Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok!

Durcipók és Hkitty megy a drukk netek, hogy továbbra se jöjjön meg! :P

Kriszti:

A nátha miatt jobbulást! Egyébként pedig ez a sor végén való kullogás is attól függ, hogy merről nézzük a dolgokat. Mert vehetjük úgy is, hogy te vagy az első, utána mi többiek!!! :lol:

Egyébként ez tök jó, mert így egy hónapban szinte majdnem mindig drukkolhatunk vkiért! Nincs az ember lánya egyedül! 8)

Csicsy,csip-csip nálatok vmi tünet?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Szép reggelt!

Nekem még mindig semmi (gyorsan lekopogom). Tényleg jó lenne, ha baba lenne a dologban, de még nem merem beleélni magam.

Hkitty
Veled mi újság?

Ki is következik utánunk?

Csip-Csip Te mondtad anno, hogy készítesz egy táblázatot arra vonatkozólag, hogy kinek mikor van pé-je, és mikor kell megjönnie?

Én már kezdem elveszíteni a fonalat, pedig nem vagyunk olyan sokan. :D

Kriszti
Jobbulást Neked!

Szép napot, puszi!



durcipok
 
 


Sziasztok!

Na, lányok, remélem nem jön meg nektek és pozitívat fogtok tesztelni!!! Meddig vártok? mikor teszteltek?

Nálam a cickófeszülés még mindig megvan! néha egy picit fáj a hasam, de ennyi!

Ha jól emlékszem ezután Tyuntyi,Csip-csip és Én következünk 26-a és 28-a körül!

Igen, Én is hallottam már több embertől, hogy olyan érzésük volt, mintha mindjárt megjönne! Aztán vagy megjön, vagy sem!! :P

Kép
csicsiy
 
 

 
 

Sziasztok!

hú de izgalmas!
Durcipok neked amúgy pontosan szokott megjönni? Mert ha igen, akkor szerintem lassan jöhet egy teszt :lol: Szurkolok!
Neked is Hkitty, hiszen neked sem jött még meg, de mondtad, hogy nem mindig pontos! Megérzésem szerint mind a kettötök tutira babás!!
De gyertek majd a fejleményekkel!!!!

Tényleg jó lenne valamiféle táblázat, én is kicsit elveszítettem a fonalat, a nevekkel megvagyok mostmár! :wink:
kaptam a nödokihoz csütörtök este 18 órára idöpontot. Már nagyon várom! Készültem is, mert ugye nem lesz egyszerü nem az anyanyelvemen elmesélni a szituációt, de sógornöm jön velem, ugyhogy tök nyugi vagyok!
A megfázásom megvan még, de mostmár kifelé lábalok, sokat pihenek (megjegyzem ugysem tudok mást csinálni), illetve lehet a multivitamin és még a C-vitamin is segített hamarabb túljutni a megfázáson. :roll:
Vendég
 


Még akartam valamit kérdezni töletek.
Mégpedig van köztetetk Rh negatívos vércsoportú?(rajtam kívül)
Vendég
 


Sziasztok!

Még mindig sehol semmi.

Én ezt a hetet még megvárom, aztán lehet jövő héten tesztelek, ha addig se lesz semmi.

Durci, te mikor akarsz tesztelni?

Chrissy
jobbulást!
Én 0+ vagyok.
Vendég
 


Én tuti h nem bírnám ki addig, ha a várt időre nem jönne meg, tuti h tesztelni fogok!!!
hogy bírod így ki????

Kép
csicsiy
 
 


Sziasztok!

Kriszti:

Miért kérdezed a vércsoportot? a vércsoport összeférhetetlenség miatt? Mi mind a ketten "A RH+" -ak vagyunk.

Durcipók és Hkitty a világ szeme rajtatok! :shock: :P

Csicsiy:
Én sem bírnám ki olyan sokáig tesztelés nélkül. Mivel mi már ötödik hónapja próbálkozunk, megcsináltam már egy pár tesztet. Rendszerint a menstruáció várható napján vagy előtte lévő napon én már tesztelek. Eddig ugye sajna negatívat,de majd MOST!!!! A mellbimbóim még mindig érzékenyek,a méhem pedig fájdogál,de nem rendszeresen. Remélem most ágyazódik be a kis baby-nk! :D

KI vállalja magára a táblázat megszerkesztését? Csip-csip, áll még az ajánlat ez ügyben?

Most olvasom Dr. Csermely Gyula:Ha 1 nő gyereket akar című könyvét! Kurva jó! Csak ajánlani tudom nektek!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Jó reggelt:-)

Így suli elöttbenéztem , hátha van valami változás Durcipok és Hkitty felöl, de úgy látom nincs és ez jó jel szerintem!! :lol:

A táblázatot én szívesen megcsinálom lányok, ha senki nem akarja, illetve tulajdonképpen azért gondoltam rá, mert ti dolgoztok, nekem meg idöm mint a tenger. De nem akarom senki "kenyerét elvenni", de nagyon szívesen. :wink:

Jövök még ma lányok!
Továbbra is drukk ezerrel!
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Aranyosak vagytok, köszi a szurkolást!
Nálam még mindig semmi, a mellem fáj (de nem vészes), a hasam fájdogál, emiatt folyamatosan azt hiszem meg fog jönni. De remélem nem. :D
Egyébként nekem eddig mindig pontosan jött meg, minden hó ugyanazon napján. Ez általában 9-11-e volt, múlt hónapban 16-a mert idegeskedés miatt késett. Úgyhogy most nem tudom mi van.
Azért azt elárulom, hogy én már múlt hét csütörtökön teszteltem, de negatív lett, így ha hétvégéig nem jön meg, hétvégén tesztelek.

Hkitty
Te hogy állsz?

Kriszti
Én A+ vércsoportú vagyok. A tanulás milyen? Munkahely hogy alakul Neked és Párodnak?
A táblázat nagyon jó ötlet lenne, én nem bánnám ha Te csinálnád.

Most már lassan Tyuntyiért,Csip-csipért, és Csicsyért is izgulhatunk. És a hó elejét Chrissyke indítja. :D
Ugye jól írtam?

Na, szép napot Nektek, majd még jövök!



durcipok
 
 


Szép jó reggelt...

Na hát, hogy még mindig seho semmi???
Egy zebrás teszt semmi?!?!?!

Az is biztos, hogy csatlakozzom az elöttem szólokhoz, hogy én semm fogok tudni várni a teszteléssel...

Nálam az a szitu, hogy tegnap úgy görcsöltam mint a rohadás...Ma reggel meg arra kelltem, hogy a jobb bimbóm eszméletlenül érzékeny...Nlam ez nem volt anno sokás...Legalbb is nem emlékszem ilyesmire...Hát nem tom mia szösz van...de az izek semm a régiek...mai kávé is... :roll: nem tudom...
Jövöhét szombat lenne nálam pirianyó...

Csilla: Náld valmi hasonló tünet???

Kriszti: Én igértem meg, de nem tommegcsiálni, mert valami elszaródott a gépemen :(...
Csináldd meg légyszi :)

Durcipók, HKitty: HAJRÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tyuntyi: Jó a könyv???Nekem nincs meg :( , de lehet beszerzzem :)

Szép Napot!!!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Durcipok: szerintem Te lassan tesztelhetsz, mert ha a napokban (ma-holnap) nem jön meg, akkor "gyanakodhatunk"!!!
A múlt heti teszt nem jelent semmit, mindenkinek más a hcg-szintje, de ha 16-át nézzük akkor péntek felé már ki kell hogy mutassa!!!! Szóval ezt kívánok neked: +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Andi: neked is hasonlókat, gyere majd hogy mi van, tudom neked nem olyan pontosak a ciklusaid, de hétvége felé már Te is tudod hogy mi lehet... :P Neked is megy a drukk: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ , hogy ilyen pozitívat tesztelj!!!!

Csip-csip: nekem nem a mellbimbóim fájnak, hanem múlt hét óta ugye amikor peteérés környékén voltunk, azóta cickófeszülésem van, még most is, talán erősebben is! Úgy érzem, meg vannak duzzadva, de csak olyan érzés mint mielőtt megjön, de ez már másfél hete tart kb. úgyhogy nemtom! meg néha érzem a pocimat, de görcsölni nem görcsöl!!

Kriszti: ha megcsinálnád a táblázatot, azt megköszönnénk!!!
Holnap írj h mi volt a nőgyogyónál! :roll:

Tyuntyi: szerintem a tüneteid biztatóak! Hát igen, Te már csináltál szegény pár negatív tesztet, de hidd el sikerülni fog! Ez olyan fura, mi egy páran még csak most kezdtük igazán és mi is mennyire várjuk h ne jöjjön meg,(nekem ez az első hónap) el tudom képzelni h Te, Ti a pároddal mennyire várjátok már h összejöjjön a baba!!

Sziasztok!

Kép
csicsiy
 
 


Sziasztok!

Csicsiy
hát úgy bírom ki, hogy félek, hogy nega lesz :oops: Így jobb, ha nem is látom :oops:
Köszi a drukkot!

Tyuntyi
MOST sikerülni fog, mert neked is velünk kell bebabásodnod!!!

Chrissy
én örülnék, ha megcsinálnád a táblit ;)

Durci
az e heti tesztet meg pozi lesz! És nem fog megjönni!

Csip-csip
megy a drukk! Akkor te már jövő héten előállsz egy pozi teszttel?

Nálam még mindig semmi, se mensi, se tünet. És még mindig úgy állok, hogy ezt a hetet megvárom, főleg azért is, mert itt a faluban csak a pici gyógyitárban tudnék tesztet venni, de akkor meg fél órán belül tudná az egész falu :?
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Természetesen szívesen megcsinálom a táblázatot :wink:
A következö adatok kellenének:

név
felhasználó név
születési dátum
kor
ciklushossz
elsö próbálkozás hónapja

Gondoltam, ha kész, lehet most én is csak hétvégen tudom megcsinálni, vagy leghamarabb pénteken, illetve amint rendelkezésre állnak az adatok :lol: ,akkor elküldöm mindenkinek priviben és akkor már követhetö lesz mindenkinek minden!

Jövök még ma!
Kép
Vendég
 


Szerintem simán ide is felrakhatod!!!Még az jobb is lene szerintem!!!

csip-csip, 22 éves, 28 napos ciklus, első baba, november első próbálkozás, c-vitamin szedése!!!

Remélem ez így jó!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Kriszti:

Itt vannak az adatok: Ági, Tyuntyi, 31 éves, első baba, 5. hónap próbálkozás, átlagosan 29-32 napos ciklus, gravida terhesvitamin szedése

Hkitty:
Rossz is az, mikor az ember meglátja, hogy csak egy csík van! elkeserítő, az biztos! :cry: De most te ne erre koncentrálj, hanem arra, hgoy igenis sikerült! :P

Csicsiy:

A reakciótok teljesen normális, mindenki már az első probálkozásnál arra számít, hogy sikerült. Én is így voltam vele, pláne, hogy tesóméknak is egyből összejött. Aztán mégsem, de ez legyen csak az én problémám, s kívánom, hogy nektek sikerüljön! :D Egyébként én most nagyon pozítív és bizakodó vagyok, elhatároztam, hogy igenis most összehoztuk ezt a babót, s úgy is lesz! Biztos bolondnak néztek, de tegnap simogattam a hasamat és kértem a bent lévő "vkit", hogy ágyazódjon be legyen szíves! :lol:

Durcipók:

Nem lehet, hogy korán teszteltél? Hanyadik napon voltál akkor?

Csip-csip:

A te tünet együttesed se piskóta! a jövő héten meglátjuk!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Köszike az adtokat eddig!
Jó, hogy leírtátok a vitaminokat, azt kifelejtettem.

Csip-csip amúgy Kitty a neved igaz?

Halljátok, amiket itt leírtok tüneteknek, simám azt mondanám mindenki terhes már :lol:
Vendég
 


Igen!!!!!!!!!! Kitti vagyok :)
csip-csip18
 
 


Adataim: Csilla, 30 év, első baba, próbálkozás november óta, ciklus 30 nap, folsav+multivit. pezsgőtabletta!

Tyuntyi: dehogy nézünk bolondnak, ez teljesen normális! Igen értem amit leírtál, mert Te is ilyen bizakodó voltál az elején! Igen, az én húgomnak is a második hónapban összejött!
Ez nemcsak a Te problémád, pont azért vagyunk itt egymásnak, hogy minden ilyen szitut meg tudjunk osztani egymással és meg tudjuk beszélni!
Azt olvastam, hogy sok embernek, mivel egy hónapban kb. 20% esélye van a teherbeesésnek, ezért általában 5 hónap alatt jön össze a baba, akkor van meg a 100%! Azt hiszem Czeizel papánk nyilatkozott így!
De Tyuntyi nagyon drukkolok, hogy most tényleg összejöjjön és úgy gondolom sikerülni is fog!!!! Szívből kívánom!!!

Szóval várom a fejleményeket nagyon!! :P

Kép
csicsiy
 
 


Még mindig semmi csajszik??
Mikor teszteltek? Ez nagyon izgalmas :lol:

Èn is eldöntöttem, hogy még idén össze kell hozni ezt a babót! Annyira jó lenne a zebracsíkos tesztet a karácsonyfa alá tenni! :roll:
De a párom is rajta van, állandóan ki van akadva a "Mónika show-tól", mert ott szinte mindegyik adásban olyan lányok vannak, akik már 20-22 évesen 3 gyerekes anyukák??? Áztán van amelyik él is dobja a gyarekeét, na mindegy, no comment esetek....
Szóval párom rá van kattanva a dologra, ugyhogy tgnap Ö kezdeményezett :lol: Igaz még odébb a peteérés, de a saját kis "összebújós" statisztikánkat nézve már nagyon nagy eredmény a 3 naponta összebújás :roll: Remélem a "lelkesedése" a peteérés környékén is meglesz 8)
Ugyhogy Tyuntyi nem vagy egyedül azzal, amikor a hasadhoz beszélsz :wink:

Igyekszem a táblázattal mihamarabb meglenni!

Jó éjszakát!! Kép
Vendég
 


Andi, Durcipok: Csajok írjatok h mi van!! Hogy még mindig nem jött meg!!!
:P
Este jövök!!!

Kép
csicsiy
 
 


Sziasztok!

Két napja reggel hányingerem van.Borzasztó érzés! Nem korai ez még? Szerintem ez még nem lehet a terhesség jele. Még egy hét van hátra! Ti tudtok erről vmit?
Tegnap pedig megint igen erőteljesen szúrkált a jobb petefészkem. Már azt hittem,hogy esetleg újra peteérésem van. A clostilbegyt szedése során előfordulhat, de megnéztem ovu teszttel,semmi! Még két csík se volt,mint eddig. Reggelre el is múlt.

Jó volna,ha nem csak pszichésen produkálnám ezeket a tüneteket!

Durcipók és Hkitty:

Várjuk a híreket! :lol:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Sziasztok!

Nálam még semmi, a mellem és hasam fáj, reggel hányingerem volt. Ettem, de elmúlt.
Tegnap teszteltem, de negatív lett.
Röviden ennyi, az adataimmal majd még jövök.

Bocsi, de most csak bejelentkezni volt időm.

Sziasztok



durcipok
 
 


Sziasztok!

Chrissy
köszi, hogy megcsinálod a táblit!
Adatok: Andi, Hkitty22, 22 év, 2009. okt. óta próbálkozunk, ciklus hosszt nem tudok, nem szedek semmit.
Örülök, hogy párod is kezd ráállni a témára! Pé-ig meg még belehúztok!

Tyuntyi
hát remélem, de azért még nem élem nagyon bele magam.
Én nem értek a terhességi tünetekhez, de ez mindenkinél más. Van, aki egész terhesség alatt nem vesz észre semmi különöset, van, aki meg egyből.

Durci
sztem még korai a teszt, vagy hanyas erősségűvel teszteltél?

Nekem még se mensi, se tünet. Vagy az tünetnek kezelhető, ha hirtelen dühkitöréseim vannak? :lol: Mensikor szoktam ilyen (párom szerint hülye) lenni :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Kriszti
A táblához:
Edina, durcipok, 28 év, 2009. augusztus óta próbálkozunk, ciklushossz 32 nap, c vitamint szedek.

Látod a Párod is hogy megváltozott e téren. Azért mindjárt másabb, ha nem érzed úgy, hogy ráerőlteted ezt a dolgot.

Tyuntyi
A tüneted sokat sejtető, szorítok, hogy babás legyél. Beágyazódástól nem lehet a szurkálás?

Hkitty22
Lassan Neked is lehet tesztelni. :D
Én tegnap voltam a 34. napon, Lily tesztet használtam, amely 1-es érzékenységű. Gondoltam kimutat valamit, de mégsem. :(
Nem tudom mi van, de ha hétvégéig nem lesz semmi, újból tesztelek.

Lányok mindenkinek köszi a szorítást, nagyon aranyosak vagytok, és én is szívből kívánom ugyanezt mindenkinek!

Szép napot!



durcipok
 
 


Durci
én 32. napon vagyok, ezért (is) akarok jövő héten tesztelni. Mert ugye azt nem tudom, hogy mikor fogant (vagyis mikor volt pé-m), ezért is lehet, hogy neked pl még nem mutatja ki a teszt.
Ha nem jön meg, én jövő héten tesztelek csak, meg sztem te is csinálj később még egy tesztet. :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Remélem mindketten hamarosan pozitív tesztet hoztok!Biztató h még nem jött meg egyikőtöknek sem!

Tyuntyi: ez tök érdekes! tegnap és ma én is émelyegtem egy kicsit, de tényleg csak kicsit, de ez nem olyan tipikus reggeli, hanem napközben is néha! A cickóim pedig annyira érzékenyek, hogy hozzájuk sem lehet érni, szó szerint! A mellbimbóm nem! Nem tudom, talán ennyire nem fájt akkor sem mielőtt megjött gyógyszer nélkül! Majd meglátjuk, kb. 1 hetünk van! Már nem sok Tyuntyi :P

Kép
csicsiy
 
 


Sziasztok!

Gyors bejelentkezés,mielőtt munkába megyek.

Durcipók,Hkitty:

Látom,egyenlőre semmi, ez jó jel! Elég szépen benne vagytok a ciklusban, mármint a 32. és 34. nap azért az már igen bizakodónak tekinthető! :lol:

Én a 25. napon vagyok,ha jól emlékszem! Ma reggel már nincs hányinger. A beágyazódástól lehet ilyen? Nekem fogalmam sincs.

Csicsiy,csip-csip:

Ti hol tartotok? Mármint hányadik ciklusnapon?

Kriszti:

Dokinál voltál? Mit mondott?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Nekem a mai a 23. ciklusnapom! a cicim fáj még mindig és keményebb!

Csajok írjatok h mi van! Csak jövő héten teszteltek (Durci újra)?

Kép
csicsiy
 
 


Kriszti: nem írtál h mi volt a nőgyogyónál!

Kép
csicsiy
 
 


Szép jó reggelt :)

Itt minden oké nálam...Sehol, semmi...

Tyuntyi: 26 nap???És mikorra nem várod te???

Durcipók: Nem vagy semmi te semm a 35 napod ez ma...Én azrt idáig nem szeretnkvárni, nem bírnám ki :oops: Igazt adok, Andinak!!!

Andi: Ma vagy a 33 napon?! Várom már nagyon, hogy tesztelj!!! :wink:

Csilla: Társam....Hol tartasz hanyadik napon???Én vagyok a 21 napon!!!

Kriszti: Örülök, hogy sikerült rendezni a dolgaitokat...Te zárod ügye a sort???

Na sok sikert Andi és Durcipók!!!!
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Csicsiy
lehet, mi Durcival addig várunk a teszteléssel, hogy Ti előbb hoztok pozi teszt képet :lol:

Tyuntyi
sztem lehet beágyazódástól is, u.úgy, mint a hasszúrka.

Kriszti
mi volt a dokinál?

Durci
mi újság???

Nálam még mindig semmi...
Vendég
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy elsiklok korábbi hozzászólásaitok fölött, de tanácstalan vagyok.
A szerdai tesztem mégsem volt negatív. Mert a fürdőben csináltam, és ott nem a legjobb a világítás. Nem láttam rajta csak egy csíkot, így az éjjeli szekrény fiókjába tettem. Tegnap este csak megnéztem, és lámpa alatt, egy nagyon-nagyon halvány csík látható.
Emiatt éjszaka nem aludtam, ma vettem egy tesztet, ami viszont negatív lett. Nem tudom mi van. A mellem jobban fáj, mint mensi előtt szokott, és most már második napja reggelente émelygek, és engyhe alhasi görcseim vannak, valamint sokat kell pisilnem.

Utóbbi miatt gondolom azt, hogy mivel a mai teszt nem az első reggeli vizeletből volt, hanem kb. az ötödikből, és a teszt előtt fél órával voltam szintén mosdóban, nem volt annyi hcg hormon benne, hogy a teszt kimutassa.

Bocsi, ha hosszú voltam, de most már össze vagyok zavarodva.
De holnap reggel tesztelek újra. :D

Most már nagyon beleéltem magam, és nagyot csalódnék, ha nem baba lenne.

Most megyek, puszi.



durcipok
 
 


Durcipok szerintem nálad tuti baba van!
Ha volt halvány csík, akkor tutira!!!!!!!!!!!!!!!!

A helyedben csinálnék még egy tesztet holnap reggel vagy már jövö héten elmennék dokihoz! Nagyon szurkolunk ám!! :D
HKitty veled mizujs? èn tutira tesztelnék a helyedben, igaz mondtas, hogy nem tudod pontosan mikor jön meg, de úgy körülbelül, ha nem szokott ilyen nagyon sokáig kimaradni, akkor egy tesztet megér!Drukk neked is!

Voltam dokinál tegnap, 2 órahosszat voltunk sógornömmel, ebböl 1 órat csak vártunk :roll: Aztán elmondtam a problémámat, majd megvizsgált simán is, meg ultrahanggal is és képzeljétek megmutatta a most érni készülö óriás petesejtemet!! Mondta, hogy ez igen nagy, ugyhogy házi feladat minden nap szexelni!! Annyira örülök, hogy ezt mondta,mert én totál azt hittem, hogy csak 29-en lesz a p.ém, és az ovulációs teszteleést pedig jövö hét hétfötöl akartam, de tegnap este örömömben csináltam egyet, igaz még negatív volt, de már majdnem olyan erös volt a tesztcsik, mint a kontrollcsík. Meséltem apának, aki persze nagyon örült, de komolyan, ugyhogy egy kis lazulás beszélgetés, borozgatás, tv-nézés után Ö kezdeményezett!!! :lol: Nagyon komolyan vette a doktornömtöl kapott házi feladatát, mert egyszer mikor vele voltam ott, akarta látni a doki a párom oltási kiskönyvét, ami neki nincs, vagy volt, csak elhagyta, így neki is akart egyböl adni oltásokat. (megjegyzem azért csinálja anödokim ezt, mert ö ennek a körzetnek az oltási felelösse, ugyhogy tegnap én is megkaptam a magam kis oltását, révén, hogy Magyarországon kapott oltásaimról nekem sincs papírom, így biztos ami biztos ebben az évben már 6 szurit kaptam töle, köztük azt a rubeola, rózsahimlö, mumsz ellenit is, amit ha terhes vagyok és elkapom, még el is vehetik a babát)
Huu, ne haragudjatok, hogy ilyen hosszan elöadást tartottam....
Most ugrok valami ebédet fözni,meg össze kellene egy picit rámolnom a lakást! :wink:
Vendég
 


Kihagytam az elöbb, hogy a párom írtózik a szuriktól!

Este remélhetöleg meg tudom csinálni a táblázatot és akkor felteszem ide!

Tyuntyi, Csip-csip és Csicsy nálatok meg lehet beágyazodás volt 8) Jövö héten majd kiderül!!

ja még annyit szerettem volna, hogy a doktornöm szerint (állati jófej nö egyébként) nyugodtan lehet mindennap szexelni, hiába mondják, hogy a sperma nem olyan jó minöségü iylenkor, de viszont jó, ha mindig van "odabent tartalék" :lol:
Most totál örülök, hogyha nem mentem volna a dokihoz, akkor lehet lemaradtam vona a p.é-röl...Ugyhogy most ez a nagy esélyünk, amit ki kell használnunk! aztán jövök én is hozzátok a sorba! :wink: Sor végére.... :lol:
Vendég
 


Kriszti: akkor mindent bele, tényleg jó h elmentél a dokihoz!

Durcipok: ha tényleg láttad a csíkot az babát jelent, lehet h a teszt nem volt jó amit most használtál! Holnap csinálj egy első pisist! De ha mondjuk hajnalban kimész wc-re, szerintem csináld meg akkor, így tuti!!! Aztán gyere az eredménnyel! Drukkolunk nagyon!

Andi: hét elején ha nem jön meg ugye tesztelsz? Akkor már tuti h lesz valami, mondjuk egy baba!!!

Csip-csip: 23. ciklusnapom a mai!!! Neked fáj a cickód?

Kép
csicsiy
 
 


Durci
jól teszed, hogy reggel tesztelsz! Halvány csíkból meg már sok baba született :lol:

Chrissy
köszi, de megvárom a jövő hetet. Az a biztos, és akkor már (elvileg) mindegy, milyen időpontban tesztelek.
De jó hírek :D Aztán a házit minden nap megcsinálni ám :lol:

Csicsiy
igen, jövő hét elején akarok tesztelni :wink: Egy hét múlva te is tesztelsz, ha nem jön meg (már pedig nem fog)? Vagy vársz vele?
Vendég
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!

Durcipók: Ez nagyon érdekes...Sokat számít az, hogy mikor tesztel az ember!!!!
Tessék 1 pisiből tesztelni!!!
Nagyon várom, hogy mi lesz veled!!!

HKitty: Hétfőn teszt???

Csillám: Nálam semmi :( Semmi cickó, bimbó fájás semm...
Jaj teljess lázban vagyok!!!
Te mikorra tervezed, hogy tesztelsz???
Mert ügye mind 2 Szombatra nem várjuk!!!!
Már csak 8 nap!!!! Tiszta izgalom :) :) :)

Kriszta: Várjuk a táblit :wink:

Este még gyertek!!!!
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Csip-csip:

írtam, hogy a 25. napon tartok. Nekem általában 29-32 nap között nozog a dolog, egyetlen egyszer jött meg 28 napra, az a gyógyszerszedés abbahagyását követő hónapban. Elméletileg én jövő keddtől nem várom a mikulást. A mellbimbófájdalmat teknitve más egyéb tünetem nincs. De ez már fájt így máskor is s a menstuáció előtt elmúlt.

Durcipók:
Igaza van a lányoknak, holnap reggel első pisiből tessék tesztet készíteni!

Kriszti:

Tök jó,hogy ilyen jó híreket mnodott a doki, mindent bele nektek! Pláne,ha a párod is akarja!!!

Hkitty:
Türelmed az van rendesen. Egyébként neked kb. milyen hosszú a ciklusod? Mielőtt nem szedtem homeopátiás bogyót,azelőtt nekem is a 30-42 nap között terjedt a dolog. Lehet, hogy jövő hét elején együtt tesztelünk?

Csicsiy:
a keményebb és fájós cici az ebben az esetben jó dolog!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Tyuntyi: én azt hittem, hogy a 25 napot tegnap írtad még este...
Azért írtam ma én 26 napo!!!! :?
Akkor ti HKitty-vel kezditek a hetet!!!!
Jaj de várom, hogy mi lesz!!!!!!!!!
Te mikor tesztelsz????Türelmes vagy???

Csilla: Társam töled is akartam kérdezni, te mennyire vagy türelmes????Mert HKitty az nagyon...Le a kalappal elötte, de Én nem bírnám ki ennyi ideig!!!Meg értem, hogy mért nem tesztel, de Én akkor semm bírnám megállni!!! :wink:
Te, hogy vagy ezzel??????????? :D Tünet valami még?????
csip-csip18
 
 


Csip-csip és többiek: Hát nem tudom! Nagyon várom a jövő hét végét, nagyon kiváncsi leszek! Nem tudom, hogy mikor fogok tesztelni! Ugye a 28-a szombat! Ha nem jön meg aznap, akkor lehet h nem fogom kibírni és vasárnap tesztelek, vagy max hétfőn! De annál tovább lehet nem fogom bírni!! :lol:
És Te Csip-csip?????? :roll:
Más tünetem nincs, csak a cickóm fáj és kicsit keményebb! :wink:

Kép
csicsiy
 
 


Csicsy: Hát igen Szombatra esik!!!

Én már gondolkodtam azon, hogy elötte lévő nap csinálok egyet!De nem bizti :roll: Mert a szoliban melozzom pénteken!!! És itt jobb lenne mint, hogy otthon...Inkább egyedül szertném!!!Mert, ha esetleg negatív lenne, akkor bizti el leszek keseredve...És nem szertném, ha a párom is az lenne, vagy csalódott legyen...Hétvégén meg otthon lenne a párom és akkor nem akkarom!!!Inkább meglepném...Ha láttnám a pozitív jelet...Mert, akkor vagy ezt kapná Szülcsi napra vagy ha most nem akkor meg Kari ajcsi!!!!Vagy Hétfőn, mert akkor vagyok még itt a szoliban!!!
Meg lehet lebaszarítani, hogy mért vagyok, ilyen, mért nem várok türelmessen!!!!
Érted-ek???
Vagy Ti, hogy csináljátok ezt a tesztes dolgot???
csip-csip18
 
 


Csip-csip:
Ez a szülinapra adunk pozitív tesztet nagyon ismerős dolog. Én múlt hónapban voltam így,mint te most. A férjem okt. 26-án ünnepelte a szülinapját. Aznap voltam a 28. napon. Meg akartam lepni én is egy pozi teszttel. Reggel megcsináltam, majd látom, hogy negatív. :cry: Még jó,hogy vettem azért mást is. Este azért megmutattam a negatívos tesztet is,bár hozzátettem,hogy nem így szándékoztam egy csíkosan átadni. Túlestünk a szomorkodáson,másnap meg is jött a miki.
Én a 28. napot biztos megvárom,szerintem kedden fogok tesztelni. Nem fűzök hozzá nagy reményt, de azért titkon számítok a pozitív tesztre.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Csip-csip!

Elfelejtettem írni,hogy azért neked bejöhet! :lol: Szorítok,hogy úgy legyen! :P

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Sziasztok,

Eszembe jutott valami még a táblázattal kapcsolatban, mert talán attól lenne teljes. Kéne még mindekitöl a legutolsó ciklusának az 1 napja (amikor megjött legutóbb), mert akkor szépn lehetne követni, hogy ki hol tart a ciklusában.
Vagy hülyeség szerintetek?? :wink:
Ha van még valami ötletetek mit lehetne beleírni, írjatok róla! Holnap kész lesz :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Csip-csip
legutóbb én is akkor teszteltem, mikor a párom nem volt itthon :wink: Persze az negatív lett... de neked pozi lesz!
Ha előbb akarsz tesztelni, akkor figyelj oda a teszt érzékenységére, mert ha nem elég érzékeny, akkor azért is lehet negatív.

Tyuntyi
lehet, hogy együtt tesztelünk. Ciklushosszra nem nagyon tudok mit mondani, mert 6 évig szedtem gyógyszert, előtte meg nagyon össze-vissza volt. Volt olyan, hogy félévig nem jött meg... Akkor azt mondta a doki, hogy majd a fog.gátlótól beáll...

Csicsiy
én drukkolok jövő hétre! Azért a tünetek csak tünetek, kb most osztódhat a kicsi sejtecskéd :wink: , ilyenkor hormonok szabadulnak fel, tehát a cicifájás teljesen normális.

Chrissy
10.18-én jött meg legutóbb. Nekem más nem jut eszembe, amit még bele lehetne írni, max majd a szülés időpontját, babanevét :lol:

Nálam még mindig semmi, de a mellbimbóim elég érzékenyek lettek :shock: Nektek az egész melletek érzékeny? De ezt is csak tegnap vettem először észre, lehet, mégis jobban jártam, hogy várok a teszttel, mert ha baba van a dologban, akkor valszeg a ciklus vége felé fogant (gondolom én, ha most van az első tünetem).
Vendég
 


Ismerősöm elhívott vásárolni, és vettem tesztet :oops: De negatív lett :? , ami még nem lenne a világvége, csak jönne már meg.
Azért várok még, mielőtt felhívnám a dokit, és akkor kérek egy uh-s kivizsgálást, mielőtt megint gyógyszert írna fel. :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon szomorú vagyok, mert ma reggel megjött. :( :( :( :(
Nagyon beleéltem magam, pláne egy nagyon halványka pozitívnak vélt teszt után.
A másik, hogy soha eddig ennyit nem késett, és ilyen rosszul soha nem éreztem magam, mint az utóbbi napokban. Emiatt is bizakodtam. De hát ez van. Szerintem ha elmúlik elmegyek orvoshoz. Jobb ha megvizsgál, és meg tudom vele beszélni ezeket a dolgokat.

Hkitty
Nagyon szorítok, hogy Neked összejöjjön, és persze a többieknek is. A nem pontos ciklusod miatt akár később is lehetett pé-d, és lehet amiatt nem mutatta a teszt.

Nem tudom, hogy Nektek a mellfeszülés nem előzte-e meg a mensit, de nálam eddig mindig így volt.

Tyuntyi
A kedd mindjárt itt van, nagyon szorítok Neked is!

Csip-csip
Neked is megy a drukk, hogy Párodat egy pozitív teszttel tudd meglepni. Ez nagyon aranyos ötlet.

Csicsy
Remélem Nektek is összejön! Rád is gondolni fogok jövő héten!

Chrissyke
Örülök, hogy a dokinál minden rendben volt! Ilyen hírek hallatán, tessék minél többet próbálkozni, bizti össze fog jönni!

Nagyon kíváncsi vagyok, ki esik közülünk először teherbe. :)

Mindenkinek szép hétvégét!



durcipok
 
 


Chrissyke
Csak még annyi, hogy én is jó ötletnek tartom a táblázatban feltűntetni, hogy kinek mikor volt meg utóljára.
Ettől könnyebben követhető lesz mindenkié.

Nekem októberben 16.-án, most pedig 21-én.

Ezt leírva is furcsa, hogy szeptemberig minden hó 9-én jött meg.
Nem tudom mi van velem, pedig mostanában nem idegeskedem semmi miatt.

Na mindegy, ennyit szerettem volna még írni.

Sziasztok



durcipok
 
 


Durcipok nagyon sajnálom, hogy megjött :(
De biztosan van valami magyarázat arra, hogy miért késett ennyit, jól teszed, ha elmész a dokihoz és megkérdezed. De akkor az a halvány csíkocska a teszten mi volt? Rendesen megjött amúgy, vagy csak barnázás?
Amúgy nálam nem igen szokott lenni mellfeszülés mensi elött, csak nagyon ritkán, de most menstruáció elött már két héttel volt. Egyébként érdekes, hogy nálam is milyen össze-vissza volt meg, meg a mellem, meg a tünetek, de lehet már bebeszéltem én is magamnak, mert nagyon szeretnék már terhes lenni és lehet ilyenkor már a szervezet is produkál ilyen tüneteket.
De fel a fejjel, egy uj hónap újabb reményekkel, lehet ha elmégy a dokihoz, akkor ugyanúgy jársz majd mint én, föleg hakb. félidöben mész hozzá!

Hkitty neked meg nagyon rossz lehet már, hogy nem akar megjönni, föleg ez a bizonytalanság... :roll: Nem lehet, hogy reggel kellene mégegyszer tesztelni? Már kb a 35. napon vagy a ciklusodban (ahogy a kis táblázatomban kiszámoltam).

Apropó táblázat,most bénázok vele, mert Open office táblázatkezelöben csináltam,d e még nem tudom hogyan tegyem ide fel, most majd kisérletezgetek vele egy kicsit.

Ami ég hiányzik belöle, az Csics, csip-csip és Tyuntyi legutóbbi ciklusának 1. napja.
Durcipok, nálad most sajnos :( beírtam a mai napot az utolsó ciklus 1. napjához, mert akkor így számol a táblázat.

ha máshogy nem megy elküldöm priviben, és akkor valaki hátha fel tudja ide tenni, hogy látható legyen :lol:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: