Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Békés, Boldog Karácsonyt kívánok mindannyiotoknak, a 2006-os új esztendőre pedig mindössze annyit, hogy mindenkinek minden álma váljon valóra!

Kellemes ünnepeket és jó pihenést!

Puszi: Fanni
fanny1
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon boldog, békés karácsonyt kívánok, és azt, hogy jövőre mindenkinek a pocakjában lapuljon legalább egy olyan kis meglepetés, mint amilyet én kaptam az idén.
Kép

Puszi
Nina
nina79
 
 


Sziasztok!

Békés Boldog KArácsonyi Ünnepeket Kívánunk!
(és jövőre hihetetlen babaesőtKép )

Zozo és Vivien
Vendég
 

 
 

Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Kellemes karácsonyi ünnepeket és nagyon boldog új évet kívánok mindenkinek.

Wish

wish
 
 


Nagyon boldog Karácspnyt, sok szaloncukrot, bejglit és hatalmas pihenést kívánunk!!!

puszi,
Tralllala és a csajok

Kép
tralllala
 
 


Sziasztok!

végre hozzájutottam egy kis nethez. Kép

Hajnesz,
akkor csütörtökön nem a Söfiben voltam, hanem a hematológián kontroll vérvételen.

Zsebi,
amúgy ott a hematológián a Nemes dokihoz járok. Aranyos fickó, segítőkész. Nagyon sok betege van, úgyhogy nemigen szokott megismerni, de ha belenéz a kartonodba, utána már képben van, és úgy érzem nagyon érti a dolgát.

Na, hát csajok, azon az ominózus pénteken végül 3 embriót kaptunk vissza. A biológus nő rábeszélt minket. Persze nem volt nehéz. Kép
Azóta többnyire otthon pihenek, nagyon nem is tudnék mást csinálni, mert 3x2 utrot nyomok. Most épp két kúpozás között vagyok, átjöttünk párom családjához karácsonyozni. Itt van két pici baba is. Kép
Pénteken reggel megyünk vérvételre, már nagyon várom. Tulajdonképpen semmit nem érzek fizikailag, de ami nagyon zavar, hogy elég sokszor és erős szélgörcseim vannak. Ma meg egy kicsit éreztem enyhe mensi előtti görcsölést is, de igazából nem rémiszt meg, mert elvileg időszerű, csak bosszant. Kép
Amúgy betartom Dzsúd listáját, megy a sok víz, banánturmix, fehérje, esténként kis vörösbor, séta a kertben.
De a nap nagyrészében fekszem, a párom nagyon szigorúan figyeli, hogy hogy mozgok. KépKép

Megpróbálok majd pénteken hírt adni a vérvétel után, addig is puszi mindenkinek!

Kép
baba888
 
 


BabaKép
Drukkolok nagyon az újévi zebrához!!!

CsajokKép
Hogy telt a karácsony? Gondolom jó gyorsan, mint nálunk!
Tiszta piszokság, hogy be kellett jönni dolgozni!
Üres az egész épület (milyen is lenne egy főiskola két ünnep között???) és a főnököm sem érkezett még meg!
Amúgy tele van a hócipőm az egész melóval! Idegileg sokkal jobban kikészít, mint gondoltam volna: sokszor éjszaka is azon agyalok, hogy kéne megoldani ezt. vagy azt. De az a legbosszantóbb, hogy csak magamat húzom fel, mert egyszerűen nincs senki aki partner lenne a problémamegoldásban! Csak az akták és ügyek tologatása, meg a sz@rrágás megy!
Na, már megint csak bosszankodom.
Gondoljátok, hogy ideje lenne kivonni magamat a forgalomból Kép?
Pusza
Stella

Kép
stella9
 
 


Stella!
Ha így érzel akkor miért nem maradsz otthon?????? Tudod ki tenné ki magát ennyi hülyeségnek ha van lehetőség arra hogy otthon legyek és ráadásul már amúgy sem sokáig fogsz dolgozni.
Szerintem maradj otthon. Kép

Nekünk nagyon szépen telt a karácsony csak gyorsan. Nem lett rossz, pedig nagyon féltem tőle, de meseszép volt és tényleg remélem jövőre már így vagy úgy de hárman leszünk minimum! Kép
Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


ZsebiKép
Örülök, hogy ilyen jól sikerült a karácsonyotok!!!!
Remélem jövőre még mesésebb lesz!!!!

Hogy miért nem maradok otthon? Mert én ilyen hülye vagyok és akkor meg azért nem tudnék aludni, mert csak így itthagytam mindent.
De oda se neki!
Megpróbálom lazábban venni és nem észrevenni a hülyeségeket.
Egy hét múlva jön az utódom, gyorsan betanítom, aztán itt se vagyok!
Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok lányok!
Remélem mindenki békésen töltötte a karácsonyi ünnepeket. Pihiztetetk meg bizti ti is jókat ettetek.

Régen néztem ide, nem volt idő. Hát eltelt a karácsony, amit ismét baba nélkül ünnepeltünk. De ezt leszámítva jó volt. Mi anyósommal lakunk, most meg még hazajött erre a három napra a sógornőm családostul (fia, lánya + pasija) meg a sógorom is. Anyumék is eljöttek. (tesóm nincs) Együtt volt a nagy család..szupi volt. Meséljetek, nektek milyen volt?

A babásoknak bizti mesés, na de szerintem mindenkinek.

Fanni!
Jobban vagy már?

Zsebi!
Veled mizujs?

jelentkezzetek!
Pussza

Gina
Vendég
 


Stella!
Akkor erre az egy hétre kitartást aztán tényleg egy gyors betanítás és felejtsd el őket vagy három évre. Bár nem tudom tudod-e de ikrekkel 6 évig otthon lehet lenni. Kép (Igaz 2 éves koruktól csak azt a huszon valahányezer forintot adják. Kép)

Gina!
Nincs semmi velem, fáradt vagyok igazából nálunk szanszét lakik a család és utázás a karácsony, de azért jó.Kép Most ma még szabin vagyok és vendégeket várok estére szóval megyek is mindjárt főzni. De azért pihire is jutott időm és ma a kis kersztlányomra vigyázztam délelőtt. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


ZsebiKép
Igen, tudok a 6 évről!
Titokban persze abban reménykedem, hogy lesz májd MÁS okom is tovább otthon maradni Kép!
Még mindig reménykedek egy Csodababában. Ha pedig nem jön össze, remélem sikerül meggyőzni apát arról, hogy ne hagyjuk veszni a fagyikat, legalább nekik adjunk esélyt, ha új stimuba nem is kezdünk!
Sokat akar a szarka, mi?
Lehet, hogy egy év múlva másképp gondolom Kép!

GinaKép
Örülök, hogy jól telt a karácsonyotok!
Nálunk is jó volt. Első nap az én szüleimnél gyűlt össze az én családom, másnapján, pedik a pároméknál az ővé!
Együtt szerintem sehol nem férnénk elKép!
Pusza
Stella

Kép
stella9
 
 


Ginuska

Nekunk is jol teltek az unnepek, orulok hogy neked is. Csak idén nem nagyon jol jottek ki mert kevés a szabadnap mivel hogy hétvégére esett. Nálunk is osszejott a család, nagyon orultem neki.
Szoval mesélek kicsit az intézetrol. kívancsi volnák mit kifogásoltak a forumon. Igazábol én is csak akkor lennék elégedett, ha már babás lennék. Nem is tudom hol kezdjem... Elso benyomás nagyon rossz volt. A doki szemunkbe vágta a szornyú tényeket hogy természetes modon nem lehet gyerekunk. Nehezen dolgoztuk fel és talán még abban a ciklusban spontán terhes lettem-persze írtam hogy elvetéltem. Szoval kicsit olyan érzésem van hogy vesznek mindenkit sorba, mint a robotokat, nem mondom hogy undokok de nem is kedvesek, sok a dolguk, nem gyozik stb. De lényegében egy célért kuzdunk az orvos is meg én is. En intézeten belul már 3. orvosnál vagyok - akaratomon kívul, de majdnem mindegy. Most a cisztám miatt várakozási stádiumban vagyok mert a doki szerint az operácio elhamarkodott lenne és szerinte magátol elmúlik. Most gyogynovényekkel kezelem magam és 1cm kisebb lett remélem eltunik, mert addig nem mehet a stimu.
Persze a felszereltséguk, laboratoriumuk stb. kiválo. Talán csak az a bajom hogy hosszú ez a járkálás és sok a csalodás és eddig még nem tudtunk soha eljutni a transzferig mert mindig valami kozbejott. Tb-keresztul júniusba kerulne ránk a sor. 9 honap a várakozási ido az álltalános biztosíton keresztul. Lett volna lehetoségunk decemberben soron kívul, de a cisztám nem engedte, szoval csupa kudarc. Már várom a reményteljes 2006-ot.
mili
 
 


Stella!
Nem gondolom,hogy sokat akar a szarka bár megmondom az én véleményem jelen állás szerint hogy ha nekem a sors ikreket adna én teljesen meg lennék elégedve mindig két gyermek volt az álmom és kicsit úgy is érezném kárpótolt az "elvesztegetett" évekért.

Tralllala!
Mi volt a dokinál? Remélem minden rendben! Tessék jelentkezni!!!!

Dzsúd!
Nagyon várom a képeket az első nagy családi karácsonyról! Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok Lányok!
Örülök, hogy mindenkinél jól telt a Karácsony, én eléggé elfáradtam, pedig semmi extrát nem csináltam, sőőőőt, rengeteget pihentem, a család kényeztetett, főznöm sem kellett Kép
Csajokkal minden okés, Zsófi a táblázat szerint 2250g, Luca kb. 1900g. Megnyugtatott a doki, hogy ha most születnének, akkor is teljesen egészségesen, mosolyogva sétálnánk ki a Klinikáról Kép Levegőt már egyre nehezebben kapok, mondjuk ehhez hozzájárul egy kis megfázás is.
Szilveszterkor ki mit csinál?

ja , és tőlem nem várt módon küldök egy pocakképet is Kép
Kép
tralllala
 
 


Kép

Tralllala!
Nem semmi mekkora már a pocakod! De annak nagyon nagyon örülök, hogy mostmár minden rendben lesz a babókkal, de azért még egy kicsit jó lenne ha bent laknának!!!!!
Köszönjük a képet!

Kép

Mi Siófokra megyünk szilveszerkor, egy kisebb baráti társasággal remélem jól fog sikerülni, mert a szervezés nem ment egyszerűen. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok,

régóta nem jelentkeztem, de folyamatosan olvaslak ám benneteket, csak valahogy mostanság nincs mit mondanom. Gina, köszönöm a kérdésed, már hála Istennek jól vagyok, mostmár szinte tünetmentesen. Egyenlőre még nem tudom, hogy mikor megyek legközelebb a fagyibabákért, elég sűrű lesz az elkövetkező 2-3 hónap, lehet,hogy csak április lesz a dologból, de addig még meglátjuk. A karácsony nálunk is jól telt, Trallalához hasonlóan nekem is nagyon jó sorom van ilyenkor mindig, nem kell főznöm, mert a rokonok között ingázunk folyamatosan. Mi valószínűleg egy szórakozóhelyen fogunk sziveszterezni egy kisebb baráti társasággal, de meg kell mondjam, nekem semmi kedvem sincs hozzá, mostanában nagyon itthonülős lettem, lehet, hogy öregszem?

Puszi: Fanni

Nina, mi újság Veled? Jól vagytok?
fanny1
 
 


Fanni!
Egyáltalán nem vagy egyedül azzal hogy inkább otthon szeretnél maradni szilveszterkor ezzel én is így vagyok. Kép

Lánykáim!

Kívánok mindenkinek nagyon boldog új évet és kívánom hogy mindenkinek legszebb álma eljesüljön!

Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


TralllalaKép
Húúúú, ez nem semmi!
Szépen gmbölyödsz Te is!
Nem csodálom, hogy nehezen kapsz levegőt, ezzel én is így vagyok. Néha már tényleg kezdem igazán "terhesnek" érezni magam Kép!
Képzeld, nálunk is tök hasonló színű a fal és szintén fenyő bútoraink vannak Kép!

Gratula szépen növekvő lányokhoz!!!
Legközelebb mikor mész dokihoz? Ez nektek most már tényleg a finish.
Nagyon drukkolok, hogy a csajok minél tovább bírják odabent és minden rendben menjen a szülésnél!!!
Babaszoba készen van?

BabaKép
Nagyon szorítok neked a mai naphoz!!! Remélem jó hírekkel jössz!!!!!!

Mindenkinek nagyon boldog új évet kívánok!!!!
Stella

Kép
stella9
 
 


Baba!
Remélem jó hírekkel zárjuk az évet!!!!! Drukk hegyek mennek! Még fél négy körül benézek remélem addig írsz!!!!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok!
Régen nem jelentkeztem (szánom-bánom)

Velünk minden ok. A 24.hetet tapossuk, még mindig nem mutatta meg, hogy "milye van", igaz azt mondtam, hogy nem is szeretném tudni, de ahogy a doki elkezdett vizsgálni az volt az első kérdésem. Na de: jövőre minden kiderül!

MINDENKINEK nagyon boldog új évet kívánok!!!
Helga Kép

Kép

Kép
hel29
 
 


Baba híradó: Sziasztok, baba nem tud net közelbe jönni, de azt üzeni, hogy pozitív lett a vérvétel tesztje, 756 a HCG szint. Puszi mindenkinek és BUÉK

Kép
baba888
 
 


Anikó!
Szívből gratulálok! A háttérből követtem az eseményeket! Csak így tovább. Tudod!
sok banán:Kép

Kép

Kép
hel29
 
 


Sziasztok lányok!

Én is olvasgatlak ám titeket, csak írni nem szoktam, mert velünk semmi különös. De nagyon szorítok mindenkinek.
Csütörtökön voltunk 10. heti uhn, minden rendben, pont korának megfelelő 33,35 mm. Tüneteim csak a mell érzékenység, plusz az állandó wcre járás. Eleinte nagyon hiányoltam a többi tünetet, arra gondoltam, ha lennének, talán könnyebben elhinném, hogy igen terhes vagyok. Még mindig van idő, amikor azon gondolkodom, ez tényleg velem történt, és tényleg itt van a pocakomban egy kisbabó.
Remélem, jövőre már mindenki legalább ketten lesz.
Mi idén itthon ünnepelünk, az unoka tesómékkal. Eredetileg egy közeli turista házba mentünk volna a baráti társasággal, de mivel a fűtés, alvás nem teljesen megoldott, inkább lemondtuk. Ráadásul ugye még titkoljuk a nagy nyilvánosság előtt, szóval itthon leszünk.

Mindenkinek Boldog Babázós, Sikerekben Gazdag Új Évet Kívánok.
Kép

Puszi
Nina
nina79
 
 


Legújabb sztárfotónk:

Kép

Nem biztos, hogy jól lehet látni, lefelé fordítja a fejét.
nina79
 
 


Sziasztok lányok.

Boldog, babás új évet kívánok mindenkinek. Én már várom, hogy a 2005-nek vége legyen, mert nagyon rossz volt nekem:-((

Mili!
Várakozási idő is van?? Nemtom,miért. itt a Gyn-ben nincs. Szóval mi beadtunk a kérvényt (vagyis a központ csinálta ezt is helyettünk - de azért is kellett külön kérvény, mert nekem előtte csak 1 inszem volt) és 2,5 hét múlva már hívtak, hogy jöhet a stimu, mert a kérvényt elfogadták, így a TB állta az 1. lombikot, ami sajna nem sikerült. A következőt csak nyáron szeretnénk, vagyis inkább addigra jó lenne babásnak lenni:-)
Érdekes az is, hogy már 3 dokid volt, hm...
A fórumon azt kifogásolta mindenki, hogy nem kedvesek, személytelen a dolog, stb..Sokan inkább áttjöttek ide.

Fanni!
Örülök hogy már jól vagy. Hidd el, 2006 végén már mindkettőnknek babái lesznek!
:-)

Mi ma zártkörű buliba megyünk egy elég nagy partyval. Elbúcsúztatjuk ezt a hülye évet....
Szórakozni fogunk, táncolni, bulizni...nagyon várom.

Hel29, Trallala!
Csini a pocitok :-) Én is ezt kértem a Jézuskától :-)

Baba!
Gratula! Ugy örülök


Kívánom mindenkinek, hogy kellemesen töltse a szilvesztert is és persze jövőre mindannyian többen leszünk :-))



Gina
Vendég
 


Zsebi!

Köszi, hogy betettél a táblázatba. Remélem nemsokára mindannyian a sárga háttérbe kerülünk :-)

Gina
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Lányok Kép
A még sokszor kaotikus állapotok közül is NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK NEKTEK ÉS LEGALÁBB EGY KÍVÁNSÁGOTOK TELJESÜLJÖN, DE AZ TUTIRA!!! Kép

SOK PUSZI,
DZSÚD
dzsúd
 
 


Lányok Kép
Babás Boldog Új Évet kívánok!!!
puszi
Hajni
Kép
hajnesz
 
 


Baba!
Gratulálok ez egy igazi szép évzárás volt, remélem az év is nagyon sokunknak hoz örömet!

Kép

Helga!
Gyönyörű a pocakod! Kép

Nina!
Szuper ez az uh kép! Elárulod mikorra vagy kiírva?

Hajnesz!
Mikor kezdesz!

Gina!
Hasonlóan vagyok én is alig vártam hogy vége legyen ennek az évnek velem nem sok jó történt, szóval remélem az idei meghozza a már sok éve várt ajándékunkat!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Kép

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok Lányok,

én is mindenkinek nagyon-nagyon boldog, babákban gazdag új esztendőt kívánok!

Baba,
Neked szívből gratula, reméljük, hogy a sikeres évzárás szintén egy újabb sikerszéria kezdetét jelenti!

Puszi: Fanni
fanny1
 
 


Jó reggelt!

Zsebi!
Igazából csak ma megyek a védőnénikhez, nem akartam elsietni. Szóval kiskönyvem még nincs. De a babaneten kiszámoltattam, és július 27. ír. Ha esetleg ők mást számolnának, akkor majd javítom.

Úgy látom a január is nagyon izgalmas lesz. Mennek a drukkok.

Pusz
Nina
nina79
 
 


BabaKép
Hatalmas gratula és várunk vissza, ha lesz rá módod!!!!
Stella

Kép
stella9
 
 


Anikó Kép
Nagyon örülök, hogy sikerült!!! Gratula!!! Most már elhiszem, hogy Kósa dr tud gyereket csinálni!!! KépKépKép

Zsebi Kép
Még nem beszéltem a dokival, jövő hétre beszéltük meg, hogy hívom, de a megszokott menetrend szerint az utolsó fogigátló beszedése - ami most vasárnap lesz - utáni pénteken kezdődik a stimu. Tehát 13-án. Remélem, addig elérem és nem lesz ellenvetése. Ha így számolom, 27-én lesz a transzfer. Kép
hajnesz
 
 


Baba Kép
Gratulálok én is!!!

Wsish, Hajnesz, Lillus, Viki Kép
Nagyon szorítok, hogy még januárban beköltözzön a pocaklakó vagy pocaklakók!
És persze a többieknek is, hogy jövő szilveszterkor csak kölyök pezsgőt ihassatok!

Stella Kép
Hogy bírod? nem nehéz még nagyon a pocakod? küldhetnél egy-két képet!
tralllala
 
 


Sziasztok Lányok!

Mindenkinek nagyon boldog új évet kívánok!!!
Nagyon régen voltam "köztetek" és bár megpróbáltam végigolvasni a levelezést, hogy képben legyek kivel mi történt, bevallom nem sikerült, mert dolgoznom is kell;-))

Én elhalasztottam februárra a beültetést (remélem onnan már tényleg nem tolódik tovább) Egyrészt pont Karácsonykor jött meg, ezért nem tudtam volna a 2 napon menni vérvételre, utána meg elutaztunk Szlovákiába, tehát az UH-kra nem tudtam volna menni, másrészt jan. 20-ig el kell költöztetnem az irodát és félek, hogy nem tudtam volna igazán kímélni magam. De biztos a sors akarta így....néha olyan fatalista bírok lenni magam megvigasztalására.

Na de előre fel egy boldog, babás új év felé!

sok puszi nektek

Lillus
lillus
 
 


TralllalaKép
Még hogy nem nehéz???? De, nagyon! Csak nem akarok panaszkodni.
Remélem 2-3 hét múlva már otthon lehetek és csak lógatom a lábam.

Tegnap annyira megijedtem, hogy csak na.
Éppen feküdtem és fel akartam kelni, amikor egy ponton úgy belenyilalt a pocakomba a fájdalom, hogy azt hittem megőrülök. Persze kiabáltam egy nagyot, mire a párom is jól megijedt.
Nem tudom mi volt ez, de mintha kést szúrtak volna belém. Aztán kb. 10 perc alatt sikerült ülőhelyzetbe hoznom magam.
Reggel pedig egy másik pont kezdett ugyanijen fájdalmakba, de szerencsére az is elmúlt.
De amióta ez történt hiperóvatosan mozgok.
annyira megijedtem, hgoy most mi van.
De a fiúk mozognak rendesen.
Szerdán majd elpanaszkodom magam a dokinak is.
De most már tényleg nehéz reggelente felkelni és bejönni dolgozni.
Azt hiszem ez a tegnapi volt a testem jelzése, hogy vegyek már vissza.

Remélem veletek minden rendben! szilveszterkor gondoltam rád és arra, hogya a dokid január végét jósolt neked. Nagyon izgalmas kezd lenni!
Ugye már nem dolgozol???
Stella

Kép
stella9
 
 


Nina!
Köszi Kép Beírtam, ha változik szóljál!

Wish!
Bár ritkán írsz ide, hátha olvasol! Már dolgozol, vagy januárban még nem? Mikor mész Dévaihoz megbeszélni az új akciót?
Várom már nagyon a postástól a levelet, hogy minden renden genetikailag velünk, mert nem hívtak és ez a hét már a harmadik lesz. Kép


Kép

Hajnesz!
Akkor beindul a menet, nagyon nagyon nagyon drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lillus!
Február az szuper lesz, meglátod a sors direkt így alakította, hogy neked akkor kell menni!!!!!!!

Stella!
Tényleg vegyél vissza, hagy a csudába a betanítást ne kockáztasssssssss!!!! A párod amúgy mit szól mindehez, hogy még mindig mész dolgozni és a családod? Nekem már mindenki lerágta volna a fülemet!

Nekem jól kezdődik az új év Kép már megint mennem kell helyettesíeni Kép és már megint megjött Kép Szóval fő a pozitív hozzáállás!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Stella Kép
Már csak itthonról osztogatok feladatokat, olyan furcsa belegondolni, hogy mostantól igaziból már nem dolgozok. Ezek a szúrások nekem is kb. 2 hónapja kezdődtek, és így is maradnak most már végig, csak egyre több ponton. Szerintem is próbálj lassan visszavenni a tempóból, és aludj sokat, amíg bírsz!!!
tralllala
 
 


ZsebiKép
A párom pasiból van. Fogalma sincs mi lenne a jó.
Mindig azt mondogatja, hogy menjek amíg bírom, nehogy csúnyán nézzenek rám a melóhelyen.

Én úgy gondolom, hogy jövő hétem még tutira jövök, aztán majd meglátjuk!

TralllalaKép
Sajnálom, hogy nálad is vannak ilyen szúrások, de azért meg is nyugodtam, hogy nincs olyan nagy baj.

Az alvás már most sem igazán megy, de próbálkozom keményen!
Egyébként a pocakom iszonytos növekedésbe kezdett. Két hét alatt 3 cm-t nőtt, most 105 cm, de már nagyon érzem, hogy teltház van odabent. Pedig mér jó lenn 12 hétig kibírni együtt!
Stella

Kép
stella9
 
 


Stella!
De ugye addigra már lesz otthon netetek, mert én nem bírnám ki hogy egyszerűen nem írsz nekeünk! Kép Kép
Úgyhogy ha eddig nem tessék mostmár intézni ezt is!

Gyerekszoba hogy áll?

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Baba Kép
Gratulálok a babóhoz!!! Ez szép évzárás volt! Kép

Tralllala, Stella Kép
Én a helyetekben szólnék a dokimnak a szúrásokról. Vigyázzatok magatokra nagyon, minél tovább bent kell maradni a Piciknek!!! Sokat pihenjetek tényleg, mert magatok sem hiszitek, hogy a szülés után milyen hihetetlen sok energiára lesz szükségetek az első hónapokban főleg. Mi most vasárnap leszünk 3 hónaposak, már sok minden kialakult, de még mindig hullák vagyunk a párommal.
És szülés után is nyomassátok a vitaminokat (jómagam a napi Elevit és vas mellé iszom még kalcium és magnézium pezsgőtablettát, meg most, hogy beállt a takony idő, napi 500 mg-os C-vitamint is, a Cetebe-t - de még így is érzem, hogy nagyon le vagyok szívva, ha belegondolok, most már napi kb. 2 liter (!!!) anyatejet kell produkálnom az Ikreknek, és még így is néha már kevés estére).
Szóval vegyétek komolyan a test jelzéseit, nagyon jól tudja, mi a jó Nektek és a Babáitoknak.
és legyen segítségetek, ne csak az első hétre, hanem minimum az első 2 hónapra. Nem lesz energiátok főzni, vasalni, takarítani, mert a Babák körül mindig lesz vmi tennivaló vagy pedig pihennetek kell napközben, hogy bírjátok az éjszakázásokat és legyen tejetek.

Zsebi Kép
Te hol dolgozol, mit csinálsz? ezt már sokszor szerettem volna kérdezni.

sok puszi,
Dzsúd
dzsúd
 
 


ZsebiKép
Igyekszem intézni a netet, mert én sem bírnám nélkületek Kép!

DzsúdKép
Köszi a tanácsokat. Igyekszem megfogadni őket.
A szúrásokról feltétlen kikérem a doki véleményét!
Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok!

Boldog új évet mindenkinek! Kép
Nagyon köszönöm a gratulációkat, olyan hihetetlen, még minden este mondom a páromnak, hogy terhes vagyok. Alig hiszem el.
Szívből kívánom mindenkinek az idei sikereket bébi ügyben!!!!!!! Kép

Hajnesz,
jó, hogy már elkezdted, figyeld meg a Kósa majd ügyesen elintézi neked a babát! KépKép
Amúgy elég hülyén jött ki, mert a beültetéskor nem mondta, hogy nem lesz elérhető, és mikor megtudtam az eredményt próbáltam hívni, hogy hogyan tovább, de nem értem utol, ki volt kapcsolva. Napokig sikertelenül kerestem, tegnap végül felhívtam a Zsuzsikát a Söfiben, és mondta, hogy holnap menjek be egy újabb vérvételre, az utrot nehogy abbahagyjam, írat nekem receptet, a Kósa 10-én jön haza. Aztán lehet, hogy jövő csütörtökön mehetek ultrahangra. Kép

Dzsúd, Trallala, Stella,
nektek mennyi volt a hcg szint az első vérvételkor??

most bejárok dolgozni az évzárás miatt, de elég kényelmetlen megoldani a kúpozás miatt, a párom apukája meg ki van akadva, hogy dolgozom, a kis drága nagyon aggódik, hogy ne stresszeljek! A párom is inkább otthon tartana, úgyhogy lehet, hogy az évzárás után elteszem magam.

Kép
baba888
 
 


BabaKép
Én úgy emlékszem, hogy a transzfer utáni 8. napon 93 volt a HCG szint.
A többire már nem emlékszem.
Neked hányadik napon volt ez a 700 valahányas érték?
Nekem Te is ikergyanus vagy ám!!!
Uh-ra mikor mész?

A melóval óvatosan!
Stella

Kép
stella9
 
 


Stella,
a 14. napon volt 756. A cégvezető nagyföncink is terhes, neki már volt egy tavaly nyáron, akkor 500 valamennyi volt a hcg-je, és azt mondták, tuti ikrek. Az is volt, csak sajna elment. A mostani 600 valamennyi lett neki, erre nem mondták tutira, hogy ikrek, de azok! Kép
Ezek után magamnak is gyanús vagyok... Kép

Kép
baba888
 
 


Zsebi Kép Tralllala Kép Anikó Kép Lányok Kép
Köszönöm, hogy drukkoltok, nagyon jól esik és rám is fog férni! Remélem, most már a mi időnk is eljön végre!!! Kép

Dzsúd Kép
Bár még kicsit korai, de már most megfogadtam az intelmeidet, annyira szuggesztíven tudod mindig előadni őket! Kép Hát elég keménynek hangzik, de már úúúgy szeretnék ott tartani!!! Kép

Anikó Kép
Fura, hogy nem szólt a doki, hogy nem lesz, biztos már a vakáción járt az esze. Kép Nem is csodálom, iszonyat sok munkája lehet velünk. Kép Ha tudtam volna, hogy nem tudod, szóltam volna, hogy csak a második héttől lesz, de legalább Zsuzsikát elérted.
Hát igen, a kúpozás és a munka elég kényelmetlen együtt, ha tudsz, inkább, maradj otthon pihizni. Kép
Hú, milyen jó lesz majd uh-n, először láthatod a kis babszemeket, szorítok, hogy minden rendben legyen ezután is!!!
hajnesz
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?