Új privát üzeneted érkezett!

MOnic:
nem vettem be nyali kapszulát
:lol: :lol: :lol:
köszi!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Dita,
ez tök jó! Nagyon gyorsan kaptál időpontot. :lol: Remélem végül nem lesz rá szükség!!!!

Basszus, tiszta idegbaj vagyok, miért nem akar már megjönni. Pedig már 3 napja csinálom a haspréseket. :roll:

i.kata
 
 


Kata: mennyi ideig barnáztál és mennyire??
csak azért kérdezem, mert pl nekem márc-ban a 44. cn-on volt 3 napig barnázásom, minden nap csak 1 csík a betéten és első nap után a 15. nap volt tojcsim és akkor hoztuk össze Mákszemet. szóval nekem az spontán menszi volt tutira az a 3 barna csík.
az is lehet, h a stimu + az akupunktúra + homeos cuccok + méregtelenítés egyszerre kicsit megkavarnak.
a fene tudja, csak hangosan gondolkodom.
nem tudom, h hogy lehetne a végére járni a dolognak. :roll:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 

 
 

Csibi,
nem volt sok. Csak azért idegesít, mert néha elég rendesen elkezd fájni a hasam, mint amikor megjön, és mégsincs semmi. Nem is érdekelne mikor jön meg, de most csipkedhetné magát, hogy időben legyünk a lombikkal. :roll:

i.kata
 
 


Kata,

nagyon drukkolok, hogy jöjjön már meg piri, ne szórakozzon veled tovább!!!!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Kata: lehet, h egy uh segítene megtudni, h mi is ez.
bár nekem a 39. cn a doki azt mondta, h csak 4vmennyi a nyh, tuti nem fog megjönni egy darabig. erre 44. nap volt az első barna (spontán menszi).
most kellene menned 3. és 21. napi vv-re a lombikhoz?
hívd fel a nődokit v menj el hozzá, ő biztos tudja, h mi legyen most.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinki,

az uh nem mindig segít. A testvéremnek 2 hete volt hüvelyuh-ja, és mondta a doki, hogy látja, hogy néhány napon belül meg fog neki jönni piri. Na, azóta is várja...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic: igen, tudom, hiszen nekem meg pont az ellenkezője volt, mint tesódnál.
de lehet, h akkor a doki ad Katának duphastont, h megjöjjön rendesen, h lehessen csinálni a vv-ket. bár lehet, h azt mondja, h várjon!

Kata: hányadik nap vagy most és mikor kezdtél barnázni?

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


denika: Ezer gratula a szivecskékhez. Mit szóltok az ikrekhez? Én egy kicsit megijedtem, amikor a doki mondta, hogy annyi tüszőm van hogy ikrek is lehetnek. Persze egy baba sem lett, de majd a mostani inszemből remélem lesz.



vicky79
 
 


Vicky: szerintem nem szabad megijedni!! csak majd jobban kell vigyázni kicsit!! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


sziasztok, mentem!
jó pihit mindenkinek!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Csak belegondoltam, hogy egy gyerekkel sem lehet könnyű, hát még egyszerre kettővel. Persze én is örülnék, ha ikreim lennének, de azért lenne benne pánik faktor.



vicky79
 
 


Nem tudom mi lesz :roll:

Vicky,
szerintem az első gyerekben így is úgyis van egy kis pánik faktor.

i.kata
 
 


Íme a két pöttyöcskénk. Az egyik kicsit elbújt a tesója árnyékában. :)

Kép

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Denika: Gratula a pindurkákhoz!

hofeherke
 
 


DENIKA
Nagyon cukker mindkét pötyi manó! :lol: :lol: :lol:
Boldog 6. hetet, és még boldogabb 238 napot! 8) :D


KATA
Pirihozó hullámokat küldök feléd! Tőlem ma már elment estére, küldöm hozzád Bp-re! :wink:

dita75
 
 


Denika gratulálok!

Én nem tudom mit szólnék az ikrekhez. Biztos hazavinném mind a kettőt, vagy mind a hármat?

Dita nem lesz szükséged lombikra.
timejka
 
 


TIMEJKA

Na akarsz vonalzót, vagy sem?
Nem kűtted a privit! :roll:

dita75
 
 


Dita most küldtem privit. Nagyon szitás az agyam mostanában. És tiszta takony is vagyok és már utálom.
timejka
 
 


Én is hazavinném mindet, nem erről van szó, de azért ne mondja nekem senki, hogy nem rándulna görcsbe a gyomrotok, ha 3 lenne egyszerre.



vicky79
 
 


Vicky a hajam kihullana azt hiszem. Nagyon nehéz lehet 3-mal, sőt még kettővel is szerintem.
Vicky szerintem elég lesz nekünk egy is, nem?

timejka
 
 


TIMEJKA

Ha nem teccik nyugodtan szólj, és választunk közösen jobbakat! :D

Csináltam Bencének is, remélem boldog lesz! :lol:

Ja és hogy tecc az avatarod? :wink: 8)

dita75
 
 


Denika,
nagyon cukik Pöttyöcskék! :wink:

Dita,
köszi a hullámokat! Kitártam az ablakokat, hogy simán sugározannak felém :wink: Már páromat is bevetettem a 4 nap alatt 3x :oops:

Timejka, Dita,
jók az új vonalzóitók!

Szerintem biztos mindannyian megoldanánk, ha 2-3 kis pöttyünk lenne. Mások is meg tudták eddig oldani, akkor miért pont mi nem? Talán 1 éve születettek a 4-es ikrek itthon? Velük is elboldogulnak, bár biztos nagyon embertpróbáló :roll:

i.kata
 
 


KATA

Gondolom nem esett nehezére Apának a "bevetés" ??? :!: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

TIMEJKA

Elaludtál? :?: :?: :?:

dita75
 
 


Kata,
mikor nekünk a koleszban valamiért nem akart megjönni, E-vitamint szedtünk 1-2 napig, és megjött. A szobatársam PCOS volt, nekem sem volt rendben a ciklusom, de az meghozta. Már nem emlékszem, hogy hogy szedtük, meg mikorra jött meg, de hamar.

Monic,
kipróbáltuk a szurit, mármint a régit, abból jött is az anyag, szóval nem csinálhatjuk annyira rosszul. Most láttam is, hogy ment bentebb a dugattyú, direkt megjegyeztem, hogy hol állt előtte. Azért tuti nem fog elfogyni, már csak egy adagot kell beadni, és még azért van benne. Hogy ez milyen büdös így kinyomva...

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Ma olyan jól elszórakoztunk apával a cicákon, kettő úgy ment utána mint a golyó!
Mondta nekik: kutyusok, gyertek! (és mentek, sőt szaladtak! :) :) :) )

Négyesben lefetyelték a tejecskét akkora hangzavarral, hogy alig bírtuk abbahagyni a röhögést, ide-oda futkároztak, bemásztak a csatornacsőbe... dilibogyók! :) :) :)

De jó lesz majd ha Bébi Bogyón fogunk ilyen jókat mulatni!

Kép

dita75
 
 


Kép

Korán lefekszenek, későn kelnek!

ÉBRESZTŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ LUSTA BANDA!!! :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Jó reggelt Dita, és többiek! :)

Munka előtt elolvastam a tegnapi termést. :) Ma nincs első órám :D

Timejka; Dita: Tuti vonalzókat gyártottatok!

És simán bevállalnám az ikreket, sőt még örülnék is neki. Kellene segítség, főleg az elején de ahogy Kata is mondta: Mások is megoldották már.

hofeherke
 
 


Viki: Láttam, hogy voltál fent! Nem hanyagolsz te minket egy kicsit?

hofeherke
 
 


Jó reggelt!

Linácska,

biztos, hogy jól működik a szuri, nyugodj meg, szép tüszőid lesznek! :wink:

Dita,

én tényleg korán feküdtem és csak most bírtam felkelni, pedig 6-ra húztam fel az órát mert vasalnom is kell :roll:

Kata,

remélem asok bevetés meghozta mára a hatását :wink:

Mara,

örülök, hogy ma nincs első órád! :wink:

Én mától nem leszek, viszünk laptopot, ha valami csoda folytán találok hálózatot akkor természetesen rácsatlakozok és jelentkezek :wink:
Addig is puszi mindenkinek!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic,
ne velünk foglalkozz, ha már végre elmentek pihenni!!!! :wink: Mostanában úgysincs nagy forgalom, könnyű lesz pótolnod azt a pár oldalt :roll:
Nagyon jó kikapcsolódást kívánok Nektek!

i.kata
 
 


Jó reggelt csajok


Ma ismételten hatalmába keritem a C&A-t remélem most már beengednek és időben megyünk. Már alig várom hogy szép rucikat találjak magunkat Oroszlánnal. Ma nézegettem megint nőtt a pocim. A héten próbálok nektek kreálni egy pocakfotót. Majd jelentkezem, mindenkinek szépséges napot kivánok! :lol:

Kép
pgsuska
 
 


Sziasztok Lányok,

Monic: jó pihit nektek!! érezzétek jól magatokat és egymást!

Kata: remélem megjön rendesen!! még szerencse , h a párod is ilyen megértő és önfeláldozó!! :lol: :lol:

ZSuzska: jó vásárlást!!

Timejka: jók a vonalzók és az avatar is!! :lol:

ikrek: a 3. babát eddig 2 lánynál is elvették a 3. hóban. :cry: és szerintem klasz lehet ikreket nevelni és olyan jó lehet, h olyan összetartóak a gyerekek. Monic biztos tudna mesélni!

én ma ismét hulla vagyok, kicsit rosszul aludtam ismét.
tegnap szépítkeztem, teljes gazolást csináltam. hát a hasamtól már nem látom magam, vakon gazoltam, izgi volt. :roll:
ma lesz a cégnél egy záróbuli 17-től. a párom mondta, h ok, de nem igazán lenne jó nekem a dübörgő zene (noha nem is tudjuk , h mi lesz). megígértem, h nem ülök a hangfalra, és kértem a munkatársaim , h ha esetleg ráülnék, szóljanak rám!! :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


CSIBI
Akkor elképzelhető, hogy foltokban maradt rajtad még gaz???
Remélem a párod leellenőrzite!!! :wink: :lol: :lol: :lol:

Mit zártok, jó bulizást!

MONIC
:cry: :cry: :cry:

(persze azért kellemes pihenést kívánok nektek! :lol: )
/(Dita irigy-irigy! :lol: )/

ZSUZSKA
Hajrá C&A!!!!!!!!!!! Várjuk a pocakfotót az új cuccokban! :D

MARA
Kellemes lukas órát! :D

KATA
Piri még nem ért oda? Nálam má nincsen pedig, biztos kocsmázik!

Hát be tudnék írni néhány igazolatlan hiányzást, pl. Évi, Viki, Boni, Bumi.....
(remélem Bumira nem szakadt rá semmi a nagy lakásfelújításban)
:?: :?: :?:

dita75
 
 


Köszi a vonalzódicséreteket, csak egy baj van velük:

EGYIK SEM SZÁMOL!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :twisted: :twisted:

Na majd ha lesz időm, megnézem mi lehet a bibi!!!! :roll:

dita75
 
 


Dituli: már a párom szólt rám, h szőrmókabb vagyok , mint szoktam lenni, amikor már szőrmókan kellemetlenül érzem magam. :oops: :oops:
pedig ő aztán nem szokta magát ilyenen izgatni magát, és soha nem szokott szólni. még nem ellenőrzött le, talán majd ma v holnap. :oops:
eladták a 4 cég közül az egyiket (amit én könyvelek) és az új cég átvett néhány ember, néhányat elküldenek, és egy záróbulit rendeznek egy dunai hajón. szendvicskék, sütikék, pia, meg ki tudja mi. elnézek. de egy munkatársam mondta, h nekem kötelező ott lennem, hiszen én könyveltem. egy kicsit úgy is felfogom, h engem is búcsúztatnak, és én is búcsúzom. pláne, h nagy valószínűséggel meg fog szűnni itt minden, mert kimenekítenek mindent apránként a pletykák szerinte a csehekhez (merth ott olcsóbb lesz minden, cégüzemeltetés, munkaerő stb...). bár ez csak pletyka. szóval lehet, h nem lesz hova visszajönnöm dolgozni, akkor már kiveszem a részem a buliból is és búcsúzom.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Csibi,
jó szórakozást! És vigyázz Mákszemre! :lol:

Dita,
jól beihatott, mert nálam még mindig semmi. Pedig annyira fáj reggel óta a hasam, hogy esküdni mertem volna, hogy megjött, de nem. Ha legkésőbb holnap délelőtt nem jön meg, akkor nem tudok elmenni vv-re hétfőn, mert 8-tól gyakorlatom van egy olyan tanárral, aki 2 perc kését sem tűr, én meg legkorábban 7.30-ra mehetek vv-re a XX. kerületbe, és onnan vissza kellene érnem a XI-be 8-ra. :roll: Kezdek nagyon aggódni.

i.kata
 
 


Kata: dokit nem hívtad?? hátha mond vmi okosat.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Csibi,
Ha holnap nem jön meg de. akkor felhívom és megkérdezem elfogadják-e, ha háziorvos beutal vv-re és annak elviszem az eredméynét. Oda lehet menni korábban is és pár percre van a sulitól. Tudod, oda a Fehérvári úton van a csarnok mellett.

i.kata
 
 


miért ne fogadnák el??
csak az a baj, h nem biztos, h házidoki kiír nőgyógyászati vv-re beutalót. van aki nem.
+++++++++++, h megjöjjön rendesen!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Csibi,
szerintem ki fogja írni a beutalót, mert már régebben csináltatott nekem prolaktint és nekem most csak azt kell nézni.

i.kata
 
 


Hát ismételten rá kellett jönnöm, hogy a munkahelyemnél undorítóbb nincs. Két tuti forrásból tudom, hogy le akarják csökkenteni a béremet úgy hogy nem is írtam alá semmit.
Ha ezt megteszik akkor tutira megyek a munkaügyi bíróságra, mert direkt megkérdeztem emlékeztek ti is amikor ezen aggódtam, és azt mondta, hogy az én pénzem változatlan marad.
Erre amikor kitettem a lábamat az irodából mondta valaki másnak, hogy miért képzelem, hogy meghagyja a béremet úgy ahogy van, mikor jogilag sokkal kevesebb járna!

Mocskos undorító ez az egész, többféle okból is, mert tisztában vannak vele, hogy gyereket szeretnék ami idén össze fog jönni, mert tudom, sikerülnie kell, ha másnem lombikkal.
több mint 5 éve vagyok itt, azért sem szóltam, hogy már két hónapja átvettem a kolléganőm munkájának nagy részét, nem kaptam érte semmit, nem szóltam..... na de hogy még brutto 35000-el lecsökkentsék a béremet.

Azt is hallottam, hogy a párom elküldésén is dolgoznak!

Ha megtehetném most azonnal felállnék és búcsút mondanék.

Annyira mérges és csalódott lettem, hogy még a szemem is könnybelábadt, és remegett mindenem. Így végezze az ember a munkáját ezekután lelkiismeresen!
Kitehetem én a lelkemet is az asztalra, és ezt kapom!

dita75
 
 


Dita,
mi az, hogy jogilag kevesebb járna????????? Nem vagy rendesen bejelentve, vagy mire gondolnak?

Monic,
reggel megyek tüszőnézőbe, remélem igazad lesz, és lesz sok szép tüszőm.

Czinki,
melyik hajón lesz a buli? Én most voltam a Vogue-n, az nagyon jó volt. A tiramisu-t ki ne hagyd!!!

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Kata,
a prolaktin az egyedüli, amit talán kérhet a háziorvos is. Ha csak arra van szükséged, akkor tutira menni fog. Csak egy halk kérdés: babás nem lehetsz???

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska: A38 -ra megyünk. egyszer már volt ott vkinek a búcsuztatója, egész jó kaják voltak. de most falatkák , szendvicsek lesznek, meg sör, bor, üditő.

Ditulika: hát nagyon sajnálom!!! ez nagyon felháborító!! ilyen szemetek a munkáltatók, nagyon nehéz jó munkahelyet találni.
lehet, h jobban teszitek, ha nekiláttok mhelyet keresni. mind2-en túl vagytok hajszolva, párod is , te is teljesen ki vagytok használva.
milyen nálatok munkát találni, nagyon nehéz, kevés a mhely??
de hogy lehetnek ilyen szemetek lennének a főnöködék, h a párodat kitennék, neked meg lecsökkentenék a béredet egyszerre. akkor szinte ,,éhenhalásotokat,, eredményeznék.
lehet, h kerek perec meg kellene kérdezned a dolgot, bár lehet, h letagadja. de az ilyenre jobb felkészülni.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


LINACSKA
Persze hogy szép tüszőid lesznek a két gyogyi együttesen meghozza az elvárt eredményt, ez tuti!

KATA
Hát ez a piri, jól megszivat minket minden hónapban! :twisted:

CSIBI
Jó bulit neked délutánra!

Amúgy két hete kb. rákérdeztem és a szemembe mondta kétszer is, hogy nem kell aggódnom, mert az enyém változatlan marad, és akkor megnyugodtam, erre most hallom két helyről is, hogy hazudott nekem. Amint kitettem a lábam az ellenkezőjét mondta. A könyvelő is azt mondja, hogy ne egyezzek bele, ne hagyjam magam, és ő is fél, hogy megüti a bokáját egyszer miattuk.

Egy biztos semmilyen papírt nem fogok aláírni. A másik pedig, hogy ha ma délután lenne a dokim ki is iratnám magam tp-re, de sajnos ma délelőtt volt!

dita75
 
 


Dita nagyon tetszik, ügyes vagy! Nem tom mi az az avatar (zivatar), de az is jó. Most mond azt, hogy de hüle ez a Timi!

És ha én most elküldöm ezt az üzenetfélét, akkor ott lesz automatice a vonalzó? Mindjárt megtudom.

Nem tudok visszaolcasni, majd megpróbálom még ma.

timejka
 
 


Dita nagyon bunkó munkahelyed van. Szombaton csinálták az inszemet, akkor jövő héten szerdán esetleg tesztelhetnék egyet? Szerintetek?

timejka
 
 


Sziasztok!

Jó rég voltam :oops: :oops: :oops: Azé' képben vagyok ám, mert olvasni szoktam!

Czinkicsek!

Nagyon csinos kismama vagy, egyszerűen jó rád nézni. Csak úgy sugárzik rólad a boldogság :)
Hú, a Csanád nekem is nagyon tetszik, de a vezetéknevünkhöz nem jó :(

Boni!

Nagyon drága a kis Zsigi :)

Monic!

Nagyon jó pihenést kívánok nektek!

Denika!

Szuper édes ez a két kölök, ha nem haragszol, én külön örülök, hogy nálatok is ketten vannak! :)
Szerintem nem kell ezen görcsölni, mindent meg lehet oldani! Ügyes csaj vagy te, nem fog ki rajtad két lurkó!

Zsuzska!

Remélem ma sikerül kifosztanod a C&A-t :twisted: Jó vásárolgatást! Pocifotó jöhet :)

Kata!

Most akkor drukkoljak, hogy jöjjön meg? Teszteltél?

Dita!

Jó nagy szemetek a cégednél :evil:

Őrült iramban hajókáznak a borsóhéjban a babáim a félidő felé... Mármint a vonalzómon :wink: Ha jövő hét közepén lennék félidős, azzal már kibékülnék :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Timejka: a cumizós pánk bébid az avatar!!

Dituli: nagyon sajnálom!! nem ezt érdemlitek!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: