Új privát üzeneted érkezett!

olyan edi voltKépmondtam hogy nem is birok enni.(hm de a szollona aze lecsuszant)Kép)levest kertem de bizti csinal melle valamit.Raadasul risztotta a sogornomet aki lent szerbiaban el es felhivott remulten hogy mi tortent.Kép

csokis tortat.van konyham de nem szeretem mert a haz masik vegeben van.Es amikor hozzom be az ebedet ot ajton kesresztul kell bevergodnom magam a kajaval.szeretnem a gyerekszobat atalakitani konyhanak.az kozelebb van.

lanyok.beszeltunk a szexes topikrol.nos:a hazassag ,csalad-on belul van a legalso topik.W-sex a multunkbol a neve.
olvasd el es ha teccik es nem vagy szegyenblos csatlakozz.Leirhatod torteneteidet,kerdeseket.nagyon jo hangulat volt ott regen.
Szegyenlosok kimeljenekKépKép

Kép
monyoka
 
 


Ancsa
Köszi,de sajna elég ramatyul vagyunk!Vmi irtó erős vírust nyaltunk be!Remélem nem madárinfluenzaKép
Sztem is hívd fel a dokidat!

Monyoka
Kenyérsütőgép sztem!KépJobbulást!

Betti
2 hét!Hú,már biztosan lázasan pakolsz,hogy csak integetni kellejen az ajtóból!KépNeked is jobbulást kívánok!

Zsuzska
A férjednek boldog szülinapot!Kép

Angyal
A hőmérősbe írtam neked!

Reni
Türelelem zebrát terem!Kép

Csanita
Mikorra vagy kiírva?

Kamilla
Hétfőn gondolok rád!

KépKép

KépKép
okr
 
 


kamilla jo neked.)
ugye nem gaz hogy leirtam ezt a sexes dolgot?

Kép
monyoka
 
 

 
 

Monyó,
még régen beleolvastam abba a topicba! Kép

angel37
 
 


Kedves Lánykák!

Gyertek és írjatok a "másikba"! Olyan jó volna ha tényleg újra éledne, és megint olyan jókat dumálnánk. Sok-sok vicces dolog is történt, amiken jókat lehetett kacarászni!
Szóval elő a sztorikkal, és gyertek!Kép

Vica

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Csanita nagyon szép neve lesz a kislányodnak, márcsak azért is mert én is Anna vagyokKépés ha nekem is lányom lesz a második neve Anna lesz ez már tuti.
Na szóval semmi tünet iagzából csak annyi, hogy nem voltam pattanásos. Viszont nekem voltak nagyon hosszú ciklusaim szóval azért csináltam tesztet, hogy megnyugodjak nem vagyok terhes. Ugyanis én jelenleg gyesen vagyok a kisfiammal és már a bölcsibe szoktatás időszakát éltük májustól mentem volna vissza dolgozni, szóval nem nagyon akartuk már a babát.
Még most sincsenek tüneteim, nagyon ritkán van egy kis émelygés, de ha nem csináltam volna tesztet tuti nem a terhességre fognám. Én szedek hoemós terméket az én alkati szeremet ami egyensúlyban tartja a szervezetem és valszeg ezért nincs tünetem, ezt a homeós dokinő mondta. Vannak szerek amik a szülést segítik meg az utána való felgyógyulást majd pedig a tejtermelést.
Ja és lányok ha valaki nem akar elmenni kivizygálásokra, akkor keressen fel egy homeós dokit mert nagy eredméynek vannak meddőség (de utálom ezt a szót, de nem találok jobbat) területen.

Okr sajnálom, hogy ilyen betegek vagytok és átérzem mert mi is. Már 2 hete, be van gyulladva a füle a torka a gégéje mindene. 39 fokos lázát 2 napig nem tudtam levinni max 38-ra 1-2 órára. Szörnyű milyen vírusok vannak. Mindennap hány szegénykém, szóval borzasztó.

Monyó, gyógyulj meg és küldj abból a tortából, én is úgy megkívántam...engem nem zavar a szexes témaKép abból lesz a baba ugye jól tudomKépKép

Reni az én párom is kádban fürdik és most vagyok 2. terhes. A lényeg hogy ne túl meleg vízben fürödjön.

Kép
Kép
janna
 
 


Lányok!
Attól függetlenül hogy ti nem szeretitek Elizát én tartom vele a kapcsolatot.Most beszéltem vele,volt a kineznél és utána nődokinál : 6 hetes terhes!Március 9.én kell visszamennie hozzájuk,hogy megnézzék hogy megmaradt e.

Kép
breni
 
 


gratula elizanak.
de akkor a vasrnapi tesztje mert lett negativ?

Kép
monyoka
 
 


Messziről jött ember azt mond, amit akar.
Amúgy gratula.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


6 hetes? Már kéthetes késésben volt? De hát tegnap írta, hogy vasárnap kellett volna megjönnie... Nekem ez nem jön ki, de mindegy... az eredmény a fontos!

angel37
 
 


És az Eliza miért nem maga mondta meg? nem jön többet?
én is kíváncsi vagyok egyébként gratula...ezek szerint elég hozzá egy kinez .....

zsuzska80
Szombathely
 
 


Márc 9-én miért kell hozzá a kinez, hogy megmaradt-e???

angel37
 
 


Ma kezdte a 6. hetet.Szabin van egyébként.Szombaton én is az 5.ben leszek ha sikerült és mégsem kell még megjönnie.A doki is csinált egy tesztet de negaítv lett,de a vizsgálat bízonyította hogy ott van.
Ne legyetek már ennyire negatívak.Oké?Én befejeztem ezt a témát.Kép

Kép
breni
 
 


6 hetes? Dehát hat hete egy hónapos kihagyás volt nem? 2 hete voltak együtt egy hónap után nem? Lehet hogy én emlékszem rosszul, de ha így van akkor gratula!

Na pont ez a baj, hogy nem tudjuk elhinni, mert annyi mindent mondott már. Egyszer ezt, egyszer azt.
Julcsi2
 


Lányok én nem vagyok negatív de nem azt írta Eli, hogy egész januárban nem volt együtt a férjével? Hol ő volt beteg hol a párja.Most akkor hazudott? Tényleg nem értemKép
Én most lennék 6 hetes ha pont a középidőben tehát jan.15-én estem volna teherbe de egy héttel később így csak 5 hetes vagyok. nem értem lehet, hogy már a kinez is elég férfi nem is kell hozzá?
Na mindegy már ő sem tudja mikor mit mond.

Kép
Kép
janna
 
 


Julcsi egyre gondolunkKép
Persze ha igaz akkor gratula nekiKép

Kép
Kép
janna
 
 


Hát ez jó!!!
Azért gratula neki!!!

Csajok akkor mennyetek el egy kinezhez!!!nem is kell doki hozzá.....!!

Lehet a meddőségi központok csődbe mennek???Amúgy sok a miért.
De részemről lezárva!!!

Orvostudomány felvehetné a harcot!!!
csanita
 
 


Reni Te nem emlékszel? Volt olyan, hogy úgy nyitott, hogy : nem kérdeztek semmit csajok?pedig.... aztán sokáig hallgatás és utána mégis kiderült, hogy semmi.
Szóval sokat kiáltott már farkas és annyi mindent mondott már, ami sokszor nagyon hihetetlennek tűnt.
Bocsánat én tényleg nem szoktam bántani senkit, de azért annak van oka, hogy mindenki kételkedik.

Ha sikerült, az pedig valóban egy csoda: lelki egyensúly nuku, boldog családi élet 0, görcsölés ezerrel, és a dokim szerint 10 nap kihagyás után is már nagyon kevés élő spermiumot lehet találni az ondóban. Hát akkor mindez most megdőlt!
Julcsi2
 


Julcsiiiiiii!!!!

Írtam mélkét neked!!!!!

Ez a dolog mindenhonnan sántít!!!Sehogy sem jön ki a számolások szerint.
csanita
 
 


Csanita!nem is kell hozzá pasi elég egy kinez is!
6 hetes terhességet nem is igazán lehet látni...

zsuzska80
Szombathely
 
 


Sziasztok Lányok!
Jó régen jártam erre, látom sok mindenből ki is maradtam, de nem is baj, ahogy olvasom. A témához inkább nem szólnék hozzá, szerintem kár veszekedni, ez a topik nem erről szól.
Igazából gondoltam csak hírt adok magamról, ma vagyok 14+5. Legközelebb február 27-én megyek dokihoz, de majd aznap jövök és beszámolok a fejleményekről. Minden rendben nálam azt hiszem, talán már-már a pocakom is kezd picit nőni, azt hiszem itt is van lassan az ideje. A szülés várható időpontja augusztus 12, és légyszi Julcsi ha ezt beírod a táblába, javítsd át nekem a koromat is 25-re, sajnos bőven betöltöttem. Köszönöm!
Elinek gratulálok, érdekes dolog ez a kinez. Én most, tőle hallottam erről először, és nem tudom hova tenni magamban.
Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
banya1
 
 


Julcsi!!!

Teljesen igazad van!!!!Helyedbe elgondolkoznék a következő vérvételen!!!!Lehet elég hozzá egy kinez???
csanita
 
 


Eli!
Gratulálok!
De ez sehogy sem passzol nekem össze... Hisz azt írtad, hogy nagyon régen nem voltatok együtt.

moni
 
 


Breni! Tudom hogy Te most nagyon védet Elizát, de ez szerintem nem igaz. csatlakoznék az előttem szólókhoz, ez a dolog nagyon sántít. Majd 8-án jön hogy nem maradt meg a baba. Mert nem is volt terhes. DE ha nem így van, akkor csak gratulálni tudok, de a tények nem ezt támaszják alá.

zsuzska80
Szombathely
 
 


Zsuzska azért a 6 hetes terhességet már látni én sem töltöttem be a 6. hetet mégis van már róla fotómKépde azthiszem itt nem ez a lényeg, hanem az, hogy azok alapján miket hetek óta ír, kicsit hihetetlennek tűnik a terhessége.
Részemről is lezárva ezzel a téma...

Banya, örülök, hogy minden rendben veletekKép

Kép
Kép
janna
 
 


Szia Banya! Nagyon örülök, hogy jól vagytok és ha lesz még tábla, akkor átírlak. Nem tudom igényli e még valaki.
Reméljük Banya, hogy ezután már nem erről fog szólni a topic, de ideje volt megtörni a jeget.

És én tényleg kussolni akartam. De már nem bírtam magamban tartani, mert ha lottóznék.........
Tegnap megesküdtem volna, hogy ma ez lesz a hír!


Zsuzska, én is ezt akartam írni, az előbb de gondoltam elég volt a negatívoskodásból: Amíg a teszt nem mutatja a doki mégúgyse látja. Először csak a HCG emelkedik, bár nem vagyok benne járatos. De eddig így tudtam a tapasztaltaktól. Na de most ez is megdőlt.
Julcsi2
 


Csajok!Rám azért ne haragudjatok azért mert ezeket leírtam.Oké?Én csak leírtam amit tudok.De nem akarok erről többet beszélni.Kép

Kép
breni
 
 


Lányok!
Nekem ez nagyon "Magyarázom a bizonyítványom"-szagú.
Térjünk föltötte napirendre és beszéljünk másról.
Ennyit se érdemel az egész.
Inkább meséljétek el mit főztetek ma, vagy ilyesmi.
Kép
Én nem főztem mert Apa szolgálatban van és ilyenkor Anyunál eszek. De ő nagyon fincsi fokhagyma-krém levest csinált. Nyamm-nyamm.Kép

Vica

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Anita,köszi!!!! Kép KépMár írtam is vissza! Kép
Julcsi2
 


Julcsi!
Miert nem kapunk tablat????
En szeretnem ha lenne!!!!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Nem tom, hogy terhes vagy nem terhes, de hogy hót flúgos az tuti.
Breni. Tudom, hogy jóban vagytok és téged nem akarlak bántani, de ha egy kicsit is józanul gondolkodsz láthatod, hogy ez nem lehetséges!

És az mit jelent, hogy a teszt nem mutatta ki, de a vizsgálatok igen? Ez pont fordítva kéne, hogy legyen. A barátnőmnek azt mondta a doki, mikor előszőr ment, hogy ha a teszt pozitív, akkor ő elhiszi, hogy terhes, de ő még nem lát semmit és jöjjön vissza egy hét múlva.
Amúgy meg múlthéten meg volt neki 3 napig, aztán meg szólt a Julcsinak, hogy inkább mégse tegye le a tábla aljára, mert mégse jött meg neki. 3 nap azért az már egy rendes mensi. Nekem is szokott 3 napos lenni.
A kinez pedig a február 15-t jósolta neki, nem pedig január elejét. És, ha a kinez ma mát meg tudta volna mondani, hogy sikerült-e neki tegnap (amit máig se értünk, hogy miből), akkor ha január elején megfogant, miért nem látta a kinez az előző alkalommal?

Hirtelen csak ennyi kérdésem van, de nem várok rá választ.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Én nem főztem ma még semmit, reggeltől estig dolgozok. Otthon meg fel van túrva a fürdőszobánk! Azt hiszem legközelebb szombaton főzök valami fincsit! Kép És valami sütin vagy palacsintán is gondolkozom. KépHmmmmmmmmmm...
Julcsi2
 


Én sem főztem semmit, mert maradt tegnapról, de vacsira melegszenyót csinálok.
Mennem kell majd este még benézek...

Kép
Kép
janna
 
 


Julcsi! Főzni nem a fürdőszobában kell! Kép

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Ja és Zsuzska, a forgatókönyv valóban ez lett volna, de ha elolvassa, akkor szerintem változhat. Pár hónap múlva még talán fel is teszi a barátnője pocakos képeit, hogy így kerekedik.
Na jó tényleg befejeztem.
Julcsi2
 


Kamilla!!!

Tetszik!!

Csajok!!
Komolyan itt ülök a gép előtt és nevetek!!!Ez nem semmi!!!Holnap adok fel egy lottót!!!

Na de más téma!!

Én ma borsó levest és káposztás tésztát csináltam.
Tegnap sütöttem sajtos rudat!!Fincsi lett,most is azt falatozom.Holnap pedig milánóit csinálok!!!

Felétek is ramaty idő van??Esik valami nem is tudom mi.Na ezt jól meg mondtam.

Julcsi!!
Palacsintát küldhetnél!!nagyon szeretem!!!
csanita
 
 


Kamilla!
Nem tudhatod hol szeret Julcsi főzni!
Nem biztos hogy mindenkiek olyan spéci konyhája van mint nektek!KépKépKép

Julcsi!
Meg ne haragudj! A Ti konyhátok is nagyon spéci!!

Rakhatok fel az enyémről képeket?
(Tessék, így tartsam meg minden szavam, itt pofázok köztetek, pedig mi mindent igértem, kezdek olyan lenni mint Eli!) KépKépKép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Tényleg? Pedig azt hittem! Kép
ezzel csak azt akartam mondani, hogy semmi kedvünk hazamenni, mert a nappalit és a hálószobánkat is érinti a dolog. Minden le van takarva és por mindenhol. Kép
Julcsi2
 


Hú, mostmár nagyon kiváncsi vagyok a Kamilláék konyhájára!!!!!
Vica, a Tiedet már láttam! Kép
És gyere, mert már nem az a téma, mint régen! Kép
Julcsi2
 


Én tegnap főztem mára a páromnak,fincsi natur csirkemellet sütöttem ki,hozzá párolt rizset és párolt répát,egy kicsit fgyókúrázunk.De nem megy,nekem.Kép
Én is kérek palancsitát,kakaósat.Kép
Du megyek kosztumöt venni mert a bnőmnek leszek az esküvői tanuja március 4.-én.

Kép
breni
 
 


Lányok, Ti minden nap főztök? Én 7-kor elindulok otthonról és ötig dolgozok. Legjobb esetben fél hétkor érek haza, de ez nagyon ritka. Hetente kétszer angol órám van, ami este 7-ig tart. Ilyenkor 8.kor érek haza legkorábban. A héten még kilenc előtt nem jutottam haza.
Na most nem panaszkodni akarok! Kép Hétvégén mindkét nap főzök, de hétköznap virsli vagy melegszenya, vagy valami félkész kaja.
Julcsi2
 


Amíg konyháról van szó maradok. Ha PÉ, hőmérséklet, LH, Billings, teszt és hasonló nyalánkságok kerülnek szóba, akkor azokra maximum nem reagálok. és tőlem se kérdezzetek ilyesmit, jó? Még bő 1 hetem van a mensiig, úgyhogy nagyon ráérek bármi ilyesmin gondolkodni. Ráadásul a 8.cn-on buliban voltam és elszívtam egy doboz cigit, ami köztudottan kedvez a pete érésének. Na részemről lezártam ezt a témát.
Azért teszek fel képet, jó?

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Kép

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Mentem haza sziasztok.
Holnap jövök.

Az átadópult még hiányzik a képen, de azóta már az is megvan.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Julcsi!
Én is hasonlóan vagyok, csak én fél 6-kor otthon vagyok mindennap, de ekkor vár a terigetés, pakolás, újabb adag ruha mosása, cica-kaki vadászat és egyéb fincsi dolgok. Úgyhogy nem főzök, csak 2x hetente. De olyankor nagy adag kiadós kajákat. Múltkor csak tojásos krupli leves volt, majdnem főzelék sűrűségű, és azt ettük 3 napig. Szerencsére Apa mindent megeszik és mi is fogyizni szeretnénk egy kicsit és ő ajánlotta, hogy elég ha levest főzök.Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


{Kép
csanita
 
 


Én álltalában 2 naponta főzök!!!Nálunk apa szereti a sok-sok husit és így mindig bajban vagyok mit is főzzek.

Ez a mi kis konyhánk.
csanita
 
 


Sziasztok!Kép
Ti még nem ismertek engem,de én sokszor olvaslak Benneteket!Írtam Moninak egy emailt,mert neki volt megadva az email.címe a reg.lapján!
Ha esetleg nem kaptad meg kérlek értesíts!Köszönöm...

Kérlek legyetek okosak,gondolkodjatok józanul még akkor is ha nem voltatok terhesek!!!!!!!!!!!!!Az egész csak arra megy ki,h. sajnáljátok őt!!!

b.
bambis
 
 


Húúúúúúúúúú! Én is teszek fel majd képet!

Vica, így megnyugodtam.Persze a mosást, vasalást stb meg kell csinálnom, nincs mese! Apa minden nap öltönyben jár, úgyhogy inget vasalnom kell! Utálom is! Inkább főznék, azt szeretem, azt legalább megdicséri! Bezzeg a vasalást!Na azt nem! Kép

Nagyon szép konyhátok van Kamilla és Anita! Kép
Julcsi2
 


Hát öösze vissza kerestem a képeim között, de csak fürdőszobásat találtam. Nézzétek milyen szép nagy kádunk van.KépKépKép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?