Új privát üzeneted érkezett!

Na...

Lara: nagyon szép a pocakod :)

Kavicska: Hatalmas gratula a mocorgáshoz :)))))) Lesz ez még ezerszer jobb is :) Hihetetlen érzés amikor először ÉRZED a kezeddel is a kezét lábát vagy fejét, hátát... szerintem leíratatlan :)

7Kincs: ha most azt mondom, hogy ez a terhesség alatti ellustulás nálam csak most kezd el oldódni?:) Komolyan... előtte majdnem megőrültem annyira örökmozgó voltam aztán terhesen már semmihez se volt kedvem, csak babás témákat olvasgattam stb. Lilla megszületése óta meg keményen netfüggő lettem, volt egy indexes topik, abban nyomultam éjjel-nappal... aztán most koppant le, hogy úristen, mit művelek, ennek semmi értelme... na azóta ROHADT JÓL érzem magam:) Hirtelen lett időm mindenre :) (pl. ide is írni:)))))) Viszont az elején az kellett. A lakás meg mondjuk azóta is úszik de minden nap eldöntöm, hogy na majd ma :)))) (aztán semmi se lesz belőle:) (ja... mosni at szoktam... az kell... és Lillának is főzök, magamnak már nem...)

ha megtalálod a receptet akkor én is megköszönöm mert nagyon belustultam...

g79: Gratula :))

Ezoterike: hű :( Mennek a szurkok, hogy ez csak valami múló dolog legyen, semmi komoly!!!!!!! (ez hogy derült ki?)

Rambóka: ingyé fordítás... ja... ha már egyszer nincs pénzes:)

------

Nálunk nincs semmi érdekes, Lilla továbbra is ébred éjjel, próbálom vízzel itatni, iszik is aztán 5 perc múlva visít, hogy kaját... szerintem tényleg éhes. Ez van. Mexxxívtam. (tegnapelőtt hajnali 5-kor ébredt, tegnap 4-kor... ma korán ágyba dugtam, majd kiderül hánykor ébred...) Ma mászott 2 métert a karám mentén, jól bekajált céklából, csak rajtam volt hajlandó aludni stb. stb. Nincs kiút, asszem gyenge vagyok én ahhoz, hogy hagyjam üvölteni... (valamennyit hagyom aztán ő nyer... fú... mintha ezt már olvastam volna korábban valakitől ebben a topikban... pont ugyanezt :)))))

Egyébként meg képeket nézegettünk és megállapítottuk, hogy atyaég, ez a gyerek kiköpött apja ennyi idős korában - csak kicsit lányosabb kiadásban... de még a grimasza is ugyanaz... tök durva... de legalább a szája az enyém:)))))))))

Kép
Vendég
 


mászott a karám mentén = oldalazva lépegetett persze állva...
Vendég
 


Ja... és nem is írtam, hogy Lilla megszületése óta először de kettesben vacsoráztunk a férjemmel ... étteremben persze :))))) (otthon általában kettesben szoktunk:)

OK, csak 9-ig, utána húztunk vissza a szüleimhez, hogy felszedjük Lillát mert biztosak voltunk benne, hogy nem alszik - de tökéletesen jól viselte úgyhogy azt hiszem ezt többször el fogjuk még játszani - max. annyi módosítással, hogy megpróbálunk max. 8-ig visszaérni érte.
Vendég
 

 
 

Csakegy!

A cékla mivel jön ki a ruhából?
És mivel jön le a gyerekről? :shock:

A tányérra vigyázz! A melamin nagyon könnyen törik!
Én a börzén vettem egy ilyet, csak bocisat, rá egy hétre a Gyöngyöm földhöz csapta és letört a széle. Sajnálom, mert olyan jópofa volt, bocis-holdas. :(
Megragasztottuk, de nem tudom, meddig fog tartani!

Még 2-4 hét és futhatsz a gyerek után te is!!!!! :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


rambóka: halvány lila gőzöm sincs mivel jön ki... én speciel levettem róla a rugdalózót és csak egy fehér body volt rajta (plusz egy textilpelenka) azt max. kihipózom:) (turkálóban veszem a ruhát fillérekért így nem igazán izgat ha foltos lesz... az "ünneplő" ruháját meg ilyenkor leveszem róla :) Egyébként nekem a foltok a DM-es mosószappannal szépen ki szoktak jönni és láttam valami spéci folttisztítót is kifejezetten gyümölcs és zöldségfoltokra... Lilláról meg szerintem levitte a fürdés (szegényt sós vízben áztatom mert megint elkezdtek kijönni a kiütéses izék a lábán...).

Bár ez szerintem céklafüggő. Anno a férjem a műtétje után kemény céklakúrát tartott, kaptunk is két zsák nagyon spéci biocéklát valami kísérleti telepről - na az brutál volt. A cékla lényege u.is pont a vörös/bordó leve és ezek a céklák olyan bordók voltak, hogy amihez egy csepp is hozzáért az végleg átfestődött :) (azok a céklák aranyat értek:) Én azért próbálok Lillával céklát is etetni, hogy nehogy vashiányos legyen...

Tányér: sajna már el van repedve de még nem tört el (ld. még nem veszélyes)... de kb. 150 ft volt úgyhogy max. kidobjuk... (bár már ő is dolgozik az ügyön:)

Fú, meg kéne már néznem néhány hozzátáplálási táblázatot, marha lassan haladunk előre a HT-val... (tök rendszertelenül kap szilárd kaját, naponta egyszer-kétszer és van, hogy csak gyümölcsöt... Hát igen, ez a hátránya annak ha a gyerek nem pépes kaján él így nem lehet simán kikapni a mirelittből a készet és/vagy kibontani egy konzervet... viszont cserébe MINDEN kaját imád és két pofára fal :) )

Kép
Vendég
 


Jó reggelt!

Ezoterike!
Tegnap kicsit bugyuta voltam :oops:
Gyors gyógyulást Gergőnek, sok sok erőt a szülőknek!

Rambóka hát igen,csak én nem lakkozom a körmöm :lol:
De a terhesség előtt sokat takarított mindenki, főleg mensikor..bár a férjem szerint most is sokat takarítok,csak nem látszik.

Csakegy Lilla mekkorát nőtt és változott!
Nagyon aranyos! Egyik ismerősöm nem engedte,hogy a gyerek magától egyen mert koszos lesz..pedig sztem ezek nagyon jó percek és képek!!!
Vendég
 


7kinc: pedig lehet, hogy néhány éven belül már ez lesz a "trendi"... :twisted: :twisted: :twisted:

(most keresett meg egy újságíró az anyák lapjától, hoyg felhasználhatja-e azokat amiket leírtam erről a kajltatásról az egyik most készülő cikkjében... úgyhogy ha ezt felkapják akkor ki tudja mi lesz belőle... bár a cikket olvasva én nem vágnék bele, olyan lelkesítő mintha arra győzködnének, hogy ugorj bele egy kád forró vízbe a nyár kellős közepén)

Lilla ma este fél órán át készülődött az alváshoz... persze az ágyában... "énekelt" ugyanis... Aztán a végén kezdett nyűgösködni és akkor véget vetettem az éneklésnek és inkább meggyőztem arról hogy neki inkább aludnia kellene... (na jó, ahhoz van szokva, hogy 8-kor fekszik, nem tudom miért csodálkozom azon, ha 1/2 8-kor még énekelni akar alvás helyett:) (éneklés = mintha dumálna csak tök dallamosan.. nem sírós óbégatás... inkább csak olyan éneklés:)
Vendég
 


7kincs: szerintem a takarításról leszokás tök könnyű... arról kicsit nehezebb leszokni, hogy az embert ne zavarja a disznóól de az is megoldható :))))))))))))
Vendég
 


Kincs!

Gergő is egyedül eszik. Megkapja a katonákat tányéron és előbb leeszi róla a felvágottat, aztán megeszi a kenyeret. Banánt, gyümölcsöt is darabban kapja (Rejo ugyan bíztatott a minapi sétánk során, h. inkább haraptassam a banánból, de aztán a ded által leharapott darab méretét látva ő is letett erről az ötletről!), vagy pl. almát egészben kap( a csutkáig le tudja rágni!).
A főzelékeket már nagyon ügyesen kanalazza befelé, eleinte persze segíteni kellett neki, meg sok ment mellé, de azért van nálad is kanál, h. összegyűjtsd a ded szája körül lecsapódó pépet és betereld a szájába!
Ha időben rájöttem volna arra, h. Gergőnek nem megmutatni kell a dolgokat, hanem megfogni a kezét és vezetni a mozdulat közben, mert csak így tudja leképezni, h. hogyan is kell, akkor már rég egyedül ehetne!
(Hetekig küzdöttünk a beillesztős és egymásra építős játékokkal, már azt hittem, h. a gyerekben van a hiba, h. nem képes megcsinálni, mire rájöttem, h. vezetni kell a kezét a mozdulat elsajátításához. Onnantól villámgyorsan megtanult mindent, ma már pillanatok alatt bepakolja a beillesztőst és vidáman lapátolja befelé a főzelékeket!)
Szóval szerintem sem hülyeség, ha hagyod majd egyedül kajálni minél előbb. Legalább lesz időd neked is enni!
Lehulló kaják ellen én vettem Baumaxban méterben kapható fóliát, mostanra viszont annyira szépen eszik, h. már egy hónapja elő sem kellett venni!!!!


Rejo!

Hogy vagytok? Mi van Johannával? Próbáltalak hívni, de nem vetted fel!!!!!
Remélem nincs nagyobb baj! :shock:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Sziasztok!

Nekem nincs gyerekem még, de maximálisan egyetértek azzal, hogy a gyereket hagyni kell egyedül enni!
Disznóól :? , hát igen!
Be kell vállalni gyorsan egymás után az összes gyereket, aztán amikor a legkisebb kb 3 éves akkor egy frissítő festés! :lol: Addig teljesen fölösleges! :lol: :lol:

Kriszta írt smst!
Azt írja, hogy a laptop bemondta az unalmast, nem tudja mikor lesz legközelebb netközelben, de ha közben szülne, akkor smsben tudatja velünk! :D
Ma 39 hetes! :)

Puszika!

Kavics
19+0
Vendég
 


na, újra pesten.
jó sokat írtatok. próbálom követni. még lara, annyit akartam én is írni, hogy tényleg nagyon formás a pocid!!! gina, te is már 8. hét...wow.....lassan itt mártöbben leszünk!!! éljen!

szegény gyerek ma az úttól zaklatott lett. jóhogy. 3 óra volt, és írtó jól bírta!!! csak sajna a délutáni 3 órás csicsi helyett 1 lett. a maradékot véginyűgösködte itthon. de a többi dolog ment amaga ütemében, ahogy szkott. zsuzsimanóhoz lassan órát állíthatunk:)

jó volt kicsit "lent-otthon", leszám-tva,hogy híztam 5 kg-ot, minimum :oops: na, mosmtár dagi vagyok :D :?

gyereket lemázsáltuk ma. hízott 15 nap alatt 400 g-ot. az pont jó. kicsit sok lehet. pedig ugyebár nézegettem. és, ah 5 kiló, akkor elméletileg 750 g-ot ehet meg egy nap. de ő nem eszik annyit. de ha meg csökkentem a tápot, akkor vonyít :lol: szó szerint értsétek :lol:

na, lépek. elterülök a kádban. manóbenőt elaltattam.
kéne néznünk sorozatot férjemmel. van új született feleségek. 4. évad!! meg szökés is. meg jericho. meg doktor house. meg még nemtom mi. imádom őket. sorozatfüggő vagyok. jaaaaa, és szívek szállodája 7. évad!!! wow. wow. kérdés: mikor lesz rá időm :D

ezo, jelentkezz majd, hogy mi van gergővel!!!!!!!! izgulok ám értetek!!

kismamáktól: többiek is pocakfotó plíz!!

holnap megyünk csípő és vese kontrollra. juj.

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Hát ez a laptop nem a legjobbkor döglött meg! :evil:

OKriszta!

Szorítok nagyon, h. minden simán menjen!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Sziasztok!

Most nyitottunk egy webáruházat, ahol használt angol, márkás babaruhákat kínálunk!

Ha érdekel titeket, látogassatok el oldalunkra!

www.angolbabaruha.extra.hu

KépKépKép
bogyra
 
 


fú de rühellem ezeket a reklámokat...
Vendég
 


megjöttünk csípő uh-ról.minden rendben. a kiscsaj jól bírta az utat. előtte 8 órát aludt éjszaka. mintababánk lett hetek óta :)

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


dimet: nagyon örülö, hogy minden OK :)))) A mintababához meg külön gratula :))))))))))) (képek?:)
Vendég
 


[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1193227711.6582.jpg[/img] [/img]

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1193227841.3528.jpg[/img] [/img]

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


na, itt vannak a képek :)
lassan 3 hónapos lesz. olyan hihetetlen. :)

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


és megint kinőtte az össze sruciját....

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


ja, elkezdtem a metformint.
eddig semmi hatás. :)
(negyed délben, negyed este)
CH-t elkezdtem picit csökkenteni. mert az a napi 5000 kcal, kissé sok :) a seggemnek is.

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


na, mindenki jól eltünt. pedig nem hiszem,hogy kint rohangáltok :) iszonyú ramaty idő van kint....grrrrrrr............még férjem is elaludt. kissé megkésik a melóhelyről.

vajon okr-al mi van......

csakegy, nem is mondtam. lilla imádnivaló így csupa maszatosan. :)

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Jó reggelt kivánok!

Dimet!
Férjet nem illik sokáig hagyni aludni! Menni kő dolgozni!! :lol:
Nagyon aranyos a lányod, főleg a második képen ahogy rád néz! :lol:
Gratula a csípő eredményhez! :)
És ügyi vagy, hogy elkezdted a metet. Hát igen drágám, a napi 5000 kcal valóban nem tesz jót a női hátsónak! Kép

Krisztának elromlott a számítógépe! Azt mondta, hogyha történés lesz náluk azonnal értesít smsben.

Csakegy!
Ahányszor behozom ezt az oldalt mindig jót nevetek a céklazabáló lányodon! :lol:
Olyan kis aranyos, azzal az irdatlan maszattal! :lol: :lol:

Ez az idő annyira sz.r, hogy sírni tudnék tőle! :?
De eldöntöttem, nem nézek ki!!! Juszt'se neki!

csóközön
19+2
Vendég
 


oksa, kavics nem nézünk ki...de akkor is sötét van bent is. brühü. nyomi idő. zsuzsi is még alszik. úgyhogy ruhák mosógépben, hajam kivasalva (nem mintha mennék bárhova is....)

jóóó, 5ezret nem eszek meg, de mindennap eszek édességet. és ez nem szokásom. :)

na, körölnézek mit tudok még csinálni csendben. kitaláltam,hogy mindennapra egy célt tűzök ki. mai cél a porszívózás. igaz a mosnivalót is betettem:) holnap felmosok.

ja, és vacsit is csinálni akarok. na, ez már megint több,mint 1 :)
juj, és van szívek szállodája is. azt is kéne néznem. elvagyok ám.

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Dimet drága!
Mosás, porszívózás, hajvasalás és vacsikészítés, nem beszélve a szivek szállodájáról :lol: , az komoly egy hétre való tevékenység!
Csak semmi megerőltető tempó! :lol: :lol: :lol:

A kisfiam az elmúlt két napban nemigen volt aktív. De ma reggel....
Egészen formában van! :lol:
Ilyenkor annyira szeretem a hasamat! :shock: :lol: :lol: Vagyis a pocakomban a gyerekemet, de egy kivülállónak elég furcsa látvány lenne, hogy ennyire szeretgeti valaki a saját hasát! :lol: :lol:

Cuppancs
Vendég
 


sziasztok

Lara :D
Szép nagy pocakod van,hány kg lesz Lara a szüléskor? :shock: :lol:

Lafikám
Tökéletes Hunor baba méretei

Kavicska,kincsem
A lustaság a kismamasággal jár,dettó én is ilyen voltam...fájt ha vmit csinálnom kellett :? :lol: :lol: :lol:

Ginuska
gratula a kiskönyvhez,de főleg a 1,2cm babókához :wink: :)

Ezo
a legjobbakat....!!!

Csakegy
Jól látom .h darabos a cékla?????hát basszus Miron öklendezik,ha csak egy picit idarabos....teljessen le kell turmixolni...tudom,h lassan már átkéne szoktatni,de ha nem tudom úgy etettni????? :?
ja kölest már mi is eszünk,ilyeneket adhatsz neki nyugodtan.

Okr
Mennek a drukkok.csak ügyesen :)

Dimet

Zsuzsi nagyon tündéri kislány.


Kavicska
Otthon??Próbálj,azért szülés előtt lazítani,megszületik a kisfiad,a mostani napirended,elbújhat mögötte. :lol: :lol: :roll:
Hihi nyugi lesz olyan is mikor lezsibbad a hólyagod ,úgy rugdos a kiccsávó :)

Mironnak jönn a foga,jobb alsó,meg van gyürödve az inye+van egy pont rajta,csak kibújna már :x
Tegnap lemérettem,140g hízott 1 hét alatt(kevés volt neki a kaja),de nem nyugodtam meg mert olyan szorulása van,este lázmérőztem sokat kakilt+ előtte 1 órával evett...szerintetek??
másik vinni kellett neki kakit,mert sötét fekete bogyós széklete van---széklet emésztési vizsgálatra,,du.lesz eredmény :cry: ,,,mindig van vmi :?

van egy jó hírem is,legalábbis én nagyon örülök neki.6 kg -val kevesebb vagyok ,mint amivel a terhességemet keztem...még 10kg és topmodell leszek :lol: :lol: :oops: ,,na azért az nem,de akkor pont jó lesz a súlyom.nem csinálok ám semmit , a fogyásért,eszek rendessen,néha többet mint a férjem :oops: ....sztem a sok éjszakázás+ a szoptatás.

Na elég volt belőlem

jók legyetek..


Mir,Espero??????
Vendég
 


kavics, szeretgesd csak nyugodtan, jó sokat.

napi terv teljesítve. felporszívóztam.
most altatás. :)

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Ella, ügyi vagy!!!Csak így tovább és lemegy a maradék is!Topmodell leszel....!
Vendég
 


sziasztok!

De jó, hogy ilyen sok pocakosunk van megint! Kiváncsi vagyok ki lesz az első újrapocakosodó :-)

Dimet, hihetetlen, hogy Zsuzsi is már majdnem 3 hónapos. Valamikor akkor irtam utoljára, amikor született :oops:

Jól vagyunk egyébként, Sára növöget, ügyesedik, okosodik. Én is növögetek (kilóban), talán egy kicsit ügyesedek is, viszont úgy érzem butulok. A múltkor felhivtak a munkahelyemről egy olyan dologgal kapcsolatban, amit régen én csináltam és fogalmam sem volt róla, hogy miről beszélnek. Kész agymosás ez az itthonlét.

Kép

Képurl]
espero
 
 


Rambóka, az normális, hogy 9 hónaposan még egy fogunk sincs? Mi a rekord? :lol:

Lilla céklás képére válaszként itt van egy brokkolis Saci:

Kép

Na meg egy fogatlan fogmosós:

Kép

Kép

Képurl]
espero
 
 


dejó hogy írtál Espero!!

Johannának is nagyon későn jött ki az első foga, asszem 10 hónapos volt. már arra számítottam fogatlan szülinapi képünk lesz!
nyugi eddig minden gyereknek kijött a foga! :lol:

Kép

Kép
rejo
 
 


Gabika!
Minden vágyam, hogy végre csak a babaszobán töprengjek és csináljuk.
De ma megbeszéltük a párommal, hogy Karácsonyig kifestjük és a bútorokat beszerezzük. A többi jövőre :shock: :!: marad! Mingyá év vége! :shock: :?
Látom ti sem unatkoztok kakiilag! :?
Nagyon zügyi vagy a - 6 kg miatt!
Ne feledd!! Márcsak 10 kilo és topmodell leszel!!! :)
Most képzeld el, ha oda is figyelnél, hogy mit eszel... :wink:

Espero!
No végre! :)
Szóval butulunk! :lol: Ezek szerint fél év - 5 IQ :lol:
Nagyon édes a kislányod! :) A fürdőkádas kép nagyon tetszik! :)
Olyan drága pofikát vág! :lol:


Holnap színház! Kő a kultúra. :? :lol: :lol:

19+2
Vendég
 


jam, nagyon tuti az a kádas kép. olyan hű, de jó nekem, bambulok is meg ilyenek.....

na, lépek. kicsit tornázok.

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


nem tudom felrakni a vonalzóm------egyébként én is butulok :shock: :evil:
Vendég
 


hihi ,még ifent van :roll:
Vendég
 


szóval irni kell új hsz ,h megjelenjen

Későb majd irok is ,,értelmeset :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Kutakodás közben erre akadtam!Talán van 1-2 anyuka akit érdekel!
http://www.babaszoba.hu/services/recipe

Kép

Kép
lecso
 
 


Skacok... ezt elbuktam... tegnap megszállt valami és rendet raktam a konyhánkban. Abban a konyhában ahonnan már a hangyák és a pókok is kezdtek kiköltözni akkora volt a disznóól. Még a szekrények alatt is felmostam, fertőtlenítettem. Éjjel fejeztem be.

Erre mit látok: Ma reggel jön a levél: Rendetlen konyha verseny... 2 fénykép kell hozzá... előtte és utána.

Tutira megnyertem volna....

Na mindegy, decmber 1-től lehet szavazni, addigra gondolom megint hasonló állapotok lesznek...

Így rakjon rendet az ember... A nappalit szerintem hanyagolom, hátha lesz egy rendetlen nappali verseny is.
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon édesek a gyerekek.
Olvaslak benneteket, írni ritkábban írok. :oops:

rólunk: nekem aug.-ban visszatért sajnos a pajzsmirigy-túlműködésem, úgyhogy megint gygyszert szedek. A fogyókúrának, meg tán a hypertireózisnak is köszönhetően 12 kg-ot fogytam.
Domi 6500 gramm és 63 cm. Gyógytornászhoz járok vele. Eddig kádaztunk, tornázott, meg is szűnt a nyaki-háti hypotoniája. Szerintem még nem tartja teljesen egyenesen a fejét, meg elég feszesek a végtagjai, úgyhogy dévényes gyógymasszázsra is elviszem. Már látta neurológus is, megdícsérte, szerinte minden ok vele.
Kedden jöttünk haza Bükfürdőről. Egy wellness-hotelben voltunk 5 napig.
Domi is fürdött velünk, persze csak a szállodai medencében. A gyógyfürdős rész nekem nem igazán jött be..szerencsére oda csak egyszer néztünk be.
Pár kép a 7 hónapos nagyfiúról:

Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép

Kép
babancs
 
 


Babancs: uramatyám... Domi hatalmas gyönyörű baba lett :)))))) Gratulálok a tornához is és a hatalmas fejlődéshez :)

Neked meg mennek a szurkok, hogy a pajzsmirigyed hamar rendeződjön (és, hogy ne viseljenek meg a gyógyszerek)...
Vendég
 


Sziasztok lányok anyukák!

Micsoda csini babák! :D

Csakegy sztem vmi rendrakási front vonul! :wink: :lol: :lol: Kavics feléd is???
Én 9-től nagy kedvvel mocorogtam az udvaron,süt a nap és olyan jó volt a friss levegőt szimatolni..aztán ágynemű csere, bolt,mosás, főzőcske, most kis pihi aztán takarítok.

Még gyorsan: tegnap voltunk uh-n!
Minden értékünk jó! :D
Kerek pofis babánk van,láttam az orrocskát is.Képünk sajna nincs mert nem tudtuk,hogy sima rendelésen is adnak 1000ft-ért ha jelezzük még a regisztráción..na majd a 18hetesen.

Szép napot!!
Vendég
 


Sziasztok!

Babancs!
Domi csodaszép kislegény! :)
Gratulálok a tetemes fogyásodhoz! :)

Csakegy!
Jót röhögtem! :)

Szerintem is ezt a rendet meg kell örökíteni és utánna majd (elmondásod szerint) úgyis jön a rumli! :lol:

Kincsecske!
Sajnos én nem égek takarítási lázban. A rendet még éppen győzöm, de többre nem vagyok jó! :?

Hajat kéne majd mosni. Ehhez sincs sok kedvem.

Cupp
Vendég
 


Csakegy!

Hova kell küldeni a képeket? Bár én csak egyet tudnék küldeni, de onnantól mindenki más feleslegesen nevezne! :twisted:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Csakegy!
És mi a fődíj?
Heti 3szor bejárónőt küldenek 1 éven át? És fizetik is? :lol: :lol:

Lányok egy kis számigálást végeztem. Tekintettel arra, hogy annyira tele a pocakom az ebédtől, hogy semmi másra nem tudok koncentrálni. :? :roll:


A szülési sorrend! ha a babák lesznek szívesek és betartják! :lol: :lol:
Van 3 kismamánk aki 30as heteit tapossa:

Kriszta: 39+3
Lara: 31+3
Lafi: 30+1


Aztán a következő három: :)
Alice: 29+1
Verona: 28+2
Lecso: 22+0


A többi egyelőre még nem annyira érdekes, mert sok sok sok hét van még a szülésig :)

De azért a teljesség igényével a tizenhetes mamik:
Kavics: 19+3
Monácska: 18+1
Kincs: 13+4


Gina: 9+0
Bettica: 7+2
Vendég
 


juj, mennyi szülő nőőőőő :lol:

én is pakolok. mai napi tervem: rendet tenni a fűszeres fiókokban. terv kipiálva. sőt, még sütöttem és főztem is.

az a fránya légzésfigyelő megint beriasztott. lehet azért, emrt a ygerek keresztbe átdolgozza magát és nincs totál rajta az érzékelőn. frász jön rám ilyenkor. közbe meg berohanok és hót nyugiba szundikál.

babancs, domi csuda pofi. főleg azok az elbújós képek :)

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Dimet!
Én lassan csodállak téged!
Gyere hozzánk is! Én addig elszórakoztatom a lányod! :lol:

Gina!
Most látom, hogy hétfordulós vagy! :)
Lecsó Te is! :)

És hát Lafikánk tegnap óta keményen tapossa a 30at! :D :lol:

Nagyon izgi!!!

Lafi Ti már mindent beszereztetek???
Azt tudom, hogy anyukáddal csodát varázsoltatok a szobába! :)

Lara!
Ti hogy álltok az előkészíületekkel?

Én az éjszaka nagyon furcsát álmodtam.

Éjszaka volt, kórházban voltam, a szülészeten és szülnöm kellett. De se fájdalom, se tágulás nem volt.
Hívták a dokim, aki megérkezett és kérdezte, hogy hol a csomagunk?
Mondtuk a párommal, hogy mi még semmit sem szereztünk be a babának, hiszen csak 30 hetesek vagyunk... :roll:
Mire a doki azt mondta, hogy akkor mit keresünk mi itt? :lol:
Menjünk haza és akkor jöjjünk vissza, ha a baba érett, van fájdalom stb. :? :lol:
Döbbenet, ilyeneket álmodok!

Esküszöm tegnap rámtört egy hihetetlen erős fészeklakó ösztön, de még egyszerűen nincs időm vele foglalkozni.
De annyiban megegyeztünk a párommal, hogy Karácsonyig szoba festés és a bútorok beszerzése meg kell legyen!
Aztán január második felétől beszerezzük az összes többit! (akkor már 31-32 hetes leszek) .
Azt hiszem innen jött az álom.....
Ez foglalkoztat! :roll:
Vendég
 


Kavics!

Érdekes ez az álom..nálam kb. ez volt a valóság. :? A biztonság kedvéért már nagyjából 30.hétre bepakoltam a kórházi táskát..persze még kellett volna egy csomó minden. 31.héten már túl is voltam a szülésen..
Remélem ez csak álom marad neked (rémálom :twisted: )

Kép
babancs
 
 


Kavicska, hülye álom, de ez állítólag természetes!!!!!!!!!
Hát furi, hogy 30. hetet nyomjuk, basszus, szalad az idő ezerrel.........

És igen, mindenünk megvan egy-két kivétellel, de azt is megvesszük, amint kapunk fizut, merthát elment a manink. :oops: Sok pízbe kerül megvenni a cuccokat, mégha minden hülyeségezt nem veszübk meg és egy viszonylag olcsó helyen szereztük is be, elment úgy 200.000 Ft.De ebbe minden benne van.
Vendég
 


szülős csajok: málnalevél tea, caullyphyllum, orbáncvirágolaj (gátmasszázsra :oops: ) ezeket nem elfelejteni a 36-37. héttől!!! :)

kavics, jöhetsz babázni nyugodtan. zsuzsi írtó nyugis baba és minden percét tudom, mikor mi fog történni. (de amikor kicsit borul a dolog, megijedek....ennek ez a hátránya..pff)

nyugi, nekem is voltak hülye álmaim. de terhesség alatt tök ritkán álmodtam, pedig nagy álmodós vagyok.

nemtom,hogy az adimet miatt-e, de írtó szarul voltam ma. nagyon megijedtem. vacsi utá bevettem a negyed szem adimetet, de ma nem is zabáltam túl magam. tök normálisan ettem. és iszonyatosan elkedztem szédülni, hányingerem is volt. nem mertem a gyereket hurcolászni alváshoz....csak ha feküdtem. ijesztő volt. nem tudtam mit csináljak. ittam sok vizet. de aztán úgy döntöttem a vércukrom alacsony, és betömtem egy kis csokit. és már elmúlt. nemtom,hogy attól-e vagy sem...de iszonyat szar volt. én anno nem voltam rosszul a metformintól......pffffffff

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


szülős csajok: málnalevél tea, caullyphyllum, orbáncvirágolaj (gátmasszázsra :oops: ) ezeket nem elfelejteni a 36-37. héttől!!! :)

kavics, jöhetsz babázni nyugodtan. zsuzsi írtó nyugis baba és minden percét tudom, mikor mi fog történni. (de amikor kicsit borul a dolog, megijedek....ennek ez a hátránya..pff)

nyugi, nekem is voltak hülye álmaim. de terhesség alatt tök ritkán álmodtam, pedig nagy álmodós vagyok.

nemtom,hogy az adimet miatt-e, de írtó szarul voltam ma. nagyon megijedtem. vacsi utá bevettem a negyed szem adimetet, de ma nem is zabáltam túl magam. tök normálisan ettem. és iszonyatosan elkedztem szédülni, hányingerem is volt. nem mertem a gyereket hurcolászni alváshoz....csak ha feküdtem. ijesztő volt. nem tudtam mit csináljak. ittam sok vizet. de aztán úgy döntöttem a vércukrom alacsony, és betömtem egy kis csokit. és már elmúlt. nemtom,hogy attól-e vagy sem...de iszonyat szar volt. én anno nem voltam rosszul a metformintól......pffffffff

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?