Új privát üzeneted érkezett!

...nagyon halkan köszi a drukkot!!!... :wink: Tanulván ugye a múlt havi eseményekből, még bármi előfordulhat... :roll:

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


mumi!
laptetőd van!!! ;)
ez már csak jót jelenthet :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Tényleg Youlcsi! :D Észre sem vettem... :roll: :wink:

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 

 
 

mumigugo írta:Tényleg Youlcsi! :D Észre sem vettem... :roll: :wink:

ugye, ugye?
minden apró jelre figyelni kell :D

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


jajjj, mumi!
én úgy izgulok!!! :lol: mikor lövöd el a köv csíkot?

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Szia Youlcsi!

Nagyon egy hullámhosszon vagyunk! :lol: :wink:
Én sem bírtam tovább és moat csináltam egy tesztet! :oops: Bár még hivatalosan van két nap..., de esti pisiből 12. dpo és POZITÍV!!!! Alig telt el 5 perc és már kimutatta! :D Reggel csinálok megint elsőből is!

Azért még mindig óvatosan merek csak nyilatkozni... :wink:

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Kép

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


El sem hiszem!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Tényleg Youlcsi, beszéltél már a dokiddal? Van már uh időpontod?

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


továbbképzésen van, vagy mifenén. azt mondták az osztályon, hogy csütörtökön talán, de inkább pénteken keressem... igaz, amúgy is csak keddre szerettem volna az időpontot, mert a 10. cn még korai lett volna.

én már helyetted is totál be vagyok sózva... :lol: mikor jelentkezel be a dokihoz??? :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Na basszus, ez is jókor megy fejtágításra... :roll:

Látod, most bazi gondban vagyok!!!! :shock: Nem tudom, mit csináljak! Ugyebár múlt hónapban elég bunkó volt a dokim, mikor felhívtam telefonon a vetélés gyanújával... Akkor el is döntöttem, ha nem muszáj, akkor nem megyek hozzá többet. ok, de akkor kihez menjek???? Kiderült, hogy az egyik legjobb barátnőm ugyanoda jár nőgyógyihoz, ahova én, csak egy másik dokihoz, immár 13 éve. Esküszik rá! :) Szívem szerint átmennék hozzá (hál' Istennek nem is egy időben rendel az enyémmel), de nem lenne ciki úgy odaállítani hozzá, hogy "hello, most vagyok Önnél először és terhes vagyok, igaz eddig a kollégájához jártam, de most inkább Önnél kötnék ki?!"

Szerinted?

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


szerintem menj a másikhoz!
a szöveg pl pont jó :lol: ;) és az is, hogy az eddigi dokiddal véletlenül sem tudsz összefutni. (az enyimé dokinak még csak rendelési ideje sincs :o)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


:D ok, asszem akkor nem agyalok többet a kérdésen! Átmegyek a másikhoz!

Hogyhogy nincs rendelési ideje a dokidnak?! Ez vicces...:)

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


lépek... még a grace klinika előtt fürdeni is kellene...

annyira szorítok +++++++++++++++++++++++++++
minden simán fog menni!

[img]http://files.blogter.hu/user_files/20905/szép%20álmokat.jpg[/img]

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Ok. köszi!!!!

Jó pihit!!!!! Reggel referálok, ha megcsináltam a tesztet!!! :D

Jó éjt!!!

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


na, akkor nem lépek...
Hogyhogy nincs rendelési ideje a dokidnak?! Ez vicces...

ő osztályos orvos.
a szakrendelésen minden nap másik doki van... hogy enyimé mikor? ki tudja? össze-vissza, de leginkább sosem (mindig a műtőben van :o)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


mi van? mi van?

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Jó reggelt!!!! :D

Így már értem Youlcsi, h miért nincs rendelési ideje a dokidnak! :wink:

Jelentem:
13. dpo, 25-ös érzékenységű, reggeli elsőből kb. 3 másodperc alatt lett 2 csíkos a teszt! :lol: :D

Ember annyira édes volt! Teljesen odáig van + vissza... :) Felébredt reggel, az volt az első kérdése "mit mutat a hőmérő?! - mondom neki az 36.8-at, de ha a terhességi tesztre gondoltál, akkor az 2 csíkot!!!" :D Kikapta a kezemből és gyorsan lefényképezte a telójával, majd közölte, hogy ott van a bébink a pocakomban... :) Legalább is jó esély van rá... :D :lol: :oops:

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Juhuhúúúúú! Hataalmas (és persze óvatos) gratulaaaaa!
Jaj ez nagyon izgi!!!

Szerintem is menj át a másik dokihoz. Én a helyedben nem is mondanék semmit a váltás okáról. Csak megkérdezném, hogy elvállal-e. Arra szoktak kíváncsiak lenni, hogy honnan hallottál róla, az meg pont elég ok, hogy a barátnőd hozzá jár és jó a híre :-)

De klassz! Még mindig örömködök itten fel-alá :-)

Kép
manguszta
 
 


Édesek vagytok Lányok!!!! :D:D:D:D:D
Köszi a gratulákat és a szorítást!!! :lol:

Remélem, minden rendben is lesz! :lol: De még várnom kell egy kicsit a dokival, hiszen még nagyon pici, az uh se mutatna semmit...
Szóval, szerintem 2 hét múlva mehetek majd. Ma fel is hívom és kérek időpontot hozzá. 1 héten egyszer rendel csak, lehet nem is lenne előbb ideje rám... :roll:

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


mumi!
kérünk mi is képet arról a zebráról!!! :D
annyira drukkoltam!!!

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


a zebrák vajon itt is párban járnak :?: :?: :?:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Ok-Ok! Este átvadásztatom a képet az Urammal a telefonjáról a számítógépre és akkor feltöltöm! :D :lol:

Youlcsi, biztos csak én vagyok süsü, de nem igazán értem a kérdésedet (vagy célzást...) ?! :roll:

A párban ikreket akar jelenteni, vagy azt, hogy REMÉLEM TI IS MIELŐBB zebrás teszteket produkáltok?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(leghalkabban jegyzem meg!: minden második generációban vannak nálunk ikrek... :shock: )

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


mumi!
és ti 2. generáció vagytok?

egyébként utóbbira gondoltam... a legtöbb topicon amikor feltűnik egy +teszt, valahogy hamarosan lesz párja is :)
oh... b@sszus :!: akkor be kell cserkészni még valakit a topicba, hogy párosan legyünk :D

de anno a szomszéd kisfiú, amikor anyukája pozitívat tesztelt, mindnkinek az utcában elújságolta, hogy "két csík, két testvér" :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


:D Helyes, én is inkább az utóbbinál maradnék!!!!! :D Zabrásodjatok TI is!!!!!!!!!!!! :lol: Vadássszunk még valakit magunk mellé gyorsan!!! :wink:

Egyébként igen, 2. generáció vagyunk... :roll:

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


és szeretnétek ikreket?

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Őszinte legyek? :roll: inkább nem szeretnénk... :oops: nekem elég egyszerre 1... :roll:

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


és van testvéred?
mert ha minden 2. generációban vannak ikrek, akkor valakinél előbb utóbb lesz... ha nem nálad, akkor testvérednél :)

én simán szeretnék duplákokat... de vsz csak az beszél belőlem, hogy nem biztos, hogy még egyszer bírnám ezt a várakozást... ami még ki tudja, meddig tart :?:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Igen, van egy nővérem. Neki van két fia, de külön-külön :D Tehát, ha innen nézem a dolgot, akkor nekem van esélyem rá... :roll:

Azért egyszerre 2 bébi kemény meló ám!!!! :oops: DE kívánom, hogy neked 2-en legyenek! :D és mielőbb jöjjenek!!!!!

ITT FOGOK SZORÍTANI NEKED IS ÉS MANGUNAK IS!!!!!!!! :D:D:D:D:D

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


biztos kemény meló... de ha elsőre mindjárt duplán vannak, akkor ugye nincs összehasonlítási alap... tehát fel sem merül az emberben, hogy lehet könnyebb is :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Ebben igazad van! :D akkor tényleg nincs viszonyítási alap! max. nővérem, ahol 4 hónapos Marci... :D és látom, hogy vele sem egyszerű, pláne ha ketten lennének...

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


oké... azt én is látom nővéremnél, hogy eggyel sem egyszerű... de úgy vagyok vele, ha már a closti miatt úgyis esélyes, akkor akár lehetne is 2 baba :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Youlcsi, én nem vagyok semmi rossznak az elrontója! :D
Legyen két bébid!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :P :lol:

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Sziasztok!

Egy ideje olvasgatlak már titeket személyes érintettség kapcsán (crohn-os vagyok). Most, hogy kerestek még valakit, gondoltam bejelenkezem. :)
Nekem már van egy gyerkőcöm, aki a betegségem diagnosztizálása után egy évvel fogant. Lassan elkezdünk a kistesón dolgozni.

Mumingugo, nagyon nagy (de még halk) gratula!

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Szia Zizi!

Isten hozott a topicban! És ejnyebejnye, hogy nem csatlakoztál hamarabb! Nincs innen ám senki kitiltva :-D :lol:

Mumi, az ősszel nekem az 5. héten még nem mutatott semmit az UH, ne kapkodd el! A korai dokihoz menetel csak arra jó, hogy halálra ijesszék az embert, merthogy ha nem látja az UH-n, akkor azt is szokták mondani, a tapintatlanabbja, hogy hááát, lehet, h méhenkívüli.

Ami persze baromság, mert attól még lehet jó helyen és rendben, hogy a szürkefoltgép nem látja még :-) Kifaggattam tapasztalt mamikat, azt mondták, hogy olyan 6. - 7-ik héten érdemes menni (a számolás az utolsó mensi időpontjától kezdődik, nem a tényleges fogamzástól!)

Szóval nyugi!

Kép
manguszta
 
 


Na jó, ha zebra és párban, akkor benne vagyok, hogy Julcsival mi legyünk a következő zebrák! :-)

Ikrek... hááát... óvatos ember vagyok... nem szeretnék ám válogatós lenni, jöjjenek már, tökmindegy hányan, csak egész szám legyen... de ha mégis lehet választani, elsőre rögtön ikrek, hát az húzós lenne. De ha ez az alku tárgya, benne vagyok :-)

Kép
manguszta
 
 


Hihi!!!! Lányok, zebrásodásra és ha úgy hozza az élet ikrekre fel!!!! :D :P :twisted:

Mangu, abszolút igaz, hogy a 6. hét előtt nem nagyon érdemes menni dokihoz. Ezért nem akarom elkapkodni a dolgot! :D

Szia Zizi!
Üdv a csapatban!!! :D Merre jártál eddig?! :twisted: Köszi a gratulát! :) Bébire fel neked is!!! :D

Képzeljétek Lányok!
Ma hazafelé jövet be kellett mennem a Westendbe venni magamnak egy nagyobb nadrágot, mert a mostaniak pont passzentosak. Állni még csak-csak, de ülni már egyáltalán nem jó bennük napok óta, mert nyomják a pocakom... :roll: (na ez volt az egyik dolog, ami furi volt már egy kicsit... :oops: )

A képpel még lógok, csak még nem ért haza az Uram... :(

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


zizi!
üdv a klubban! :D

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


mangu!
lehet, csak az én hülyeségem... de én abban a pillanatban, ahogy meglátnám a 2 csíkot, szirénáznék az orvosomért... persze lehet, hogy a pcos-es óvatosság beszél belőlem, hogy akár feleslegesen is, de majd nyomassuk a progit :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


ja, és IGEN!
szívesen lennék mangu a zebra-párod :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Köszi az üdvözlést!

Szerintem sem érdemes a 6-7. hétnél hamarabb menni az első UH-ra. Nekem anno sikerült egy akkora bunkó dokihoz mennem az 5. héten! Ő azt mondta, hogy meg sem néz, mert ha esetleg látszik már valami, akkor neki ki kell töltenie egy csomó papírt, aztán ha elvetélek, feleslegesen dolgozott. Tényleg ezt bírta mondani.
Aztán elmentem egy másik orvoshoz, aki viszont nem látott semmit még akkor. Szóval tényleg érdemes türelmesnek lenni (bár én tudom, hogy mennyire nehéz)!

Megkérdezhetem, hogy hova jártok gasztroenterológiára? Nekem nagyon szupi a gasztro-dokim, csak sajnos elég idős. Hamarosan keresnem kell egy újat.
Köszi!

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


zizi!
merre laksz? ki most az orvosod?
én szegedre járok Molnár Tamáshoz... remélem, csak azért, mert most éppen nem ibd a dg-m, nem fog lepasszolni :?

egyébként tényleg csak az én túlzott óvatosságom, hogy mielőbb elmennék dokihoz... de mondjuk megesett, hogy képes voltam sírva felhívni, hogy uhuzzon meg, mert nekem tuti nem volt PÉm... aranyos volt, egy szó nélkül megcsinálta... sőt, még ő vigasztalt :oops:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


mondjuk nem is mennék másik dokihoz, amíg nem muszáj... jó nekem az enyimé :) ő legalább nem cs€sz le a hülyeségeim és túlparázásaim miatt sem :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Szia Zizi!

Én Dr. Kovács Ágotához járok elvileg. Azért elvileg, mert egy pár hónapja a közelébe se mentem a rendelőjének... :oops: :roll: Most éppen stagnál az állapotom. Aztán majd meglátjuk, hogy a bébinek milyen hatása lesz rá! :D

Uram hazajött, áttöltötte a képet. :D Lányok, íme a zebrás teszt ma reggelről... :lol:
Kép

Szerintem, mindenkinek akkor kell elsősorban elmennie a dokihoz, amikor azt jónak látja. És nem utolsó szempont az sem, hogy milyen viszonyban van vele az ember... :roll: Szóval Youlcsi, ha rögtön elmész, az sem lesz gond!!! :D

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Na, most elmegyek "tollas bálba" Csajok... Hihetetlen, hogy milyen álmos vagyok... :roll:

Jó éjt Mindenkinek!!!! :)

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


mumi!
ez gyönyörű!!!
ilyet én még csak képen láttam... élőben még sosem (ja, de: tesómét)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Mumingugo, gyönyörű a kétcsíkos teszted! Jövő hónaptól mi is elkezdekünk várni egy ilyenre.
Nekem is Kovács Ágota az orvosom. Vicces, hogy milyen kicsi a világ! :) Nagyon szeretem, de úgy félek, hogy lassan végleg nyugdíjba megy.
Én sem voltam nála már jó régen, mert viszonylag jól vagyok. Te is szedsz vlmi-t fenntartó kezelés céljából? Én végig szedtem a terhesség alatt és most is.

Youlcsi, az tök jó, ilyen jófej nőgyógyászod van!

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Sziasztok!

Youlcsi, köszi a bólkot! :) Eddig én is csak képeken láttam ilyet... :roll: még nővéremét sem... :)

Zizi,
Én nem chron-os vagyok, hanem inkább IBS-es + tejcukor érzékeny + glutén érzékeny... :roll: Pontosan nem is igazán tudom, mert mindenki mást mond. Ágota szerint IBS. Szóval, alapvetően diétázom és nem nagyon szedek semmit. Ez általában elég is. Persze vannak rosszabb időszakok, amikor ez nem elég!

Viszont Ágota sajnos tényleg öregszik... :( :roll: Utoljára felírt nekem egy olyan bogyót, ami tele van laktózzal, pedig tudja, hogy nem bírom... én meg persze már csak akkor vettem észre, mikor kiváltottam, és utána már nem mentem vissza hozzá... Ez még ősszel volt, azóta egész jól vagyok. Amikor meg nem, akkor bevetem a kineziológust!

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


ez furcsa... én ha jól vagyok (vagyis nem rosszul :)) a dokihoz akkor is megyek. amikor 4 hónap kimaradt, meg is jegyezte, hogy régen látott... szóval még ha nincs is semmi új, akkor is 2-3 havonta ott vagyok.
pl most sincs semmi változás... mégis 2hós kontrollt kért... persze a gyógyszert is úgy adta, hogy addigra el is fogyjon :D

egyébként nem tudom, hogy hogyan van orvoséknál... de sztem ha vki nyugdíjba megy, átadja a betegeit egy másik, általa megfelelőnek tartott orvosnak...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Juli (hú de furi, megszoktam a Youlcsi-t :lol: ) nevezz nyugodtan negatívnak :twisted: , ha gondolod, de szerintem nem véletlen, hogy a doki visszahív állandóan (lásd, gyógyszerből is csak annyit ír fel, hogy menned kelljen... :roll: ) ez + pénzforrás neki... Egyébként meg nem baj, ha sűrűbben lát, még akkor sem, ha éppen jól vagy! Ez számodra is megnyugtató!

Jut eszembe doki! Bejelentkeztem a másik dokihoz és a barátnőmet is bejelentettem! Egymás utáni időpontokra megyünk, szóval, remélem szerencsét hoz és könnyebb lesz a dolgom! :D Viszont csak 31-re sikerült időpontot kapnunk hozzá. :roll:

Ha minden jól megy, akkor takra 5 hetes lesz a bébi (doki szerint meg 7 a + 2 szokásos hozzá adottal utcsó menzihez képest...)

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: