Új privát üzeneted érkezett!

ATHIZ!TUDOM HOGY NEM LEBESZÉLNI AKARSZ,CSAK NAGYON NEHÉZ DÖNTÉS EZ.A KÚPOT NEM ISMEREM,NEM KELLETT MÉG SOSEM,6 ÉVIG SZEDTEM FOGIGÁTLÓT,SOSEM VOLT SEMMI PRÓBLÉMÁM.DE AZÉRT KÖSZIKE,MÉG ÁTGONDOLOM.
breni
 
 


Sziasztok.......szerintem a Gynevac nem fog ártani senkinek sem.....remélem sok kis babócához fog segíteni minket itt. :)))

Lányok jövő héten nőgyógy, mert csak egy napig volt meg a mensim....és már két héten belül másodszorra görcsöl be éjszaka a jobb vádlim, mint állat.....nekem mindig rendszeres a mensim, most is napra pontosan jött meg....de nagyon keveslem....mert azért három-öt napig megszokott lenni.....remélem nem lesz semmi baj! :(
elizabeth25
 
 


Na megjött a kontra vélemény!?
Az ismerős nőgyógyász, akiről írtam, nem hisz benne, sőt semmiféle homeopátiás cuccban sem, és a doktornőt sem kedveli túlságosan ...
Ezzel együtt szerintem nekünk, akik beadatják, használni fog, és babások lehetünk nemsokára :)
sonjus
 
 

 
 

Sonjus, remélem igazad lesz! :)
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

A Gynevac kúra kezdete óta megváltozott a folyásom is kicsit és a mnestruációm teljesen másképp zajlott, mint szokott. A barátnőmnek is hasonló tünetei vannak. ezek szerint ez a normális?

zsó
zsofian
 
 


Úgy tűnik,mert itt már egy páran ezt jeleztük,nekem is kevesebb volt mint szokott,ja és elég normális időpontra jött meg.
breni
 
 


Zsofian, neked miben volt más a mensid?
elizabeth25
 
 


Sziasztok,
Zsofian,
érdekes, hogy pont mondod, hogy más a folyásod, én tegnap kaptam a 3. szurit, de már a második után feltűnt, hogy sárgább mint szokott - és ez szerintem nem pont jó irány.....
Neked és a barátnődnek mi változott?
Ja és kicsít csípett is (mármint a folyás-bocs), ez se túl jó. :?

Breni,
azt hogy mikor jön meg biztosan nem befolyásolja a Gynevac, hiszen nem hormon!

P.
plussz
 
 


Egyébként szerintem a mensis ciklust tényleg nem befolyásolja az injekció, mivel nem hormontartalmú, és csak azok a készítmények befolyásolják!
Én lehet, hogy szombat reggel tesztelek egyet, bár úgy is negatív lesz! :(
elizabeth25
 
 


Elizabeth, remélem, hogy holnap + lesz a teszted!

Szóval csajszik, én ma kaptam meg az 5. és egyben egyenlőre utsó szurit is. És azon gondolkozom, hogy biztosan beadta-e az asszisztensnő, mert amikor megszúrta, és még utána is éreztem kb. 2 percig, de azóta még a helyét sem látom. Hová tűnt? Fájni sem fáj, úgyhogy krimibe illő! Jöhetnek a híres nyomozók; hová tűnt a szuri helye, ezt kell megfejteniük! :lol: :lol:
Vendég
 


Athiz, mégsem vettem tesztet! Úgysem lenne értelme, úgy is negatív lesz! :( De jó neked, te már túl vagyok az 5. szurin!!!!!
Én még csak kedden megyek a 4.re.
elizabeth25
 
 


Eliza, szerintem nem szabad így gondolkodni! Pozitívan állj hozzá légyszi, hátha akkor a teszted is az lesz! :wink:
Vendég
 


Sziasztok lányok.

28-29 naposak a ciklusaim és ebben a hónapban csak a 12-31.ik napokon voltunk együtt....a lényeg, hogy 27.én meg is jött a mensim, ahogy vártam, tök pontos volt, csak éppenséggel durván egy napig tartott...véreztem, de közel sem úgy, ahogy szoktam. Ez egy hete volt. Most pénteken reggel óta felkelésnél émelygek, mint állat, napközben is, ezért tegnap a párommal elmentünk és vettünk egy Medi-Lab tesztet, amit délben meg is csináltam. Igen ám, csak kicsit elcsesztem, mert 5-10 percig kellett a vizeletbe tartani a tesztcsíkot, én meg nem tudtam és 10 mp után kivettem. A lényeg, hogy lett egy erőss kontroll csíkom, és a másik helyén is lett egy csík...igaz az hajszálvékony, nem olyan vastagságú, mint a másik, és nem is olyan erőss....fényen látszik csak, de ott van. Egyszerűen nem merek örülni, mert féle, hogy csalódok. A hőmet soha nem mértem, mert nekem nem egy olyan ismerősöm van, akinek nem ment 37 fölé a hője és babás volt...Bocsi, ha kicsit hosszú voltam, de gondoltam leírom, mert kiváncsi vagyok a véleményetekre! Kedden negyedik szuri! :)
elizabeth25
 
 


elizabeth25!
Én alig várom, hogy végre itt közöttünk valaki a szurik beadása után vagy közben legyen terhes! Bár én új vagyok és lehet, hogy volt már itt erre példa, de én eddig csak a ..."egyik ismerősőmnek is így sikerült" sztorikat olvastam. Az lenne a tuti, ha úgy lenne itt sikeres valaki, hogy korábban leírta az előzetes küzdelmét és a szurik után beszámolhatna a sikeréről.
Én nagyon szorítok! :D

...holnap én is fölíratom és hajrááá! :)
tapedli
 
 


Sziasztok!!

Eli!!

Drukkkolok++++++++++++++++!!

Azt akarom kérdezni hogy a Lactobacillus kúpot lehet recept nélkül is kapni??
A babát szeretnékbe tettem fel pár fotot a keresztlányomrol ha vkit érdekel :D !!

Sziasztok!!
Vendég
 


elizabeth
nekem a lombikomnál volt halvány csik és igaz volt,tényleg ott volt a baba,csak a végén nem maradt ott.szóval reménykedj,és csinálj majd még egy tesztet.
ma én is csináltam mert a 36.napomon vagyok és nekem 32-33 szokott megjönni,a hőm is fennt van,37 fok de a tesztem negativ :(
most kezdhetek majd aggódni hogy akkor most 40 napos ciklusaim lesznek??? :shock:

ez nem ideális a babagyártáshoz.
szóval ha nem jön meg keddig megyek dokihoz.
valakinek volt késése a gynevactól?erre is gondoltam
na sziasztok

bibar
 
 


Köszi lányok, és drukkoljatok! Szerintem kedden reggel új teszt, remélem nem lesz -. Ha igen, hát hajrázunk tovább! :)
elizabeth25
 
 


Elizabeth!
Lélegzetvisszafolytva olvastam amit írtál!
Szerintem a halvány vonal is vonal!
Tényleg jó lenne, ha valakinek a szuritól összejönne, vagy legalább is tudjunk hinni benne, hogy attól :)
Mi csüt. vagy pénteken megyünk a 2-ra!

Athiz!
Én is aggódtam mikor beadták, mert nem éreztem semmit, gondoltam nem adták elég mélyre vagy ilyesmi, de a helye legalább látszott, másnapra éreztem kicsit. A párom már a beadástól érezte és másnap is sántikált :(
De ő egy hős :) hogy vállalta velem ezt a szurizást, én meg ápolgattam a popsiját :)
sonjus
 
 


bocsi :oops: egy kis helyesírási bibi
lélegzetvisszafojtva nem ly :oops:
sonjus
 
 


Sonjus én holnap megyek a 4.re-
Sajnos én nem hiszek benne, hogy sikerült....bár a táskámba a teszt és azzal megyek ma a gyógyszertárba, kiváncsi vagyok a gyógyszerés néni :) véleményére. Meg persze veszek egy másikat is!

Veletek mizújság?

Puszi
elizabeth25
 
 


Elizabeth!
Tessék hinni :)
Gondolom korábban is csináltál tesztet és nem látszott semmit!?
Most? Most azért van ott valami!!!!!!!

Velünk minden ok, megyünk szurira és bízunk.
Gondoltuk a Jónás módszert is kipróbáljuk, így az utolsó mensis napon együtt voltunk, de ezügyben azért vannak kétségeim, hogy valóban lenne esély. Azt hallottam, hogy egybe kellene esnie a Jónás napnak a félidővel, de akkor meg minek a naptár? A félidőt én is tudom mikor van!
No sebaj, azért próba cseresznye!
sonjus
 
 


Sonjus, hát már vagy 40 et :) A tesztgyártók meggazdagodhattak volna belőllem. :( Tényleg nem volt ott idáig semmi, egyiken sem! DE nem élem bele magamat!

A JÓnás módszert nem nagyon ismerem, csak hallottam róla! Ti mióta is próbálkoztok?
elizabeth25
 
 


Ez a 18. hónap lesz már
sonjus
 
 


Sonjus, ha nekünk most nem sikerült, akkor a 15.et kezdtjük szeptemberbe, vagyis kezdtük. :(
elizabeth25
 
 


Ne legyél ilyen :( !
Nem jöhet össze minden elsőre, na jó, 14-re :) nálunk a 17-re, de majd most!
Vannak dolgok, amikért igenis meg kell küzdeni!
Ez a babadolog is ilyen, küzdünk, és nyerünk :) !!!!!!!!
Tarts ki, bár tudom nem szeretnéd beleélni magad, de én tudom, hogy titkon ott belül reménykedsz piszkosul és én is drukkolok, hogy az a 2 csík komoly legyen!!!!
Na látod, már ketten vagyunk :)
sonjus
 
 


SZIASZTOK!

NA ÚGY DÖNTÖTTEM ÉN ÉS AZ A DOKIM HOGY NEM KEZDEM EL SZEDNI A FOGAMZÁSGÁTLÓT,HANEM ELKÜLDÖTT HORMONVIZSGÁLATRA,AMÚGY IS MENNI AKARTAM,MERT LASSAN LEJÁR AZ 1 ÉVES PRÓBÁLKOZÁSUNK.
MA MEGKAPTAM AZ UTOLSÓ SZURIT.:))))))

ELIZA!DRUKK!!!!!!!!!!!!!!!!!!
breni
 
 


Sziasztok!
Bocs, hogy csak most válaszolok.
Elizabeth: 4 napig csak a mnimális barna folyás azután 2 napig erős, de nem piros vérzés, maójd szintén 4 napig barnás.

plussz: nekem s ugyanígy történt, sárgásabb lett a folyásom. de a mnestruációm óta ez jelentősen javult, és szerdán kapom az utolsó szurit.
Tényleg jó lenne már pozitív reakciókat olvasni.
25 körül lesz az első lombikom és nagyon szeretném, ha eredményes lenne......
de mi van, ha addigra elmúlik már a hatás?

Zsófia
zsofian
 
 


Zsofian!

A weblapon (www.gynevac.hu) azt írják legalább fél de eltarthat egy évig is a hatása, emiatt ne aggódj :)
tapedli
 
 


- lett a tesztem, most csináltam meg! :( Szerintem egy darabig most nem fogok jönni, neharagudjatok!
elizabeth25
 
 


Eli!!!!!

Neeeeeeeeeeeeeee már :cry: :cry: !!

irtam privit!
Vendég
 


Annyita gondolkodtam,hogy írja-e???

Eli,komolyan mondom nem tudom miért csinálod ezt???!!!Ugyan azt játszod mint hónapokkal ezelőtt!!!

A babaproject előtt álloknál is felismertek,és nagyon szarul esett egy-két embernek....Oda nem írod meg,hogy nem vagy terhes??De szerintem Ők ezt nagyon jól tudták.

MÉgegyszer bocsi a betolakodásért!!!
csanita
 
 



Sziasztok!
Túl vagyok a Gynevac kúrán, múlt7 csüt. kaptam az utolsót. Most pedig türelmesen várok a csodára...
Akár velem,akár más topictárssal történik meg nagyon örülni fogok! Tényleg szupi lenne, ha v.ki közülünk a szuri hatására bezebrásodna! Lenne friss "élő" példa!

moni
 
 


Moni!Én is túl vagyok a kúrán,tegnap kaptam az utolsót.
Hát kiváncsi vagyok,én megyek hormonvizsgálatra.Te voltál már?Ha igen,elmondod hogy működik?
breni
 
 


Sziasztok!
Egy pár napig nagyon el voltam foglalva és egész izgalmas volt visszaolvasni.

Eliza :cry:

Én is túl vagyok a Gynevac kúrán, tegnap kaptam meg az utolsó szurit. Nem bánom, mert utána elég gyakran fájt a helye. (Most kivételesen nem, úgyhogy akinek az 5. van még hátra, az megnyugodhat.)
Hát eddig én is csak az egyik ismerősöm ettől lett terhes sztorikat hallottam, tényleg jó lenne, ha valaki itt a topicban babásodna be. A sógörnőm is kapott Gynevacot és 5 év után a 3. szurit követően terhes lett, de szerintem nem attól, mert még be sem fejeződött a kúra, meg hát annyi mindent kipróbáltak előtte is, hogy nem lehet tudni mi segített.

Kép
Kép
tiza
 
 


Juhúújj! Visszajött a házidokim szabiról! Felírta, kiváltottam és ma este megkapjuk az elsőt! :D
Nagyon várom fáj-e majd, de a párom méginkább! Remegnek a térdecskéi :D :D
tapedli
 
 


Sziasztok lányok!

Na túl vagyok a 4.en...mikor beadták a szokásos volt, de nem volt rossz, utána csípett egy kicsit, de nem volt vészes.....már megsem kottyan lassan. :)

A barátnőm ajánlott egy nőgyógyászt, nő...és állítólag nagyon aranyos, a Nyírőben dolgozik, ahol a meddőségi központnak nagyon jó híre van. Két hét múlva keddre (19-.re) kaptam időpontot este 6-ra. Barátosnémmel megyünk. A francba, belevágok a kivizsgálásba. Apát addig békénhagyom még nem mondják azt, hogy velem minden ok (de szerintem hormonproblémám lesz :( )! :)
elizabeth25
 
 


Megkaptuk az első szurinkat, de nem fájt :shock: Vagy csak reggelre fog majd? Nagyon picit csípett utána, de azóta semmi...
tapedli
 
 


Tapedli...lehet, hogy nem is fogtok mást érezni. :) Én tegnap kaptam a 4.et és nem volt vészes. :)

Lányok, még mindig nagyon fáj a gyomrom és rosszul vagyok...félek, hogy valami nagy baj van. :( 19.re kaptam időpontot a barátnőm nőgyógyász nőjéhez...ő a Nyírőben dolgozik....és ott nagyon jó a meddőségi központ....most azt is felhívom reggel...mert nincs a kolléganőm és tudok beszélni normálisan...megérdeklődöm ott hogy mennék a dolgok náluk.

Most vagyok a 11 cn.-en , kiváncsian várom, hogy lesz e peteérésem, ha nem lesz...akkor nálam az már jót jelent. :)
elizabeth25
 
 


Ja, bocsi. Látom a dokit már leírtam. :( (csak még kába vagyok igy reggel!)
elizabeth25
 
 


Kedves Mindenki!

Engedjétek meg, hogy csatlakozzak a társalgáshoz.
Én is gyakran visszatérő panaszok miatt érdeklődöm a Gynevac után. Az összes létező antibiotikumot és egyéb gyógyszert kipróbáltam már és soha semmi nem használt. Úgyhogy annak ellenére, hogy rettegek a szuritól :shock: és az idegen dolgoktól erőt vettem magamon és a mai napon megvásároltam.
Persze, semmi sem megy simán, most vettem észre, hogy októberben lejár, tehát ha még ma el is kezdem, akkor is túlfutok a lejárati időn. Egy dokit felhívtam, azt mondta, hogy nem számít, de azért aggódom egy picit. Már eleve aggaszt, hogy olyan ellentétes álláspontot foglalnak az orvosok ezzel kapcsolatban. Ugyanakkor meg bennem van, hogy lehet, hogy ez fog megszabadítani a gyulladástól és gondolhatok végre én is babára.

Minden hasznos információt és bíztatást elfogadok ezzel kapcsolatban :roll:

Üdv.
Copfi
copfi
Budapest
 
 


Copfi!
Az én gyógyszerem is októberben jár le és ráadásul nem is fáj a helye ahová beadták az elsőt... Sajnos én is emiatt aggódom :cry: Nem tudom, de arra gondoltam, hogy talán van valamennyi tűréshatár a lejárati idő tekintetében. Úgy értem, hogy ráírják az októbert, de attól az még jó lehet egy ideig. Mindenesetre ha megtudnál valamit erről megtennéd, h megírod?
Köszi!
tapedli
 
 


Egy nőgyógyászt már sikerült meginterjúvolnom, Ő azt mondta, hogy egy éves ráhagyással állapítják meg ezeket a lejárati időket.
Még érdeklődöm máshol is és ha megkaptam az infókat minenképpen megírom.
copfi
Budapest
 
 


Sziasztok!
Ha megengeditek csatlakoznék hozzátok. Mi a férjemmel már 27. hónapja próbálkozunk, hogy babánk legyen, eddig sajnos eredménytelenül. :(
Én is láttam a tévében azt a bizonyos riportot a gynevacról, utánaolvastam, és megörültem, hogy van ilyen, mert sajnos sokszor vagyok felfázva, vagy éppen petefészek gyulladásaim...stb. Gondoltam megpróbáljuk ezt is, hátha éppen ez fog segíteni! Mi holnap kapjuk meg a 4. szurit, és nagyon bízom benne, hogy pár hónapon belül "érzékelem" a hatását.
Mindenkinek szorítok!
Üdv.
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Nemone, hát akkor ti is már több mint két éve...dokinál még nem voltatok? Egyébként a környezetemben akinek bizonyos folyásai (nem jók) , vagy gyulladásai voltak, vagy teljesen megszűntek, vagy nagyon minimálisra tehetők. Úgyhogy szerintem ártani nem árt...! Szerintem biztos, hogy jótékony hatással lesz rád. :)

Copfi, igen, egy éve ráhagyás van a lejárati idő után....mondjuk nekem azért volt szerencsém, mert én jövő hét kedden kapom az utolsót....de gondoltam, hogy még íratok fel...az meg már igen csak belecsúszik október elejébe. Nem baj

Most beszéltem a párommal, hogy megyünk a Nyírőbe, de végül is neki csak a vérvételre kell majd bejönnie, meg mikor meglesznek az eredmények akkor az értékelésre, kb. másfél hónap múlva. Mondta, hogy úgy is vérét szívom, úgyhogy kibirja! :lol:

Hogy vagytok, hogy telik a napotok?

UI: Kiváncsi leszek, hogy lesz e peteérésem, mert ma vagyok a 11 cn-en, és 28-29 napos a ciklusom és még semmi jele sincs. Általában a 10-14 (15) nap között van a Billings-módszerrel nézhető dolgom...ha most nem leszek, akkor örülni fogok, mert az már jót jelentene! :) (még mindig bízok, de minek?

:roll:
elizabeth25
 
 


Elizabeth, köszönöm a megerősítést.
Azt hiszem belevágok. Egy pár nap nem számíthat. :roll:
copfi
Budapest
 
 


Elizabeth25
Voltunk orvosnál, aki eleve megvárta a 1,5 évet utána kezdett el vizsgálni (pedig már elmúltam 30 éves), de a hormonvizsgálaton, és a petevezeték átjárhatósági vizsgálaton kívül semmit nem csinált. A műtét után pedig közölte, hogy akkor próbálkozzunk tovább. Azóta (január) nem is voltam nála. Amúgy elvileg mindkettőnkkel minden rendben van, ezért is bízom annyira ebben a vakcinában.
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Copfi, szerintem nyugodtan! :lol:
elizabeth25
 
 


Aztán majd beszámolok a tapasztalataimról. :wink:
copfi
Budapest
 
 


nemone!
A férjed el sem küldték sejtszámlálásra? :shock: Ez nagyon fontos, mert mi is másfél évig küzdöttünk, amikor elmentem nőgyogyihoz és rögtön elküldte a párom is vizsgálatokra. Ki is derült, hogy ott a bibi...
tapedli
 
 


Tapedli és nektek mi történt azután?
elizabeth25
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: