Új privát üzeneted érkezett!

Milyen szép pozitív tesztetek van, hol lehet ilyet venni,én is akarok :lol: :lol: :lol:
Nita! gratulálok a szívhanghoz :D /csak most olvasgatok vissza/

EDI
ediii
 
 


Na, itt vagyok!
Móni, Zsuzska!
Annyira örülök Nektek! Nagyon szépek a tesztjeitek!

És látod, Zsuzska! Te is majdnem feladtad! Vannak csodák és kész!!!

Móni!
Annyira örülök Neked, mintha legalább én teszteltem volna pozitívat! Én mondtam Neked, hogy akkor a legtutibb a baba, amikor a legkevésbé számítasz rá! :wink:

Ja, én még tartozom annyival, hogy végül nem úsztam meg doki és antibiotikum nélkül. Mostmár jobban vagyok, holnap este megyek az új nőgyógyászomhoz!

Többiek hogy vagytok?
pedi
Kalocsa
 
 


Móni!
Nekem jövő héten kell bejelentkeznem uhu-ra. Most csökkentjük már a gyógyszereket :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Moni, Zsuzska,
mindkettőtöknek hatalmas gratula :D :D :D :!:

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Csige-bige!
A reménytelennek hitt hónap a befutó. :wink:
Nálam legalábbis bevált. Abszolut leírtam magamban ezt a hónapot. Ráadásul pé után kb. 1 héttel mensi szerüen fájt a hasam. Most meg mégis itt van előttem 4 különböző hcg teszt ami pozitív mind. :D
Úgyhogy csodák márpedig vannak!!! :lol: :lol:
De persze ha megnyugszol attól hogy rádnéz a dokid, akkor menj csak el. Holnap gondolok rád! :wink:

Ediii, Ranita!
Köszi szépen nektek is. Pont azt néztem, hogy mindkettőtöknek 9 nap van vissza a ciklus végéig. Lehet ti lesztek a következő kismami páros. :wink: :lol:

Pedi!
Igen, te bíztál a legjobban ebben a hónapban. Lehet kisboszi voltál előző életedben? :lol: :lol: :lol:
Amúgy drukkolok a holnapi dokilátogatáshoz. Remélem a legjobbakat mondja majd.

Zsuzska!

Ma felhívtam a dokimat. Jövő hét csütörtökre beszéltük meg az uh-t. Hát nagyon remélem hogy minden rendben lesz, és látunk majd 1 szép petezsákot. :wink:
Amúgy délben is ellőttem egy tesztet, biztos ami biztos alapon. Persze az is 2 csíkos lett. :lol: Úgyhogy 4 különböző fajta teszt már nem tévedhet. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Móni, Zsuzska,
jaj de jó!!!! Gyönyörű babás tesztek!!!!! Gratulálok!

Móni,
a 30. cn-on teszteltem egy pozitívat, utána 2 napra egy óriási negatívat. Azon még egy óra múlva is csak az üres képernyő villogott... :roll:
De, mint már írtam, engem a + teszt lepett meg, mert egyáltalán semmi babára utaló tünetem nem volt, és ez ugye már a harmadik terhességem lenne. Hőm lent (36,4-36,6), és pirisen fájdogált a hasam, aztán meg is jött. Szóval szerintem én találkoztam egy álpozitív teszttel.

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Lányok,
mennyi ideje próbálkoztatok?

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Lyly!

Akkor tuti álpozitív volt a teszt. Sajna már nekem is volt ilyenem. Úgyhogy akkor eldöntöttem hogy csak patikában vásárolt tesztet fogok használni. Eddig rossmanos és dm-es tesztjeim voltak. Lehet hogy azok is jók, csak akkor nagyon mérges voltam rájuk.
Amúgy mi március óta próbálkoztunk a kistesóval.
Ti régóta?

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Móni!
De jó, jövő héten mozizhatsz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nekem jövő szombatig van gyógyszerem, úgyhogy majd szerdán telefonálok uhu-s időpontért. Annyira bízom benne, hogy jövő pénteken már mi is kukkantunk egyet :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Lyly!
Mi harmadik éve próbálkozunk. Tavaly előtt szeptemberben derült ki nálam, hogy a prolactin nevű hormonom nagyon magas és emiatt nem sikerült addig teherbe esnem. Aztán tavaly februárban átmentünk Erzsébetre a Forgács Intézetbe. Ez egy meddőségi intézet. Egy éve hormonkezelnek és két hete volt az első inszeminációnk..... úgy látszik sikerrel :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


jaj lányok én annyira boldog vagyok.hogy kismamik lettetek!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska!
Én meg azért is, hogy nektek végre sikerült összehozni tesóbabát :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
De az olyan poén, hogy Mónival egy napra vagyunk a kalkulátor szerint :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


már csak a dokik is egy napra irjanak ki titeket..... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na akkor tényleg jó nagyot nevetnék :lol: :lol: :lol: :lol:
De semmi sem lehetetlen 8) 8) 8) 8) 8)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


így ahogy mondod....véletlenek és csodák mindíg vannak...... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


lassan én is kezdek hinni bennük :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
a legszebb névnapi ajándék lesz

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


azt el is hiszem ..............
majd csinálunk közös pocis képet........ :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


okééééééééééééééééééééés :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
bár nekem most is van szépen :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


nekem is van hájam elég sok,.......... :) :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


na erre nekem sincs panaszom.... most vagyok 86.5 kg.
Remélem, nem leszek valami nagy bálnácska.... jön a fini fagyikám :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na, halihó!
Itt vagyok!!

Zsuzska ez tényleg nagyon jó hogy egyidős kismamik vagyunk. :lol: :lol: :lol: :lol: Milyen jó is lesz majd egymásért izgulni. :wink:
Na persze meg jöhet majd a pocifotó verseny is. :lol: :lol: :lol:
Bár már nekem is van pocim, de az még csak háj. Hát nem kell befejeznem a fogyókúrát, de nem bánom. A lényeg hogy jó meleg kis kuckója van a pocilakómnak. :wink: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


én kb 74 kilo vagyok most......de majdnem 80 kilo voltam a hülye gyógyszerek miatt........ :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ne is mondd.... biztos jól érzik magukat odabent a picurkáink :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
LEgalább nem fáznak ebben hidegben :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Móni!
Holnap már négy hetesek leszünk :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Hihetetlen!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


legalább ők nem........ :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Igen, hihetetlen hogy megy az idő. :lol:

Amúgy akkor kilóban én vezetek. Le se merem írni hogy mennyi vagyok. De ez most nem izgat egyáltalán. Meg ha olyan szerencsés leszek mint az első terhességemnél, akkor nem fogok sokat felszedni. Kisfiammal 9 kg-ot szedtem fel. Jó lenne ha most se lenne ennél több. :roll:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


én a mátémnál 17 kilot szedtem fel...... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát én is nagyon igyekszem.... már ma már ettem tortilla csipszet is és mosz eszem a Magnom jégkrémet :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nita!

Nálatok Máté tudja már hogy kistesója lesz?
Nekem muszáj volt megmondanom a fiamnak hogy pici baba van anya pocijában, mivel mostanában elég durva játékokat talál ki. Pl: az a mamiája hogy bírkózni kell, meg ránkugrik, meg lovagol rajtunk. :shock: :lol: :lol:
Úgyhogy ma megmondtam neki hogy anyával ilyet már nem játszunk. Nagyon jól fogadta a hírt, elkezdte simogatni a pocimat, majd egyszer csak megszólalt hogy: Anya! Ott sötét benn, a pici baba fél! :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Móni!
De édes lehetett a fiacskád :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Igen, egy tünemény. :wink: (a második szerelmem)

Holnap is tesztelsz? Én lehet , hogy ellövök egyet. Holnap hívom a munkáltatómat hogy nem írom alá mégsem a felmondást,hanem a szabi után táppénzre megyek. Hát "nagyon fog örülni" nekem. 8)

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Móni!
Tutira minden nap tesztelek, amíg nem lesz egyformán erős a két csík. Olyan megnyugtató számomra látni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na jó, elteszem magamat. Nagyon álmos vagyok és fáradt. Holnap jövök!!!!
Szép álmokat midnekinek!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jól van! :wink:
Akkor nem csak én vagyok ilyen lüke. :lol: :lol: :lol:
De tényleg már olyan régóta vágytam ezekre a tesztekre, és olyan jó érzés nézni ahogy előjön a második csíkocska, éshogy napról napra erősödik. :wink: :D :D

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Jó éjszakát!!

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


moni mondtu neki de nem igazán fogta fel.........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Aztaaaaaaa!!!!! Nagyon-nagyon gratulálok, most már aztán vigyázzatok magatokra!!:))))
Bennem lappang valami még mindig, néha érzem, hogy fáradok, néha nem, szóval nem tudom mi a szitu. Azért szedek vitamint, iszom a cickafark teát és gyúrunk...Ti szedtetek valamit? Kuzsanna gondolom, te kaptál mindenféle bogyót?Moni? Én már nem tudom, mit szedjek, szedjek-e egyáltalán valamit? annyi mindent mondanak, már nem tudom, mit gondoljak.
Na, mindegy, most nagyon örülök nektek, várom a fejleményeket, uh képeket!!!
tary
tary
 
 


Sziasztok!

Húúúú!!! Gyűlnek a pozi tesztek! Sajna én nem tudok hozzátenni, mert érzem , h meg fog jönni :(
Nagy gratula nektek! Vigyázzatok magatokra!
Én is várom a képeket, meg a fejleményeket!

Sajnálom azokat akik elmentek! De ne adjátok fel!

Nita te mész a hétem dokihoz?

Kép
pampalini
 
 


Jó reggelt mindenkinek!!

Tary!
IGen én szedek Bromocriptint, szedtem Clostylbegitet és Duphastont. Ha minden jól megy, a Bromo-t csak a 13. hétig kell szedni, a Duphastontól meg jövő szombaton fogok búcsút mondani :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
MEg mellette nyomatom a C-vitamint.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jó reggelt!

Tary, Pampalini! Köszönöm szépen a gratulációkat! :wink:

Tary!
Én most ebben hónapban nem szedtem semmit. Se folsavat, se vitamint, semmit. Csak kb. pé után szedtem a C-vitamint. Abból napi 1000mg-ot.
Most elkezdtem a femibion 800-at.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Szia Zsuzska!
Hogy vagy? Én nagyon álmos vagyok. Hajnali 4-kor már felébredtem, mert hányingerem volt. Most már jobb valamivel.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Szia Móni!
Én is tudnék nagyon aludni :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Folyamatosan fáradt vagyok. Nálam szerencsére nem durva ennyire a hányinger.... hozzám most közeleg :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Íme a mai:
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska!
:lol: :lol: :lol: :lol:
szép a mai teszted is. :wink:

Én is teszteltem:

Kép

Azt hiszem ennyi teszt már elég. :D Majd doki előtt azért csinálok még egyet. Bár ha belegondolok akkor összesen van még 2 tesztem. :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Móni!
Nagyon szépen alakulsz te is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Így fejlődünk és erősödünk:

Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Igen-igen! :lol: :lol: :lol:

Annyira örülök most már! :wink: És ugyanezt az érzést kívánom minden topiklakó társunknak is. Remélem hamarosan a nyomdokainkba léptek. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Én is csak kívánni tudom mindenkinek!!!!

Hogy állsz a vérerekkel a melleken? Nekem lassan sztrádák vannak :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hát nálam is így van.De lesz ennél "jobb" is. :D
Amúgy furi, hogy ennyire erős hányingerem van. A fiammal meg se éreztem hogy várandós vagyok. (lehet kislány lesz?)

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


A barátnőm az első fiával volt nagyon hányingeres. Aztán a második terhessége már annyira más volt, hogy azt hitték, kislányuk lesz. Aztán kiderült, hogy ő is kisfiú lesz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ahány terhesség, annyi féle.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


pampalinio a hlten nem max a jövőhéten vagy utána......
lányok mikor mentek dokihoz?
szép erősek a tesztek........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?