Új privát üzeneted érkezett!

Na majd szervezünk egy ikejás topic talit :lol:

Én imádom,sűrűn járok is :lol: Mintha hazajárnék,tudom a rövidebb utat is kifelé,még dolgoztam is 1-2 napot az Örsön!

annus11
 
 


Örsön öcsém a Mekiben dolgozott :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Oxigén, én benne vagyok.... nagy nagy IKEA-s tali :lol: :lol: :lol: :lol:

És játszani szabad :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu!

Hát ha gondolod berakunk a gyerekmegörzőbe :lol:
Én is dolgoztam mekiben,csak egy másikban :lol:

Amúgy nem jutottam el az ikeáig...a metró 5 percre van,de képes voltam elfáradni...így csak a boltba mentem.De fáj mindenem,főleg a fejem...tuti jön a front!!!!Hazafelé vettem kínait mert rájöttem h keveset ettem még ma :roll:

annus11
 
 

 
 

Én meg el voltam havazódva. Most már itthon vagyok, de nemsokára készülök birkanyírásra, meg melirre.
Sztem el fogok aludni, bár mondjuk a fodrászom iszonyú cserfes.... talán nem bukik le a fejem! :roll:

dita75
 
 


Dita!
Vagy annyira cserfes,hogy szépen mély álomba zuhansz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Annus!
Nekem jó lesz a gyermekmegőrző :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ma mehetnénk az új kocsiért is, de mivel a régit nem takarítottuk ki így majd csak holnap vesszük át!

Majd teszek fel róla képet. Gondolom apa nagyon boldog, de én is abból a szempontból hogy ez már családi autó 5 ajtóval, kényelmesen be tudjuk tenni majd a gyerekülést hátra. :wink:

dita75
 
 


Na a frizkóról kérünk majd képet!!!Én is majdnem elaludtam a múltkor,3 órát ültem ott.Nekem nagyon sokáig kell szárítani mert sok hajam van,és olyankor meg nem lehet dumcsizni...

annus11
 
 


Annus
Sejtettem, hogy követleni fogtok majd képet, bár sokat nem fogok változni, mert kb. 3 éve ilyen a hajam, csak épp hogy vágatok belőle, mert már belelóg a szemembe, és lenőttek a csíkok, tehát újrafestés is kell!

dita75
 
 


Dita!

Nem baj,mi még nem láttuk :lol: :lol:

annus11
 
 


Sziasztok!

Én is várom a képeket!!!
De addig is én rakok nektek.

Kép én lennék Kép apa Dorinával Kép Nikivel Kép ping-pong Kép eladó Kép a hajon Kép homokozás
encike 2
 
 


Holnapra meg van rendelve az Antioxant kapszula, apával ezt fogjuk szedni, hogy segitsen.
encike 2
 
 


Szia Enci!!!

Régen jártál erre!!!Szupik a képek :lol: Látom ti is hajókáztatok!Az annyira jó!!!


Én is hozok képet!!Most már vissza lett pakolva a bútor a helyére!

Kép Kép Kép

annus11
 
 


De jó képek, én nem tudok ilyen jókkal előállni!
Encike
NAgyon szép család vagytok. A kislány nem eladó? Még mindig nem?
Vevő lennék rá! !!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Énke:
Kép

és ha már fotografáltam lekaptam a liliomot is, legalább láttok vmi szépet is! :roll:

Kép

Amúgy nem élethűek a színek, gagyi a fotómasina. A hajam csíkjai totál ciklámenek, sokkal rikítóbb mint a képen! :roll:

dita75
 
 


Dita!!!

Jól áll ez a szín,persze fényképen nem jön le...a szoba se ilyen élőben,sokkal jobb :lol: Szép a liliom is :wink:

Enci!
Mi az az antioxan kapszula???


Na ma csináltam tesztet - lett,ahogy vártam.Vasárnapig várok h megjön e.De egyáltalán nem vagyok elkeseredve,szóval ne írjátok létci h sajnálom :lol: :lol: :lol: Mert ha én nem sajnálom,akkor ti se!!!!

annus11
 
 


Annus, vasárnap hátha + lesz a teszted, drukkolok! A szoba nagyon szép.

Enci, én is azt akartam kérdezni, mint Annus.

Dita, nagyon csinike vagy, akár az a szép liliom. :)
athiz
 
 


Sziasztok!

ANNUS
Hát akkor: Kép

ATHIZ
Köszi! :oops:

dita75
 
 


Sehol senki??????????
Pedig dicsekednék! :lol: :oops:

Tütü lecserélve:
Piroska a régi, Kormoska az új! :lol:
Kép Kép
és milyen jól fog kinézni benne majd a gyerekülés! :wink: :D

dita75
 
 


Annus!
EGyre jobban tetszik ez a színösszeállítás :idea: :idea:
Azért még drukolok vasárnapra, hátha.....


Dita!
Milyen szép a lilom....na jó, te is :wink: :wink: :wink:
NAgyon jól állnak a csíkok :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Dita!
Nagyon csecs az új tütü :idea: :idea:

Lányok, ezt mindannyiunknak:
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kép

dita75
 
 


Na itt!!

Ma azért elmentem az ikeába...vettem 1-2 apróságot!Apcim mondta is h reméli a bankkártyát otthonhagytam :lol:

Kocsi csudaszép!!!!Jó lesz bele a gyerekülés,nyugi!! :lol:

annus11
 
 


A szőke nő meséli a szintén szőkének, hogy megbukott a kresz
vizsgán.
- Ez nem lehet igaz! Hogy történt?
- Egy körforgalom előtt megláttam a 30-as táblát. Mentem 30
kört, és mikor kiszálltam a vizsgáztató közölte, hogy megbuk-
tam.
- Úristen! Nem lehet, hogy elszámoltad?


A fakír egy új mutatványt ad elő a színpadon. A közönség
feszülten figyeli, miközben előveszi a nemiszervét, és beleteszi
egy krokodil szájába, majd egy erőteljeset rácsap a krokodil
fejére. A nézők közül mindenki elhűlten szemléli az eseményeket.
A fakír körbenéz, kinyitja a krokodil száját, és körbemutogatja
a sértetlen szervet. Ezután a közönséghez fordul:
- Jelentkezőt várok, aki megpróbálkozik a mutatvánnyal!
A színpadon síri csend... Hirtelen egy fiatal, szőke hölgy pattan
fel:
- Én megcsinálom!
- Maga? - ráncolja a szemöldökét a fakír.
- Igen, csak ne tessék nagyot ütni a fejemre!


A szőke nő automata mosógépet kap a férjétől ajándékba.
Nagyon boldog, alig, hogy beüzemelik, már más nap mosni akar. Gyorsan
levetkőzik és nekilát berakni a ruhát. Hirtelen haza ér a férj,
s döbbenten látja, hogy a felesége meztelenül áll a mosógép
mellett és rakja a ruhát.
- Na, DE! Drágám!! Te miért vagy meztelen?
- Mert a használati utasítás szerint, az első programot ruha nélkül
kell indítani.

Bemegy a szőke nő az üzletbe.
- Azt a miniszoknyát kérném - mondja.
Mire az eladó:
- Hölgyem, az egy öv!

Két szöszi beszélget:
- Te, én azt nem értem, hogy ha villámlik, előbb látom a fényt
és csak egy idő után hallom a hangját. Szerinted miért van
ez így?
- Te hülye! Hát nem tudod, hogy a füled hátrébb van mint a
szemed!?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


na mi van csajok?Merre vagytok????

Nálunk vendégsereg volt,aztán elmentünk ebédelni majd moziba.Majd délután kis szunyókálás :lol:

annus11
 
 


VÉGRE VÍZSZINTBE VAGYOK!!!!!!!!!!!!!

Reggel baromi jól indult a napunk, az egy napos kocsi meg lett karcolva, de nem gyengén! Ma bejártuk a fél világot, hogy mi legyen vele, vettünk matricát, körbetelefonáltuk az ismerősöket aki ért hozzá, de elég mélyen van a karc és hát rögtön 50.000 pluszköltséggel indítani! Kész voltam.
A szomszédéknál is folyt az élet. A kerítést amit a férjem segítségével csináltak a srác dübében fogpiszkálóra aprította, úgy kiszaggatta a helyéről, hogy öröm volt nézni. Valami front lehet.
Kimentünk nővéremékhez. Volt ámuldozás, mivel meglepi volt mindenki számára a kocsi. Tök jó volt, mert a kapuban várt minket simán elmentünk mellette és nem vett észre. Laughing Elvittük őket is anyuékhoz, jött Vivien a kislánya és Kitti a nagylánya. Ezzel csak annyi gond volt, hogy ha ők is jönnek a nővéremtől nem lehet szóhoz jutni, pedig ő azért többször látja anyut mint én. Én egy évben jó ha négyszer, ő meg van, hogy hetente négyszer. Na mindegy mondta anya lehet hogy lejönnek jövő héten a férjével. A kertipartyra nem megyünk mégsem, mert kicsit fáj a pocóm, a derekam majd leszakad már reggel óta. Alig vártam, hogy hazaérjünk végre.

4 topicban lakom, de mindben nagyon gyér volt ma a fogalom.
Pedig már előre féltem, hogy mennyit kell majd olvasgatnom.
3ban csak egy hozzászólás volt, az inszemesben volt egy kicsivel több, vagy 5 összesen!!!!!!!!! :shock:

Lustaságok, tessék írni! Holnap már leszek! Ha apa horgászni megy egész nap, ha nem akkor csak ritkán mert dolgozunk a házon!

Jó éjt!

dita75
 
 


Hali!

Huncutka, több, mint ígéretes a görbéd, lesem ám minden nap! Ha ez nem baba, akkor... de nem kajabálom el. Mindenesetre őrült drukkjaimat küldöm.

Kuzsanna, neked is jófelé tart a görbéd, drukkhegység!

Encike, neked is alakul a molekula, vagyis a hőgörbécskéd!

Drukk, drukk, szurokhegy mindenkinek! :D
athiz
 
 


Sziasztok!
Tényleg már jo idő van, végre!!!

Dita!
Szép a kocsi!
Mi meg 2 éve vettünk uj Suzukit és rá 1 honapra szélvédőcserés lett, mert kavicsot kaptunk. Bezzeg mig használt autonk volt, semmi baj nem volt.

Athiz!
Szerinted ez jo görbe????

Annus!
Majd másolok a kapszulárol cikket.

Képzeljétek 1 hete jöttünk haza a nyaralásbol, de még mindig mosok!!!!
encike 2
 
 


Tegnap strandon voltunk és volt foka show. Hogy milyen értelmes állat!!!
encike 2
 
 


Természetes eredetű antioxidánsok az egészség védelmében

ANTIOXIDÁNSOK: A FOGAMZÁS ÉS TERHESSÉG SEGÍTŐI



Terhességre készülődve

A vitaminok és nyomelemek mellé biztosítanunk kell az antioxidánsok napi szükséges mennyiségét. Védik szervezetünket a káros oxidációktól. Terhességre készülődőknek feltétlen ajánlott felerősíteni szervezetüket a biológiai feladatra. Az antioxidánsok védik a férfi és női ivarsejtek épségét, egészségét.

Orvosbiológiai kutatások szerint az antioxidánsok javítják a fogamzás hatékonyságát. Segítik a nők peteérésének szabályosságát, valamint aktív szerepet játszanak a férfiak

spermaképződésében.



Terhesség idején

A női szervezetnek a terhesség alatt fokozott szüksége van antioxidánsokra. Védik a magzati burok épségét, gátolják a magzati fejlődési rendellenességeket, hiányuk esetén a terhesség veszélyeztetetté válhat (Forrás: Curr. Opin. Obstet. Gynecol., 2006).



Ajánlás: legjobb a sokféle gyümölcsből (gránátalma, áfonyák, szőlő, citrus, zöld-tea) készült antioxidáns étrendkiegészítő, melynek komponensei fokozzák egymás hatását.

Ilyen készítmény a Pharmaforte Kft. Antioxant terméke, amely a gyümölcsökből származó sokféle nyomelemet és vitamint is tartalmaz . Fontos komponense a SZELÉN, szervezetünk mindennapi szükségletét fedezi, valamint a C-vitamin. A készítmény kétféle kiszerelésben kapható: vizes oldatban Cseppként, illetve Kapszulázott formában.



Az ANTIOXANT Kapszula és Cseppek természetes hatóanyagokat tartalmaznak, nem toxikusak, igy terhesek, kismamák és gyermekek is nyugodtan fogyaszthatják.



Az antioxidánsok általános élettani hatásai



- erősítik az immunrendszert, fokozzák a szervezet ellenállóképességét,



- gátolják a szabadgyökök spermium-, idegsejt- és érfalkárosító hatását,



- csökkentik a rák, szívinfarktus, trombózis bekövetkezésének valószínűségét,



- fokozzák a testi-szellemi erőnlétet, lassítják a szervezet öregedését.
encike 2
 
 


Természetes eredetű antioxidánsok az egészség védelmében

Antioxidánsokkal a meddőség és vetélések ellen



Az elmúlt két évtizedben megduplázódott hazánkban a meddő házaspárok száma, minden 7. házaspár problémája. A terméketlenségért a statisztikák szerint a nők és a férfiak azonos arányban felelősek, az esetek 20%-ban pedig mindkét félnél problémák vannak. A meddőség okai lehetnek a környezeti ártalmak (a levegő és ételeink kémiai szennyezettsége), valamint a fizikai-szellemi túlterheltségtől származó oxidatív stressz fokozódása. A nők esetében a peteérés szabálytalanná válhat, a férfiaknál pedig a terméketlenséget sok esetben a sperma oxidációs károsodása okozza. Terméketlen házaspároknak gyógyszeres kezelés kipróbálása előtt, de terhességre készülődőknek is feltétlen ajánlott antioxidánsokkal felerősíteni a szervezetüket a biológiai feladatra.

Terhességre készülődve

Orvosbiológiai kutatások szerint az antioxidánsok segítik a menstruációs ciklus szabályosságát, javítják a fogamzás hatékonyságát. Igazolást nyert az is, hogy az étrend antioxidánsokkal való kiegészítésének hatására a férfi termékenységi mutatók is javultak. A szelénnek, mint antioxidánsnak ugyancsak fontos szerepe van az ondó megtermékenyítő képességében, növeli a spermiumok mobilitását.

Terhesség idején fokozódik az antioxidáns igény

A női szervezetnek a terhesség alatt fokozott szüksége van antioxidánsokra. Védik a magzati burok épségét, gátolják a magzati fejlődési rendellenességeket, hiányuk esetén a terhesség veszélyeztetetté válhat (Forrás: Curr. Opin. Obstet. Gynecol., 2006)

Melyik antioxidáns étrendkiegészítőt?

Az antioxidáns étrendkiegészítők közül leghatékonyabbak azok, amelyek sokféle gyümölcs kivonatát tartalmazzák. Az ilyen készítmény hatóanyag-komponensei fokozzák egymás élettani hatását. A növénykivonatok a bioflavonoidok mellett számos létfontosságú nyomelemet és vitamint is tartalmaznak. Nem toxikusak és mellékhatásoktól mentesek. Feladatuk a szervezetben felhalmozódó, káros oxidációt okozó szabad gyökök hatástalanítása, a sejtjeink, ezen belül a szaporodás alapját képező ivarsejtjeink épségének védelme.
encike 2
 
 


Enci!

Jaaaa,aha!

Na én szedek ilyet!!!Én az allergiám miatt a szőlőmag kapszulát szedem,az is antioxidáns hatású,megköti a szabad gyököket!És nekem el is múlt az allergiám!!!Pedig évek óta prüszkölök!!!

Én az ökonetes cuccokat szedem,ezek ugye télleg scak természetes cuccot tartalmatnak!!!Itt is van ilyen h Antiox formula stb,ha vkit érdekel szóljon,tudok hozni ha kell!Csomó jó kis termékük van,ha vkit érdekel részletesebben szívesen elmondom mit is takar az ökonet!


na megyek mamámhoz ebédre :wink:

annus11
 
 


Sziasztok!

Hoztam egykis lh-tesztet.Igaz én nem huncutkától vettem,de ha megengeditek felraknám.Látom azért itt is összefutok 1-2 ismerőssel :D :D Szia Zsuzska!!! :D :D Kép

Kép
Kép
a.ibici
 
 


Esetleg tudnátok abban segíteni,hogy a jóslókat mikortól érdemes csinálni?Köszönöm!

Kép
Kép
a.ibici
 
 


Na nekem megjött szerencsésen,holnap hívom a dokit és kérek időpontot az átjárhatóságira.Elötte vérvételre is kell mennem.
Aztán apcim 4-22ig nem dolgozik :lol: De mivel szinte végig Karcagon leszünk és ott nincs net,így csak nagyon ritkán tudok amjd jönni :(

Szia Ibici!

Hát szerintem a 8.dpotól már simán csinálhatsz,onnan már lehet látni ha erősödik a csíkocska :wink:

annus11
 
 


Köszi Athiz!
Remélem, hogy igazad van. Tesztelni nem tudok sajnos, mert a bogyó amit szednem kell, illetve a szuri is tartalmaz hcg-t.
Dokihoz meg csak péntekre van időpontom, de már nem bírok magammal.

A.ibici!
A 14-15. napon volt a péd! számolj rá 8 -10 napot és hcg-vel tesztelj!
Annus!
Májusi születésnap a legszebb! Látom, hogy arra gyúrtok!
Zsu!
Te már lassan tesztelhetsz!!!
Encike!
Nagyon helyes családod van!
Dita!
Mit érzel?
Feszülget a méhed? Kell szedned valamit?
Hormondótlást ragasztónak kapsz?
Kár, hogy nem rakod fel a hődet.

REMÉLEM, hogy senkit nem hagytam ki.

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!!!!

Huncutka!

De lassan nálad is kiürül már a szuri,nem???Mit szedsz?Utrot?

Ibici!
Na igen,te 2 nap múlva már hcgvel is tesztelhetsz!!!Szinte felesleges is elkezdeni a jóslást :wink:

Na lányok,hogy telt a hétvége?Nagyon eltűnt mindenki :lol:

annus11
 
 


Sziasztok!

Üdv mindenkit Splitből.
Itt szép az idő, bár lassan készülődünk haza-
Az idő szép napsütáses-
Sajna csak most tudtam feljelentkezni, mert wifi van, és ez a buzi windos bekavart a frissítéssel és napokig nem tudtunk netezni.

Na jók legyetek indulunk omisba-
Sziasztok
Dorka2

Kép
Kép
dorka2
 
 


Dita!
Mi Balcsin voltunk anyuéknál és csak éjszaka jöttünk haza :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Athiz!
Köszi a hegységet :wink: :lol:

Ibici!
Hó hahóóóóóóóóóóóóóóóó :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Annus!
Hurrá :!: :!: :!: :!: Hajrá átjárhatósági :idea: :idea: :idea: :idea:

Hunci!

Neked is megy a +++++++++++++++++++++++++++++
Hát ha megjönnének a tesztek,tesztelnék én már :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Dorka!

Split :?: :?: :?: :?: :?:
Érezzétek nagyon jól magatokat!!!!!
Tessék sokat pihenni :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Encike!
Mosás.... ne is mondd.... én most terigetem a harmadik adagot :? :? :? :? :?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kép

Encike
Ti aztán ki tudjátok rendesen használni a nyarat. Mi még nem voltunk sehol, de nem is nagyon megyünk sztem. :cry:

Ibici
Üdv, mielőbbi babásodást, ugyanilyen zebracsíkos hcg teszteket kívánok! :wink:
Vivike cukker! :D

Hunci
++++++++++++++++++++++++++++
Nem sok mindent érzek. Max annyit, hogy ha sokáig vagyok előrehajolva akkor elkezd fájni a pocim, az ágyban hanyatt fekve akkor sem jó ha kinyújtom a lábam, akkor sem ha behajlítom.
Bébi Bogyó csak oldalt fekve szeret aluszkálni! :lol: (ezek szerint)
Utrogestan 3*1 az adagom babaragacsnak!
Már a múlt ciklusban sem mértem hőt, mert csak idegesített, hogy sosem azt mutatta amit kell. Most is kiváncsiságból megnéztem hogy áll az inszem utáni napon, erre csak 36,3 volt ami lehetetlen hisz ultrahangon megnézték és megrepedt a tüsző, tehát volt pé, akkor hogy lehet csak 36,3. Hát ezért nem mérem, mert csak szétvetne az ideg.

Dorka
Tovább jó nyaralást, mi tavaly Makarskán voltunk, az Omistól nem messze van, annyira jó kis hely. Csak kár hogy velünk volt a párom fia, eléggé elcseszte az egész nyaralást. Idén ha lesz egy kis plusz manink kimegyünk a párommal Vodicébe, de csak szeptemberbe hogy még véletlenül se tudjon velünk jönni.

dita75
 
 


A nögyógyász elöadást tart nöi hallgatóságnak.
- A kemény pénisztöl méhrákot lehet kapni pár éven belül - mondja.
Egy hang közbeszól:
- A puhától meg idegbajt, azonnal.


A boldog új laáastulajdonost meglátogatja barátja. Hosszasan beszélgetnek még éjfél után is, mikor a barát észrevesz a falon egy réztányért, ráakasztva
egy rézkalapáccsal. Meg is kérdezi:
- Az micsoda a falon?
- Beszél~o óra.
- ????
Erre a tulaj odamegy a tányérhoz, hatalmasat ráüt a kalapáccsal, mire a falon keresztül üvöltés hallatszik:
- Hajnali fél kett~o van, a kurva anyád, minek vered a falat!


Szőke nő meséli :
-A múltkor csengettek, kinyitom az ajtót, és ott áll egy magas, jóképű pasas, és azt kérdi, itthon van-e a férjem. Mondom, nincs, erre felkap, bevisz a szobába, lerak a franciaágyra, és jól megdug. Utána egy héten át minden egyes nap ugyanez történt... Na most már megöl a kíváncsiság, hogy vajon mit akarhat ez a pasas a férjemtől?


Nászéjszakán az újdonsült férj pózol a tükör előtt:
- Ha 5 centivel hosszabb lenne, én lennék a király!
A feleség bosszús hangon az ágyból:
- S ha 5 centivel rövidebb, te lennél a királynő...

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Gondolatok szeretkezés után...
Nő: - Jó volt a szeretkezés. Most fekszünk egymás mellett. Ő elgondolkozva néz fölfelé. Én aggódom. Vajon miről gondolkozik? Biztos a kapcsolatunkról. Ó jajj, ráncolja a homlokát. Biztos döntésre jutott. De nem szól. Csak összeszorítja ajkait. Mérlegel, számítgat. Biztos végigfut agyán, hogy már két éves a kapcsolatunk. Talán azt is észrevette, hogy egy kicsit meghíztam. Nem szól semmit. Csak néz felfelé szigorú arccal...
Férfi: - Ott a plafonon mászkál az a légy. Vajon hogy a picsába nem esik le?

A részeget leszólitja egy néger kurva.
- Szépfiú, nem akarsz hazakísérni?
- Mi... mi... mi a f*szt csináljak én Afrikában?

A feleség lágytojást készít a konyhában reggelire. Belép a férje. A nő így szól:
-Szeretkezzünk, de most ebben a pillanatban.
A férjnek felvillan a tekintete, hogy végre jól indul a napja. Felkapja az asszonyt, és nyomban magáévá teszi a konyhaasztalon. Ezek után a feleség csak annyit mond, "Köszönöm" és visszamegy a tűzhelyhez.
A férj kissé furcsállva megkérdi:
- Mi volt ez az előbb?
- Tudod, lágytojást csinálok, de eltört a homokóra...

A férj meséli a feleségének:
- Képzeld, van egy új titkárn~onk, az Icuka. Valahonnan kiszimatolta, hogy Fradi-drukker vagyok, és kaptam t~ole egy dobozban zöld és fehér tollakat. Kis dolog, de jól esik az embernek.
Másnap hazatérésekor ezt mondja:
- Képzeld, ez az Icuka ma fehér blúzban és zöld szoknyában volt. Kis dolog, de jól esik az embernek.
Harmadnap ezzel megy haza:
- Képzeld, ez az Icuka ma zöld melltartót és fehér bugyit vett fel. Kis dolog, de jól esik az embernek.
Negyednap ezzel fogadja a felesége:
- Képzeld, ma itt járt a szomszéd. Az övé 3 centivel hosszabb, mint a tiéd. Kis dolog, de jól esik az embernek!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Képzeljétek szabin van a dokim...10ig.És az átjárhatóságit meg most kéne ugye csinálni.Van egy másik aki helyettesíti,de én nem akarok vmi vadidegenhez menni...így elnapoltam ezt a dolgot.Ebben a hónapban a clostyt se szedem,szóval jó lesz ez így! :lol:

Nyaralókat irigylem!!!!!Én is én is :lol: Kép

annus11
 
 


Annus!
akkor hajrá spontánkodás :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Igaza van Kuzsinak!
encike 2
 
 


Sziasztok!

Ma igazoltan leszek távol...Mivel 9től kitelepítenek,és lehet csak este engednek vissza.... :roll:
http://index.hu/politika/bulvar/bmb0728/

annus11
 
 


Az igen, nem semmi!
De aztán el ne tünj!
encike 2
 
 


Annus!
Várunk vissza, remélem,most már hamarosan haza mehetsz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hunci!

Remélem, hogy hamarosan megjönnek azok a tesztek. Egyenlőre ez van:
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Annus!
Várunk vissza, remélem,most már hamarosan haza mehetsz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hunci!

Remélem, hogy hamarosan megjönnek azok a tesztek. Egyenlőre ez van:
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu!

Bár én nem látok semmit,vagyis nem tudom h látok e vagy sem :lol: Ez most hcg?Mert akkor halk gratula!!


Na mi visszatelepültünk,szerencsésen!!!

annus11
 
 


Igen, ez most HCG, 25-ös, délután négykor készült.... reggel jön egy újabb 25-ös, ha nem jövök ki éjszaka :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jó visszatelepülést és álmokat!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: