Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Napsugár akkor a párodnak mennyi clostyt írt fel a doki?

Macis ezek szerint voltatok a kaáliban?
Ennyit mondtak, hogy próbálkozzatok még egy kicsit?!?!
A spermaképedet, az előzőt nem fogadták el?
Mindenképpet újat akartak?
A párodnál nem néztek semmit?
Meg szabad kérdeznem, hogy mindezt mennyiért?
Csak tudod azért kéerdezgetek ennyit, mert nemsokára mi is megyünk Szegedre.
Ezek szerint nem kellett a beutaló?!

Kép
Kép
beuka
 
 


Macis

ok. Gondoltam. Kép Mivel neked elvileg v gyakorlatilag van katona, értelemszerűen érdemes a spontánra hagyatkozni, aztán ha elfogy a türelem, uccu neki. Voltak már itt mázlisták. Nálam sajnos a sereg létszáma adott, ezzel nem mehetünk a csatába, de a spontán azé jáccik Kép.

Aztán január végén kiderül, az első találka 10k, aztán a nőknek a kötelező ultrahang 3.5k? asszem. szóval lehet spórolni.
lazarus
 
 


Lazarus

Igen,Nekünk is 10 rugo volt,pedig csak annyit mondtak hogy jöjjünk majd vissza,ha nem sikerül.

A kaáli-ban egyébként mindenért fizetni kell,csak maga a lombik megy TB-re.
Pl:az inszem díja 30 ezer plusz a gyógyszerek.
Ezt más klinika TB-re megcsinálja,csak a gyógyszerekért kell fizetni(ami szintén nem kevés)
Szóval Nálunk is indulhat a spórolás

2-3év után spontán??sajnos nem hiszem
Nálam egy kis probléma,a páromnál is egy kis probléma,az már egy jelentős probléma
macis
 
 

 
 

Beuka

Bocsi az előbb nem olvastam vissza

De kellett volna beutaló,de mi nem vittünk
2 spermaeredmény kell,Nekem csak 1 volt,a páromnál csak a meglévő eredményeket nézte
Ez 10 ezer volt
macis
 
 


Macis

Hát, a 2-3 év már gyanús..... ha nem akarjátok az időt húzni, akkor szerintem bele kell vágni.

Úgyérzem, nekünk is mególdodott az idei nyaralás, ami a fedezetet illeti. Nomeg olvasom a másik topikot, hölgyek elég elszántak, pl. 2 ikerfiú után újra lombik... Mi most egy gyerkőcnek is örülnénk, és nem bizti, hogy utána menne még 1* a tortúra, bár ki tudja.
lazarus
 
 


Macis!

Ez elég durva, mármint a 10e.
Szar helyzet, hogy itt mindenért kell fizetni, de mit tegyünk, ha nekünk ez a legközelebbi?
mit jelent az, hogy 2 spermaeredmény?
Mennyi idő kell közte?
Bocs hogy ennyit kérdezek.

Kép
Kép
beuka
 
 


Beuka

Nekünk is ez a legközelebbi hely.
Azt hogy mennyi idő kell közte, azt az urológusotok mondja meg gondolom.
Azért kell kettő eredmény mert elég változó szokott lenni az eredmény.
macis
 
 


Macis
Azért kérdezem, mert nekünk (vagyis a páromnak) van egy szept. 13-i, egy két héttel későbbi, és lesz holnap is egy.
Jővő héten kérek beutalót a Kaáliba, és kíváncsi vagyok, hogy még csináltatnak-e ott is még 1-et.
Tényleg, Ti mikor bejelentkeztetek, mennyivel későbbre kaptatok időpontot?

Kép
Kép
beuka
 
 


" mennyivel későbbre kaptatok időpontot"

jó kérdés. figyelünk.
lazarus
 
 


Sziasztok

Egy hónap volt kb az időpont.

Nem tudom hogy csináltatnak még 1-et,ha a pároddal van a probléma(spermakép)akkor valószínű hogy igen,mert azt mondták csak hivatalos andrológus adhat beutalót,akik még kevesen vannak.
(Urológus szakvizsgázik andrológusnak,és ez nem olyan rég van)
Szegeden van ilyen doki
macis
 
 


Macis! remény mindig van! Nekünk 4 év után sikerült spontán teherbe esnem.
Mármint urulógusból lett andrologus? Mi mindig Szendreihez mentünk, ill. csak a férjem. Én nem kisértem el még sosemKép Nekünk a beutalot is ö adta, nem volt vele gond a Kaáliban.
Fizetni nem igaz hogy mindenért kell, mert ha beutaloval mész, igaz az elsö vizsgálatnak van dija, de a többinek (Uh, vérvételek) már ingyenesek!

Én jövö héten kérek a páromnak beutalót, nagyon izgulok javult-e és mennyit a bogyoktól az eredménye. Nem akarok megint éveket várni egy talán miatt.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen

A kaáliba, hogy lehet beutalóval menni, kitől kell kérni? Mert az UH is sokezer...
lazarus
 
 


Sziasztok

Igen urológus is meg andrologus is.
Levizsgázik az urológus andrológiábol,tegnap kérdeztem pont a dokimat.
Azt mondta hogy csak 12-en vannak még az országban ilyen vizsgával rendelkezők.(Õ is)
Valószínű hogy Õk adthatnak beutalót,persze ha a férfiak részéről van a bibi.
Nekem megnézte a hormoneredményemet azt mondta jó lett.
Ennyi sajnos,mehetünk a párom orvosához.
macis
 
 


Halóhóó!

Febr. 21-re kaptunk időpontott a Kaáliba Kép
Addig meg mindenféle vizsgálat, úgyhogy hajrá!

Jó éjt!

Kép
Kép
beuka
 
 


Lazarus! 2 módon. Vagy a nödoki ad, v. andrológus. Törvény elöirja mikor adhatnak beutalot, azért pl. mert valaki nem esik teherbe de nincs gond, még nem. Akkor 6 inszem kötelezö, de a legtöbb orvos a 3-4. után leigazolja ha kérik hogy megvolt mind a 6. Ha orvosilag olyan tény merül fel, ami kizárja a teherbe esést (steril férfi v. rossz spermakép, elzárodott petevezetök, nekem nagy fokú endometriózis volt pl.) akkor inszem kimarad, egyböl lombikot javasolnak

Beuka! ki lesz a kezelöorvos?

Én tegnap voltam UH, halogattam fél éve, nem mertem elmenni, de elmult az endometriozis!! Mütét nem kell, elvileg velem minden rendben (a petevezetöket feltételezzük nyitottak, ha teherbe tudtam mégis esni). A férjemnek viszont csak sokára lesz vizsgálata (most kizárt az 5 nap szünet, mindent bele vanKép) de nagyon izgulok hogy tényleg segitett-e a homeos szer.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen!
A doktornőhöz megyünk ,mert a nőgyógyászom az Õt ajánlotta (mert neki évfolyamtársa volt).
MA kértem beutalót mindenféle vérvételre. Szerintetek lehet egyszerre vért venni hormonvizsgálatra, illetve hiv, és hepa (B,C) szűrésre?

Karmen: tök jó, hogy nem kell műtétre menni!
Most akkor mindent bele! Ezek szerint az UH pé-st is mutatott!
SZORÍTOK, hogy betaláljatok!!!

Kép
Kép
beuka
 
 


Beuka! szerintem nem, mert a HIV és Hepa ugy tudom csak az ANTSZ-ben végezhetö el, a hormonprofil meg a klinikán. De lehet változott mostanában, majd ird meg mert engem is érinteni fog ugyis nemsokára. A vérvételre mondták hogy a 3. ciklusnapon menj? Mert a Kaáli ezt fogja kérni, nekem volt rengeteg régen de egyik sem volt jo, mert senki sem mondta.Kép
UH most peteérést nem mutatott, mert azt hittem a dokinak nincs UH-ja, ezt hallottam, igy 1 héttel hamarabb mentem. Gondoltam majd ad beutalot és megyek középidöben, igy csak én számolom a peteérést. De nyugodtabb lennék ha meglenne végre a férjem eredménye és látnánk vajmi javulást végre.
Köszi, én is drukkolok mindenkinek!! Remény mindig van!
Ki a nödokid? (monogramm is elég)

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen!

Ma voltam vérvételen, egyszerre levették a HIV, peha-ra, meg a hormonra is. Csak 2 fele fogják továbbküldeni. NEkem annyit mondtak a Kaáliban, hogy a 2.3. napon menjek. Csak ma reggel tudtam elmenni (ma vagyok a 2 napon) gondolom akkor az is jó. Nem azt mondta a csaj konkrétan, hogy a 3. napon menjek.
Egyébként a párom is jött Velem a laborba, de Õ épp ma ment vért adni is, úgyhogy azt tanácsolták neki a laborban, hogy akkor ne szúrassa meg magát 2×, mert a véradáson úgyis megnézik ezeket a dokgokat. Ott levették a vért, és elküldték azt is megvizsgáltatni. Elvileg 2 hét múlva lesz eredmény.
A nődokim Bajai (MT)
Mikor lesz a páronak újabb ereménye?
SZorítok!!!!!!!!
ÉS MINDENKINEK HAJRÁ!!!

Kép
Kép
beuka
 
 


Karmen!
Neked kértek a Kaáliban hüvelyváladék tenyésztést?
Nekem most kell csináltatnon, és nem tudom pontosan, hogy mi az, és a lényeg, hogy mit mutatnak ki vele.
Annyit tudok, hogy kb 6 kórokozót vizsgálnak.
Kivált ez valami további vizsgálatot?

Kép
Kép
beuka
 
 


Beuka! hol volt a vérvétel, a klinikán csinálták? Tök jó, hogy nem kellett 2x szurni!
Párom akkor megy majd el vizsgálatra ha tulleszünk a peteéréses idöszakon és meglesz az 5 nap szünet. Nagyon izgulok miatta már!
Igen, a Kaáli mindenkinek megcsináltatja ezt, ne félj, egy sima kenetet vesznek. Mint a rákszürés.
Nekem korábban is volt, de amikor mentem lombikra már régi volt, ujra kellett

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Lassan mi is megyünk a konzultációra... Kép

a teszteket( ai.., hepa..) , kinek hol, és mennyiért végezték?
lazarus
 
 


Lazarus

Mi kértünk beutalót a körzetitől,és a kórházban elvégezték ingyenesen.Levették a vért, három hét múlva lett eredmény.
macis
 
 


Lazarus! remélem onnan már gyors út lesz nektek is a babához!! Majd számoljatok be mikor, hogyan haladtok a lombikkal!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen!
Köszi az infót! Majd írd ám meg, hogy milyen lett a párod eredmnye! Nagyon drukkolok!

Lazurus!
Nálunk ugyanaz volt a helyzet, mint Maciséknál, csak még nincs meg az eredmény.

Kép
Kép
beuka
 
 


Nos, ma voltunk a Kaáliba, de negatív Kép Kép Kép tapasztalattal lettünk gazadagabbak.

Röviden, tömören.

Előre megbeszélt/kért időpontra érkeztünk, mint mindenki, az időpontok ellenére párok tömege várt már a teremben.

Kb. másfél óra !!!! Kép Kép Kép várakozás után meguntuk, hogy a kutya nem szólt hozzánk, ezért másik orvoshoz kértünk időpontot, a nemtörődöm

---> doktornénitől pediglen elpártoltunk.


Végtelenul "pofátlannak" éreztük, hogy rögzített időpontra megyünk, nem csekély összeg a rövidke konzultáció ( 10.000 ) és annyira nem volt képes, hogy egy óra múlva tájékoztasson mégis mikor kerülünk sorra. Magánrendelőről beszélünk, ahol minden pénz, igaz? !!! Kép

A Tb keretében figyelmesebb volt a nőgyögyászunk.

Egy nap szabadság bánta.

Kivárjuk a következő időpontot.
lazarus
 
 


Lazarus

Megértelek, szerintem teljesen igazatok volt.
Nekünk ilyen gondunk nem volt, de Mi is hasonlóképpen cselekedtünk volna(magamat ismerve).

Mikor lesz a következő időpont?
macis
 
 


Sziasztok!
Néha olvasgatlak Benneteket! Mi a Forgácsba járunk, vagyis még csak egyszer voltunk és csak áradozni tudok róla. 20 percet kellett várnunk, de ki is szóltak, hogy ne haragudjunk, de volt valami bibi és egy kis csúszás van! Egyébként másoktól is hallottam, hogy nem jellemző. A doki és az asszisztens is imádnivaló!
Én nagyon izgultam, de a beszéhógetés folyamán teljesen megnyugodtam. Emberként bánnak velünk, nagyon emberségesek, figyelmesek és pozitívak. Egyszerűen imádnivalóak. Én nem hittem, hogy van ilyen, szóval csak ajánlani tudom mindenkinek. (Persze itt is fizetni kell mindenért, de úgy érzem megéri!)
Szinte hihetetlen, de már alíg várom, hogy újra menjek! Úgy érzed, hogy mindent szeretnének tudni rólad és olyan érzésed van, mintah te lennél az egyetlen "betegük". szóval le a kalappal.Én nagyon meglepődtem és biztos vagyok benne, hogy jó kezekben vagyunk!
Julcsi2
 


Macis.

3 hét.

Sajna ez van, tulajdonképpen az bosszantott fel, hogy direkte időpontra megy az ember, magánintézet, minden fizetős.

Ezért nagy elvárás, hogy több figyelmet kapjunk?
Hogy jobban beosszák az emberekek, kevesebbet stresszeljék?

Nem TB tömegkezelésről van szó, és nem egy foghúzásról.


Bár lehet túzott a reagálás, Én megszoktam a fogorvosomnál is, ha 13 órára oderendel és 13.40-kor még ott ülök, kijön, elmondja mi a gondja, még 20 perc v visszajövök.

Ennyi. nem olyan nagy dolog ez.
lazarus
 
 


Julcsi2

Ugye, hogy lehet így is?
Hozzánk senki nem szólt. "Egyetlen beteg..."
lazarus
 
 


.
lazarus
 
 


Lazurus!
Sajnálom a rossz tapasztalatot Kép
Nekem most esett le, hogy ki vagy Te Kép vagyis ki a párod Kép
Egy-egy fórumon "találkoztunk" már Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Beuka

Akkor őrizd a titkot.

Sajnos ez rossz tapasztalat, de a másik fórumban a hölgyek doki pártiak.
Holott csak át kell gondolni a problémát, más fronton, más doki ( aki nem is remélt 10 ezres konzultációs bevételt ) kölünbül viselkedett. Lehet, hogy a szitu épp /most/ rosszul jött ki, de a keserű szájízt adott.
lazarus
 
 


Lazurus

Most akkor mit fogtok tenni?
Máshova nemtek? Úgy tudom, csak a BMK van "nem magán kézben" de gondolom ott is kell fizetni.
Úgy gondoljátok a pénz mérgezi meg az egészet?

Kép
Kép
beuka
 
 


A BMC-vel az a baj, hogy bár "ingyenes", mégis elvárják, hogy fizess. Én meg nem vagyok az a dugdosós fajta. Attól szégyenlősebb vagyok. Szeretem tudni mi mennyibe kerül. Ez így korrektebb. Szerintem.

Nekünk ha minden igaz, akkor pénteken lesz kiskatonavizsgálat, aminek pár óra múlva már eredménye is lesz.(persze jó pénzért) Borzasztóan félek tőle. Kép
Ja és nekem akkor lesz a 2. napi vérvétel. (ami hálistennek nem kerül pénzbe)
Julcsi2
 


Lazarus! Nekem szinte mindig várni kellett, min. 1 órát, hiába kaptunk időpontot! Engem is bosszantott, föleg mert ált. reggelre hivtak be és munkából kellett hiányoznom. Amit a 2-3 napon UH-nál már kínos is volt anélkül hogy nem mondtam meg miért kell megint elmennem
Remélem máskor nem lesz ilyen rossz tapasztalatotok!

BMC-röl nekem is mesélte valaki hogy közölték v. fizet és akkor hamarosan lombik v. nem és akkor hónapokat vár, kb. fél évet.

Julcsi! Mennyiért csinálják meg ilyen sürgösen az eredményt? Én is nagyon izgulok már mikor megy a párom és mi lesz!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen

Ha tudom előre mire számítsak, akkor türelmesebb vagyok, sokkal. Csak ott ültünk mint az ázott verebek. Senki nem szólt. Ennyi.

Csak másik topikban teleszirénázták, hogy itt az első konzultáció ennyibe kerül, és ezért, időpontra hívnak mindenkit, és nyugisan meg lehet beszélni a dolgokat. Én nem ezt tapasztaltam.


Remélem legközelebb jobban sikerül, de türelem van, csak más amikor bosszant valami. Dehát ebben a kérdésben jobb, ha nincs stressz. Meglátjuk, amúgy se azonnal vágunk bele a dologba.


Macis

Veletek mi a hadihelyzet?
lazarus
 
 


Lazarus

Nálunk egyelőre úgy néz ki, hogy a páromnak megcsinálják az átjárhatósági vizsgálatot,utána még nem tudom mi lesz.Úgy érzem néha, hogy csak úgy telnek-múlnak a hetek,hónapok.
A dokik ráérősek,Nekik nem sürgős.Nem akarom én Õket bántani,de Én megértelek benneteket,hogy otthagytátok az időpontot.
Tudnák Én is mesélni,de hát ez a fórum nem ezért van.

Karmen

Lehet hogy nagyon hülye vagyok,de mi az a BMC?
macis
 
 


Macis!
Budai Meddőségi Centrum (asszem Kép)
Titeket most tulajdonkééppen milyen indokkal küldtek el a Kaáliból???

Kép
Kép
beuka
 
 


Beuka

Azért mert nem volt beutalónk,de végül is nem küldtek el,csak azt mondták próbálkozzunk még 1-2-hónapot.
A páromnál hiányzik még egy átjárhatósági vizsgálat,utána lehetne menni,de először valószínű hogy inszemre.
Azt mondta a doki, hogy az inszem máshol ingyenes,csak a gyógyszerért kell fizetni(ami nem kevés).Náluk pedig az inszemnek is díja van.
Majd ha lombikra kerül a sor,akkor menjünk vissza,azt már náluk is a TB állja.
Szóval végül is rendes volt a doki,igaz most a párom orvosán múlik hogy hogyan tovább.
macis
 
 


x
lazarus
 
 


Macis

topikozol még? vagy járjátok az utat?
lazarus
 
 


Lazarus

Persze itt vagyok szinte minden nap.
Még nem történik Velünk semmi.
Csak a várakozás.....
macis
 
 


Macis

ja, Én is benézek, de már csak ide. Másik topik nem sikeredett valami jóra...
lazarus
 
 


Lazarus

Remélem azért nem ment el a kedved az írogatástól, írj ezentúl ide.
Mi a helyzet Veletek?
Idegeskedés?(stressz)?
macis
 
 


Beuka

Ti mikor mentek?
macis
 
 


Macis

Semmi stressz, megy minden a maga útján. Ha van valami leírom úgyis.
lazarus
 
 


Macis! Kép
febr. 21-én. Már nagyon várom!

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok!

Párom eredménye 70 M és ebből 9 M mozgó. A doki azt mondta, hogy nagyon kevés a spontán esélye és javasolja az inszemet, mert ahhoz tökéletes.
Szerintetek?
Én nagyon örültem ennek az eredménynek, nézek elé az inszemnek, bármi vár rám állok elébe. Párom egy kicsit nehezen viselte ezt az eredményt, de én biztatom. Szerintem nem elképzelhetetlen a spontán baba sem. Persze alíg várom, hogy belevágjunk az inszembe.
Tudja valaki, hogy előtte milyen vizsgálatoknak kell meglennie? Már voltam 3. napi vérvételen és megyek 21. napira. Gondolom a HSG-t sem úszom meg. Kell még valami az inszemhez?

Lazarus, mi történt a másik topikban?
Beuka, megértem a türelmetlenséged! Alíg vártam én is, hogy bekerüljünk az Intézetbe és most is nehéz kivárni az időt!
Julcsi2
 


Sziasztok
Lulcsi2
Hogy mi történt a másik a topikban arról nem szeretnénk írni, bocsi hogy én válaszolok, de én vagyok Lazarus oldalbordája :-)))
monyo
 
 


Oké Monyo, értettem!
Julcsi2
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: