Új privát üzeneted érkezett!

:lol: :lol:

Na annyira örülök most h nem mérem a hőmet :lol: 8)

annus11
 
 


Huncutka!
Már nagyon várom a teszteket..... pár nap múlva lehet lődözni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Annus!
Hogy haladsz a takarítással???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Sehogy :lol: :lol:

annus11
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok

Huncutka
Ezek a hők mostanában kiakasztóak, én már nem is mérem mától.
Tengap az inszem után megnézte a dottore, hogy megrepedt-e és úgy látta, hogy igen, mert egy 13 milis izé volt csak ott semmi más, gondol az volt a pete. Erre ma reggel egy szaros fokot nem ment fel a hőmérőm! :shock:

Azért remélem neked beágyazódást jelent a leesés! +++++++

Még egy kérdés. Június 30-án lesz a névnapom, és jó lenne névnapomra egy + teszt, a 10es teszt szerinted már kimutatja akkor? Tegnap volt az inszemem. Az még csak a 10. dpo lesz ha jól számolok!

Mától egyedül vagyok, a kolléganőm fele munkájának birtokában ülök itt az irodában, tehát sokkal ritkábban fogok majd jönni, mert bőven lesz mit csinálni. Hát remélem, hgoy ez a fizetésemen is meg fog látszani, nemcsak a több munkát érdemeltem ki! :roll: :?:

dita75
 
 


Dita!
Akkor szerintem már mutatnia kellene neki :wink: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu
Majd meglátjuk.
Egy halvány csíkkal is megelédgednék, de annyira jó lenne minél előbb tudni az eredményt. Más névnapi ajándék nem is kéne.
A párom is kap új tütüt most intézzük, én "csak" egy babát szeretnék, olyan nagy kérés ez? :roll:

dita75
 
 


Dita!
Szerintem nem nagy kérés.... én sem vágyom semmi más ajándékra.....
Pont azt néztem, hogy április 13-án szülnék :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu
Pont azt mondta apa, hogy névnapomra meglesz az új tütü.
Mondtam neki, hogy az az ő ajándéka, én babát szeretnék, érte odaadnám a tütüt még a házat is.
Bár akkor nem tudom hol laknánk! :roll:

dita75
 
 


Azért a ház maradjon csak meg :wink:
Hova érkeznének a picik???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Képzeljétek.... úgy fáj a jobb oldalam, hogy zsibbad a medencémig :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
MEgint pé-m lesz :?: :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Dita!

Elméletileg a 10.dpon már mutathatja!De mivel nem tudni napra,percre pontosan a beágyazódást,így lehet h csak másnap mutatja stb.
Nekem meg 26án lesz a névnapom,éssss másnap kéne nem megjönnie :lol:

Zsu!!

Amúgy lehet h neked is 2 péd va most...elképzelhető!!!

annus11
 
 


Annus
Hát akkor most marha nagy drukk és rajtad a világ szeme! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Mutasd meg hogy kell ezt csinálni! A babaszoba is kész, már csak a baba hiányzik! Hajrá! :wink: :D

Lehet, hogy kibírom augusztus 4-ig, mert ha nem mutatna semmit akkor meg csak rágnám magam, és elrontana mindent.
A doki azt mondta, hogy keddhez képest két hét múlva teszteljek, mert akkor ad biztos eredményt! :roll:

dita75
 
 


Helló!

Hunci, az neked tuti beágyazódás, hidd csak el nekem!

Kuzsanna, nem mindenkinek mutat a hője beágyazódási esést, mégis babás lesz! Drukk neked!

Dita, Annus, őszintén kívánom, h váljon valóra babás álmotok!

Mindenkinek, aki babára vágyik, drukkolok, hogy a névnapjára (vagy másra) érkezzen is meg hozzá! :wink:
athiz
 
 


Hát köszi a bizalmat,de én nem fogadnék magamra :lol:

annus11
 
 


Athiz!
Remélem, hogy igazad van.
Nagyon szeretném már!

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Athiz
De lelkes vagy velünk kapcsolatban, jól ránk is ragaszthatod, bár rám már nem nagyon fér, mert én már beleszugiztam magamba, hogy ma már 20 napos terhes vagyok! :shock: :lol:

Mindig megcsodálom a kis pöcsöseidet, annyira szépek mindketten! :wink: :lol:

dita75
 
 


Köszi Dita, van ám még egy pöcsösöm, de az picit nagyobb. :o :twisted: :lol:
Helyesen teszed, hogy szugizod magadat, így is kell. Ráérsz majd akkor elkettyenni, ha nem sikerült. De tutira sikerült!!!

Hunci, és gondolom a saját tesztjeidet fogod felhasználni. :) Remélem, félretettél magadnak egy zebrásat!
athiz
 
 


Athiz
Nekem fél éve január végén mondták először hogy az inszemet javasolják.
Ennyi idő kellett mig idáig eljutottunk. De én már januárban szentül meg voltam győződve, hogy nekem ez fog sikerülni. Lehet, hogy előbb is meglett volna spontán, de már erre volt beállva az agyam!
Annyit vártam rá, sikerülnie kell!

Azért is írtam neked hogy két kis pöcsös, mert feltételeztem, hogy a férjedre a kis jelző nem illik! :wink: :lol: :lol: :lol:

Én a páromat úgy hívom, hogy Nudli. Eleinte azt hitte, hogy a méretei miatt találtam ezt a nevet. Pedig nem, mert meg vagyok vele elégedve. Csak ő is mindig Cuncikának, meg Cuncurkának hívott, és még egyéb ilyen és ehhez hasonló neveket talált ki. Gondoltam akkor én is találok valami hasonlót! :roll: :oops: :lol:

dita75
 
 


Na ma nagyon szar napom van....esik az eső is,felmarják az utat elöttünk,egyedül is vagyok.
Kép

Na az én férjem meg Nuninak hív.Egyszer a Tescóban odaszólt,de tök messze voltam,szóval odakiálltott h Nuni...gondolhatjátok!Szerinte többen is odanéztek :lol: Én meg gyorsan elsomfordáltam"nem túl feltűnően".Úgy lebasztam,mondtam neki h mi lett volna ha visszaszólok h :Igen,kuki?! :lol: :lol:


Én már annyiszor hittem,meg nem hittem.Nekem már mindegy.....

annus11
 
 


Szebb napot nektek!

Huncutka!
Drukk a végéhez++++++++++++++++++++++++++

Annus!
Alukálj vagy olvass, hátha tudsz pihenni az útmarás mellett :shock: :shock: :shock:

Dita mama!
Hogy vagy ma????
Csa kóvatosan a sok melóval!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu!

Látod csak felugrott a hőd!!!!Nagyon baba :lol: :lol:

annus11
 
 


Reggelt!

Itt is minden pocsék ............. tegnap délután-este óta rám jár a rúd.
Az inszemeseknek már kipanaszkodtam magam, bocsi, hogy ha itt nem teszem, mert egyrészt nem akarom még jobban elrontani Annus kedvét sem, meg úgy érzem, hogy ha mégegyszer le kéne írnom akkor szétrobbanok.

dita75
 
 


Dita Drága!!!

Nálam nem tart sokáig a rosszkedv,már jól is vagyok :lol:

1.A gyerek miatt....hát bizti furi lehet h anyáskodnod kell,úgy hogy ő valószínű direkt ellenkezik!!!!Én a helyedben váltanék,próbálj másképp állni hozzá.Mondjuk ne mondd meg neki h fürdés,fogmosás,lefekvés,vedd fel a cipőd stb.Ha visszagondolsz te se szeretted ezt a korszakot,nem?Próbálj nem idegeskedni ,mert csak az ellenkezőjét éred el...Mivel nem te nevelted,így ne várd el h a te elvárásaidnak feleljen meg!!!Szerintem érdemes kipróbálni egy másik stílust,hozzáállást,hátha az bejön!!!És légy önző,gondolj csak magadra kivételesen!!!Ne törődj semmi mással,majd rájönnek h milyen szerencsések is veled!!!+++++++++++++++++++++++

2.Munka:annyit csinálj meg amennyit tudsz!!Hiszen 1 embernek 2 keze van és 1 feje(jobb esetben),ezen változtatni nem tudsz.Tehát szépen csináld a saját tempódban és kész!!!+++++++++++++++++++++

Kép

annus11
 
 


Ja és ne tesztelj még!!!!!Semmit nem mutat még!!!Leghamarabb a 10es a 10.dpon mutathat vmit,hangsúlyozom mutathat!!!!

annus11
 
 


Annus
szerintem augusztus 2. körül fogok tesztelni vagy 4. majd meglátom, hogy bírom. Köszi a jótanácsokat megfogadom, és most már tényleg megpróbálok mindent és mindenkit kiiktatnom a fejemből, de baromi nehéz. Este végül a párom belement, hogy a hétvége csak a miénk legyen, mondtam neki, hogy nem vétetlenül vállaltam el a hétköznapokat, mert legalább hétvégén legyen nyugodalmam. Azt mondta oké, de végül csak nem beszélte meg a gyerekkel, és reggel a buszmegálló felé már összevesztem vele, mert kijelentette, hogy az apja megengedte neki hogy maradjon a hétvégére is, és nem érdekli, hogy én mit mondok neki.
Legszívesebben a fejéhez vágtam volna, hogy én vagyok a főnök, majd én megmondom, hogy ki lesz a saját házamban, és ki nem, és ő még csak egy gyerek és ha nem csinálja azt amit mondok akkor fel is út le is út. Nem mindig vagyok ám ilyen, lehet hogy a sok hormon miatt van, vagy front, vagy nem tudom, de annyira bennem van az ütő, hogy ha valami nem úgy történik ahogy én szeretném. Néha ölni tudnék. :oops: :roll:
Na jó abbahagyom ezt a témát mert elkezdett fájni a hasam, és még enyhe hányingerem is lett. Azért ez még elég korai lenne, nem? :roll:

dita75
 
 


Dita!

Télleg lazíts!!!!Vedd be azt a bizonyos leszarom tablettát!!!Gondolja arra ha hagyod h felhúzzon akkor ő nyer!!!Ha nem vált ki belőled semmit,akkor nincs is értelme ellenkezni veled.Hiszen nem éri meg,ott van a pocidban a babád,és most csak rá gondolj,senki másra!!!!

Kép

annus11
 
 


Hali!

Nuni+Nudli, hát nem semmi, micsoda becenevek. :lol: :lol: És mindez szeretetből.

Lányok, kitartást mindenhez! Teszteléshez, mert idő előtt valószínűleg úgysem mutat semmit, és akkor csak csalódás éri az embert ismét, közben meg lehet, hogy valójában babás, csak még nem elég a HCG. Meg az időjárás elviseléséhez is kitartást, ezen viszont úgysem tudunk változtatni, tehát a legjobb amit tehetünk, hogy elviseljük.

A gyerekekről nem is beszélve, ahhoz kell csak igazán a kitartás, én már csak tudom. :twisted:

Pusz
athiz
 
 


Köszi mindenki a bíztatást!
Reggel bevettem az utrómat, most pedig beveszem a leszaromat, vagy egy vigyorgósat! :lol:

Kép

dita75
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


De jót derülsz Zsuzska! :wink: :D

A férjem hétfőn mig az inszemre vártunk vicceket olvasott.

Ime az egyik:
Elefánt és a teve beszélgetnek

Elefánt: Te figyelj már miért hordod te a melleidet a hátadon!
Mire a teve: Hmmmm! Furcsa kérdés ez egy olyantól aki a péniszét az arcán hordja! :D :lol:

dita75
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kép

annus11
 
 


Értsd félre!!!!:DD

Amikor odanyúlsz, én jobban szétnyitom.
Remegek, bár tudom, gyengéd leszel.
És ha kiveszed, csak ámulok, mekkora
volt bennem!
-Nem is kellett volna úgy félnem a
foghúzástól!

Gyengéden az ujjaim közé veszem,
ajkaimhoz emelem, nyelvemmel finoman
kitámasztom, óvatosan ráharapok, és ha
jól csinálom, kijön a mag.
-Kérsz te is szotyit?

Szeretem a számba venni, ajkaim és
nyelvem gyűrűjébe fogni, és szívni, míg
a számban nem érzem a kiáramló nedvet.
-Ez a szívószál.

Alig várom, hogy együtt ágyba bújjunk,
hogy meztelen testemen érezzelek, hogy
mindenhol hozzámérj! Fázom nélküled!
Kellesz nekem...
-...pizsamám!

Simogatsz, becézel. Érzem, hogy a lábaim
között egyre nedvesebb vagyok. Lassan
hanyatt döntesz az ágyon, és vetkőztetni
kezdesz.
-Végre tiszta pelenkát kapok!

Éjjel bejössz a szobámba, hallom, hogy
itt vagy, tudom, hogy meztelen testem
nézed, és tetszik, amit látsz! Alig
várod, hogy nekem ess, igaz?
-Szemtelen szúnyog!

Ugye, várod, hogy belédhatoljak, hogy a
nyelvem a testedhez érjen, és együtt
elmenjünk? Akkor fűzz meg, hogy járjak
veled!
-Jó cipőd leszek, ígérem!

Nagy, és vastag, megőrülök érte, hogy a
kezembe, a számba vegyem! Pedig tudom,
hogy nem szabadna, talán meg fogom
bánni, de nem érdekel, úgy vágyom már..
-...arra a hamburgerre!

Reggel, amikor felébredek, első
gondolatom te vagy, csak rád vágyom:
-kávét mindenáron!

Kellesz nekem! Ágyba akarlak dönteni, a
hatalmamba keríteni, megizzasztani, hogy
remegjen és égjen a tested!
-Csak arra gondolj, hol kaptad el az
influenzát.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Micsoda perverz egy reggelünk van ma :lol: :lol: És csak pénteken jön apcim...neeeeee
Kép

annus11
 
 


Kép

Most én jövök:
Kép

dita75
 
 


Sziasztok!
Csajok!- nem kellene a hőmnek feljebb menni, ha beágyazódás volt? Már nem merek hinni benne. :cry:

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Huncutka!

Ez egyéni h kinek mennyire megy fel!A lényeg h meglegyen az emelkedés az első szakaszhoz képest.Nálad ahogy nézem 36.9nél nem is ment magasabbra,nekem meg van h 37.2ig is felmegy!!!
Amúgy rengeteg időd van még,akár magasabb is lehet még a hőd,ha meg nem,ettől még lehetsz babás!!

annus11
 
 


Reggelt!

dita75
 
 


Kép

annus11
 
 


Kaukkosat mindenkinek!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Úgy látom ma csak köszöngetni fogunk! :roll: :shock:

dita75
 
 


Na jó,akkor megnyitom ezennel a beszélgetést.....
Ma reggel csupa nemjó híreketkaptam topictársaktól és ettőlolyan rossz kedem lett, hogy bőgni tudtamvolna.... de már sokkal jobbanagyok, ettem csomú cukros hízlaló dolgot....
Most itt van apa, mindjárt folytatom:-)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na szóval kaptam ebédet :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kuzsi!
Hol? a hőmérősben?
Ma délutános vagy ezért van ott a párod?

dita75
 
 


Dita!
NEm, a Beszélgetősarokban....
Ma 10-16-ig vagyok nyitva.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na sziasztok!!!
Eddig takarítottam...aztán el kell ugorjak az IKEÁba!

Zsu!
Azt hiszem tudom kiről beszélsz,írt nekem a doki miatt,lehet elmegy az enyémhez!

annus11
 
 


Annus!
IKEA?????
De jó neked.... ezer éve nemvoltam már :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Dita mama!

Hogy vagy? Ne dolgozz sokat :!: :!: :!:

Huncutka!
Párod keze hogy van???[/b]

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Én is akajok az IKEJÁBA MENNYI!

Zsu!
PEdig van meló! :twisted:

dita75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: