Új privát üzeneted érkezett!

...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jaimee1 2008.09.01 20:24-kor.
jaimee1
 
 


Megjöttem, véreredményemben 3 csillag van, de nézegettem, hogy nagyon minimális az eltérés, van amelyiknél csak 1 század...
Viszont a vizelet-bakteorológiám katasztrófa. Baci van a vizeletemben. Azt tudtam, hogy a mintát nem sikerült teljesen középsugárból leadnom (mert csak kicsit kellett pisilnem), nem gondoltam, hogy kétféle bacit találnak benne
Anyut felhívtam és nagyon ki van rám akadva, hogy honnan sikerült ezeket összeszednem, és hogy biztos kapok rá egy csomó antibiotikumot
Hát ha én azt tudnám... Nem is fürdök csak zuhanyzok, strandra sem járok, úgyhogy fogalmam sincs. El vagyok keseredve...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic: No para! 8) 8) 8) Arra koncentrálj, hogy

VÉR, FEHÉRJE, GENNY, CUKOR

ne legyen a pisiben.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára jaimee1 2008.09.01 20:25-kor.
jaimee1
 
 

 
 

...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára jaimee1 2008.08.28 14:26-kor.
jaimee1
 
 


Ja, Monic, amúgy mennyi bacid van? Nekem 1000 körül volt...

Elvagyok itt ... nem tudok valamiért üzit szerkeszteni. :? :?
jaimee1
 
 


Jaimee,

nekem 2 fajta bacim van. A háziorvos mondta, hogy hétfőn ismételjem meg a mintavételt, adott beutalót is, és ha akkor is ott vannak a bacik akkor jöhetnek a gyógyszerek.
Aztán az is kiderült, hogy ezt a mintát élesen a steril mintavételi üvegbe kellett volna adni, én meg öntözgettem össze-vissza, továbbá a kupakját is megfogtam csupasz kézzel.
Anyukám mint egészségügyis fél órát nevetett rajtam amikor ezt elmeséltem neki,kérte, hogy legközelebb ne pacsáljak a pisivel és használjak gumikesztyűt :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Jaimee,

elolvastam :wink: Egy kicsit túlreagálják az ilyesmit nem?
Megnyugtat, hogy a világon nem én vagyok az egyetlen aki a bacikkal folytat vagy folytatott harcot.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Képzeljétek el olyan édi férjem van. Kérdeztem, hogy ma is éjfélig fog-e dolgozni, megkérdezte, hogy meddig legyen. És az állítólagos peteérésem miatt nem fog túlórázni, jön haza 10kor. Holnap megyek uh-ra. Az az érdekes, hogy nem szurkál a hasam, ma vagyok a 13. napon.

Megvan az autónk. Hétvégén teszek fel képet. Már csak a peugeotot kell eladni gyorsan.

Monic én is összeszedtem valamit félidőbe, véres volt picit a vizeletem, kaptam gyógyszert és utána minden oké volt.

Dita holnap nem fog neked megjönni. Holnap lesz a nagy nap.
timejka
 
 


Timejka,

nagyon ari férjed van :wink:
Az új autó meghozza a babát is, elvégre mostmár lesz neki is helye :wink:
Nagyon drukkolok neked a holnapi uh-hoz!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Köszi Monic! Meglepődtem apán, de örülök, hogy nem túlórázik.
Monic vigyázz magadra.
timejka
 
 


Reggelt!

Nem sikerült a második sem!
Éjjel dobtam egy nega tesztet, aztán reggelre leesett a hőm, a reggeli pisiléskor már meg is jött! 12. dpo. Normális ez?
Nem értem!
Minden olyan szép volt!
Nagyon ki vagyok akadva!

dita75
 
 


Dita: :( :( Nem tudok mit mondani....úúútálom a nega teszteket. :evil: :evil: :evil: :evil: Akkor hajrá 3. ???

Timejka: APa megérdemel egy buksisimit. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jaimee1 2008.09.01 20:25-kor.
jaimee1
 
 


Jaimee,

hétfőn pipilek mert most sikerült csak steril poharat szereznem és a reggeli pipin már régen túl vagyok.
Viszont voltam ma a hüvely bakteorológiáért és az csont negatív. Úgyhogy akkor baj nem lehet, szerintem a babának többet ártana ha a hüvelyben lenne a baci.
Hétfőn nagyon ügyes leszek, ma is kaptam egy oktatást hogy csináljam nagyon sterilen. :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Jaimee apa kapott buksisimit is.

Monic minden rendben lesz, bacik viszlát, nem lesznek.

Dita én megint bíztam benned. Tudom, Te is magadban. Nagyon sajnálom. Tényleg az bosszantó, hogyha minden rendben van akkor miért nem jön, mi lehet a baj?
timejka
 
 


Sziasztok

Nem tudom emlékszik-e rám valaki, de mikor hsg előtt álltam sokan bíztatatok. Azóta eltelt jó pár hónap sajnos, és még mindig nincsen tesóbaba :cry: De most reménysugarat kaptam,mert kaptunk az itteni dokimtól beutalót a BMC-be!! Én választottam, elég sok jót olvastam róla, és van pár barátnőm is, akinek "ott készült a baba"
Már tűkön ülök, mert 13 órától 15óráig lehet időpont kérni, konzuliumra!!

Most jelen pillanatban szedem a norculotot, mert nem volt peteérésem és meg sem jött a piri. Utoljára juli 7-én mensiztem :cry:

Remélem minnél előbb kapunk időpontot és végre, és mostmár tudni fogom ott a meddőségibe jó kezekben leszek. Legalább is remélem.

Monic: Láttom azóta neked sikerült!!!! GRATULÁLOK :lol:

Timi: Szorítok a uh-hoz, biztos van ott tüsző, és az meg külön jó , hogy apa otthon túd majd lenni. :oops: HAjrá

Kép

Kép
edinka
 
 


EDINKA
sajnálom, hogy nem sikerült még a tesóbaba, én is pont ma szerettem volna bejelentkezni a BMC-be!
De még nem teszem, átrágom magam hétvégén rajta!
Ird meg légyszike hogy mikorra kaptál időpontot, és hogy mit mondtak!

Inszemed lesz gondolom!
Sok sikert! Mihamarabbi babásodást!

dita75
 
 


Szia Dita

Igen, felhívtam őket és csak Október 20ra adtak időpontot, mert azt mondták, hogy sajnos tele vannak :cry: :cry: :cry:
Vinnem kell a nődokimtól a beutalót meg a férjemnek is kell egy beutaló a házidokitól. Meg kellenek a taj-számok. Személyi-lakcimkártya. Ezeket kell majd vinnünk, ja meg az eddigi leleteinket!!

Azt mondta a csj, hogy ismét minden vizsgálatot meg kell majd csináltatnunk,mert 3 hónapnál régebbit nem fogadnak el :cry:

Megnyugodtam, 14 hónap próbálkozás után úgy hiszem, jól választottam, vagyis remélem. Szeretnék minél előbb babával/babákkal onnan vissza térni 8)

Egyébként pcos-vagyok, és sajnos 14 hónap után vettem észre, hogy a nődokim nem ért a pco-hoz :x

Kép

Kép
edinka
 
 


EDINKA
Hát remélem, hogy a BMC-ben jó kezekben leszünk!
Sztem nem vészes ez az időpont, én pont ezért szeretnék a BMC-be menni, mert Tapolcára lehet, hogy még idénre sem kapnék időpontot, nem hogy másfél hónap múlva. Egyébként nekem jó lenne így október vége november eleje, mert addig még lezavarnék két inszemet amit nekem fehérváron csinálnak, mert én Veszprém megyei vagyok, és innen kell majd buszoznom Pestre, hát nagyon remélem, hogy erre nem kerül majd sor.
Viktória nagyon aranyos kislány! Gyönyörű szemei vannak!
Én nagyon kislányt szeretnék! Ma pont rosszkor küldte el egy régi általános iskolai barátnőm a kislánya képeit, nemrég született, gyönyörű rózsaszínbe öltöztetett nagy kék szemű cukipofa kislány, A szívem majd megszakadt, mert ma reggel jött meg.... szóval írtó rossz volt nézegetni a képeket, a felénél abba is hagytam! :oops:

Szóval ennyit mondtak csak, hogy minden vizsgálat újra kell és házidokkertől beutaló mindkét félnek?

Ja most nézem te sem a szomszédból fogsz járni. Balassagyarmaton laknak ismerőseim. Én is arrafelé laktam anno de még Vác előtt Sződligeten!
Ha odakerül a sor remélem találkozunk a BMC-ben, de drukkolok, hogy egyikőnknek se legyen rá szüksége, mert addigra jól bebabásodunk! :wink:

dita75
 
 


Edinka,

köszönöm a gratulációt, 3 év után a Kaáliban az első lombikkal sikerült összehozni a babát.
A BMC-ben Ditával nagyon jó kezekben lesztek, és drukkolok, hogy mielőtt sorra kerülnétek mindkettőtöknek legyen a pockjában egy vagy kettő baba :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Szia Jaimee1: Hát meg volt ma a HSG-ém most értem haza....
nem volt valami kellemes és utánna nagyon görcsöltem majdnem elájultam,és hányingerem volt..... :cry: :cry: :cry:
szóval,hogy nagyon rossz volt... :cry: :cry: :cry:
a lényeg: a baloldali petevezetékem el van zárodva de jobb az nagyon jól átjárható. :lol: :lol: :lol:
legalább egyik jó.... :lol: :lol: :lol:
aztmondta a doki,hogy lehetek terhes egyel is főleg most HSG-után.... :lol: :lol: :lol: :lol: Ugyhogy ezt az évet meg kell várni hátha most sikerűl bebabásodni :!: :!: :?: :?: :roll:
és ha nem akkor jövőre Inszem..... :cry: :cry:
De remélem nem kell :!: :!: :!:

puszi

Kép
Adri
badró1
 
 


Mi az a BMC, olyan mint a Kaáli?

Dita: sajnálom..De új hónap, új inszem, új remények. Mit is lehetne mondani. Vmi miatt ez a csöpp lélek még várat magára, de már biztos ott köröz vhol körülötted .
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Ismét itt vagyok és 1 kicsit bepofátlankodok!

Dita, Edinka!

Én már 2 hónapja a BMC-be járok!
Nagyon nagyon meg vagyok velük elégedve!
Mos tvolt ott a 2. inszemem és a Forgácshoz képest (nekem) sokkal emberibb a dolog, annak ellenére hogy itt nem kérnek lóvét a beavatkozáshoz.

Szóval azt nem tudom kihez mentek, de sok szerencsét!

Ja én pl. a Wiegandt dokihoz járok és a magánrendelőjében kezdtem és ezért nem kellett ennyit várni a konzi időpontra. Egyből küldött mindenféle vizsgálatra ami hiányzott és a konzit ott a magánba csinálta! Csak a piri miatt kellett várn ia megfelelő időpontra!

szóval mindenkinek Drukk 10000000000000000000000000

Niki

Kép
pamilla
 
 


Szia Edinka!

Szörnyű, hogy ennyi ideig kell várni egy vizsgálatra. És a legszörnyűbb, hogy milyen sok nőnek van ilyen problémája.

Holnap megyek inszemre. Tüszőm van 2 db, 25 és 19 mm.

Dita jól rágd át a hétvégén. Szerintem ne add fel. Én most amikor megjött tiszta idegbeteg voltam, hogy már megint nem sikerült, gondlom te is ilyen állapotban vagy most. Dita te is be voltál sózva az inszemek előtt? Én olyan boldog vagyok pedig még ez se 100 %, hogy sikerül. Mondjuk sikerülnie kell. Bizakodni lehet.

Hogy nyugtatjuk egymást. Legalábbis próbáljuk.
timejka
 
 


Adri: Ügyes voltál, egy átjárható vezeték is nagyon szupi. Várjuk a + tesztedet!!!

Timejka: Helyes a hozzáállásod, így fog sikerülni!!!! Gondolok rád holnap! Cukkerek a tüszőid! :D

Tényleg mennyi meddőségi központ van és mind tele van....fullon dolgoznak az orvosaik... :( :(

Edinka: Én ott tartottam, hogy + a teszted! :shock: :shock: :shock:

Niki: Drukk neked is!
jaimee1
 
 


TIMEJKA
Én még paprikázva is! Az elsőt amikor megtudtam, hogy végre kezdjük hazáig szárnyaltam a buszon is a kezembe tartottam a papírt mintha elszaladnának róla a betűk 5 percenként elolvastam alig akartam elhinni. Aztán kicsit lelombozott, hogy nem akart bejönni nekem a stimulálás dolog. De most a másodiknál meg madarat lehetett volna fogatni velem, három tüsző csodás kiskatonák... minden adott volt, szóval ezért is nem értem. Vasárnap csinálták egész nap szó szerint döglöttem a férjemék sem voltak itthon direkt elvitte a gyereket pecázni egész napra!
Szóval nem értem miért nem sikerült. De továbbra is bízom a harmadikban!
Nem adom fel, csak most már nem fogok annyira rágörcsölni, mint eddig mert sztem az nagy baj. Ahogy számolom most is valahogy hétvége körül fog esni a harmadik inszem! Lehet nekem is szombat vagy péntek a tüszőimtől függ majd ugye, de elmagyarázom a páromnak, hogy akkor ne hozza a gyereket és a mamát is megkérem, hogy főzzön a páromra is két napig. Én kibírom hideg étellel is, vagy egy kis levessel, főleg ha fekszem, és ha ezt nem érti meg akkor befejeztem!!!

NIKI
Én is csupa jót hallottam róla, ilyenkor sajnálom hogy már nem pesten lakom!
Azért remélem, hogy nem kell találkoznom ezzel az intézettel, mert a 3. sikerül.

ADRI
Örülök,hogy viszonylag jól ment minden, most húzzatok bele mert tényleg nagy az esély, hogy spontán is sikerülni fog!

GIOIA
BMC - Budai Meddőségi Centrum! János kórház 9. épülete!

dita75
 
 


Jó reggelt

jaimee1: Igen, juniusban 3szor egymás után pisiltem pozit :D
Ngyon boldogok voltunk, aztán jött a hideg zuhany a 4. tesztem negatív lett :roll: :cry: Elmentem dokihoz, aki azt mondta, hogy ő még nem lát terhességet, várjunk két hetet, vártunk. És julius 7én megjött a pozi teszt után 15 napra :shock: . Hogy mi volt, nem tudom :? Szerintem terhes voltam, három napig ugyan azt éreztem mit a lányomnál anno. Jó volt egy kicsit átélni megint, szerintem nem lehetett megfelelő a beágyazódás, ha terhes voltam. Mert a uh-on igeny vékonyka volt azt hiszem 6mm.
Július 7 megjött és augusztusban megint nem jött meg. Teszt negatív. Dokit hívtam aki azt mondta 50cn után írja fel a norculotot.
Csütörtök óta szedem, jövőhét csütörtök vagy pénteken fog megjönni a mensim. Jó, lenne okótóber 20-ig bebabásodni, de mért pont most sikerülne :roll:

Timi: Mára mennek az extra mega drukkok. Első inszemed lesz?

Ditta: Hát igen, nem a szomszédból járnánk a BMC-be
Nagyon nehéz lesz és hosszú az út. De itt a közelben mint tudod biztosan Bgy-nincsen semmire lehetőség!!
Ismersz innen valakit? Mármint dokit? Én a paphoz járok illetve már csak jártam.
Neked is, mielőbbi babásodást kívánok. Lehet tudni, nálatok mért nem jön össze a baba?

Kép

Kép
edinka
 
 


Ó így már tudom! Budai Meddőségi. Azt nem tudtam, hogy a Jánosban van. Ez jó hír, hoppá, mert a Jánosban szült a legjobb bnőm 2x és hugi is egy nagyon jó dokinál. Mondták is már hogy menjek hozzá, ne kaáli dokiskodjak:-) Szeptemberre mindenesetre van egy időpontom a kaális dokimhoz, ő csinál ugye hsg-t ultrahanggal a magánpraxisában. Meglásssuk, gondolom, úgyis csak októberre kerülhet rá sor. Peteérés környékén szokták amugy csinálni? Remélem nem, mert nekem akkor alapból mindig fáj a hasam...
Vendég
 


Jaimee: még a nevekhez. Nálunk is nagy favorit az Ádám, de milyen fura, hogy mennyire tudja befolyásolni, ha ismersz ugyanolyan nevű embert. Nemrégiben sajna férjem egyik barátja (4gyerekes lelkész...) öngyilkos lett...Ádámnak hívták és azóta kicsit rossz érzésem van ezzel a névvel kapcsolatban.
Bárcsak már ott tartanánk hogy ez a legnagyobb problémám:-))
Vendég
 


EDINKA
Sajnálom ami történt, ez a legrosszabb amikor az ember már beleéli magát és akkor ez a vége!

Nem ismerek senkit, csak olyan lányokat akik oda jártak, vagy járnak még és nagyon elégedett hozzászólásokat hallottam eddig tőlük.
Az egyik lány azt mondta, hogy amikor az ő választott dokija szabin volt akkor volt szerencséje szinte az össze másik dokkerrel is találkozni, és hogy mind egytől-egyig szimpatikus és nagyon jó szakember!

Felteszem nektek a ma reggel készült képeket a négyesiker unokáimról! :lol:

Kép
Kép

dita75
 
 


Edinke első inszemem volt ma.

Dita szerintem mindenki tudja, hogy nem szabad görcsölni, de amikor elvileg minden rendben és mégse jön, azért az embernek csak jár az agya. Mondani könnyű, hogy ne gondoljunk rá. Tegnap is majdnem repültem a boldogságtól. Most kicsit be vagyok sz...va, mert kics barnázok. Ez normális, vagy nem?
timejka
 
 


Gioia: Piri után kb. a ciklus 11-12. napjáig. Mármint a HSG-t. Parázol még tőle? Ki a Kaális dokid?

TImejka: Drukk,drukk, megadrukk! Most egy héten át csak pozitívan!!!!!!

Dita: Ezeket meg lehet zabálni! :P :P :P :P
jaimee1
 
 


TIMEJKA

Normális a barna, nekem először kicsit megsértettek odabent a műszerrel és akkor volt egy pár csepp vér, nem vészes. Biztos nálad is ez van!
14 nap múlva zebrásat pipilsz!

Apának mennyi kiskatonája lett? Megmondták? Én mindig megkérdezem! :oops:
Sőt a múltkor meg is néztem nagyon cukik voltak. Nem tudom hogy nem találtak oda a randihelyre! :shock:

JAIMEE

Küldök egyet Popinak, van bőven! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Szia Timejka: Ha van kedved, akkor leírhatnád, hogyan zajlik egy inszem?!! Nagyon kíváncsi vagyok rá :oops:

Kép

Kép
edinka
 
 


Dita: én nem vagyok egy macskarajongó, inkább kutya, de ezek a csöppek nagyon édik:)

Jaimee: persze hogy parázok.:-) azt szeretném, hogyha előtte adna a doki vmi intravénás nyugtató mosolbogyót:-) Igazából nem is maga a vizsgálat az ami felizgat (mármint idegileg:-) ), hanem hogy nehogy utána legyen vmi bajom. MOndjuk begyulladok, rosszul reagál a testem a kontrasztanyagra..ilyenek. Mindig vhogy tartok a beavatkozásoktól, mindentől ami nem természetes. a mandulaműtétemen kb. 10 évet gondolkodtam :-) na persze most nincs ennyi időm sajna. a dokimat Kulin Sándornak hívják, azt hiszem már a kaáliban csak külsősként van jelen.
Vendég
 


Dita: Még várjuk pár évet a cicával. na, először cicit írtam... :lol: :lol:

Gioia: Jaj, te...Te para-kismama leszel. :lol: :lol: Az eredménytől nem félsz? Szövődmény nagyon ritka, ha saját dokid csinálja, emiatt egyáltalán ne aggódj. Persze könnyű mondani....
jaimee1
 
 


az eredménytől azért nem félek, mert akkor legalább már a tudás birtokosa leszek, bármit is mondjon. ha nem vagyok átjárható, akkor valszleg sírok 2 napig aztán megrázom magam és Erzsi példáját próbálom utánozni avagy végiggondolom nekimennék-e egy lombiknak avagy vágjunk bele azonnal a nevelőszülősködésbe és továbbra is Istenre avagy a természetre bízom. :)
Vendég
 


egyébként már gondolkodtam azon is, hogy lehet azért nem jön a kis édes, mert valóban egy paramama lennék és ezt melyik gyerek akarná? Talán túl idős vagyok már és az aggodalmammal összenyomnám szegény gyerkőcöt. Nos...Ilyen beteg gondolataim is vanna ám! :D
Vendég
 


lehet azért nem jön a kis édes, mert valóban egy paramama lennék és ezt melyik gyerek akarná?


Jaaaj, Gioia! :roll: :roll: :roll: :roll: Üzenem az uradnak, hogy fenekeljen el, valahányszor ilyesmi jut eszedbe.
jaimee1
 
 


Jóvanna! :) Mindenkinek vannak gyenge pillanatai :P Most épp jól és karbantartott állapotban vagyok. És még mindig a kupi közepén ücsörgök, mert a költözködés egyre nagyobb méreteket ölt :roll:
Vendég
 


sziasztok lányok nem tudok jönni egyenlőre mert a gépünk bedobta az unalmast benyelt egy csomó vírus :twisted: úgyhogy jövök ha megszerelték nagyon hiányoztok puszika

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép
erzsebet0312
 
 


Dita nem mondtak semmit a katonákról. Nem tudom, hogy megnézte-e. Most már nemigen van barna.

Edinka kellett vinnem a kiskatonákat. Valamit be rakott a oda le és utána benyomta a kiskatonákat. Fogalmam sincs, hogy mivel hogyan mert nem láttam. Kicsit görcsölt a hasam. Kb. fél óra volt az egész.
De a Dita lehet, hgy szebben le tudja írni, mert Ő olyan okos és ügyes.

Teljesen pozitiv vagyok, és a tesztem is az lesz 2 hét múlva.

Gioia tényleg no para, nem fogsz rosszul reaálni a kontrasztanyagra. Minden oké lesz.
timejka
 
 


drága lányok, pár napra eltűnök az éterből , mert nem lesz netünk otthon egy darabig. (az új kégliben). De a mhelyről ha tudok be-be kukkantok.
Addig is pusssssz!
Vendég
 


Neked is pussz Gioia!
timejka
 
 


Itt az ügyes és okos nő! Hehe! :lol:

TIMEJKA
Ugye ezt te sem gondoltad komolyan! :shock: :oops:

EDINKA
Ahogy Tömör professzor mondaná röviden és tömören a lényeg, hogy a kivizsgálások után kapni fogsz valamilyen stimut ez lehet gyógyszer vagy injekció. Megmondják mikor menjél ultrahangra, ha még nem elég nagy a tüsző(k) akkor lehet akár többször is vissza kell menni uhu-ra. Aztán ha elért(ek) a tüsző(k) kb. 18 mm nagyságot akkor aznap este kapsz egy tüszőrepesztő szurit izomba. Ez 36 órán át hat, tehát másfél nap múlva reggel kell menni az inszemre. A legtöbb helyen apának is menni kell mert a helyszínen kell leadni a katonákat amiket jól megsékelnek, felturbóznak, megszabadítják a deformált és elhalt katonáktól.... centrifuga stb. Én láttam szegények jól elszédülhettek, még a mikroszkópban is megnéztem őket, hát nagyon cukik voltak ezüstösen fénylettek és olyan gyorsak voltak! Mint az ebihalak! :lol:
Utána felfekszel a székbe totál mint egy rákszűrés kacsa, és azon át felvezetnek egy katétert a méhszájadon, hogy közvetlen a méh üregébe kerüljenek a katonák. Egy injekcióstűvel fellövik. Utána összezárják egy időre a méhszájat, hogy a visszacsorgást elkerüljék. Fekszel egy darabig az ágyon és utána megnézik hogy egyáltalán megrepedtek-e a tüszők. Valahol előtte nézik meg, nekünk utána, ha nem repedtek meg másnap megismétlik.
Ennyi!
De ezen az oldalon még képekkel is illusztrálják, hogy ha részletesebben tudni szeretnéd mi fog veled történni:
www.oviklub.hu

GIOIA
Te vén banya! Popólibbentés megy neked! :x

ERZSEBET
Várunk vissza!

dita75
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Pocakfotóval indítom a napot: 13+0
Ha nagyon nézitek valami azért látszik dudorodni, és ez nem a reggeli :lol: :lol: :lol:

Kép

Homályos mert a férjem kinevetett miatta és a végén már én is vele nevettem, így nem bírtam rendesen tartani a telefont :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Dita teljesen komolyan gondolom. Látod milyen ügyesen leírtad?
Dita nekem nem is nézte meg, hogy mi van a tüszővel, reped vagy sem. Most akkor találomra csinált egy inszemet?
timejka
 
 


Monic látszik a pocó, aranyos.

Dita segítenél nekem vonalzót készíteni? Már kétszer nekiálltam és nem sikerült. A gyerekem is valószínű allergiás. Tegnap óta szipákol, olyan mintha tele lenne az orra, de nincs. Néha meg tök folyik neki. Tavaéy a szeme miatt mentünk el dokihoz, mert állandóan piros volt, hát persze allergia. Másfél évesen elvittem allergiavizsgálatra, mert folamatosan taknyos volt. Házipor allergiát mutattak ki. Sokáig tart ez az allergia?

Egyébént azt hittem, hogy az inszem napján még megnéz uh-val, de semmit nem csinált az inszemen kívül. Ezek szerint kellett volna nem?
timejka
 
 


Timejka,

nyugodj meg, Ditán és rajtam kívül eddig senkit nem uh-ztak meg az inszem napján és mégis sikerült nekik, a siker nem sz uh-n múlik. Tuti, hogy kirepedt a tüsződ mert a tüszőrepi kirepesztette. :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Timejka: Monic jól mondja, nyugi!

Monic.: Édi poci! :P
jaimee1
 
 


TIMEJKA
Biztos megrepedt, no para, nekem is megreped mindkétszer.
Az én dokim ilyen lelkiismeretes hogy megnézi azért hátha mégsem, de ez úgy tudom elég ritka, mert a gyogyi tutira hat.

Csinálok neked vonalzót, ha gondolod, megadod a beléptikódodat mint Erzsébet vagy magyarázzam el hogy kell csinálni?

Én is allergiás vagyok már vagy 10 éve. A gyerek is az, és mindketten egy AERIUS nevű tablettát kaptunk, ami elég jó! Kék mint a viagra! :lol: :lol: :lol:

MONIC
Cukker pockó! Lakójáról mikor lesz fotó? Mikor lesz legközelebb uhu?

Ma én is fotós hangulatban voltam, mert elővettem a gépet, hogy a másik topicban megmutassam milyen szép rendet tart a párom drága kisfia a szobájában. Pedig tényleg megvan mindene, fullos számítógép nyomtatóval, kormányszettel, házimozi, tévé.....igazán megbecsülhetné, otthon még saját szobája sem volt, nemrég költöztek egy nagyobb lakásba ahol lett, de ott is néha meg kell osztania a szobát egy lánnyal ráadásul!

Ime a rend:
Kép
Kép
Kép

és mindez el van nézve neki! :evil:

A lakás többi részében sincs patika tisztaság, de azért valami rendféle azért van:
Kép
Kép
Kép

előkertet tavasszal csináltam teljesen egyedül, egy gaztanya volt

Kép

Apácskának meg amit még májusban kapott tőlem beépített bortartó ahhoz vettem neki nemrég egy bortérképet meg egy boros képet (azé' ezt a kényeztetést, mi??? :wink: :) )
Kép

dita75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: