Új privát üzeneted érkezett!

sajna némelyik doki elvan szállva magátol.. :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Princzike!
Ez azért fura, hogy telebökötted magad mindennel, aztán nem lett belőle semmi. Én mondjuk ehhez nem értek, de biztos utánajárnék.
Nálunk a Hannával se volt könnyű eset. Kiderült, hogy PCO-m van, fél évig csak kísérleteztünk, hátha lesz pé, de semmi. Akkor volt egy laparom+petefészek drillingem, ezzel eltüntették a cisztákat. Rá fél évre estem teherbe, clostit szedtem. Most ugyanez volt a helyzet, PCO, műtét 5 hónapja. De sajna babó még nincs.

Mimilee, dehogynem :arrow: :D :D :D . Azért picit én is :P :P .

Nyanya!
Ki kell hogy mutassa. Én nem bírnám ki addig. Ez célzás volt ám :P .

Jucc!
Az én dokim most azt mondta, hogyha gondolom nyugodtan próbáljak ki homeopátiás, gyógynövényes cuccokat is. Nagyon meglepődtem. Azt mondta ő ebben nincs igazán otthon, de több páciense is így gyógyítja magát, önhatalmúlag, és már olyan esetekben is segített, amikor ő már nem tudott gyógyszerrel segíteni. Mondtam neki, ezen már túl vagyok és tök jó reakciója volt rá.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


:D na azért nem mondom meg azuramnak, hogy miket írtok, mert még szétpukkad a feje a nagy büszkeségtől. Ahhoz képest, hogy pár napja még a frász tört ki rajta, hogy "Máris???!!!" azóta olyan büszke, hogy csak na, boldog boldogtalannak meséli. (Egyébként pedig imádom, de a humorától a falra tudok mászni)

3-4 hónap termékeny??? Ezt hol hallottátok? Ez szörnyű, ha igaz, de szerintem kacsa és ijesztgetés. Legalábbis nekem annak tűnik, mert többször voltam évtizedekig a dokimnál, hogy fáj a petefészkem és bizony többszörös peteérésem volt, tartok is tőle, hogy netalán a kis Pocok nincs egyedül. :oops:

A tesztelőknek sok sok zebracsíkot kívánok. ++++++ Szorítok nektek. :)
Vendég
 

 
 

anuk az csak jó ha ketten vanak..nagy öröm lehet..igaz nehéz is... :lol: :wink:
hallottátok hogy meghalt albert györgyi? :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Apa egyik kollégája mindig azzal hülyül, hogy bármelyik feleségnek csinál lány gyereket 500 ft-ért. Max, ha nem jön be akkor visszaadja az 500-ast. Jó hülye mi :lol: :lol:

Nita: próbálj azért kicsit pihizni, már amennyire Máté engedi ;) Ja nem tudtam, hogy csak gyógyszertár van :lol:
Igen most hallottam a szomorú hírt a híradóba. :(

Rantia: hát különleges dokid van ;)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Princzike!

Tsók itt nálunk, örülünk, hogy jöttél.
Most egy olyan üzit írok majd, ami szólni fog Neked, Mimilee-nek, Kissedinek, Loulou-nak éa még bárkinek, aki úgy gondolkodik mint én.
Azt már tudjátok, hogy régóta vágyom gyerekre, de eddig sohasem próbálkoztunk, mert még nem jött el a mi időnk. Viszont én minden lehetséges dolognak utánaolvastam, ami segítheti a fogantatást. Főként azért, mert nem szeretek ismeretlenül nekiindulni dolgoknak, másrészt, mert úgy vagyok, ha nem jön össze a dolog, legyen mihez fordulnom és ne akkor kezdjek el kapkodni.
Ezek a módzerek csak lehetőségek, vagy segítenek, vagy nem. De ha mégis, ha csak pár %-kal több esélyt kapunk, az már jó.
Most leírom nektek, eddig mire jutottam:
1., cickafark a mensi első napjától, a 14-15. napig, utána a palástfű. De ezt már tudjátok...
2., A propolisz. Ez a peteérést segíti elő, és nagyon jó gyulladás csökkentő. Minden méhész boltban megtalálható, vagy méhész ismerősöktől beszerezhető. Nem egy drága dolog, mézre kell rácseppenteni, naponta 2-3X inni.
3., Rengeteg folyadékot inni. Ez a megtapadást segíti elő. Mondjuk ebben nem sok hitetlenkedni való van, a méhnyálkahártya mint minden nyálkahártyánk csak akkor működik helyesen, ha elég folyadékot veszünk magunkhoz. Az inszemről a csajokat általában úgy engedik haza, hogy tessék otthon inni, inni és inni. Napi 3-4 litert. Nem elírtam, jól olvassátok, 3-4 liter.
4., Van egy könyvem, ami az almaecetre esküszik. Almaecet, hozzá víz és ebbe bele méz. A könyv azt írja, hogy tehenészetekben figyelték meg a folyamatot először. A megmaradt almaecetet nem akarták kiönteni, hát megitatták a tehenekkel. Olyan állatok, akik már igen kimustráltak és meddők voltak, pikk-pakk viselősek lettek. Egészséges erős kisborjakat ellettek és az ellés ideje is nagyon lerövidült, és megkönnyebbedett.
5., Na és a Jónás módszer. Erről már hallottatok?
6., Candida diéta


Én ezeket a dolgokat találtam, z utolsó kettőről még hosszabban is írnék. Úgy vagyok vele, ezek mind természetes módszerek, így biztos nem ártanak. De ellenben már nem egy embernél segítettek. Nem kell mindre rácuppanni, de hol egyikkel, hol pedig a másikkal lehet kísérletezni. Addig is telik az idő, ez megkönnyíti a dolgot. Én azt találom problémának, hogy teljesen elfordultunk a természetes dolgoktól. Na ez a hiba. Ha meg megmakacsolja magát az agyongyötört szervezetünk, mi megint egy-két szintetikus bigyóhoz fordulunk. Pedig egyszerűbba megoldás, mint hinnénk. Csak rá kell akadni. Hát én ez után kutakodom. Érdekel egyeltalán ez valakit? Mert ha nem, én nem haragszom meg érte, csak akkor nem írogatok ennyit mármint erről.
Akit érdekel annak még írok a Jónás módszerről és a candidáról. Nagyon érdekes és tanulságos dolgok ezek.

Bocs, hogy ennyit írok, de hátha segíthetek valakinek. Egyelőre puszi: bikfy
bikfy
 
 


Bridget!

Remélem olvasol bennünket, természetesen nagyon szívesen adjuk tovább a történetet a "pillangóról és a virágról", s azt kívánjuk mindenkinek, hogy okuljon belőle.
Én személyesen azt remélem, hogy sok boldog pillanatot kaptok tőle, hozzon nektek szerencsét! Sok szeretettel: bikfy
bikfy
 
 


bikfy érdekes és egyben igaz dolgok is lehetnek/vannak benne!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok.Nem tudok sokat írni,kivagyok....piri még nincs,de a cicim nagyon fájnak....
Nyanya megy a drukk.....
Vigyázzon magára mindenki!!!!!!!!!!

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Csak előre és néhány szóban a Jónás módszerről:

Prof. Dr. Jónás Jenő, magyar orvos volt a módszer elterjesztője. Az ő állítása szerint az úgynevezett Jónás napokon 85% az esély a fogantatásra, míg a peteérésnél csak 15%.
Szóval én úgy gondolom, a 3-4 esélyes hónap, amit valamelyikőtök írt, így nem teljesen igaz, mert majdnem minden hónap esélyes, csak annak az esélye, hogy minden sikeresen klappol, na az a 15%.
A Jónás napok meghatározásában én nagyon szívesen segítek bárkinek, akit érdekel a dolog. Ne ugorjatok be, vannak erre szakosodott rendelők, ahol 20.000 Ft-ért megcsinálják nektek ugyanezt, de még 1X mondom, teljesen ugyanezt ti magatok is meg tudjátok csinálni, ha segítek benne.

Maga a módszer régi kultúrák tapasztalataira alapoz, ahol a nők saját maguk tudták meghatározni a legtermékenyebb napjaikat. A módszer a hold működésével kapcsolatos, és olyanok is terhesek maradtak tőle a legrövidebb időn belül, akikről már a lombikos intézetek is lemondtak.

Ezeknél a pároknál előfordult, hogy a jónás napjuk a mensi idejére esett. Akkor ugye nincs is peteérés. Legalábbis mai tudásunk szerint. És nekik mégis minden kétséget kizáróan akkor sikerült.

Ja, és még valami: Jónás doktor azt ígéri, hogy az ő napjain 85% az esély a fogantatásra és a módszer alapján 98%-ba kiszámítható az is, hogy milyen nemű baba érkezik.

Egyelőre megint ennyi, mindenkinek jó próbálkozást és kellemes estét kívánok.
bikfy
 
 


bikfy köszönjük..
vernike szerintem te babás vagy... :roll: :shock:
tesztelj pár nap mulva ha piri még mindíg nem jelentkezik.de eredménytől függetlenűl menj dokihoz!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nitacska!

Mit jelent az, hogy bikfy köszönjük?
Az, hogy nagyon untok és lőjem le már végre magam? :D :D :D
Na jól van, akkor bekussolok, mondom, én nem haragszom ám, csak mindig úgy vagyok, hátha valakinek segít. Azért puszi Neked és ugye nincs harag?
bikfy
 
 


Bikfy!
degyogy lövöd le magad, majd mi :lol: :lol: :lol: ez vicc volt, remélem nem haragszol :wink:
én szeretnék segítséget kérni. már olvastam a módszerről, de kiszámolni nem tudtam pontosan nekem mikor is van ez a jónás nap. segítenél? ha jól tudom pontos születési adatok kellenek. ha segítenél megírom privátban!

Kép
kissedi
 
 


bikfy azért írtam hogy köszi,mert sok jot osztottál most meg velünk.és ne lődd le magad... :wink: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska,én csak nagyon remélni tudom de nem hiszem,menzi előtt mindíg szokott fájni,de ennyire nem...most mintha agyon akarnának nyomni :? jó mi??
Na mindegy 2 perce szálltam ki a kádból,de mintha az összes erőm elhagyna,még a kezem is remeg komolyan....most vagy a vérnyomásom vagy nem tudom,de már lehet bebeszélek már mindent magamnak...de most nagyon szarul érzem magam,megyek aludni...

Vernike

Kép
vernike25
 
 


jó pihenést de szerintem csinálj még 1 tesztet a napokban......... :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Vernike!pihenj egy nagyot és ne izgulj!tudom mit érezhetsz, én is így voltam a múlt hónapban. gondolom még reménykedsz, meg izgulsz. nyugi, tudod ha baba van annak nyugi kell. szorítok,hogy legyen!!! Jó pihenést neked!

Kép
kissedi
 
 


ha nem jön meg az lesz...na jó éjt...azért mérek most egy vérnyomást...néha lepottyan...

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Bikfy koszi!! En szerencsere sokat iszom, azzal nincs baj. Almaecet van itthon, abbol is fogok inni, szerinted mennyit? Egyebkent van hasonlosag kozottem es egy tehen kozott :lol: de komolyan :lol:

Vernike szerintem is tesztelj :wink: gyanus vagy :wink:

Nitacska en nem hallottam szegeny Albert Gyorgyit ugyhogy meg is neztem most a neten... sajnalom...
Vendég
 


vernike majd írd meg mennyi a vérnyomásod... :roll: jó pihenést neked... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


hát lányok!én meg egyáltalán nem iszom. ma még két pohár teát és egy pohár gyümilevet ittam. az nem több mint 6 dl kb. az nagyon kevés tudom, de az oviban hozzászoktam,hogy keveset iszom, és azóta sem kell. nyáron sem iszom többet egyébként. pedig muszáj lenne....majd koncentrálok rá :x

Kép
kissedi
 
 


Bikfy meg is ittam, fel deci almaecetet masfel deci vizzel... mezet nem birtam beletenni, akkor tuti hanynek :lol:

Apukanak nem tudtok valami ami erositi a katonakat? Hatha ott van valami gaz :? ... Hallottam az E vitaminrol de allitolag az veszelyes lehet hosszu tavon es nagy mennyisegben (mint mondjuk majdnem minden...) meg a mezrol (na azt kap minden reggel)
Vendég
 


Loulou! az én férjem Multi macat szed. ez aloe vera-s termék.még nem tudjuk az eredményt, majd jövőhónapban megyünk katonavizitre, de állítólag nagyon jó hatása van. próbáld ki. 60 db, kéthavi adag 5 vagy 6 ezer körül van. ha lesz eredmény beszámolok róla.

Kép
kissedi
 
 


Kissedi az ivasrol en azt hallottam hogy mindenki annyit igyon amennyire szomjas, es a regen elterjedt 'masfel litert kell inni' szoveget a nagy asvanyviz forgalmazok talaltak ki - nem veletlenul palackoznak masfel litert... Bar en nem tudom, ha a dokik is ezt mondjak mindenutt... Mindenesetre jobb inni sokat mint kiszaradni, szerintem keszits magad melle egy nagy uveg vizet es azt idd meg minden nap
Vendég
 


egyébként jó még a tökmag. a párom is rágja állandóan.

Kép
kissedi
 
 


be kell valljam én se iszom tul sokat..talán most egy kicsivel többet mert beteg vagyok és kivánom a teát..de amugy 1 nap szerintem 1 liternél többet nem iszom..de majd probálok én is koncentrálni hogy többb folyadékot vigyek be magamba...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Csajszik!

Tegnap nem tudtam jönni, met olyan fejgörcsöm volt, h cak feküdtem és bambultam ki a fejemből. Kicsit fáj a torkom is :? Remélem nem most leszek beteg, hiszen mostanság érik a petém :P

Üdvözlöm a most csatlakozókat. Anuka neked gratula a gyors babásodásért :lol: Princzike kitarás, és nagyon drukkolok Neked. :lol: Szerintem a kitartásotoknak meg lesz az eredménye.

Kissvirág, én pont azt a vasalót vettem meg amit Te kinéztél, és szuper :lol: De a megfelelő vasalódeszkámat még mindig nem találtam meg :oops:

Nyanya a tesztnek ki kell már mutatnia, és nagyon szorítók, de ez nayon jó jel, hogy piri még sehol :wink: :lol:

Vernike, Te is nagyon gyanús vagy nekem, ez a cicifájás szuper jel, ez a babásodás jele is lehet :lol: :lol: :lol: Szorítok neked is nagyon, nagyon.

Bikfy, nekem nagyon tetszett a kis kigyűjtött anyagod, és én szívesen olvasom a soraidat.
Engem nagyon éredeklnének a Jónás napjaim, és felajánlottad a segítségedet, én szívesen elfogadnám :roll:

Vernike, kérdezted, hogy Győr-Mososn Sopron megyében tuna Neked ajánlani valaki valami jó kis helyet.
Mi tavaly novemberben voltunk, most meg jüvő hét utánni hétvégén megyünk ide: www.moha-muck.hu
Sopron mellett van a hegyen, az erdő közepén, kandallós, és nem termál vízes. Én tavaly 3 nap alatt annyit tudtam itt pihenni, mint még életemben tán soh. A levegő kristálytiszta, és szerintem nagyon romantikus, a kaja borzasztóan jó, és szerintem az árak is tök jók. Nekünk bejött, remélem a Ti tetszéseteket is elnyeri :lol:

Nitácska: ne legyél letörve, jönni fog a kistesó, pikk-pakk.

Remélem nem hagytam ki senkit, akinek szerettem volna írni, dehát olyan sokat írtatok, de azért próbálkoztam :oops: :lol:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Koszi Edi, felirtam es majd szamolj be :) remeljuk hasznos. Gyogyszertarban lehet kapni?
Vendég
 


Loulou-én netről rendeltem. de lehet kapni gyógyszertárban is.

Kép
kissedi
 
 


mondjuk itt a gyógyszertárban Maca Vibes volt, de a Multi maca valamivel erősebb.de mindkettő jó, azt mondták :roll:

Kép
kissedi
 
 


Küldök nektek képet a cicáimról
Ők Lolka és Bolka. :lol:
Kép

Kép
kissedi
 
 


Loulou!

Jaj, olyan hülye vagy, tudod, hogy nem úgy gondoltam ezt a tehén ügyletet. :D :D :D De azért jól megnevettettél...

Azért írok neked először, mert most kivert a víz is, hogy megmérgeztelek. Fél deci almaecet? Méz nélkül? Most mondd, hogy hülyéskedsz! Te azt ki se lehet bírni! :D vagy inkább :shock:

És akkor a helyes recept: 1 pohár vízbe egy kis löttyintésnyi almaecet, az kb. 2-3 kiskanál+ annyi méz, ami ezt az egész lötyit kellemessé teszi. Mi családilag sokszor egész nyáron ezt isszuk, mert nagyon kellemes, frissítő, mint mondjuk egy limonádé.

Meglásd, ha jól csinálod, szeretni fogod. Ja, és a férjeknek ugyanúgy ajánlható. Tele van ásványi anyagokkal, vitaminokkal és hát mégsem bogyó.
bikfy
 
 


Kissedi!
Ne lőj, kérlek, kérlek!!! Akkor inkább segítek.

...és persze szívesen segítek bárkinek, aki kéri.
2 program van, ami a Jónás napodat számítja ki. Az egyszerűbbet megírom még most, azt próbáljátok ki egyedül, szerintem menni fog. A komolyabb programot csak vasárnap tudom leírni, mert az picit nehezebb, viszont holnap nem leszek, megyek babanézőbe.

Az internet cím: www.lunarium.co.uk/jonas.php

Bejön egy oldal, ott a lap tetején a lunar conception-ra kell kattintani, de ha már azon áll, még jobb.

Ez után: jobbra találjátok:
Birth Date Itt kell a születésed éve, hónapja, napja, mellette órája és perce. Az am a délelőttöt jelzi, a pm a délutánt.

Time zone: itt a +1-et jelöld

Calculation start date: Amelyik naptól szeretnéd kiszámítani a Jónás napjaidat, tehát pl. mától.

Current time zone: itt is a + 1-et jelölöd. és Calculate

Az így kapott táblázatban a következőket találod:
Date: na ez a Jónás napod. De ekkorra már elöregedett a "jónás petéd", tehát ezen a napon már nem szabad együtt lenni, hanem előtte 2-3 nappal.
Time: A repedő petéd percre pontos ideje, de az előtte lévő napok a fontosak, úgyhogy ezzel nem kell törődni.
Gende: A leendő gyermeked neme. G-girl, B-boy.
Risk: Jónás doktor azt mondja, nem minden hónapban egyforma jó minőségű még az érett pete sem. Ha magas rizikószámot találsz, mondjuk 4-5 akkor azt a hónapot nem célszerű erőltetni, egy esetleges vetélés vagy beteg baba miatt.

Ez az oldal egy végletekig leegyszerűsített verzió, de végülis a lényeget megmutatja.

Holnap agyon babázom majd magam, gondoljatok rám sokat, igyekszem teletöltődni a sok pozitívummal, lehet este még jövök, vasárnap segítek a profibb jónás verzióban, addig próbáljátok ezt, akinek esetleg gondja van még, annak továbbra is felajánlom a segítségemet.

Jó éjt és szép álmokat mindenkinek!

Holnaptól pedig tessék mindenkinek sokat inni!
bikfy
 
 


Ja és még valami: akkor se ijedjetek meg, ha a Jónás nap a mensi idejére esik. Azt mondja a doktor, hogy ebben az esetben akkor kell akciózni.

Jó szórakozást mindenkinek! :lol:
bikfy
 
 


Sziasztok!

Vernike!!! Megy a drukk, hogy piri nálam maradjon most és téged messzire elkerüljön!!!! :wink: Remélem sikerül... Tényleg tesztelj még1-et a napokban... kíváncsian várom az eredményt :)

Azt hiszem én egy darabig nem leszek mostanság.. kell egy kis lazítás, úgy érzem.. Azért néha benézek majd olvasgatni, kivel mi történik, szóval igyekszem képben maradni. :D Csak kell egy kis kikapcsolódás.. úgy értem, hogy ne folyton a babán járjon az eszem... remélem megértetek... biztosan... :roll:

Legyetek jók, majd jelentkezek!

Bea
abeatrix
 
 


Sziasztok.Neke is gyanús volt minden,egészen ma reggelig míg meg nem érkezett ez a franc piri!!Olyan de olyan ideges vagyok most,fel tudnék robbani!!!!Gyűlölöm!!!!A tegnap esti alacsony 104/57-es vérnyomásomat simán megdupláztam!!!!
Ki vagyok akadva de nagyon,egész éjjel forgolódtam és ámítottam magam.....na mindegy ez van,most mennem kell majd még jövök ha összakapartam magam....de lehet követem Bea példáját még mielőtt becsavarodok....
Köszi Irdab a címet.iszonyúan tetszik ha hazajön apa rábeszélem...

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Bikfy segíts egy picit,megcsináltam a Jónás naptárt és nagyon jó hírt kaptam,mert pé után elvileg 3 nappal lesz és akkor akarunk menni előtte pihenni apával 2-3 napra és ráadásul kislányt ír,0 rizikóval így totál beindultam rá,csak egy a bibi nem tudom mikor születtem időre és delet írtam be rá,mert így olvastam valahol.Ez mennyit csalhat???

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Vernike,
nagyon sajnálom a pirit, pedig én is úgy reménykedtem, olyan bíztatóak voltak a tüneteid! :( De akkor majd ez a hónap! És teljesen megértem, hogy elkeseredtél, az ember nem érti, hogy ha minden rendben, akkor miért várat magára a baba. De az úgyis jönni fog! :) Ez a kikapcsolódás közbeni peteérés bíztatóan hangzik!

Nyanya,
neked továbbra is drukkolok itt a háttérben! :)

Mimilee,
neked is mennek a drukkok, mégha esélytelenként reménykedsz is! :)

És még drukkolok (most néztem meg a táblát, jó sokan vannak tesztközelben :D ) Terinek, Ranitának, és Judynak is!

Teri,
néztem a görbédet, de nem vagyok elég járatos a témában, hogy nagyon okosakat tudjak mondani, így inkább nem írok. Én már nem is mérem amúgy, egyrészt, hogy ne görcsöljek rá, másrészt a múltkor 20 perc különbséggel mértem 36,7-et és 37,1-et, és mivel én nem tudom ugyanolyan körülmények között mérni reggelente, inkább lemondtam róla.

Edi,
irtó édesek a cicáid! :)

Anuk,
urad roppan szimpatikus! :lol:

Termékeny hónapokról én fordítva tudom, hogy (az én koromban legalábbbis) 2-3 hónap nem termékeny, de ez is változó az ember korától függően, fiatalon szinte mindig van peteérés, ahogy örgeszik az ember, ez változik.

Én meg nem tudok veletek lépést tartani, a kertprojekt, a gyerekek és a tesóprojekt teljesen lefoglalják az időmet, ti meg annnnnnyit írtok, hogy még! :D De olvasok, drukkolok, és ha tudok, akkor írok is valamennyit.

Most nem tudok, mert ez a hidegfront teljesen megbolondította a gyerekeimet, óriási hangzavar van, még a gondolataimat is alig hallom. :?

Szép hétvégét, pozitív teszteket, jó apázást, kinek mit! :D

E.
euonymus
 
 


Bikfy :lol: :lol: :lol: hat nem mondom tenyleg csipte a torkom :shock: .

Bea en megertem teljes mertekben ha kevesebbet jossz, tenyleg le kell kicsit kattanni a temarol. En pont most jelentkeztem fel a bnetre, mert nem akartam megosztani a kornyezetemmel a banatom es folyamatosan nyuzni oket (ami mar kicsit sok nekik :oops: - ugyhogy titeket nyuzlak :lol: ). Viszont en is szeretnek a temarol lekattanni, vagyis ebben a honapban megprobalom nem figyelni magam. Es egyebkent a mensinel en is mindig sirok :cry: . Hidd el jonni fog az a baba! Drukkolok nagyon +++++ !

Vernike sajnalom :cry: Kerlek bizz te is a kovetkezo honapban! Hatha tenyleg a Jonas napodon :wink: .

Egyebkent regebben en is megcsinaltam a Jonas naptaramat, kiirtam az egesz evre es a mensit is akkorra tette amikor igazabol megjott :shock: . Pedig egyszer 26 volt egyszer meg 31 nap es nekem 28 napra szokott. Es akkor olvastam hogy nem baj, ha nem akkor lesz nem kell vele torodni, erre akkor lett :shock: . En a rizikot direkt nem irtam fel... :roll: Es nekem ebben a honapban a ciklus 17. napjara tette a jonas napot, kislanyt ir :) - es tudjatok nekem alt a 17. napon van a pem... Egyebkent az igaz hogy a jonas nap elott harom napig kell akciozni hogy a jonas napra helyben legyenek a katonak?
Vendég
 


Bea,
tényleg, elfelejtettem írni, hogy sajnálom, hogy megjött! :( És remélem, segíteni fog, hogy kicsit eltereled a gondolataidat, és jön majd a baba! (Nekem mindkét idősebbem decemberben fogant, amikor egyáltalán nem a babára koncentráltam, hanem a karácsonyi készülődésre és az ajándékgyártásra, úgyhogy lehet ebben valami!) Hajrá!
E.
euonymus
 
 


Sziasztok!

Újra itt, ezer éve nem tudtam már írni.
Most reggel elkezdtem a harmincas oldalak elejétől az egészet végogolvasni, aztán jegyzetelni kezdtem, hogy kinek mit szeretnék üzenni, de annyit kellene így írni, hogy igyekszem rövidre fogni. Nehogy nekem eluntassalak benneteket ezen az amúgyis unalmasnak igérkező szombat délelőttön.

kissedi: ezek a cicák egyszerűen csodaszépek. Odáig vagyok, de ha jól tudom kismamák közelében nem lehet cica, vagy nem jól tudom? MI is majdnem beszereztünk egyet, csak aztán végiggondoltuk hogy babaprojekt van és így végül nem lett...

anuk: üdvözlet itt, mi még nem nagyon komunikáltunk, mert én régen jártam már erre (amikor legutóbb begépeltem egy fél regényt, elszállt a net, és kitörlődött minden), szóval Üdv, és gratulálok ehez a gyors babásodáshoz, vigyázz nagyon magadra.

folyt köv...csak több adagban írok mert félek hogy megint elszáll a net mielőtt elküldeném az irományaimat.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Sziasztok!
Most nem tudok visszaolvasni, csak a lényeg gyorsan.

Ma reggel megjött piri :cry: :shock:

Így holnap már nincs is szükség tesztelésre :)

A hangulatom most olyan, mint az időjárás :(

És így érzek: :evil: :shock: :cry: :roll:

No comment!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nyanya77
 
 


Nah, én már századjára próbálom beilleszteni hol az egyik hol a másik linket a vonalzómhoz...de mint azt a mellékelt ábra mutatja...nemsikerüüüüüüüüüül :( :(

kisvirág: ez az Uh történet szuper volt, olyan jó volt olvasni.Vajon én mit fogok látni jövő héten....ezzel kapcslatban vannak paráim amúgy, de ezt majd később leírom.

luli:
a teherbeesési esélyekkel kapcs: szerintem akkor a legnagyobb az esély ha van szex. :lol: Ez komoly.
Mi is több hónapon át próbálkoztunk, de akkor jött össze, amikor tényleg oda is figyeltünk kicsit az időzítésekre, és persze gyakrabban szexeltünk mint előtte...de erről is később.

nitacska: azt tudnod kell, hogy ééééééén vagyok a bálna, mert amióta babát várok állandóan eszek, többnyire odafigyelek hogy mit, tehát nem szalonnát reggeltől estig, de szek. És hízok. Ami annyit jelent hogy egy olyan 50-51 közt ingadoztam terhesség előtt, most a hetedik hétben már simán 54-55 közt ingadozok.

Erre egy kedves ismerősöm azt mondta, hogy nem baja hirtelen hízás, le fog az lassulni, csak a testem felszedte azokat a kilókat, amik egyébként is hiányoztak rólam. Erről ti mit gondoltok, ilyen létezik?

bikfy: még tán mi sem "találkoztunk", üdv itt. És nem tudom kihagyni, hogy csatlakozni szeretnék a PMM-hez, akkor is ha babás vagyok már.
MIért? hát azt elmondom mindjárt...úgy nem csak neked célozva hanem mindenkinek. Csak előtte mentek egyet, mert félek hogy elveszik megint amit eddig írtam.
pingi
Veresegyház
 
 


Sziasztok, szép napot mindenkinek!

Bikfy!
Na én próbáltam a cickát, a palástfüvet, a Jónást, meg nem tudom hallottatok e a Gynexről. Egyik sem jött be, pedig mindegyikbe nagyon hittem :? . Nem azt mondom persze, hogy ne próbáljátok ki, csak ez szerintem egyénfüggő, hogy kire hogy hat. Hát rám sehogy. Az almaecetről még nem hallottam :shock: .
Viszont amira esküszök az a napi min. 3 liter víz. Nekem a mnyh. mindig nagyon gyatra volt, 5-6 mm, de abban a hónapban, amikor odafigyeltem arra, hogy meglegyen a napi 3 liter, a mnyh 12 mm :!: :!: :!: volt, most is 10mm. Nem könnyű ez, látom ti is keveset isztok, sokszor úgy érzem állandóan a kezembe van a pohár, de ennek tuti van értelme. Úgyhogy mindenkinek tessék többet inni :!: :!: :!:

Vernike, sajnálom, hogy megjött, de mondtam, még túl korai, hogy így nekikeseredj. Elkezdődött a következő hónap.

Kissedi, nagyon édik a cicák, tök jó neveket kaptak :D .

Bea, Vernike, ha tényleg úgy gondoljátok, maradjatok picit távol :cry: .

Loulou!
Én is azért jöttem, mint te. Én már a környezetembe már elő sem hozom a témát, mert kiakadnak már :oops: .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Szóval....

...most vagyok 7. hetes, +pár nap, és amiket olvastam teljesen rámtört a para.
Olyan rosz volt olvasni, hgy többeknél is elment vagy nem fejlődött jól a baba, és ez kbb a 10. héten derült ki.
Most itt vagyok én, tök boldogan a 7. hétben, és azon görcsölök, mi van ha én már elterveztem a babaszobát is (amit egyébként nem, de jól hangzik), és közben a pocaklakóval valami nem stimmel.
Vaaaagy, mi van ha most stimmel, de a 10. héten meg gond lesz.
Teljesen rámtört a félelem, mert én már egy hete eljutottam arra a pontra, hogy csak jó dolgokra gondolok, és egyértelműnek veszem, hogy a baba megmarad....de most teljes a kétségbeesés, hogy mi van ha nem és még kb 3 hetem van addig.

Arról nem is beszélve, hogy csak jövő héten csüt megyek dokihoz, gondolom UH is lesz. Annyira félek, hogy mit fogok ott látni...És még akkor is csak 8 hetes leszek.
Én nem is tudom mit teygek a 10. hétig. Bele fogok rokkanni...legszivesebben hetente mennék dikohoz babát ellenőriztetni, de ez állítólag nem tesz túl jót a magzatnak....
De én meg ebbe a várakozásba megőrülök.

Na, hoyg jót is írjak azért...szerdán negyed évszázados lettem, így apa elvitt vacsizni. Olyan kedves volt tőle, és olyan jót kajáltam.
És megkaptam életem legcsodásabb szülinapi virágcsokrát.
Soha ilyen szépet még nem kaptam. A piacon vette 200Ft-ért egy nénitől, mezei virágcsokor...és ez volt életem legszebb csokra. Engem annyira meg tud hatni, mikor az idős nénik pár forintért szivüket leküket kitezik, leszedik a kertjükből a csodaszép virágokat, csokorba kötik, és hidegben, esőben árulják a piac bejáratánál...engem már ez is meghat...nemhogy ha valai vesz is ebből. Nos ez volt a szülinapom.

Ezen kívül még anyós témában akartam írni...fogok is csak a TV2-őn Babavilág van. :lol: Azt néznem kell.
pingi
Veresegyház
 
 


Pingi, szia. Akkor nálad már útban a babó. látom.Gratulálok. Irigy-irigy :D :D :D . De jó értelemben.

Sokszor olvasom, hogy nektek hogy fájnak a cicik mensi előtt vagy épp terhességnél. Nekem sose :shock: . Még a terhességemnél se :shock: . Talán 1-2 nap volt akkor is, de már akkor tudtam, hogy terhes vagyok. Lehet, hogy én nem jól vagyok összerekva?

Én meg rizsfelfújtat csinálok ebédre. Valaki írta, hogy a héten azt csinált, azóta azt ennék :) . Még jó, hogy a zuram nincs itthon, mert szerintem a fejembe húzná, hogy mit akarok én neki adni :roll: .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Pingi!
Ne gondolj ilyenekre, ne olvass ilyeneket, mert tudod, sok minden a fejben dől el :!: :!: :!:

Kép

Kép
ranita1979
 
 


ranita: én nagyon cicifájós vagyok, meg is van duzzadva, és nem jó ha a karom esteleg meglöki oldalról...vagy nem tudok pl hason feküdni...pedig én kismellű vagyok (illetve voltam eddig :lol: ).
De szerintem mindenki és minden terheség más.

Jaaa, képzeld (képzeljétek) erről jut ezsembe, hogy közöltem a főnökömmel hogy baba van, és mondtam neki hogy csak azért szólok már most mert gyakran vagyok roszzul, és hulla fáradt vagyok állandóan, és nem akarok hazugságokat kitalálni ha otthon kell maradnom...
Majd közölte (persze én lesarkítva és lényegretörően szárazan írom le ő mézes-mázos volt), hogy a többieknél nem emlékszik ilyenre hogy betegállományban lettek volna bármi miatt is a terhességük elején.
Pfff, ennyit a megértésről (a többiek azok az elmúlt egy évben babát váró koleganők). Ki vagyok akadva.Na ennyit arról, hogy az emberek, és terhességek mind különbözőek....(cssak ezt az én főnököm nem gondolta végig).

Na megyek, mert halmokban áll a vasalnivaló...De azért bepillantok időnként!!!! :wink:
pingi
Veresegyház
 
 


Sziasztok!
Nyanya nagyon sajnálom pirit,nekem is reggel jött meg,remélem majd a köv.hónapba szerencsésebbek leszünk....
Jucc!Nem tudod véletlenül,hogy dr. Nagy Zoltánnak van-e uh-ja a rendelőjébe?Mintha egy kis képernyőre emlékeznék a vizsgáló körül,de engem még nem uh sose... ha megyek most menzi után lehet megkérem nézzen meg uh is,nehogy valami gond legyen később.Anyukám egy doktornőhöz jár és ő mindíg uh is neki.Most sajna egy cistát talált neki,de legalább megnézi.
Na megyek a házhoz takarítani,majd még jövök...

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Nyanya! :cry: :evil: :x

Gyerek alszik(végre, ma kiakasztott :oops: ), kaja kész, apa még sehol.

Pingi!
Hát igen, a kedves főnökök. Nő? Mit érdekli őket, hogy Te hogy vagy, dolgozzál, az a dolgod.
Az én főnököm(előbb volt barát, mint főnök), mikor megtudta, hogy babát várok, kiakadt. Aztán kaptam én hideget-meleget, ott kötött belém egy darabig, ahol tudott. Úgy volt, inkább eljövök táppénzre, mert nekem az nem hiányzott. Aztán megszokta a gondolatot. De ehhez hozzátartozik, hogy ő is nagyon szeretett volna akkor babát, szeretne a mai napig is. De én akkor se tudnék így viselkedni. Nagyon jól tudta, hogy miken mentem kerseztül és mégis.
Csajok, én Őróla olyanokat tudnék nektek mesélni, hogy elájulnátok. Annyira szeretne még egy gyereket(van egy lánya), hogy szerintem teljesen bele van hibbanva. Ha el akartok szörnyülködni, csak szóljatok, mesélek.

Kép

Kép
ranita1979
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?