ambulánsan csinálják, 1-2 percig tart az egész), vagy ecseteléssel (valami gyógyszeres cuccal).

Szilvi: Szerintem nem gond, ha nincs stimu, biztos tudja a dokid a dolgát.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


denika: remélem is, hogy tudja :D

dita: a kozmetikus az nagyon jóóó!!! :) unokahugom csinálja/csinálta a tanfolyamot suli mellett.
Vendég
 


A nővéremnek is elég sokszor volt méhszájsebe, neki ha jól emlékszem fagyasztották, de aztán megint előjött..... ha így belegondolok elég sok baja volt és mégis csak úgy dőlt belőle a gyerek. Én úgy néz ki egészséges vagyok, még sincs semmi! :shock:

KATA, SZILVI
Elmennék én csak az a baj, hogy ha közben babás lennék nem tudnám végigcsinálni és elveszne a mani. 14 hónapos a suli.

KATA
Ezt a diétát sztem csak otthon vagy ülőmunka kíséretében lehet csináni, ha már fizikai munkát, vagy sprtot űzöl akkor már gáz van, tutira rosszul lennél. Gondolom ez nem hiányzik!

dita75
 
 


dita: nem lehet valahogy megbontani ezt a tanfolyamot? mint a sulikban van, hogy első/második félév/év. akkor nem lenne annyira necces belevágnod, ha csak egy évről lenne szó.
Vendég
 


Csak egy gyors helyzetjelentés, mert elvileg ma itthon dolgozom (he-he...), és amíg Liliért nem kell mennem szeretnék porszívózni, vasalni, szóval "itthon dolgozni".

Tüszők: sikerült 6-ot növeszteni, 4db 13 mm-es, és 1-1 14 és 15 mm-es. Méhnyálkahártya 5 mm, de azt mondták, ez még szépen meg fog nőni. Hétfőn újra UH, és valószínű kedden inszem.

Czinki,
Méhszájsebe volt a barátnőmnek is, meg a kórházban is most egy 21 éves lánynak. Műtötték mind a kettőt. Le lehet valahogy égetni, mielőtt komolyabb baj lenne belőle.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


LINÁCSKA
Ezek tuti jó eredmények a 10. napon!
Hajrá inszem!!!

dita75
 
 


Kata: aha, értem! de hát akkor is, ez furcsa. de próbáld akkor úgy felfogni, h jobban megismerheted a csoporttársaid, és jó buli.

Dituli: kozmetikus tanfolyam jó!! megyek majd hozzád szőrmóktalanítani és masszázsra!! :wink:
masszázsból nem lehet megélni?? én azt hittem, h az nagy buli! eléggé megkérik az árát itt pesten.
sopronban meg a lővérben meg olyan qva drága volt, h egyszer nem masszíroztattam, pedig úgy mentem oda, h majd 2* tuti befekszem.

méhszájseb téma: köszi a válaszokat! közben a googleban is rákerestem. ez egy alattomos dög. szegény munkatársnak viszont fáj is, nem is igazán szexelnek ezért. nem múlik el neki. de olyat is olvastam, h van akinek már 10 éve van ilyenje. :shock: és ha a rákszűrés negatív , nem kell műteni. jegelést én is olvastam.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok!

Hát ez megint nem jött össze. Reggel teszteltem egy negatívat, és mostanra utolért a mensi is. :cry: Most összetörtem de rendesen. Ráadásul azon is agyalhatok, hogy adom be a dokimnak, és főleg mikor, hogy most leállunk egy időre, míg az IR-em rendbe nem jön. Holnap hajnalban indulok Sopronba. Nem tudom tudok-e még este jönni, de azért megpróbálok...

Üdv!

hofeherke
 
 


Sziasztok!
Vagyok vagyok, inkább olvasok, bocsi.

Mara!
Ne aggódj, hogyan adod be a dokinak h nem folytatjátok egy darabig. Mond meg egyszerűen. Úgysem tehet ellene semmit. Hívd fel telefonon, ha nem akarsz vele személyesen beszélni.
20150601134430
 
 


Linácska: bocsi, feledékeny vagyok kissé ma!
szép tüszőcskéket növesztgesd hétfőig!! ++++++++++keddi inszemhez!!!

Mara: sajnálom!! :cry: egyszerűen megmondod a dokidnak, h az endokrinológus azt tanácsolta , h pihenjetek kicsit , h rendbejöjjön az ir-ed. de felírták már a metformint és szeded?? v majd csak nov-ben fogod feliratni, kérni??
mennyi is volt az 0 és 120 p - es ir-ed, már nem emlékszem. de az tuti, h a stimuk rontják, és az a baj, h neked sincs ciklusod, mint nekem! vagyis most már van, hiszen most is megjött. v ez az utró elhagyása után jött meg?

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Bocsi, de sajálom a nega tesztet! Ez lemaradt....

Czinki!
Gyönyörű a pocid! A 7 kg-hoz is gratula! NEm törvényszerű, hogy fogsz még hízni, én pl. az utsó 3 hónapban semmit nem híztam, pedig kutya sok pilóta piskóta tallért ettem. :oops:

Denika!

Gratula az ikrekhez! Irigykedem ám, mi is arra készültünk :roll:

Ditusom!
A melóhely monnyon le! Szemét haramia!
Nálunk meg lehet élni a masszírból. 2500 Ft / alkalom, a talpmasszázs pedig 5000 ft / alkalom.

Katka!
Nem semmi a diétád! Nekem nem lenne hozzá kitartásom.
20150601134430
 
 


Vikimami: semmi magatokról??? semmi kép??? :shock: :shock:
ez nem járja!!! :twisted: :twisted:
köszi a dícséretet! :P

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinkicsek!
Jól vagyunk, kicsit nyügi néha a legény, de még mindig 1szer kel éjjel. Sajna mostanában a szopik végén elkezd sírni. De növünk, már átléptük 6 hetesen az 5 kg-t. :oops:


Barátok közt:

Kép

Kép Kép
20150601134430
 
 


viki: annyira gyönyörű Mini Laci!!! :D én is szeretnék egy pont ugyanilyen szépséget :D
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: