Új privát üzeneted érkezett!

Jajj jenny tök jól elszórakoztattál
hát a cikked :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

itt a GÓLYA csajok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


jenny!!!!!
látod én téged várlak :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: nekünk a mostani akcios honap elég csődös lesz igy decemberbe eggyütt HAJRÁÁÁÁÁ!!! :lol: :lol: :lol: .de jo most Kriszta lesz mama,utána meg mi jennyvel :lol: :lol: és velünk együtt a többiek is mert magunkal rántjuk őket is!!!!!!!!!!!Jenny akkor miért nem mész már most dokihoz már akkor mindegy az az 1 honap.lécccciiiii :lol: .szerintem mond meg apának hogy akkor inkább most mennél dokihoz!!!én is most megyek szerdán :oops: .jaaaj izgulok is.meg azért bele kell kalkulálni hogy nem biztos hogy elsőre sikerül.(habár még fiatalok vagytok :wink: )
én már erre is gondoltam amikor 22 éves voltam meg 25 egyből csücsült a golya a kéményünkre.most meg 30 vagyok márciusba már 31 éééés nem csücsül olyan hamar.szerintem van benne valami hogy 20-30ig jo babaát tervezni.bár ezt biztos sokan cáfolják!!!

nagyon jó a kép
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

bogyó
bogyó77
 
 


Köszi csajszik, igyekeztem! :lol:
Bogyóka, dokihoz eredetileg csak januárban akartam menni, mire eltelik 3-4 hónap a gyógyszer abbahagyása után. Azt szeretném, ha a dokibácsi mindent szépnek látna odabennt és 100%-ig támogatná a bebabásodást. Igy is már engedtem egy hónapot. :lol: Az esküvőig meg nagyon úgy néz ki, nem tudunk várni. Főleg apa, ő már annak is örülne, ha ma azt mondanám, gyerünk papó, vágjunk bele! ( azért szorgalmasan gyakorolunk ám :oops: )
Szóval Bogyóka, vágd az utat, én majd követlek!
Amúgy nekem azért is jó lesz, mert mire én anyucika leszek, ti már mindent fogtok tudni a terhességről, meg a gyereknevelésről és tudtok majd nekem segiteni! Tisztelet a kivételnek, aki ugyebár már mami... :P
Sajna én is már 29 vagyok, nem vagyok egy friss pipihusi. De talán korábban nem is akartam szülni olyan nagyon, meg nem volt olyan párom, akinek mertem volna.
NYuszifülke, örülök, hogy felviditottalak!!!!

Kép
jenny29
Mór
 
 

 
 

mondjuk tényleg nagy felelőség babát vélallni!!!!és a gyereknevelés,hááát na.erről most nem kezdek irni mert nem akarok okoskodni.mindenkinek magának kell megtapasztalni.....de a legfontossabb hogy MINDEN AZ ELSŐ ÉVBEN DŐL EL.ugy gondolná az ember hát olyan picike még stb stb.....de amit az elején elront az ember azt soha nem lehet helyrehozni!!!!!!(kényeztetés,hiszti engedése és még sorolhatnám)boltba mit kap meg és mit nem.....pl:nálunk egy nagyon jo bevállt modszer hogy mindig 1 valamit választhatnak,nem azért mert nem tudnánk megvenni 2 félét.már volt olyan i hogy 2 akart akkor valamit vissza kelett tenni.a szivem szakadt meg de ha egyszer enged az ember akkor.....sajnos nem mindig sikerül mindenben ennyire határozottnak lenni.de a boltbamenés és az esti alvás az nagyon megy abbol nem engedünk.nálunk 8-kor alvás van és mivel igy szokták meg nem is ellenkeznek.igy jut idő egymásra anélkül hogy minden mondatunkba ötször közbeszoljanak........

bocsi hogy itt osztom az észt :wink:

pussz bogyó
bogyó77
 
 


Sziasztok!
Na végre sikerült regisztrálnom. A férjemmel mi is babaprogram folyamatában vagyunk. Szerdán, és csütörtökön volt inszemem Pécsen, segítsetek tanácsokkal, hogy mit tegyünk, hogy sikerüljön elsöre. :?:
matyika79
 
 


jenny:mikor lessz az esküvő????és akkor pocakal leszel menyasszony,nem mintha baj lenne csak akkor nem tud ugy mulatni az ember meg a nászút... :lol: mi betegre táncoltuk magunkat :lol: :lol: :lol: :lol: .bár lehet idővel másképpen értékeli az ember és a családalapitás mindennél fontossabb :lol: :lol: :lol: ami nagyon jóóóóóóóóó :lol: :lol: .

jol elbeszélgetek itt magammal :roll: de legelább eggyezik a vélaményünk.hehe

bogyó
bogyó77
 
 


szia üdv itt nálunk!!!nagyon jo helyen vagy :lol: .
én sajnos nem tudok ehez hozzászolni.ez beültetés?????szerintem sokat kell pihenni hogy jol megtapadjon.mi iszogatunk teákat,de nem tudom hogy ilyenkor lehet e?????
nekem van két kisfiam,de ehez a témához hááát nem biztos hogy tudok szolni :shock:
mi is ez pontossan már olvastam de ha lenne kedved frissithetnéd a kis memóriámat!!!!

bogyó
bogyó77
 
 


remélem nem csak én vagyok ilyen tájékozatlan :oops: :oops: :oops:
bogyó77
 
 


Hát csak annyi, hogy a férjem adott mintát, rá két órára simán ambuláns vizsgálat során katéterrel befecskendőzték az anyagot, majd kis pihenés után jöhettünk haza. De az egész előtt 2 naponta hasba inekciózás, majd tüszörepesztő inekció volt.
matyika79
 
 


akkor jol gondoltam!!!!!nem tudom szerintem pihenjél sokat,ilenkor ez a legjobb hogy jol megtapadjon.nálatok mi volt a gond???miota probálkoztatok?????

többiek van valami ötlet????ugy mondanék okosat de nem megy.ott nem mondtak semmit hogy most mi fog történni mi lesz vagy ilyesmi.mit kell érezni?????????mikor kell visszamenni????

bogyó
bogyó77
 
 


Nem mondtak a sok pihenésen, és sok szexen kívül semmit. Két hét múlva kell tesztet csinlni. Sok vitamint szedek. Egyébként 3 éve probálkozunk a férjemmel. Decemberben csinálták meg a laporoskopiát, és akkor derült ki, hogy a jobb oldalam le van záródva, de nem nyitották meg, mert fenn áll a méhen kívüli terhessék esélye. Egyébként Pécsre járunk a Szülészeti Klinikára.
matyika79
 
 


akko kivánok sok szerencsét és izgulunk értetek!!!! :lol: :lol: biztos fog sikerülni mert elvileg mind a ketten egészségegesk vagytok.egy kis elzáródás meg nem okozhat gondot!!! :lol: :lol: :lol: .az elzáródásnak vannak jelei vagy csak nem estél teherbe és azért javasolták????

bogyó
bogyó77
 
 


Nem lettem terhes, hiába probálkoztunk. Meg mikor májusba lekerültünk Pécsre a mostani dokikhoz (Dr. Vizer, És az andrológusok, mert Ők csinélják a beavatkozásokat) akkor derült ki, hogy magas a prolaktin szintem. Most szedek egy csomó gyógyszert. Reggel-este bromokriptint, folsavat, csak reggel szívgyógyszert, és Elevitet.
matyika79
 
 


Ja és 3-szor kell hüvelykúpozni magam. Szóval nem unatkozom.
Két párral is megismerkedtünk most a beavatkozás során, az egyik pár másodszorra volt a másik 8-szor. Szóval ilyen arányban sikerülhet. :!: :!: :!: :?
matyika79
 
 


hát ez már jo bonyolult nekem,tényleg reméljük hogy sikerül!!!!!!és ha mondjuk nem sikerül elsőre(ez nem fog előfordulni :lol: )akkor mikor lehet ujra ezt az eljárást csinálni??
én a gravidát szedem meg teát iszom.cickafark+palástfűt délelőtt 1 bögrével meg délután 1 bögrével.nekünk ez lesz a 4.honapunk.igy hogy van két srácunk nem vetem alá magam semmi kellemetlen és fájdalmas vizsgálatnak,és a férjecskémtől sem várom!azért sajnálom hogy ilyen bonyolultan sikerül csak nektek,de legalább sikerül!!!!!! :lol: :lol: :lol: .szóval 2 hét mulva tesztelsz???? :lol: :lol: :lol: HURRÁ!!!!!

bogyó
bogyó77
 
 


miért kell a hüvelykúp?????
de neketek meg elsőre fog sikerülni :lol: hehe.bár ne éld bele magad mert ha nagyon várod nagy lesz a csalódás,csak lazán az is fontos,hogy NE görcsölj!!!!!!!

bogyó
bogyó77
 
 


A kovetkező hónapba, majd 1 hó szünet, és utánna lehet folytatni a TB 6-ot fizet, a többi saját zsebből megy, de 3 után ajánlott a lombik, amit a férjem nem nagyon szeretne, csak legvégső esetben (ikrek miatt).
matyika79
 
 


A hüvelykúp állítólag a megtapadás elősegítése miatt kell, de ha terhes vagyok :?: :?: :?: , akkor a 12. hétig kell hasznélni, mint a bromokripti gyógyszert. Nem görcsölök, mert már volt, hogy azt hittük, és közben mégsem jött össze.
matyika79
 
 


holnap jövök most elköszönök mert megyek bebujok az ágyacskámba!!!!jövő héttől hajrázunk aztán majd lázjiuk!!!!!

pussszzzzz mindenkinek!!!!

bogyó :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
bogyó77
 
 


Na megyek én is tévét nézni, mert már elfáradta. Holnap jövök. Helló mindenkinek. Jó éjszakát!

Matyika :D :D :D
matyika79
 
 


Jenny:Nagyon tetszett a cikked!!! :lol: :lol: :lol:
Remélem mindnyájunkat a kellő időben megtalál a babahozó gólya,csak győzzük kivárni!!
Bogyó:Lazíts!!Enged el magad és meglátod, hogy hamarosan a Te pocakodnak is lesz új lakója, hisz csak 1 bizonyos napon kell apával célt érni és az ki tudja mikorra esik......Lehet akár most novemberben is a 2 nap közül az egyiken :wink:
Kismamik, ugye sokat pihiztetek ma is??

Nagyon jó volt a mozifilm!!A másik Én a címe, nézze meg aki tudja!Olyan jól eltelt ez a mai nap.Náunk a 7vége mindig csak 1 napból áll, mert apa minden másnap dolgozik,de most sikerült a pihizés mellé beiktatnuk egy kis mozit+sétát+főztünk+.... :lol: Holnap meg egyedül leszek... :( De nem búslakodom ezen majd, hanem inkább benézek Hozzátok!!
Addig is Jó éjt!!

Csubi
csubi
 
 


Sziasztok csajszikák!

Bocsi, hogy nem voltam délután, de megint sikerült bealudnom, 9-kor keltem fel. :oops:
Na de én ma is hajnali 4-kor keltem, mert melóztam.
Köszi a gólya miatti dicséreteket, szivből csináltam, csakis Nektek!!!!! :wink:
Bogyó, én szivesen hallgatok mindenféle gyereknevelési tanácsot, mert szülni kell, azt jó esetben nem lehet elrontani, de a nevelés...Nekem tetszik nagyon, ahogy anyám csinálta velünk, nem vagyunk követelőzősek hugommal, sokáig szerényen éltünk, be kellett osztani, ami van, meg szeretni egymást. Talán csak az önállóbbá nevelésre hatnék oda jobban, mint anyu. Ő kiny....a a s....ünket, finoman fogalmazva, tesóm ezt a mai napig ki is használja, mert ő még otthon lakik. :)
Ez az egyet választós tök jó taktika! Én sem birom nézni, mikor egy kisgyereket a földön csúsztatva és bömbölve kell kirángatni a boltból. A másik meg az, amikor a 3-4 éves gyerek elküldi a francba az anyját ott a boltban mindenki füle hallatára. Na, ilyenkor elkap a harci ideg... :evil:
A csúnya beszédre én nagyon ki tudok akadni, ha egy pici gyerek szájából hallom.
Az esküvőt tavaszra terveztük, május körül, lehetne hamarabb is, de egyrészt anyagilag még nem vagyunk a toppon, másrészt én télen nem akarom. Pici esküvő lesz, mert inkább babára költünk. Nekem már volt egy házasságom, sajna elváltam. Vagyis most már nem sajna, mert azóta megtaláltam életem párját!!!:)
Akkor én is kitáncoltam, kimulattam magam, a nászút is megvolt, de most nem ez a fontos.
Majd meglátjuk. Ha csak pici pocim lesz akkor, az nem baj, akkor megtartjuk, de ha már nagyobb, akkor tolódik az esküvő a baba születése utánra. (meg ha leadom a 20 kiló felesleget.... :lol: )
Amúgy is csak vacsi lesz, buli nem hiszem, apukám lábadozik egy komoly műtétből úgyis.
Matyika, üdv itt, átvetted tőlem a stafétabotot, már nem én vagyok az újonc! :lol:
Nagyon édesek itt a lánykák, angyalok és mindenben segitenek. Én már függő vagyok tőlük! :D
Az inszemről sajna én sem tudok semmit, és most nem elzavarni akarlak, de azt hiszem van egy ilyen cimű topic, ott talán felvilágosultabbak nálunk.
A magas prolaktin szintről meg annyit, hogy nem értem, először miért nem a természetes anyagokhoz nyúlnak az orvosok, mert éppen erre a problémára ajánlják a barátcserjéből készült kapszulát.
Matyika, itt utána tudsz nézni, meg meg is lehet rendelni, ha nincs a környéketeken biobolt.


http://babatervezok.otthona.net/fvl.shtml

Az oldalon belül pedig a shop részen keresd, ott pedig a homeopátiás szereknél.

Csubi, ez akkor nagyon romantikus nap volt számotokra! :P
Ha a nap vége is ilyen volt, akkor talán van esély egy kishercegre? :wink:

Jó éjt lányok, holnap délután benézek, mert a délelőtt a kotyvasztásé...
Hajnalban óraátállitás, senki ne feledje!!!!!Tovább alhatunk egy órácskával, de jó!!!!

Puszi Nektek!!!

Kép
jenny29
Mór
 
 


Sziasztok :)

Nyuszikám
(ugyi nem baj ha ide irom a lényeget.)Majd kapsz mélt is...egyszer....Kivagyok :cry:

Szóval,nem vagyok zseni görbébe,,,de sztem egyáltalán nem kell temetni ezt a hónapot,komcsi!!!! :)
Volt tf. 16. leesett a hőd,aztán vissza vágtatott...az h 23. leesett tök norm.,,,csak néz meg egy terh. görbét,3 "leesés van.Neked 2 már volt :wink: :mrgreen:
Nyugi nyugi,neked egyébként is mindig alacsonyabb hőd volt!!!
Szal nem mondok semmi tutit,6 nap múlva teszt.....addig csuriba leszek érted!!!! :lol:

Puszi
Vendég
 


Figyu már,hol van a ,26,27,28????
Mi az h nem pontosítasz?? :lol: :oops:
Kérek egy új görbét!!
nem olvastam el máig a hsz,csak azt az egyet.....most látom h pirizni akarsz....nanemá :twisted:

Bocsi :lol: :oops:
Mentem.
Vendég
 


Matyika: Üdv köztünk. Mielőbbi babásodást kívánok :)

Csajok jó reggelt! Merre vagytok? Tessék kibújni Apa mellől az ágyból és babnetezni :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!
Bocsánat, hogy a topicotokba befurakodok, de egy nagyon klassz koncertre hívnám fel a figyelmeteket!
Köszönöm, hogy elolvassátok.


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -



Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h

Helyszíne: Otthon Művelődési Ház - Bp. XXIII. kerület (Soroksár)
Szitás u. 112.
(a Hősök terei Templomtól egy percre)



Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini -A bohémélet, Gounod-Faust, Donizetti -A szerelmi bájital
és Donizetti -Don Pasquale című operáiból!


Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
"Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!"
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 – 10705005

Bocs, ha már olvashattátok!

Kép
Kép
ggabszi
 
 


Szia jenny29!
Azért nem természetes eredetű gyógyszert kaptam, mert nekünk már 3 éve nem jön össze a baba, és az egyik nagy gond a nagyon magas prolaktin szint volt, ami most derült csak ki a nyáron amikor ehhez a dokihoz kerültünk végre. :!: :!: :!:
Matyika
matyika79
 
 


Helló Csajok!!!

Mi ez a lazaság, nem írtatok túl sokat!!!!! Jenny ez a gólyás cikk szupi volt :lol:

Nekem úgy néz ki most csak 3 napig volt meg! :shock: Nem mintha baj lenne, csak furi! Már összekevertem a teákat és elkezdem inni :wink:

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


itt vagyok eddig főzés ,elpakolás most megyünk a játszótérre!!!!kicsit fáradt vagyok de talán javul a szemem,bár multkor is azt hittem!!!!

jövö héttől Kriszta a mi hetünk lesz!!! :lol: :lol: azért várom már a jo kis hancurokat :wink: .

mindenkinek egy jo nagy sziiiia!!!!
még jövök csajok mindenkinek jo pihenést.ki kell használni :lol:

irány a játszótér!!!!!!

pusssszzzz bogyó
bogyó77
 
 


már megjöttünk a játszótérről,sütöttem muffint(nem a mi muffinunkat) :wink: és sehol senki?????????hát nem örülök végre mire én ide csücsültem addigra nincs itt senki. :roll: azért még bekukkantok hátha valaki itt mokuskodik!!!!!
a holnap csupa izgalom lesz mindenki megy dokihoz :lol: :lol: ,alig várom már a jo hireket!!!!!

pussz bogyó
bogyó77
 
 


Hát csajok én is meglepődtem, hogy ilyen gyér a forgalom!!! Fülke ma egyáltalán nem jelentkezett!!! Ugye nincs semmi baj????????

A holnapiakért én is izgulok, csuriba van a kezem, de csak jó hírt fogtok hallani!!!!! :wink:

Bogyó a Te szerdádért is izgulok ám! :D

Trixy holnap mesélj milyen gatyót vettél!!! :D

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


remélem odajutok,mert sajnos ahol én lakom ott nincs korház a legközelebb kb.30km-re van.itt is vannak nődokik meg járnak vidékről is ide magánrendelni,de én ennél a dokinál szeretnék majd szülni és ezért mennénk át oda.mert minek járjak itt valakihez én ugy szeretném hogy végig hozzá járjak.itt sokan ugy csinálják hogy csak a 7 ho körül keresnek maguknak szülészt addig ide járnak dokihoz uh-ra tanácsadásra stb....én a srácokat is igy szültem végig egy dokim volt és engem megnyugtatott hogy ismerem meg ő is engem.nem tudom hogy oda jutok e de igyekszem!!!!!jo lenne azért találkozni vele ráksűrés meg minden.már voltam nála de hát nem árt ismerkedni :wink: ő egy idős főorvos sok ismerősöm szült nála és meg voltak elégedve.nekem is olyan szimpatikus öreg bácsinak tűnt mikor voltam.

bogyó
bogyó77
 
 


többiek hol vagytok????????ugye nincs baj csak pihikéztek!!!!!!

kismamik!!!!csucsu Fülike???és fülű nem is sorolom mert nem akarok senki kihagyni!!!!!

bogyó
bogyó77
 
 


Bogyó írtam neked privit

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Sziasztok!

Hűha,de nagy a csend itt....
Mindenki kihasználja az egynapos hétvégét??

Remélem csak Én is, hogy mindenki igazoltan hiányzik és nincsen semmi baj?????Fülike, Csucsu??

Kriszta:hajrá, teára fel!!Én szorgosan iszom minden nap..Bár az íze az valami förtelem,főleg nekem aki nagy édesszájú...nehezen viselem,de mindent a cél érdekében!! :D
Bogyó:És mikor mész szemészhez??Holnap??Remélem eljutsz a szimpi doki bácsihoz!!!

Én most értem haza, mert elmentem meglátogatni apukámat és még csak most állok neki a takarításnak.Jó lenne vele végezni amíg a párom be nem toppan..

Később még benézek!!!

Csubi
csubi
 
 


Sziasztok!
Valóban pihikéztem egész nap, még főznöm sem kellett, mert anyuéknál ebédeltünk.
Kedvesek vagytok a rám gondolással kapcsolatban.

bogyó77!
A dokiválasztásról annyit, ha nem meddőségi programban vagy (érts korlapodon meddő vagy), akkor csak a 9 hónapra fogadhatsz dokit, mert a szülésen csak az ügyeletes doki lehet benn, a tied csak akkor, ha azt az ügyeletes doki megengedi (kp.-ért). Ezt onnan tudom, hogy a hugom most van a 18. hétben, és a dokija most mondta neki, mert új törvény van életben jún.1-től.

Mindenkinek jó babázást!
Matyika
matyika79
 
 


Szia Matyika79!!! Én még nem is üdvözöltelek, bocsi! :oops:

Ez az új törvény elég érdekes!!! Jársz terhes gondozásra 9 hónapig egy adott dokihoz, utánna meg egy vadidegennél szülsz? Elég érdekes!!! Biztos van kibúvó jópénzért! :roll:
Annyira szőrnyű, hogy egy szülésnél is ilyenre kell gondolni, hogy mennyibe kerül... :(

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Szia Kriszta!
Hát az egész babázás egy hatalmas katlan amibe csak a sok pénzt teszed bele, és a végén nem is ahhoz kerülsz akihez te akarsz. Ezért vannak ujabban azok a sok időzített szülések, hogy ezt a helyzetet valahogy megoldják, merthogy a dokid akkor biztos ügyel, amikor elindítja a szülést.
Ezért mondtam a meddőséggé nyilvánítást, mert onnantól kezdve a OEP nem tud mit csinálni, mert te nem szülhetsz máshol, és másnál, hacsak valami nem történik.
Mi a férjemmel mikor oda kerültünk Pécsre a Szülészeti klinikára a doki a korlapra rögtön ráírta, hogy meddő vagyok, mert csak így tudtak miden vizsgálatot, köztük a férjemét is elvégezni. :( :( :(
matyika79
 
 


És egyébként tudják pontosan, hogy mi a baj? Miért nem jön össze? (Bocsi, ha már írtad!)

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


szia Kriszta44KÜLDTEM NEKED PRIVIT REMÉLEM SIKERÜLT!!!! :lol:

BOGYÓ
bogyó77
 
 


Helló lányok!

Kriszta, nekem is csak 4 napig volt meg, ebből az első 3 elég sok volt, aztán a 4.-re meg szinte semmi. Elég érdekes... Többiek, ez normális, a fog.gátló abbahagyása utáni 3. ciklusban? A görbék alapján van peteérés. Vagy mégsem?
Ebben a ciklusban már hüvelyben mérek, ez magasabb kb. 0,3-del, mint a hónaljban mért. Ez igy helyes? Mert ma vagyok az 5. napomon, és 36,8 volt a reggeli hőm.
Hjajjj.....járhatna máson is néha az eszem...
Én ma goffrit nyomattam a pocimba, tesóm vett goffrisütőt. :roll:

Kép
jenny29
Mór
 
 


Bogyó: sikerült elküldeni, ügyi vagy :wink:

Jenny: gofri hmmmmmmm az fini :lol: Azt szerettem volna tőled kérdezni, hogy a Te párocskád mennyit vesz be a Q10-ből?
Mert 1-3 van írva naponta! Párom még csak egyet eszik egy nap, mert túlzásba se akarok esni... :D

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Jenny: nekem mindig 4 napos szokott lenni a mensim! CSak most ez az utolsó nap nagyon extrán kevéske jött már! Neked hány napos szokott lenni?

Fülke, ugye nincs baj???

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Kriszta, Apum is csak 1-et vesz be naponta, majd ráérünk többet szedni, ha huzamosabb ideig nem jön össze a baba.
Meg egyenlőre szokja csak a szervezete.
Az én mensim annak idején (12 éve) hosszan tartó volt, 5-6 napos, de most! Bár mégcsak 2 mensim volt a gyógyszer abbahagyása óta, de mindkettő 4 napos volt. Az igaz, hogy az első 2 nap nagyon durva, de a 4.-en már szinte semmi nincs. Persze ez jó, mert akkor már ki tudjuk használni az estét... :oops:
Te mikor hagytad abba a gyógyszert? Vezetsz görbét is?

Kép
jenny29
Mór
 
 


Jenny: Én a gyógyszert már elég rég (több, mint egy éve) abbahagytam. Aztán elég sokáig nem volt élesbe akció :wink: , mert nem mertük még bevállalni a babát. Én is vezetem a hőm, de én szájba mérem. Hüvelybe még nem mértem, de szerintem normális, hogy ott magasabb!

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Nekem csak azért furcsa, mert eddig hónaljban mértem, és ott a ciklus első felében 36,4-36,5 körül volt a hőm, most meg ilyen magas...Na mindegy, majd meglátjuk, hogy alakul ez a hónap. Ha minden igaz, ez az utolsó védekezős hónapom. :) Izgulok ám... :roll:
Azt hiszem lányok, erről még nem volt szó, ki milyen nemű babának örülne jobban, és mi lenne a neve? Hm, van kedvetek kitárgyalni??? Esetleg bevetitek a Jónás naptárt, vagy ovuláció előtti-utáni betervezett akciókat?

Kép
jenny29
Mór
 
 


Na mentem csajok, remélem holnap már aktivabbak leszünk.
Jó éjt!

Kép
jenny29
Mór
 
 


Hello Kriszta!
Bocsi, hogy csak most jöttem újra, csak pihikéztem. A probléma csak annyi volt, hogy 3 éve nem jött össze, hiába próbálkoztunk. Májusban egy nagyaon kedves barátaink lejuttattak minket Pécsre a Szülészeti klinikára, mert nekik ott volt lombik (elsőre 3,majd a kislány 2 nap múlva meghalt, de azikrek már 3 évesek elmúlottak). Ott derült ki az első vizsgálat során, hogy magas a prolaktinom, és már tudtuk, hogy a jobb oldalam le van záródva(decemberben volt laporoskópia Bonyhádon egy másik dokinál akibe nagyon megbíztunk, csak mégsem tudott babát "csinálni"). Szóval a vérvételek beigazolták a magas prolaktint. Szóval most majd kiderül, hogy a sok gyógyszer, inekciók, kúpok mit hoznak. Én épp a férjemmel az előbb beszéltük, hogy mi megtettünk mindent ami rajtunk múlott, állandóan fekszem azóta, és csak a pihenésre összpontosítok. Szóval ennyi a rövid története.
Matyika
matyika79
 
 


Jó reggelt. Tényleg látszott tegnap , hogy hétvége volt.
Füllke remélem pihiztél sokat :)

Eljött végre a hétfő én már izgulok nagyon. Remélem az égiek odafönt segítenek.
Szeretnék nagyon jó hírekkel jönni este.
16,30ra megyek ma dokihoz. Aki bármilyen meglepő de uh-ni is tud :) Nem úgy mint aki csak tapintásból "profi".
Füllke amint tudsz írjál mi volt a dokinál.
Én is írok.

Jenny: Nekem mind1 miylen nemű babánk lesz. Azt hiszem ilyen tortúra után mikor a babár leírják akkor nem is válogathatok. Szóval mind1 csak egészséges legyen.

Kép
csucsu05
 
 


jo regel csajszikák!!! :lol: :lol: :lol:

a tegnepi nap egy katasztrofa volt mindenki itt tolongott a gép előtt,nem nagyon jutottam ide :cry: .de most nem engedem ki a kezeim közül a billentyűket :wink: .

remélem jobban leszek tegnap elég gatya voltam,ezen a héten már koncentrálnom kell apára is :lol: beszéltem a szomszéd csajjal és persze kérdezte hogy mi volt megjött e,mondtam hogy abbamarad a babavállalás mert.........és mondtam hogy nyáron próbálkozunk majd ujra.szóvak addig nem fogja kérdezni addig meg csak sikerül :lol: .

Fülike csucsu??????nem olvastam rólatok mostanába bár én sem voltam túl sokat most gép közelben de remélem minden oké!!!!!!!!
jo lenne ha még a doki előtt bekukkantanátok izgulok ám ezzel ébredtem hogy vajon mit fognak mondani :lol:

még jövök! ugye nem leszek egyedül :wink:


bogyó
bogyó77
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?