Új privát üzeneted érkezett!

Bikfy! Hú de találó ez a történet, és tök igaz is! Mindent megkapunk amit kérünk az Istentől és meg is adja. A munkahelyemmel 2006 májusáában voltam egy zarándokúton. Ott az egyik koleganőm azt mondta: ha egy olyan templomban kérsz vmit Istentől amelyikben akkor vagy először, azt a kérésedet teljesíti. Én egy babáért imádkoztam és szeptemberben ott is volt. Lehet h van ebben valami, de legalábbis jó hinni benne.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Kisvirág!
Hát az történt, hogy elkezdtem vérezni, olyan furcsa volt, mintha a magzatvíz lett volna véres. Rögtön megindították a szülést. De jobb is volt, mert ez szerdán volt, a dokim meg másnaptól szabin volt. Nem akartam volna másnál szülni, meg gondolom ő sem akarta volna, hogy másnak adjam a lóvét :) .

Anuk!
Szia és gratulálok :D . Mindig is irigyeltem azokat, akiknek hipp-hopp összejött :oops: . Szerencsés vagy :D .

Vernike!
Ha jól láttam július óta próbálkoztok. Tudom, hogy nehéz ilyenkor, tudom, hogy mit érzel, de ez még olyan kevés idő. Ez akkor csak a 3. hónap volt. Nagyon ráérsz még olyanokon gondolkodni, hogy valami nem stimmel. Sírd ki magad, ha gondolod, de aztán tessék pozitívan hozzáállni a következő hónaphoz. Menni fog az, meglátod. Persze, ha gondolod hőmérőzhetsz vagy bármi más, de akkor annál jobban rágörcsölsz. Hidd el nekem, én is átéltem.

Nita, jobbulást. Mennek a gyógypuszik.

Betrix!
Sajnálom :cry: . Pedig szép görbéd van. Dehát erre se lehet adni, úgy látszik.

Bikfy!
Úgy látszik ebben a sértődős dologban nagyon hasonlítunk. Én is nagyon fel tudom magam fújni, akár hülyeségeken is, több napra. Nem felejtek könnyen. Bezzeg a férjem. Pár perc után mintha mi sem történt volna. Na ettől meg végképp a falra mászok, aztán azért se szólok hozzá. Azért hál'Istennek nem sűrűn fodul elő.

Pruci, ezek a gyerkőcök tudnak alakítani :D . Az én gyerekemre az jött rá, hogy hantázik. Ma azt mondta az apjának, hogy elmentünk anyával a boltba, de anya ivott, elesett az utcán és beverte a szemét :shock: :shock: :shock: . És még sorolhatnám :) .

Lányok, ti olyan aranyosak vagytok, hogy így együtt éreztek velem. Mindenkinek hatalmas puszi érte.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Bikfy!
Komolyan mondom, amikor elolvastam libabőrös lettem.

Kép

Kép
ranita1979
 
 

 
 

Én kb szerdára várom a mensit, de rajtam most és egész hónapban olyan nyugalom van, mint ez alatt az egy év alatt sose. Aztán nem tudom hogy fog majd érinteni ha megjön.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Aludjatok jól, álmodjatok szépeket, s kívánom, hogy holnap egy újabb csodaszép napra ébredjetek!
Mindenkinek puszi: Bikfy
bikfy
 
 


Sziasztok!

Vernike nagyon tudom mit érzel, de nem szabad ilyen sötéten látni a világot. Ha jól emlékszem nektek kimaradt az augusztus az építkezés miatt, tehát valójában csak 2 hónapja próbálkoztok. Ne gondolkodj azon, hogy valami tuti nincs rendben, ez ahhoz még nagyon kevés idő. Fel a fejjel :wink: Sikerülni fog, csak várat magára picit az a baba :lol:

Bea veled ugyanúgy együttérzek :roll: De nagyon jól gondolkodsz, én biztos nem fogok hőmérőzni, attól totál becsavarodik az ember.

Bikfy annyira szépet írtál, nagyon tetszett :lol: És teljesen igaz!

Loulou és Anuk még nem is üdvözöltelek titeket. Érezzétek jól magatokat itt köztünk :lol:
Anuk nekünk is elsőre jött össze Barnabás :lol: Sajnos úgy látszik közben elvesztettük a receptet :lol: :roll:

Most már elmegyek aludni, nagyon álmos lettem.
Jó éjt nektek.

Kép

Kép
nyanya77
 
 


Sziasztok :)

Recept? Hát apukát jól meg kell nyüstölni.

Na komolyra fordítva a szót. Nekünk sem volt gyalog-galopp. Mielőtt nekiláttunk volna a babaprojektnek vizsgálatok garmadája, orvostól orvosig hat hónapon keresztül. Asztmás és hypertóniás vagyok, ráadásul mindkettő öröklődő a családban. Rod két unokatestvére is autistaként született, szóval a frász bennünk volt.

Aug végén, szept elején ráadásul kiderült, hogy rossz a kismamás asztma gyógyszerem, tüdő és mellhártya gyulladást kaptam. De túléltük.

Aztán nem is számítottunk rá, hogy csak így sikerül. Mikor olvastam apucinak, hogy kéritek a receptet nagy fejjel és fülig érő vigyorral mondta, hogy kéri a címeket. :D Bocsi, de ezt muszáj volt leírnom mert jót röhögtem rajta.
Vendég
 


Anuk :D
Nyanya , koszi!
Vendég
 


Sziasztok.Ma már kicsit jobban vagyok,igaz nem jött még piri de reggel megint negatívat teszteltem,de előtte végig olvastam amiket írtatok és nem is igazán foglalkoztam vele.Tettem a dolgomat...próbáltam nem gondolni rá,de a készülő házunknál ez mindíg nehezebb egy kicsit.Na mindegy új hónap új remény,csak félek,hogy kicsúszunk az időből,mert ha januárba bejelenti a kolléganő,hogy visszajön gyesről,engem a munkanélküli vár és onnan gyedre menni nem egy álom lesz....de gondolkodom pozitívan,hogy karácsonyra az új házunkba a fa alatt már 3-an "állunk"majd,és ezt kívánom minden babára várónak.Nitácska tényleg fel a fejjel,egy-kettőre babások leszünk Bea-val és mindenkivel együtt!!!!!
Sokat gondolkodtam azon is,hogy a babák csak a boldog anyukákhoz költöznek be,én nagyon igyekszem,csak egy kicsit sok az izgalom a ház körül....DE!!!!!Képzeljétek el apával elmegyünk ebbe a hónapba 2-3 napot pihenni majd és remélem pé körül sikerül és egy kis nyugalom szigeten majd jobban megy a dolog.A segítségeteket szeretném kérni ebben.Én Győr-M-S.megyei vagyok és a környékre szeretnénk menni,de nem termálba meg ilyen helyekre (tavaly nagyon csúnya női fertőzést szedtem össze :( )..hanem valami kis nyugisra.Akár lehet erei faház vagy ilyesmi,kandalló meg ilyenek tudjátok.Ha valamelyikőtök ismer ilyen helyet kérem írja meg nekem,vagy hogy hol keressek ilyet....
Nagyon megköszönném...
Szép napot kívánok mindenkinek,megyek a gyerkőceimhez....

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Jó reggelt!

Anuk! Jó fej a férjed!!! :lol:

Vernike! Ez az! Csak pozitívam! (mondom én akinek ma a hője a béka segge alá süllyedt --)

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!

Anuk!
Nagggyon vicces a férjed :D :D :D :D .

Vernike!
Igen az a legrosszabb, ha az embert szorítja az idő.
(Nekem azt mondták, hogy a lapar után az első 6 hónap a legesélyesebb. Na ez nekem a következő hónap lesz :( :( .)
Én biztosra veszem, hogy karácsonyra ott lesz nálad az a babó.
Én sajna nem tudok ilyen helyet, de mi itt Zalában egy termálfürdőnél üzemeltetünk apartmanokat( a helyet inkább itt nem írnám le). Ha valaki egyszer arra akarna jönni, csak szóljon :D .

Pruci!
Fenébe :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ja, lassan én is várom a barnázást. Ahogy érzem nem is kell rá sokáig várni :? .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Sziasztok!

Szerencsém volt,mert páromnak csak ma reggel kellett elutaznia a fősulira,így tegnap este kihasználtuk az alkalmat :oops: Mára az LH teszt pozitív lett és szurkál is a bal oldalon a pocim.

Bikfy!
Nagyon elgondolkodtató amit írtál és igaz.Csak olyan nehéz várakozni!Sajnos az a baj,hogy egyből akarok(szeretnék) én is mindent elérni és ha nem sikerül,jön a para,hogy biztos bennem van a hiba.Ez most nemcsak a baba témánál van így.

Vernike!
Majd én is körülnézek,meg érdeklődök majd az ismerőseimtől ,hogy tudnak-e valami nyugis helyet.

Anuk!
Üdv közöttünk,nagyon kedves a férjed és segítőkész! :D
jucc 74
 
 


Anita!
Neked mennyivel előtte szokott elkezdődni a barnázás?
jucc 74
 
 


Jucc!
Múlt hónapban csütörtöki nap jött meg és már vasárnap volt barnázás, igaz épp hogy, de volt. De így visszagondolva úgy tűnik, mintha már minden hónapban korábban kezdődne :evil: .
Most elvileg holnapra várnám, de már a mai napon sem lepődnék meg.


Akinek még szokott lenni ilyen barnázás, mennyivel előbb szokott elkezdődni?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Sziasztok!

Ranita, nekem is kb 4 nappal előtte már elkezdődik Most bízok a cickafark és palástfű teákban és persze a Jóistenben.

Pruci, :( a hő miatt.
Mindjárt nézek egy táblát.

Kép

Kép
luli
 
 


Anuk, gartulálok! :D És problémamentes pocakosodást kívánok Neked!

Kép

Kép
luli
 
 


Bea, pedig tényleg szép görbéd volt. Sajnálom prit. :(

Kép

Kép

Kép
luli
 
 


Luli, én is ittam a cickát és palástot is,semmit nem ért :( . Én most a barátcserjében bízom :P .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Sziasztok! :)

Én új vagyok még itt, de amint látom más is iszik palástfű, illetve cickafark teát. Ez tényleg segít? Tudtok vmi bővebbet róla. Már én is hallottam, hogy iszogatják......
Sajnos mi már 1,5 éve próbálkozunk egy aprótalpút összehozni, de eddig még nem túl nagy sikerrel. Eddig már egy rakat vizsgálaton túlestünk, mint vérvizsgálat a ciklus különböző napjain, átjáhatósági, stb.
De ha vkinek van vmilyen jó "receptje" szívesen veszem. :)
princzike
 
 


Szia Princzike,
üdv köztünk.
én a tea-ügyhöz nem tudok még hozzászólni, mert én is csak most szeretném elkezdeni, de itt eddig - ha jól értettem - azt olvastam róla, hogy a ciklus első 14 napjában a cickafarkot kell inni olyan napi egy csészével, ami a peteérést segíti elő, és a második felében pedig a palástfűt, ami a beágyazódást segíti.
mimilee
 
 


ja, és Princzike mi lett a sok vizsgálat ereménye? találtak valamit?
mimilee
 
 


szia Mimilee :)

Kiderült, hogy magas a Prolaktin szintem és kaptam Bromokriptint (asszem így írják), azt még most is szedem. Állítólag, ha akartam se tudtam volna teherbe esni ilyen magas PRL szinttel. Az átjárhatósági eredményem jó lett - ennek nagyon örültem. Apát is megnézték, ésa azt mondták teljesen normális.

Így próbálkoztunk még spontán egy darabig, de nem jött össze. Így úgy döntöttem, hogy Inszemre megyek, de eddig még semmi jó.
A teát pont ezért kérdezem, mert ha már lúd legyen kövér és kipróbálom :). Hátha segít.

Sajnos a mostani ciklusban egy darab petém sem érett meg, amit nem is igazán értettem.... de a doki szerint ez nem olyan vészes, mert a nőknél nem mind a 12 hónap termékeny csak 3-4 hónap. Természetesen ők némi orvosi rásegítéssel 6 hónapra tudják feltornázni. Így most egy kicsit be vagyok parázva, hogy nehogy legyen még vmi a háttérben, ami miatt nem jön össze :(.

Ti hol tartotok?
princzike
 
 


Szia Princzike! Udv itt, bar meg en is uj vagyok :lol: . Mi is kb masfel eve probalkozunk, novemberben megyunk dokihoz. Ugyhogy ez az uccso honapunk igy minden nelkul... En felek picit, meg a parom is :( . Dehat a babaert ugye mindent...
Vendég
 


Princzike!
Szia! Most lett volna az inszemed és orvosi segítséggel nem érett petesejt vagy ez most csak egy spontán hónap volt?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


"a nőknél nem mind a 12 hónap termékeny csak 3-4 hónap."
ezt én még sosem hallottam. ez iszonyú ijesztőőőőő
erről van valami infótok? esetleg cikk, link, bármi?

bár én nem pályázom PMM-s tagságra :)
mimilee
 
 


Mimilee, én hallottam már, hogy nem mind a 12- ben termékeny egy nő, de én úgy tudtam csak 1-2- ben nem. Szerintem a 3-4 hónap egy kicsit el van túlozva. Nekem ugye fél éve volt a lapar, azóta minden hónapban uh- ra járok és mindig volt pé.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


köszi, Ranita. kicsit megnyugtattál.
:D
mimilee
 
 


Loulou :)
Szerintem nem kell izgulni. Az első alkalommal nálunk is (bár csak én mentem el először és én is ugyanúgy féltem) felvették az ember adatait, a doki megkérdezte a ciklus hányadik napján vagyok és elküldött vérvételre. Na persze akkor úgy gondolta, ha már lúd legyen kövér és embernél is számolgatnak egy kicsit. :)


Ranita :)
Ja, most lett volna inszemem és hát nem keveset kellett böknöm, de semmi pé nem volt :evil: :( Igazság szerint ez lett volna a harmadik inszem. Az első nem sikerült, mivel ember lebetegedett elég csúnyán és nem voltak jók az eredményei, a második mint az álom az elsőhöz képest, de ennek ellenére nem lettem két csíkos. :( A hamradiknál meg így jártam.
Bár sajna ezt én sem tudom, hogy ez mennyire normális, hogy előzőleg orvosilag feltuningolva minden ok, aztán egyszer csak semmi. Most egy kicsit parázok.

Bár én is túlzásnak tartom, hogy 1 évben csak 3-4-szer lehessen teherbe esni.

Tényleg.... nálatok Hanna csont nélkül össze jött?



:roll: :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára princzike 2008.10.03 13:59-kor.
princzike
 
 


Princzike: én a bromot 2,5 hónapig szedtem + gynevac szuriztam és 15 hó után babás lettem ;) Sajnálom a sikertelen inszemeket. :(

Teákról: nekem nem jöttek be a teák, és a barátcserje se.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Szia Kisvirág :)
Most egy kicsit irigyellek :)
ÉN most kb 7-8 hónapja szedek bromot, tavasszal volt Gynevac kúrám és még semmi :(
princzike
 
 


Princzike: hát akkor már te is kipróbáltál mindent. Sajnálom, hogy nektek nem jött be a gynevac+bromo. :(
Még lesz inszemed, vagy most majd készültök a lombikra?

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Szia Princzike! Üdv köztünk :lol:

Lányok ez a 3-4 termékeny hónap egy évben nekem is nagyon fura :shock:
Ranita egyetértek veled, én is olyat hallottam, hogy 1-2 hónap van, mikor nem termékeny az ember.

Vernike örülök, hogy egy kicsit derűsebb a hangulatod :lol:

Anuk jófej férjed van :lol: :lol:

Nálam még mindig nincs piri :roll: Most úgy gondolom, hogy ha vasárnap reggelig nem jön meg, akkor megint tesztelek. Kedden teszteltem, akkor kellett volna nem megjönnie és akkor ugye nega lett. Szerintetek ha terhes vagyok vasárnap már kimutatja? Akkor már 5 napja fog késni. Jaaaaaaaaaaj, nem tudoooooooom... :roll:
Na mindegy, addig is mással foglalkozom, aztán lesz ami lesz.

Jó hétvégét nektek

Kép

Kép
nyanya77
 
 


Én is furácsálom csak 3-4 hónap a termékeny. Én volt, hogy hónapról-hónapra jártam pete nézőbe és mindig volt. Sőt akkor is volt, mikor a ciklus.hu nem tett be vonalat, mert úgy érezte hő alapján, hogy nem volt....

Nyanya: vasárnap már tuti ki kell mutatnia a tesztnek!!! Drukk...

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


sziasztok...asszem hétfőn elmegyek és veszek ilyen teákat..ártani nem árt ugye? :oops:
cickfark és palástfű..igy kel kérni a gyógyszertárba? :oops: :roll: :wink:
amugy köszönöm mindenkinek a gyógypuszikat... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nyanya!!! de jó lenne :)))))
szorítok!!!

én most az esélytelen nyugalmával nézek a piri elébe. holnapután kéne megnemjönnie. gyakran van nálam is, hogy 1-3 nappal előtte barnázgatok, van hogy semmi. most épp még nincs jele, hogy megjönne... de mint írtam, nem reménykedek. dehogynem :)
mimilee
 
 


mimilee nagyon jó az apróbetűs rész..jot nevettem.. :wink: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nyanya vasarnap mar ki kene hogy mutassa, kiveve ha nagyon keson volt a pe :roll: Egyebkent szabalyosak a ciklusaid? Ha igen akkor en a helyedben nagyon is bizakodnek :) .
Vendég
 


nyanya mennek a drukkok!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nyanya :)
Szerintem vasárnap azért illene neki kimutatnia.
Sok +++++ enegrie, hogy két csík legyen :) :)

Kisvirág
Most egyenlőre erre a hónapra szabad kezet kaptam a dokitól :)
Én legalább is úgy tervezem, hogy még 1-2 inszemmel majd megpróbálkozunk, addig meg teázgatok egy kicsit, hogy rásegítsek :)
princzike
 
 


princzike neked is megy a drukk......... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska!
Nyugodtan igyál te is teákat,ezekben az a jó,hogy ártani nem ártanak,max ha többet iszol a kelleténél belőle,többet jársz majd pisilni :D De az tényleg igaz,hogy csak mindegyikből napi 1-1 pohár javasolt.Pont tegnap az egyik dokival,hogy beszéltem és meséltem neki,hogy iszom ezeket a teákat és szinte láttam az arcán(telefonon beszéltünk) azt az enyhén lesajnáló nézést,ami kb.azt jelentheti,hogy szegénykém,hát hisz,az ilyenekben?Az a baj a dokikkal,hogy nagyon gyógyszer központúak lettek,hiszen ezt tanulták az egyetemen is és nem nagyon hisznek a régi gyógynövényekben,gyógymódokban(tisztelet a kivételnek,csak sajnos még ők vannak kevesebben).Én akkoris hiszek ük-ükanyáink gyógymódjainak,hiszen akkor még nem voltak szintetikus bogyók.

Princzike!
Üdv közöttünk!Hát,nem semmi,amin te is keresztülmentél eddig,de kívánom,hogy karácsonyra már nektek is ott legyen a pozitív teszt a fa alatt!

Nyanya!
Nekem egyre jobban babásnak tűnsz!!!Hogy bírjuk ki vasárnapig???

Mimilee!
Neked is vasárnap lesz teszt?Vagy csak hétfőn,ha nem jön meg addig?
jucc 74
 
 


jucc köszi hogy ezt leírtzad.majd hétfőn beszerzem őkt..hátha segítenek nekem.. :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Priczike üdvözöllek én is. Olvasom,hogy neked volt már átjárhatósági. és milyen volt? nagyon szörnyű?én most készülök rá. :roll: egy kicsit félek tőle. :oops:
Nyanya alig várom a pozitív tesztet!!!!hogy bírod vasárnapig?
Nitácska gyógyulást! tudod apával izzadni a leghatásosabb :wink:

Kép
kissedi
 
 


kissedi igen tudom..de sajna ma éjjel fél 2-re jön haza...majd meglátjuk mennyire leszünk fáradtak.. :oops: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: végülis egy próbát megér a tea. Gyógynövényboltba is veheted!
Amúgy jobban vagy már?

Mimi: jót mosolyogtam rajtad :)

Princzike: drukk a spontánhoz ;)

Jucc: én az arcába mondtam a dokinak a teákat. Hát tényleg sajnálkozva nézett. :lol: Ugyanígy nézett mikor megemlítettem, hogy mit szólna ha aloe verás cuccokat szednék... :lol:

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Helló Kislányok, megjöttem!

Anuk!

Először is neked írnék. Te miről beszélsz? :twisted: Apidat átengedni másnak? Én kértem először a receptet, tehét enyém az első éjszaka joga!!! Na ezt üzenem Neki.
Még addig reklámozod itt nekem, amíg majd sorban állhatok érte. :D :D :D

Vernike!
Beköltözik hozzátok az a baba, csak ne izgulj! Az sem baj, ha tele vagy izgalommal a házépítés miatt. Csak ne idegeskedj! A boldog izgalom az jó ám... :lol:

Jucc!
Azt írod, hogy mindenhol benned van a para. Én meg azt írom Neked: nem vagy még PMM-es?
bikfy
 
 


virág itt nálunk sajna csak gyógyszertárba tudom megvenni... :D
amugy már jobban vagyok ..nincs lázam meg már nem fáj a torkom..de az orrom folyik és éjjel még be kell csöpögtetni hogy ne duguljon be.. :x

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mimilee!

Nehogy addig eljuss, hogy nem mersz reménykedni! Te lyány? a remény az jó, anélkül nem lehet ám élni. Az boldoggá teszi jó néhány napodat. Én csak azt próbáltam érzékeltetni, hogy ha ne adj Isten mégis megjön, nem törünk le, hanem elfogadjuk azt, hogy most másnak nagyobb szüksége volt a "pillangóra, s a virágra"
Igenis reménykedj és ha megengeded, én veled reménykedek, és nagyon izgulok érted. :wink: :wink: :wink:
bikfy
 
 


Bikfy!
Bevennétek?A legnagyobb parám a második nem sikerült hónap után volt,nagyon a padlón voltam,azért is nem írtam,meg voltam győződve,hogy csak én lehetek a hibás,hogy még nincsen bébi.Most nyugodtabb vagyok,mert TUDOM,hogy decemberben babás leszek! :)
De azért ugyanúgy megy a para minden hónapban...

Virág!
Hát erről beszélek!A legtöbb doki ilyen!Persze,azt is tudom,hogy sokan pénzt vagy valamilyen juttatást kapnak egy-egy gyógyszercégtől,ha az ő termékeiket írják fel.A gyógynövényekből nincsen nekik üzlet :(
jucc 74
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?