Új privát üzeneted érkezett!


Basszus. Ez már a 2. latető, úgy, hogy engem ez a dolog nem is érdekel. De ténylge, csak furi...

Mia, Rani! Haza jöttetek?
Velem még semmi, igaz nagyon feszül a hasam, és szerintem megfog jönni. Basszus valahol olvastam, hogy inszem után nagyon erősen jön meg erős fájdalommal. Ez igaz? Mert akkor holnap nagyon furi leszek Bence szülinapi buliján. :?

aviubi
 
 


Avi, még mindig szorítok neked! Hátha mégis ott van valaki! :shock:
Én megértem a kislány vágyadat! :wink:

Titike, tényleg édes kislány!

Nálunk változatlanul betegek, nyűgösek! Azt hittem javultak, de visszaestek!
Nincs láz, de olyan hisztisek.... Igazi férfiak.... Ha betegek, kiakasztóak és összedől a világ! Csak ugrálok egyiktől a másikig és ha valamelyiknek eltünök a szeme elől, ordít! :evil:
Segítség!!!!!!!

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 

 
 

Sziasztok, 1 óra múlva indulunk vissza, csak Avi miatt kukkantottam be, még mindig drukkolok, remélem nem lesz igazad, hogy megjön, hanem mondjuk pozi teszted lesz Bence buliján :) !! Eddig szerencsére nem volt időm netzgetni, mindig voltam valahol, estére vagy holnap bővebben is jelentkezem!
Puszi
-m-i-a-
 
 


Arik vagytok, hogy drukkoltok.
Na Angie, nem irigyellek. Tényleg a pasik nagyon rossz betegek. Mondjuk nálunk apa igazi hős. Bence pedig imád beteg lenni, mert akkor csak vele foglakozom.
Most egy kicsit ideges vagyok, mert 1 hónapja kaptam időpontot a dokihoz Bence 6 éves oltásának beadásához. Ma éjjel köhögött a drágám. Az marha jó lesz ha megint kapunk 1 hónap múlvára időpontot. :evil: Mondjuk Hunor kullancs szuriját legalább beadatom.

Mia! Még nincs hír, de tényleg megjön érzésem van.

aviubi
 
 


Sziasztok!
Na túlvagyunk a szurikon! A fiúk jól viselték. Bence igazi hős volt! Megse mukkant. Hunor sírt, de azért ő is hős volt. Nagyon szeretik az új doki nénit. Ugynis ősszel váltottunk, és Bence nagyon nem szerette a régi dokinkat. A mostaniban annyira megbízik, hogy egy pici sírás sem volt!
Viszont sajnos Hunort vinnem kell sebészetre a fütyijével. ÚÚÚÚÚGy félek. Nem szeretném őt is körbemetéltetni! Szegény Bencét is úgy sajnálom, hogy azt a megoldást választottuk annó. Engem nem zavar, de félek, hogy a hülye gyerekek csúfolni fogják miatta! :evil:

aviubi
 
 


Avi??

Nekem tegnap annyira fájt a fejem, hogy élni nem volt kedvem mire hazaértünk Kutyimutyival :( ráadásul elnéztem 2 kijáratot és így legalább fél órával tovább tartott az út, már majdnem a benzin is kifogyott, nem is voltam ideges..ááá. Plusz még pont akkor sütött a nap, és most a bal kezem barnább, mint a jobb, gyönyörű vagyok :? Otthon vszont nagyon jó volt ez a 4 nap, tartalmasan telt, barátnőm nagyon örült a pelustortának és pont olyat használnak, a plüss meg Zs.-nek tetszett, aki meg tündéri baba :) az összes rokonomat meglátogattam, fodrász és kozmetikus is belefért. Na, jó volt :) A drága Kiskutyám a 4 napot azzal töltötte, hogy anyámék 3 kiscicáját terrorizálta, azok bemásztak az autó alá, Sz. meg bedugta a fejét, tiszta kosz is lett (csak az fért be :lol: ), nem aludt szinte semmit, alig evett-ivott :) és most tegnap este 7 óta alszik, kis majom! Meg úgy néz ki, mint aki dagonyázott, egyébként fehér puli őidiótasága :)
Kaptunk egy csomó "vidéki csemegét", összehasonlíthatatlanul finomabb az otthoni újhagyma anyám kertjéből :)

Otthon még visszaolvastam, Titike aranyos nagyon Cintia! Valami fejlemény van veled kapcsolatban?

Angi, sajnálom a fiúkat, de mostmár csak meggyógyulnak!!

Öööö, más nem jut eszembe, megyek IGAZI spenótot elraktározni :wink:
-m-i-a-
 
 


Avi, egyszerre írtunk :)
Jajj, nagyon fájt Bencének? Egyik munkatársamnak olyan 17 éves kora körül kellett, azt mondta valami szörnyűséges volt, főleg reggelente...de legalább ez a veszély Hunort mondjuk nem fenyegeti, de biztosan enélkül is rossz lehet :( Más megoldás nincs? Valóban csúfolnák emiatt? :roll:
-m-i-a-
 
 


Sziasztok!

Aviubi!

Köszönöm a srácok nevében is!!!

Babszi!
Mesélnél nekem, hogy mi van veletek??? Olyan rég nem tudok semmit....

Odry

Kép

Kép
odry
 
 


Sziasztok csajok!!!

Lejelentkezem, kicsit húzós hét áll mögöttem.
Hétfőtől szerdáig tréning, fejtágítás, aztán csütörtökön egész nap meló, pénteken nem dolgoztam, de annyi munka lett itthon.... Aztán szombaton 2-ig suli, utána este 7-től munka és csak ma reggel fél 11-re értem haza... Most aludtam 2 órát, hát mosott kaka vagyok. Ja és holnap reggel 7-este 7-ig megint meló. De mindegy, nem bánom :roll:

Képzeljétek, mi történt. Nem tudom emlékeztek e rá, hogy az előző munkahelyem miért hagytam ott. Nem voltam bejelentve, ha igen csak 4 órába, nem kaptam fizetést..... És most a volt főnököm kígyót-békát kiabál ránk, de nagyon durva dolgokat, még véletlen sem az igazságot mondja. Először nem reagáltunk rá, de mikor már azt hallottam vissza, hogy a lakásunkba ő fizette az összes bútort (férjem csinált neki konyhabútorokat és ő azzal együtt fizette ki a mienket is :evil: , magyarul átvágtuk))akkor nagyon bemérgedtem és felhívtuk. Nagyon csúnyán viselkedett akkor is, csúnya dolgokat mondott és azóta egyfolytában hívogat minket, én meg nem veszem fel....
Tudtam, ha megtudják hova megyek dolgozni, balhé lesz. Hát lett is :twisted:
Tegnap este jött a szálloda tulaja és kérdezte, hogy hogy hívták az előző főnökömet, mert valaki felhívta. Igaz a név nem egyezett, de tudom, hogy ők voltak, 2 dologgal árulta el magát. A legelső az, hogy megmondta neki, hogy honnét tudta meg a telefonszámát.... Szóval olyanokat mondott neki, hogy őneki van egy ismerőse, aki oda jelentkezett recepcióra és nem vették fel, bezzeg engem akkor miért, mert én hogy viselkedtem az előző munkahelyemen is, mindenkire fújtam, nem tudtam senkivel kijönni.... :evil: Ez nem igaz :evil: . És amitől a legjobban padlót fogtam és nagyon-nagyon aljas dolognak tartom.... Azt mondta, hogy engem nem kellett volna felvennie, mert én lombikprogramban veszek részt, csak azért mentem el oda dolgozni, mert szülni akarok és legyen honnan eljönnöm, ami majd a főnöknek sok pénzébe fog kerülni :evil:... Egyetlen szerencsém van, hogy a tulaj nagyon jó fej és meg is mondta az én kedves egykori főnökömnek, hogy őt ez egyáltalán nem érdekli, tudja, hogy fiatal vagyok, benne van a pakliban az, hogy elmegyek szülni, de ő annak örülni fog. Azt is megmondta neki, hogy ezzel pont az ellenkezőjét érte el nála, mint szerette volna és ő ezért engem nem fog elküldeni. Úgyhogy szerencsére mellém álltak és meg van a véleménye, ami nem igazán jó :D . Elmondta mindenféle parasztnak meg bunkónak, hogy idáig süllyedt :D
Na ez jó hosszúra sikeredett.

Aviubi,
mi a helyzet???
ranita1979
 
 


Hű, Rani, nem semmi dolgok ezek!
De paraszt a volt főnököd, de legalább a mostani jó, és ez a lényeg!

Avi, mi van a kis fütykössel? Biztos írtad, de szita az agyam!
Mia, üdv itthon! Tuti jó volt Otthon! :wink:

Csak Dani gyógyult meg!
Beni még mindig köhög, nyűgös!
Estére kap köhögés csillapítót, mégis úgy köhögött , hogy visszajött az a kevés vacsorája is amit hajlandó volt megenni!
Úgy sajnálom! Jól megijedt , nálunk aludt a nagy ágyban.
Itt legalább közel volt, ha felébredt, már pedig minden órában fennt volt.
Most fennt hagytam aludni, én meg lejöttem Danival, mert ő nyűgösködött, neki is tele van az orra még!
Legalább alszik Beni, mert az utóbbi napokban mindig 5-6 kor már nem akart tovább aludni, aztán meg egész délelőtt sírdogált, nem találta a helyét!
Szóval még mindig szarság van nálunk!
Ez az eső is! :evil: :evil: :evil:
Megállás nélkül!

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Sziasztok,

Angi, jajj, ennek már soha sem lesz vége? Szegénykék :(, pluszban még a derekad is...hát nem semmi a kitartásod! Nálunk is beteg M. :( lázas is volt tegnap, ma viszont be kellett mennie dolgozni, mert SENKI nem tudja megcsinálni azt, amit ő :? elvileg...Sajnálom, nagyon. Igen, jó volt otthon nagyon, de itthon is :) az otthonlétből elég volt a 4 nap, elszoktam én már a jó levegőtől :wink:

Rani, neked sem volt egy egyszerű heted...Nálam is itt van most a nagybátyám MTA-ra meg ezer újsághoz, tévékhez mászkál, blogját csináljuk (ha valakit érdekelne: http://drcsordasmihaly.blogspot.com/), amikor nem, akkor M.-t ápolom, kutyázok, főzök és estére megyek 16 órázni :? Remek befejezése a szabadságomnak :roll: plusz annyira szutyok idő van...

Avi???? Nyilatkozz!!!Izgulunk ám nagyon érted/értetek!
-m-i-a-
 
 


Sziasztok!
Bocsi, hogy nem jöttem, csak most értem haza. Basszus reggel óta kutyagolok, mert a fiúknak esőkabátot szeretnék venni. Háát nem találtam. Ez elképesztő. Volt kisebb, és nagyobb mint a fiúk.

Ranita! Basszus nem semmi a volt főnököd. Az ilyennek aztán vastag a bőr a képén. De örülök, hogy a mostani főnök ennyire normális, és ez a lényeg. Most akkor te igazán jó helyre kerültél!

Angie! Na ti szegények! De azért már javulnak a fiúk? Lassan, de biztosan. Kitartás!
A fütyivel az a probléma, hogy egyáltalán nem tudjuk Hunornak felhúzni a bőrt. Doki néni is próbálta néhányszor, de neki sem ment. Így megyünk a sebészetre. Van 1 nagyon szimpi fiatal doki. Hozzá kérek időpontot. Benne bizok, hogy csak akkor vág ha nincs más megoldás!

Mia! Látom te sem unatkozol! Majd mindjárt megnézem a blogot!

Szóval ma reggel csináltam tesztet, de full nega. Még nem jött meg a havim, de ami késik nem múlik..
Viszont apa megvan róla győzödve, hogy terhes vagyok. Tegnap amikor cipekedtem beszólt, hogy akkor most majd jól elvetélek. Én csak néztem...

aviubi
 
 


Avi, de jó, hogy jelentkeztél! Ne legyél ilyen negatív (tuuudom, hogy nem úgy megy az, hogy eldöntöd...), hallgass Apára, ő talán jobban ismer magadnál is és REMÉLEM, hogy igaza vagy és terhes vagy. Azon meg amit mondott, ne haragudj, de jót mosolyogtam (már hozzáképzelve a hangsúlyt) "jól elvetélsz". Hajrá Zselykiiiiiiii!!!!:)
-m-i-a-
 
 


*igaza van*
-m-i-a-
 
 


Mia! Ari vagy! Most várok aztán ha addig nem jön meg akkor szerdán tesztelek.
Amúgy tényleg nem vagyok negatív, csak 2 év sikertelenség után igazából elsem tudom képzelni, hogy én még tesztelhetek pozitívat...
Jaj, úgy fáj a fejem, és mindjárt megyek a fiúkért. Most a legszívesebben aludnék 1 sötét szobában, sok-sok paplan alatt...

aviubi
 
 


Elhiszem, Avi, pont azért írtam, hogy "(tuuudom, hogy nem úgy megy az, hogy eldöntöd...)" meg megértelek ám teljesen meg minden, ugyanakkor annyira drukkolok Zselykének :) Sikerült magadban valamennyire rendezni a félelmeidet? (a katona kinyírós kiváltóakra gondolok), mert ha azon túl vagy, akkor rajtad ugyan nem múlik! Mikorra nem várod? Letelt már a 2 hét az inszem óta? Lehet csak 2 hét+5 nap után lesz pozi, nem?
-m-i-a-
 
 


Május 4.-én kedden volt az inszem, így ma voltam a 14. napon. Úgy tudom, hogy ma már pozitívnak kellett volna lennie a tesztnek ha baba van.
Na most viszont nagyon letörtem. Most voltak nálunk a férjem unokatesójáék. Velük nagyon jó a kapcsolatunk. Van 1 kisfiúk aki 1,5 éves. Úgy terveztük, hogy tök jó lenne együtt terhesnek lenni, mert 1 a dokink stb. Ők eben a hónapban tervezték el, hogy mostantól élesben próbálkoznak. És sikerült. Ma már a dokinál voltak stb.. Tudták, hogy ez most nekem szar lesz, így ezért nem is mondták idáig.. Szóval ez van. Amikor ő terhes volt a picivel akkor volt az én méhenkivülim, és most megint ott a baba....
Na megyek, mert apa éhes. :cry:

aviubi
 
 


Avi, nem tudok mást mondani, csak annyit, hogy veled vagyok gondolatban!!Én most amikor otthon voltam babátlátogatni, vele lett volna egyidős a mi mk. babánk...Eszembe sem jutott akkor...pedig végigkísérhetem életem végéig, hogy mekkora lenne...
Én nem értek hozzá igazán, csak abból indultam ki, hogy ha inszemkor találkoztak a sejtek, még pár nap a beágyazódás (kb 5) és hogy még onnan 2 hét, de lehet már belemagyarázok mindent a nagy drukkolásomban :) viszont, ha jól értem még mindig nem jött meg, ugye?
-m-i-a-
 
 


Nem, még nem jött meg. De ma olyan türelmetlen voltam a fiúkkal. Mondjuk majd szétrobban a fejem, ugyhogy az is közrejátszott. Na meg ők is megvannak bolondulva ettől a szar időtől, és a bezártságtól. Ugyhogy ha holnap nem fúj a szél akkor ovi után megyünk a játszóra, és este 7-ig haza sem jövünk!
Azért ez olyan gáz, hogy a méhenkivüli mennyire kisért mindannyiunkat.
Mostmár lelövöm magam, mert nem akarok itt mindenkit a hülyeségemmel fárasztani. Vagy megjön, vagy nem. Ha megjön akkor majd a következő hónapban újra próbáljuk. Persze szar, de nem kesereghetek ennyit.
na, jó éjt! Reggelre hátha szebb idő lesz!

aviubi
 
 


Jó reggelt!
Mia! Megfogadtam, hogy ha összejön a baba akkor én is csinálok 1 blogot. Azért gondoltam erre, mert Bencéről még készítettem anno fejlődési napló féleséget, de Hunorról már nem. Így ha most sikerülne akkor vezetnék valamit amit az ismerőseim is tudnának olvasni, nézegetni, és akkor azért a fiúkról is írkálnék benne, így nekik is élmény lenne később. Egyszóval majd akkor adhatsz tanácsot, hogy hogyan érdemes elindítani 1 blogot!

aviubi
 
 


Szia Avi,
Ne haragudj, de nem tudtam előbb jönni, hazaérvén annyi dolgom lett meg a gépet is lenyúlták előlem :? :roll: Most meg mindjárt elalszom ültömben, remek volt a 16 óra..meg ez az egész mai nap.
No, blogban szívesen segítek, nekem freeblogon van ill. az a kutyánkról íródik és meghívós (kérsz-e meghívót? :wink: ) viszont a blogspotot tapasztalataim szerint könnyebb kezelni, azt javasolnám, de segítek mindenben!
Amúgy fejlemény, ha lenne ugye egyből beírnád, nem kell kérdezgetni!? :lol:
Jó ez a pozitív felfogásod, bárcsak a teszted is ennyire pozitív lenne! :wink:
-m-i-a-
 
 


Mia! Igen, kérek meghívót. Meglesem a kutyust!

Nem kell kérdezgetni. Megjött. :cry:
Még soha nem volt ilyen hosszú a ciklusom. Talán anno még Bence elött... :cry:

aviubi
 
 


Avi, küldöm a meghívót, hátha a sok szép kutyás történet kicsit jobb kedvre derít...
Hajrá következő hónap! Hajrá Zselyke! :)
Akkor ebben a ciklusban is próbálkoztok, ugye?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára -m-i-a- 2010.05.19 14:04-kor.
-m-i-a-
 
 


Avi, elvileg elment a gmailes címedre :wink: regisztrálni kell...
-m-i-a-
 
 


Avi sajnálom!!!!!majd a kövi hónapban.... Kép Kép Kép

Rani,jesszusom,volt főnököd nem semmi,azért egy vezető beosztású embertől több inteligenciát várnék!

bocs csak ennyi ment,a mási topik is felgyorsult,közbe csinálgatom a kis leendő üzletem,és Berni meg vagy feláll és vigyázok rá,vagy matricababa és nem tudom letenni,így elég nehéz a számítógép elé ülni,de olvaslak titeket!!

sutimano76
 
 


sziasztok!

avi, nagyon sajnálom én is..de most bármikor sikerülhet, ebben higgy!! jajj és az adójóváírással kapcs.-ban az jutott az eszembe (ha még nem kaptad meg), hogy telefonon érdeklődj utána, mi is beadtuk és a könyvelő elfelejtette beikszelni azt a rublikát ami a pénzvisszafolyósítás mellett volt, így újabb 30 napot várhatunk..

rani, ez elképesztő, ilyen iszonyat primitív emberek is vannak :roll: :roll: :?: ledöbbentem..a volt főnököd egy állat..

angie, jaj szegénykém...jobb a helyzet?

babszim :shock: ez a cikk sem semmi..én is ilyenkor arra gondolok, hogy ki fogja őket felnevelni???
és na ne már :!: :!: :!: hogy te is nagymama korban fogsz szülni :?: :shock: ezt nem hagyjuk!!igaz lányok :wink: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


babszi..folyt köv: szóval most fogsz szülni, nem 100 évesen!!!!!hihihi

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!

Avi,
fenébe :evil: :evil: :evil: . Következő hónapban új kör???

Az kimaradt egyébként a múltkori történetből, hogy mikor apa megtudta ezt az egészet, felhívta, de persze mindent tagadott. De engem ne nézzen hülyének, mert elmondta a tulajnak, hogy honnan kapta meg a telefonszámát és ezzel már le is buktatta magát. De nem érdekel, az a lényeg, hogy itt kiálltak mellettem.

Nálam amúgy semmi extra, dolgozgatok, nehezen szokok hozzá, állandóan fáradt vagyok :oops: :D
ranita1979
 
 


Sziasztok!

Aranyosak vagytok! Mostmár teljesen jól vagyok. Tegnap nagyon megzuhantam, de mára már máshogy látom a dolgokat.
Ma már voltam a dokinál. Holnaptól szedem a clostit, aztán keddtől ultrahang.

Boris! Ari vagy! Igen felhívtam az Apeh-ot múlt héten, és már megis kaptam a pénzt. Már alig van belöle. :cry:

Rani! Nagyon jó döntés volt, hogy a munkahelyváltás mellett döntöttél. Innen gondolom nyugodtabban fogsz elmenni szülni, mert ha ennyire normális a fönők akkor tuti visszavárnak majd! Amúgy lehet, hogy pont ez a plussz hiányzott még a lelkednek, és a következő lombik pikk-pakk fog sikerülni, mert nem fogsz a munkád miatt aggódni. :wink:

aviubi
 
 


Avi,
de jó, akkor mindjárt itt is a következő alkalom :D

Igen, ebből a szempontból biztos jó lesz, mert a februári lombiknál bizony bennem volt, hogy mi lesz, ha nem sikerül, mi lesz akkor a munkahellyel, lesz e hova visszamennem. Illetve az volt bennem, hogy jajj, csak sikerüljön és akkor nem kell oda visszamennem. Biztos, hogy túlságosan rá is görcsöltem :roll:
Csak az a baj -ha mégis muszály lesz a lombik- , hogy nem tudom mikor lesz a következő alkalom, sajnos ebben az évben nem valószínű. Abban sem vagyok biztos, hogy ebben a hónapban volt e egyáltalán pé :cry: , pedig mensi után mehetnék az átjárhatóságira. Szeretnék már valami biztosat tudni és hát a legboldogabb akkor lennék, ha azt mondanák, hogy nem is kell a lombik :roll:
ranita1979
 
 


Sziasztok,

Örülök én is Rani a jó munkádnak és drukkolok, hogy valóban ne kelljen lombik!

Avi, 3. naptól kell szedni a clostit? Vagy változó?
-m-i-a-
 
 


Ja és sikerült belépned?
-m-i-a-
 
 


Jaj, Mia! Azt akartam írni, hopgy este probáltam belépni, de a kiküldött jelszavat vagy felhasználónevet nem fogadja el. Gondoltam ma este teszek még 1 próbát azt meglátjuk.

Rani! Drukkolok nagyon, hogy átjárható legyél! És akkor inszem?

Én azt hiszem 2.-3. naptól szokták kezdeni a clostit, de majd megnézem a használati utasítást. Azt tudom, hogy 5 napig kell szedni...

aviubi
 
 


Avi, nálam már látszódik a bloggerek listáján a neved...ha tudok valahogyan segíteni, szóljál! :)
-m-i-a-
 
 


Sziasztok.Bocsi hogy eltűntem .avi sajnálom hogy meg jött és drukkolok nagyon.biztos sikerül :) Mia nálam most az van hogy ugye ápr.19 volt ,meg (hol 28 hol 30 napos a ciklusom amúgy) de közbe volt május 7-9ig ez az enyhe pecsételő (de 7. 9-én alig alig volt) ,de most nem jött meg 17,se 19-én.úgyhogy nem tudom mi van.tesztelni nem merek még,korai meg nem tudom minek számított ez a május 7-9ig maszatolás.:( úgyhogy várunk hátha lesz valami.de most nem tudom meddig várjak a tesztel.?
titike84
 
 


Szia Titike!
Csinálj 1 tesztet, mert szerintem nagy lehet a valószínűsége, hogy az amájusi pecsételés beágyazódás volt. Így mostmár nyugodtan csinálhatnál 1 tesztet.
Legalábbis én így gondolom.
Hajrá!

aviubi
 
 


Titike, én is tesztelnék a helyedben :wink: és drukkolok!

Avi, sikerült?
-m-i-a-
 
 


Nem még nem sikerült, mert nem akarja elfogadni a jelszót. Pedig tuti jól írom be. Most új jelszavat kértem.

aviubi
 
 



Örülök :)
Majdnem beírtam ide nektek cirillel, mert nagy tárgyalások közepette vagyok :)
-m-i-a-
 
 


De nem korai még lányok?hisz ha 30 napos a ciklusom akkor még csak tegnap kellet volna megjönnie.ne várjak még pár napot?
titike84
 
 


:oops: annyira izgulok hogy mi lehet,meg sajnos nem csak amiatt hogy terhes legyek hanem hogy nehogy megint mk legyen a babóca.tavaly szinte pont ilyenkor volt,rossz érzés kicsit
titike84
 
 


Titike, elvileg a teszt az elmaradt mensit követő első napon kimutatja, ha terhes vagy...Nekem tavaly szintén ugyanekkor történtek a dolgok, akkor 7-én jött meg rendesen és 17.-től meg véreztem, aztán 25-én lett pozitív vagyis a 18.! ciklusnapon, utána azt olvastam valahol, hogy mk. baba esetén nagyon korán kimutatható a hcg=terhesség (persze nekem akkor 2 doki és senki más sem hitte el, én se nagyon)Na, ezzel csak azt akartam, hogy ha ugyanilyen körülmények között lehet neked is régen pozitívnak kellett volna lennie, vagyis, ha korán nem volt az, akkor nem hiszem, hogy mk. lenne. Jó zavaros lettem, de érted mire gondolok? :wink:
Mindjárt megkeresem az akkori tesztjeim képét, nem ám halvány volt :cry:
-m-i-a-
 
 


Az első (május 25.):



Kép



És a második (május 29.):



Kép


Azért néznek ki ilyen hülyén, mert szkennelve voltak és még mindig őrizgetem őket... :roll:
-m-i-a-
 
 


Halihó!
Gyógyulóban vagyunk, már majdnem teljesen!
:lol: :lol: :lol:

Mia, először is felköszöntenélek, de nem tudom rajtunk, fórumozókon kívül publikus-e, hogy milyen alkalomból???
Érted?
Szóval írd meg és akkor megy a Boldog ........!

Én is őrizgetem a teszteket! A mk-et már nem, a fiúkét igen!

Rani, Avi továbbra is sok-sok drukk!

Ma megyünk Benivel az oviba, ahová járni fog nyílt napra!
Lesznek programok, ismerkedés az ovis társakkal.
Istenem, már olyan nagy fiú! :lol: :lol: :lol:
Tettem képeket iwiw-re, Facebookra is tervezem, csak még nem jutottam el odáig! :wink:

Puszi mindekinek! Süt a nap! Hurrá!

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Sziasztok .Hát bizakodok lányok :) még várok pár napot mert ki tudja.:) Én is őrzöm kislányom tesztét rá is írtam a nevét :) az mk-t nem,azt már kidobattam férjemmel mikor még kórházba voltam :cry: emlékeztet más erre a szomorú dologra .ez meg marad az emberbe egy életre.
titike84
 
 


Angie, köszönöm szépen!!! Inkább ne írd le, ha lehet, de igazán köszönöm, hogy gondoltál rám!!! :D

Titike, én szerintem nem fogom kidobni, Ő is a miénk lett volna és csak ennyi emlékem maradt róla, még ha fájó is (no meg a kórházi zárójelentés)....
-m-i-a-
 
 


Angi, megleslek iwiwen :wink: (én töröltem magam onnan, de van aki nem :lol: )!
-m-i-a-
 
 


Angi, én ezeket a képeket már láttam...vagy rossz helyen keresem az újakat?
-m-i-a-
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: