Új privát üzeneted érkezett!

Szia Katerina!

Nekem nem fájt a HSG, kicsit kellemetlen volt. Én még ilyen összetapadós cipőbe nem jártam. Én átjárható vagyok és várjuk a csodát.

Erzsébet pasikra nem érdemes várni. Mondjuk az én párom imád üzletekbe járni, nézelődni. Neki nem kell 2x mondani, hogy menjük boltba. Már 20 hetes vagy? Már látták a nemét ugye? Szerintem írtad is csak lukas az agyam és elfelejtettem.

timejka
 
 


Timejka: igen úgy néz ki kislány :D nagyon szorítok hogy kövesd a példánkat és Monic után te is áll be a sorba :D Katerina: én szintén nem voltam átjárható és a hsg nekem is egy szörnyű élmény volt iszonyatosan fájt :oops: de megérte mert rá 1 hónap kihagyással megfogant a mi kis Nellikénk. Kívánom, hogy neked is sikerüljön :)

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép
erzsebet0312
 
 


TIMEJKA

Pénteken annyi csoda lesz majd itt! Már hajnalban pisilj nekünk egy szép csíkosat! Igzulok nagyon! Tuti sikerült!

A férjedet ha megúntad én átvenném szívesen! :wink: :D
Nem elég, hogy jól néz ki még vásárolni és nézelődni is szeret!
EGY ÁLOMPASI!!!! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Enyim ilyen szempontból (is) katasztrófa! Nem is tudom mit szeretek benne! Na jó ez enyhe túlzás, mert azért vannak jó tulajdonságai is! :P :D
A legjobban azt szeretem benne, hogy meg tud nevettetni, tök jó humora van! :lol:

KAT
Szia itt is!
Hát még mindig nem tudok semmi okosat hozzáfűzni a dologhoz! :roll:
Sajnálom hogy a műtéted ilyen fájdalmakkal járt. Én sem emlékszem vissza rá jó szívvel, de ha azt mondják újra kell mennem, hát megyek!
De nekem ha azt mondják, hogy ugorjak bele a Dunába a Gellért hegyről, mert attól lesz gyerekem én azt is megteszem! :roll:

Remélem hamar találtok/találnak gyógyírt a problémáiktokra! +++++++++++++++++++++

dita75
 
 

 
 

Katerina,

kívánom neked, hogy úgy mint Erzsébetnek megfoganjon a csodababa. Nálunk ő a legjobb példa arra, hogy elzáródott petevezetékekkel is lehet spontán baba!

Timejka,

a péntek tényleg nagyon izgalmas nap lesz, nagyon izgulok érted! :wink:

Erzsebet,

jobban jársz ha anyukáddal mész, Timejka férje kivételével a pasik nem szeretnek vásárolni, az én férjem is ilye :?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Dita Te leszel az első akinek szólok ha megunom a párom.

Köszi csajok, már én is izgulok.

Minden pasiba van valami jó, amiért szeretni lehet nem?

timejka
 
 


Szevasztok Lyányok!!!
Timejka: jujjj, de izgalmas most minden. Nagyon várom én is a tesztes híreket, addig drukk ezerrel. Én ma a 27. napon vagyok, mensi még nincs, de már fáj a hasam, cicim, tehát sajna sztem jönni fog :-(
Dita: most akkor hol tartasz szívem virága? 3. inszem előtt?
Kat: sajnálom a hsg élményt...Most mégjobban elment a kedvem tőle...még előtte vagyok.
Mi költözködünk még mindig...Úgy érzem sosem lesz vége :) Még net sincs otthon. Így meló mellett elég fárasztó, meg azt unom borzasztóan, hogy immár 5 hete kupiban élünk. De boldog vagyok, mert együttélünk!!!! :D
Vendég
 


Az én férjem is kivétel ami a shoppingot illeti. Imádja:-)
Főleg a barkácsboltokat:-) De ruhaboltban is türelmesen végigvárja, amíg végigpróbálom az össze cuccot:-)
Vendég
 


GIOIA
3. inszem előtt vagyok a 13. napon, ma voltam uhun és nem lettek nagyon jók az erdmények, mert csak 5 mm a mnyh.
Jobb oldalt 13,5, 15 mm
Bal oldalt 17, 12, 13 mm

Pénteken újra kell mennem addig beveszek 3 raklap méhpempőt, meg még nem tom mit, hgoy vastagodjon a mnyh.! :roll:

A te férjedet is bevállalnám, szólj ha megúntátok a házaséletet! :lol: :lol: :lol:

ERZSEBET
Ha tudnék vezetni nem lenne gond nálam ez a dolog, mert beülnék az autóba és mennék. Motorozni már tudok, de arra sincs jogsim. Most tanulom a kreszt. Ha meglesz akkor huss, egyfolytában boltolok a férjemet meg egye itthon a penész! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nincs valakinek tuti receptje a mnyh. vastagítására express gyorsan?

dita75
 
 


Gioia jobb ha odafigyelünk a Ditára, mert egyszer csak azt látjuk, hogy ellopták a férjeinket.

Én a 26. napon vagyok ma. Olyan jó, hogy itt mindenki szorít mindenkinek. Ez jól esik.

Dita a sok-sok folyadék és fehérje nem segítene? Én se vagyok vastag mnyh. tulajdonos, most 7 mm volt a 14. napon.

timejka
 
 


Timejka, akkor még mindig egy ritmusban pörgünk ciklust illetően:-) Én már 4 napja minden nap azt érzem, hogy mingyá megjön
Vendég
 


Igen Gioia együtt vagyunk jóban-rosszban. Én semmit nem érzek. Azt se hogy megjön, azt se, hogy nem. Vettem tesztet, holnap reggel megcsinálom.

Jó lenne ha már egyikünknek se jönne meg egy darabig.

Mikor lesz nálatok rend Gioia? Már tényleg régóta tart ez a hadiállapot nálatok.

timejka
 
 


TIMEJKA
GIOIA

:oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:

Ja és mindkettőtöknek drukk! (férjlopás ide vagy oda! :lol: :lol: :lol: )

dita75
 
 


Dita Te rendes csaj vagy, úgyhogy ha ellopod, vagy én viszem a férjem, tudom, hogy jó helyen lesz.
Iszol sokat? Tejtermék, fehérje, stb?

timejka
 
 


sajna nekem már húz a hasam, meg lejjebb is, úgyhogy gondolom a szokásos kínok közt jön majd meg, csak bírja ki amíg hazatekerek, mert bringával jöttem.
Mikor lesz rend? ...hm...hát ha a férjem terveit mind megvalósítanánk, úgy félév mulva. :x Meglátjuk...Jó lenne haladni, csak több dologhoz pénz kell.
Vendég
 


Dita: épp írta az egyik csaj egy topicban, hogy első inszem előtt áll, de már attól tart, hogy eleve úgy csinálják a dokik hogy ne sikerüljön, hogy a lombik statisztikákat növeljék...Szar lenne ha így lenne...
Vendég
 


Ki vót az? Ma én is hallottam akkora ökörségeket, hogy még buszozni meg mosogatni sem lehet inszem után, meg ilyen baromságokat! Eszem megáll!

dita75
 
 


Gioia!
Nagyon remélem, hogy nem lesz neked rossz a hsg. :) Talán én kivétel vagyok. Tudod a mellettem fekvő lány szinte meg sem érezte, bár neki az egyik petevezetéket eleve nem is nézték, szegénynek már korábban eltávolították.

Norcultot én is szedtem, és legkésőbb a harmadik napon jött a mensi erős görccsel, de aztán alig valami kis hasfájás és három nap alatt abba is maradt teljesen a piri. Ez a múlt ciklusban volt és most is csak három napig volt vérzésem. :) Ez tetszik. Remélem valami pozotív irányban változott.

Kezdek kíváncsi lenni a szóban forgó férjekre! :D Bár az enyém egy angyal, csak néha fejjel megy a falnak. Kos a drágám. :D

A kérdésemmel kapcsolatban pedig több dolgot is megtudtam, leírom, mert hasznos lehet. .1. Többen írták, hogy elzáródott petevezetéket állapítottak meg HSG-n és mégis lett spontán baba. 2. A HSG nem teljesen megbízható módszer, de ez jár a legkisebb "felhajtással". A lapar+hisztero a legmegbízhatóbb. 3. Ha a tubaszájadék fedettnek tűnik hiszteroszkópián, az nem jelent semmit, lehet hogy csak a méhnyálkahártya takarja. Ettól még lehet inszem és spontán baba is. Ezt egy orvos írta nekem. 4. Hajrá mindenkinek, bármit is mutatnak a leletek! :)

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


KATERINA
Igazodjon ki valaki az orvosokon. Mindegyik mást mond!
Az inszemes topicban vagyunk vagy 20-an akik inszemeznek(tek) és mindegyik lánynak mást és mást mondanak erről-vagy arról.

Ezt kell szedni azt kell szedni, feküdni kell, nem kell feküdni, kekszelhet, nem kekszelhet..... sokszor csak kapkodom a fejem, hogy most akkor mit lehet mit nem!

Ráadásul vannak olyan esetek mint pl. a mai, hogy az egyik lány vékony mnyh.-t produkált és kapott rá tapaszt! Én ma szintén rossz eredménnyel jöttem el mindenféle gyogyi nélkül. Megvettem azt a tapaszt, de ilyenkor úgy vagyok vele, hogy nem okozok-e valami kárt ezzel. Egy csomó mindent nem úgy csinálok ahogy ők mondják, mert a lányokra hallgatok! De ha ők nem lennének egy csomó mindent nem is tudnék. Az orvosom nem egy szószátyár! :roll:

dita75
 
 


Dita szerintem hamarabb hallgatunk egymásra, mint az orvosra. Hogy milyen hülyék az orvosok. A következő esetben a műtős: Anyósomat tegnap vittem kórházba műtétre. Ma letolták a műtőbe, előtte ugye szuri, hogy kábítsák. Lent a műtőbe kiderült, hogy a műtős fiú nem jó beteget vitt le, nem az anyósomat kellett volna. Én úgy kiakadtam.

Katerina nekem a fiam Kos, és szörnyű tud lenni. Tényleg fejjel a falnak.

timejka
 
 


TIMEJKA
:shock:

dita75
 
 


nnna nem szidni a Kosokat, én is az vagyok :-)) A férjem meg skorpió....wowww! Jó kis párosítás, mi? :.)
Vendég
 


Timejka: teszt mit mutat??? (még nekem sem jött meg :) )
Vendég
 


GIOIA
Skorpió!!!!!!!!!! Akkor visszaszívtam, marad Timejka férje! :lol: :lol: :lol:
(remélem baba miatt nincs piri)

TIMEJKA
???

dita75
 
 


Viszont közös pontunk drága férjemmel, hogy az ascendensünk mindkettőnknek Nyilas:-) Azér nem rossz a skorpió ám, csak ne legyen belőle ellenség :D
Hisztis picsa vagyok, minden percben bőgnöm kell, úgyhogy piri sztem érkezőben. Pár napig ittam palástfűteát, lehet az tol rajta picit.
Nem tesztelek az tuti....Elegem van a nega tesztekből
Vendég
 


Dita, mikor lesz végül a 3. inszem?
Vendég
 


GIOIA

Előző pasim skorpió volt............ pfúúúúúúúúj.......
Férjem fia skorpió ..................... (nem is tom mivel illessem) :roll:

Köszönöm nekem elég is volt!

Nem tesztelsz????

Akkor majd méregesd a pocidat! Ha kerekedik terhes lettél, ha nem akkor passz! :lol: :lol: :lol:

A 3. inszem nem tom mikor lesz, valszeg vasárnap!
Holnap megyek megint tüszőkukucsra és ha bent minden oké akkor vasárnap reggel inszem!

dita75
 
 


Timejka4 Hány éves a fiad? :)

Dita! Nem javul a helyzet a kisfiúval? :? Gondolom tudja, hogy babát akartok.

Gioia! Mensi előtt én is nagyon "hisztis picsa" tudok lenni. :D Olyankor legszívesebben jól felpofoznám magam. :) Egyébként én meg szűz vagyok. Békés természet, birka türelem. Na de akkor....

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


KAT :lol: :lol: :lol:

Mai munkahelyi viszonyok: :twisted:

Ha valakire haragszol, sokat segít, ha nyugodtan leülsz és elgondolkozol rajta :o)))

Kép

dita75
 
 


Negatív lett a teszt.

Katerina a fiam 6 és fél éves.

Gioia nekem nincs bajom a kosokkal, csak tényleg fejjel neki a falnak.

timejka
 
 


TIMEJKA

Kép itt is :cry: :cry: :cry:

dita75
 
 


katerina: az előbb azt olvastam : én még szűz vagyok :D

Timejka: sajnálnám, de sztem korai volt a teszt :wink:
Vendég
 


Gioia holnap van mensinek az ideje, illetve nincs. Szerintem már kimutatta volna. Mindegy, ez van. Bár igazad legyen, hogy korai volt.

timejka
 
 


Nekem mindenki azt mondja mindig, hogy mensi elmaradása után egy héttel kell tesztelni...akkor már tuti kimutatja. Multkor már a 30. napon voltam, 28 naposak a ciklusaim, teszteltem és persze aznap du. megjött...Szval ma a 28. napomon vagyok, nyugisan várom a mensi érkezését (egyelőre 8) )
Vendég
 


Sziasztok!
Nekem a jövőhéten (talán hétfőn, majd még telefonálnom kell) lesz a HSG-m, és nagyon félek! (attól is, hogy azt mondják, nem vagyok átjárható, meg magától a beavatkozástól is) Ráadásul nem a saját orvosom csinálja, hanem úgy kaptam egy telefonszámot, így SEMMIT nem tudok róla (csak hogy röntgen kontrasztanyagot vezetnek végig).... :oops:
Utcai ruhában csinálják, vagy vinni kell hálóinget? Mennyi ideig tart? Odaadják a kezedbe a végén a röntgenfelvételt is, vagy csak a leletet (azt olvastam, hogy el kell kérni a röntgenfelvételt is, csak nem tudom, odaadják-e), mennyit kell "zsebbe" fizetni érte? Mennyi ideig tart? Vérzés előfordulhat, ha össze van tapadva a petevezeték? Ha egyáltalán nem fáj, az azt jelenti, hogy átjárható vagyok, ha meg fáj, az meg azt, hogy nem? Elaltatnak, elkábítanak, vagy teljesen "ébren" csinálják? SEGÍTSETEK!
Bocsi a sok kérdésért! :oops:
Én ultrahangos átjárhatóságit szerettem volna, de sehogy se tudok rá orvost keríteni, aki megcsinálja (nem Budapesti vagyok), meg nagyon drága is lenne. :(

Előre is köszönöm a jótanácsokat, infokat!!!!!!

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


ultrahangos dokit ismerek aki csinálja, de valóban drága, 40ezer forint.Budapesten a III. kerületben, dr. Kulin Sándor
Én csak azt nem értem, hogy vki mégiscsak elküldött erre a vizsgálatra, nem? Mármint doki. Ő nem mondott semmit róla? Mármint legalább abban a témában, hogy kérd-e el a rtg felvételt.
Vendég
 


ja, rana, ha az első oldalra mész, ott egész sok dolgot leír több lány is mindkét hsg eljárásról.
Vendég
 


Köszi Gioia!
Hát aki elküldött erre a vizsgálatra, nem mondott semmit. Vagy azt gondolta, tudok úgyis mindent, vagy nem is érdekelte. Sajnos elég sok doki ilyen szerintem. Ha meg kérdezel, nem szívesen válaszolnak. Ezért gondoltam, hogy itt tájékozódom, mert telefonban meg gondolom pláne nem fog válaszolni. :(
Jó amúgy a mottód! :wink:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Sok info van a neten is, én is előtte állok még, mert marhára félek tőle. Szval itt a topicban van a Jaimee, akinek ha megnézed a profilját (talán úgy egyszerűbb) van blogja, amiben leírta nála hogy ment. Ime a profil linkje, nem tudom sikerül-e rálelni ezáltal. Bocs jaimee, hogy az oldaladdal szakszervezetkezem, de nem vagy itt!!!! Hol vagy különben is?? :D Szval: http://www.babanet.hu//tarsalgo/profile ... le&u=30441

Nekem a dokim azt mondta, hogy elmegyek a rendelésére, megcsinálja és mehetek haza (vinni kell azért betétet és fájdalomcsillapítót). De nálam persze tapasztaltabbak vannak itt, akik már rég túlvannak rajta.
Vendég
 


GIOIA
Akkor nem csoda, hogy Katerinának nem jött még össze a baba! :lol:
Persze egy héttel utána tutira kimutatja, de elvileg a várt ill. nem várt mensi napján már muszály lennie csíknak. Még ha halvány is!
Inszem után 15. napon mondta nekem a doki is a tesztet!

RANA
Itt egy tapasztalt csaj!
Nekem laparoszkópiás volt ami azt jelenti, hogy a köldököm alatt és a petefészkemnél egy-egy pici lukacskát ejtettek. Az egyikben egy kis kamerával bekukucskáltak az egész belsőmet végigpásztázták vele. Reggel éhgyomorra mentem a kórházba kaptam egy nyugtatót meg valami szurit, gondolom fájdalomcsillapító. Rá 10 percre már vittek is a műtőbe ahol elaltattak. Az anesztes doki előtte tök őszintén elmondta,h ogy mit fognak velem csinálni altatás után. Ledugnak egy csövet a torkomon, gázzal felfújják a pocakomat és egy kék színű anyaggal vizsgálják az átjárhatóságot. Nálam minden rendben volt. A műtét után fájt nem mondom, hogy nem, de volt már ennél rosszabb. Másnap reggel hazaengedtek (még két napig kéket pisiltem, szupi volt :lol: :lol: :lol: ) és hétfőn már mentem dolgozni. Ja szerdán volt a műtét. Nem kellemes, de ki lehet bírni. Van aki egyáltalán meg sem érzi az egészet. Ez gondolom eljárásoktól is függ.
Sok sikert, ne félj tőle mindenki túléli..... a szülés rosszabb lesz! :wink: :lol: De hát mi akarjuk! :wink: :lol:

dita75
 
 


Sziasztok lányok hú mennyit írtatok. Én otthon voltam tegnap este anyuéknál aludtunk és reggel mentem fordárszhoz és most tiszta jól érzem magam hogy rendberakták a fejem. Kedden megyek dokinénihez a Rókusba. Remélem megnézi Nellust :D Timejka: :oops: össze jön az amikor nem is gondolnád :wink: Dita: akkor most érted kell majd izgulni?? :wink: :D Monic: legközelebbi dokibácsilátogatás?

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép
erzsebet0312
 
 


Erzsebet
Ma én is pedikűrösnél voltam, jövő héten fodrász, utána meg kozmetikus.
Nyár elején voltam utoljára, asszem ennyi kijár. Jó volt dumálni a csajjal, meg a kényeztetést is szeretem. Sajnos a fodrászom nem mos jól hajat..... a húga egyszer mosta helyette azt hittem elélvezek..... nagyon jól csinálta...... :shock:

Hát ha minden jól megy vasárnaptól két hétig megint paraolimpia lesz, hogy sikerült-e vagy sem! Azért ha a harmadik sem akkor nagyon a lombik felé kacsintgatok! :roll:
Ezt azért sosem gondoltam volna! :roll:

dita75
 
 


HÁT OLYAT nevettem Dita szóval a hugi hm :wink: én is imádom ha baszkurálják a hajam sűrűbben kellene fodrászhoz járnunk nem?? :D :) hehe Ditulim meglásd sikerülni fog mostmár ..... ennyi várakozás utánn :lol: :D

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép
erzsebet0312
 
 


Amíg a nővéremmel együtt laktam mindennap fésülgettük egymást!
Tök jó volt! Befontuk a másik haját meg ilyenek.
Ez a fodrász jól vág, meg ő találta ki a pink csíkokat is fejemre, de csapnivalóan mos hajat. Annyira durva és nem alapos. Egyszer nagyon tele volt és nem volt ideje mosni szólt a hugának, hogy jöjjön segíteni.
Ilyen jól még senki nem csinálta, pedig én amikor még táncoltam a Hajas szalonba csinálták a hajunkat, ott külön fejmosó volt, de azok nem voltak ennyire jók. Mondjuk ott még a fodrász is mindig megkínzott, mert olyan idiota fellépti friziket találtak ki, jól tönkre ment a séróm tőlük! :twisted:

dita75
 
 


Dita nehogy lecseréld a párod a fodrász hugára! Most már jobb lesz odafigyelni rád!

Nekem is kéne menni ide-oda, de nincs időm. Meg a Bencét sincs kedvem meló után elvinni a mamához, hogy szépítgessenek.

Erzsébet, hogy nincs, hogy "ha nem gondolák rá". Sajnos mindig jár az agyam.

Mindegy mert olyan nyugodt vagyok, nem idegbajoskodok. Majd a természet eldönti.

timejka
 
 


Sziasztok,

Katerina,

én is úgy olvastam, hogy még szűz vagy :lol: :lol: :lol:
Én halak vagyok, Pindurka halak lesz, férjem vízöntő, ő már nehezebb eset, de a saját jegemmel tökéletesen elégedett vagyok :wink:

Dita,

a fodrásznál én is a fejmasszázst szeretem a legjobban :wink: Nekem hárman szokták felváltva és a háromból egy van aki nagyon jól csinálja, egy nagyon durván, egy meg nagy unottan.

Erzsebet,

jövő héten megyke dokihoz, de holnap felhívom mert nem tudom, hogy előbb vizsgálat lesz-e vagy uh, és az uh-t sem tudom hol van mert eddig hüvelyi volt a nőgyógyászaton, most meg szerintem a szülészetre kell majd mennem. Nagyon várom már, hogy láthassam Pindurkát. És most apa is jön velem :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


MONIC
Ez szuper! Apa biztos ríni fog mint az anyátlan malac! :lol: :lol: :lol:
Kérünk Pindurka képeket! :D

TIMEJKA
Énekeld azt a Szandi dalt, hogy " Nyugi Doki csak a szívem fáj! " :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Tudja a fene az ezsem hol jááááááááááár.... valahgyo így folytatódik. Elmegyek megtanulok újból gépelni, mert nem megy most.

timejka
 
 


Monic: én is kedden megyek majd fél 4-re adja a beutalót a terheléses cukorra, meg remélem bekukkant Nelluskához is :D

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép
erzsebet0312
 
 


Mai uhu:

Egy normális tüsző van ami repeszthető! 19*20 milis.
A méhnyálka csak 7 milis. Nem nagyon bíztatott a dokker.
Azt mondta hogy két választás van? vagy várunk hétfőig hogy jobb legyen az eredmény, de akkor lehet közben elveszítjük a tüszőt, vagy ezekkel az eredményekkel vasárnap inszem! A vasárnapot választottam!

Csináltam egy optimista vonalzót! CSAKAZÉRTIS!!!! :twisted:
Majd én megmutatom a dokkernak, hogy ilyen erdményekkel is be lehet babásodni!

dita75
 
 


Dita drága, nagy drukk, gondolok Rád vasárnap!!! Addig is szépséges hétvégét mindenkinek!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: