Új privát üzeneted érkezett!

Szióka mindenkinek!


Örömmel jelentem, hogy beböktem az utolsó szurimat is. :lol: :lol:
Féltem előtte, de simán sikerült.

Pusszika....
zel
 
 



Tiza!
Én a 30. cn. teszteltem, akkor nagyon erős pozitv lett, de nekem 12. napon repedt meg, és a 13. napon volt az inszem. De lehet, hogy inszem nélkül is sikerült volna, mert tegnap voltam uyge UH-n, és 6 hetesnek diagnosztizált az Uh alapján az orvosom, már lüktetett a szivecskéje. Szóval türelem, türelem! nem leszz semmi baj!

moni
 
 


Helló csajok!

Ügyes vagy Zel, ez volt az utolsó szurid, hiszen ott lesz a pocaklakód hamarosan!!! Nagyon szorítok!

Nálam még nincs semmi sem! Semmit nem érzem. A múlt hónapban szombat délután jött meg. Úgy érzem nagyon hosszú éjszakám lesz!

Tiza, jobb lenne szerintem ha felvennéd a kapcsolatot hétfőn a dokival! És a legszebb ajándékot adod a párodnak karácsonyra: a szívhangot!!!!!! Szerintem sok csaj szeretné ezt átadni és az idő szorít!!!!!!! Pihenj sokat!!!!
málna79
 
 

 
 

Zel!
Ügyi-bügyi! Kellemes repedést!

Jucmuc!
Az inszem miatt tényleg ne aggódj. A HSG nekem is nagyon fájt, az inszemek egyáltalán nem.


Móni!
Én örülök ám nektek, csak önző módon magammal vagyok-voltam elfoglalva, és nem írtam ezt le. Hiba volt!
Az tök jó, amit írtál! Szerintem nekem nem is egyszerre pededtek. Doki tudja, nem a ferty. Úgyhogy most vígan-nyögve növesztem legújabb verzió szerint Hannát és Benedeket :lol:

Tiza!
Sinen vagytok, nyugi!

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Azért jöttem, ilyen későn, hátha tud valaki valamilyen tanácsot adni, ugyanis annyira szúr a hasam, hogy már nehezemre esik járni. Köhögni, hapcizni, nevetni egyáltalán nem merek, mert elviselhetetlen a fájdalom.
Szerintetek? :cry:
Vagy csupán felfázhattam? De úgy hiszem, akkor többet járnék pisilni, vagy nem?

Orsi
orsika0
 
 


Szia Zölddi!

Hanna lesz egyszerűen, vagy Johanna? Én Johanna vagyok.

Én döntöttem már, a két fiam Lukács és Simon lesz. A férjemnek is tetszik. a Lukács nagyon biztos, de a másik kölyök neve még változgat.
Benedek? Nagyon jó!

Remélem is hogy szépen megrepednek azok a tüszők, mert valahogy olyan feszítő érzés van a petefészkeim környékén. Talán utána nem feszítene már.

Málna! Olyan jól esnek ezek a kis szavak! Én is nagyon remélem, hogy ez volt a legutolsó szuri, amit magamba kellett böknöm.
A mensi miatt meg ne aggódj, ne is gondolj rá!

Szerintetek normális, hogy 3 napja a bányászbéka segge alatt van a hőm? Lassan nem hőmérőt, hanem kihűlésmérőt kéne használnom!

Móni! Egyik ismerősünk mesélte, hogy a favágó méretű férje elsírta magát a szívhang hallatán. Akkora öröm lehet a pociban egy kis élet!
zel
 
 


Orsi!
Ha jól számolom, te a 6. dpo-nál tartasz. Én a 3.-at gyűröm csak, de ugyanezek a tüneteim. Az előzőnél nem volt semmi fájdalom, görgyölés, csak egy enyhe nyomást éreztem. Azt montda az asszisztens néni, hogy szabad neki fájni.

Zel!
Hanna. Nálunk a Benedek a majdnem tuti befutó, a Dániel a másik. Flóra is van még a tarsolyunkban, és Ágota is.
Rakjál fel hőt! Léccccilécccccilécccccci!

Kép
zölddisznó
 
 


tizu szerintem tényleg a dokiddal kéne megcsináltatnod hamarosan egy tesztet, az biztos eredményű lesz. egyébként meg szerintem is van remény a +ra :!: :!: írj majd amint van valami hétfőn ha teszteltél :lol:

málna, én is babutt szeretnék karira adni :roll: dehát még nagyon távol vagyok a dologtól...neked szurkolok, tarts még ki :!: :!:

zel de jóóóó :lol: ilyen szép kis tüszőkkel símán mennek majd a dolgok :lol: és nagyon klassz vagy, amiért ilyen pozitív és lelkes vagy, így minket is tudsz kicsit 'doppingolni...rám legalábbis rámfér..., mikor jössz pécsre akkor? húúú a hőmérőzéshez még nem értek, de talán lassan nekem is kéne majd alkalmaznom :shock:

jucmuc, hát akkor szerencsére túlestél a rossz élményen...a párodnak milyen értékei a nem jók? motilitás? mindenképp írj, hogy mi volt az andrológián :lol: és kitartást!!! az imónszem az már szerintem tutira jó lesz, ott már lebeg majd a szemed előtt a cél :wink:

coca, hanna és benedek?? nekem nagyon bejön, szeretem mindkettőt. bár csak már ott tartanánk, hogy a neveket röptethetnénk a világhálón :lol:
kicsiboris
 
 


orsika, én megkérdezném az orvosomat, hogy ez normális-e, és 'kell-e fájnia a pocakodnak :roll:

moni, annyira irigyellek :lol: persze csak pozitív módon, de tényleg olyan jó lehet most neked, hogy mikor és ki lesz a következő babásodó, nagyon izgi :lol: :lol:

mindenkinek szép vasárnapot :P
kicsiboris
 
 



Sziasztok!

Mindnekinek köszönöm!

Továbbra is izguklok mindnekiért! Most legfőképpen a sorosakért!

És az Uh kép:
Kép

moni
 
 


Móni!
Nagyon helyes a babszemed! Gratula!

Kép
zölddisznó
 
 



Zöldi!
Köszi! Nagyon szorítok ám a te két babszemednek!!!!

moni
 
 


Köszi Móni4
...még csak mákok. Remélem, mákom lesz Velük!

Kép
zölddisznó
 
 


Orsika!
Hogy van a pocakod?

Kép
zölddisznó
 
 


Hello Zölddi!

A görbém még csak rövidke, de azért szívesen megmutatom. A grafikonon nem tudom a dátumot átírni, az 10.18-tól van! Elég idétlen formája van, tényleg lassan kihűlök. De sebaj, holnap még azt hiszem, hidegnek kellene lennem, aztán szépen majd nő a hőm. Ugye?

1162126257.29.xls

Hű, holnap már inszem!

Kicsiboris! Örülök, hogy jó hatással vagyok. Igyekszem pozitívan állni az egész elé!
Az uh eredményem miatt van ám ez az egész.Tényleg UH. Amikor a tüszőimet nézte, a bal petefészkem elbújt. Meg is kérdezte, ezt most miért csináltam, erre mondtamneki, hogy lássam figyel-e rendesen. Jókat nevetett vizsgálat közben. kicsit megnyomkodta a pocóm és előbújt a balos is, a három szép tüszőmmel.

Már csak egyet kell aludni!

Puszika...
zel
 
 


cocika, remélem a mákocskáid nagyra nőnek majd :D

moni, jó az ilyen uh képet nézegetni, vigyázz a picurira :lol:

odry, olyan régen írtál :mrgreen: mi van véled?
kicsiboris
 
 


Zölddi!


Olvastam a másik oldalon az E vitaminos beszámolókat. Csak úgy simán E vitamint kértek a gyogyótárban és adják is? Mennyibe kerül?
Van itthon egy multivitamin, nézegettem: szelén+A.C.E vitamin.C vitamin 60mg, A vitamin 4,6 mg, E vitamin 10 mg/ tabletta.

Vegyek valami erősebbet? vagy elég ezt szedni? Még nem késtem el vele?

SSSEEGGÍÍTTSSS!!!!
Na ugye milyen kis gyagya a görbém?
zel
 
 


zel, holnapra minden jót kívánok neked és a napocskáidnak jó randit! és továbbra is ilyen jó hangulatod legyen :-)
nagy nap lesz a holnapi :lol:
ja és remélem gyűjtöd a nagy zsét a szendvicses partinkra!!

húúú nagyon vasárnapi hangulat van a topikunkban :lol:
kicsiboris
 
 


Zel!

Az nagyon-nagyon kevés!
Nézd meg a vitaminos topicban, belinkeltem egy honlapcímet, én azt a fajta napi vitamincsomagot zabálom, és ódákat tudnék zengeni a hatásairól!

Ma kényesztesd apát! Zeller, fürjtojás, ginzeng csodákra képes. Gondolom, mimd van otthon! :lol:

A görbéd meg kísértetiesen hasonlít az enyémre:
Kép
Boris!
Köszi, azon vagyok.

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!Szeretnék hozzátok csatlakozni és egy kis segítséget kérni tőletek!

Magamról annyit, hogy 2,5 éve szeretnénk babát, már minden vizsgálaton túl vagyunk, és most várakozó állásponton vagyunk, ha megjön a mensi, jön az első inszemináció.

Légy szíves írjátok már le nekem, hogy az inszeminációs kezelés során hány alkalommal és milyen vizsgálatokra kell menni, - a mensi megjövetelétől - az inszeminációig - mert a munkahelyről egy kicsit körülményes eljönnöm és azért lennék kíváncsi rá.

A másik kérdésem az lenne, hogy mit takar az, hogy az inszemináció injekcióval történik, mert a doki azt mondta, hogy injekciós kezelést fogok kapni, de szurit mindenki kap az inszemináció során nem?
Ja és még az inszemináció költségére lennék kíváncsi, hogy kinél mennyi volt, mert olvastam már 100.000-120.000 Ft-ot és 40.000-50.000 FT-ot az inszemináció költségére.

Válaszaitokat előre is köszönöm!

Aki babát szeretne, annak mielőbbi babásodást kívánok, aki pedig már kismami, annak boldog babavárást! :lol:
greti
 
 


Szia Zölddi!

Köszi az infót. Ezt az alapcsomagot a gyógyszertárban megkapom?

Amíg sikerül szereznem, addig azért tolom ezt a kis keveset is.
És tényleg. A görbéinket szinte egymásra lehet tenni.

Apa ma csak fürjtojást kapott ginzenges zellerrel. :D Nálunk a hűtőben csak ezek vannak, amióta babaprojektelünk. :lol:

Szerencsére vele nem volt gond. A doki szerint ritka mostanában, hogy egy pasi ennyire rendben van, ezzel az eredménnyel dicsekednie kellene. Jó fürgék a srácok és jó sokan vannak.

köszönöm, hogy ennyit segítesz!

Tiza! Holnap tesztelsz még egyet? Arról a két csíkról is küldesz képet ugye? Várom ám!

Kicsiboris! Jó hangulatom rendíthetetlen.

Tegnap este szuri után gyorsan bemásztam Apa ölébe és olyan jókat borzongva meséltem el neki, hogy nagyon kellett sietnem a szurival, mert a kutyáink vacsoráját is elkezdtem megfőzni. Tudod úgy borzongva, mint amikor pókot látsz és még a kezeden is feláll a szőr, és rángatózol, szinte dideregsz. Na azóta is ezen nevetünk. Elég a szuri szó és máris összerándulok.

Mennyi idő telt az utolsó szurid óta? Szorítok ám, hogy minél hamarabb megjöjjön. Te is a klinikára jársz Pécsen? Akkor te is biztosan böködheted majd a hasidba a szurikat. Nemsokára!!!

Moni! Tiszta apja! Főleg a kis nózikája! :lol: :lol:
Olyan jó látni a babszemedet!
zel
 
 


Kép
Szia Gréti!

Nekem most volt a 2. inszeminációm, várjuk az eredményt...
Az, hogy milyen anyagi költséggel jár, szerintem egyénenként változó, mert nem egyforma a szervezetünk, mindenkinek más és más fajta, és mennyiségű szurira, gyogyira van szüksége.
Nekem pl az első nekifutás kb.40.000 Ft volt, a második pedig kb. 65.000 Ft. Másfajta szurit kaptam, nem azt amit először.
A mensi után nekem 3x kellett mennem uh.-ra inszem előtt, de ez is változó.
Egyébként mi a probléma, hogy inszemed lesz?
Sok szerencsét kívánok!

Orsi
orsika0
 
 


Szia Greti!

Vicces, hogy pont én válaszolok előszőr, mert én csak nemrég csatlakiztam a topichoz, de túl vagyok 6 inszemen. Ami mint itt is kiderül, intézményenként, orvosonként és egyénenként is más. Én a Nyírőbe járok, és mivel a puregonra jól reagálok, engem végig azzal kezeltek, de van ismerősöm, akinél 3x lecserélték a stimuláló injekciót, mert nem volt jó a reakció. Ezeknek az ára is más és más.
Az én menetrendem. A ciklus első napjától az utolsóig szednem kell reggel fél este egész prednisolont. Eleinte fingom nem volt, hogy miért szedjük, mert a papírján ezzel kapcsolatban semmi nincs. Állítólag a megtapadást segíti, mert szteroid. Az ára 100 Ft alatti. A ciklus 2-6 napjáig clostilbegitet szedek, ez indítja meg a peték érlelődését, 500. Ft körüli. A ciklus 3. napjától 2 naponta szúrom magamnak a puregont 100 Ne/nap, ez akkor áll le amikor a doki azt mondja, hogy oké szépek a peték, este, vagy holnap este tüszőrepesztés Choragonnal, és 2 nap mulva délelőtt insem. A puregon 16.000. Ft körüli, nekem sajnos 2 kell általában, de már volt, hogy elég volt egy is. A Choragon 5000. körüli. A ciklus 8. napjától 2 naponta UH. amig el nem jön az ideje. Insem után 2 hét pihi várakozás, ami borzesztó, és a 14. napon kell vérvételre menni. Röviden ennyi. De az ár nagyon gyógyszerfüggő. Attól függ, hogy mit írnak fel, és neked mennyi kell. Én a dokimnak nem adok pénzt, mint itt már régebben írtam. (Vagy másikon? ) Majd ha hálás leszek!!! azért hálapénz. De velem ő nagyon rendes így is. Azt hiszem szerencsém van vele.

Na röviden ennyi.

Mizu Tiza? Mikor megláttam a tesztjeidet elbőgtem magam, szerintem ez tökéletes. Nem kell ennél erősebb lennie a vonalnak. Én már 4x voltam terhes. Sajnos csak egy gyermekem van, a többit elvesztettem. De egyszer sem volt ennél vastagabb. EZ BIZONY POZITÍV. Nyugodtan elhiheted. De gondolom lassan mész a dokidhoz. Türelem, mindjárt látni fogod. Úgy irigyellek!

Üdv Tamar
tamaranna
 
 


Hát, akkor én vagyok a legolcsóbb! Nekem csak clostyt kell szednem 2 dobozzal (1000.-) és a tüszőrepi (5000.-). Inszemért csak a Kaáliban, a Forgácsban és a Dévaiban kell fizetni, a többi állami kórházban/meddőségin nem.

Zel!
Ezt a fajta vitamincsomagot nem lehet kapni patikában, csak a pesti központjukban, és csomagküldő által. Dr. Lenkei honlapján ezt is megtalálod.
Nagyon szívesen segítek!

Kép
zölddisznó
 
 


Köszönöm szépen a válaszaitokat!

Orsika!
Szerintem a peteérésssel lehet a gond. Ahogy 2,5 éve abbahagytam a fogamzságátlót, a mensi nagyon rendszertelen lett. Ez év januárban mentünk el a meddőségibe, először vérvizsgálat alapján kiderült, hogy pajzsmirigy alulműködésem van, azt gyógyszerrel rendbe hozták, majd petevezeték átfúvás és méhtükrözés volt, melynek során megállapították, hogy enyhe fokú endometriózisom - méhnyálkahártya betegség- van. Arra kaptam 3 havi injekciókúrát, az utolsó szuri szeptemberben volt, és a doki azt mondta, hogy ha megjön a mensi vágjunk bele az inszembe.

A párommal egyébként minden rendben van és még annyi, hogy a Debreceni Klinikára járok.
greti
 
 


helló!

üdv gréti! Nagyon szorítok neked, hogy mielőbb legyen egy vagy két pocaklakód!!!!

TAmar nagyon jól írta meg a költségeket. De az biztos, hogy egyéntől függ. Nekem van mikor elég egy doboz puregon, de volt hogy elkezdtem a másodikat is, de mint most is abból maradt.

Azt hiszem csajok, hogy reggelre megjön a mensim, most már fájdogál a hasam és egy kis pötyözés is volt. Sajnos nem hozott szerencsét sem a péntek 13, sem a gyönyörű tűszöm, sem a harmadik próbálkozás. Most nagyon el vagyok keseredve. És persze holnapig el kell dönteni, hogy nekivágunk e egy újabb próbának vagy nem. Persze van a hűtőben egy megkezdett puregon, amiből 20 egység hiányzik, így kár lenne kidobni.

Gréti! a méhtükrözés az fájdalmas? Nekem még nem volt, de azt hiszem jó lenne megnézni! Mesélj róla hogy milyen...
málna79
 
 


Málna!

Még ne add fel, hátha nem is mensi!

Kép
zölddisznó
 
 



Sziasztok!

Zöldi!
Én olcsóbb vagyok nálad is. :lol: :lol: :lol:
Nekem a petérés okés, így nem stimuzott az orvosom, csak tüszőrepit kaptam, Pregnyl, ami 4200 körül van, és a 3 szuriból csak kettőt ad be. Volt 2 tüszőrepis inszemem, ami sikertelen volt, így most van 2 ampulla maradékom. Utána szedtem az Utrot, amiből 10 napi adag 1100 körüli. Az első sikerteleennél 3 doboz ment el, az 3300, tehát 12E-be van a 2 sikertelen. És a maradékot eladom 2000-ért, így csak 10000-ben lesz. A mostaninál, még tüszőrepi sem kellett, mert magától megrepedt, csak utrozok, amit a 12. hétig szedni kell. Eddig 2 doboz fogyott el, ami 3300. Szerintem a 12. hétig. Összesen durván 8000-ben lesz. Mondjuk nem érdekel, csak maradjon me a manócskánk!

Zel!
Nagyon szorítok érted! Ja és sz.tem inkább rám hasonlít! :lol: :lol:

Kicsiboris!
Iygekszem vigyázni rá!

Málna!
Amíg nem jön meg addig ne add fel!

moni
 
 


Sziasztok!

Gréti!
Nekem is endóm volt. A kezelés után elkezdtünk stimulálni, és 3 spontán hónap sikertelensége miatt az inszembe vágtunk bele. Az én szurijaim a bogyókkkal együtt kb 32.000 Ft-ba kerülnek. Most böktem be belőle a 4. kúrát. A peteérésre Gonal-F az ovulációra Ovitrelle injekciót, mindez mellé Clostylbegit tablettát kaptam. Jöhet utána az Utrogestan, aminek az árát nem tudom.

Zölddi! Láttam, hogy meg is lehet rendelni. Holnap úgyis kell gyógyszertárba mennem, rákérdezek majd ott is az E-vitaminra.
De tényleg köszi mindent.

Moni! Tényleg, most hogy így jobban megnéztem, rád hasonlít jobban!
Jaj mindjárt reggel! ÚÚÚÚÚgy várom már!

Puszika...
zel
 
 


Tiza!

Köszönöm a drukkokat! :D Igen, az inszemben en is sokkal jobban bizom mint a spontanban!

Zöldi!

Jaj, nagyon köszönöm! El sem hiszed mennyire megnyugtato amit irsz! Kb. egy het mulva mar rendesen izgulhatunk erted! :D A benedek nagyon szep nev, nekem is tetszik.

Kicsiboris!

A parom eredmenyei: marciusban csinaltuk a legelsöt, akkor 15mill/ml 20% a jol mozgo 60% a mozdulatlan. Ra egy honapra megegyet csinaltunk, 17mill/ml 10%!!! jol mozgo 60% mozdulatlan. Akkor rögtön ertettük, hogy az elözö nem lehetett tevedes…Rögtön bejelentkeztünk az andrologushoz, majus 24-ere volt idöpontja. Közben en beszereztem mindenfele vitamint, antioxidanst a ferjemnek, es mar ezekkel mentünk a dokihoz. Megvizsgalta, azt mondta szedje a bogyikat, 3 honap mulva ujboli minta. Augusztusban 24mill/ml 20% jol mozgo 60% mozdulatlan.

Tehat a mennyiseg sokat javult, csak hat nagyon keves a jol mozgo. Közben nekem is megvolt minden vizsgalat, es mindent rendben talaltak. Remelem a mostani eredmenyek meg jobbak lesznek. :D

Moni!

Nagyon szep a foto! :D

Zel!

Holnapra nagyon szoritok! :D Barcsak mar en mehetnek!

Szep estet lanyok!

Judit

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Szia Greti!

Persze kifelejtettem az insem utáni támogató gyógyszereket. Az utrot ismered, én 3x2 kapok és még 3x2 duphastont is. A kettő együtt 7.000. körül van. Csak hogy teljes legyen a kép. Megjegyzem én a havi árakat tudom, de össze soha nem adom. Nem vagyok hajlandó ezzel foglalkozni. Még a Zita (a kislányom aki szintén stimulálva fogant) születése környékén a férjem nagyjából kiszámolta, hogy mennyibe került és amikor kimondta, hogy kb 300.000. Ft volt, hogy megszülessen, nekem a hideg futkosott a hátamon. Annyira tisztátalannak éreztem, hogy ezt a csodát pénzben mérjük, hogy mondtam, neki, hogy soha tobbet ne adjuk össze, mert nem vagyok hajlandó erről tudomást venni. Persze ezzel ő is egyet értett. Azóta ez szóba sem kerül, csak az , hogy az adott hónapban mennyit költünk gyógyszerre.

Málna!

Nem akarlak felbújtani, neked kell eldöntened! csak néhány infó. Nekem is azt mondták természetesen, hogy a megkezdett puregont 28 nap után ki kell dobni. Az elsőket ki is dobtam. Aztán egyszer az egyik nővérke szólt, hogy ne dobjam ki. Közben én elég jó barátságba kerültem egy lányzóval, akivel egyszer együtt inszemeztünk, majd telefonszámot cseréltünk, és azóta együtt nyűglődünk. Órákat tudunk beszélgetni. Az ő barátnője gyógyszerész egy nagy gyógyszerelosztóban. Amikor hiánycikk volt az utró. Nagyon jó volt a kapcsolat. Fótra mentünk érte de sikerült szerezni. Mindegy nem ezt akartam, csak én is dilemmáztam egyszer, hogy folytassuk, vagy kihagyjunk egy hónapot, mert akkor ki kell dobni a puregont, és ez a lány azt mondta, hogy ki ne dobjuk. Ha hűtőben tárolod semmi baja nincs. Ez is csak üzlet. A gyógyszergyárnak az a jó ha te veszel egy újat. Azóta én nem dobtam ki egyet sem. De persze neked kell eldöntened, nem akarlak rábeszélni.

Valaki írja meg hol lehet az ébredés utáni hőről és ennek jelentéséről olvasni. Nem is értem a jelbeszédeteket Cp meg ilyenek, és nagyon érdekel.

Köszi: Tamar
tamaranna
 
 


Tami!
Nézz át a hőmérőzés topicba (az alsó, ahova Stöpszli írt utoljára). Ott mindent összeszedtek a csajok!
Ha elakadsz, kérdezz nyugodtan!

Zel!
Én szorítok - Te is szorítsd majd!

Szépséges napot mindenkinek!

Kép
zölddisznó
 
 


tizám, na teszt??

zel, köszi a drukkot én is reménykedem nagyon, hogy nem maradok ki a jó kis beszélgetésekből, mert hát velem nem történik semmi :evil: néha nagyon elszontyolodom ezen..
de neked ezerrel szurkolok :!: :!:

málna, ne hogy elkeseredj :!: amikor terhes voltam kicsit meg is jött..., szóval fel a fejjel :D

zöldike, én is gondolok rád :!: és mi ez a fürjtojás+ginzeng+zeller?
mert a páromnak is sajna kicsit rossz a motilitása, ez jó arra is?

jucmuc :lol: lesz ez még jobb is :!: :!: a vitaminok használnak szerintem is, a páromnak az E+C vitamint mondták, hogy szedje.
kitartást, veled vagyok és remélem minden rendben lesz :!:
kicsiboris
 
 


Sziasztok!
Hát jól lemaradtam mindenről, de igyekszem képbe kerülni!

Moni!
VIgyázz magatokra!Remélem jól érzed magad!A foton egész csínosak vagytok!Csak így tovább! :lol:

Gréti!
Te Debreceni vagy? Én is a Klinikára járok, a meddőségi szakrendelőbe.Te kihez jársz? A mostani inszemet Sápy csinálta, de én Feketéhez járok.

Reni!
Hogy vagy?Majd írok emailt csak legyen egy kis szabad időm. Vizsga -vizsga hátán van és tanulnom kell.

Mindenkinek 10000-el szorítok továbbra is!Szép napot mindenkinek!
sapé
 
 


T I Z A !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
GRATULÁLOK!!!!!!!!!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Hú, annyit írtatok, hog nem tudtam megjegyezni.

Málna :)
Azért még reménykedem. A hasifájás nekem is a menzi jele volt és mindig a 12. dpo-n kezdődött. Akkor más biztos is voltam benne, hogy nem sikerült az a hónap sem. És képzeld most is a 12. dpo- kezdett fájni a hasam, ugyanúgy mint máskor, csak a hőm nem ment lejjebb. Teszteltem egy halovány pozitívat és csak azért nem hagytam abba az Utrogestant. Még másnap is, amikor K.borissal találkoztunk görcsöltem, azóta viszont semmi és van pár pozitív tesztem.
Például ma is egy nagyon egyértelmű +-at sikerült produkálni. Most már többet nem tesztelek. A férjem szerint már csak úgy tudok pisilni, ha teszt van alattam.

K.boris :)
Írtam mailt és köszönöm, hogy így szurkolsz.

Coca :)
A nevek nekem is tetszenek, különösen a Hanna. Szeretem a rövid neveket pl Panna, Fanni, Lara stb. Megy a drukk ezerrel!

Zel :)
Már biztos készen van az új adag a kisfickókból. Szorítok nagyon! E vitamint simán kapsz a gyógyszertárban v. drogériában. 100-ast v. 200-ast szoktam szedni. Én óvakodnék Dr. Lenkei termékeitől. Megnéztem a honlapján miket ír. Először is olyan amerikai direkt marketinges a szöveg, ez már eleve elriasztott. Aztán belekukkoltam a termékekbe és iszonyú dózisokat tartalmaz. Ez vagy felesleges, mert úgy is kiürül nagy része, v. még káros is lehet. Pl C vitaminból a szervezet napi szükséglete kb 60 mg. Extrém esetekben (pl dohányzás, betegség stb) ez lehet a többszöröse is (max 1000 mg), de 1500 mg felett már károsíthatja a vesét. Ezzel szemben Dr. Lenkeinek van olyan bogyója, aminek 1 db-ja 5000!!!!! mg-ot tartalmaz. Még ha nem is árt, teljesen felesleges pénzt pocsékolni rá. Persze ez csak az én véleményem és nem akarok senkit megsérteni vele. Mindenki abban hisz, amiben akar. Viszont példának a sógornőméket említeném, akik hasonló cipőben jártak pár éve és valami sarlatán orvos egy halom vitaminkészítményt adott nekik iszonyú drága pénzért. Gyerek nem lett, de a sógorom veséje majdnem ráment. Én azóta óvatos vagyok és némi fogalmam a vitaminokról és hatásaikról van, mert élelmiszeripari fősulit végeztem. Hú, ez hosszú lett.

Sapé :)
Sok sikert a vizsgákhoz!!!!
tiza
 
 


Felhívtam a klínikát. A dokim szabin van és csak jövő héten lesz, de az asszisztenssel tudtam beszélni. Hétfőn megyek uh-ra. Az lesz a 38. napom, petezsákot már biztos látni fog.
tiza
 
 


Tiza!
Tök jó a megint + teszt! Örülök baromira!

Vitaminok terén szívesen vitatkozom más fórumon, itt nem. (Ezt most csupa jó értelemben vedd :lol: )

Az a baj, hogy csak belekukkoltál. én egész nyáron ezzel foglalkoztam, és jelenleg is, ha időm engedi. Lenkeinek persze semmi köze nincs a direkt marketinghez, csupán van egy boltja, ahol lehet vásárolni a termékeiből.
C-vitamint illetően én Szent-Györgyinek hiszek (2000 mg-ot szedett) nem pedig a egészségügyi és gyógyszermaffiának. A vesekárosító hatásáról megjelent tanulmányok homlokegyenest mást írnak, csak ezt a tévhitet szórják szana-széjjel - nem véletlenül. De ez hosszú...Tényleg nagyon szívesen mesélek erről!
(((én meg biológia tanár is vagyok)))

Tiza, nehogy magadra vedd, nem bántásiból írtam, csk ez a szívügyem, és kötelességemnek érzem eloszlatni a tévhitet.

Pusszancs!

Kép
zölddisznó
 
 


Coca :)
Dehogy veszem! Én sem akarlak megbántani, ezért is írtam, hogy mindenki abban higgyen, amiben tetszik. Mondjuk amellett, hogy Szentgyörgyi Albertet nagyon tisztelem, de neki nem állt rendelkezésére annyi kutatási eredmény. Egyébként ez olyan mint a politika mindennek meg lehet cáfolni az ellenkezőjét is. Én személy szerint a túlzott mesterséges vitaminbevitelnek nem vagyok híve és Lenkeinél extrémek az adagok (nem csak C-vitaminból.), a legjobb ha egészségesen táplálkozunk. Persze tudom, hogy babásodás idején ez nem elég, ezért én is szedek vitaminokat, de én félnék ekkora adagot bevinni bármiből is.
Szerintem mindenki tegyen úgy, ahogy jónak látja, sokszor az segít a legjobban, mert hisz benne.
tiza
 
 


Ja, és engem biztos befolyásol a családban rosszul elsült "vitaminkúra".
tiza
 
 


Nálunk évtizedek óta gyógyszerezett magas vérnyomás, cukormetegség, fejfájás, bélműködési zavarok, candida, vesekő, szemölcsök...múltak el, illetve gyógyultak meg fél év alatt, amióta szedjük. Lehet, hogy mindez véletlen?

Kép
zölddisznó
 
 


Coca :)
Ezért mondtam, hogy az a lényeg, hogy higgy benne. Ez nem csak a vitaminokra, hanem más gyógykészítményekre is igaz. Egyébként van olyan ismerősöm, aki szedte a Lenkei készítményét, mégsem múlt el egyetlen problémája sem, pedig esküdött rá.
tiza
 
 


halihó

most jöttem meg az orvostól, kb. 2 óra várakozás után közölték, sajnos nem sikerült. De még nem jött meg, ezért meg kell várni, hogy megjöjjön és akkor lehet kezdeni. Tájékoztatott az orvos, hogy végig kell csinálnom a 6 inszemet. De én most feladtam csajok, már elfáradtam. Továbbra is szigorítják a lombikot. Ez már biztos.

Tiza, nagyon nagyon örülök hogy sikerült...... Minden csajnak hajrá....
málna79
 
 


málna, hát nagyon sajnálom :roll: de most nagyon megszídlak ám :!: ha föladod akkor az nagyon-nagyon rossz lesz, ne légy ilyen :!: kérlek :D
gondolj a következőre, az sikerülni fog :!: :!:
kicsiboris
 
 


Málna :)
Nagyon sajnálom. De tényleg ne add fel. A harmadik inszemnél már én is kezdtem azon lenni, hogy így sem fog összejönni, de aztán mégis. És van akinek csak a 6. sikerül, ezért ne légy elkeseredve, azt legalább még támogatják a nyomorultak. Reméljük a lombikra már nem is lesz szükség.
tiza
 
 


málna, annyi pozitív példa van előttünk, hogy a 9. inszem, vagy csak az 5. lombik, de sikerül,azért van remény neked is sikerülni fog! Bár lelkileg nagyon nehéz, talán segítene rajtad ha elterelhetnéd valamivel a figyelmedet, bár én magam is tudom hogy ez csak ideig óráig, és aztán..... A férjemen mosolyogtam sokszor, és tudod jó hogy nem nekik kell ezt végigcsinálni, mert bár mi érzékenyebbek vagyunk valahogy mégis keményebb kőből faragott minket a Jóisten. Ne add fel kérlek! Egy kis szünet lehet hogy jót tenne. :roll:
bbilona
 
 


Málna!

Csatlakozom az előttem szólókhoz!
Ne add fel!!!!!
Nekem is a harmadik lesz, ha ez sem sikerül, de eszembe sem jutott hogy abba hagyjam!
Persze hogy belefáradunk, lelkileg engem is nagyon megvisel a kudarc, és szerintem itt mindenkit, de nem szabad feladni.
Mindig a kezdet a legnehezebb, és ha már elkezdtük csináljuk végig!
Meglátod együtt babásodunk...! Becsszó! Kép

Légy jó!
orsika0
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm a segítséget, aranyosak vagytok!!

Sapé!
Dr. Fekete Istvánhoz járok, neked hanyadik inszem volt és miért váltottál, ha lehet tudni?

Továbbra is mindenkinek mielőbbi babásodást kívánok, de ha hamarabb nem, legalább karácsonyra egy pozitív tesztet! :lol:
greti
 
 


Sziasztok!

Tiza! Gratulálok! Tudtuk, hogy azok két csíkos tesztek! Nem voltál ma is benn a klinikán? Inszemem közben Dóri és a doki úgy gondolom rólad beszéltek. Amennyiben jól értettem a nevedet. Azt mondták, terhes vagy és nagyon örültek! Hát még én. Csak úgy inszem közben. ( remélem ez jó hatással volt a mi kissrácainkra is!)

Esetleg ha voltál benn andrológiára nem futottál fel, úgy 1/2 3/4 10 körül? nem kérdezted meg itt van-e a Dóri? Volt egy lány aki ezeket tette és nagyon emlékeztetett a képre, amit magadról tettél fel.
Most nézem, pontosabban, mit írtál. sajnos nem te voltál.

Kaptam sima 400-as E vitamint. Utrogestanért mentem be és meg sem lepődtek hogy azt kérek, csak annyit hogy ugye az erősebből, és 30 vagy 60 darabos legyen.

Zölddi! Akkor ebből most elég napi egy szem? Szorítottam rendesen, habár a doki utána megnyugtatott. A katéter elég körülményesen ment fel, erre azt mondta, ezek aztán nem tudnak könnyen kifolyni! A hőm szépen elindult felfelé.

Málna! ne add fel! Már célegyenesben vagy! Ilyenkor nem szabad! Csinál végig szépen az inszemeket, addig meg annyi minden történik, változik!

Puszika mindenkinek!

Odry? Reni? Mi van már veletek?
zel
 
 


A lényeg meg a kimaradt. Minden OK volt a mai inszemen, Kicsit húz a pocóm, de ez múltkor is ilyen volt. nem is foglakozom vele.

Holnap ismételünk. :lol:
zel
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?