Új privát üzeneted érkezett!

 


@littlebiscuit: gratulálok! :) ez már tényleg elég egyértelmű! 


 


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@littlebiscuit: GRATULA!!!

@kiscsillag201
: NEM én már jövőre nem várom, most kimarad egy hónap stimuláció, aztán januárban folytatjuk, ha spontán most nem köszönt be a csoda! Lassan ovulációnak kéne lennie, még nem döntöttem el hogy tesztelek-e rá! Vagy csak együtt vagyunk amikor csak akarunk, s lesz ami lesz.



Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Jah értem Lolo, szerintem érdemes ovu tesztelni, hátha összejön spontán a babóca :)
Ki várja meg mostanában?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 

 
 

LITTLEBISCUIT NAGY GRATULA!
Én is ma nem várom,fájdogál a hasam,na majd meglátjuk mi lesz!Sok reményt nem fűzök hozzá!Képzeljétek a barátnőm ma -holnap fog szülni és szeretné ha bent lennék vele!Nagyon régi vágyam hogy egyszer valakinek a szülésén ott lehessek!Lehet most megadatik!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


babyfever veled mizu?

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


@littlebiscuit:Hát ez már elég szépecske! Gratulálok!!!  Gyönyörű karácsonyi ajándék nektek! Párod hogy reagált? :) 


A szúró fájdalmat nem éreztem még eddig, a hasfeszülés meg szokott lenni mensi előtt. Talán nem ennyire korán. A hőm ma 36.5 volt, de korábban mértem egy órával mint szoktam és nem is volt meg előtte a 6 óra alvás. Egy óra múlva- bár akkor már felkeltem- a szokásos időben 36.7 volt. Remélem fent is marad. De nemsokára kiderül. Jaj de boldog lennék!

marmotka
 
 


köszönöm lányok!!
Marmotka, párom mindig itt van amikor tesztelek velem. Szombaton nagyon félt és a nagyon halvány vonalkától csalódott volt ő is. Azt mondta hogyha netán nem lesz siker ebből a hónapból akkor abbahagyja a dohányzást annyira édes volt :) A hétfői tesztet ugy csináltam hogy nem látta de amint megpillantottam a halvány de már valamivel erősebb csikot odarohantam a fürdőbe (épp zuhanyzott) és bedugtam a tesztet és mondtam 'nézd drágááám'. :D Ma hasonló eset volt csak épp borotválkozott amint megnéztem pár perc után a tesztet és ott volt a vonal. Nagyon boldog már rég várjuk ezt a csodát. Ugy értem, nem annyira, mert csak szeptemberben kezdődött a próbálkozás tehát 3. hónap volt ez de már lassan egy éve hogy eldöntöttük hogy most összel itt lesz az idő..

Kitartás a várakozáshoz! Végül kitűztél egy napot mikorra nem várod? Emlékszem kicsit zavaros volt most a számolgatás.. Nagyon szoritok!

Moncsika te is mára nem várod? Jajj akkor nagy adag drukk neked!! Biztos oriás élmény lesz a szülés tökjó hogy behivott rá a barátnőd :)

Lolo, szerintem ha van még ovulációs teszted csináld meg, mit veszithetsz. Legalább tudod pontosan hogy mikorra nem várod..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@moncsika79:Amíg nem jön meg, van remény! Drukkolok!

marmotka
 
 


Sziasztok, ma van a nem várt napja, de nem tudom mi a helyzet. Nem jött még meg és nem esett le a hőm sem, viszont fájdogál a hasam.

Littlebiscuit óriása gratula!! <3
babyfever2016
 
 


*Óriási :)
babyfever2016
 
 


 @littlebiscuit: dejóóóó! Gratulálok!!

legolina
 
 


@littlebiscuit:
Ovu teszt mindig van itthon, a terhességi teszttel együtt alap felszerelés! Mindig ugyanott sz érzem be! Elején furcsálották az ipari mennyiséget, mostanra megszokták. Elvileg 22-23 az ovum! Majd kiderül!
Marmotka, babyfever, moncsyka drukkolok!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Babyfever: ez már jó jel :D holnap csinálsz tesztet?
Marmotka: veled mizu? 22.-e a nemvártad napja?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Babyfever nagyon jól hangzik!! nagyon drukkolok..
Lolo, kivánom hogy ne kelljen többet tesztet beszerezni!!

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Elég szkeptikus vagyok, mert menzisen fáj a hasam, így azt gondolom meg fog jönni, ha nem ma, akkor holnap. De persze ha nem így lenne és holnap reggelre sem esik le a hőm, akkor talán megpróbálkoznék egy teszttel.
babyfever2016
 
 


Én is beszereztem egy terhességi gyorstesztet. Nem volt nagy választék, x-epil 2 dbos. Elsőre jó lesz, úgy is majd csak karácsonykor kell, remélem, hogy kell :)

Véreredményem még nincs, a tüneteim pedig megvannak ugyanúgy. Tegnap délután nagyon hányingerem volt, a fejem is fájt. Mellbimbó még mindig fáj. Anyukám pedig reménykedik a legjobbakban. Első unoka lenne párom és én részemről is.

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Jaj Littlebiscuit, de aranyos a párod, lerakná a cigit hogy tuti siker legyen :) Szerintem az enyémnek ez nehezebben menne. De reménykedjünk, hogy nem kerül rá sor. 35 nappal számolva dec 22. Ocu dec 5. volt a hő szerint. Jó lenne kitűzni korábbi napot :) De felesleges, mert ha van is valami, úgysem mutatja még. Ma még csak 11.dpo van. Nem érzek semmit a hasfeszülésen kìvül. A mellem elég nagy lett, de ez lehet a mensi előjel is és lehet a barátcserje is. Bár az első barátcserjés hónapnál ciklus második felétől mensiig végig fájt. Most elmúlt a fájdalom. Ezeknek a dolgoknak nem tulajdonítok óriási jelentőséget, próbálom higgadtan kezelni még ezt a hetet. Már amennyire lehet :)
Babyfever, bìztató a hőd :)
Molyocska, nekem is olyan tesztem van :)
marmotka
 
 


Marmotka szerintem már hétvégén akkor lehetne tesztelned. Ha igen, akkor halvány lesz de már valami látszani fog talán :) drukkolok!!

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Marmotka: ha van még ovu teszted akkor jóstesztként használhatod :)
Babyfever: amíg nincs mensi van remény :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Csajok,valamiért tiszta pozitivitás van rajtam 
Remélem bevonzom a jót 
Hajrá csajok,csak pozitívan,remélem sok csíkocskát hozunk ebben a honapban 

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Sajnos ovuteszt nincs már. Tegnap ellőttem az utolsót, mert hiába lehetett meg 5-én az ovum, tegnap előtt még egész látható csìk volt és nem értettem miért látszik még mindig ennyire :) A jóstesztelésben nem is bìzom egyébként.
Krystin, tetszik az optimizmusod :)
marmotka
 
 


Marmotka: Én is csináltam tegnap és nekem már alig látszott a 2. csík pedig csak 1 nappal volt ovu után. Azt nem tudom, hogy így, hogy a 16. ciklus napon volt ovu és sikeres is lesz (remélem) akkor szerintetek mikor lehet először tesztet csinálni? Dec 27 a kövi nemvárt, viszont az még csak a 13. dpo nap lenne.
.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@kiscsillag201:
14 dpo nap után érdemes. Akkor pár nap késés után.
Rendeltem ma ovu tesztet a neten, mivel most úgy sem felügyelnek, gondoltam kicsit kímélem a pénztárcát. Helyette rendeltem házi sperma tesztet, hogy csekkoljuk a kis katonákat. 5 hónapja ellenőrizték utoljára, s kiváncsi vagyok, de most nem szeretnék 30 ezerért megint magánhoz menni. Ha olyan eredmény lesz, legfeljebb rábeszélem a dokim, hogy a meddőségi klinika csináljon egy kontrollt.
Mostanában ki tervezi, hogy tesztel?

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Lányok én még mindig nagyon rosszul vagyok. Reggel semmi bajom, délután 4 után annyira hányingerem van, nem bírok semmit enni, csak jön fel a nyálam, és nagy levegőket veszek. B6 vitamin nélkül nem is léteznék. Kezdek kétségbe esni, hogy nem tudok enni a finom karácsonyi menükből.

Krystin a pozitivitás nagyon jó! Az már félsiker! :)

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Molyocska: csináltál tesztet? Mert ezek eléggé terhes tünetek. Ha viszont nem vagy az érdemes lenne dokihoz elmenned

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@kiscsillag201: Még nem mertem tesztet csinálni, mert még csak a 19. ciklusnapomon vagyok, a menszeszem majd csak december 25-27 között várható. Nagymamám azt állítja, hogy ő már mielőtt kimaradt volna a menszesze már hányt, mint egy kutya. Anyukám ugyan így, de én még korainak gondolnám. Nem hallottam még olyanról, hogy valaki ennyire érzékeny legyen. Tény, hogy a mellbimbó fájdalom is plusz gyanakvásra ad okot. Csalódni viszont nem szeretnék, szerintem a teszt még nem mutatná ki, ha az is lennék.


Pénten megyek a háziorvosomhoz, de holnap fel fogom hívni mi lett a vérvétel eredménye. 


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Molyocska a 19.nap még épp hogy megfogantal. Egy hét mulva is korai még a teszt. Hogy ezek a tünetek lennének hat nem tudom, a hcg okozza ugye a tüneteket ami a 19.nap vagy, nagyon korai ovulacioval is még csak epp elkezdödött. Szoval fura. Én mar 3 nap kesesnel jarok de az össz tünetem az hogy fàradekonyabb vagyok. Persze, nem vagyunk egyformàk..
Kiscsillag neked is - vàrjatok ki a késést min 1 napot szerintem ahogy Lolo is mondja.. türelem babàt terem :) :-)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Tudom, 1 nap késést minimum várok, aznap úgysem tudnék tesztelni mert anyuméknál alszunk és mem akarom, h megsejtsék :D
Molyocska: ez az első hónapotok ugye? Nem lehet, h a gyógyszert, hogy elhagytad az miatt? Illetve lehet pszichés alapon is áltüneteket produkálni, igaz csajok?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@kiscsillag201: Igen ez az első hónapom. Már régebben is tartottam egy év szünetet, amikor épp szingli lettem. Akkor semmi bajom nem volt. Apukám is egyből azzal jött, hogy nemám beképzelem és állterhességi tüneteket produkálok :)

Remélem nem ez a helyzet, mert annyira nem élem még bele magam. Jövőre lesz az esküvőnk a baba jövetelétől függően, úgyhogy van más dolog is ami nagyon foglalkoztat, nem csak ez, mert meg szeretnénk lépni ezt még a baba születése előtt.

Csak akkor csinálok tesztet, ha elmarad a menszeszem, előtte felesleges lenne. Úgy gondolom, hogyha valami vírus okozza a rosszulléteim, az látszani fog a vérképből. Nemsokára kiderül így is.


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Gratulálok az esküvőhőz, így legalább tényleg van ami eltereli a figyelmedet :) Mikorra tervezitek?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@molyocska:
S ha a nászúton foganna!!! Persze csak ha nem túl "későre" tervezitek az esküvőt!!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Elsődleges terv a szeptember 17. De ha sikerül a babó akkor tavaszi esküvő lesz. Jelenleg vizes törölközővel a fejemen pihenek. :shock:

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Molyocska, mindegy mi okozza, azért jobbulást kìvánok, nem lehet kellemes érzès.
Rám ilyenkor este jön a türelmetlenkedés és az agyalás, hogy vajon igen vagy nem :( Napközben még eltereli a figyelmem a munka meg a többi dolog. Ti hogy bìrjátok?
Voltam egyébként délután az ismerősöknél, akiktől a barátcserjét vettem és kaptam egy jó kis vitamint, minden benne van ami kell, omega, folsav, B, D, vas stb. Szóval holnaptól szedem a barátcserje mellett.

Babyfever, veled mi a helyzet???
marmotka
 
 


Molyocska jobbulást!Mi szeptember 21.-én esküdtünk! :-)
Képzeljétek,úgy volt hogy még péntek éjjel dolgozom,de mégse kellek,úgyjogy megyek a férjemmel németországba.3 nap pihi,pont jó gőzkieresztés lesz,meg rákészülés a karácsonyra!

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Krystin: Egy kis figyelem eltérés :)
Többiek akik hőmérőznek egy kérdés: 18. ciklusnap de még mindig "csak" 36,3 az ébredési hőm, 16. napon volt ovu akkor 36-ra leesett reggel előtte este viszont 35,7 volt, szóval fix, hogy akkor volt ovu. Nem kellene már elkezdeni emelkedni? Aggódom kicsit ez miatt :(

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Jaja alig várom :-)
Ránkfér egy kis pihenés!
Sajnos a hőmérőzéshez nem értek. :-(

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Én hányással indítottam a napot, remélem nem kaptam el vmi nyavalyát. :( megittam a teát és rá 10 percre olyan hányinger jött rám, hogy futottam a WC-re. Utálok hányni :( :shock:

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@kiscsillag201:Előző ciklusban mennyire ment fel a hőd ovu után? Most èn is megijedtem, a mai 36.4. Előző hónapban ilyen hővel meg is jött...
marmotka
 
 


Marmotka: 36,5 és 36,8 között mozgott. igaz ott is 4. nap után ment fel.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Akkor lehetséges hogy csak egy-két nap múlva megy fel megint, ne aggódj!
marmotka
 
 


Remélem, tegnap este megmérettem urammal is a hőmérsékletét, hogy tutira jó -e lázmérőnk :D Babyfever: Mi van veled?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Marmotka,
Nekem volt egy nap amikor leugrott a hőm a ciklus második felében. Nagyjából a 14 nap felénél van ez ösztrogén szint emelkedés VAGY beágyazódás miatt. Habár ez tényleg egy egynapos leesés szóval csak akkor van esély hogy az volt, ha előtte valamivel már magasabbat mértél..

Jaj lányok olyan fura hogy még szinte semmi tünetem.
Bár még csak 3-4 napos késésnél tartok szóval normális lehet. Jöhetne egy kis mellfeszülés már biztositéknak :D
Illetve pénteken vagy szombaton reggel még megcsinálom azt az utolsó x-epil csikocskámat az lesz a végső biztositék.
Aztán virtuálisan szétosztom nektek, mindenkinek jusson 2 csik!

lassan 4 hónapja hogy követem ezt a fórumot és szerintem egy ideig nem is fogok megválni mert olyan jó egymást támogatni..

Kicsillag egyél piritóst! És kezdj hozzászokni az émelygéshez mert hamarosan beköszöntenek :D
Babyfever, Moncsika, nálatok az izgalom tetőfoka, mi ujság??

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Sziasztok, nálam sajna semmi újság. Még nem jött meg, a hőm sem esett le, de a teszt negatív. Mivel a hasam menzisen fájdogál, így nem is nagyon számítottam másra, mert ez még csak a ciklus 29. napja, még simán megjöhet. És a teszt szerint meg is fog.
Moncsika?
babyfever2016
 
 


Littlebiscuit: az émelygés nem gond csak hányni utálok :D előre félek, hogy mi lesz ha baba lesz mert napi 3 órát utazok melóba (oda-vissza)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Babyfever: lehet, hogy korai volt a teszt, van, hogy csak pár nap késés után mutatja ki. Félidőben volt ovud? Lehet, h később fogant csak a babóca. A hőd jót jelent, hogy fent van. :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@kiscsillag201:


Kicsit bizonytalan vagyok az ovuval kapcsolatban, de a 14.-15. nap környéke volt a legvalószínűbb. Tehát a mai nap már kb. a 14-15 Dpo, úgy gondolom, ha lenne baba, azt már mutatná a teszt. De még nem jött meg, szóval akármi is lehet. Vigyor
babyfever2016
 
 


Babyfever: Van akinél lassabban emelkedik a Hcg szint, szerintem ha nem jön meg csinálj 2 nap múlva is tesztet. Ha meg esetleg igen akkor fel a fejjel, új hónap új esély :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Babyfever, csak semmi para. Nekem szombaton, 31. ciklusnap olyan alig látható halvány volt hogy 'ha akarom látom ha nem, nem'. szombaton reggel újra teszt ;)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@babyfever2016: Amíg nincsen mensi bármi lehet.  Igzolok érted!

ecsibe
 
 


Izgulok 
ecsibe
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?