Új privát üzeneted érkezett!

Amit leírtál, az merő stressz... Kép Így nem könnyű teherbeesni, és ezen nem az fog segíteni szerintem, hogy ágyban párnák közti aktus helyett katéterrel jutnak fel hozzák a spermák. De ezt a témát nem is forszírozom tovább, mert mindenkinek meg kell járni a maga útját.
Anyu is kisalsós tanítónő, azt mondja, a gyerekek egyre horrorisztikusabbak... Kép

A gyerekvállalás amúgy is önzőség Kép, nem ez a gond. Csak azt nem értem, mióta próbálkoztok, hogy inszem nélkül is ezzel kelsz-fekszel? Ez probléma, mert ezt nevezik görcsnek. Visszaolvastad, hogy annak idején pl. Egérke (tavasszal) hogy görcsölt? Nem is volt semmi foganatja. Tudom, nagyon nehéz ez az egész, de én csak azt mondom, hogy a tudatos elengedés segít a legtöbbet ilyenkor, amikor nincsen konkrét probléma, nem pedig a "rádolgozás". Ha másképp nem megy, akár segítséget kérve ehhez.

De most itt megállok, mert ezért az "okoskodásért" sokan megint nem fognak szeretni... Kép

na munkára fel!
s_norka
 
 


Masfel eve probalkozunk, de kozben volt egy mutet p3-as cyt. miatt M-mel. Biztam abban, hogy csak AZERT nem sikerult eddig. Nem ezt mutatja a jelen helyzet.
Mivel nincs szervi baj, azt hittem elso inszem sikerulni fog. Nem sikerult. Masodik biztos sikerul, mert ... ezt hittem. Most a statisztikakban bizom, hogy a harmadik atlagban is sikerul.

Igen, mero stressz az elet(em). Annak nem stresszes, aki nem is akar gyereket, de besikerul? Ne akarjuk gorcsosen, mert azert nem lesz. De valamennyire akarni kell, mert akkor azert nem lesz.

Masfel eve kozponti kerdes ez a gy.vallalas. Parom is, en is nagyon akarjuk. Lehet megis onzonek kellene lennem a nyaron, hagyni a csudaba az inszemet - nyaralni, es kozben elvezni amit lehet. Lehet nem lenne akkor stressz, es jonne, aminek jonnie kellene. Kép De egy jo nagy lokes kellene ahhoz, hogy az elhatarozast tett kovesse, es nem kellene a csaladnak visszarangatnia - az inszem a jo, ha mar elkezdted, fejezd is be.

Kit erdekel, ha a velemenyed nem tetszik masnak? Ez a velemenyed. Es nekem mondtad Kép

Kép

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


Babszi!

A családod nagyon rosszul áll a dologhoz!!! Kép Nekik nem ez lenne a dolguk, hanem az, hogy biztassanak, hogy egészséges vagy, nincs baj, csak kicsit túl sokat foglalkoztok a dologgal, JÖNNI FOG AZ A BABA! Ja, ők inszemeztek már? mNem szabadna hagynod magad, de ez ott kezdődik, hogy bízol annyira magadban is, mint a citromfádban! Hallod?

Kétféle stressz van. A gyerekvállalás miatti görcs teljesen más, mint amikor valaki más miatt van leterhelve, de alapvetően nem foglalkozik annyira a projekttel, a testével. A pszichodokim pontosan ezt a cselekvési tervet találta ki nekem: kezdjem el az öribabát (na jó, ezt nem ő találta ki, csak biztatott, hogy kezdjem el), plusz vállaljam tele munkával magam, és próbáljam ki magam új területen (cikkírás, mi terápiás írásnak hívtuk, bejött a dolog). Szeptemberre olyan hulla voltam, hogy alvási zavaraim lettek. És abban a hónapban sikerült. Szóval a kettő nem ugyanaz!!
A babák olyankor szeretnek amúgy bekopogtatni (a saját, nem reprezentatív mintámon Kép ), amikor a párral veszekedés van, költözködés van, új munka van, nyaralás van. Kép

Egyébként a másfél év az még nem is sok... kettő után van oka idegeskedni az embernek, én már ezt is úgy látom.

Na mostmár tényleg eldugulok. Kép
s_norka
 
 

 
 

Babszi!
Most olvasom, hogy hasonló cipőben jársz, mint én!
Nekem most vannak elsőseim.Tavaly, amikor terhes lettem, negyedikes voltam, dolgoztam egészen addig, amíg nem kezdtem vérezni. Meg vagyok róla győződve, hogy a vetélésemhez es is hozzájárult. A mostani elsőseim minden pillanatomat lekötik, náluk nem lehet megállni, hogy ne emelj, ne hajolj.. Rádaásul a mi sulinkban a 15 lityós leveses kondért is nekünk kell vinni ebédnél. Szóval, ha kiderül, hogy babát várok, én azonnal otthon maradok. Ezt közöltem a főnökeimmel is, hála az égnek nagyon megértőek.
Szóval próbáld meg a munkádat kicsit háttérbe szorítani ilyenkor, mert életed legfontosabb szerepére készülszKép

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Ha már emlegettetek, és is hozzászólnék. Nekem az volt nagyon jó szeptemberben, amikor fogant a baba, hogy addigra más nagyon fárasztott az egész baba-téma, és megpróbáltam vmi mással foglalkozni. Ekkor lett egy munkahelyem, amit igazán megszerettem, elkezdtem suliba járni- ami új célt jelentett az életemben, plusz találtunk végre közös elfoglaltságot a párommal- hétvégente gombászni jártunk a hegyekbe, szívtuk a friss levegőt, és közben edződtünk is. (Pont egy ilyen boldog, napsütéses, gombászós szombaton fogant a kisfiunk).
Na de ehhez a változáshoz nekem kellett (!!!) az, hogy belefáradjak a témába. Előtte csak ez járt a fejemben, nem is tudtam tőle szabadulni.
Ami addig megakadályozott: nem tudtam elbúcsúzni a korábban elvesztett babától. Ez volt az, ami nem engedett sokáig újabb, hasznos dolgokkal foglalkozni. Valahol "visszavártam" a pocakomba a kisbabát, az anyaság érzetét, és nem nyugodtam bele a veszteségbe. Annyira bennem volt, hogy anya leszek nemsokára, annyira beleéltem magam az új helyzetbe, hogy csak ebben tudtam gondolkozni.

A másik pedig, hogy ahogy a férjem látta rajtam, hogy elkezdek tenni-venni, lefoglalom magamat, jól vagyok a bőrömben, ő is elment újra az andrológiára, újra akarta a babát, és 2 hónap gyógyszerszedés után rendeződtek megint a hormonjai meg a spermaképe. Egyébként én úgy vettem észre rajta, hogy őt is nagyon megrázta a veszteség, és csak később tudott újra kinyílni felém is meg a családalapítás felé.

Kisegér 32+5
kisegér
 
 


ennyi tanítónőt egy helyen!!!!!!!!!!!!én is az vagyok!!!!!!!!!de két év után feladtam,pályaelhagyó lettem.lassan 5 éve máshol melózom, de stressz az van itt is!NEKEM MOST a rossz oldalon érik,ahol nincs petevezető, de így is sikerülhet!holnap megyek UH -ra,de valszeg nem lesz inszem, nem látta a doki, hogy megállt a növésben a pete.vagy kiszabadult, vagy mi van.újabb hónap következik!!!!!most lesz egy éve hogy méhen kívülivel megműtöttek, tiszta ideg vagyok,tavaly ilyenkor már reménykedtem, hogy egy év múlva karomban a gyerek.az az egy év iszonyúnak tűnt, távolinak, hosszúnak, aztán tessék, 1 év sitty sutty,se gyerek, se terhesség, tiszta depi vagyok tőle.

Kép


Kisegér Kép Babszi Kép Mágnes Kép velünk is nagyon hasonló volt a helyzet, egy évet próbálkoztunk, munkahelyet váltottam, hogy nyugisabb körülmények között legyek, aztán elmentünk meddőségi centrumba, ezután két év alatt csináltuk meg az 5 inszemet, az második évben egyet, az év többi részében a pszichémet kellett rendbetennem magamnak a "nem természetes" "szerencsétlen vagyok" gontolatoktól. Tavaly, a harmadik évben sikerült egy terhesség, amit a 10. héten vesztettem el, ekkor már pszichiáterhez fordultam pont a görcsölés miatt, hátha "csak" ez a gond, aztán vártunk 3 hónapot kötelezően és görcsösen csakazértis folytattuk tovább a beaatkozásokat. Persze nem sikerültek (3.4. inszemek). Ekkorra már annyira kiborultam, hogy elhatároztam/tuk, hogy ennek semmi értelme, úgyhogy otthagytam a munkám, elmentem táppénzre, hogy van fél évem arra, hogy kicsit lenyugodjak, hogy tudjak foglalkozni magammal, és talán majd sikerül a baba valamelyik beavatkozással, akár inszem, akár lombik, ha odáig jutunk. Ha mégsem, hát keresek másik munkahelyet. A pszichiáter nélkül valószínüleg sosem tettem volna ezt meg, mert munkamániás voltam, amit nem is vettem észre. Pedig nagyon nyugodt kellemes munkahelyem volt. Ez volt október 4-én, azóta vagyok táppénzen. November 8-án fogant meg a Danink Kép.

És most, leírva, annyira hihetetlennek tűnnek az át nem aludt éjszakák, a sok görcsölés, aggódás, szenvedés, reménykedés, és minden egyes mensi, amit a 3 év alatt átéltünk. Mintha köddé vált volna. És megérte. Már nem gondolkodom azon, hogy miért pont én. Örülök, hogy ennyivel "megúsztuk". És nagyon várjuk, hogy egészségesen megszülessen.

Csak egy rövid történet Kép
Ha megszületett, leírom részletesebben Kép

Puszika
Noémi és mocorgó Dani baba
25+0 Kép
Vendég
 


Az lemaradt, hogy az 5. inszeminációval fogant Kép
Vendég
 


Huuuu, lanyok! Koszonom, amit leirtatok!! Ezeket még sokszor el fogom olvasni.

Ugy nez ki "elorebb" jutok kicsit a munkahelyen Kép Tegnap kaptam a még nem hivatalos hirt a hivatalos helyrol Kép Tobb angol orat kapok szeptembertol. Teljesen feldobodtam. Lesz, ami lekoti majd a figyelmemet Kép

Annyi mindent szeretnek még irni nektek... de nem akarok folyton zavarni. Lola! Gondolok rad!
Norka! Neked kulon koszonok mindent!!

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


Sziasztok!
Helyzetjelentés: nem jött meg, két pozitív teszt, a melleim leszakadnak, folyton alszom...Ja és chipset zabálokKép Kép
Egyébként valamelyikőtök írta, annak idején, hogy inszem napján pihent, ráhangolódott. Amikor olvastam, a 6. előtt álltam, kipróbáltam. Már a beültetés napján éreztem, hogy sikerült, mondtam is a dokinakKép Előtte ilyen sosem volt. Hát remélem igazam is lettKép

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Újabb két pozitív teszt???? Hurrááá!
kisegér
 
 


Gratulalok Mágnes!!!!!!! Vigyazz magatokra, es a helyzetjelenteseket ne feledd el megtenni!!!!!!Kép

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


sziasztok LányokKép
Én is helyzetjelentek Tanítónő vagyok...:9 vicces nem? Csak és sajnos nem tanítok, de nagyon szeretnék, nem is tudom mi tart vissza talán a pénzKép
Ma voltam dokinál( 10 cn) és kedden lesz az inszem!!! 3 tüsző vilt 13-14-15mm-ek azt mondta ebből valószínüleg 2 lesz a befutó, de a harmadik is beérhetKép Azért kedd hogy még nőjenek, elvileg 1 nap alat 1,5mm nőnek.
Mágnes Kép
Hát ez nem semmi 2 ++treszt, de király, elépzeltem, hogy pisilsz a tesztre, és közben alszolKép)) na jó ez csak vicc volt!
pbj12
 
 


Na jó, ha Pbj is felvállalja, hogy nem tanít, de tanítónő, akkor én is. Kép Kép Jelentem, orosz tanár vagyok, de eddig még csak magántanítottam, és utálom. Csoportot szívesebben vállalnék, de nincs rá igény. Na meg nem is oroszt, hanem inkább franciát, ahhoz meg kéne még egy papír Kép Kép
kisegér
 
 


Noémi, most láttam, hogy neked kibővült a fotóalbumod, és az uh-s képek fantasztikusan jól sikerültek! Ilyeneket még nem is láttam! Kép Kép Helyes a pocakod!
kisegér
 
 


Hát nem akarlak benneteket elkeseríteni, de olvastam, hogy a pedagóguspályán lévőknek nehezen jön össze a gyerek, mivel eléggé stresszes pálya. Pedig sokszor nem is a gyerekek, hanem a kollégák stresszelnek...
Tegnap este 7-kor nekiálltam palacsintát sütni, úgy megkívántam.Kép Nagyon jól esettKép
A páromék a sógornőmmel ma mentek bababörzére. én maradtam, inkább pihenek, na meg nem akarom a szívem fájdítaniKép
Várom már a hétfőt, hogy mehessek a dokihoz.
Pbj!
A három tüsző az jó! Nekem utoljára egy volt, el is voltam keseredve, de a doki azt mondta, egy is elég, ha éppen az termékenyül megKép Kép
Régebben meg 8 tüszőm volt, és akkor egy sem.. Szóval a hárommal nyerő vagyKép (Az a szerencseszámom.Kép Drukkolok!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Kisegér Kép már 100 cm a hasam Kép. Hihetetlen! Kép
Hogy vagytok? Neked nincs valahol albumod?
A 12. hétig a BMC-ben csináltak UH-ot, ezek azok a képek scann-elve. A 3D-s már nem olyan éles, de azért még látszik. És azóta élvezhetetlen az UH fotó, csak mindig gyönyörködünk, ha ott vagyunk. Úgyhogy csak pocis fotó lesz addig amig meg nem születik. De nem baj.

Mágnes Kép Ez szuper hír! Gyönyörű és problémamentes babavárást nektek! KépKépKépKépKépKépKépKép

Pjb Kép Babszi Kép írtóra drukkolok nektek!

Puszi
Noémi és Dani baba
25+3
Vendég
 


Sziasztok!
ma voltam dokinál. tiszta ideg vagyok, szabadságon van, 2 hétig! Azért elmentem ultrahangra, de mivel hivatalosan még csak 2 hetes a terhességem, ezért még nem láttak, csak valami "homogén képletet". jövő héten pénteken kell visszamennem, akkor már látni fognak valamit.
Olyan hülye vagyok, gondolhattam volna, hogy még nem látható semmi, csak hát türelmetlen voltam.
Remélem hamar eltelik a másfél hét!
Akkor is érzem, hogy terhes vagyok!!!!!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


HÚÚÚ csajok holna 11 kor ezermega drukkot kérnék ha lehet, akkor lesz az inszemKép

Nálatok is nehéz szokott lenni ez a megatróztatás 3-4 napig, tegnaop mi a párommal nem is mentünk már egymás közelébeKépKépKép

MágnesKép
Szegény...én is tuti mentem volna UH raKép Szerintem meg biztos terhes vagy, mert innen látom rajtad!!!!! Tuti!!! Nagyon szorítok ám!
pbj12
 
 


Pbj
Mi a végén, amikor már belefáradtunk a dologba, magasról tettünk a megtartóztatásra. Persze nem előtte lévő este, de két nappal előtte. Így lett a párom eredménye szuperKép De persze lehet, hogy ez mázli.Kép Te hova is jársz inszemre?
Normális az, hogy a melleim forróak?? már borogatást tettem ráKép

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok lányok,

Megvolt a 3 inszem kedden, és én úgy fel vagyok villanyozvaKép 3 tüsző lett és a páromnak most először lett kiváló az eredmények, még kékszemű Kovácsi is megjegyezte, hogy most nagyon jó esélyekkel vágunk beleKép Jaj Lányok olyan jó lenne, ha jó lenneKépKépKép
MágnesKép
Én olyan jót mosolyogtam a forró cicikenKép, bevallom én még sose éreztem olyat! Én a Kaáliba járok, szerintem nagyonn jó hely, te hova jársz, nem oda véletlenül?
babsziKép Veled mik a történések, neked is volt inszem ugye, mert nagyon gondoltam ám rád!!!

Szerintetek vagy olyan számolás-statisztika, hogy hányxadik inszem a legesélyesebb?
pbj12
 
 


Pbj!
Koszi, hogy gondoltal ram - en se feledtelek!!! Nekem szerdan volt a 3., de en csak vagyok. Nem tudom hiszek-e vagy sem, hogy pozitiv vagyok vagy negativ. CSAK vagyok. Azt mondtak nalunk, hogy a 3. es a 4. a statisztika szerint a sikeres, de hat kinek mi a statisztika. Volt egy lany, akivel mindig egyszerre volt az inszemunk. Gyanus volt nekem, hogy a mult honapban sikerult neki. En nem beszelgettem vele, mert egyszeruen olyan a kornyezet, hogy az emberek magukba vannak ott zarkozva - aki jart a Sz-ban, az tudja. Nem osztanak meg infokat, meg semmi. En az aszisztenseknel rakerdeztem, hogy sikerult-e neki - igen. 2.-ra. De most nagyon ideges, mert volt Uh-n, es a petezsak latszik, az embrio viszont nem. Nem biztos, hogy megmarad a baba. Még ilyet!
Szoval lehet ezert nem vagyok se poz., se neg., mert egyszeruen annyi idegeskednivalo van, hogy csak na... Annyira az elejen vagyunk, es kezdek kiabrandulni mindenbol.
Annak viszont orulok, hogy te ilyen lelkes vagy, es annak is, hogy vannak itt sikeresek is. Lehet csak az eso tesz borultta.

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


Pbj!
Koszi, hogy gondoltal ram - en se feledtelek!!! Nekem szerdan volt a 3., de en csak vagyok. Nem tudom hiszek-e vagy sem, hogy pozitiv vagyok vagy negativ. CSAK vagyok. Azt mondtak nalunk, hogy a 3. es a 4. a statisztika szerint a sikeres, de hat kinek mi a statisztika. Volt egy lany, akivel mindig egyszerre volt az inszemunk. Gyanus volt nekem, hogy a mult honapban sikerult neki. En nem beszelgettem vele, mert egyszeruen olyan a kornyezet, hogy az emberek magukba vannak ott zarkozva - aki jart a Sz-ban, az tudja. Nem osztanak meg infokat, meg semmi. En az aszisztenseknel rakerdeztem, hogy sikerult-e neki - igen. 2.-ra. De most nagyon ideges, mert volt Uh-n, es a petezsak latszik, az embrio viszont nem. Nem biztos, hogy megmarad a baba. Még ilyet!
Szoval lehet ezert nem vagyok se poz., se neg., mert egyszeruen annyi idegeskednivalo van, hogy csak na... Annyira az elejen vagyunk, es kezdek kiabrandulni mindenbol.
Annak viszont orulok, hogy te ilyen lelkes vagy, es annak is, hogy vannak itt sikeresek is. Lehet csak az eso tesz borultta.

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


Pbj!
Koszi, hogy gondoltal ram - en se feledtelek!!! Nekem szerdan volt a 3., de en csak vagyok. Nem tudom hiszek-e vagy sem, hogy pozitiv vagyok vagy negativ. CSAK vagyok. Azt mondtak nalunk, hogy a 3. es a 4. a statisztika szerint a sikeres, de hat kinek mi a statisztika. Volt egy lany, akivel mindig egyszerre volt az inszemunk. Gyanus volt nekem, hogy a mult honapban sikerult neki. En nem beszelgettem vele, mert egyszeruen olyan a kornyezet, hogy az emberek magukba vannak ott zarkozva - aki jart a Sz-ban, az tudja. Nem osztanak meg infokat, meg semmi. En az aszisztenseknel rakerdeztem, hogy sikerult-e neki - igen. 2.-ra. De most nagyon ideges, mert volt Uh-n, es a petezsak latszik, az embrio viszont nem. Nem biztos, hogy megmarad a baba. Még ilyet!
Szoval lehet ezert nem vagyok se poz., se neg., mert egyszeruen annyi idegeskednivalo van, hogy csak na... Annyira az elejen vagyunk, es kezdek kiabrandulni mindenbol.
Annak viszont orulok, hogy te ilyen lelkes vagy, es annak is, hogy vannak itt sikeresek is. Lehet csak az eso tesz borultta.

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


hulye a rendszer, haromszor kuldte uzenetet. Bocsanat!!!

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


Sziasztok!
Még mindig nem vagyok okosabb, ha terhes vagyok, akkor a 6. hétben vagyok.Kép Képzeljétek!Olyan öröm ért! Évek óta szeretnék egy westie terriert, és jövő héten vasárnap végre meglesz!Kép Ez most nagyon jól jön, mert így kicsit eltereli a figyelmem a pocaklakóról, és nem csak rajta agyalok folytonKép
Ami a sikeres inszemet illeti, ez teljesen változó. Nekem először harmadikra sikerült, most meg, ha minden jól megy, akkor hatodikra..
Babszi!
Ez a "nihil"érzés teljesen normális, ez így lesz párszor. Egyik hónapban pozitív leszel, aztán kiégett, de el fog múlniKép
Pbj!
Én a 2. számúra járok itt Pesten. Nagyon rendesek ott is, és korrektek.Csak sajnos sokat ekll várni..Kép

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


MágnesKép
nálunk a kaáliba nem kell várni, de az inszemért fizetni kell. Az összes megelőző vizsgálat 45e ft volt ( 1 vérvétel, 1 uh átjárhatósági,sperema) de az utána követzkező vizsgálatokért nem kell fizteni.
Mikor kell menned UH ra?Nekünk most 9 hónpaos a kutyánk, olyan mint egy ördög, de nem tudok rá haragudniKép Most az a mániája, hogy a kertbe menekíti a cipőket, pedig már kezdtünk örülni, hogy ez nála kimaradtKép
babsziKép
Szerintem nem baj , hogy most ilyen se jó se rossz állapotban vagy, csak az a lényeg, hogy ez a nagyon rossz felé ne dőljön...Én már rájöttem, hogy az se jó ha túl pozitív az ember...
Képzeljétek olyan jó ma megyek a Baltonra a telekre és 2 napig csak horgászni fogok, úgy várom már, annyora imádok ott lenniKép és most a Páromat is itthon nagyon csak anyuékkal megyek.

Ti csináltok valami érdekeset a hétvégén?
pbj12
 
 


De jo neked Pbj!!! En is szeretek horgaszni. De en ugy, hogy a fiuk felszerelik a dolgokat, es mikor kifogom a halat, akkor leszerelik. Imadom azt a lustan lassu eletet a vizparton. Kép
Hetvegen nem megyek sehova, de majus elsejen a keruletben majalis lesz, ahol az osztalyom megint fellep, es kezmuves foglalkozas is lesz - szoval dolgozni fogok. Szeretem a majalis hangulatot, de iden szerettem volna a munkat meguszni - nem ment. Hiaba, a jo munkaerot hivjak dolgozni Kép
Koszonom Magnes, es Pbj a biztato szavakat. Azt mondta egyik koll.nom, aki tud a dologrol, hogy valahogy mast erez rajtam ebben a honapban. Nem vagyok talan annyira felspanolva, olyan nyugodt vagyok. Remelem minden ok lesz vegre nalam. Irjatok, ha meg vagytok!!!

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


Nem akartam szoba hozni,megis megteszem. Napok ota nem szurkal a hasam, illetve lehet, hogy teszi, csak nem veszek rola tudomast. Ellenben ma az osztalyom fellepett szinhazban, es a fellepes elott fajt rendesen. Lehet a stressztol szurkalgat? Van olyan, hogy nem szurkal, megis sikerul az inszem? Mert most iszonyat eluldogelek itt nem torodve semmivel, es ez a honap abszolut nincs olyan hatassal ram, mint az elozoek. Olyan, mintha elnem a regi eletem minden gond nelkul. A tudatalattim nem tudom mit muvel, de a tudatosabb enem ezt. Kép Es hatalmasakat alszom, amire az utobbi 3 honapban alig volt alkalom Kép Ezt NEM hozom osszefuggesbe semmivel, egyszeru tenykent kozlom. Kép
Veletek mi van? Pbj? Piros? Ági? Mágnes? Noémi? Lola? Kisegér? Norka?

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


Van olyan, hogy nem szurkal, megis sikerult?

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


szia BabsziKép
Hát látod és sajna ebben nem tudok segíteniKép Miért neked most nem szurkál? Nekem 2 napja eléggé, de én már frankón nem tudom hogy mi a jó ha szurkál vagy ha nem.
Én már úgy tesztelnék , de tök fölösleges lenne. A balatono peca nagyon király volt bár majd odafagytunk mert csak 5-10 C volt, de nagyon sok halat fogtunkKép Angolnát keszeget és pontyotKép
Te amőúgy hogy vagy, érzel valamit, vagy te is inkább eltereled a figyelmedet?
pbj12
 
 


En azt erzem, hogy nem foglalkozom vele kulonosebben. Elem az eletemet ahogy 2 honappal ezelott, mintha semmi nem lenne. Arra ugyelek, hogy ne rohangaljak, ugraljak, emeljek vagy lepcsozzek, de egyaltalan nem fogl. vele. En se tudom hogy oruljek, hogy szurkal, vagy ne. Az egyik baratnom termeszetesen 2 honap utan terhes maradt... Kicsit faj nekem, hogy vilag eleteben volt baja - petefeszekgyulladas, stb., megis hamar sikerult neki. Masik felem vele orul, hiszen pont ezert orom, hogy ilyen hamar sikerult. De itt vagyok en, aki ebben az esetben is onmagat sajnalja, hogy nem jon ossze. Azt meselte, hogy 2-3 hetig neki ugy gorcsolt, hogy csuda. Ezert ment el dokihoz is. Igy derult ki. Mult honapban nekem is nagyon gorcsolt a hasam, azt hittem vegre lesz valami, de semmi. Most alig szurkal, es nem tudom, hogy ez rosszat jelent, vagy eppen semmit sem jelent. Ezert erdeklodom toled.
Hetvegen 100 fos lejegyzesre megyek. Nem semmi, igaz? Ha tudnam, hogy mi a helyzet, lehet banatomban oriasit mulatnek. De nekem 10-en lehet tesztelni, akkor lesz a 14. vagy 15. nap. Szoval onmegtartoztatas lesz (modjaval)
Neha azert szurkal, de irto ritkan. (ha "kedvenc" tanitvanyom kozeleben vagyok, es szazadszorra magyarazom meg neki, hogy miert nem jo, ha ul egyedul a helyen, es teli torokbol kornyikal. Na, olyankor bizony bele is gorcsol Kép

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


BabsziiiiKépKépKép
Tök szuper hogy írtátl!! a 100 fős az eljegyzés vagy lejegyzés? Szerintem eljegyzés...de 100 fő az nagyobb mint egy lagzi nem semmi. Szerintem ott tök jó hangulat lesz.
nekem 9 én kell tesztelnem , nagyon kíáncsi leszek hogy mi lesz, nekem ma meg tegnap szurkált , de sajnos ténlyeg nem tudom hogy ez most jó vagy nem , szerintem ez olyan mint a hal, valaki vagy szereti vagy nemKép
Szerintem a hétvégén egy ici picit lehet mulatni, mármint inni egy pohár bort táncolni egy lassút...szerintem az jót tenne neked!
én kb 2 éve hagytam abba a fogigátlót a bárátnőmmel kegyszerre, vártunk 3 hónapot, hogy kitisztuljon a szervezetünk, erre ő már első hónapban terhes lett most 6 hónapos a kicsI Kamilla,Mi a barátnőmmel meg jól elterveztünk, hogy együtt terhesedünk szülünkl és nevelünk gyerket...
pbj12
 
 


Eljegyzesrol van szo Kép Nagy Pesti szemmel, de videki szemmel "szuk csaladi kor". A mi lagzink 300 fos volt, no de nem az en kedvemert. Ott igy szokas. Parom videki (Harta, ami Solt, Kalocsa es kornyeken van), es bizony EZ KIS lagzinak szamit. Erdekes. Tolunk csak 50-en voltak, parom reszerol 250, 270 kb. Vettem ma egy szuper jo bluzt a Maglodi piacon Kép Elegedett vagyok vegre Kép
Ez a szurkalas dolog... ez idegesit neha. De csak lazan Kép Annyiban, hogy eddig szurt, es semmi. Most meg ez sem. Idegorlo. Mindegy.
Kettonk beavatkozasa kozt 1 nap volt - ennyi a teszttel is a kulonbseg Kép Pedig probaltalak beerni - novesztettem 12. napra egy szep nagy tuszot. Kép
Igen, igy voltam ezekkel en is - egyutt milyen jo lenne babazni, beszelgetni. Talan mi ketten... Kép Ugyis mindig egyutt inszeminalodunk KépKép

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


Sziasztok!
Ma voltam a dokimnál. 6 hetes pocaklakóm van!!! Kép Kép A dokinak leesett az álla, láttam rajta, hogy ő már nem bízott a dologban. Veszélyeztetett lettem, azt mondta ne ássam fel a kertet, de nem kell végig feküdnöm sem. A páromat meg fizessem be valahová, mert a házaséletet elfelejthetjük pár hónapig..): És engem ki fizet be????
A hasszúráson szerintem nem múlik a dolog. Nekem minden inszem után szúrt, és örültem neki, hogy ez biztos jó jel. A legutóbbinál semmit sem éreztem, és az sikerült.Kép
szombaton megyek öcsém ballagására, és vasárnap meg jöna kiskutyuKép
Drukkolok nektek nagyon! itt vagyok élő példának, hogy van élet 9 inszem után isKép

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes, de király!!!!!!! Úgy de úgy örülök és gratulálok!!!
Csak azt nem értem hogy miért lettél rögtön veszélyetetett terhes, azért mert nehezen jött össz?
Én is nem a párodat hanem téged sajnállak több hónap megtartóztatatás... hó az nem semmiKép
Nem is tudtam hogy csinálnak 9 inszemet... az nem semmi
pbj12
 
 


Pbj!
Több okból lettem veszélyeztetett. leginkább azért, mert tavaly volt egy vetélésem. A másik ok, hogy pajzsmirigy beteg vagyok. És ha ez még nem elég,aszthmám is van..Kép
A kilenc inszem pedig így lett ,hogy a harmadikra sikerült, aztán hatodikra.
De az én dokim a hatodik után is csinálta volna még.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


helló babszi!
élek még!nálam is újra indult a verkli, jövő hét, ha minden igaz,2. inszem.azért írom, hogy ha minden igaz, mert a doki közölte,megint a rossz oldalon érik!mondom felkötöm magam!kaptam tegnap és ma fostimont, reméljük, jó oldal lesz belőle, vagyis bal, mert a jobb a rossz!amúgy tegnap zokogva feküdtem fel a vizsgálóasztalra,ugyanis elfelejtettek, és 1,5 órát ülte, még a kartonomat se keresték ki, és aki utánam jött, az is elment már...olyan megalázó helyzet volt!dr.m-re vártak sokan, így én elfelejtődtem!!!most a csajokra is berágtam, pedig szeretem őket!!!!szorítsatok!

Kép


Lola! Nem vigasztal, tudom, de en vartam mar ott 7-tol 12:30-ig is. Persze nem felejtettek el, de valahogy megis. Az inszemnel legutobb en voltam a legesutolso, aki bement es kijott. Neha ez borzaszto. De ha csak UH-ra megyek, eleg hamar vegzek. Drukkolok termeszetesen neked is!!!

Mágnes!
Olyan megnyugtato, hogy azt irtad a szurkalason nem mulik semmi. Ujra remeny van benne - de persze ahogy irtam, most modjaval minden erzes. Nagyon sokat fogok gondolni rad, hogy egeszsegesen eljetek vegig ezt a bizonyos 9 honapot! Vigyazz nagyon magatokra!

Pbj!
En olyan jokat alszom mostanaban. Es egeszen nyugodt vagyok, hacsak nem piszkalnak fel. A gyerekek a suliban rosszak es hangosak, de muszaj kibirni ezt a masfel honapot. Alig varom a nyarat.
Ma volt egy tok kellemetlen beszelgetesem a fonokkel. Rabeszelt egy olyan kolleganom, akinek a velemenyere adok, hogy mivel most vannak a tantargyfelosztasok, lehet illo lenne szolni a dologrol. En nem akartam, mert nincs mirol szolni, de ha korrektsegrol van szo, akkor bizony inkabb szolok. Be is mentem a fonokhoz, es belefogtam, hogy nem biztos, hogy MOST ra tartozik, es nem biztos, hogy szolnom kell, de ez van velunk, es azt a tanacsot kaptam, hogy szoljak. Erre nevetett, es azt mondta, hogy eleg nagyfiu O ahhiz, hogy tudja mi a helyzet - benne vagyok a korban...stb. Mondtam, hogy TUDTAM, hogy igy fog reagalni, es ezt fogja mondani. Erre azt valaszolta, hogy akkor jobban ismerem ot, mint aki a tanacsot adta. Ennyiben maradtunk. Egtem, mint a ronyg, szamomra tok ciki volt.

A tanacsot egyebkent a felesege adta Kép Kép Kép

Jol vagyok; hangulatom rendben. Nektek is minden sok szepet es jot, es idot, hogy irjatok!!! Kép

Kép

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


Sziasztok! Én is inszemes - mostmár - anyuka vagyok!Nekem borzasztóan feszült a hasam a felhelyezések után, és 3-4 hét után már menstruációs görcsöket véltem érezni,hát úgy gondoltam újra felkeresem az orvosom ,hogy beszéljük meg a következő inszeminációt. Mielőtt elindultam mégiscsak csináltam egy tesztet és alig akartam elhinni : pozitív lett. Boldogan mentem az orvosomhoz aki azonnal elküldött a klinikán is ,hogy egy tesztet készítsenek ott frissiben is. A teszt , alig akartam elhinni negatív lett. Hazautazás,két hét múlva vissza. A hasam közben folyamatosan feszült, görcsölgetett. Persze otthon több teszt újra pozitív lett. Aztán végre a klinikai is, valószinűleg az kevésbé érzékeny mint a gyógyszertári. Az ultrahangon aztán már látszott az icipici petezzákocska, vagyis zsákocskák. Kettő. Három hét múlva pedig még egy újjabbbat véltek felfedezni. A hasam pedig végig feszült és fájdogált.De az állandó aggódás ellenére, hálistennek szépen fejlődtek és most fent alszanak békésen az ágyacskájukban. Kettő kislány és egy kisfiú és gyönyörűek. Nektek is kívánok hasonlóakat és sok kitartást és türelmet!Babszi egyébként kollegák vagyunk én is tanítottam mielőtt teherbe estem!
vedit
 
 


Sziasztok!
Rég jártam erre. MÁgnes! Gratulálok. A többieknek pedig kitartás!!!
Tegnap voltunk 4D UH-n. Fiú lesz a szentem.
Kisegér! Már nincs sok hátra. Gondolom már a kórházban vagy.
Csak a teljesség kedvéért: Nekem is tanári diplomám van, de sosem tanítottam.
Vigyázzatok magatokra, és soha fel nem adni!!!
Vera
16+1

Kép
Kép
verona
 
 


SziasztokKép

VeditKép 3 manó az emeletem, hú az enm semmi, nagyon boldokok lehettek!!!! Gratula hozzátok, de hogy bírod 3 picurival? Nagyon kemény lehet!!!
VeronaKép
De jó lesz egy fütykösötök, nagyon jó nektek, tudom nem szabad feladni, de néha olyan nehéz...
Nem is tudom mi bújt belén pl tegnap...az inszem utáni 8. napon csináltam egy negatív tesztete, és azóta teljesen kész vagyok.,...de csak lehet ebből még pozitív... talán
pbj12
 
 


Sziasztok!
Éppen most jöttem haza hétvégi kimenőre a kórházból, még csak átfutottam a fenti sorokat.
Kedd óta vagyok bent, leghamarabb 20. körül születhet meg a babám, legkésőbb 8-án. (10-én van a terminus, és az azelőtti héten már kint kell lennie).
De most hallottam vkit, hogy a 36. betöltött hét után már nem tartják vissza a babát, az nekem jövő szombattól érvényes. Kép

Vera, gratula a kisfiúhoz, nekünk is az lesz!!! Megtaláltátok a megfelelő nevet az utónévkönyvben?

Mágnes, szintén gratulálok, és sok-sok-sok kitartást kívánok a folytatáshoz! Megéri! Kép (mi sem házaséltünk azóta, és még kb. 3 hónapig valószínűleg nem is fog erre sor kerülni Kép

Na de majd aztán pótoljuk... Kép egyébként így visszatekintve nem is tűnik olyan hosszúnak a megtartóztatásban elöltött idő...

Babszi, Pbj, ti most hol tartotok? Mikor teszteltek?

Puszi
Kisegér 34+6
kisegér
 
 


KisegérKép
Hú nagyon jó érzés lehet, hogy nemsokára a karodban tarthatod a pici manótokat!!!!
Nálam .04.25-én volt a 3. inyszem 9 én kéne tesztelni, de beparázttam magam és tegnap a 8 ig napon teszteltem egy jó negatívat... de nem adom felKép
pbj12
 
 


Pbj12 Köszi a gratulációt! Elég jól bírunk a babucikkal és ezt azért írom többesszámban mert ez az egész családra vonatkozik, aki tud besegít és így nekem is akad néha egy kis üresjárat amikor másfelöl is töltődhetek. Egyébként szupi jó babák !Nem is szólva a nővérkéjükről aki most ovis és imádja őket!Az ő kis csínytevései miatt már többször fogjuk a fejünket,de hát ez így jó! Szerintem az a teszt még nem biztos hogy tutira negatív, türelem!
vedit
 
 


Sziasztok!

Vedit!
Valoban kell egy egesz csalad ahhoz, hogy ennyi gyerekkel boldoguljatok. Viszont biztos, hogy neked osszetarto csalad jutott, es ez nem semmi! En is gratulalok a negy gyerekhez! Kép

Pbj!
Ha en mult honapban a 12. napon hulyeseget csinaltam a teszttel, akkor te a 8.-on nagyobbat. DE! en teljesen megertelek! En a mult honapban tanultam meg, mikor a lanyok ram piritottak, hogy ilyet nem szabad csinalni. A 8 nap meg keves lehet esetleg a beagyazodashoz, mert azt olvastam 4.-10. nap kozott. Szerintem nyugi van, es idoben csinalj ujat. Lehet ebbol meg pozitiv dolog, nem szabad ilyenen keseregni. A tesztekre is az van irva, hogy a beagyazodas utan szamitott 3. nap mutatja ki a terhesseget. Szoval mondjunk 10 napot a beagyazodasra, +3, es igen, az a 13. nap. Ettol plusz minusz 1 nap elteres lehet. Mondom ezeket ugy, hogy remeg a kezem, csak tesztelhessek mar. Kép Kitartast!

Kisegér!
Udv itthon. Biztos jo most, hogy a megszokott dolgaid kozott lehetsz. Es lassan haza is koltozhettek. En - hasonloan Pbj-hez - apr. 26-an volt az inszem, es 10-en kell tesztelnem.

Verona!
Ugy el vagy veszve! Gratula a kisfiuhoz! Van mar nevetek?

Mindenkinek jo hetveget!!!

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


Sziasztok!
Utálom ezt a kúpot, folyamatosan szivárog, én meg megijedek, hogy valami más folyik...
Folyton álmos vagyok, de tegnap hazahoztuk a kutyust, aki pezseg, mint a Plussz. Szóval ,amíg a párom dolgozik, nem tudok aludniKép
Csütörtökön megyek uh-ra, majd jelentkezem

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Hú lányok én úgy izgulok a holnapi tesztelástől... egyszer úgy érzem, hogy meg fog jönni egyszer meg úgy hogy nem.. A cicim most nem fáj, pedig mindig szokott.... a derekama viszont 2 napja nagyon hasogat pedig nem is emeltem semmit... ki érti ezeket..? Az egészben az a legrosszabb, hogy az ember folyton vizsgálgatja magát tök feleslegesen.
pbj12
 
 


Pbj!
Ezt úgysem tudod kiküszöbölni.Kép A tested minden rezdülését figyeled, aki nem szenved meg a babáért, az nem is érti szerintemKép A hátfájás az jóKép Nem vagy álmos??
Drukkolok nagyon.! Hanyadik napon csinálod a tesztet?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes!
Ezzel a vacak golyoval en is igy vagyok. UUUUUtalom. Kép

Pbj!
Tok jo lenne, ha egyszerre sikerulne mind a kettonknek Kép En egyebkent szerdan tesztelek. Nem erzek kulonosebben semmit. Mellem nem feszul - soha nem feszult, tehat fura lenne; a hasam viszont ma fajt. Kifejezetten fajt. Nincs velem nagyon semmi. Jokat alszom mostanaban - mint valamikor regebben (3 honappal ezelott) - tehat nem irhatok nagy valtozasrol. Nem tudom sikerult-e a dolog, es en is felek a teszttol.
Feltetlen ird meg reggel mi volt!!!!!!!!!!!!!

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: