Új privát üzeneted érkezett!

Na ennyit a pihiről. Hazajöttem főztem, aztán nemsokára jött haza apa, utána két percre jött a barátnőm meg a családja, a szomszéd mindkettő, meg a két kisgyerek, szóval volt 4 gyerek és 6 felnőtt, én közben próbáltam a vasalást is csinálni. Három órán át nyomtam, de közbe ugrándoztam, mert a gyerekek hol éhesek hol szomjasak voltak, hol pedig valamit kiborÍtottak, vagy épp kellett nekik valami! Most pakoltam és takarítottam el a romokat. Mindenem fáj! :roll:

Tiszta ideg voltam ma megint! Mindenki összeesküdött ellenem, mikor nő már fel ez a gyerek! Bár a nővérem azt mondja hogy ez csak egyre rosszabb lesz, nemhogy jobb. :roll:

Annus

Örülök, hogy visszatelepülhettetek. Olvastam a híreket, és azt gondoltam, hogy amiket írtak csak késő este engednek vissza!

Zsu
Lesz ez még jobb is! MAjd ha megkapod a Hunci-féléket, azok mind zebrásak lesznek! Sztem még korai egyébként, inkább két nap múlva csináld! :wink:

Kép Hulla vok! És holnap is népgyűlés lesz itt, rá kell készülnöm! :x

dita75
 
 


Zsu!

Ugye mondtam!!
:lol:

Ma kötelességed nekünk zebrás tesztet hozni!
A csomi ma miztosan ott van, tedd el a reggeli pisid és ha megjön a 10-es tesztel is próbáld ki.
Lányok!
Mit gondoltok a görbémről?
Tudjátok, hogy nekem csak 10 nap szokott lenni a luterális szak.
Az ördögöt akasztják egyébként nálam, mert itt ülök a tesztjeim tetején és nem tudok tesztelni.
A szuri tartalmaz hcg-t amit kapok.
Az ultrahang pedig még korai volt tegnap, de nagyon biztató, mert 8mm-es nyálkahártya volt és ha nincs ott semmi a doki azt mondta, hogy 2-3mm-re összeesne a bökik hatására a nyálkahártya.
Ja és nekem még sosem volt 37 a hőm.

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Zsu!!

Te nem kaptál vmi hcg tartalmú cuccot???Nehogy azt mutassa ki!!!Szóval inkább várj még 1-2 napot!!!De ígéretes a hőd!!!!


Huncutka!
Te most is kapod a hcgs szurikat???Vagy csak középidőben?Mert kb 10 nap alatt az kiürül!!!Te ezen már túl vagy,esetleg próbálkoz a tesztel :wink:

Jó lenne ha babásodnátok lányok!!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

annus11
 
 

 
 

Dita!
Tessék pihenni!!!! Gyereknek két nagy pofon, beállítani sarokba és ostorral csapkodni :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hunci!
MEgy a szurok egymillióbilliárdszor :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:
Sajna nem tettem el, addig nem gondolkodtam :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Annus!
Én nem kaptam semmi HCG tartalmú bigyulát :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Azt hiszem, pár napig nem is fogok tesztelni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Hunci, nekem sem volt soha 37 fölötti a hőm, csak amikor baba költözött a szívem alá. :wink: A te görbéd szerintem olyan egyértelmű, és szerintem is tesztelhetsz, ha igaz ama állítás, melyet Annus írt. +++++¤¤¤¤¤¤¤

Kuzsanna, a te görbicseked is hűha! Te is bekaptad a meggymagot szerintem. :lol: Akkor most a teszten 2 csík van? Remélem!+++++¤¤¤¤¤¤

Dituli, neked is drukkolok továbbra is, remélem, hétvégén te is felteszed ide nekünk a zebrácskás tesztedet! Hajráááá!+++++++¤¤¤¤¤¤¤
athiz
 
 


Kép

MIcsoda ígéretes görbék kérem!
Jajj de nagyon izgi!

Zsu
Én vagy pénteken vagy szombaton fogok tesztelni, csináljuk együtt, majd még eldöntöm melyik nap! Kicsit félek az eredménytől! :oops:

Hunci
Tüszőrepit kaptál? Az kimegy 10 nap alatt! Én is arra várok, hogy kimenjen belőlem. Ma vagyok a 9. dpo-n. Azért gondoltam, hogy a hétvégén kéne dobnom egy szép csíkosat! :wink:

Annus
Hamar visszatelepültetek. Reggel is mondták a hírekben, hogy már 7kor vissza lehetett menni!

Athiz
Köszi a drukkot! :D

dita75
 
 


Athiz!
Nagyon köszönöm a drukkot Neked is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dituli!
Részemről péntek reggel tesztrandizhatunk, mi szombaton Komáromba megyünk amerikai autós találkozóra :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu
Fúúúúúúú de izgulok! :oops:

dita75
 
 


Komolyan mondom rájöttem h célja van annak h mindenhol én babásodom utoljára :lol: Addig nekem kell pozitív energiákat küldeni a többieknek,aztán amjd jöhetek én is :lol: :lol: :lol:

Dita,Zsu,Hunci!
Hajrá a +++++++++tesztekhez!!!!!


Hát mi 8ra értünk haza,mert kinn voltunk Soroksáron és onnan haza kellett azért érni!Aggódtam h fel ne nyomják a lakást...ki tudja ebben a mai világban!!!

annus11
 
 


ANNUS
Már azt hittem ma is bombáztok, kezd kihalni a topic!!!! :roll:

dita75
 
 


Én vagyok, csak közben beértem a munkahelyemre....
Csajok, hgy rossz ülni :shock: :shock: :shock: :shock:
Úgy fel vanpuffadva a pocakom, hogy csak na.... szóval alig tudok ülni :oops: :oops: :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Én vagyok, csak közben beértem a munkahelyemre....
Csajok, hgy rossz ülni :shock: :shock: :shock: :shock:
Úgy fel vanpuffadva a pocakom, hogy csak na.... szóval alig tudok ülni :oops: :oops: :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Én vagyok, csak közben beértem a munkahelyemre....
Csajok, hgy rossz ülni :shock: :shock: :shock: :shock:
Úgy fel vanpuffadva a pocakom, hogy csak na.... szóval alig tudok ülni :oops: :oops: :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bocsi a triplázásért :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


ZSU
Csak nem????????????

Nincs vmi jó sütirecepted ami gyorsan megvan és finom?

dita75
 
 


ZSU
Csak nem????????????

Nincs vmi jó sütirecepted ami gyorsan megvan és finom?

dita75
 
 


Hali!

Szeretném, ha megkukkantanátok a hőgörbémet, és véleményt alkotnátok! Ma kíváncsiságból LH teszteltem, és + lett. Most akkor mi vaaaan? Légyszi, mondjatok vmit, hátha okosabb leszek. :)

Köszi előre is!
athiz
 
 


Hát Athiz, ha megint + az LH-d, akkor lehet, hogy még egy pé-d lesz :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Dituli!
Van egy almásom, ha szeretitek.... csak nem tudom pontosan fejből, holnap is jó lesz?
Vagy van egy karamellás muffinom is.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu
Hát ma névnapozunk, úgyhogy a holnap már késő!
De mindegy már megoldottam, csináltam kókuszgolyót és somlóit, vettem fagyitortát, úgyhogy éhen nem halunk!

Fő a pörim, mindjárt csinálom a nokedlit és kész is vagyok! :wink:

Athiz
Há' én eztetet nem étem eztet! :shock:

Annus
Te leszel a sereghajtónk? :shock:

dita75
 
 


Dita!
Azért holnap elhozom a recepteket, hátha legközelebb tudod adni a vendégeknek :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


ZSU
Oksa! :wink:

dita75
 
 


Kellőképpen elfáradtál már???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


NAgyon izgulok érted, hogy mi lesz 5 nap múlva :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szorítok nagyon :idea: :idea: :idea:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu
Már több mint fél órája kész vagyok!!!! :wink:
Szerencsére hamar végeztem, most már csak várom a sereget, aztán fogok elfáradni! :roll:

Mán jöhetnének, mert nincs kedvem megint este tízig robotolni ráadásul terhesen! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Hát ez az... főleg ikrekkel.... dupla fáradtság :wink: :lol: 8)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Dita!

Persze,leszek én a sereghajtó!!!! :lol: :lol: No problem :wink:

Zsu!
Milyen jó az aláírásod,lehet csinálok én is :lol:

annus11
 
 


Annus!

Ügye? Egész jól sikerült és jól megy a katicámhoz :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na megnézem sikerült e megcsinálni! :lol:

annus11
 
 


Annus
Nekem is teccik a Zsuzska felirat, én már régebben találtam egy jót magamnak, úgy hív a párom fia, de azelőtt is utáltam ha így hívtak, most meg főleg! :roll:
Viszont ebben a formában teccik, mert egy vagány csaj áll a JUCUS felirat mellett és a betűk csillognak-villognak! Kár, hogy DITA-ban nincs ilyen! :roll:

Zsu
Ikrek nem hiszem, hogy lettek, egy tüszőből??? :roll:

dita75
 
 


Dita!
szerintem a Dita is nagyon jól nézne ki csillogva, villogva, nem???
Csinálj egyet és kiderül :wink: :wink: :wink:

Szóval nem lehetnek ikrek :?: :?: :?: :?: :?: De káááááááááááááááááár :cry: :cry: :cry: :cry:

Azért hátha :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Dita!

Látod én is csináltam!!!Csak ki kellett vennem az egyik vonalzóm :lol:

annus11
 
 


De kár,hogy nem fértek el íg yegyütt :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na hálistennek, hogy ennyit készültem nem jön senki.... nem is baj... mert fáradt vagyok, apa most jött haza, a főnökök lefoglalták, mert holnap mennek el horvátországba és most találták ki hogy még ez kell a hajóra még az kell, és a páromat ugráltatták mindenfelé. A páromnak annyi ideje nem volt egész nap, hogy egy szál virágot vegyen, persze fél 8 kor már nincs nyitva semmi! :roll:

dita75
 
 


Na akkor jó pihenést, remélem, meg volt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Na ez nagyon értelmesre sikerült :oops: :oops: :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hunci!
Se értesítő, se tesztek :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
De sebaj, én úgy is azt mondtam, hogy augusztusi kismama leszek, elvégre csak holnap lesz 1-je :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kép

Hát ez volt életem egyik legsz*rabb névnapja. :roll:
Ugyanolyan nap volt mint a többi. :roll:
Még a sütiket sem vettem elő, ott rohad meg! :?

Zsu
Nekem is tök soká jöttek meg a tesztek. :roll:

dita75
 
 


Zsu!
Tuti a postán van nálatok, a ragszámRL: 86310005893599
esetleg hívd fel őket.
Kötelező pozitívnak lenned! A10-es teszt tuti kicsattanóan pozitív lesz.

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Hunci
Nekem rosszat küldtél.
Gondoltam ma reggel, hogy ennél szarabbul már úgysem érezhetem magam, hát csinálok egy próbatesztet.
Nagyon nem lepődtem meg az eredményen! :roll:

Szóval szeretnék beírni a panaszkönyvedbe, mert én zebrásat kértem! :twisted:

dita75
 
 


Hunci!
Oksika, hazafelé bemegyek majd, úgyis ott jövök el előttük :roll: :lol:

Dita!
Ne mán, nem csíkozódott be :?: :?: :?: :?: :?:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Helló!

Dita, sajnálom, de szerintem azért még ne add fel, várd csak ki még azt a 4 napocskát, ami ki van szabva, és akkor tesztelj! Remélem, az már zebrás lesz! Drukk

Zsuzska, akkor te holnap tesztelsz, már ha meglesznek a tesztek, igaz? Drukk

Hunci, neked is szurokhegyek továbbra is.

Üdv
athiz
 
 


Athiz!
Micsoda hőszárnyalás, wooooow :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Hajrá, hajrá!!!!

Hazafelé meglátogatom a póstát és megtudakolom, hogy mi van mán ?????????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Dita!
Te meg rossz tesztet vettél ki a csomagból, arra a negatív volt ráírva!!!![/b]

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hol lehet ilyen szép betűket gyártani?

Nekem csak ezem van, de a Jucust nem igazán szeretem:

Kép

dita75
 
 



Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kép

dita75
 
 


Dita!
Wooooooowwwwwwwwww :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tök jó lett :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Hunci!
MEgjöttek a tesztek, csak én sem a csíkos fajtából kaptam :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jaaaaj, lányok, kéretik a terhességi teszteket REGGELI ELSŐ PISLANTYÚBÓL CSINÁLNI :!: :!: :| És azért még ne adjátok fel légyszi! Pusz
athiz
 
 


Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Athiz!
Hát igen..... így jár az, aki nagyon türelmetlen :oops: :oops: :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: