Új privát üzeneted érkezett!

A 3+5 terhes mit jelent? :wink: Tényleg furi olyankor, mintha nekem is rémlene, de szerintem ez ilyenkor még főleg agyilag és nem fizikailag zavar, de persze az a lényeg hogy jól érezzétek magatokat!!! :D :D :D

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


oké, jó pihenést!!

pussssszzzzz
Vendég
 


Kriszta: szerintem 3,5 hetest jelent. Amikor orvosilag volt 3,5 hetes.

hát engem már fizikailag zavar, egész nap kigombolt, kizippzárazott gatyában ülök. ha összehúzom, olyan mintha megfulladnék.....
Vendég
 

 
 

Kriszta azt hogy 3hetes vok és 5napos:)))
hát meg a pcaklakó is jól érezze magát.

naon nehéz elmenni innen
Vendég
 


Nem nem Trixy én ezt nem orvosilag számoltam, hanem a p.érésemtől azaz sztem a fogantatástól:) :lol: :lol: :lol: :lol:

jéé ma vok 6hetes onnan számítva hehehehehehehehehe
már azt sem tudom melyik vonalzót nézzem
Vendég
 


Na majd jövök most már tényleg lépeg ugziok innnen:))

cupppppppppppppppppppppppppp

majd jövök jányok
Vendég
 


Oké értem már!!! :wink: Azért mondom, hogy nekem aztán tök mindegy mikor vesztek gatyót, csak érdekes, hogy a barátnőm olyan sokára vett, ti meg már ilyen hamar.... :D Mondjuk ezek a szűk csípő farmer gatyik már egy ebéd után is szorítanak :D :D :D

Trixy majd írd meg milyet vettél!!!! :wink:

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Fúúúúú Fülke, akkor orvosilag már a 8. hétben vagy ám!!! :D :D :D

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Rendben megírom halkan! :wink:
Vendég
 


ja 8hetes vok de még sem, hát kicsit fura. Na mindegy de akkor meg 6hetes vok azaz nem én hanem Frodóóó
hehe
most olvasok majd 1h múlva jövök hogy mit dumcsiztatok.

jó étvégyat majd az ebédhez:))))
Vendég
 


Rendben Fülike, pihengess helyettem is!!!
Du én is megpróbálok otthon!!
Vendég
 


jaja Trixy most sok pihenésre lesz szüksége hogy rendesen betudjon ágyazódni, tehát no takarítás, semmi fizikai munka!!!!!! pihenj nagyon sokat!! Kerti munka kilőve, már amúgy is hideg van nincs kint semmi amit kellene. ja és a falaveleket is felejtsd el!!!!
Ne csak próbálj meg d.u. pihzni hanem tényleg!!!!

Majd jövök de most már téynleg


cuppcupp
Vendég
 


Fülke mostmár tényleg pihenj!!!!!

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Rendben Fülike! nem csinálok semmit! Féltem az én kis Babócámat!
Vendég
 


ez jó halk volt! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Mindenkinek szép napot!!!!

Én már jártam úgy teszttel, hogy ott volt egy csik ahol azt kéne jelezni, hogy terhes vagy persze ha a másik csik is megvan hozzá. Visszavittem a patikába és elnézést kértek, hogy nem jó a teszt és adtak egy másikat.
De most mikor terhes voltam egy hét után csináltam meg és egyből kimutatta, pedig késő délután csináltam meg. Szóval a mindegyik teszt más és más. A legjobb az ha egy hetet várunk a mensi elmaradása után. Az már tuti!!!!

Szép napot!
Adri

Kép
Kép
odri
 
 


Odri

köszi a tapasztalatod, örülök h leírtad!

Veled minden rendben?
Vendég
 


na hello csajok. Most nem leszek sokáig. Majd ha tudok jövök. A lényeg. Hőm még mindig fenn. Nem tudom mi lesz, de nem reménykedek. Holnapig igazából nem késik bár naptár szerint ma kellett volna... Na mindegy. Most megyek. puszi
muffin
 
 


Nekem a kimaradt mensi után pár nappal már kimutatta. 2 nap múlva elmentem dokihoz, ő uh-val még nem látott semmit, de mondta, hogy attól még lehetek terhes, menjek 1 hét múlva, akkor már látta a petezsákot és benne a babakezdeményt!!! Szóval az a teszt is jó volt én ezért hittem benne eddig nagyon!!! :wink:

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Sziasztok!

Én is elég korán vettem kismama cuccokat, valahogy a többi már nem volt kényelmes. Pedig még csak két hónapos voltam, vagy talán még annyi sem.... :lol: :lol: :lol: :lol:
De azokban jól éreztem magam és kényelmes volt. Talán azt akartm, hogy már más is lássa rajtam :wink: :wink: :wink:

Igen minden rendben. Most mindennap akció van... :oops: :oops:
Apa nagy örömére... :P :P :P :P egy nap többször is.

Puszi mindenkinek,
Adri

Kép
Kép
odri
 
 


Ez az Adri, csak így tovább!!!! :D :D :D

Nekem hétfőre el kéne múlni, utánna mi is ezerrel akciózunk!!! Már alig várom!!! :wink:

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Cuppp

Csaszikák most mit matekoztok??? :lol: :lol: :lol: :lol:
Hogyszámolod Füli a terhességed??? A pé-től? Így írtad? Mertha onnan, akkor akármennyi kisnyusz is potyoghat az égből, akkor is az utsó mensitől számoljuk. :):):) Akkor ezért furcsálom én hogy már mióta tudjuk a Kisnyuszt és most vagy a 6hétben. hm............:):):)
Ha most kiderülne hogy kismami vagyok lennék a 4.hétben. :):)

Adri hogy vagy? Vettél ovut??

Akik mostanra nem várják a pirit, most vagyunk a 4.hétben :):):):):):):)

Szép napot csajszik!!

Pusz
Nyuszfűlűűű
nyuszifülû
 
 


Akkor én meg a 3. napon vagyok!!!! :D Oké? :D :lol: :lol: :lol:

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Muffin! nagyon izgulok érted, h ne jöjjön meg, hanem megyek lappföldre a Mikid!!!! És legalább 1,5 évig vissza se jöjjön!!! :wink:
De jó lenne ha együtt lennénk........ Tudod mi, csak én halkan mondom nem akarom elkiabálni.
Vendég
 


Emlékszel Muffin, még írtad is h együtt van ovu-nk! hát igen, nagyjából! Mennyire örültél, és én is. tuti sikerült!! :wink:
Vendég
 


Fülike: ugye jól kipihened magad!! És helyettem is egy keveset!!

Fülű: Egyébként te hogy vagy? Mi van most, te hol is tartasz, ne hari de kihagy a bubum.

Csucsu: ugye minden rendben veled, pihentél sokat igaz?

mindenkit puszilok!!!
Vendég
 


Haliho,

A psotás mindig 2szer csenget, de miért most brühü brühü, pedig végre aludtam. Na de azért nem nyitottam neki ajtót, hisz lehet rajatam látni hogy szúnyókáltam hehe :wink:

Nyuszifűlű, ja azt tuom hogy úgy fogják számolni, de kotai terhes vagyok az összes papíron!!! Mindig mondták hogy ön kevesebb, nos hát ja lehet van benne valami. És ezért, de amúg meg tök mindegy, csak legyen............................
Vendég
 


Jajj csajok izgbi bizgi a hétvége úgy látom :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Na megyek megnézem mizujs van a Nyuszókámnál :o
Vendég
 


na visszaolvastam mindent :lol: :lol: .

Én nem fogok ovuzni igy nem fogom látni a két csikot csak a terhesteszten :lol: .

a szomszéd csaj megkért hogy vigyem már el dokihoz és amig vártam beszélgetni kezdtem egy ismerős aszisztensel,behivott és megnézték a szemem,adtak valamit amég nem jutok dokihoz!!!remélem használ.de csucsu kamilláztam,de nem olyan aktivan most résen leszek!!!!!!!!!!.nekem már muloban van tegnap már akcioztunk bár mondtam apának hogy hááááát....de nem zavarta :lol: .

én most csak teázni fogok,meg mérem a hőmet.Kriszta mi megint eggyütt izgulunk majd :lol: :lol: :lol: :lol: .bár én most visszavettem mert nagyon bántott mikor megjött és ezt nem akarom.majd jön a baba ha akar ha izgulok méginkább elkerül.amugy meg most nem sok esélyünk lesz mert azon a 4-5 napon amikor fontos a hancur abból a férjecském nem lessz itthon kettőt,szoval én most nyugiba vagyok.sajnos nem tudja másképp megoldani :roll:

szoval én most nem is számitok rá,majd decemberbe.....akkor többet lesz itthon esetleg akkor hátha.szerdán megyek nődokihoz azért izgulok ám!!!!remélem nem talál semmit :!:


kismamik pihenjetek!!!!!!!!!!!!!!!akimeg nem mami az de talán mondanom sem kell :lol: :lol: :lol:

még jövök pusszzz!!!!bogyó
bogyó77
 
 


... hát a turórudolf úgy néz ki nem nagyon jött beee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nos nehéz nem görcsölni a babaprojecten, de amúgy meg pont mikor legnyugodtabb leszel lehet akkor jön össze, és az örömöd is határtalan lesz!!!
próbálj meg kevesebbet görcsölni, jó nehéz így a babanet mellett, meg tuom milyen szar. Nos tapaszaltam két hónapot, hogyí mi a fütyi baj lehet hogy ez mindiog elkerül, lehet rossz kanyarba vette az irányt. Majd legközelebb addig ezt mondogatjuk míg csaknem összejön.
Nos a december, húúh az Mikkulásos babóca vagy jézuskásos, de jóóóóóóóóóóóóóó, az én babócam falelvele bácsi hozta:) no meg a gólya!!!
Vendég
 


Nekem meg apa hozta....... :lol:
És még sok más, de azt titok!!! :wink:
Vendég
 


heheheheheheeee így van:)

lassan ilejára a mubnkaidőd, brühü és akkor elmész brühüüü

és csak hétfőn jöccc brühüüü
Vendég
 


Igen, azért is írok, h elköszönjek!

Mindenkinek jó hétvégét, sok gólyát, jó pihenést!
Héftőn jövök!
Vendég
 


Rendben, te meg pihenjél nagyon nagyon sokat!!!! Amennyit csak bírsz!!!!! Hajolgatás hirtelen mozdulatokat ne csinálj!!!!!!

millió cuppantás
Vendég
 


...na akkor én is megyek pihenni ismét, bár rám is fér mert mintha ha a hányinger kerülgetne:( :) :D bár jó is meg hmm nem rossz ez azért hehe
..és ma vettem be az utolsó gyogyimat is hihihihihi végre most már csak a magne B6.ot szedem.

Na majd ha erre ugriok bekukizok mizu van erre, de pohenjetek ti is naojon najon sokat.

cuppppppcupppppcuppppp :P :P :P :P :P :P :P
Vendég
 


Pussz Trixy, tényleg vigyi magadra!!!

Fülke Te is vigyi!!!

Képzeljétek csajok ma van a mensim 3. napja, de már mintha alig lenne meg :shock: Mondjuk nekem mindig rövid (4 napos) a mensim, de ez most extra. Bár lehet később beindul!!! :roll:

Bogyó örülök, hogy végre írtak valamit a szemecskédre!!!! :D Akkor mostmár jól fogod látni apát, utánna meg a tesztet!!!!! :lol:

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


na hello csajok. ismét itt vagyok, de megint csak egy kis időre. Annyi időm mondjuk volt, hogy mindent végigolvassak, de mostmár lassan megyünk haza.
Trixy, neked nagyon örülök, de én úgy érzem, hogy nekem nem jött össze. Persze nem akarok pesszimista lenni, csak úgy érzem. Szerintem holnap, holnapután megjön. Ha mégsem, én leszek a legboldogabb. De ha mégis, akkor sem ér csalódás, mert számítottam rá...
Na ennyit a filozofálásból. Ma olyan de olyan ideges lettem, hogy ebédelni sem tudtam, meg azért is voltam olyan rövid egy órával ezelőtt, mert olvasni sem volt türelmem. De eljöttem már melóból, msot apánál vagyok, és innen gondoltam írok még nektek. Nem tudom mikor tudok megint jönni, de addig is pusz.
Ja, és írtátok, hogy ovu tesztet is lehet használni terhestesztnek. Nem? Szerintem fülű erre írta hogy két csíkos, nem arra, hogy most van neki pé? Nem? Ja, és mikortól lehet az ovu tesztet terhestesztnek használni? Mert állítólag hamarabb is kimutatja mint a másik. Bár én egyetértek trixyvel, hogy jobb kivárni azt a pár napot, és majd ha késik majd egy hetet...
Na jó hétvégét mindenkinek (már ami maradt belőle)...
muffin
 
 


megint bekukksiztam :lol:
jut eszembe a kismamanadrár,én 20hetesen vettem először,addig jok voltak rám a nacik.nekem nem nőtt a pocakom ugy de a végére jo nagy lett :lol: .most a felfujodás okozza nem a baba ja meg a gondolat hogy ott van és biztos nyomodik.....mostanába nagyon szűk gatyáim vannak biztos hamar kinövöm majd :lol: .

Tixy jo pihenést!!!!!!!!!!!! :lol: vigyázz magatokra!

fülike biztos minden oké leszhétfőn mikor mész uh-ra????
csucsu te mikor mész dokihoz??????ja nem irom meg hol lakom mert a szomszéd csajnak mutattam hol szoktam babanetezni,jo nem tudja a nevem meg hogy pontosn melyik topicba irok de nem is akarom hogy rájöjjön!!!!!amugy békés megyében lakom.

bogyó
bogyó77
 
 


jaj Kriszta jo lenne eggyütt mamáskodni,de nekem ebben a honapban nem sok esélyem van......na mindegy multkor is csak idegesitett mikor 2 csikos volt az ovum apa meg sehol....de a remény hal meg utoljára :lol: .remélem használ ez a valami amit adott a doki,és apára naon szépen tudok majd nézni :lol: :lol: :lol: .én a decembert várom megyek is megnézem akkor hogy dolgozik!!!!jövök nem soká!

bogyó
bogyó77
 
 


hát megnéztem sajnos az sem olyan jo de talán jobb mint a mostani,most katasztrofa.......na de nem is izgat mert ez a honap eluszott :( kicsit bánt de legalább tudom előre.

megyek sütök valamit, a gyerekek büntibe vannak mert mindig veszekszenek,én meg nem fogok örökké igazságot tenni tanulják meg kkezelni a problémát.most duzzog mind a kettő.

bogyó
bogyó77
 
 


ja és csajok még annyi, hogy tök vicces dolog történt. Néztem az emailjeimet és jött egy a ciklus.hu-tól, és figyelmeztetett hogy most kell megjönnie. Nem is emlékszem hogy bejelöltem volna a figyelmeztetést, de nagyon vicces. Emailt kapsz, hogy vigyázz, jön a miki... Na mindegy. Lehet, hogy nektek már egy csomó ilyen ment, de mivel nekem ez volt az első, jót mulattam rajta. :) Főleg, hogy férjem munkatársának a gépénél ülök és kifagyott a böngésző amikor ezt az emailt olvastam. Hát reméltem, hogy addig nem ér vissza. Pasi. :) Na mindegy, vicces lett volna. Most hogy így jót mulattam, megyek. :)
muffin
 
 


ja és bogyó miért úszott el ez a hónap? miért csak a decemberre hajtasz? Lemaradtam valamiről? Pedig azt hittem mindent olvastam... na pusz
muffin
 
 


majd hétfőn megyek fél5re, akkor csak ultrahan és utána megyek a dokihoz, bár egy helyszinen van mind a kerttő csak nem kellett időpontot kérnem hozzá, de számítsak rá hogy 1,5h várakozok, bár ha jó kedvvel várakozok akkor sztem tök mindegy mennyi az idő, de lehet közben megejtek eg yshoppit:) kellemest a hasznossal, vagy még nassolok is egy jót hmmm valami gyümisüti de jól esne:)
Vendég
 


..most megint nem aktív a csapat így megyek én is elütöm valamivel az időt mondjuk pihenéssel :( míg aopa nem jön de már a tököm kivan ezzel, hogy mindig ledolgozzuk ezt a napot meg azt a vazze ami jár azt miért dolgozzuk le, amúgy meg alig tartják be, hmm most dünnyögős lettem
Vendég
 


tényleg csajok Uomáról tuttok valamit????????

hú de elfoglalt mindenki, én meg úgy unatkozooooooooom :cry: :cry: :?
Vendég
 


hát a hajamat téptem akartam sütni és 10 tojásbó 5 rossz volt a többiz kidodtam mert megundorodtam tőle.....anyukámnak ujságolom akkor hozott nekem de az sem tetszett nekem ugy bele volt ragadva a sárgája.na el is ment a kedvaem a sütéstől!

muffin:csak én gondolom hogy nem jo nekem ez a honap mert a fontos 4-5 napból kettőt apa nem lesz itthon .szarul jön ki nem tudunk mit csinálni.multkor is amikor az ovum 2 csikos lett jöttek a tünetek pocakfájás stb..akkor nem aludt itthon dolgozott :( szoval ha ügyelnie kell nincs mese menni kell!!!talán a december az jobb lesz,megnéztem.szabija sincs már sajnos meg nem is szeretném ha ezért ne menne dolgozni az olyan kötelező lenne.tudom hogy nem csak ovukor lehet mama az ember de azért nem is fogo tesztelni mert csak bánt hogy nincs itthon!!!!!!!na mindegy hancurozunk amikor csak lehet de nem számitok rá hogy mama leszek.

alig várom már hogy a kismamik menjenek a dokihoz és megnyugodjunk máááár!!!!!!.de nyugalom minden rendben lessz :lol:

bogyó
bogyó77
 
 


tényleg mindenki eltűnt!!!!!!!!!!!! :roll: :roll: :roll: hahóóóóó hol vagytok??????

bogyó
bogyó77
 
 


...leléptek a csajok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
..vagy gyakoroltok:) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Juhéééjjj már nics sok hátra hogy apa haza jöjjön, mert már ez tényleg nagyon uncsi :twisted: :twisted: :twisted:

na majd ha történik valami érdeks jövök.

Teljen jó az 1napos hétvégétek :!: :!: :!:

cuppppppppppppppppppppppp 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
Vendég
 


én itt barangolok nézelődök most visszatértem de semmi esemény!!!!!Fülikével itt unjuk magunkat.pihenjetek nyuszikák!!!!!az mindig jóóóóó.habár a kényszerpihenő meg mindig uncsi.

még jövök pussssz

bogyó
bogyó77
 
 


Sziasztok csajszik!

Sajna ma én is ledolgoztam, aztán bolt, főzés, mosás, csak most jutottam ide. Bár csak Fülke hiányolt...:)
Nagyon fel vagyok dobódva, tegnap párom megsúgta, hogy az a csajszi, aki már majdnem egy éve próbálkoznak a férjével, tegnap reggel pozitivat tesztelt!!! Ez még titok a cégnél, meghát nem is nagyon akarja még elkiabálni, de tök örülök neki! 8 hónapja küzdöttek. Erre apa kijelentette, hogy nem akarok-e elmenni decemberben a nőgyógyihoz, hogy akkor neki is állhatnánk a projektnek. Csak lestem... :shock:
Persze örülök neki nagyon.
Szóval ha valaki nem rúg gólt az elkövetkezendő 1-2 hónapban, azt úgy veszem, hogy megvárt engem.:) Oké?
Lányok, aki gyanakszik, hogy babás, azoknak kivánok nagy nagy szerencsét!!!

Végezetül egy igen fontos hir:


,,- Országosan jellemző, hogy sok gólya nem indult útnak - mondta el Darázsi Zsolt, a Magyar Madártani Egyesület zala megyei titkára. - A megyében Zalacsányból, Gellénházáról, Iklódbördőcéről, Tófejről, valamint a Balaton-mellékéről is érkezett jelzés kószáló gólyákról.

Az itt maradásnak több oka lehet, de amíg be nem fagynak a vizek, illetve nagy hó nem esik, a madarak találnak maguknak táplálékot és különösebben nem is fáznak, addig nincs okunk aggódni értük, s emberi beavatkozásra nincsen szükség.

Az sem kizárt, hogy az itt maradt madarak egy része már nem is indul útnak, hanem nálunk vészeli át a telet. Erre az elmúlt hideg évszakokban is volt már példa. "
A jelenségnek legfőbb oka a madárkutatók szerint egy kis magyarországi csoportosulás, akik az ,,Akik szeptembertől kezdik a 2008-as babaprojektet"elnevezést viselik. Áldozatos tettrekészségükkel, imáikkal, egymást biztató napi rituáléikkal birják maradásra ezeket az állatokat.
Munkájukkal nagyban hozzájárulnak a gólyapopuláció növekedéséhez, emiatt a napokban az Egyesület elnöke is nyilt levelében köszönte meg a társaságnak a lelkesitő összejöveteleket, és tiszteletbeli ornitológussá választotta a szervezet tagjait.


Szóval drága ornitológus barátaim, gólya honositásra fel!!!!!!!!!!!
Kép

Kép
jenny29
Mór
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?