Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok:)

gyugyi ,boni.HIANYOZTOK :? :? gyertek "haza".

Kép
monyo83
 
 


:twisted: :twisted: GONOSZ VAGYOK.

sokkolom a szomszedokat a tegnap ejszakai ricsajert.nesze nektek egy jo kis metalzene :twisted:

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Köszönöm, arra megyek tovább.

Kamilla!

Átadom. Bár nem igen találkozunk, mert úgy ítéltük meg, hogy már a Csibetáborból is kivénhedtünk :twisted: . Kofa pedig egyrészt nem nagyon tudja, hogy mi itten ismerjük egymást, másrészt meg baromira tud titkot tartani... :wink:

Junko!

Ment üzenet kettő is, remélem több nem.

Monyó!

Erre nem tudok mit mondani... :cry:

Köszi még egyszer, és már tűnök is.

Ja és egy utolsót: itt senki sem valódi száni, annál inkább ELSZÁNI :twisted: :twisted: :twisted:

tjuca
 
 

 
 

amugy meg azt akartam irni hogy en nem hiszek a veletlenekben(holott egy veletlen utjan jottem ossze a ferjemmel)
mindig mindenek megvan az oka es kovetkezmenye,csak ra kell jonni arra hogy mi miert tortenik velunk.

ami velem tortenik egyfelekeppen tudom feldolgozni,ugy hogy mindent kizarok magam korul.vagyok en es a kedvenc zenem es semmi mas nem letezik.
anyu neha meg szokta kerdezni hogy vannak-e meg emberi erzeseim mert neha olyan vagyok mint egy jegcsap,hidegen hagy rengeteg dolog ami mas embert felhaborit,vagy esetleg elszomorit.
egyedul egy valamit nem tudok kizarni,amikor a ferjem szenved.
viszont en ugy erzem hogy annyi rosz tortent mar velem hogy barmit el tudok viselni,csak ki kell zarnom a vilagot magam korul.

ja,kerdezni akarok valamit.hogy van az hogy a ferfiak a legnagyobb baj kozepette is tudnak sexelni?ezt axxem nem fogom soha megerteni.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Megvolt az UH, legalább 10 tüsző van, szépek! :D :D Szombat éjfélkor repi, hétfőn punkció! :D :D

Monyó,
jutott a családba rendesen baj :( :( Sajnálom, remélem a dolgok a lehető legjobban alakulnak, és tényleg egy bizonyos pont után egyszer csak felfelé vihet az út! Ez most a hullámvasút alja, de lesznek még hullámhegyeid is bőven!

Te kis metállédi! :D

Legyekmami,
húúú, ez a takarításmánia nálam is jó jelző szokott lenni... agyhúgykövet tudok kapni olyankor egy hajszáltól v. egy koszfolttól :oops: :roll:

De hát most volt PÉ-d, épp elindult felfelé a hőd...nincs ehhez még korán? :wink:

Fanni :P
itt is köszi a pakkot! :lol: Harcika máris odaadta, amit odaértem a pulthoz! :wink:

Junko,
majd jól megerősődve fogjuk tologatni a dömper babakocsit! :D :D

Kamilla,
hírek? :wink:
angel37
 
 


angel,eljen eljen a sok tuszo:)
szipi szupi hogy mindjart teszteled itt nekunk a pozitivat:)

Kép
monyo83
 
 


Angyalka :P
Neked igazán nincs mit köszönni! Te adtad kölcsön én csak visszaadtam! Úgyhogy ÉN KÖSZÖNÖM! (A kíváncsiaknak: progiszurit kaptam kölcsön)

Monyo :P
Örömmel látom, hogy Te is az agyalósok, elméletgyártók, filozófusok táborába tartozol :roll:
A szomszédunkban beépítik a teraszt vagy mi és ma reggel 7 és 7.50 között az autómra annyi faforgács csücsült rá, hogy mikor kimentem, hirtelen azt hittem, esett a hó. Asszem hazafelé veszek egy kis műhavat és éjszaka beszórom a kocsijukat :lol:

Fanni
fanni73
 
 


Jó reggelt!

Már be is értem dolgozni 8) Aztán csodálkozom :shock:

Monyó!

ez az csak így tovább, keményen....engem is a metálzene nyugtat meg, ha öl az ideg :twisted:

Fanni!

CSak egyzser kell igen reggel hát ma se vagyok valami elégedett vele szúr is már a hasam mint a dög...és nem fájnk a csöcsik...igaz ebbena hónapban még egyáltlaán nem fájtak,....mai krédésünk ujra...na mikro volt a pé, ha volt? :lol: Ferty se tuggya, de szerintem nem ott ahol ő gondolja...mindenesetre ölég száni :wink:

Kép
Vendég
 


Hu most nézem a helyesírásomat...khmmm..tekintsünk el az értékelésétől :lol:

Angel!!

jupijájé...irigyellek nagyon :wink: fáj ilyenkor mikor ezek a nagy culák csücsülnek ott, ahol egy kettő tüszőnek van helye??? 8)

na szombat estig kell már csak cipölni őket... :wink:
Vendég
 


Na én is itt vagyok a hírekkel.
De először gratula Angelnek a szépszámú tüszőkhöz. Én is legalább 10-at akarok!!!!

Szóval nekem MÁTÓL napi 2 Fostimon, 1 Merional, 0.5 Decapeptyl, 1,5 prednisolon, 1 Doxycyclin. Apának csak az utolsó kettőből kell napi 1. De minek??????????? (Szerintem be se fogja venni. antibiotikum) Ja, és szerdán van az első UH.

Ennyi. Most megyek dolgozni. Kiélvezem életem utolsó munkanapját. :)

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla csk kapkodom a fejem...ezek is a lombikstimu kellékei????????anyám mennyi mindent kell beszednünk, hogy aztán majd vádlón nézhessünk a tükörbe mikor már 3 órája csillapithatatlanul üvölt életünk értelme :lol: :wink:

Azért én is alig várom hogy megkapjam a receptjeimet...vélhetőleg januárban lesz a lombikom, megpróbálom kisírni hogy csak két inszem legyen :shock:

Mennyit hagytatok a patikában angel és kamilla? gondoltam átrendezem a pénztárcámat a jövőre nézve :roll: szükség lesz egy teli rekeszre úgy hiszem
Vendég
 


Legyekmami :P
Neked alapból alacsony a hőd, így szerintem a mai nem jelent semmi rosszat :wink: Meg aztán a jövő április ugyebár. Szóval szerintem nyugodtan költsd el a januárra a lombikra félreteendő pénzt. Arra már nem fog kelleneni és úgyis csak romlik az értéke :roll:

Kamilla :P
Neked hol lesz a lombikod? Én még sosem kaptam ennyi kegyszert :shock: Az antibiotikumot pedig egyáltalán nem értem. Azt nálunk csak a leszívás után szokták adni... s akkor van is értelme. De előtte? Vagy valami fertőzésetek van?

Fanni
fanni73
 
 


Fanni!

Ilyet ne is mondj mert indulok és elszórom nagy művész vagyok :)

Még a sziget előtt ki kell derülnie mi van, nehogy túlságosan jól érezzem magam a barátokkal egy két borocska társaságában... :)


Jé most hogy mondod, ebben a hónapban tényleg alacsonyabb az átlaghőm mint szokott lenni..,.jaj mér hülök vajon? :shock:

Visszanéztem mivel szöget ütöttél a fejembe, és tényleg magasabb az átlaghőm, nya kérem érdemes idejárni :lol:

köszcsi :lol:
Vendég
 


Kamilla,
köszi is ismét viszont: ennyit tüszit neked is! :D Sztem te is jól fogsz reagálni!

De hogy miért kapsz ennyifélét? És miért kell már most az antibio? És hogy párod miért szed bármit is? :shock: Na de ahány meddőségi, annyi szokás! :wink:

Legyekmami,
A méreteken már én is elgondolkodtam, a petefészek kb akkora, mint egy dió...
Érzem őket, nem mondom! :) Most voltam az előbb wc-n, és láttam, higy icipicit véreztem is, valszeg az UH-tól...

A cuccost cipelem hétfőig :D , akkor fognak "megszabadítani", ez benne a lényeg! :D A reppentő 36 óra múlva repiszt, itt meg leszippantják a tüszőfolyadékot a 35. órában! :) Addgira már nem fogok tudni egyenesen ülni! :wink: Ne meg a punkció után sem! :?

Fanni,
ideje volna, hogy ez a vándorprogiszuri alkosson már valamit, nem? :D Nekem egyszer nem jött be, múltkor neked sem...
Ígérem, ha most beválik, akkor elteszek belőle neked!!! :P
angel37
 
 


legyekmami :P
A hó első felében nem mértél lázat? Mert így azért megértem fertyt...
Mi is megyünk a szigetre, de csak jövő hét pénteken :D
Fanni
fanni73
 
 


Angel :P
Akkor már teheted is félre :wink:
Fanni
fanni73
 
 


Legyekmami,
az "áras" kérdésedre:
nekem ez a stimu szégyenteljesen kevésből jött ki :oops:

Az első lombikom 100ezer volt tokkal-vonóval-fagyasztással. A második is kb ennyi, plusz a progszuri, ami 50EUR, de csak felét használtam el. Azóta változtak az árak, jó irányba! :wink:

A mostanihoz volt még maradék Suprefact szurim, így csak a Gonalt kellett megvenni, az volt 30e, ma vettem plusz Gonalt mára meg tüszőrepesztőt, ez volt kb 8e. A stimu ennyi vót.
Utrogestanra kell majd még beruháznom, és ha sikerül :roll: kell még progiszuri. Beülti után MgB6-ot fogyasztok még tonnaszám! :wink:
angel37
 
 


Nem mértem mert még nem mérvadó..a ferty azért tudja mikor kezdtünk mert neki az elős piros nap az első ciklusnap tudja ő...

péntek az LGT ugye? arra is megyünk biztos szuper lesz, csak a kijutás horror ilyenkor..órákig araszolunk majd....egyszerre hagyja el többtizezer ember a helyszint azon az egy kis pici hidon...na nem baj biztos nagyon jó lesz az LGT már várom :)
Vendég
 


Árcsökkenés? Mit hallok? végre valami jó hír :lol: Köszönöm az infokat ;) ahogy a kedves uram mondja nagyon helyesen még mindig olcsóbb mint egy kocsi :P
Vendég
 


Hát, hogy miért kell ez a sok szar antibiotikum azt tényleg nem tudom. Nincs semmi bajunk. De mindegy. Ha kell, hát kell. Nek akarok a dokival kötözködni. Végülis az még jól is jöhet, ha az antibiotikum legyengíti az immunrendszeremet.
És még jön hozzá majd a hüvelyfertőtlenítő, ha vége a mensimnek.

Árakkal kapcsolatban:
Decapeptyl 14 ampulla huszonvalahány ezer volt
Amit az előbb felsoroltam, azt ma váltottam ki és mindösszesen 20.000 Ft volt. Én sokkal többre számítottam.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Legyekmami,
egy kis bor nem árt! :wink:

Nekem a dokim előírta beülti utánra a napi 2 dl vöröset! :wink: Sőt, most már a májusi konzin is azt mondta, hogy csak igyon bort - arra a kérdésemre, hogy szedjek-e vmt! :lol:

Bőszen ajánlom én is mindnekinek, aki szereti! 8)

Fanni,
4 db úgyis külön van egy kis zacsiban! :P Neved is rajta! Vedd úgy, hogy félretettem! :lol:
angel37
 
 


Kamilla,
kell az antibio, mert beleszúrnak a petefészkedbe, és felléphet fertőzés, de miért már most? :wink: De persze nem gond ez, csak fura! :)
Hüvelyfertőtlenítő nekem is volt, Klion. De ma már nem kell, végre ihatok! :mrgreen:

Fanni,
a kérdéseink alapján egyértelmű, hogy egy helyre járunk! :lol:

Legyekmami,
a legtöbb lombikos gyogyón 50% támogatás volt (persze valamin, pl a Suprefacton semmi). Év elején f@szán csökkentették a tám-t 30%-ra, aztán vmi csoda folytán tavasszal 70%-os lett! A Gonal 900as toll 100ezer lenne tám. nélkül, azon remekül lehetett követni a változásokat! :wink:

Azt óvatosan azért megjegyzem, én piszok jól reagálok a stimura :oops: Egy menet lehet ennek 2 v. 3szorosa is! :?
De egy autónál valóban így is olcsóbb! :wink:
angel37
 
 


legyekmami :P
Az LGT szerintem a nyitókoncert... de mi jövő pénteken megyünk. Főként a blues színpad miatt, de miután én még sosem voltam a szigeten, nekem minden nagyon érdekes lesz :roll:

kamilla :P
A dokid bizti tudja, mit csinál, csak meglepődtem, mennyi mindent kell szedj.

Angel :P
Rendben 8)

Fanni
fanni73
 
 


Angyal!
SZUPEEEER csak így tovább.

Lmami!

Tudom ez lehet nem vigasztal, de egy barátnőm pozitiv tesztelés napján 36,4-et mért.
Szóval tényleg sosem lehet tudni. Bár tudom akkor 37, 2-né lennél megnyugodva és leszakadó didkókkal.
Lehet hosszú lesz ez a ciklus? :shock:

Kamilla!
Tényleg jó sok cuccot kell nyomdod, de mindegy is a végeredmény a lényeg.

Monyó!
Én kemény metált nem de Tanksapkát bármikor!!!!
Vendég
 


Angel!

Ja értem! Remélem én is jól reagálok majd bár persze szinte mindegy, lekopogom nem az anyagiakon múlik... na nem mi vagyunk rocsild báró innen a rózsadombról, de ki tudjuk gazdálkodni szerencsére...

Kamilla

Szrukolok hogy te is jól reagálj első (és utolsó :wink: ) kísérlet ugye?

Fanni

Na akkor ez óriási élmény lesz neked, legalábbis remélem :) Én 13 éve kint vagyok mindig, imádom az első már már kiöregedett geenrációhoz tartozunk :) tavaly láttam a szigeten egy csládot 10 év körüli fiúgyermekkel akinek a pólóján itt készültem sziget 1996 felirat volt :) nagyon vicces :lol:

Nézzetek meg mindent!
Vendég
 


Junkom,
köszi, próbálkozom tartani a szuper színvonalat! :D :D

Igen, igen, a leszakadó cickókat vhogy én is elengedhetetlennek, hiszem, hiába a kismillió ellenpélda... :roll:

Fanni,
jééé, nem voltál még a szigeten? :)

Mondjuk én is egyetemista koromban voltam utoljára :wink: , persze nem költöztem ki, csak egy estére, és úgyis alig győztem kivárni az első HÉV-et! :?

Remélem jól fogod érzeni magad! :D És bulizd is ki jó előre! :lol:
angel37
 
 


Junko!

Aranyos vagy! :) reggel is szomorúan nézegettem oldalról a cickókat akik ilyenkor általában szépen gömbölyödnek, ahogy egy kedves barátom monjda dacolva a gravitációval, hát ma nem dacolnak :) elfogadják a tömegvonzás elvét 8)

Én sem vagyok azért már akkora hős sziget ügyben! Párom dolgozik is kint ezért van behajtó jegyünk és nem átallok kocsival menni időnként....úgy azért könnyebb ha nem kell várni a reggeli hévet angel! Bár ez a hajó nagyon jó kényelemesen a jászain vagy negyed óra alatt....
Vendég
 


Legyekmami,
persze, hogyne, így van ez! Mi se rocsildék vagyunk :wink: de ami van, az jöhet erre mind, mi a fenére tartogassam? :D Biciklire már nem gyűjtök! :D

Nem tudok vezetni, autónk sincs! :) No meg ha lenne és tudnék is, akkorse ülhetnék buli után volán mögé! 8) De engem nem is vonz a sziget... A hajó azért jól hangzik! :D

Áááá, cicik meg a fizika! :roll: :roll:
angel37
 
 


Junko :P
A tanksapkát én is! 2 hete volt egy balatoni koncertjük, amin ott voltunk :wink:

Legyekmami :P
Remélem, tényleg nagy élmény lesz.
A szüleim nem messze laknak, gyalog kb. 15 perc... így szerintem mi ott fogunk aludni 8)

Angel :P
Még nem voltam... De sokszor hallottam, mert mikor még otthon laktam, az első időkben nem lehetett tőle aludni :roll:

Fanni
fanni73
 
 


Fanni,
Akkor akár mondhanánk, hogy voltál! :? :lol: Na jó, nem gonoszkodom! :wink:
Óbudán laktál? :roll: Emlékszem a polgármester mindig balhézott miatta - mondjuk joggal! :wink:
angel37
 
 


Na sziasztok

Ba...us mennyit írtatok .... :shock: nem győzöm olvasni. Jó ez a topik :) és kezdem én is azt gondolni csak jó sülhet ki abból hogy itt nyígunk egymásnak .... :)

Angel, úgy örülök a sok szép tüsződnek :) hurrá

Én meg rohadt módon türelmetlen vagyok ... már úgy mennék a köv. vérvételre. Remélem minden oké lesz a hormonjaimmal és csaphatunk is bele a lecsóba a köv. ciklusban.

Forgácsos lányok, kérdés: inszemnél is van stimu mindig? És mivel?

Majd visszaolvasok aztán reagálok ...

Ja Monyo nagyon sajnálom, hogy ennyi baj van nálatok ... ezután már tényleg csak jó jöhet
kokusz
 
 


Nagyon munkaundoritiszem van már, pedig rengeteg dolog lenne, itt (ircsi) is meg magánfronton is.
Így inkább nem csinálok semmit.
:roll:

Sziget téma.
No én akkor döntöttem hogy nem megyek többet amikor láttam, ahogy egy srác odamegy az egyik sátorhoz és lehugyozta (bocs, hogy így írom de az nem diszkrét pisilés volt).
Pedig amikor még férjuram rokker volt, azért őt megnéztem...(na nem hírességre kell gondolni...)

Fanni!
Tanks. lesz itt Szegeden a SZIN-en arra azért elmennék. Csak a sok nagyon rokker közé már nem állnék be lökődni.

Angyal!
Nálunk vérprofibb szerintem nincsen atombiztos "nem terheses tünetek" ismerete terén.
Akkor jövő héten otthon pihengetsz?
Vendég
 


Jaj lányok hát koncertekre én nem is megyek szégyenszemre...

kocsmáról kocsmára járunk és örülünk egymásnak a rég látott ismerősőkkel akikkel már lassan cka itt találkozunk évente egyszer :)

Na vannak tüneteim most hogy megtudtam mégis van remény..istenem mire képes az emberi agy..... :lol: émelygéshez mit szóltok? mondjuk azt monden hónapban produkálom :) remélem ti is :oops:
Vendég
 


jaj sziget,en is szeretnek egyszer eljutni oda.

mi iden zentan voltunk(vajdasag)olyan mint a sziget csak kicsibe,d3 nem aludtunk kint ,bereltunk egy szobat es minden este mentunk sorozni:)

junko.en sem kemeny metalt hallgatok.
Nigtwish rajongo vagyok,tegnap hozta egy ismerosom ma egesz nap ez fog szolni.

amugy tegnap volt itt egy haver akit c6ten ismertem meg ,hat a ferjem nem volt ellszalva,de meglepoen jol, viselkedett.

Kép
monyo83
 
 


Lmami!

Nálam is inkább dumálás a vége, bár koncertnnézésnek indul. De oylan jól el lehet helyezkedni egy sörpadnál. És eggy jó helyet feladni valami koncert miatt??? Ááá!

Monyó!
Aztat a zenekart én nem ismerem.


Kokusz!
Sziaaa!
Ja jól rácuuapnatm én is erre a topikra.
Meg is értem hogy türelmeten vagy. Nekem egy inszemem volt akkor a doki azt javasolta, csinálunk egyet úgy hogy nem kapok semmit. Tehát csak természetes peteérésem volt.
De többnyire szokott lenni több tüsző serkentés.

Ja azt hiszem egy szurit kaptam azért,de már csak pé környékén...
Vendég
 


Lányok :P
Nekem vége a hétnek (legalábbis a munkát illetően)! Ez a közszolgaság -szerintem egyetlen- előnye 8)
Bizti be fogok nézni, de aki nem, annak IS kellemes hétvégét!
Köszi, hogy befogadtatok, azóta csak úgy repült a hét :lol:
Fanni
fanni73
 
 


Sziasztok, lassan lelépek! Kedden tudok jönni legközelebb, de akkor menthetetlenül jövök, és mondom a számot! :D

Jó Szánik legyetek! :wink:
angel37
 
 


Kókusz!
A Forgácsban először Clostyval indítanak, aztán később váltanak merionalra vagy puregonra ha szükséges. Nekem a Merional vált be, mert a Closty összezavarta a ciklusom. De ez nem törvényszerű.

Én is megyek haza.

Ja, még egy fontos kérdés.
Esténként lehet borozni emellett a sok gyógyszer mellett????
Ne má' hogy ne!!!!!!! Az nagyon száni lenne, ha nem lehetne!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla

serintem kell is!!! egy két pohár hmmm

jaj érjek csak haza csapra verek egy üveget :lol:
Vendég
 


A Kaáliban Krizsa doki, a MÁGUS, kifejezetten ajánlja a napi egy-két pohár borocskát, remek izomlazító és ideg kisimító. Extrém esetekben még a fél konyak is megengedett.......

Szóval Szánik akik májasok is egyben, borocskára fel!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Angel!

Ez egy nagy félreértés a dokik részéről, h. ha jó a cukrod, akkor nem vagy PCO-s. Nem a cukrot kell nézni, hanem éhomi és terheléses inzulint!!!
A PCOS-s topikról Norkáék összehoztak egy információs weboldalt a meddőséggel küzdő nők részére.
Ott minden szükséges infót megtalálsz!
www.pcos.hu

A tévhitekről itt olvashatsz:
http://www.pcos.hu/pcos_statisztika.html



Akinek nincs/nem volt magától peteérése, maratoni ciklusai vannak, nem igazán reagál a clostyra, több vetélése volt sárgatest elégtelenség miatt, az is olvasgassa, hátha esetleg magára ismer, annak ellenére, h. a dokija eddig meg sem említette a PCOS lehetőségét! (Nem igazán szoktak szólni, még akkor sem, ha az UH-on egyértelműen látszik! :evil: )
Sajnos sokkal jövedelmezőbb a dokiknak laparozni, lombikozni, mint kideríteni a kiindulási okot! :evil:
Az Igaz történetekben olvashattok néhány durva sztorit! :cry:

Mielőbbi babázást kívánok mindenkinek!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Sziasztok!!!

Ritkán jövök,de azért lehet kérdezni?
Volt már köztetek vki,akinek laparoszkoppal megszűntettek letapadásokat,összenövéseket és terhes lett?
A dokim erre akar rábeszélni.Szerinte a sima petevezeték átjárhatóságinak-hsg?-nem sok értelme van,mert a mütéti úton jobban meg tudják oldani a gondokat.Na de ha nincs összenövés,akkor meg minek műteni?
Nem kellene először inkább átjárhatósági???? :shock: :roll:

És az nagyon fáj?és nem csinálják altatásban???

Már két hasi műtétem volt,nem szeretnék ha nem muszáj még egyet....
Akkor nagyon száni lennék. :(
Bocsika,hogy hosszú voltam :?
Vendég
 


Sziasztok!
Szoktalak olvasni Titeket!Én nem tudok csatlakozni mert már van egy lurkóm!Sok kedves ismerősöm irogat (már szinte csak :? )ide!Ezért nézek be néha!

Vicuska!
Látom a többiek már nincsenek itt!
Nekem már volt lapar is meg HSG-is!Az utóbbinál az eredményem:
jobb oldal teljesen zárt,bal elvileg átjárható!Ez kicsit fájdalmas,és úgy tudom nem csinálják altatásban!
A laparom teljesen más eredményt adott!A bal oldalamon annyira vastag a hasfalam hogy nem is tudtak bemenni a műszerrel!A másikon is csak nehezen!Nagyon sok összenövésem van,nem tudták mindet leszedni!És mindkét oldalam teljesen zárt!!!A dokim szerint a HSG nem ad biztos eredményt!Be is igazolódott!
Ha a HSG-nek hiszek hiába próbálkoztunk volna spontán!
Ha a dokid így gondolja szerintem fogadd el!
De ez csak az én tanácsom!Majd biztos a többiek is mondanak valami okosat! :)

Bocsánat hogy betolakodtam! :oops:

NAGYON NAGYON SZORÍTOK MINDANNYIÓTOKNAK!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Szeritem nem volt olyan szabály hogy akinek van már lurkója nem jöhet gyugyinak is van kettő :) igaz mellé két év kudarc két angyalkával :(

Vicuska

AZ én véleményemet már ismered, feltétlenül laproszkopia...nekem megnyitották a lapar alatt az egyik oldalamat, megéri!!!!!!!!!!!!!!!

Rambóka!

Köszönjük!!!!!!!!!!Biztos az én dokim is ezért küldött terheléses cukivételre egy kiscit feljebb leirtam az értékeimet, ha értesz hozzá megteszed hogy rápillantasz? pém van minden hónapban, de azért kicsit aggódom az egyik értékem magas!

görbusz neki indult picinyt ma 36,7 puzsi mindnekinekj
Vendég
 


Legyekmami :P
Csak nem bekaptad a legye(ke)t? :mrgreen:
Hány napos ciklusaid szoktak lenni?

Vicuska :P
Én ismerek ilyen lányt. Hogy azért lett-e terhes, mert megszüntették az összenövéseit az nem tudom, de az tény, hogy kb. egyszerre kezdtünk lombikozni, volt egy 1. lombikos angyalkája (vagyis 2), meg 2 fagyis biokémiaija és utána volt ugyan nem laparaszkópián, hanem hiszteroszkópián, ahol kiderül, hogy összenövései vannak. Azokat megszüntették. A 2. lombikig már nem jutott el, mert kiderült, hogy spontán terhes.

Nem tudom, milyen hasi műtéted volt, de az bizony jócskán hegesedhet úgy, hogy összenövéseid keletkeznek... szóval szerintem nálad feltétlenül javasolt a lapar!

Fanni
fanni73
 
 


Csajok!

Ha minimum két éve nem jön össze és nincs gyerek. Na ez a főszáni státusz.

Támogatói száni státuszba jöhetnek a már ugyan van gyerek de nem jön a tesó minimum két éve. (mert pici különbség van, de ezt már másutt leírtam)


Szóval szerintem Ancsa jöhetsz!!! Sőt gyere! Szoktalak keresni, de nem nagyon látom hogy írnál valahová...

Angyal!
Izgatottan várom a keddet!

Kamilla!
Bort igyál mindenképpen. Megnyugtat. Én minden este ittam 1 decit.
(mondjuk terhes nem maradtam sajna)


Sziasztok.
Vendég
 


Pusszantás Szánikáim!!! :lol:

Bocsi az eltűnésért, táboroztattam 5 napig. Fáradt vagyok és koszos.... :lol:
Visszaolvasok és jövök. :wink:
Kép
Vendég
 


sziasztok.

szep jo reggelt mindenkinek.)

Kép
monyo83
 
 


Szia Monyó :)

Legyekmami :P
Mi van azzal a görbével?

Fanni
fanni73
 
 


szia fanny:)

hogy erzed magad?

Kép
monyo83
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: