Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt Lányok!

Angel! Drukkolok, hogy minden rendben legyen veletek! Apa vizsgálata után sok minden kiderül.

Kamilla!

Drukkolok nagyon nektek is, hogy minden rendben legyen. Kép

Ági!

Tegnap én a rántott tofut választottam. Nekem már alapból kismamatartásom van. Kép Délelőtt megbeszélésem lesz, de ebédig befejezzük. Majd csörögj!

Betti
23+0

Betti
betti73
 
 


SZiasztok, jó reggelt.

Julcsi nem sértődtem meg, csak nem működött nekem tegnap a társalgó.

Kép
elizabeth25
 
 


Tűzmanó, Neked meg még nem is válaszoltam:

Először egy általános konzultáció van, ahol kifaggatnak mindenről és felveszik az adataidat.Akkor rögtön csinálnak egy hüvelyi uh-ot és egy tapintásos vizsgálatot. Ezután a ciklus 3. és 21. napján el kell menni vérvételre. A vérből a különböző hormonszinteket nézik és meg tuják állapítani, hogy van e PÉ, stb.. Az első vérvételkor vittük magunkkal a kiskatonákat is (nem kellett ott produkálni, persze ez attól függ, hogy milyen messziről mentek). Nálunk a kiskatonák elég lusták, de inszemhez jók. Ha nagyon kevés lenne, akkor csak lombik jöhet szóba és ahogy Potter Ági leírta, akkor már más vizsgálatok nem szükségesek. Nekem az inszemhez még kell minimum egy HSG (petevezeték átjárhatósági)aztán remélem más nem. Majd a másoduk vérvétel után fogunk beszélgetni dokibácsival. És akkor tudjuk meg a hormonvizsgálat eredményeit is. Röviden ennyi. Majd a fejleményeket tudatom Veletek!
Julcsi2
 

 
 

Akkor jó, már pont kérdezni akartalak Renitől! Mi újság? Minden rendben?
Julcsi2
 


Julcsi a cn-em változni fog, mivel volt egy pici vérzés kedden meg szerdán, de nem jött meg még rendesen.

Kép
elizabeth25
 
 


Amúgy minden rendben! Csak már nem szeretnék bejárni dolgozni, hanem a családommal meg Tomival szeretnék lenni!

Kép
elizabeth25
 
 


<pre>
Nick Mióta próbálkoznak Ciklusnap Ciklus hossza Lakhely Életkor Megjegyzés -
Potter_76 2004.július 25+1 30 nap Budapest 29 év baba érkezése: máj.20 Kép
Betti 73 2005. június 23+0 29 nap Budapest 32 év baba érkezése:június 8. Kép
Banya 2005. febr. 97 28-30 nap Pécs 24 év - Kép
Adi 2005. aug. 12+6 ? Rendszertelen Pécs 28 év - Kép
Anita(Nyenye) 2005. nov. 40 35 nap rendszeres Veszprém megye 26 év 2. baba Kép
Kikike 2005 május 71 39-57 nap rendszertelen Kecskemét 21 év - -
Lara 2005. ápr. 29 24-36 nap Komló 26 év - -
Vk Hajni 2003. júl. 26 26-28 nap rendszeres Tatabánya 22 év - -
Ancsa 2003. okt. 23 31 nap rendszertelen Kistarcsa 24 év 2. baba -
Reni 2005. szept. 21 33-37 nap rendszeres Debrecen 24 év - -
Beuka 2004. szept. 19 27-35 nap rendszertelen Kalocsa 25 év febr.21. 1. konz. -
O. Kriszti 2005. febr. 9 30-50 nap rendszertelen Salgótarján 29 év 2. baba -
Julcsi 2005. márc. 7 23-27 nap rendszeres Budapest 25 év febr.23vérvétel -
Kata 2005. dec. 7 29-31 nap rendszeres Budapest 28 év - -
Móni 2005. márc. 5 28 nap rendszeres Szombathely 31 év 3. Baba*vizsgálatok folyamatban -
Elizabeth 2005.júl. 3 30 nap rendszeres Budapest 25 év kinez dec.16 óta babaproject jan.16 óta -
Kamilla 2005. máj. 50 24-26 nap Budapest 27 év - - </pre>
Julcsi2
 


Eli, tesztet nem csináltál? Vagy még nem is késik?

Hajnival mi újság, nem tudja valaki? Mi van a többi vizsgálattal? Arra emlékszem, hogy apa rendben van.
Julcsi2
 


Sziasztok!

Angel, Kamilla Kép
drukk a vizsgálatokhoz!+++++++++++++++++++++++++

Julcsi,
köszi Kép!
A táblába: baba érkezése: augusztus 20.

Adi 12+5
adi77
 
 


sziasztok.

Kép
monyoka
 
 


sziasztok.

Kép
monyoka
 
 


Julcsi, hát nem tudom, hogy most mi van, bevallom őszintén, mert januárban 11.én jött meg, decemberben 9.én, előtte meg mindig 7 vagy 8.án. Úgyhogy ebből nem tudom megállapítani, hogy késik vagy sem. A lényeg, hogy volt egy pár csepp vér kedd-szerda meg a cicim is feszül, mint állat, meg folyton éhes vagyok, de szerintem nincs semmi. Kedden éjszaka, az az 7.én borzasztóan görcsölt a pocim, azthittem, hogy meghalok, de csak egy - két csepp volt reggel. Ha 12.ig nem jön meg rendesen, akkor majd reggel csinálok egyet, úgy is van otthon talomban, de nem hinném, hogy babó lenne az ügyben. Most már a pocim sem fáj egyáltalán, csak feszül és folyton pisilni kell. Hát ez van!

Kép
elizabeth25
 
 


Julcsi, amúgy köszi a táblicskut Kép, elvileg ma vagyok a 3 cn-n, de inkább írd azt be (mivel nincs semmi), hogy 30 cn. Aztán ha mégis megjönne, úgy is szólok! Kép

Kép
elizabeth25
 
 


A hőm is 37.0-ről 36.8-ra esett vissza kedd reggel, aztán gondoltam ez van. Kép, de már két napja nem mértem. Hát majd meglátjuk, de nem reménykedem.

Kép
elizabeth25
 
 


Eliza!Ez tényleg érdekes.Mindig szenved ez szar menszi.Olyan szemétség.Én is egyfolytába pisilni járok,de már nem vagyok felfázva(szerintem)jó volt tegnap a kamilla,még ma is megcsinálom meg holnap.

Kép
breni
 
 


Breni, mondtam, hogy a kamilla az tényleg jó. Elvileg ma vagyok a 30 cn-n, mert nem jött meg, mert ez nem mensi. De még ott van a 10 meg a 11.e. Hát kiváncsi leszek.

Kép
elizabeth25
 
 


sziasztok.

potter te kerdezted hogy miert nem megyek allami helyre dokihoz.Ennek tobb oka is van.Az egyik hogy felek hogy valami vadrachoz kerulok(igazi szerb)a masik dolog hogy mindenhez sorszam kell,meg uh-ra is.meg ott is kell fizetni,igaz csak fele anyit mint privatnal.
csak egy kis izelito hogy nalunk hogy mukodik a korhaz.
ha kicsi muteted van,pl szemolcslevetel,mandulamutet akkor kell vinned a mutocsomagot(mi igyhivjuk)Ezt gyogyszertarban lehet kapni.van benne fertotlenitoszer,meg az a zoldkendofeleseg,tapaszok,stb.Ha azt akarod hogy elaltasanak azt is meg kell venned.Egyszoval mindent.Ha valaki ert hozza az sajat magat is megmutheti otthon mert gyogyszertarban szinte mindent megkapsz.
enyit a korhazunkrol.

Kép
monyoka
 
 


Szia Monyoka, ez nem hangzik túl jól! És egyébként jól vagy? Te írogatsz a babaprojectes topikba is ugye? Mert akkor kérdeznék valamit
Julcsi2
 


Kata egyébként írt, hogy jól van, csak nem tud jönni, mert nincs már net a munkahelyén! Amint tud jelentkezik! És üdvözöl mindenkit!
Beuka pedig kérte, hogy vegyem ki a táblából. Hát ennyi
Julcsi2
 


Julcsi átírsz akkor a táblába?

Kép
elizabeth25
 
 


Amúgy köszi, hogy beletetted a kinezes dolgot! Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Voltam wc-n, tampon csere, hát van vér, de nem sok. Már 3.napja. Nagyon gyengus a dolog. Kiváncsi leszek ebből mi lesz. Julcsi hagyhatsz a 3 napon, aztán majd lesz valami. Végül is ez is mensi.

Kép
elizabeth25
 
 


Bocsi Julcsi, hogy itt variálok!

Kép
elizabeth25
 
 


Semmi gond, már úgyis csak holnap rakok fel táblát, addig majd eldől!Kép
Julcsi2
 


Monyoka, Csibéről akartam kérdezni, hogy tudom, hogy lombikra készültek áprilisra, most meg spontán terhes lettKép Kép
Nem tudod egyébként, hogy miért lett volna szükség a lombikra?
Julcsi2
 


julcsi igen oda jarok.Kerdez nyugodtan.

Kép
monyoka
 
 


Sziasztok!

Julcsi köszönöm az infot! Kép
Szeretnélek megkérni hogy légyszíves vegyél fel engem is a táblába az adatok:
próbálkozunk : 2006. január
ciklus hossza: 29-30 nap
Budapest
28 év

a ciklusnap az mit jelent?

Köszönöm szépen hogy beteszelKép
Vendég
 


julcsi igen oda jarok.Kerdez nyugodtan.

Kép
monyoka
 
 


MOnyoka azért nem semmi amit írsz. Már előre félek mi lesz ha egyszer szülni megyekKép
Vendég
 


Monyoka, kérdeztem Kép
Tűzmanó a ciklusnap az azt jelenti, hogy a mai napon a mensi kezdetétől számítva hanyadik napon vagy!
Julcsi2
 


Hagyjál úgy a táblába ahogy vagyok, ok Julcsi? Aztán ha változik valami úgy is megírom , ok? Kép

Kép
elizabeth25
 
 


tuzmano.Ne aggodj ez nalunk van.Vajdasagi vagyok.nalatok bizti mas a helyzetKép

julcsi.Igen csibeek marciusban mentek volna lombikra.A petevezetoi voltak elzarodva es emiatt kellet volna lombik.Aztan tan valami olyat mondtak neki hogy atjarhato.Tehat en se tudom pontosan.A lenyeg hogy csoda tortentKépKépKép
ma megy dokihoz akkor mar en is tobbet tudok.

Kép
monyoka
 
 


JA ÉRTEMKép)
Ma a 7. napon

Jövő héten 14 16 18 -án próbálunk akciózni.
(az 12.14.16. nap)
Szerintetek?
Vendég
 


Tűzmanó!Szerintem 12,14,16,18-án vagy minden nap Kép.Hogy tetszik?Mikor van péd?

Kép
breni
 
 


Tűzmanó, az a lényeg, hogy akkor legyetek együtt, ha mind a ketten akarjátok!

Lányok szurkoljatok!

Kép
elizabeth25
 
 


Monyoka
Hát igen,máshol is van ez így!Kép

Julcsi
Írd már be légyszi a táblába,hogy 1.clostys ciklus.Köszike!

Tűzmanó
Hajrá akció!KépKép

Eli
Sajnálom,hogy ilyen össze-vissza vérezgetsz!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr, nekem még soha nem volt ilyenem, úgyhogy én ezt talán pozitívan fogom fel! Majd meglátjuk. A barátnőmnek ugyan ez volt, és tegnap csinált egy pozitív tesztet. Egy kis lelket öntött belém. Hát majd meglátjuk!

Kép
elizabeth25
 
 


Ha meg nem leszek terhes, akkor max. ideg alapon lehetett ez, esetleg, bár mostanában nem nagyon voltam ideges!

Kép
elizabeth25
 
 


Breni! pé.m 16 körül van

Csajok, nagyon köszi a szurkolástKép

Eli nyugi, szerintem várj a teszttel 11-ig (szombatig)
nekem azt mondta a gyógyszertáros, mindeegy mi van a tesztre írva, ha mensi napjai előtt tesztelek, dobhatom is ki a kukába.
Neked jan 11-én volt utoljára. Szerintem várj még egy pár napot. (az mindegy szerintem hogy dec.ben 8-án volt)
puszi mindenkinek!
?)

Angel mi van Veled?
Vendég
 


Tűzmanó, várok vasárnapig. Ha addig nem jön meg rendesen, akkor csinálok tesztet! DE nem hiszem, hogy terhes vagyok!

Kép
elizabeth25
 
 


Tűzmanó!Ha tutira akarsz menni,akkor amit írtam akkor legyetek együtt.De csak ha tényleg kívánjátok egymást,erőltetni nem szabad.Okés?Ahogy Eliza mondta.
Eliza!Hát kiváncsi vagyok rád nagyon,én drukkolok ha van még remény.Kép

Kép
breni
 
 


Breni, nálunk ez soha nem erőltetés.. a drágám is és én is mindig kaphatók vagyunk egy kis hancúrra...:9 pláne ha egy olyan nemes ügy érdekében tesszük, mint a populáció fenntartásának biztosítása Kép (hú mire ezt megfogalmaztam!!!)
Vendég
 


TÛZMANÓ!ENNEK ÖRÜLÖK,MI IS ÍGY VAGYUNK EZZEL.
MEGYEK HAZA.PUSZI

Kép
breni
 
 


SZiasztok!

Képzeljétek most jöttem be dolgozni! Egész éjjel hasmenés-hányás volt a móka! Kép Ha 12szer nem voltam kint, akkor egyszer se! Jó alvókájú drágám ebből mit se vett észre! Remélem a "kicsinyei" nem ilyen lustik! Szombaton dísszemle (á la Potter) Kép

Bocsi, nem tudtam visszaolvasni Kép, igen-igen szétszórt vagyok Kép tul.képpen egész éjjel fent voltam, és öreg vagyok én már az ilyen műsorozáshoz...

Betti, meggonodoltam a dolgot, asszem nem kérem a rókákat! Kép

angel37
 
 


Szegény Angel!Kép
Múlt hónapban nekem is volt egy oilyen péntek éjszakám! Borzalmas!

Mindenkinek szép estét! Holnap jövok!
Julcsi2
 


Jó reggelt!
Hát nem volt vmi sok írás tegnap du.Kezd befuccsolni a topik.Sajnos én nem tudok esténként jönni,mert nincs gépünk.
Eliza!Helló.Tegnap 47 percet beszéltünk,anyukád nem volt mérges?

Kép
breni
 
 


Sziasztok! Eliza, visszamentél a szüleidhez?
Minden oké, jól vagy?
Julcsi2
 


Julcsi!Félreérted a dolgot.

Kép
breni
 
 


Julcsi, nem mentem vissza, csak anyu egyedül volt három napig, mert apukám elutazott és ilyenkor kiszoktam menni. Nincs semmi baj!

Breni, nem tudja, de kifizetem neki. Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Lányok a közvetlen kolléganőm már megint g.....ik velem, olyan bunkó volt reggel, gondolom, hogy meséltem tegnap neki, tudod Breni, a nyereményt, főleg, hogy előtte hívott a csaj, de ki nem sz....a le. Most már itt vagyok másfél éve, én is visszafogok bunkózni, ha ilyen lesz, és bek...hatja.
(bocsi a csúnya írásért, de most úgy kijött belőllem)

Remélem nemsokára babcis leszek, be sem fogok jönni nagyon másnaptól, ő meg r...on meg!

Kép
elizabeth25
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?