Új privát üzeneted érkezett!

Stella!
Csini a pocid. Gratula :-)

Lányok
Ma már végre dolgoztam. Szupi volt, a gyerekek hihetetlenül őszintén örültek nekem. Nagyon jó érzés. A kollégák is rendik voltak. Van 2 idősebb (50,54éves) kolléganőm, akik "hasonló cipőben" jártak valamikor, de egyiküknek sem lett baba. Velük jó volt dumcsizni erről-arról. És egy másik 30 éves csajszi közülünk ma mesélte, hogy nekik kiderült, csak együtt nem lehet baba. A lány "megöli" a srác kiskatonáit. Huh, kellemetlen. Ja és egyik barátnőnk ma szült, 4 kg-os babucit. Na meg egy másik csaj ma behozta bemutatni a kisfiát, a 4 hónapos Bencikét. Tök édeske :-)
Szóval a mai nap gyerekekről ill. babákról szólt :-)

Veletek mizujs? Hogy telt a napotok?

Gina
Vendég
 


Gina!
Akkor összeségébe mondhatni jól sikerült a napod. Kép

Velem semmi újság nincs. Most értem haza hulla fáradt vagyok, de már betettem a szűzérmét sülni még krumplit kell pucolnom és főznöm hozzá. Kép aztán vasalni is kéne, de nem tudom mi lesz belőle ma. Tök fáradt vagyok.

Ma nekem az volt a jó, hogy sikerült elérnem a dokit és holnap mehetünk hozzá. Kép Remélem azért rendben találnak nálunk is mindent. Kép

Amúgy az a lány akinek "megöli" a kiskatonákat ott lehet még közös baba, csak sajnos nem spontán és nem inszemmel, mond neki előre a 2006-os lombikra!!!!!!!!!!!!!!!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Monda is a lány, hogy tavasszal mennek lombikra. Hát, bizti összejön nekik. :-)

Majd mesélj, mi volt a dokinál. Én már csak jövőre megyek hozzá.

Jó étvágyat a vacsihoz:-)

Gina
Vendég
 

 
 

Hahó Mindenki!
Ma úgy látszik mindenki pihen hát én is megyek. Nézem a Megasztart. Kép

Kép Havat szeretnék reggelre!!!!!!!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


ZsebiKép
Kaptál havat reggelre?
Ha nem, akkor szállj fel egy vonatra és gyere Pécsre, mert itt van.
Annyira jól néz ki, mert megmaradt a fák ágain is és minden (kivéve az utakat) fehér!

GinaKép
Örülök, hogy jobban vagy.
Nem semmi csapat veődött össze a melóhelyeden. Hihetetlen, hogy ennyi embernek van gondja a babásodással! De így legalább több megértésre számíthatsz!
Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok!

Mikor hétfőn írtam nektek, utána haza is mentem gyógyulni, kedden nem jöttem, hogy össze tudjam szedni magam a szerdai pungira, mert elég szarul voltam. De döntöttem magamba liter számra a mézes-citromos kamilla teát, és ez megtette a hatását.
A szerdai pungi: 6-ot tudtak leszívni, mert a többi már elovulált, mondta is a biológus hölgy, hogy valószínűleg azért, mert nagyon jól reagáltam a gyógyszerekre, és eszerint a hétfő éjféli repesztő kicsit korai volt, de a lényeg, hogy a 6-ból 5 használható. Nemrég hívtam, hogy hogy állnak a gyerkőcök, és 3 szépen elkezdett fejlődni, lehet, hogy holnapra a másik kettő is beindul, de azt a 3-at félrerakta, mert azok a legjobbak. Kép
Holnap délben elvileg vissza is kapjuk őket, bár a dokimat még nem értem el, de ebben maradtunk. Kép
Nagyon izgi! Kép
Ma vérvételen voltam, és bejöttem utána dolgozni, de azért jó, hogy ez az utolsó nap idén, valahogy nem kívánom az év végi hajtást.

Aszpirint a trombózis megelőző szurim miatt nem szedhetek, úgy emlékszem ezt olvastam a tájékoztatóján.

Még nem vagyok százas, a torkom még mindig kapar, de a kedd volt a legrosszabb.
Csajok, otthonról nem nagyon fogok tudni netezni, majd néha ráveszem a páromat, hogy a telefonján keresztül csatlakozzunk, csak szegénykémnek kicsit megugrott a mobilszámlája mióta ezt csináljuk. De azért majd igyekszem jönni a hírekkel.

Kép
baba888
 
 


Sziasztok Lányok!

Igaz, hogy nem akkora hírrel jelentkezem,hogy terhes vagyok, de azért nagyon boldog vagyok, ugyanis 5-ös lett a számvitel vizsgám!! Egyelőre ennek is nagyon tudok örülni...
A januári fagyibabán egyelőre gondolkodom.
Mármint, hogy elhalasszam e februárra..
Mindenesetre legalább egy "kő" leesett a szívemről így Karácsony előtt.
Most marad a költözés (ha nem jön közbe semmi, akkor hétvégén). Izgulok milyen lesz ott az első éjszaka
lillus
 
 


Lillus, nem írtad, hogy mi lett a vége a tűz dolognak?!

Kép
baba888
 
 


BabaKép
Remélem minden rendben lesz és a Picik szépen tovább fejlődnek!
Mi megvérjuk a híreket, bármikor is érkezzenek!

LillusKép
Gratula a vizsgádhoz!

TralllalaKép
Hogy vagy? Hol vagy? Minden rendben?
Ugye pihire is jut idő a karácsonyi őrület mellett?

Kép
stella9
 
 


Sziasztok

Már rég jártam erre.

Dzsúd
Gratulálok a két tundéri babocádhoz. Ma olvastam hogy hamarabb jottek mint amire számítottatok. Az a fontos minden OK. Nagyon orulok nektek. Nagyon aranyos babák.

Ginuska
Sajnálom hogy nem sikerult. Szeretném megkérdezni hogy te melyik dokihoz jársz és merre laksz Szlovákián belul? En is Pozsonyba járok. Es orulok hogy ráakadtam valakire aki hasonlo cipoben jár.Kép
mili
 
 


Mili!
Én Pozsonyba az új központba, a Gyn-FIVbe járok, Dr. Stenová a dokim. Te hova? Hol lax? Én Dunaszerdahelyi járásban lakom. Veled mi van?
Gina

Lillus!
Gratula a vizsgádhoz

Gina
Vendég
 


Dzsúd!
Kicsit megkésve: tüneményes ez a két bébi, sokszor nézegetem a képet, olyan jó érzés! Remélem, minden oké és egyre több alvásban lehet részed!!! KépKép

Gina!
Örülök, hogy ilyen jól viseled a történteket! Én az első kudarcoknál képtelen voltam még így érezni, de idővel engem is megtalált és tényleg jó érzés őszintén örülni!!! Kép

Zsebi!
Kérdezted, mizu, hát lassan mi is kezdünk. Ma voltam a dokinál, felírtuk a szurikat, egyebeket, ha jön a kis piros, kezdem is a fogigátlót, aztán január vége felé várom a csodát. Kép
Milyen kis házitündér vagy Te, valamit mindig sütsz-főzöl! Kép Újabb dekorációs képek?

Anikó!
Ma a Schöpfiben voltál vérvételen? Mert én igen, 7:20-8:45 között. Mondd, hogy nem ültünk ott egymás mellett a folyosón anélkül, hogy észrevehettük volna egymást!!! Kép

Stella!
Itt is kigyönyörködtem magam a pocidban. Sőt, egymás mellé tettem a 3 héttel ezelőtti képet és a mostanit és csak ámultam, bámultam, milyen nagyot nőttek a fiúk!!! KépKép

Lillus!
Gratula a vizsgához!!! Izgi ez a költözés, bárcsak már mi is itt tartanánk.
Ne felejtsétek el megszámolni a sarkokat! Kép
hajnesz
 
 


Anikó Kép
A legfontosabb kimaradt: drukkk hegyek holnapra!!!! ++++++++++++++++++++++++++ KépKép
hajnesz
 
 


Sziasztok!

Ismét itt vagyok,nem tudok kikapcsolni a babával kapcsolatban....ez normális szerintem.
Ez a 2005-ös év nem volt valami sikeres(kivéve a kivételeket! Kép ) Fel a fejjel lányok!!!!!
A január ahogy Zsebi táblázatát nézem nagyon mozgalmas lesz és remélem 100%-ig sikeres is!!!!!!!!!Másképpen nem is történhet!Most mi vagyunk soron!

Stella!
nagyon szép a pocid!hogy bírod?Nem nehéz?

Én már nagyon várom a hóesést,de errefelé még nem esett....én hóesést akarok!Ja és babát! Kép

Mindenkinek minden jó!
Kép
Vendég
 


[color=#ff0000]

Kép
Vendég
 


Stella!
Sajnos itt nem esett, de most szállingozik valam eső féleség hátha behavasodik. Kép

Baba!
Drukkolok neked holnapra és utána hogy maradjanak ott a babák. Igazi szép évvége lenne egy pozitív búcsúzás ettől az évtől. Kép Kép

Lillus!
Gratulálok, ez szuper hír!!!! Kép
A költözéshez kitartást kívánok és első éjszaka számold meg a szobák szarkát és kívánj valamit. Kép

Mili!
És veled mi a helyezt? Gondolkodtok a folytatáson?

Hajnesz!
Újabb képeket csak az üvegfestékemről tudok feltenni, de még nincs lefotozva, majd talán holnap világosban érek haza és megcsinálom és felteszem. Kép
Tiszta izgi nagyonnagyon nagyon szorítok neked ennek már sikerülnie kell!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vikimi!
Olyan nincs hogy jövőre ne férjünk bele a muszáj!!!!!!

Magamról:
Ha a lombikos kudarcokat leszámítom a mai volt életem legszarabb napja (bocs a kifjezeésért, de ez még enyhe is volt).
Indult azzal, hogy a kollegannőm megint lebetegedett és megint egyedül húzom az igát, és millió határidős munka lenne foggalmam nincs hogy fogom megcsinálni, bent nem akarok maradi a tököm kivan a túlmunkával. Kép
Aztán délután elmentünk a genetikushoz, végülis ott nem volt semmi rossz levették a mintát és kb. 5-10 % esélyt mondott hogy itt baj leszbár úgy látja hogy nálunk a leletek alapján a megtermékenyítésnél van baj, illetve az immunológiát nem tudta megcsinálni, mert azt másik doki csinálja úgyhogy az majd januárban, ha itt minden rendben lesz.
Aztán jövünk hazafelé ábrándozunk, hogy milyen jó enne ha sikerülne már valahogy mert a t... ki van ezzel erre szépen zöld lesz a lámpa mennénk át mikor egy barom elszáguld előttünk és telibevág egy autót aki szabályosan közlekedik. Kicsin múlot hogy nem gázol el, persze telefon a kezében és ennyit mond sajnálom elnéztem. Mondtam neki hogy akkor hogy nézne a szemembe vagy a pároméban, hogy most ott feküdne egyikünk az úton????? Azért ez hihetetlen.
Aztán hazaérve telefonál a kolleganőm,hogy van egy munka ami kicsit gázos bent és hát ha ezt tényleg elnéztük akkor oltári lecseszés lesz belőle. Gyomoridegem van, hogy remélem csak nem jól emlékszem, de alig bírok magammal, várom a reggelt, hogy meg tudjak győződni nem rontottam el.

EGyszóval elegem van.............

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Viki!
Így jöjjön be a babás kívánságod is!!!! KépKép

Zsebi!
Sajnálom, hogy így összejöttek a dolgok! Ez a seggfej nagyon feldühített, állandóan ilyenektől félek. Barom. Remélem, nem komoly dologról van szó a munkahelyeden, drukkolok holnapra!!! Most már lassan csak lecsitulnak a dolgok így karácsony közeledtével...vagy ebben nem is reménykedhetsz??Kép
Küldök egy nagy puha jegesmacis ölelést!
Kép
hajnesz
 
 


KépKépZsebiKépKép
Sajnálom, hogy ennyira szar napod volt. És drukkolok, nagyon hogy rosszul emlékezzél és ne legyen nagy lecseszés!
Ne aggódj, valószínűleg nem fognak találni semmit a genetikán. Nekünk is 5-10% valószínűséget mondott a doki. Ha valami van a jövő héten hívnak, utánna nyugodt lehetsz, csak a postázással szarakodnak.
Az immunologia mit takar? Nekünk olyan nem volt, azt hiszem.

wish
 
 


Zsebike Kép
Fel a fejjel, már csak egy kicsit kell aludni, és egy sokkal szebb nap virrad!

Pár hete nagyon kiakadtam én is, egy ikres kismama ismerősömet ütötte el egy autó, amint épp zebrán ment át... az autónak piros volt a lámpája... a leányzónak combnyaktörése lett, természetes szülés kilőve... a legnagyobb szerencse, hogy a babáknak nem lett semmi bajuk!
tralllala
 
 


Stella Kép
vagyok, már egyre nehezebben... csak fél napokat dolgozok, de pl. holnap sem megyek. az alvás már nem az igazi, nagyon fáj a jobb bordám alatti rész. már 15 kg van rajtam, amit néha nehéz cipelni Kép egyébként olyan jófejek a csajszik, ahogy kidugják itt-ott a lábikójukat, popsijukat Kép ja, és nagyon furi érzés az is, mikor csuklanak Kép

Lányok Kép
Annyira szorítok mindenkinek, hogy minél hamarabb átéljétek ezeket az érzéseket!!!
tralllala
 
 


Zsebi
Már régebb gondolkodunk a folytatáson, de akaratunk ellenére parkolópályán vagyunk. Volt egy elég nagy cisztám ami miatt nem lehetett kezdeni a stimut. Már lassan két honapja gyogynovénybol készult cseppeket szedek és most voltam UH-n és már 1cm-vel kisebb lett. A gyogynovényes azt mondta hogy szerinte 3-6 honap és teljesen eltunik. Hát ebben bízom és újra belevágunk.Kozben voltunk genetikai kivizsgáláson ahol mindent rendben találtak. Olvastam hogy most jol osszejottek a dolgaid...sajnálom ami mostanában veled torténik.
EGYETÉRTEK VIKIMI-VEL HOGY LEGYEN MÁR 2006, MERT NEKEM IS NAGYON ELEGEM VAN A KUDARCOS 2005-BOL.

Ginuska
Mindjárt írok neked is, csak kiprobálom el tudom-e kuldeni, hisz igy is már litániát írtam...nem hogy elszáll....
mili
 
 


Ginuska

Rólam: 2004-ben eldontottuk hogy babát szeretnénk, kb.fél év után elmentunk kivizsgálásra, ahol kozolték velunk hogy a férjem eredményei miatt nem lehet normális modon gyerekunk. Kb. 1 honap mulva kiderult, hogy spontán terhes lettem, de sajnos a 6.-7. héten elment a baba. Azután várakozás és 2005 ben belevágtunk. Túl vagyok 2 sikertelen inszemen, egy sikertelen stimun, 2 sikertelen punkción. Eddig sajnos soha nem jutottunk el a transzferig. Szeptembertol meg csak várunk mert szerintem a stimuk nálam cisztát eredményeztek és így nem mehetunk tovább...
Mi Pozsonytol nem messze lakunk és jelenleg az Iscare-ba járunk. Nem ismerem azt az újat. Miota jársz oda? Meg vagy elégedve? Irjál magadrol... ha jol tudom te is túl vagy már sikertelen lombikon. Amúgy egyidosek vagyunk.
mili
 
 


Ahogy olvastam senkisem várja túl felhőtlenül a Karácsonyt;-((
Kitartás Lányok!! Már csak egy pici van hátra az évből és jövőre minden jobb lesz. Szerintem;-)))

Néha én is gondolok rá, hogy mélyaltatásban kéne töteni a jövő hetet és aztán felébredni arra, hogy minden rendben...

A tűznek az lett a vége, hogy kihívtunk egy igazságügyi szakértőt (90 000 HUF) aki megállapította, hogy hibásan lett beszerelve a kémény. Most ott tartunk, hogy a tető helyre van állítva, talán hétvégén teszik vissza a kéményt egy új béléssel és aztán a kandallós visszafalazza a lukat ami most a nappaliban tátong, aztán a festő lefesti...reméljük
A biztosító állítólag fizet, de be kell adnunk egy költségvetést és majd az után. Remélem kifizeti minden költségünk, bár a szakértő szerint simán beperelhetjük a kivitelezőt.
Ez a dolog azért nem ment olyan simán, mint ahogy leírtam, a férjemmel már többször az idegosszeomlás határán voltunk ezügyben...
Tudjátok mi a legszebb az egészben? A kéményseprők annó hivatalosan átvették a kéményt 60 000 HUF-ért. Ez nem a kenőpénz volt, hanem az átvétel hivatalos díja. Na ennyit erről

Lillus
lillus
 
 


TralllalaKép
El tudom képzelni milyen nehéz a pocakod! Bár én még csak most kapom az ízelítőket!
A fiúk állandóan mozognak és vándorolnak. ilyenkor általában a májamban és a gyomromban kötnek ki!
Amikor meg abbahgyják a mocorgást, akkor elkezd valamelyik csuklani!
Nagyon muris!

A 15 kg elsőre soknak tűnhet, de szerintem egyáltalán nem az. Nagy része lemegy a szülésnél, a többi meg a szopi alatt!
Persze addig is cipelni kell, ami nem kis feladat.
Kitartás! Már csak 2 hónap, igaz?
Mikor mész dokihoz? Meg szokta becsülni a lányok súlyát?
Stella

Kép
stella9
 
 


Lányok!
Köszi a drukkot, megvolt a hatása szerencsére csak rosszúl emlékeztem. Kép Kép
De már nagyon jó hogy itt a hétvége! Kép

Wish!
Az immunológiát hivatalosan csak akkor végzik el ma Magyarországon ha egy nőnek legalább három vetélése volt, ezért mi ezt fogjuk mondani. Az valami össszeférhetetlenségi dolgo féle. A Szabolcs utcába kell menni Dr. Nemes dokihoz. Kép

Tralllala!
Hát nem hangzik ez valami jól (mármint a baleset). De még szerencse hogy "jól" végződött. Kép
Nehéz lehet a két pocaklakóval, de szerintem itt mindannyian nagyon irigyelünk még a nem alvást is. Kép Azért remélem még bírni fogják muszáj nekik és neked is. Küldök egy kis fájdalom csillapított a bordádnak. Kép

Lillus!
Egyetértek aludjuk át már ezt a szar évet, nagyon teli van a hócipőm, pedig még hó sincs. Kép
Remélem mostmár minden rendben lesz a házatok körül és megint megtanultuk, hogy senkiben nem lehet bízni, de akkor hogy csinálja meg az ember az ilyen jellegű problémáját. no comment.

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok.
Na végre péntek...hulla vagyok. Holnap megveszem az elmaradt ajándékokat és nyugim lesz :-)

Mili!
Ez az új asszem márciusban nyílt. Én előtte nem jártam sehova, itt kezdtem :-) Áprilisban volt az első konzultációnk. Elégedett vagyok-e? Minden szép, modern, mindenki kedves, segítőkész, de elégedett csak terhesen lennék.
Olvastam az Iscare-ról is, az régebben működik. Voltam egy netes szlovák fórumon, hogy melyik a jobb. A lányoknak rengeteg ellenvetése volt az Iscarerel kapcsolatban, a gyn-fivt dicsérték. De mesélj, milyen ott?

Amúgy nekem PCO-m van, ezért nem jött még a baba. A párommal általában nincs gond. Volt egy inszemem, sikertelen - még a nyáron. Mivel elég magas adag hormonok kellenek a stimumhoz, ezért ajánlották inkább a lombikot. Most volt az első, nem jött össze.

És a 2005-ös évnek lassan csak vége lesz. És 2006 ban karácsonykor mi mindannyian arról beszélgetünk majd, mit vegyünk a picinyeinknek karácsonyra :-)

Gina

Ja és ha egyidősek vagyunk, akkor a dokinénim tanácsát átadom neked is: szerinte fiatal vagyok, kár izgulnom még. (röviden)
Vendég
 


Stella Kép
Most már 3 hetente kell dokihoz mennünk, legközelebb 28-án. Súlyt nem szokott mondani, csak a fejátmérőt ér, ebből szoktam a táblázatokban megnézni, kb. hol tarthatunk. Múlt hétfőn Zsófi 1,7 kg, Luca 1,6 kg volt kb.
Papíron még 2 hónap van hátra, de a doki szerint max. 1,5. Holnap találkozom a szülésznővel, már olyan kíváncsi vagyok.

Zsebi Kép
Köszi a fájdalomcsillapítót, jöl jött Kép Nem panaszkodni akarok ám én, csak hát ilyenek a beültetés után 7 hónappal következő érzések Kép

puszi Mindenkinek!
tralllala
 
 


Tralllala!
Igazából teljesen megértem ha "panaszkodsz" nem lehet könnyű ekkora pocival az élet, de azért baromira jó érzés ez az egész. És imádom olvasni a soraitokat és alig várom, hogy én is átléjem akár szimplán is ezt az érzést. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Lányok
2004 Karácsonyát külföldön töltöttem a férjemmel, mert már totál tele volt a nem létező kistököm (már bocs) a gyermektelenség okozta fájdalommal. Idén a fa alá kerül a két gyerekem.
Ennyit biztatásképpen KépKép

Tralllala
A 15 kg nagyon szép. Én 23-at szedtem fel összesen, ebből még akórházban leugrott 10 kg (a szüléssel + a szoptatással ugrásszerűen megy össze a méhed és emiatt is "fogysz" ilyen sokat), aztán hazajöttünk egy pénteki napon és hétfő reggelre lement rólam az összes víz (szülés után több volt a lábamon, mint a terhesség alatt, pedig az se volt kutya), ami kapásból még -6kg-t jelentett, azaz a szüléssel lement összesen 16 kg 10 nap alatt. Maradt 7, azt azóta is tartom, hol lemegy 5,5-re, hol visszamegy 7kg-ra, de ez majd lemegy a szopi után max, ha elkezdek végre sportolni.
Szóval a 15 kg nagyon klassz, le fog az mind menni Rólad.

pussz,
Dzsúd
dzsúd
 
 


Tralllala!
Milyen volt a szülészőnvel a tali?

Dzsúd!
Reméljük jövőre itt már mindenki legalább hármasban tölti a karácsonyt. Azért ez az évvége nem egy könnyű dolog.


Hajnesz!
Ime a képek amiket ígértem.

Ez a kettő karácsonyos:

Ez az angyalka életem első üvegfestéka hát a szeme kicsit nem lett szép, de nekem nagyon kedves. Kép
(Ja és amit látsz körülötte fólia mert ha erre csináljuk az üvegfestéket bármikor le lehet szedni és fel lehet tenni, külön lehet venni. Kép)

Kép
Kép

Ez pedig nagyon megtetszet fel is teszem az ablakra, hogy tudja a zebra hova kell jönni. Kép

Kép

További szép hétvégét és készülődést az ünnepekre mindenkinek! Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi Kép
Nagyon édesek! Hú, ezek néhol jó kis részletgazdag, pepecselős minták, ahhoz képest meg nagyon profin megcsináltad őket!!! Ügyi vagy!
Füles...KépKépKép (megjegyzem a mi lakásunk is hemzseg a zebráktól, az aktuális kedvenc az éjjeliszekrényről bűvöl minket Kép)
hajnesz
 
 


Hajnesz!
Köszi! Nekem is van egy plüs zeberám azt az előző kudarc után kaptam hogy hozzon szerencsét, hát eddig nem osztotta a csíkját, de remélem 2006-ban már fog vedleni. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Lillus!
Remélem minden rendben van és sikerült beköltözni és már meg is volt az első éjszakátok. Kívánom, hogy minél kevesebbet aludjatok kettesben a házban. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Stella,

csak egy gyors kérdésem lenne a hiperstimuval kapcsolatban. Szerda óta már dolgozom, a bal petefészkem teljesen visszahúzódott, a jobb még egy kicsit nagyobb. A doki azt mondta,hogy már mindent csinálhatok, kivéve még 3-4 hétig a sportolás. Hát, én már takarítottam is, bevásárlás, munka stb, viszont kb. 2-3 napja néha eléggé szúrkál a jobb oldalam,holott eddig nem fájt. Szerinted lehet ez attól, hogy a sok fekvés után hirtelen nagy terhelést kapott? (nekem még akkor sem fájt, amikor a legrosszabbul voltam, most meg már elvileg nincs is miért, nem?)

Köszi előre is, puszi: Fanni
fanny1
 
 


FanniKép
Ha gond lenne a petefészkeddel, akkor az olyan iszonyatos görcsökkel járna, hogy elviselni nem tudnád!
Szerintem csak attól szúrkál, hogy rendeződnek bent a dolgok vagy kezd újra dolgozni, tüszőttermelni.
Pihenj amennyit tudsz!
Remélem nem lesz gond!

ZsebiKép
Nagyon tetszenek a képek!!!
Stella

Kép
stella9
 
 


olyan hosszút írtam tegnap, de elszállt Kép
no megprószálom újraírni...

Zsebi Kép
Nagyon helyesek a képek KépÉn pont ma szedtem le a nyáriakat, mert egyrészt asszem ideje lecserélni a nyuszit meg a virágcsokrot, másrészt az ablakpucolásnak is eljött az ideje...
Fura volt a találka a szülésznővel, először is azért mert egy dundi határozott nénire számítottam, ő pedig egy kedves törékeny néni. Kavarog bennem a tegnapi beszélgetés, kicsit megijesztett. Voltam szülőszoba látogatáson a kórházban, ahol elmondták, mi hogy fog zajlani, csak hát nem ikrekre kihegyezve, illetve állítólag olyasvalaki, aki még egyetlen szülést sem látott ott a Klinikán.
Azt hittem, hogy vajúdás közben majd nagyokat sétálunk a folyosón, meg zuhanyzok ha jólesik, de valószínűleg végig CTG-re leszek kötve az ikrek miatt. Már a legelején kapok egy branült, amitől féééélek! A gyerekorvos simán dönthet úgy, komplikáció mentes szülés után, hogy nem kapjuk meg a csajokat szülés után két órára, akár csak azért is mert ikrek és már egy veszélyforrás...
szóval egyelőre kicsit csalódott vagyok, meg fura, hogy még közelebb került a szülés ezzel a beszélgetéssel.

Dzsúd Kép
Nem izgulok a kilók miatt, csak régen el sem tudtam képzelni, hogy a súlyom és a pocakom mérete miatt nehézdéget fog okozni néhány alapmozdulat, mint pl. a bugyi, zokni vagy a cipő felvétele, ugribugrizásról meg már álmodni sem merek... de hát pont neked mesélem? ?)
tralllala
 
 


TralllalaKép
De érdekes, amiket írsz!
Nekem nincs választott szülésznőm, de még lehet, hogy kerítek egyet.
Nem tudom mennyi esély van a természetes szülésre. A dokival sem beszéltünk ilyesmiről.
Úgy vagyok vele, hogy úgysem én döntök, hanem a fiúk fekvése és a doki.
A gerincérzéstelenítéstől én is nagyon félek!

Te természetes szülésre készülsz úgy látom. Beszéltetek erről a dokival?
Húú, tényleg kezd nagyon izgi lenni!
Stella

Kép
stella9
 
 


TralllalaKép
Milyen táblázatban tudod megnézni a babák hozzávetőleges súlyát?
Engem is nagyon érdekelne...
Köszi

Kép
stella9
 
 


Stella Kép
Én nagyon természetes szülésre készülök, a csajoknak félidőtől folyamatosan lent a van a buksijuk szinte egymás mellett, úgyhogy van esély, állítólag ilyenkor már nem is nagyon tudnak teljesen átfordulni. Nem szeretnék császárt, mert nálam csak az altatás jöhet szóba a gerincem miatt (EDA-t nem kaphatok), és nem akarom átaludni életem legfontosabb találozóit Kép
Doki is azt mondta természetes szülésre készülünk alapból.
A táblázatot küldtem mélben, mert sajna nem találom a linket Kép viszont nekem is itt írta valaki (Dzsúd vagy Zsebi asszem), majd megprószálom megkeresni.
tralllala
 
 


TralllalaKép
Köszi, megkaptam a táblát Kép!
Remélem összejön a természetes szülés és a lányok segítenek majd neked, hogy minél könnyebb legyen!

Lehet, hogy az én babóim lesznek a kivételek,mert szerintem a 2 héttel ezelötti uh óta már háromszor megfordultak.
Legalábbis néha így érzem. Majd holnap kiderül.
Stella

Kép
stella9
 
 


Szia Stella,

köszi az infot. Azóta annyi változás történt, hogy az eddigi jobb oldai szúrkálást felváltotta tegnap este a bal oldali (de egész alul, nem a petefészkem) görcsölés, elég keményen és nem is nagyon hagy alább. Apa be is vitt reggel a kórházba, de hála Istennek a petefészkek gyönyörűen visszahúzódtak, folyadék és ciszta pedig nincs, úgyhogy minden rendben. Doki sem igazán tudja a görcsök okát, azt tanácsolta, hogy pihenhek és szedjek görcsoldót. Hát, úgy látszik, én nagyon megszenvedem még a hiperstimu utáni állapotot is! Na nem baj, ennél csak jobb lehet! Puszi Nektek: Fanni
fanny1
 
 


Fanni!
Azért ez nem jó, hogy ennyit kell szenvedni, de biztos lehetsz benne hogy fent ezt látják és meglezs jövőre az eredménye. Kép

Stella!
Holnap uh? De jó. Kép
Hogy álltaok a gyerekeszobával?

Nekem megint iszonyú napjaim vannak meló még mindig rettentő beteg vagyok alig élek és a hétvégén meg az áram vacakolt nálunk hol elment hol volt, féltem nem szeretem az ilyeneket, de ma volt szerelő elvileg minden rendben. Remélem is. Kép

Egyszóval utálom ezt a 2005-ös évet. Kép Kép Kép

Legalább a hó esett ennek baromira örülök, csak jó lett volna meg is marad

Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


FanniKép
Ez a görcsölés nem hangzik túl jól. De lényeg, hogy odabent az uh és a doki szerint helyreállt a rend!
Azért remélem elmúlnak a görcsök is!

ZsebiKép
Kitartás, már nem tart sokáig ez az év!
És szívből kívánom, hogy a következő nektek is szebb legyen!!!
Nálunk nem esett a hó, de baromira hideg van Kép!

Igen, ma megyek dokihoz és lesz UH is!
Remélem minden rendben.
A gyerekszoba alakul: elvittük a franciaágyat - végre lesz hely a bababútoroknak, de előbb még itt lesz még a karácsonyfa Kép!
És feltettük a bordürt is, csak a foszforeszkálós csillagok elfelejtették hogy kell foszforeszkálni, de azért nagyon jól néz ki!
Ha kb. kész állapotba kerül a szoba, majd dobok egy képet!

Kitartás, Csajok, már nem kell sokat várni és itt a karácsony!
Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok Lányok!

Holnap elutazunk nem leszek net közelben így most szeretnék mindenkinek:
[color=#ff0000] kívánni!
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Beköltöztünk!!!!!!!!!!
Nagyon szuper, bár a feje tetején áll minden, úgyhogy nem is nagyon dolgozom a héten és mivel nekem csak a dolgozóban van gép, most nem nagyon tudok jelentkezni, ezért mindenkinek NAGYON BOLDOG KARÁCSONYT kívánok!!!

Mindenkinek sok puszi

Lillus
lillus
 
 


Stalla!
Olyan jól hangzik és el sem hiszem hogy talán jövőre már mi is nagy pocakkal díszítjuk a fenyőfát. Kép
Azért tényleg hihetetlen mennyierőt kivett belőlem ez az év. Remélem hogy a jövő év tényleg szebb lesz. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Tralllala Kép
Szorítok hogy ne aludd át a Nagy Randit Kép

Stella Kép
Ne félj a gerincérzéstelenítéstől. Én is spinálisat kaptam, alig érzel belőle vmit, egy kis szúnyogcsípés csak (még annyi se). Csak arra figyelj, hogy utána ne emelgesda fejed, mert migrénes fejfájásod lesz tőle, nekem lett, k****a szar volt, ja és napi 4-5 l folyadékot igyál majd meg, meg reggel a kórházba tejeskávét kérjél majd. Ezek jók a fejfájásra majd.

Lányok Kép
Kellemes Ünnepeket kívánok, meg jó sok finomságot! Az Újévre pedig rengeteg Babókát!!!!!

Millió puszi,
Dzsúd
dzsúd
 
 


Sziasztok Lányok! Kép

Egy ideig nem leszek netközelben, így...

[color=#ff6000]



Kép
puszi,
Hajni
hajnesz
 
 


Lányok!
Úgy látszik megtört a jég ma már alig volt munkám tök jól éreztem magam bent. Kép Remélem ez a hátralévő pár napban már így is marad. Azét ha van még valaki aki szívesen beszélget írjon!

Apacs!
Hova tűntetek???????????

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Úgy látom itt már mindenki máshol jár!

Ezúton szeretnék én is nagyon nagyon boldog karácsonyt kívánni mindenkinek és főleg azt hogy ami az idei fa alól kimaradt jövőre mindenképpen ott legyen.

Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?