Új privát üzeneted érkezett!

Na az jó, ha anyudék is ott lesznek hisz nekik is jár a kikapcsolodás! DE viszont akkor meg nem szeretném megzavarni a családi idilt! Nem szeretnék tolakodó lenni!

A viharos idő/front mehet ahova éppen gondolom! Nem jó ez így nem alszik még délután sem rendesen hajnalban kel pedig nálunk eddig ez nem így volt!!!!! A régit akarom visssza!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


figyelj azért ha összefutunk köszönhetünk...nem harapnak:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


OKsa! Persze, hogy köszönök csak, hogy ismerjük meg egymást??? Mert így ismeretlenül bárki lehetsz majd???? :lol: :lol: :lol: :lol:
És egyenlőre azt sem tudom milyen ruhában leszek!! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 

 
 

még én se tudom mibe leszek......de a menés is kezd kérdésessé válni mert esőt mond:((((((((((((

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Igen az esőt én is hallottam! A francba! De azért én még reménykedem! :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


én is de nem szeretnék úgy járni mint múlt hét vasárnap:(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Gyors közérdekű infó mindenkinek: mostantól lehetőség van ZÁRT TOPIKOK indítására a Babanet Társalgójában! Ha szeretnétek zárt topikot indítani, írjatok nekünk levelet a szerkeszto@babanet.hu a tárgyba mindenképp írjátok bele, hogy ZÁRT TOPIK!

Fontos: már meglévő topikot nem tudunk zárttá tenni!

Továbbá: még mindig van kommentelős nyereményjátékunk. Ha hozzászóltok a cikkekhez, jövő héten egy csodaszép memóriajátékot nyerhettek a Nami felajánlásával.

Kép

Meséljétek el, Ti milyen első Anyák Napjákra emlékeztek.

Vagy egészítsétek ki: mit vennétek fel feltétlen a játszótéri illemkódexbe?

És tegye fel a kezét, akinek a haja is hullani kezd, ha a rokonság rákezdi: Mikor jön a baba, vagy a kistestvér?

Szép napot mindenkinek:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok,

Itt vagyok én is, bocsi, hogy nem jöttem. Az elmúlt pár hét eléggé mozgalmas volt. Egy csomó mindent intéztünk apa kimenetelével, a lakással, a keresztelővel és a húsvéttal kapcsolatban.

Apa ma reggel elment, majd 8 hét múlva jön haza. Jó lenne, ha már ez a meló tényleg bejönne.

Lakást újra kiadtuk, majd ha rendeződik az ingatlanpiac újra meghirdetjük.

Keresztelő szuper volt, csak kár hogy Bazsi nem akart keresztelkedni.Most készülünk a júniusi elsőáldozásra.

Izusnak közben 6-ra növekedett a fogacskák száma. Imád vele harapni, főleg a cicimet. Nagy zabás, szerintem jócskán hízott a legutóbbi mérés óta. Szépen közlekedik a bútorok mellett és most már próbálgatja elengedni azokat és megállni kéz nélkül.

Oviból még nem kaptunk levelet,állítólag még nem ült össze a közgyűlés, addig nem küldhetik ki az értesítést.Még kb 2 hét.Jó lenne már valamit tudni.

Nálam meg még mindig nem jelentkezett piri szülés óta, viszont ma reggel produkáltam egy erős LH tesztet.


Röviden ennyit magunkról.

Többiek???Hogy telt a húsvét?????
Nálunk apa hétfőn eléggé "elsüllyedt "a locsolkodáskor, másnap volt ám macskajaj. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szép estét nektek!

Judy!
Örülök, hogy tudtál jönni és annak még jobban örülök,hogy mindent sikerült elintézni!
Láttam a kersztelős képeket! Nagyon csodálatosak a gyerekek! És szerintem szebb időt mint a húsvét nem is lehet elképzelni kerewsztelőnek! Én is most már egy ici-picit bánom, hogy nem akkor lett a miénk azaz mancikáé! De azért így is szép volt! Sőt nekünk elötte 2 héttel elötte volt az esküvönk és nekünk így volt csodálatos!!!
Oviból tuti most már jön a papir ne aggodj! Szerintem minket a bölibe nem fognak felvenni nem tudom miért, de ezt érzem! Meg öszintén nem is tudom, hogy akarom e!?? :roll:
És az baj, ha még piri nem jött? Szerintem nem pláne, ha még van szopi! Vagy akkor szerinted jön a kistesó?? LH tesztben hiszel??? Mikor csinálsz HCG-t??? Vagy dokihoz mikor mész??? Nagyon izgi!!! Szurkolok! Aztán gyere ám a fejleményekkel!!!
Gratulálok a fogcskához mi 12-nél tartunk! Szal mi a duplátok vagyunk!!! :lol: :lol: :lol:
Apa nélkül 8 hétig???? Te atyaságos szent szüz!!!! Lesz segítséged a gyerköcökhöz???? Drága énm egy cseppet sem irigyellek, sőt inkább felnézek rád!!!!
És itt apa mit is csinál???

Nálunk a húsvét eltelt! Nem igen csinálunk belőle nagy dolgot! Mi nem vagyunk nagyon vallásosak csak szolidan megsszük a sonkát!!! :lol: :lol: Vasárnap voltunk Visegrádon bobozni átmentünk Esztergomba és haza ismikhez ott bokrácsoltunk majd haza! Hétfőn pihi volt asszem, de nekem már össze folynak a napok és a programok!

Nita! Hát gondolom a mai ligeti séta nálatok is elmaradt! Mi is csak anyosékhoz szaladtunk fel picit! Aztán unalomból bementünk a mekibe és haza!

Mi holnap megint utra kelünk megyünk fejlesztésre csak este felé leszünk itthon!

Ma kijevit csináltam feneséges lett!!!!!

Van valakinek jó kis bevált kakaós csiga receptje??? Találtam a neten sokat, de bevált kiprobáltra gondolok!!!!! Előre is köszi!

Ja és boldogságos anyák napját nektek!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci bizony itthon kellett maradnunk......el se tudtunk indulni mert reggeltől kezdve szakadt az eső....pedig olyan fini mini fasírtokat csináltam a ligeti kiruccanásra...de így itthon ettük meg:(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita! Sajnálom, hogy a randi is elmaradt nektek a séta és legföképp, hogy nem lett meg az igazi fillingje a ligeti pikniknek! :cry: :cry: :cry:
Mi se jártunk sehun csak anyoséknál! Jobb volt mint a semmi!!!!


Judy! Mi is azaz anyosék is ujra inditották az ingatlan eladását! Azaz árulják a lakásukat! Azaz én meghirdetem a neten nekik meg a dolguk eladni! :D

Ma is fogászaton jártam! Az első fogamat sajna csak gyökérkezeléssel lehet megmenteni! Pedig nem is fájt! Hát ez van! Most ezt is túl kell élni!
Aztán délelött voltunk fejlesztésen! Szereti a mancika! És én ennek örülök!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci mi apival holnap délután megyünk fogdokihoz! :x :x

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita! Fúúú szurkolok nagyon!!!! Én legközelebb juni 26.-án megyek legközelebb apa holnap munka után! És most csak kisérő leszek!!!
És nálatok mi lesz a teendő?? Tőmés vagy csak kontroll???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


szia!
pont a szülinapomon mész akkor:))))))

nekem befejezte a gyökérkezelt fogam...de még ugye kell rá a korona.....
apinak szájsebészetre kell menni.....a hátsó fogának annyi......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szó!

Na örülök, hogy legalább túl vagy rajta! Apit sajnálom gondolom szájsebészet = Szentkiráyl utca?? Remélem sikerül valami normális dokit kifognia! Az én apimnak is oda kéne mennie, mert van 3 olyan szinten szét tört foga, hogy ott kell neki kiszedjék, de még nem ment el! Nem tudom meddig akarja húzni! Pedig rágom annyit a fülét!!!
Így elvileg akkor pont nem fogom elfelejteni a szülinapod!!

Mi jót csináltok 7végén?? Nálunk holnap lomtalanítás van szal ma szedek össze minden féle kacatot amint felébredt mancika!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


szájsebészet :szentkirályi igen:((

ma elkezdtem a kertet mert ez a rohadt anyós szarik rá és már térdig ér a gaz.....
de alig tudtam valamit csinálni mert nincs fűnyíró így csak a kert elejébe a gazt tudtam kiszedni.....de a görény anyós meg kijön a teraszra és mutogat valami telefont.....beugattam neki mi a szart akar. a szar telefonjával.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nita! Ne idegeskedj!!!!!!!!!!!!!! Nem ér annyit! Pláne az anyós!!!
És végül mit akart a telefonnal??

Ma kaptam az infót tuti kezekből, hogy holnap rendőr és tűzoltó nap lesz a ligetben! Mi megyünk! Feltehetőleg, ha nem esik az eső! Én szándékozom délelött menni, de majd meglátjuk!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


nem tudom mit akart a telefonnal...gondolom csak hencegett.én meg vissza mutogattam az enyémet ami 100x jobb......

a ligethez jó szórakozást!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ah liget......... ez a fránya időjárkálás megint közbe szólt!!! Persze, hogy ma is szakadt! De azért jó lett volna! :wink: :wink: :? :? :?

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


sajnálom hogy esett...legközelebb biztos sikerül nektek meg nekünk is:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát remélem! Bár ugye az ilyen legközelebbi banzáj az a gyerek nap lesz majd! Ha akkor is esik akkor a hajamat fogom tépni!!

Többiek merre vagytok??? Nagyon nagyon el tünt mindenki!!! Remélem ssehun semmi baj!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy csatlakozhatok-e hozzátok?

Elkezdtem visszaolvasgatni és látom, hogy pár főből álló kis csapat gyűlt itt össze, de a lényeg, hogy vagytok, így ha nem bánnátok erősíteném én is a fórumot.

Era
erika82
Erdőkertes
 
 


Nócika én bízok abban hogy legalább a gyerekek kedvéért sütni fog a napocska:)

Erika persze hogy csatlakozhatsz!!!!!!!
mesélj magadról:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nitacska007 írta:Nócika én bízok abban hogy legalább a gyerekek kedvéért sütni fog a napocska:)

Erika persze hogy csatlakozhatsz!!!!!!!
mesélj magadról:)


A legfontosabb az, hogy van egy okos, tündéri, imádott 9 éves nagylányom, akitől mostanában a hajamat tépem (kiskamaszkor vagy valami ilyesmit élünk meg). Katasztrófa, olyan, mint ez a májusi időjárás. Komolyan lányok ő egy szófogadó, aranyos, tündi-bündi kiscsajszi volt, most meg ha rátör az 5 perc minden ellen lázad...na hagyjuk :twisted:

Őt fiatalon szültem (20 voltam), becsúszott baba volt ha szabad ezt így leírnom. A kutyánk megette a fogi gátlómat és mivel 1 hét volt már csak hátra és akkor is szedtem már vagy 3 éve úgy sem lehet baj. Hát baj az tényleg nem lett, de pocakos lettem. Szerencsére nagyon jó volt a kapcsolatom a párommal (most már férjem) így lett egy babócánk aki most egy kis boszorka.

Nos mivel ilyen fiatalon jött a babus, így kellett pár év mire befejeztem a sulit,elálltunk dolgozni, lakás és egyéb dolgokért hajtottunk, de most van itt az idő a tesóra és már nagyon-nagyon szeretnék újra babázni.
2012-ben szeretnék szülni. Azt beszéltük meg, hogy év végén elhagyunk mindenféle védekezési módszert.
Most sem mondhatom, hogy biztonságosan védekezünk, mert tablettát 10 év után nem vagyok hajlandó még a közelembe sem engedni, így hát a piros napok után 1-2 napig nem igazán törjük magunkat a védekezéssel tehát ha hamarabb jönne az sem lenne tragédia.

Lehet hosszú voltam ezért bocsánat.
erika82
Erdőkertes
 
 


Sziasztok!

Erika!
Örülök, hogy ránk találtál és írtál!
Nem baj, ha sokat írsz! Sőt annál jobb! Én legalábbis személy szerint nagyon szeretek olvasni!
Képet kapunk majd a te kis nagy lányodról???
Remélem a kis tesó pont úgy fog érkezni ahogy elterveztétek!!

Nita! Hát abban én is remélem, hogy legalább a gyerekek kedvéért jó idő lesz!

Képzeljétek vettem a teszveszen egy jó nagy szekrénysort! Remélem mikor apika elmegy érte és haza hozza akkor akkor is fog tetszeni! Mert a képen nagyon tetszett!
Ma gőz erővel takarítok meg pakolászok, mert 2 napig éppen hogy csak csináltam valamit itthon! Aztán, ha minden jól megy akkor holnap jön a barinőm és marad 2 napig!
Holnap töltött paprikát szeretnék csinálni a paprika már meg van hozzá már csak a darált húsit kéne megvennem a Lidl-ben meg a paradicsom pürét!
Tavaly nem ért be szinte semmi jó a kertben így muszáj venni! Mert nem tudtam eltenni semmit! Idén meg nem vesződünk vele! Én úgy döntöttem, ha majd meg lesz a kistesó majd utána én is jobban szabadabb leszek meg akkor jobban tudok mocorogni! Én nem tudom ti hogy vagytok vele, de én örülök, ha a muszájt megcsinálom! Pláne te Nita! Kinek nem csak egy gyerköc van!??

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Hát a teszveszen már én is vettem a lánynak szekrénysort és nagyon nagyon tetszett neki, mi jól jártunk vele.

Reménykedem hogy a terv szerint alakul minden, bár legbelül egy kicsit félek a dologtól, mert nagyon sok évig szedtem fogi gátlót, bár a szervezetből kiürül, hisz Rebekánál csak 1 hétig nem szedtem és máris terhes lettem, de 10 év az 10 év. :roll:

Igazából a babázástól is félek egy kicsit, nagyon vágyom rá, de nekem már akkora a nagylányom, hogy azt is elfelejtettem hogy fogjak meg egy ilyen csöppséget, na jó az anyai ösztönök, de akkor is :oops:





erika82
Erdőkertes
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy tegnap nem voltam! Azaz voltam, de időm nem volt írni!
Nos tegnap nálunk volt a barinőm dumcsiztunk meg el voltunk! Aztán pont váltották egymást apával! Apa hozta haza tegnap a szekrénysort! Hát mit ne mondjak hagy némi kivetni valót maga után! Hát remélem kicsit ráncba tudom majd szedni, mert eléggé nem nagyon tetszik! A képen olyan szép volt! Igaz írták, hogy karcos kopott, de nem is az a bajom, mert annak tudatában vásároltam! Hanem a hátulja tiszta pupos! Tudom az a hátulja, de akkor is!!! Apa azt mondja szépen meg lehet csinálni! Na majd meglátjuk! Ha nem akkor kihullik a hajam! Az tuti!!

Era! Örülök, hogy ti legalább jól kifogtátok a szekrénnyel!!
A gyogyi meg mint te is írtad ki ürül és épp ezért szokták mondani a dokik, hogy 3 évente kell hagyni kis szüneteket a szedés közben! Meg ha neki álltok a kistesónak akkor sem árt várni legalább fél évet, hogy minden gond nélkül bele kezdhessetek a kistesó projecktbe!!! És aztán egy hormonpanelt sem ártana nézni, de ez csak az én privát véleményem, mert aztán valami nem stimmel akkor meg feleslegesen görcsöltök rajta így meg tudjátok, hogy hányadán álltok! Meg tudod nekem ez a tapasztalatom!
És jajj ne félj majd a babától! Szerintem ezt nem lehet elfelejteni! Meg hát az elsőnél sem kelett előre begyakorolni nem??? :lol: :lol: :lol: :lol: Szóval elösször költözzön csak be a pocidba és aztán majd meglátod sűrűsödni fognak az emlékek, hogy anno mi hogy is volt!!
És neked az külön jó lesz, hogy már van egy csodaszép nagylányod aki majd sok sok mindenben tud majd neked segíteni!!!!!!!!
Képet kapunk a lánykáról?????

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok,

Ideértem én is. :lol: :lol: Igazából már reggel azzal kezdjük a napot, hogy megyünk a kertbe és szinte egész nap kint vagyunk. Iza kint is alszik. :lol: :lol: Barbi meg úgy lefárad, hogy este nem kell altatni.

Ez már a 2. hét apa nélkül. Kezdünk hozzászokni, bár hiányzik, de kialakítottunk (nagyjából) egy rendszert. Most főznöm nem nagyon kell, mert sokszor esznek anyunál a gyerekek, ha meg kell is akkor csak valami egyszerűt amit megesznek.Én meg ugye fogyózok. :lol:

Még mindig nem kaptunk levelet az oviból, most már kezdek mérges lenni. Ápr 4-én volt a beíratás, nem hiszem el, hogy ilyen sokáig tart eldönteni, hogy kit vesznek fel. :twisted: :twisted:

Fiúknál év végi hajtás van. Dani mindenből 5-ös, csak rajzból áll 4-esre.Kiváncsi vagyok megadják-e az 5-öst neki, hogy ne csúfítsa el a bizonyítványát.
Bazsinak lesz pár 3-asa, de a többi 4-es 5-ös. :lol: :lol:

Amúgy semmi különös nem történik velünk, hacsak az nem, hogy Barbi elhagyta fűben a keresztelőre kapott arany fülcsijét. :twisted: :twisted: Hát persze hogy nem találjuk, kicsit sem voltam mérges. :twisted: :twisted:

Nócika,
Ez a baj a teszvesz-el, hogy semmi nem olyan mint a képeken.Én is vásároltam már dolgokat, de mindenbe bele tudtam volna kötni. A lényeg, hogy a szekrény hátulját meg lehet csinálni.
:lol:
Nita,
Látom a ciklusod végén állsz. Mit gondolsz sikeres lesz a hónap??? :wink: :wink: :wink:
Erika,
Üdv nálunk.:lol: :lol: Bazsi nálunk is becsúszott baba volt a párommal, akkor még nem terveztünk esküvőt, de ha már úgy alakult házasság lett belőle. :lol: :lol: Azóta kicsit megszaporodtunk. :lol: :lol: :lol:
Majd meglátod milyen jó lesz babázni ennyi idő után, és hidd el mindenre emlékezni fogsz. Ez az ösztön benne van a nőkben. Nagyon szorítok, hogy mihamarabb kopogjon a gólya. :lol:
(védekezés az nálunk is,pedig kellene a császárok után :lol: :lol: )

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Természetesen lesz majd kép, de jelenleg azt csak az otthoni gépemről tudom megoldani, de amint tudok akkor publikálok az én kis családomról fotót és magamról is.

Hát mivel mi még élesben nem próbálkozunk a babával, ez év végétől szeretnénk elkezdeni, így egyenlőre még azon nem gondolkoztam, hogy hormon vizsgálatot kérjek, de ha esetleg nem jönne össze pár hónapon belül akkor mindenféleképpen kell majd egy alaposabb kivizsgálás, de most még úgy fogom fel, hogy miért ne jönne össze, aztán majd meglátjuk.
Szerencsére a mensim az a gyógyszer abbahagyása után nagyon szépen rendeződött, az első hónaptól kezdve mindig időben jön, vagyis jól átállt a szervezetem.
Jelenleg most egy kis fogyást is beiktattam, mert 67 kg vagyok és 158 cm magas hát ha lemenne 8-10 kg. azt nem bánnám.

Szóval annyi dolog foglalkoztat most, de a baba utáni vágy az nagyon erős és alig várom, hogy simogathassam a nagy hasamat.





erika82
Erdőkertes
 
 


Szia judy5: a legutolsó sorodat nem igazán tudtam elolvasni talán a védekezésről akartál írni, de nagyon nagyon apró lett :P

Azt én sem hiszem, hogy attól félek, hogy nem fogom tudni ellátni hanem nem tudom megmagyarázni magamnak sem. Iszonyatosan vágyok egy babára és néha pedig rámtör valami furcsa szorongás, hogy biztos minden rendben lesz-e, de nem vészes a dolog, tudom kezelni inkább bizonytalan vagyok vagy már nem is tudom...

Na ezt most jól megfogalmaztam.
Amikor Rebekámmal terhes lettem egész délután bőgtem igaz fiatal voltam, de az az új helyzet annyira megijesztett. Amint megszoktam utána már nem volt semmi bajom.
Hát lehet egy kicsit lökött vagyok és már látom, hogy ha jön a baba akkor a hirtelen sokktól biztos elbőgőm magam aztán majd megnyugszom és én leszek a legboldogabb.
Ne nézzetek hülyének légyszi nem vagyok depis vagy ilyesmi csak olyan furcsa, hogy egy kis életet nevelsz odabent.

Gyönyörűek a gyermekeid nagyon büszke lehetsz rájuk és gratulálok hozzájuk.





erika82
Erdőkertes
 
 


Sziasztok!

Judy!
Én is nagyon örülök, hogy jöttél!! :lol: :lol: :lol:
És annak még inkább, hogy bár biztos nagyon nehéz api nélkül mégis kettő az egyben vagy anya és apa!!! Büszke lehetsz magadra!!! Nem sokan képesek rá hiába nagy úr a muszáj!!!!
Én vettem már több mindent a teszveszen és még porul sosem jártam szerencsére! Bár api szerint most sem vészes a helyzet csak én látok mindent furán! :lol: 8) Hát ez van!
Fúúú gratulálok a gyerköcökhőz, hogy ilyen szépen teljesítenek! Nem semmi!
Rajzhoz meg nagfyon szurkolok! Remélem rendi a tanár és nem fog direkt ki szúrni a kis legénnyel!
Fülbevalót sajnálom, de tán csak megcsillan majd a napfényben a nyáron és akkor nagy lesz az öröm! Fűnyírásnál meg vigyázni kell, mert azt könnyen össze lehet húzni a gereblével!!
Fogyi terén mennyiről indulsz és mennyi a cél??? Elárulod! Szurkolok nagyon! Bár én vonalzit nem csináltam hozzá, de én is fogyizom! Nekem 15 kg minusz a cél!!!

Era! Ez nem depi dolog! Mindenkineél minden másképp csapodik le! Nem baj, ha sírsz mert te pont ez vagy!!! Ne izgulj!
És hát persze kellenek a spontán hónapok mire majd élesben megy a dolog! Igazából én is úgy értettem a vérvételes dolgot, hogy majd egy x idő után!!! Vagy lehet rosszul írtam?? Sorry!
És várjuk majd a fotokat!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!!!!!!!
Erika nagyon hasonló a történetünk:))))))Mátém szintén a kutyánk miatt sikerült:))csak nekem még a kutyus pici volt.......ezért kijöttem páromhoz...egy hete azelőtt nem láttuk egymást....egymásnak estünk....és jött Máté:)))

Nóci majd muti azt a butort:))
töltött paprika.....NYAMÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!!!!!!!kérek szépen:)))

Judy szép jegyei lesznek Daninak:)))))
bár tudnám sikeres lesz e......nagyon szeretném......van 10 db tesztem:)))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Era! És amúgy mivel foglalkozol?? Mit dolgozol??

Nita! Tölött paprikából pont még egy agad van! Küldöm úgyhogy nyisd az ablakot!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Butorról teszek fel majd képet! Tegnap apa igyekezett összerakni, de túl sok volt benne a szencségelés! Nyiklik nyeklik! Olyan pipa vagyok!!!! DE attol függetlenül apa még mindig bizakodik! Ő tudja!!

Nálunk ma semmi extra! Azon lovagolunk igazándiból, hogy hogy rakjuk szét a butort! Mert minden szempontból nagyot sikerült vennem! Most aztán törhetjük a fejünk! lehet aztán, hogy fogom és eladom! Már ez is megfordult a fejembe!!!

Kinél mi lesz a mai ebéd?? Én ma bablevest főztem! Már csak valami süti hiányzik hozzá! DE mi???? Palacsintán jár az agyam!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Hát a töltött paprika az valóban megmozgatja az én fantáziámat is :lol: és hát a bableves sem utolsó, lányok én nem tudok hétköznap főzni, mert dolgozom és Budapesten dolgozom, így napi ingázás van Erdőkertes és Budapest között, hát mire hazaesünk addigra már csak valami gyors kaja marad az étlapon, inkább hétvégén sürgök-forgok a konyhába.

Most hétvégén valami bográcsosat kéne csinálni, hisz ott a kert, remélem jó idő van.

Nóci:irodai munkát végzek, így szerencsére nem vagyok annyira leterhelve és hát nálunk Rebeka nagyon beteges, tehát a hiányzást sem nézik rossz szemmel és Gyed után is meg lesz a helyem...
Sajnálom a szekrényes dolgot, hát lehet akkor tényleg nem jártatok olyan jól vele, ha ennyire sok a probléma körülötte.

Mi ma voltunk a fülésznél, kivették a tubust a füléből (novemberben műtötték) de csak a jobb füléből tudták a bal fülével 3-4 hét múlva újra vissza kell mennem. Hát már megjártuk szinte az összes kórházat Rebekával és talán mostanra helyreállt az immunrendszere, annyit voltunk ügyeleten, hogy dossziéba kellett szednem az orvosi papírjait.

Hétvégén is megpróbálok benézni és a képeket is feltenni, nálunk egy kicsit pörgősebb a hétvége, hiszen hét közben munka, hétvégén kert meg a többi ehhez kapcsolódó elfoglaltság.

Sziasztok





erika82
Erdőkertes
 
 


Sziasztok!

Era! Na örülök, hogy valakinek legalább van jó munkahelye! Ez nagyon nagy ritkaság manapság! Mert az én tapasztalatom szerint mindenhol azt nézik hol tudnak az emberbe még nagyobbat belerugni! Pláne, ha még gyerköc is van sőt még ha beteges akkor is!
Uhh! Fülmütét! Mi volt a baj a fülecskéjével??
No az orvosi paporokkal mi sem állunk hadilábon, de hát nálunk azért egészen más a helyzet! Kora baba lett és van neki egy olyan genetikai eltérése amit még soha senkinél nem diagnosztizáltak! Mi is ismerjük a korházakat és tudjuk, hogy csak az egyes gyereken vannak a legjobb hozzáállásu dokik és ápolónők! pölö a Heim Pálba sose viszem többet a gyerekem az tuti! Ott csak rossz tapasztalatom van! Mind az orvosok mint az ápolok terén! Szal ha bármi van a Bokai utca! Igaz nem oda tartozunk, d emégis kedvesek és figyelmesek velünk!
Jáájj most nézem a vonalzid látom most volt az év fordulotok! Gratulálok hozzá!
Várjuk nagyon a képeket!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!!!!!

Nócik azért akkor csak nincs akkora baj ha a párod még bizakodik a butórról:)))

nálunk csirkepöri van tésztával és palacsinta:))))

nekem nem látszik Era vonalzója:(((

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


NIta!
Palacsinta jöhet ide is! Pont ma gondoltam rá, de semmi kanalam nem volt, hogy neki álljak sütni!
A butor most már kezd elég emberi alakot ölteni!!! :lol: :lol:
Hogy hogy nál
ad nem látszik?? Nálam látni! Lehet valami hiba van a rendszerben!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


nekem se volt kedvem sütni a palacsintát de enni annál inkább volt kedvem....nem sokat egy 30 db-ot sütöttem..pont elég......

a vonalzók nem tudom ért nem látszanak..a tiédet látom meg a többiekét de Eráét nem:(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nekem hiába volt ehetnékem a lustaságomon nagyobb volt az ÚR!!! :lol: :lol: :oops: :oops:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Nem tudom mi lehet a vonalzómmal, én látom őket és a tiéteket is.

Hát az Heim Pálba én sem szívesen viszem, voltunk ott ügyeleten és fülészeten is, de egyik sem volt megnyerő. Viszont a szemészeten és ortopédián normálisak voltak. Hát a lányommal lassan nincs olyan osztály amit ne jártunk volna végig, ez van.

A fülét azért kellett műteni, mert nem hallott, állítólag nem levegőzik és pangot a váladék a dobhártya mögött, valami ilyesmi lehetett a gondja, de neki egyébként is volt kitől örökölnie sajnos, mert nekem is kellett műteni a fülemet, így tubust raktak be még tavaly novemberben amiből az egyiket most vették ki a másikat 1 hónap múlva. Lekopogom, de úgy néz ki megoldotta a problémánkat.

Nóci:igen olvastam vissza a fórumban, hogy van valami baja a csöppségnek, hát nem tudom mit lehet ilyenkor erre mondani és az is nagyon rejtély, hogy senki nem tud semmit erről a betegségről.
Férjemnek is van genetikai betegsége, illetve nem úgy született, de 3-4 éves korában kijött rajta, ezt nem igazán tudom hogy lehet, de állítólag így volt azt mondják, hogy több millió az egyhez, hogy valakinek ilyen betegsége legyen, hát a férjemnek van, pedig a szülőknek sincs és a családba sem igazán, honnan lett ő beteg, ezt csak a jó isten tudja. Azért volt para amikor terhes lettem, de azt mondták annyira elenyésző esély van rá, hogy ezzel nem is kell foglalkoznunk. Na azért volt ijedtség amikor 5 évesen elkezdte húzni lányom a lábát, sírva fakadtam hát azt az érzést nem kívánom senkinek, irány az ortopédia ahol megnyugtattak, hogy csak bóhókázik a lány, férjemnél is azt hitték, hogy csak játszik. Hát szerencsére a lányom tényleg csak szórakozott néha én meg majdnem infarktust kaptam.

Ha esetleg képet hamarabb szeretnétek nézni, mint ahogyan én fel tudok tenni az IWIW-en fent vagyok Papp Erika néven, 1982-es születéssel, esküvői képek is vannak fent, biztosan megtaláltok.

Képzeljétek hétvégén férjecském mondta, hogy menjünk be egy bababoltba nosztalgiázni, na hát lányok erre már kb. 2 éve várok, mert az én férjem mint általában a pasik (tisztelet a kivételnek) hát azért húzta, vonta a kistesó vállalást, szeretett volna, de majd ha még ezzel kész leszünk a házba, meg még egy szobát hozzá húzunk, meg rendbe rakjuk a kertet ( 1,5 éve költöztünk le Pestről), meg ez meg az, én meg mondtam, hogy addigra mire ő mindent megcsinál addigra nyugdíjba megyek, de most már szerencsére ezt ő is belátta, hogy ha mindig várunk akkor tényleg nem lesz tesó és hát azért felettem is szállnak az évek.

Na nem írok többet, mert kidobtok a fórumból :lol:





erika82
Erdőkertes
 
 


Sziasztok!

Na ma nem nagyon jutottam ide, mert apa nem dodozott az eső miatt és voltunmk pesten mancit fejlesztetni meg vásárolni meg fogáaszaton és elég késő lett mire ide jutottam!

Nos:

Era! Istenem írj nyugodtan!!!!!!!!!!!!!! De hogy is dobunk ki innen!!! Örülök, ha van mit olvasni!!!!!!! :D :D :D :D
Férjecskédnek is akkor valami elég ritka baja lett! És ez konkrétan miben nyilvánul meg?? Hogy vették észre?? Kistesónál akkor gondolom bevállalsz egy aminócentézist?? Vagy nem?? Én szerintem be fogom vállalni! Be vallom félek még egy kistesót bevállalni úgy, hogy tudom megszülethet úgy hogy valami baja van!! Bár van vetélési százalék ebben a vizsgálatban! Szal azért majd meglátjuk!
Iwiwien megkereslek!!!

Nita? Többiek???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Era! Írtam privit!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Hát az az igazság, hogy nem nagyon tudnak mit mondani a betegségre, ha jól tudom nem szűrhető genetikailag, mert amikor Rebussal terhes voltam elmentünk genetikai tanácsadásra, vittük a papírjait és akkor azt mondta az orvos, hogy ezt a betegséget nem lehet szűrni, mondjuk őszinte leszek akkoriban eléggé fiatal és tudatlan voltam és talán fel sem fogtam milyen következménye lehet a dolgoknak, így boldogan, gondtalanul vártuk a picurt és azt sem tudtam, hogy magzatvízből lehet ilyet megállapítani. Pár éves lehetett Rebeka amikor kezdtem félni a dolgoktól, mert tudtam, hogy születésekor Gabinak sem látszott semmi csak később derült ki amikor már magabiztosan járt, hogy mintha húzná a lábát.

Most már tudom és ha odakerül a sor megkérdezem, hogy ebből a vizsgálatból csak a főbb genetikai elváltozásokat lehet megállapítani, vagy mást is, te tudsz róla valamit?

Megnyilvánulni sajnos sok mindenben megnyilvánul, enyhén terpeszben jár, tehát van neki egy kacsázó járása, de segítségre nem szorul. A legrosszabb az, hogy ahogy öregszik egyre jobban fáj mindene, láb, kéz, derék szóval hát nem könnyű és egy kicsit aggódom is miatta, de a világ legjobb pasija ezt már tiniként is így gondoltam és most sem tudnék elképzelni mást magam mellett. 16 évesen kicsit nehezebb volt elfogadni, tudod a tipikus ki mit mond, de ez csak a tini korszak miatt volt, most már az ilyet fel sem veszem. Úgy szeretem ahogy van.
14 éve vagyunk együtt, de még mindig nagyon erős a kötődés közöttünk.

Én igazából úgy gondoltam, hogy ha majd ott lesz az idő akkor inkább valami kombinált vagy integrált tesztet csináltatnék, a magzatvízvételről még nem olvastam annyit, tudom mit jelent és mivel járhat, igaz férjem még szerencsésnek mondhatja magát, mert állítólag ő egy könnyített változatával él együtt ennek a betegségnek, de van aki nála sokkal rosszabbat kapott az élettől.

Hát őszinte leszek én a helyedben biztos, hogy bevállalnám akkor ha ki lehet szűrni, mondjuk írtad, hogy nem nagyon tudják milyen baja van a picurnak, de ha ezt már meg lehet tudni a magzatvíz vételből is hát akkor nem tudom mit tennék. Ez az én bajom, hogy nagyon nehéz lenne meghozni a döntést, főleg ha nem egyértelmű a vizsgálat eredménye...





erika82
Erdőkertes
 
 


Sziasztok!

Era! A magzatvizből azt is ki szürik milyen nemű a pocaklakod! Tehát elvileg mindent ki szürnek vele! Legalábbis én ezt az infot kaptam!
Annak idején mikor terhes voltál és ahogy írod szemtelenűl fiatal! A szüleid anyukád vagy az anyosodék nem segítettek?? Pláne, hogy tudták, hogy mi fán csörög a dió??? Mondjuk én nem tudom, hogy anno milyenek voltak az orvostudományi dolgok, de ma már sokkal, de sokkal éretteb és tapasztaltabb vagy és tudom, hogy akár milyen nehéz is, de szépen, éretten és megfontoltan fogsz-fogtok meghozni mindenféle döntést!
Tényleg és az okos nagylánykád mit szól, hogy lehet hamarosan lesz egy kistesvérkéje??? Mert gondolom vele csak beszéltetek erről??!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szia Era!
Vissza is jelöltelek! Néztem az arcod, de úgy nem tünsz ismerősnek! Pedig vannak közös ismijeink! Bán Imi Szlafi stb....! Lehet már valamikor találkoztunk?? Felhősi Sanyit nem ismered??
És nagyon szép menyasszonyka voltál!!! És a lánykád is nagyon kis aranyos!! Szép család vagytok!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Hát Bán Imivel általános iskolás osztálytársak voltunk, Felhősi Sanyi nem tűnik ismerősnek, de a névmemóriám nem a legjobb, inkább az arcokat jegyzem meg.

Hát az én szüleimre nem lehetett számítani még a szülés után sem jöttek be, mert őket nem igazán érdekelt az hogy én szültem, csúnya dolog, de ez az igazság nincs mit ezen szépíteni, anyósom meg hát hagyjuk, ő örült az unokának, de sok mindenben nem vett részt, tanácsot meg végképp nem lehet ilyen dologban kérni tőle.
Nem baj ezen már túl vagyunk, talán ilyen háttérrel egy kicsit nehezebb volt fiatalon babát vállalni, de elég jól csináltuk, hiszen egy tündéri, hisztis kis boszorkánk lett, mert néha sajna az :evil:

Hát Rebus már most is nézegeti a babadolgokat, talán ez indította el a kistesó lavinát nálunk és apa is ezért hajlik jobban a dolgokra, mert hát az ő kislánya is már mondogatja, hogy kéne egy igazi valódi testvér, mert van neki unokatestvére és az nem ugyanaz.
Biztos, hogy nagyon fog örülni ha eljön az idő.





erika82
Erdőkertes
 
 


Nóci:írtam privit, mert megnéztem az IWIW közös ismerőseinket,





erika82
Erdőkertes
 
 


Era!
Én válaszoltam!
Hát sajnálom, hogy nem volt kire igazán számítani! DE most már itt vagyunk mi bármikor kérdezhetsz és ha tudunk segítünk!
És igen most már van egy csodaszép kis boszorkátok és most már mindenben otthon vagy! Kitanultad a nagybetűs élet iskoláját!!!! Nem lehet semmi gond! Nézd én elég sok minden rosszon túl vagyok tapasztaltam egyet smást! Szal én is szívesen segítek bármiben! A terhességem sem volt egyszerű és hát a kis mancika sem úgy mükszik mint másnak!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Jaj nóci amióta megismertelek sokszor eszembe jutsz és belegondolok abba, hogy mennyi kitartás és erős akarat kell ahhoz, hogy te ezt ilyen szépen tud viselni.
Az igaz nem kell elszomorodni, hisz amint írtad is és bizakodtok benne, hogy ő is utoléri a korosztályát, de hát én magamról tudom, hogy ha baj van akkor ez nem ilyen egyszerű. Rebekával iszonyatosan sokat jártunk orvoshoz, konkrét baja nem volt, de kicsinek befulladt, a manduláitól majdnem megfulladt, háromszor műtötték, mindvégig a sírás kerülgetett a műtő előtt, hogy vajon kijön-e és igaz akkor erre nem szabad volt gondolni csak pozitívan, de tudom, hogy legbelül iszonyatosan féltem. Majdnem ráment a hallása a sok éves betegségre, és még mostanában is hol a hasa, feje, lába, keze fáj és sokszor bizony nem tudom eldönteni, hogy csak nyafi van vagy tényleg fáj valamije. Most viszem majd teljes vérvételre és ételallergia vizsgálatra, mert fél éve fája hasa, de egyébként senki nem talált semmit.
Tudom ezek elenyésző dolgok a tieidhez képest, csak hát azért fiatalon, szülői háttér nélkül megélni az első gyerekkel ilyen tortúrát, hát nem tudom nekem sok volt.
Úgyhogy ilyen téren eléggé edzett vagyok...

Azért kívánom, hogy előbb-utóbb rendeződjetek.

Azt nem tudom, hogy milyen volt a terhességed, mert ebben a topikban nem írtál róla, azt olvastam, hogy magadat hibáztatod, hogy koraszülött lett a pici, de nem akartam erre rákérdezni, mert hát ha nem muszáj nem akarom feltépni az esetleg nyugvó sebeket.
Azt viszont nem hiszem, hogy te lennél a hibás még úgy sem, hogy nem tudom miről van szó.





erika82
Erdőkertes
 
 


Jut eszembe nóci a bútor hogy áll?





erika82
Erdőkertes
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: