Új privát üzeneted érkezett!

Andi!

Sajnálom, nagyon :( :( :(

Itt az új táblázat, felraktam a gyerkőcök fényképét. Aki nem szeretné, az szóljon, kiveszem, illetve, aki szeretné, hogy az ő gyerkőce képe is fent legyen, az küldjön priviben fotót a manóról :)




Kép
Vendég
 


Andi! :cry: :cry: :cry: :cry:

Ági! Szerintem nincs két egyforma terhesség, és a tűnetek is mások! 100%, hogy most nem azt fogod érezni amit Dominál! Az anyukám a nővéremmel végig rosszul volt annyira, hogy 7 hónaposan meg akarták indítani nála a szülést, velem meg már semmi baja nem volt, még az utolsó napokban is kertészkedet a kertben. Remélem beszéltél a húsvéti nyuszival, hogy szép két csíkos tesztet szeretnél húsvétra? :lol: Én írtam neki, remélem megkapta. :lol: Azért várok még egy napot, és csak 10-én tesztelek!

Betty! Tök jó ez a táblázat, nagyon szép lett. Majd küldök priviben képet Benciről, csak a másik gépen vannak a fényképek, amihez most nem férek hozzá. :wink:

Nálam a helyzet változatlan. A hőm nagyon jól alakul, bár csak a vége is tökéletes lenne! :lol:
Íme a görbém:

Kép

Már írtam egy másik topikban, hogy ha most valaki megkérdezné, hogy mit érzek, akkor azt válaszolnám, hogy szerintem készülődik odabent valaki. A múltkor bejött a megérzésem, remélem most is! :wink:
Vendég
 


Ildi!
Jaj,de jó!Remélem nem csalnak a megérzéseid!!Megy a drukk,hogy ott legyen a kis albérlő a pocakban!!!!

Betty!
Én is nézek majd képet Beniről,szuper az új tábla!Nálam az aktuális a pénteki orvos,akkor tudjuk meg apa ereményét is.

Andi!
Sajnálom! :( De majd ez a mi hónapunk lesz!Érzem,tudom! :)

Délután fogorvoshoz megyek,leszedetem a fogkövet.Nem szeretem mikor ezt csinálják,de utána jó látni a szép fogaimat!
Vendég
 

 
 

Ildi!

Remélem, jók a megérzéseid!!! :lol: :lol: :lol:


Kép
Vendég
 


na mégegyszer:


Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Betty! Szupi az új tábla. Én még 27 vagyok jún-ig.
Meddig bírod még teszt nélkül. Kibírod még ezt a 10 napot???

Andi! Sajnálom!!! Tudom mit érzel én szombaton éltem át ugyanezt.

Kriszta! Csak pénteken tudjuk meg mi van apával??!!! Ez szomorú! :evil:

Little! Drukkkk!!!

Nekem még van egy kis lightos mensim, de már remélem elmúlik, mert apa nehezen bírja. :oops: :lol: Ne nem mintha nekem nem hiányozna. :oops:
Vendég
 


Krisztinka!

Bírom még a napokat, remélem, a mensim is. Egyelőre még nem beszélhetünk késésről, mert ugyebár múlt hónapban 34 napos volt.. Azért remélem, húsvétig kiderül, hogy reménykedhetek e, mert ehhez kötöttem a húsvéti programot ;)

Akkor Ti ebben a hónapban mindenképp védekeztek?
Vendég
 


Mi igen. Mert ha esetlg lesz majd babánk, több időt szeretnénk együtt lenni, mert a férjem Karácsnykor, vagyis decemberben sokat dolgozik. És Mikor Manó is született december volt és nagyon rossz volt, hogy keveet tudott velünk lenni és most ezt egyikőnk sem akarja.
Meg legalább az agyam is helyre áll egy kicsit ebben a témában.
Szóval tántoríthatatlan vagyok.

Akkor azért drukk, hogy a húsvét jó legyen!
Méred a hődet?
Vendég
 


Krisztinka!

Nem mérem a hőmet. De ha most nem jött össze, akkor mindenképp beszerzek egy LH tesztet.
Vendég
 


Sziasztok!
Igen,csak pénteken tudjuk meg az ereményt.Nem mondtak telefonban semmit.Eddig legalább annyit mindig mondtak,hogy jó,vagy nem jó,most semmit.Menjünk pénteken és megbeszéljük.Sőt,apa még jövő csüt-ön is kell menjen konzultációra a klinikára.Tiszta ideg vagyok!
Megvettem a köv. havi LH-tesztemet,most csak egy dobozzal,persze elégnek kell mindig lennie,de eddig tuttira mentem.Ez halványan jelzett nekem szombatra pé-t,hát nem tudom.Ha igen,akkor... Él a remény!
Húsvétkor a fiúk mennek locsolkodni,én meg itthon "elbújok." Nem szeretem a locsolkodást,meg ezt a kötelező jópofizást.Meg most ünnepeljük majd a szülinapomat is.Ne kérdezzétek hányadikat. :(

Most indulok a fogászatra,nagyon be vagyok tojva,pedig csak töméscsere meg fogkőlevétel lesz.
Utána jövök,lányok!
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi lányok az együttérzést.

bmkriszta:

Remélem én is,hogy ez a mi hónapunk lesz és mindenkié,
akinek eddig nem jött össze. :)

Betty,Ági,Little:

Nektek mennek a drukkok.++++++

Kép

Kép
.jandi
 
 


Sziasztok!


Jó reggelt! Képzeljétek! A párom azzal ébresztett, hogy megyünk vásárolni, mert holnap reggel elutazunk egy kicsit pihenni. :lol: :lol: :lol: Annyira örülök most ennek, és nagyon meglepődtem, mert mindent a hátammögött intézet, jó kis meglepi lett! Úgyhogy valószínűleg már ma se nagyon leszek, mert most megyünk vásárolni, utána meg készülődök. Meg még a házat is rendbe rakom egy kicsit,mert jobban szeretek tiszta rendezett házba hazajönni. Hétfő délelőtt jövünk haza, de aztán még elugrunk, hogy Bence legalább a mamákat meglocsolja, hogy el ne hervadjanak. Szóval már csak kedden jövök, a pozitív tesztemmel!!!! :wink:
Én már így előre is kívánok Nektek KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET!!!!
Kép

Legyetek jók, és vigyázzatok magatokra!
Vendég
 


Sziasztok!

Szia Ildi! Jaj,de jó neked! Jó pihenést kívánok,érezzétek jól magatokat!Aztán várjuk tényleg azt a pozitív tesztet!Ahogy tudsz majd,jelentkezz!Addig is drukk! És nektek is nagyon kellemes húsvéti ünnepeket!!!
Kép

Mi is épp vásárolni megyünk,igaz,mi csak kirándulunk ma meg holnap.Illetve holnap úgynéz ki,hogy a KInder-kiállításra megyünk.Beni nagy vágya.
Vendég
 


Jó reggelt,

Már megint alig tudtalak benneteket végigolvasni, annyit írtatok.
Tegnap szabin voltam, bár ne lettem volna.

Little,

Jó vásárlást mára. :P :P

Betsy,

Szupi ötlet volt a fénykép. Nagyon jó lett a táblázat. :P :P
Mindjárt tesztelsz. :P :P :P :P :P :P

Ha nem bánjátok, panaszkodom egy kicsit. Tegnap volt egy balesetem, a gyerekek is bent ültek. Csúszott az út, az előttem levő terepjáró hirtelen ráfékezett, erre én is, de a vizes úton tovább csúszott az autó. és bele a másikba. Azt hittem szörnyet halok. Feltolta az egész elejét, motorháztető, lámpák, lökhárító, meg még amit nem látunk. Ugy néz ki, hogy motorikusan nem sérült, mert hazavezettem, de ez majd csak holnap reggel derül ki, mert akkor viszem a szervízbe. Még jó hogy van cascom. Annyira megijedtem, hogy elkezdtem sírni, a gyerekek is sírtak. Azt hiszem örök nyomott hagyott bennünk. Utána nem mertem beülni a kocsiba, dehát haza kellett vezetnem. Veszek egy biciklit. Ráadásul éjszaka újra átéltem az egészet, mert a balesetről álmodtam. Nagyon szarul vagyok, főleg lelkileg. Akár meg is ölhettem volna a gyerekeimet, pedig nem is mentem gyorsan.

Annyi jó hír van, hogy tegnap este voltam nődokinál, megcsinálta a rákszűrlst, 2 hét múlva lesz eredmény. Azt mondta, hogy nagyon szép a méhszájam, semmiféle váladék, vagy elváltozás nem látható.
Mondtam neki viccesen, hogy aztán negatív cytológiát vegyen ám le.
Megmutattam neki a múlt havi cikk-cakkos hőgörbémet, azt mondta az nem jó, mert azt jelenti, hogy akkor nincs pé. De megnyugtatott, mert azt mondta, hogy ahogy az ember halad előre a korban nem minden hónapban van pé. A mostanira azt mondta eddig jól néz ki, és most volt pé-em.
Dobok egy görbét. Bocsi hogy ilyen hosszúra sikeredtem, de , ki kellett magamból adni.

Kép
Ja még annyi, hogy tegnap a dokinál láttam egy tündéri 3 hónapos kislányt. Gyönyörű szép baba volt, és egyfolytában cuppogot. Legszívesebben odamentem volna és megpuszilgattam volna.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy! DE jó, hogy nem lett bajotok! Én is biztosan sírvafakadtam volna, meg remegett volna kezem-lábam.
Azért próbálj meg megnyugodni!!! Szerencsére az autó kijavítható, ti meg épp bőrrel megúsztátok.

Képzeljétek én meg nyertem a Milupával egy 4000 Ft-os cspmagot, volt benne tejpép, tápszer, tea, gyümölcspürék meg előke. Tökre örültem neki. Ja meg azt a Panadolos kérdőívet is kitöltöttem 1 hónapja kb. és azt a játékot is megküldték már.

Kriszta! Túl élted a fogorvost?

Szép Napot Mindenkinek!!!
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek!

Nemrég jöttünk haza a doki nénitől, Petinek beadattuk a bárányhimlő elleni oltást, ugyanis az unokatesója bárányhimlős lett, és sokat játszottak együtt tegnapelőtt, így ha el is kapta, az oltás enyhíti, ha meg nem, akkor meg legalább nem lesz bárányhimlős.


Judy!


Szerencse, hogy nem történt bajotok! Nagy lelkierő kellett ahhoz, hogy utána haza tudd vezetni az autót, lehet, nekem nem ment volna! Viszont örülök, hogy a doki mindent rendben talált, és a cytológia is negatív lesz, aztán lesz hamarosan egy gyönyörű kislányotok, akit egész nap puszilgathatsz! ;)


Krisztinka!


Szerencsés vagy nagyon! Gartula! Mi még soha nem nyertünk semmit :(


Little!

Kellemes időtöltést Nektek, jó kikapcsolódást, és várjuk a pozitív tesztet!


Kriszta!


Várjuk holnap a katonák eredményét!


Ági!


Mi újság Veletek? Remélem, hétfőn Te is pozitív teszttel jösz!
Vendég
 


Sziasztok!
judy!
Szörnyű,amit írtál!De a lényeg,hogy mindannyian épségbenben vagytok!Elhiszem,hogy borzasztó volt,azt hiszem én ott kaptam volna infarktust,olyan kis mimóza vagyok.Ugy hogy te egy hős hozzám képest!
Druszám,Krisztinka!
Jó téged is látni!
Túléltem!Ráadásul szuri nélkül tömte be.Ez nálam nagy szó.Még mennem kell két hét múlva,de aztán vége.

Nálunk most családi balhé van(anyuval),ezt kell majd vhogy megoldanom,mert kissé kivagyok.Az előbb már jól kibőgtem magam.
Vendég
 


Jaj,Betty!
Most látom,hogy te is írtál!Csak kapkodok itt!
Beni 5 évesen volt bárányhimlős,mi örültünk neki,hogy túlvan rajta.Az egész lement 5 nap alatt,nem is nagyon viszketett,de láttátok volna,hogy nézett ki!A kis arca,mellkasa csupa pötty! Brrr!

Olyan Panadolos figurát mi is kaptunk 2-t.Egyet a mi címünkre kértem,egyet anyuékhoz.Most van egy rozmár és egy egérke.Bence azt mondta,egyik a tesónak lesz,a másik meg neki kabala.
Amúgy én sem szoktam nyerni semmit,ezen kívűl egy könyvet nyertem idén csak.Pedig vagy 30-40 játékban résztvettem.
Vendég
 


Kriszta,

Hősnek nem érzem magam, csak egy balféknek, aki még vezetni sem tud.
Bármennyire is nem akartam visszaülni, vissza kellett hiszen szegény gyerekeimet haza kellett vinnem megnyugtatni. Úgy sajnáltam őket.
Remélem minden ok a kiskatonákkal. :P :P

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Betty! Jól látom benevezted te is Petit a mindmegettére???

Kriszta! Mi malacot kaptunk, olyan rózsaszín.
Izgulunk ám apáért! Várjuk az eredményeket!!!
Vendég
 


Krisztinka!

Igen :oops: Bár esély nem nagyon van, azt sem tudom, meddig tart a verseny, és már úgy látom utolérhetlenek a 2ezer valahanyas szavazatúak, na mindegy.
Vendég
 


Olyan aranyosak vagytok!! :D :D :D
Köszönöm szépen! Holnap okosabbak leszünk!
Most megyek anyuékhoz,mert nagyon csúnyán beszélt velem anyu.Muszáj tisztázni,hogy most mi a baja.
Délután viszem edzésre Benit,de utána jövök!
Kép
Vendég
 


Itt vagyok!
Telefonon annyit megtudtunk,hogy 20 milliós lett,szóval tökéletes,és 80 %-a jól mozgó,élő.Apa szuper!
A többit holnap személyesen tudjuk meg,csak a párom addig nyúzta őket,hogy mondjanak vmit,hogy ennyit elárultak.Már tényleg aludni nem tudtam,olyan ideges voltam.
Most boldog vagyok és megkönnyebbült!
Vendég
 


Kriszta,

Gratulálok apa eredményéhez, hamarosan nézegetheted a babás dolgokat, hogy melyiket vedd meg. :P :P :P

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Köszönöm szépen! :)
Nézegetem én már így is! De persze ha már lenne kinek...
De majd most! :wink:
Vendég
 


Kriszta!

Akkor nagyon esélyes most a dolog.. ;)
Vendég
 


Sziasztok!

Lányok!
Elköszönök tőletek egy időre,sőt lehet,hogy végleg.Elegem lett.Úgy néz ki bejött az,amitől óvtak sokan.Rámegy a kapcsolatunk erre a babaprojektre.
Párom ma egész este veszekszik velem,hogy minek már testvér Bencének,hisz idén már a 9-et tölti,meg már tényleg elég volt ebből a sok orvoshoz járásból,menjek már dolgozni,nem szed be semmi több gyógyszert,stb,stb.
Fejemhez lett vágva,hogy én vagyok közel 6 éve a selejtes,mástól már rég lehetne gyereke.
Órák óta bőgök,totálisan kikészültem.Eddig ennek nyomát sem láttam,bár lehet,csak mert nem akartam észrevenni.

Jó volt Veletek! Mindent köszönök NEKTEK!

Mindenkinek mielőbbi zebrás tesztet kívánok!

Puszi! Vigyázzatok magatokra!

Kép
Vendég
 


Kriszta!

Sajnálom nagyon. Biztos, megenyhül a párod. Nem szép dolgokat vágott a fejedhez, de gondolj arra, hogy 6 évig mindig melletted volt, lehet már sok neki is. Lehet egy kis szünet Neked is jót tenne, és akkor jönne a babó, amikor egyáltalán nem is számítotok rá!

Remélem, még azért hallok Rólad, ha nem is itt, de majd máshol :)

Minden jót kívánok a továbbiakban, és kívánom, hogy teljesüljenek a közös vágyaitok!
Vendég
 


Sziasztok

Délután írtam, de elszállt utána meg be sem jött az oldal. :?

Kriszta
A férfiak általában sokkal nehezebben emésztik meg a sikertelenséget és a kötöttségeket (szeretkezés peteérés körül, gyógyszerszedés stb....)
Ők ha mondjuk rossz a spermakép nem bírnk odaállni a haverjukhoz, hogy figyelj már képzeld...... , még mi nők, akik nagyobb empátiával rendelkezünk, sokkal jobban meg tudjuk ezt egymással osztani.
Én azt tanácsolom neked, hogy te továbbra is figyelj oda, de neki hagyj gy kis szünetet. Ha egy kicsit átgondolja és látja, hogy nem erőlteted, ő maga fogja ajánlani az újboli próbálkozást. Ne hagyj itt minket.

Little
De jó neked!!!!! Jó pihenést és ez szuper ötlet volt a férjedtől!!!!

Fix
Jelek vannak és bízok is, de sokszor érzem azt, hogy biztos csak bebeszélem magamnak. Na majd kiderül.

Judy
Nem semmi ez a baleset. Biztosan nagyon rossz lehetett. Én sem szeretek esőben vezetni, de nekem is mindig úgy jön össze, hogy amikor halaszthatatlan dolgom van, akkor tuti esik az eső.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!!

Kriszta! Nagyon sajnálom!!! Megértelek. Már kétszer én is kaptam fejmosást apától, hogy ezen jár az eszem és sokszor úgy érzi, hogy a baba miatt szexelünk és a hónap végén ő is kudarcnak éli meg, hogy nem sikerült és ez nem tezs jót a kapcsolatunknak.
Ezek szerint minden férfi így gondolkozik??? :?
Remélem azért egy kicsit lehiggadtok és akkor majd meglátod sikerülni fog!
Szívből kívánom, hogy mielőbb sikerüljön.
Az öcsém és én köztem is 9 év van.


Mindenkinek Nagyon Kellemes Húsvétot!!!

Kép
Vendég
 


Én is mindenkinek nagyon kellemes húsvétot kívánok!



Minden babára vágyónak ilyen édes gyerkőcöket kívánok! Aki kislányt szeretne, annak ilyen édes angyalkát, aki kisfiút, annak pedig egy hasonló tökibogyót :)


Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Most a húsvéti nyúllal indul a második baba projekt. Beférek a csapatba?
Van olyan, aki még, ha nagyon kicsit is de szoptat? Nekem azért van egy hangyányi parám emiatt, így csak lazán lendülünk, hiszen van még időnk. :lol:

tjuca
 
 


Szia Juca! Üdv közöttünk!!!
GYere nyugodtan és mihamarabbi babásodást Neked!

Kép

Írj magadról többet, hány éves vagy, mióta próbálkozok meg ilyenek, szedsz-e valamit, hőmérőzöl...stb A táblánkba is bekerülhetsz!! :lol: :lol:

Mi is akkor kezdtük a projektet mikor Manóm 9 hónapos volt, de sajna még semmi!

Puszi mindenkinek, megyek csinálom a raffaellót. Meg takarítanom is kéne, hogy tiszta lakásba jöjjünk vissza.
Vendég
 


Sziasztok!

Bmkriszta: sajnálom,de remélem visszatérsz még közénk.

Tjuca: Milán is még szopizik,bár már nem olyan sokat.

Neked beállt már a ciklusod rendesen?

Kellemes ünnepeket mindenkinek!

Andi

Kép

Kép
.jandi
 
 


Sziasztok!

Most sajnos nincs időm írni, de ígérem...
Mint látjátok az üzeneteim számából régi motoros vagyok. :twisted: Egy lányunk van, Kinga, most szeretnénk egy másikat, és ha kitart a lendület, akkor harmadikat is.
Bővebben a blogban szoktam zagyválni.
Az ünnepek után ígérem jelentkezek.

Addig is nagyon boldog húsvétot mindenkinek!
Kép

tjuca
 
 


Sziasztok!


Hát nekem ez a fránya nyuszi piros tojás helyett piros mensit hozott! :evil: Utálom a húsvéti nyuszit! :lol:
Azt hittem, hogy jobban le fog törni a dolog, de a páromnak köszönhetően egész jó kedvem van! Azt mondta, hogy ő sejtette vagyis inkább tartott attól, hogy meg fog jönni, és ezért is tervezte meg ezt a kis kirándulást, hogy talán így nem leszek annyira letörve! És igaza lett! Imádom!
De ma reggel mondtam neki, hogy úgy készüljön, hogy most irányított szex lesz! Amikor én mondom, akkor nincs mese szexelni kell! Nevetet, és megkérdezte, hogy "eddig nem így volt" . :lol:

A kirándulás nagyon jól sikerült. Imádom ezeket a családi kirándulásokat, amikor az ember nem foglalkozik a hétköznapok gondjaival, és csak a családjáért él!
Vendég
 


Juca! Üdv itt nálunk! Remélem hamar sikerül a kistesó! :lol:

Kriszta! Nem is tudom, hogy mit mondjak neked! Nagyon sajnálom, de talán tényleg egy kicsit besokalt már a párod! Valószínűleg a kiskatona eredményére várva nagyon feszült volt, és ezt valahol ki kellett adnia! Azért én azt mondom, hogy ne add fel! Nyugodj meg, nem vagy hibás abban, hogy éveken át nem jött össze még a baba! Kicsit próbálj másra figyelni, és meglátod, amikor már nem is számítasz rá ott lesz az a baba! :wink: Én nagyon drukkolok!
És ne hagyj itt minket!!!!! Gyere és írj, ami bánt, ami foglalkoztat, mert sokszor az idegeneknek sokkal könnyebb kitárni a szívünket, mint az ismerősöknek. Itt nem csak babákról, meg peteérésekről lehet beszélgetni!
ÍRJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Little!

:( :? :( :? De ebben a hónapban már kötelező pocakot növeszteni ;) Visszajött a meghívó, amit küldtem a wiw-ről. Nincs másik mail címed, ahova elküldhetném?


Ági!

Mi újság? Teszteltél? Eredmény? :lol:


Juca!

Üdv köztünk! Ha tudsz, gyere! :)


Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi a köszöntést. Látom Kinga egyedüli lány itt a klubban :-) bár ő meg elég fiús, azaz a félénkebb fiúkat elrémiszti a rámenősségével. :wink:

Nekem eddig még csak kétszer volt meg, a lányom hat hónapig csak anyatejen élt, így gondolom kellett egy kis észheztérés. Azért kérdeztem, hogy szoptat-e még valaki, mert úgy félek, hogy ilyenkor nagyobb a vetélés kockázata. Volt Kinga előtt egy elhalt terhességem, ezért parrantok egy kicsit.
Szeretnénk tesót, mert dolgoznak a hormonok, de az sem baj, ha a nyarat még a rókacsalád nélkül töltöm, ugyanis előző pocakkorban 20. hétig masszívan hánytam, és a harmincadiktól a végéig szintén bár kisebb elánnal.

A táblába keresek majd képet és elküldöm. 28 vagyok és Gravidát eszek, ha nem felejtem el. Most nem jut eszembe semmi más. Megyek rendet teszek, mert végigsepert egy alapos tájfun. :twisted:

tjuca
 
 


Sziasztok csak egy gyors bekukk majd visszaolvasok.
Csináltam tesztet, de selejtes volt, mert még a kontrolablakban sem volt semmi.
Ma veszek újabbat és reggel megcsinálom.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ági!
Ezt a pechet! Akkor ha ma nem volt egy csík se, holnap kötelező a két csík! :wink: Mennek a drukkok :) :lol: :) :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Ági! Remélhetőleg holnap tényleg 2 csík lesz ott!

Képzeljétek, nekünk még ebben a hónapban nem sikerült védekezni, pedig védekezős hónapot tervezünk, de hát még csak a 11. napon vagyok. És a 18. -on volt a pé-m a múltkor.
Egyébként most kicsit írigy vagyok, mert a hétvégén megszületett a sógornőm kislánya és ők a állítólag a 2. próbálkozásra sikerrel jártak , ja és a 4. baba.
És ha nekünk is sikerült volna a projekt szeptemberben, akkor májusban már én is szülhetnék. Erre én csak a maratoni ciklusokat produkálom. Igaz a múlt hónapban csak 32 naposvolt, ami nálam jónak számít.
Vendég
 


Sziasztok!

Megcsináltam a teszet..
Vendég
 


Itt az eredmény:


Kép tündérkénk :)
Vendég
 


Sziasztok!

Betty!

Gratulálok hozzá! :D :D :D

[/img]

Kép

Kép
.jandi
 
 


Köszi Andi :lol:
Vendég
 


Szia Betsy!

Én is gratulálok!
Kíváncsi vagyok mennyivel másabb egy tesó, mint az első baba. Nagyon könnyű, és szép várandósságot kívánok!

tjuca
 
 


Köszi Juca!

Na, erre én is kíváncsi vagyok! Biztos teljesen más személyiségek lesznek! Remélem, a terhesség is más lesz, mert ahogy Te is, úgy én is Petivel a 8.héttől a 6.hónapig hánytam :( Ezek szerint lányos kismamáknál is előfordul ez.
Vendég
 


Betsy,

Már egy fél órája csak a teszted nézegetem. Nem tudok betellni vele. Nekem is küldhetnél egy ilyet a köv ciklusban. :P :P :P :P

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!

Én benne vagyok! :lol: Lányos napokat kiszámoljam? Mi csak akkor próbálkoztunk!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: