Új privát üzeneted érkezett!

Pedi: köszi a drukkot. Tavasz pedig itt van nemsokára és talán meglesz már a gép. Na meg reméljük addigra babás is leszel:)

Kép
csucsu05
 
 


csucsu ciklusilag hol tartasz? :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Piri nincs, hő lezuhant.
Remélem, holnap megjön! :wink:

babszika
 
 

 
 

babszika: Azt kivánom, hoyg történjen valami. Vagy baba mutassa meg magát vagy jöjjön meg. Tudom, hoyg két lábbal a földön jársz csak amíg nem jön meg addig azért ne temessük a hónapot. Bár előre kell nézni hisz nemsokára inszemre mész:)
Csak a tortán lenne a hab ha sikerülne spontán is:)

Nita. Ma a 28. napon vagyok. a múlt hónapban 28napra jött meg. De szerintem jön piri anyó azért fáj a hasam.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok Csajok!!

Azt a mindenit!!! Hogy mennyit termeltetek! :shock: :shock:
Ez van mikor 2 hetet hiányzik valaki. :lol: :lol: :lol: Most visszaolvasok, oszt jövök. :wink:

Amúgy jó ötlet volt az új topik nyitása! :lol: :arrow: Köszike Babszika :!:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Móni:. merre jártál??

Kép
csucsu05
 
 


Móni!
Jó hogy itt vagy te is!!!!!

Csucsu!
Imádom, h te még az utsó pillanatig is tartod a lelket az emberben!
Kép

babszika
 
 


moni udv ujra itt!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Babszika: Na még szép:)

Kép
csucsu05
 
 


Hát csajok! Mire végigolvastam az összes hozzászólást, elfelejtettem kinek mit akartam írni. :oops: :oops: Nemhiába, öregszem! :roll: :lol: :lol:

Először is üdvözletem az új sorstársnőknek! Kívánom a mielőbbi babásodást nektek is! :arrow: Hisz a 2009 a babaesőről lesz híres! :wink: :lol:

Hát nagyon kiváncsi vagyok ki lesz az első pozitív teszt tulajdonosa. Ez most olyan izgi, hisz vagytok egypáran akik versenybe szálltak. :wink: :wink: Drukkolok mindegyikötöknek nagyon!!!

Rólam!

Az ünnepeket a szüleinknél töltöttük! Nagyon jól sikerült a karácsony is, rengeteget ettünk-ittunk, mulattunk. Persze most rá se bírok nézni a kajákra ( ami nem baj!), 1 hétig böjtölök szerintem. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


örülök hogy jol sikerűlt az ünnep!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Csatlakozhatok hozzátok?
A "reménykedős" Topicba írogatok néha, és ma megtaláltam ezt a topicot és TÖK JÓ!

Magamról annyit, hogy októberben kirúgtak a munkahelyemről, és nyár óta próbálkozunk a babóval. Most várakozunk, hogy mi lesz előbb: meló vagy baba? :)

Üdv mindenkinek!

:D :D :D

Kép
pampalini
 
 


pampalini üdv köztünk!!!
mielőbbi babásodást kívánok meg munkahelyet is!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!

Most látom, hogy nekünk ugyanúgy van a ciklusunk. Neked hány napos szokott lenni?

Kép
pampalini
 
 


nekem a closti kezdése ota oramű pontossággal 30-napra jön meg....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: nekem is 28-napra jön mega clostitól. Pedig előtte vagy 30 vagy 31napra jött meg. Mondjuk az is elég rendszeres volt.

Pampalini: Kivánom, hoyg munkát ne kelljen keresned a baba miatt. :)

Móni: Na akkro jól teltek az ünnepek. Legalább feltöltödtél és felkészültél az anyaságra is :) Hisz 2009 a mi évünk:)

Kép
csucsu05
 
 


Pampalini!

Üdv köztünk! Hajrá babóca! :wink:

Csucsu!

Így van! 2009 a mi évünk lesz!! Én legalábbis nagyon bízom benne. :roll: A kisfiam is páratlan évben fogant meg, tehát a kistesónak is jönnie kell. :wink: :D

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Nita, Pampalini!!!

Most látom hogy félidőben vagytok!! Hajrá eksőn!!! :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Móni! - sajna a férjem dolgozik, még ma és holnap éjszakás! :(

Amúgy nálatok nem tom hogy van ez, de én még sose voltam ennyire optimista egy évvel kapcsolatban.
Szóval remélem mindenkinek jól fog alakulni a 2009-es év, és minden úgy lesz ahogy elképzeljük! Hagy gyűljenek azok a pozitív tesztek!!! :D

Kép
pampalini
 
 


Csajok! Segítség!

Most voltam pipilni, és vérzek! Még sose volt ilyen , mi lehet???

Kép
pampalini
 
 


mennyire vérzel?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nem vészes, csak a wc papíron látszódott, viszont élénk piros

Kép
pampalini
 
 


hát figyeld.....hátha csak ennyi volt....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Babszika: a kedvedért íme egy fotó, még nyáron készült a két jómadárról...

Kép Gergő és Balázs

Moni: hello:)


tary
tary
 
 


szörnyú ez a 16 nap van hátra a peteérésig duma...

na, megyek megnézem mi van a tollasbálban:)

jó éjt mindenkinek, reggel jövök!!!

tary
tary
 
 


Tary: édesek a fiúk:)

Pampalini: Ez PÉ-kor nagyon szupi. Biztosan van PÉ-d. Olvassgass utána és örülni fogsz:)

Kép
csucsu05
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Pampalini! Csucsunak igaza van. Pé-kor normális a kis vérzés. :wink: (Kár hogy a párod éjszakás)

Tary! Édesek a fiaid!

Csucsu! Mizu veled?
Csak halkan kérdezem: teszt?, valami tünet?
Szabina élvezi az ovit? Nincs gond az ott alvással?

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Móni: Szabina imádja az ovit az alvás is megy neki. Bár ma egy kicsit pityergett mikor eljöttem:(
Teszt ?? Ma vettem. De nem merek tesztelni pedig hányingerem van már reggel 6óta.
Közben meg fáj a hasam mintha megjönne. De már 5napja fáj.
ÁÁÁ lehet nem is tesztelek,. Nem tudom.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Akkor nagyon ügyes a leányzó. :wink: A pityergés meg természetes, hisz a gyermekeinknek sincs 2 egyforma napjuk.
Amúgy nagyon biztató jelek vannak nálad. :wink: Elhiszem hogy félsz tesztelni, hisz tudom milyen rossz egy nega tesztre ránézni. De ez most + lesz! Érzem!!! :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Móni: ari vagy :)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Tudom. :lol: :lol: :oops:
Fő a pozitív hozzáállás. :wink:

Babszika!

Merre vagy? Te mikor tesztelsz?

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Sziasztok!

Móni! Üdv újra köztünk! Örülök, hogy jól teltek az ünnepek!

Csucsu! Csak a kislány pityereg, anyukája hogy viseli, hogy nincs otthon a gyermeke? Lehet, hogy nem véletlen szurkolok Neked?! :lol:

Tary! Tündérek a fiaid, márcsak egy hugi hiányzik arról a képről, majd az idei év meghozza Őt is Nektek!

Pampalini! Üdv köztünk! Én is optimista vagyok erre az évre nézve! :lol:

Babszika! Van vmi újság Veled?
Vanda! Mikor tesztelsz?
pedi
Kalocsa
 
 


Sziasztok Lányok!

Úgy döntöttem nem tesztelek.
Annyit kavartak már nálam ezek a tesztek, most várok jövő keddig, igazából rendesen elvagyok foglalva, aztán a doki megmondja.
Jövő kedden,ha addig nem jön meg már a 49.napon leszek, ott már két hetes a késés(32.naposak a ciklusaim), tehát mindenképpen látni kell valamit.
Ha pedig nem vagyok terhes, akkor is kell a doki, hiszen valami most nem oké.

különösebb tünet nincs, ami talán bíztató,hogy este is 37.1 volt a hőm.délelőtt pedig pedig 36.8

pampalini üdvi itt:)
k.vanda
 
 


SZiasztok!

Pampalini!
Kép

Itt vagyok! :lol:

Sztem ma megjön. Görcsölök veszettül. Sztem ma túl sokat nem is fogok tudni itt ülni....
De a férjem kierőszakolt egy tesztet..... persze, h nega :(

Tary!
Hát, nagyon édesek a gyerkőceid!

babszika
 
 


Babszika: Nagoyn nagyon halovány csik sincs ha forgatod vagy a fényre viszed akkor sem??

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!
Már semmit nem nézek rajta.... mert megjött :lol:

babszika
 
 


Babszika: Na akkor piri anyó győzőtt most. De az inszemkor meg te fogsz:)
Mikor is mentek pontosan??
Mostmár akkor ne is búsuljunk nézzünk előre és az inszem sikeres lesz :)

Én meg ma teszteltem de nem első pisiből. És halványan de ott a csik. Na azt hittem én akarom oda látni a csikor merthalvány de a szomszéd néni is látja rajta.
De nekem azért voltmár olyan hogy halovány teszt után megjött. Tehát előre nem örülök még. Holnap reggel is csinálok egy tesztet.
Azért is teszteltem mert ma a 12-13DPO n vagyok. Mert tegnap délután annyira hányingerem volt és ma reggel is.
A hasam már 5napja feszit mintha megjönni akarna éppen. DE eddig nem jött meg.
Hát meglátjuk.

Kép
csucsu05
 
 


9-étől 6 napon át szúrom az injekciót, aztán 10. napon tüszőkukucs.
Ennyit tudok előre.

Csucsukám!
Igen, emléxem ezekre, úgyhogy egyenlőre nem is gratulálok.
Egyszerűen csak szurkolok!!!!!!!!!!
Kép

babszika
 
 


Babszika: Jujj de izgalmas ez az időszakotok. Akkrotutti ebben a hónapban meg is lesz az inszem. Na akkor kivánok szép nagy tüsszőket és utána pedig egy csodaszép kisbabát:)

Kép
csucsu05
 
 


CSucsukám!

Vicces, de már ma beszúrnám az 1. szurit! (jó, h eddig totál paráztam tőle) 8)
Nagyon reménykedem!!! :wink:

babszika
 
 


Babszika: Elhiszem, hogy már tűkön ülsz annyira csinélnád. ne félj tőle. Ez a kulcsa ahoz, hogy a babótok megszülessen.
Nagyon jó ha bizakodsz hisz ez fél siker. Énmost anniyra érzem, hogy sikerül nektek. Nem kell már több topicot nyitnod:)
Max babásat:)
Vagy kistesóra készülök cimüt:)

Kép
csucsu05
 
 


Háát, a kistesót nem valószínű, h én indítom... de még olvasónak sem valószínű.....

SZtem vagy most lesz több babánk, vagy ha eccer becsúszik.
Mert most legalábbis úgy érzem, h ezt mégegyszer nem bírnám ki.
Ez a 3 év, ami már a 4.-be fordult.... nagyon nehéz volt és már többször gondoltam arra, h inkább örökbe kéne fogadnunk, minthogy ennyit szenvedünk.
Lehet, h emiatt vki elítél, de nekem szörnyű visszagondolnom az utóbbi 3 év projektre.

Igazából azért is reménykedem most az inszemben, mert azt hiszem, h már 2x összejött a baba, csak nem maradt meg.... itt viszont úgy is kapok progit és így nyert ügyünk van :wink:

babszika
 
 


Csucsu!
Nem gratulálok, de azért én örülhetek? :wink:
Amúgy Babszikával kapcsolatban meg legyen igazad, sőt, mi az hogy, az is lesz!

Babszika! Hajrá szuri, hajrá inszem, hajrá baba! :lol:

Ez a 2009-es év igenis babás év lesz!
pedi
Kalocsa
 
 


Pedi!
Nagyon köszi!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kép

babszika
 
 


Babszika!
Én nem ítéllek el emiatt! Megértelek, bár szerencsére még nem voltam, és remélem, soha nem is leszek ilyen helyzetben, amilyenben Te vagy! Azért annyit írok biztatásként, hogy az egyik ismerősömék 8 évnyi próbálkozás után, a 3.lombik baba maradt meg nekik! És a babuci egészséges mint a makk, tündéri már lassan fél éves! Szóval, sokan járják meg a "poklok-poklát" azért, hogy babájuk lehessen. Viszont az annyira igazságtalan, hogy mi, akik "rendes" életet élünk, ennyit várunk, és akár, mint Te is szenvedünk, és mégsem jön a baba. Másoknak meg pikk-pakk....

Na, de 2009 a MI ÉVÜNK!!!!! :lol:
pedi
Kalocsa
 
 


Babszika. Tudom hisz mi 2007. júliusa óta próbálkozunk és ez is nagyon hosszúnak tűnik. Nehogy nektek. De az is igaz ha az első baba hamar össze jön mint nálunk elsőre akor a második várat magára. Viszont ha az első nehezen jön össze a kistesó csak becsúszik:)
Na jó ez általánosítás nagyon de ki tudja az élet nagy rendező.

MAúgy ha most nekünk nem jött össze netán akkor én is akarok menni inszemre.

Kép
csucsu05
 
 


Köszi csajok!
No, de nem is gonolkozom már ezen!

A gólyánk minden nap megkapja a lehetőséget - minden nap megy az éneklés neki :lol:

Most lelépek, csinálunk vmi kajcsit.
Majd még jövök!

Kép

babszika
 
 


Nálunkmost lett készt a rakott krumpli. annyira jó az illata. :)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu! Ma én is rakott krumplit csinálok, csak holnapra! :lol:
pedi
Kalocsa
 
 


Pedi: Akor talán lehet neked is tesztelni kéne:) Ki tudja lehet ebben is eggyezünk:)

Kép
csucsu05
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: