Új privát üzeneted érkezett!

Hajnesz,
már nagyon várom az uh-t, hogy kiderüljön hányan vagyok. Kép Addig is a beültetés után kapott uh-t szoktam nézegetni, nézem rajta a fényes pöttyöt. Kép
Dzsúd amúgy tényleg olyan jól tudja mindig adni a jótanácsokat, hogy az ember kénytelen megfogadni.Kép Amiket a beültetés utánra írt, én már a stimu alatt csináltam, a sok fehérjét, meg babánturmixot, hogy szép vastag legyen a nyálkahártyám! Sok csirkét meg halat is ettem, zöldségeket, spenótot párolva, főzeléknek, gyümölcsöket összeturmixoltam, stb.
Próbáljátok ki, ha szeretitek, meghámozni, és összeturmixolni almát, körtét és kiwit, felöntve limonádéval, hogy kicsit hígabb legyen. Isteni! Kép

Kép
baba888
 
 


Anikó Kép
Babánturmix...KépKép
Köszi a gyümiturmixos tippet, kipróbálom! Kép
hajnesz
 
 


Dzsúd!
Maradjunk annyiban hogy egy irodában dolgozom. Kép
Tényleg hihetetlen meggyőződéssel írod amit írsz, mármint úgy jön le hogy tényleg az ember gondolkodás nélkül csinálja amit mondasz nincs bennem ilynkor kétség hogy úgy kell csinálni ahogy Te írod!

Ikrekről valami új kép?????????

Hajnesz!
Tudom mit érzel és nagyon nagyon nagyon drukkolok neked valahogy mi már együtt sok midenen mentünk keresztül és hozzám nőtél. Szeretém nagyon ha jó példát mutatnál nekünk.

Baba!
Nagyon klasz lehet hogy babás vagy és biztos eltelik majd egy kis idő mire "felfogod". Kép Azért az tök jó lenne ha neked is ikreid lennének ezen a topikon akkor igen sokan vagytok ikresek. Kép uh. képet látni szeretnénk!!!!!!!

Wish!
Kép Olyan szomorú vagyok hogy nem jelentkezel egyik fórumon sem! Kép

Na ma sem jött levél a genetikustól. Kép Ha holnap sem jön akkor lehet felhívom hogy akkor úgye minden rendben és kérem az időpontot az immunológára, bár lehet oda a levél nélkül is kérem úgyis biztos sokan vannak. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 

 
 

Baba Kép
Nekem nem is néztek hcg-t, egyből UH volt, ahol látszódott egy petezsák meg egy valmicske, belőle lett Luca Kép

Dzsúd Kép
Mondtam a dokinak a szurkálásokat, szerinte teljesen normális dolog. tegnap óta a tüdőmet érzem satuba fogva, ez ellen valami trükk? Holnap kezdődik a 35. hét, nem tudom meddig bírjuk még... bár még van néhány dolgom: ki kell mosni a babarucikat (nincs még foszfátmentes mosószerem), pelenkázószivacsot kell vennünk, meg kell néhány dolog illatszerboltból, gyógyszertárból, és még elölkapcsos melltartóm is csak egy van. viszont már egyedül nem tudok/merek elindulni kocsival, gyalog meg főleg nem, innen a világvégéről... no majd hétvégén beszerezzük ami még hiányzik Kép

Zsebi Kép
Ne izgulj, tuti minden rendben van, csak az ünnepek miatt késik biztos a levél.
tralllala
 
 


Sziasztok
Tralllala
köszi a választ, a kaáliba járunk. Egy csomó kérdésem lenne, de előtte visszaolvasok a topickban hátha van olyan amiről már beszéltetek.
monyo
 
 


Sziasztok!

Zsebi,
az uh képet én is szeretném látni...KépKép Na jó, persze hogy felrakom majd! Kép
Levél jött? Vagy telefonoztál?

A mai vérvétel eredménye 9000 feletti hcg, Zsuzsika nem győzte mondogatni a telefonban, hogy milyen szuper, és a prog. szint is nagyon jó.
Jövő hét csütörtökön reggel 8-ra megyünk uh-ra.
KépKép

Trallala, azért köszi! Kép

Kép
baba888
 
 


Tralllala!
Ez hihetetlen már a 35. hetet taposod! Hogy elmnet az időd emélkszem még most írtad, hogy mennyi van még az orrspraből és már itt is vannak a babák. Kép

Baba!
Akkor már csak egy hét és idkerül hányan is vagytok! Kép
Nem jött levél Kép De telefonálni sem telefonáltam. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok Lányok!

Mindenkinek nagyon boldog szép babás évet!Gondolom mindenki felkészült,mert 2006-ban itt mindenki kismama lesz!!!!!!!!!

Baba! Kép
Gratula!Ez szuper hcg szint...nekem a harmada elég lenne most.A banánturmixit hogy készíted?ha ilyen hatásos egész nap csak iszok...

Trallala!Kép
Nagyon szépen kigömbölyödött a pocakod,csoda hogy nem ránt el.

Stella!Kép
nagyon vigyázz magatokra,kíméld magad...

Zsebike!Kép
Neked is minden szépet jót erre az évre!Nagyon jó a táblázat,főleg hogy a felső rész már bővült.Remélem jó híreket kapsz...

Kedden voltam dokinál,hogy belevágjuk a programba.23.cn-on voltam,ő viccesen megjegyezte,hogy remélem nem hozott magával cisztát....erre a képernyőn egy 17.5mm tüsző figyelt.Kép Azt nem tudtuk hogy ez még most érik,kitolódott ciklusban,vagy bennmarad...ami ugye nem jó mert akkor program lefújva.Ha megjön másnap uh,és ha az a valami nincs ott indulhat a stimu.
Kicsit félek,hogy nehogy valami olyan legyen aminek nem kéne.A legutóbb is 1 hét késéssel jött meg,így ebben reménykedek,hátha csak kitolódott ismét...

Mindenkinek minden jót!

Pá: Viki Kép
Vendég
 


SziasztokKép

BabaKép
Gratulálok, szerintem is eléggé ikergyanús a dologKép

ZsebiKép
Nagyon magam alatt voltam/vagyok, azért nem írok nagyon sehova.
Örülök, hogy rendben van a genetikátok, előre, az immunológiai papírért. Bár meggyőzödésem, hogy ott is rendben lesz minden Kép

Wish

wish
 
 


Sziasztok csajok,

örülök, hogy mindenki ilyen bizakodóan vág neki az új évnek és jó, hogy sok mindenkinek szoríthatunk mostanság! Én egyenlőre még nem tudom, mikor merek nekivágni a következő próbálkozásnak, engem nagyon megviselt a hiperstimu minden velejárója ill. az, hogy közel 1 hónapig szenvedtem tőle, értelmetlenül. És a doki szerint hajlamos vagyok rá, úgyhogy figyelni kell. Talán az az egy szerencsém van, hogy most először a fagyibabákkal próbálkozunk, és ott valószínűleg csak Clostyval érlelünk petesejtet, attól meg túl nagy bajom nem lehet. Kinek van ilyen jellegű tapasztalata? Szóval, én lehet, hogy áprilisig várok, mostanság elég sűrű lesz a programom és tele vagyok kétségekkel és bizonytalansággal...

Puszi mindekinek: Fanni
fanny1
 
 


Wish!
Nincs kedved megdumálni a dolgokat????? Mert szívesn találkozok veled elmehetünk valahová!
Ne légy szomorú ez az év a babásodás éve meglátod!!!!

Kép

Viki!
Reméljük indul a stimu és nem kavar be semmi! Tényleg már olyan jól alakul itt a tábla, de remélem mi akik már rég béreljük a lenti részt is feljebb tudnunk jutni nem csak az újak. Kép

Zsebi
Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Baba Kép
Nekem ötösiker gyanús vagy KépKép
Foggggalmam sincs a hcg szintemről, pedig a doki elmotyogta a vérvétel után, de arra emlékszem, hogy azt mondta, hogy ez még bármi lehet, de nagy valószínűséggel egy baba. KépKép

Tralllala Kép Ne menj, kérlek, sehova vásárolni, ezt komolyan kérem. Én, tudod, a 35. hét végefelé szültem és akkor már nem is bírtam 2 hete menni sehova, annyira elfáradtam. Minden du. feküdtem 1-2 órát, olvasgattam, szunyókáltam, és még így is megszültem. Ne ugrálj Te már sehova. Én mindig azt hajtogattam magamban, mikor nagy volt a kísértés, hogy "Én már nem sietek sehova", mert a babák bennem vannak és ÕK a legfontosabbak. És ettől a mondattól mindig lehiggadtak a fölös energiáim Kép Amúgy én a szülés előtt 1 héttel már láttam az arcomon, hogy megváltozott (vizes lett), és lejjebb ment a hasam, de a férjem meg Anyukám hajtogatta, hogy áááá dehogy. És lőn. Úgyhogy figyeljétek magatokat. Nagyon izgi, hogy már itt tartasz Te is!!!! Kép

Tralllala, Stella, Hajnesz, Zsebi Kép
Fotót hamarosan mutatok Kép Cukik nagyon, sokat nőttek, beszélgetnek, mosolyognak, nevetnek rengeteget Kép Édik nagyon.
Szuggesztív...ezt se mondták még... Kép na akkor írok még pár tanácsot, ha már ilyen jól veszitek:
1) Fájni fog a mellbimbótok rendesen a napi 24 órás igénybevételtől. De nyugi és kitartás, a 6. héttől hozzászokik a cicitek és nem fog fájni, vagyis szép lassan elmúlik a fájdalom és jön a rutin.
2) Nekem nem jöttek be a bimbóvédő krémek. Valahol olvastam, hogy szopi után langyos vízzel lemosni és anyatejjel bekenni, száradni hagyni, és a köv. szopi előtt langyos vízzel újra lemosni (tusfürdő/szappan csak reggeli, esti fürdésnél). Nekem bejött. A 6. hét után már erre sem volt igazán szükségem. Ja, és eleinte éjszaka is melltartót hordtam, melltartó betéttel, de nem tudott így levegőzni a cicim és szakadt rólam a víz, szóval hagyjátok szabadon éjszakára a didkókat (póló alatt vagy anélkül), még ha tejes lesz körülöttetek minden, akkor is Kép (max. apa tejben fürödve ébred reggel Kép)
3) A 6. hét környékén úgy tűnhet, kevés a tejetek, de nehogy feladjátok!!!Annyi csak, hogy megnő a bébik tejigénye és idő kell, mire a didkóitok ezt utolérik. Ekkor többször szoptassatok, hogy elég legyen Nekik. Nekem azóta is vannak nehezebb napjaim, amit reggel lefejek, kell pótlásnak, de pár nap után beáll újra a cicim és dől a lé Kép (ki tudja, meddig...)

Szóval, kitartás!!! Amikor már nem fáj a cici és megtanuljátok a Bébikkel együtt a szoptatást, ki mit szeret és hogyan, onnantól élmény, szép dolog, intim. De a rózsaszín plakátok mosolygó, didkós anyuval, gömbölyű bébivel nem az első hetekről szólnak Kép

Nagyon klassz lesz ez az egész!!!Az eleje húzós, de nagyon nagy élmény. Szerelmes vagyok a Gyerekeimbe és hamarosan Ti is átélitek ezt az élményt. MINDANNNYIOTOK!!!

sok puszi,
Dzsúd
dzsúd
 
 


ZsebiKép
Találkozhatunk, nagyjából ráérek minden nap estefelé.

wish
 
 


Vikimi,
banán, tej, tojássárgája (én csak azért nem teszem bele a fehérjét, mert nem szeretem, ha annyira habos), és méz. Kép

Wish,
köszi!

Kép
baba888
 
 


Trallala,
neked mi van a gerinceddel, ami miatt nem kaphatsz EDA-t?

Kép
baba888
 
 


Sziasztok lányok! Segítségeteket szeretném kérni. December 19.-én volt ET-m a Nyírőben.
Voltam vérvételen másodikán:355 hcg, ötödikén:515hcg. Majd telefonon mondták, hogy kedden megint vérvétel. Mikor számíthatok uh-ra? Most már zavar ez a bizonytalanság. Kedden már rákérdezek. Csak olyan rossz, hogy nem tudom mi van bent.
tina30
 
 


Szia Tina,

én is a Nyírőbe járok, ott 1000-es érték felett csinálnak UH-t. De szerintem ezek nagyon jó értékek, szerencsés vagy! Remélem tudtam segíteni!

Üdv: Fanni
fanny1
 
 


Köszönöm, végre valami biztos. Sajnos a nővérke, csak annyit mondott, hogy minden rendben. De ez nem igazán nyugtató. Kicsit többet is mondhatnának. Egyedül a biológusnő jött oda hozzám gratulálni.Nagyon örült, hogy elsőre összejött. Õ biztatott csak, hogy van baba.
tina30
 
 


Fanny visszaolvasgattam. Szerintem mi taliztunk a kórházban, amikor kontrolra mentél.
tina30
 
 


Tina!

nekem a dokim mondta hogy 1000 Hcg alatt nem látnak semmit Uh-on csak azt hogy szép vastag a méhnyálkahártya....ugye az ember meg nem erre kíváncsi.Szorítok hogy minden oké legyen.
Vendég
 


Baba,
nyitott az alsó négy csigolyám, és nem vállalaják be a kockázatota dokik, hogy lebénulok az edától.
tralllala
 
 


TinaKép
ET után kb 3 héttel biztos, hogy lehet már látni valamit az UH-om. Elötte elég lutri, hogy igen vagy nem általában inkább csak sejteni lehet, hogy talán van ott valami.
És gratulálok Kép

wish
 
 


Szia Tina,

hát lehet, hogy tényleg taliztunk.. ki a dokid, már ha nem titok? A lányok egyébként néha nagyon furán viselkednek, én nem igazán tudok kiigazodni rajtuk. Ahhoz én pedig már hozzászoktam, hogy mindent kérdezni kell, mert ők azt hiszik, hogy nekünk is ugyanolyan természetes minden, mint nekik.. Mondjuk így az elején még biztos nem akarnak hiú reményeket kelteni, hiszen azért csak az az igazi, amikor már az UH-n is látszik a bébi! Szóval Neked az első lombik járt sikerrel? Csak ismételni tudom magam: nagyon szerencsés vagy! Egyébként egy pár hónappal ezelőtt Viki tett fel a fórumra egy nagyon klassz HCG táblázatot, azt biztosan vissza tudod kereseni és magad is láthatod, hogy tényleg szépen növekszik az a HCG érték!

Üdv: Fanny
fanny1
 
 


Tina!
Gratulálok, sajnos én nem tudok hozzászólni a HCG-hez, de drukkolok hogy minden rendben. És ténylegn nagyon nagyon szerencsés vagy hogy sikerült. Kép

Lányok!
Megvan a gentetika papírunk mind a ketten teljesen normálisak vagyunk-e téren. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi,
látod, jól indult számotokra az új év, meglátod, 2006-ban a Ti álmotok is valóra válik!
fanny1
 
 


Az orvosom V. A.
tina30
 
 


Stella!
A DM-ből pontosan melyik ginzenget ette a párod mert három fajta is van. Én a kétezer.... forintossal koketáltam mert abban nemcsak ginzeng van hanem gyömbér méhpempő B vitaminok. És van olyan amelyik csak a ginzenget tartalmazza (várjál ha egyáltalán jól írom leKép)

Amit még kérdezni akartam méhpempot vettem magamnak abból csak azt az egyfajtát találtam kapszulás 45 van benne és 999 forint volt. Ebből napi egyet ettél vagy kettőt? Mert a dobozán az van 1-2 naponta. Meddig etted?
Mellé ettél napi egy elevitet is?
Plusz a baby aspirint mikortól etted??????

Szóval mindenre kíváncsi vagyok!!!!!!!!


Köszi az információt!!!!!!

Fanni!
Mondhati ilyen szempontból jól indult az évem, de sok másban nem melóhelyen folytatódik az előző szar év.Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi,

hát, ha ez vígasztal, én tegnap majdnem eltörtem az ujjam, akkorát estem a bejárati ajtó előtt, hogy csak na! Most is borogatom az ujjam, szerencsére nem tört el, mert mozog, de eléggé megdagadt és a szivárvány minden színében játszik.. Plusz tegnap meg is jött 29 napra, ami számomra mindig elég fájdalmas görcsökkel jár, szóval a csoda ismét elmaradt, de legalább tudom, hogy minden rendben működik odabent.. Szóval eddig nekem is úgy tűnik, hogy nem sok változást hozott az új év, de még nagyon az elején vagyunk, úgyhogy fel a fejjel!

Tina,
szinte biztos voltam benne, hogy őhozzá jársz, nekem nem ő a dokim. Azért majd értesítesz bennünket a fejleményekről ugye?

Pusz: Fanni
fanny1
 
 


Fanni!
Az ujjadra jobbulást!!!!!! Hát igen sajnos nem mindig történnek hamar az ember életében a jó dolgok, de úgy vagyok vele hogy mindig nem lehetünk mi a rossz szériában, szóval remélem előbb utóbb mi is végre jó hullámba kerülünk. Kép

Hajnesz!
Megmutatom milyen tavaszcsalogató üvegfestéket csináltam! Ez figyel a hálószobánk ablakán ha rossz a kedvem csak idepillantok és máris szebben látom a világot. Kép

Kép
Kép


És dobok egy tálbát is mert már ez is régen volt. Kép
Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


ZsebiKép
Ginseng: Azt hiszem Activ Ginseng-nek hívták és azt ette a Drágám.
Méhpepmőt nem a lombik alatt ettem, hanem előtte, de ártani tutira nem árt. Én méhészboltban vettem és nem kapszulás volt.
Szerintem elég a napi 1db.

Lombik alatt: baby aspirint a stimu kezdetétől szedtem, napi 1 db-ot;
plussz: Bio cink-et és a transzfer után, ha jól emlékszem asszem napi 3x5 db homeos bogyót, aminek a nevére nem emlékszem, de majd megnézem.
És napi 1 db Elevit.
Ezeket szedtem egészen a kórházig.

A héten dobok majd pocakképet és remélem 4D-s képeket is a fiúkról!
Stella

Kép
stella9
 
 


Dzsúd Kép
Köszi megint a hasznos infókat! te milyen krémmel próbálkoztál, mai nem jött be? és olyan szilikon bimbóvédővel nem próbálkoztál? én mindenesetre beszereztem krémet is, szilikonos vackot is, majd meglátjuk lesz -e rájuk szükség...
tralllala
 
 


Zsebi Kép
szépek az üvegmatricák!!! jöhetne már tényleg a tavasz...
tralllala
 
 


Zsebi Kép
Te kis kreatív, nagyon szépeket tudsz alkotni, tényleg nagyon jó így is rájuk nézni!!! És máris működnek, micsoda szép napos idő van!!! Kép
Nekem még nincs szívem leszedni a hóemberkémet, gyertyámat az ablakról, úgy a szívemhez nőttek...Kép
hajnesz
 
 


Tralllala!
Hamar itt lesz a tavasz hisz már a január fele is elment. Kép

Stella!
Köszönöm a hasznos infokat, igen már hallottam hogy nem túl jó a kapszulás méhpempő, de ha már megvettem megesze. Jobban monda jobb amit méhészeti boltba lehet kapni. Kép
Sepia a homeos bogyó nem?

Hajnesz!
Elfogyott a fogigátló!!!! Kép
Királyság pár nap és máris jöhetenek a szurik és a hihetetlenül boldog babavárás!!!! Minden energiám a Tiéd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


sziasztok!
sajnos rosszul indul ez az év,de én ugyis felülkerekedek rajta és én nyerek!Sajnos 15mm cisztám van,ami remélhetőleg kipukkan magától,ha nem kiszurják...ez van ezt kell elfogadni,egy újjabb akadály,amit át kell lépnünk és egyre közelebb a cél...Ugye?
Vendég
 


Stella Kép
Izgatottan várom a képeket!!!
Nekem is a Sepia jutott eszembe mint homeos bogyó. A bio-cink mire is jó?

Zsebikém Kép
Teljesen le vagyok döbbenve, hogy Te mennyire képben vagy mindig!!! Még át is futott az agyamon, hogy "De hát erről ma csak a dokimmal beszéltem!!!" Kép Nagyon aranyos vagy, ez most annyira jól esett, hogy mindjárt bőgök!!! Biztos a hormonok...Kép Köszönöm!!!
Az energiát elraktároztam, és ha a Ti időtök jön, duplán küldöm vissza!!! Kép
hajnesz
 
 


Viki!
Szegénykém, sajnálom. Sokszor hallottam, hogy a cisztákat néha hasizom gyakorlatokkal meg lehet szüntetni. A dokid erről mondott valamit? Talán érdemes lenne rákérdezni. Remélem, hamar rendbejössz!!!
hajnesz
 
 


Hajnesz!
NEM NEM NEM nem duplán hanem triplán mert TE akkor már hárman leszel. Ez most baromi magyaros lett, de nem baj érted mit szeretnék és ez a lényeg.
Igyekszek figyelni a topiktársaimra, nekem ez már komolyna egy esti rutin. Persze van amikor a naptáram kisegít, de igyekszem!!!!!!!!!!

Viki!
A ciszta nem hangzik túl jól, de Stella ebben is nagyon rutnos holnap biztos megírja mit is kell tenni, valamilyen kötés a hasra, már kb. 100 szor leírta, de én nem jegyzem meg Kép mert nekem nem szokott lenni.
Mielőbbi durranást kívánok! Kép Szorítok hogy rendben menjen a dolog. Kép

Apacs!
Azért erről nem volt szó, hogy ennyi ideig nem írtok egy sort sem ha olvastok tessék jelentkezni!!!!!!!!!!!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


ZsebiKép HajneszKép
Látjátok? Nálatok még működik a memória!
Tényleg a sepia bogyót szedtem!
A cink nem tudom mire jó, még a lombik előtt Enigma írta a Dévais topikba, hogy esetleg ez is jól jöhet!
Ártani nem árt az tuti!!!

HajneszKép
Nagyon drukkolok a szurikhoz!!!
Aztán csak mindent pozitívan!!!!!

VikiKép
Ciszta: mezei zsúrlós dunctkötés a pocira!
Göz fölött át kell melegíteni, azátn mehet a pocira és egy sállal bebugyolálni és megpróbálni így kibírni az éjszakát.
Én kb. 2-3-szor csináltam meg és közben persze ittam a cickafark teát is.
Remélem hasznos lesz!

TralllalaKép
Reggel pont azon filóztam, hogy egyben vagy-e még?
Remélem tudsz majd értesíteni minket valahogy, ha valami nagy-nagy dolog történik!!!!

Lányok!
Hamarosan dobok majd képet a fiúkról!
Stella

Kép
stella9
 
 


És akkor a fiúk képei:

Olivér puszit nyom a tesója kobakjára:
Kép

Botond pedig élvezi a helyzetet:
Kép


Pusza
Stella
26+5 KépKép

Kép
stella9
 
 


Sziasztok!
1000 fölé emelkedett a hcg. Tényleg, most uh lesz. Csütörtökön. Nagyon várjuk már, hogy megtudjuk, mennyien vagyunk, de igazán nem is számit. A lényeg, hogy sikerült.
Nagyon tetszik a fejpuszilós sztárfotó.
tina30
 
 


ZsebiKép
Nemsokára te is többen leszel. Hajni töri nekünk a jeget Kép Ugye, Hajni? Kép
Ááááá fel akartalak hívni, de megjött a párom és megyünk vendégségbe. Na majd holnap.

wish
 
 


Tina!
Gratulálok, várjuk ám a további élménybeszámolót! Kép

Stella!
Nagyon jók a képek!!!!Be is tettem a táblába!Kép Kép Kép

Wish!
Várom a hívásod! Kép Kép
Hajnesznak nincs is más választása törnie kell a jeget!!!!!!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Kép

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Tina,
ez nagyszerű hír, én is nagyon kíváncsi vagyok a fejleményekre! Jó, hogy mostanában egyre többen "babásodnak" a Nyírőből is!

Hajnesz,
Neked nagyon drukkolok! Sajna most tuti nem fogunk találkozni, mert én egy darabig még elkerülöm a kórházat!

Jó éjt mindenkinek, mennem kell szállást keresni a síútra!
fanny1
 
 


Lányok,

eszembe jutott mégvalami: mindannyian szoktatok szedni "csodabogyókat" a stimuk között? Van valami, amivel esetleg segíteni tudok "magamnak" mint pl. a Maca a fiúknál..

Köszi előre is: Fanny

Tina, mi újság Veled? Hogy bírod a terhesség első hónapjait?
fanny1
 
 


Fanni!
Én hallottam ezt a méhpempőt amit most kezdtem el enni. De vannak homeos cuccok is, aztán hogy mi segít???????

Hova lesz az út?

Kép Na mentem füredeni aztán aludni. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi,
hát, eddig csak az biztos, hogy Ausztria, valószínűleg Tauplitz vagy Hochkar, de hogy pontosan hányan, mikor és mennyi időre, az még képlékeny. Így érdekes szállást keresni, nem igaz? Egyenlőre nem is találtam semmit és már nagyon álmos vagyok, úgyhogy megyek is aludni.
Jó éjt!
fanny1
 
 


Szerencsés vagyok, mert igazából nincs semmi tünetem. Szeretek eszegetni, mert ha nem akkor ég a gyomrom. Ja, és jó az alvókám.
Fanny, jót fog tenni egy kis kikapcsolódás. Remélem, találsz egy remek helyet.
tina30
 
 


a 3 hónapos Lurkók Kép

KépKép
dzsúd
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?