Új privát üzeneted érkezett!

Angyal,
azért a kivizsgálások előtt még ne húd le a rolót!
Kép
Hétfőn már megint eltelik 3 hónap az előző találkátokig, vagy most a tettek mezejére léptek?

Betti,
háj! Kép
Lehet, hogy az én pocim azért nem olyan hegyes mint a tied, mert ez a gyerök még mindig keresztbe fekszik bennem? Kép

Editke,
Kép Kép Kép Menj vissza a dokibácsihoz!
Én is jártam egyszer hasonlóan, pár hétig vacak volt, aztán meg annak örültem, hogy elvileg lehetek még terhes.

Ancsa,
örülök a kettős lehetőségnek Kép, és hogy a tesódnál minden oksi. Kép
potter_76
 
 


szia Angel, mi is egy éve próbálkozunk már, de eszembe sincs belefáradni! Sőt úgy érzem most tele energiával vágook neki az előttünk álló akadályoknak. Remélem Karácsonykor vagy hatalmas pocim lesz, vagy hazaengednek minket a kórházból!
Ki tart velem?

Ancsa, örülök a jó hírednek! KépBrávó
Julcsi2
 


Julcsi én is csatlakoznék e téren! Kép

Kép
elizabeth25
 
 

 
 

Sziasztok!

Koszonom szepen mindenkinek!!!!KépAranyosak vagytok!!Kép

Editke!
En ezt nem ertem!!!!Lehet hogy nem tudott megtapadni!Nagyon sajnalom!!!KépKép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa!Én is,én is Kép

Kép
breni
 
 


Sziasztok!
Nyár eleje óta olvasgatlak titeket, és most ne haragudjatok, de meg kell szólalnom. Igérem, hogy nem fogok zavarni senkit tovább, de ezt le kell írnom.

Elizabeth!
Hogy is kezdjem, hogy ne értsd félre?
Szóval megfigyeltem, hogy ezek a lányok nagyon összetartóak, segítik egymást, vígasztalást nyújtanak ha az kell, és együtt örülnek, ha jó hírt hallanak.
Sok-sok krízist végig olvastam már és nagyon örültem, hogy mindig meghallgatást nyert az arra vágyó és jó szót a bajban lévő. Ezek valódi mélypontok voltak, és hiszem, hogy valódi segítségre szorultak. Néha elég, ha az embert meghallgatják. Sok olyan lány is volt, aki csak néhányszor írt és mégis kapott segítséget a problémájához.
Ezek a lányok őszinték és empatikusak.
De ezzel nem szabad visszaélni. Minden apró cseprő dologgal folyton folyvást a középpontba kerülni.
Ez nem fair.
Komoly dolgokkal nem szabad dobálózni. Válással például. Ha nagyon összevesztetek, akkor mond, hogy haragszol a párodra és nem is tudod, mi lesz így veletek. De ne jelentsd be, hogy váltok, mert ez nem igaz. Mint ahogy ez be is bizonyosodott.
Ne tedd magad nevetségessé, Eliza, mert nem vagy az.
Ha ilyeneket írsz, akkor a lányok azonnal szaladnak neked segíteni, holott (mint utólag kiderült) nem is szorultál rá igazán. Gondold végig, hogy milyen hozzászólásaid voltak.
Sajnos igazat kell adnom Kívülállónak, még ha a módszerével nem is értek egyet. Egyik percben ezt írod, a másikban azt.
Monyóka rákérdezett a programozott szexelésetekre, erre megsértődtél, hogy nem jössz többet, aztán mégis irogatsz. Írogass, de akkor ne igérd meg előtte, hogy nem jössz. Ezt tudod hogy hívják? Farkas kiáltás. Biztos ismered. Egy idő után ne csodálkozz, ha senki nem hisz majd neked. De ne jöjjön el az az idő.
Kérlek, gondold végig azt, amit írtam. Ha nem érdekel, felejtsd el az egészet, de én csak az igazságot írtam és nincs bennem bántó szándék.

Lányok!
Tőletek meg elnézést, hogy feltartottalak.

Minden jót!

***Mirázs***
mirázs
 
 


Mirázs, nem sértőrdtem meg, nem azért írtam, és nem azt írtam, hogy nem jövök többet, hanem azt, hogy egy ideig. Úgy volt, hogy letiltják a cégnél a netet, de mégsem tették, erről volt szó. Az pedig, hogy te mit gondolsz, lelked rajta! Különbözőek vagyunk, különbözően gondolkozunk! Nyugodtan adjál igazat Kivülállónak, de én tudom, hogy ki Õ és miért irogatja azokat, amiket, úgyhogy szerintem ezt zárjuk itt rövidre! Kép Õt nem a vélemény nyilvánítás érdekli, hanem, hogy engem csesztessen, aminek az okát is most nem írnám le, ha nem baj! Õ soha nem jár ide, nem beszélget a lányokról, nem tud senkiről semmit, max. néha olvasgat, aztán mikor felhúzza magát valamin idejön és csinálja a műsort.

És végül én úgy vagyok vele, hogy aki szeret itt az szeret, aki nem, az pedig nem, ez saját szocprobléma. Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Reni!
Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Mirázs,
ha már írtál is, nem csak olvasol minket, akkor nem akarsz csatlakoznni hozzánk?

Csajok,
nézte vki a du-i babás filmet a Spektrumon? Ha igen, mi volt benne? Nem láttam.
potter_76
 
 


Mar en is pont erdeklodni szerettem volna!
Lehet rolad tudni valamit?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Igen Mirázs, mesélj egy kicsit magadról! Te is babára vársz?

Ági én sajnos nem láttam. Nincs Spektrumunk, pedig nagyon érdekelnek az ilyen dolgok. Egyedül a Nat. Geo és a Spektrum miatt sajnálom, ghogy nem nagyobb csomagra fizettünk elő a kábeltévén. De soknak tartottuk, ahhoz képest, hogy szinte semmit nem tudunk tévézni. Gyakorlatilag reggeltől estig dolgozunk.Kép
Julcsi2
 


Csajok,
mentem. Sziasztok.
potter_76
 
 


ez nem mosolygós akart lenni, hanem Kép
Julcsi2
 


Szia Agi!

Julcsi!
Ugy latszik mar csak mi vagyunk itt!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


A tegnapi babás műsor a sprektumon nem volt számomra érdekes, mert nem a folyamatról volt szó.

Filozófusok és pszichológusok beszéltek a gyerek iránti vágyról.
Mi volt 1971-ben és így tovább.

Kép
lara26
 
 


Hello!

Látom itt megint zajlik az élet. De ezt most inkább hagyjuk.

Sokat gondoltam Keditkére és ezt muszáj leírnom.

KEditke!

Nagyon rossz lehet most neked, de valahogy bennem is az fogalmazódott meg ami Potterben, hogy legalább kiderült számotokra, hogy nektek is sikerülhet. Bár én jutnék el egyszer idáig! A Mamaneten van egy lány, aki hasonlóképpen járt. Novemberben 9 hónap után előszőr sikerült neki. Már kezdte tényleg azt hinni, hogy nem lehet babájuk, mire egyszer csak pozitív lett a tesztje. A baba sajnos nem maradt meg, de ettől függetlenül olyan "szárnyakat kapott", hogy minden addigi lelki-gát feloldódott benne és a következő hónapban megint sikerült nekik. Most remélhetőleg megmarad a babája.
Ez tényleg igaz történet és csak azért írtam le, hogy egy kis bátorítást adjak. Ha egyszer sikerült, miért ne sikerülne még egyszer? Akár már a következő hónapban!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok.

Igen, mi is babára várunk már 18 hónapja és sok jó dolgot olvastam tőletek, amit ezúton köszönök is.
Köszönöm, hogy felajánlottátok a csatlakozást, de nem szeretnék élni vele, mert attól tartok már ez is sok volt nekem, amit idáig a "babaprojekttel" foglalkoztam.
Hálás vagyok nektek a sok ismeretlenül adott segítségért, és nem is tudjátok mivel lendítettetek előre.
Nem is zavarok tovább, minél előbbi babásodást kívánok nektek.

***Mirázs***
mirázs
 
 


Potter Kép
ez a 3hós kontroll, de összekötöm azzal, hogy a baba-témában hogyan tovább! Kép A dokinak úgyis mindig az az első kérdése, hogy "gyerek?" Kép A múltkor olyan vigyorogva sikerült bemennem, hogy azt hitte terhes vagyok! Kép
A rolót nem húzom le! Kép

Julcsi,
gondolod, hogy tudatos döntés, hogy most pedig belefáradtam? ez nem úgy működik... Kép úgy érzem, most van nálam egy mélypont-féle Kép lehet, hogy épp ez kell? mármint elérni egy mélypontot és túllenni rajta?
egyébként érdekes, hogy épp most hullámvölgyezek itten, mikor ma kezdem az Aviva tornát...Kép Az lehet, hogy feldob, meg a dokilátogatás után is optimizmus szokott eltölteni!
Az akciókat persze nekem sincs eszemben felfüggeszteni! Kép
VELED TARTOK! Kép Kép

Kamilla,
érdekes, amit írsz!
gondoltam már arra, hogyha történne velem ilyen, akkor biztosan nagyon odalennék, de legalább tudnám, hogy "nem annyira lehetetlen és távoli" a dolog! (csak kicsit szégyenkeztem a gondolat miatt)
Nagyon drukkolok a barátnődnek! Kép

angel37
 
 


Sikerült végigolvasni!!!!KépKépKép

Micsoda viharok dúlnak erre,pfúúúúú!KépKépKép

Editke - KépMár írtam neked a hőmérősbe!

Julcsi,Angyal nálunk is egy éveKép
A Spektrumon a műsort én sem láttam,mert későn olvastam itt a topikon,hogy lesz,ilyenKép

Lara-Mesélj ,miújság veled?Ritkán jössz!!

Mirázs-Hát ahogyan jónak látod!Mindenesetre ha van kdved írj bátran!!!Kép

Potter-A némettel hogyan haladsz?Haskörfogat alakul?

Kamilla-Ciklusod hol tart?Görbéd van?Ha igen légyszi,légyszi rakd föl!!!!

Eliza,Monyoka,Reni,Betti-puszókaKépKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr! Kép

Úgy el vagyoki havazva. Kép
Pénteken és szombaton annyira fájt a hasam mint állat. Kép
Biztosan akkor volt pé-m.
Alig bírtam lépni.
Még korcsolyáznom is kellett Kép a férjemmel. Nem hagyott nyugodni.

Kép
lara26
 
 


Lara
Akkor remélem ráhajtottatok az ikrekre???KépKépKépMert sztem ha így fájt a hasad,ott biztosan nem egy tüsző érlelődöttKépKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Lara!
Drukkolok nagyon!!!!!Remelem mostmar sikerulni fog!!!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kriszti!
Mesz holnap orvoshoz?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Okr !Kép

Remélem lesz most belőlönk valaki! Vagy valakik?

Kép
lara26
 
 


Ancsa
Nem tudom,lesz-e belőle vmiKépNincs aki vigyázzon Adára,így sztem halasztok rajta pár napot!
Ti remélem már az ágyat nyikorogtatjátokKépKépKép

Lara
A legjobbakat kívánom!!!!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Jó reggelt!
Kép
A hőm leesett,és reggelre már barna is voltKépMost vagy a wunsch-nak van igaza,és 6 napos luth fázist produkáltam,ami szörnyűség.Vagy a Fertynek,és hiába a szuper görbe,és a jó időpontú akciók.KépPersze most nem kesergek,ne értsétek úgy!!!Sejtettem,hogy megjön,hiszen fájdogált a hasam-derekam már pár napjaTegnap egy másik fórumon olvastam,hogy szülés után záródott el lánynak a petevezetője.Persze gondoltam,hogy létezhet ilyen, a dokim mégis azt mondta nekem erre nincs szükségem,pont amiatt,hogy már van gyermekem.Egyébként,ha nem lenne,már fél év sikertelen próbálkozás után megcsinálta volna.

Azt hiszem ma a kiscsajjal megyek dokihoz.Majd csak kibírja vhogy!Most már letelt az egy év,kellene vmit csinálni!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Jó reggelt!

Kép
breni
 
 


Okr!Sajnálom.

Kép
breni
 
 


Sziasztok!!

Köszi a vigasztalásokat csajokKép!Kicsit jobban vagyok,várok 2 hetet h megjön-e a menszeszem,ha nem csak akor szedem be a mensi meghozo gyogyit,mert nekem mindig meg szokott jönni!Tegnap délelött végig bögtem,aztán mire mentem dolgozni összeszedtem magam,és ott nem gondoltam a bajomra ,és sokal job volt!!Mondtam a páromnak fél évig nem akarok a babáról hallani!Ide is csak ritkán fogok jönni,ezt biztos megértitek!!Puszi!!

Sziasztok!!
Vendég
 


Jó reggelt Lányok!

Keditke!

Szomorú vagyok nagyon. Kép Kép

Ági!

Háj! Azt szokták mondani, hogy a fiús mamáknak van hegyes pocijuk. Kép

Betti
betti73
 
 


Sziasztok Lányok!
Editke, teljesen megértem, örülök, hogy jobban vagy.Kamillával teljesen egyetértek, bár tudom Téged ez most nem vigasztal. De ha megtörtént egyszer, megtörténik újra, hidd el! És jobban tud majd kapaszkodni,ha nyugodtabbak lesznek a körülmények! (ház körüli dolgokra gondolok)
Fel a fejjel! Kitartás! És gyere néha!

Okr, én nagyon félek az átjárhatósági vizsgálattól, bár állok elébe! Mensi ügyben már én is barnázgatok! A fenébe! Hőt nem mérek még mindig. Ha a lustaság fájna.....

Angel, nekem is volt mélypontom, sőt azt hiszem még lesz is. De ha az ember csinál valami újat, ami reményt ad, akkor sikerül felkapaszkodni. Gondolok itt arra, hogy például mi is belekezdtünk a meddőségi kivizsgálásba. Bár nagyon türelmetlen vagyok, de most teljesen bizakodó és pozitív!

Mirázs, gyere azért néha!

Lara, örülök, hogy itt vagy! Remélem ügyesek lesznek az ikrek!!!!!!!!!! Csak ragadjanak,tapadjanak!+++++++++++

Tegnap nem raktam táblát úgyhogy most tényleg nekiugrok!
Julcsi2
 


Sziasztok, jó reggelt!Kép

Kép
elizabeth25
 
 


<pre>
Nick Mióta próbálkoznak Ciklusnap Ciklus hossza Lakhely Életkor Megjegyzés
Gilinglanag 2002. márc. 100 29 nap Budapest 35 év Kép
Banya 2005. febr. 89 28-30 nap Pécs 24 év Kép
Adi 2005. aug. 82 ? Rendszertelen Pécs 28 év Kép
Kikike 2005 május 63 39-57 nap rendszertelen Kecskemét 21 év -
Anita(Nyenye) 2005. nov. 32 35 nap rendszeres Veszprém megye 26 év 2. baba
O. Kriszti 2005. febr. 32 30-50 nap rendszertelen Salgótarján 29 év 2. baba
Nolina 2004. dec. 30 29-36 nap Kiskunhalas 25 év -
Kata 2005. dec. 27 29-31 nap rendszeres Budapest 28 év -
Móni 2005. márc. 25 28 nap rendszeres Szombathely 31 év 3. Baba
Julcsi 2005. márc. 25 23-27 nap rendszeres Budapest 25 év jan.26. 1.konz.
Elizabeth 2005.júl. 22 30-32 nap rendszeres Budapest 25 év -
Lara 2005. ápr. 21 24-36 nap Komló 26 év -
Vk Hajni 2003. júl. 18 26-28 nap rendszeres Tatabánya 22 év -
Ancsa 2003. okt. 15 31 nap rendszertelen Kistarcsa 24 év 2. baba
Reni 2005. szept. 13 33-37 nap rendszeres Debrecen 24 év -
Beuka 2004. szept. 11 27-35 nap rendszertelen Kalocsa 25 év febr.21. 1. konz.
Kamilla 2005. máj. 42 24-26 nap Budapest 27 év - </pre>
Julcsi2
 


Köszi a táblát Julcsi! Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Betti!!

Hát gondolhatod hogy mit éltem átKép már másfél éve vártam egy + tesztre de nem igy Kép!!
Remélem pár hónap mulva megint sikerük és meg is marad!

Julcsi!!

Tudom legalább sikerült teherbe esnem 1-szer,szerintem megy legközelebb is!Kép
Csak mig teljessen át nem költözünk addig nem kéne h teherbe esek megint!A sok ideg nem tesz jot(lehet h most is az volt a baj)!!
Vendég
 


Kamilla!
Most láttom a táblán ,hogy a 42.napon vagy?
Kimaradt a menszeszed?
Vendég
 


Ancsa, Reni, Beuka, úgy látom most rajtatok a sor! Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Ma még egy kicsit ráérek itt lenni( kb fél orát),mert egyedül vagyok itthonKép!!
Vendég
 


A hömérös topicba megint lett egy + teszt!!
Vendég
 


Editke
Persze,hogy megint sikerül!!!!KépKépKép

Julcsi
Köszi a táblát!
Én hőmérőzöm egy ideje.KépFüggő vagyokKép

Reni,Eliza-sziasztok!

KépKép

KépKép
okr
 
 


SZiasztok!

Editke,
nagyon szomorú, hogy ez most így alakult Kép, de remélem, hogy te is kapsz szárnyakat! Kép

Kriszta,
sajnálom! Kép nyomorult pecsételés Kép
majd megnézem a hőmérősben a görbéidet!

Julcsi Kép,
én is fosok az átjárhatóságitól... főleg az eredménytől...Kép
egyébként nagyon tisztellek, hogy belevágtál ebbe a meddőségis dologba, tényleg! Kép
csajok lehet rám köveket dobálni, de egyszerűen én még nem vagyok készen a mesterséges útra... Kép de azért kérlek ne gondoljátok, hogy akkor nem is akarok igazán gyereket...

Lara,
drukk Neked! Kép

angel37
 
 


Na látod Editke én is ezt mondom! Mostmár tudod, hogy lehet és ez is nyugalommal tölthet el! És aztán ha teljesen nyugi lesz a ház körül is, akkor majd jobban sikerül kapaszkodnia a babócának! Párod, hogy élte meg a dolgot?
Julcsi2
 


Egyébként január-februárba rengeteg a terhesség! A média világban meg az ismerettségi körömben is. Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Lányok, ti már eljátszottatok a gondolattal, hogy kinek hogy fogják hívni a babáját ha egyszer lesz és megszületik? Kép Én már sajnos sokszor eljátszottam, nálunk már meg is vannak a nevek! Kép, csak hát a babó nincs még meg hozzá! Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Okr!Szia.
Eliza!Szép a macsek,de ettől én szomorú lettem,de nem a te hibád.Hát nekem még van egy kis időm,de sosem lehet tudni,bármikor sikerülhet,nem muszáj pont középtájban próbálkozni.Ma vagyok a 13.napon.Még a LH tesztet sem próbáltam ki majd hétfőn.

Kép
breni
 
 


Angel!!

Ez meg van értve,a párommal a multkor leültünk beszélgetni ,ha esetleg mesterséges megter.lenne, de ara se pénzünk nincs,meg idegünk se.Ha természetes uton nem sikerül akor nem lesz gyerekünk!!Bár most leszek 24 éves nem hiszem h nem sikerülneKép!!

Remélem senki nem veszi zokon!
Vendég
 


2006 Január 30 hétfő - 11h 22:azt beszéltük meg hogy 15.én leszünk együtt a Tomival


2006 Január 31 kedd - 09h 33:: &#8222;nem fogom beszabályozni, hogy mikor legyünk együtt, mert erre majdnem ráment a házasságunk!" tegnap még nem ezt mondtad&#8230;


10h 52: Én sem zakkantam még bele, de szerintem ezt a kineznek köszönhetem, hogy lelkileg tök jól vagyok és nem egy bedepizett, állandóan síró p...a. Pedig eddig az voltál.



12h 14:Monyóka: &#8222;eli azt mondod hogy nem vagytok egyutt idore.Akkor a feb.15-e az mi.Amikor egyut kell lenetek.Az nem beprogramozott?" Ez egy igazságos kérdés


12h 20:Sziasztok én most egy ideig nem fogok jönni! Jók legyetek , sziasztok! A m.helyi net letiltásról egy szó se?



12h 27: Monyóka: &#8222;eli csak meg egy kerdes leci.Miattam?" Nagy nagy csend...


13h 49: Kívülálló ír


13h 51: Elizabeth válasza Eli 2 percen belül válaszol, de Monyónak egy szó se, hogy nem miatta????
kívülálló
 
 


Breni, bocsánat, nem akarattal tettem fel, csak olyan ari volt és gondoltam felvidítja az itt lévőket a kis sapis cica! Kép Ne hari! Kép
Szerintem is bármikor sikerülhet, nem kell pont a középidőszakban lennie! Már én is úgy gondolom, hogy
a babó akkor jön, ha úgy gondolja!

Kép
elizabeth25
 
 


Kivülálló úgy sem tudsz innen elüldözni, és örülnék ha végre leszállnál már rólam! Köszike! Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Kivülálló!!

Hogy a francba mersz név nélkül idepofátlankodni,már megbocsás, vagy te ELI egyik haragos bnöje vagy csak a neved nem mered ide irni?????Hm?
Vendég
 


Angel! Én ezt teljesen megértem és nem fog senki megdobálni emiatt. Sokan vannak ezzel így! Mikor szeptemberben a volt dokim nekem is fecskendezni akarta a kiskatonákat...........szóval nem mentem bele, sőt le is álltam a témáról egy ideig. Nem éreztem még itt az idejét és meg is rémültem.
Most is bízok még benne, hogy nem lesz szükség beültetésre, csak legfeljebb gyógyszeres kezelésre, vagy a petevezeték átjárhatóvá tételére vagy valami ilyesmi. De megbarátkoztam már az inszem és a lombik gondolatával is és állok elébe. Nagyon várom már, hogy sikerüljön, de egyenlőre aanak is örülök, ha kiderítik, hogy mi a probléma.
Úgy tűnik, hogy ma meg fog jönni. Kép De akkor pénteken vérvétel és spermavizsgálat. Kép Kép
A spermavizsgálatnak pénteken már lesz eredméyne is, ha minden igaz.
Julcsi2
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?