Új privát üzeneted érkezett!

És ti hogy vagytok? Nálatok mizújság?

Kép
elizabeth25
 
 


Eliza!Én is csak kipróbálom,hátha.De nálunk a párom nem fog tudni az egészről semmit,mármint ő nem tudja ezt a pé dolgot egyáltalán hogy hogy működik.Nem is baj.Ez nálam nem szabályozás,mert ha nem lesz kedvünk úgysem csináljuk,de általában mindig van kedv ha valamelyikőnk megkívánja a másikat.

Kép
breni
 
 


Angel!Szia.Mizu?
Eliza!Meg tudod bízok abba a feng-shui láncba is amit kaptam a bnőmtől,hátha bejön.

Kép
breni
 
 

 
 

Breni na látod, nekem meg a kineziológus ilyen! Én meg abban bízok! Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Mindenkinek kell valam(k)i am(k)iben nagyon kell hinnie és bíznia.Másképp nem megy.Igaz hogy minden hónapban más,de ez nem számít.

Kép
breni
 
 


Eli,
Várjál, nem értem tisztán Kép Volt valami, de nem volt semmi??? Kép De ha az a vége, hogy "szóval jó volt", akkor OK! Kép

Velem semmi, kedvem a béka segge alatt! Kép Kép

angel37
 
 


Sziasztok!!

Gyors bekuk mert rohanok dolgozni. teszteltem egy - ,és hát ez vanKép!!
Holnap jövök kicsit jobban ráérek majd!!


Sziasztok!!
Vendég
 


Angel, volt, együtt voltunk, és nagyon jó volt. Nem értelek! Miért írtad, hogy nem volt? Kép

Miért vagy a béka segge alatt?

Kép
elizabeth25
 
 


Jaj, Editke drága! Nagyon sajnálom! Kép Kép

Légyszi menj el dokihoz így is!

angel37
 
 


Keditke, sajnálom! Majd legközelebb! Ne keseredj el! Kép

Breni, amúgy nem mindegy, hogy amibe hisz az ember, van-e alapja abban, hogy higyjen vagy nincs!

Kép
elizabeth25
 
 


Betti!!

Megkaptam a fotot köszikeKép!!Nagyon csini vagyKép!!
Vendég
 


Eli,
mert azt írtad, hogy "nem volt semmi"... basszus most esett le, hogy hogy értetted! Kép na akkor OK! Kép

Hogy miért vagyok béka segge alatt? Szerinted? Kép Rámszakadt, hogy sose fog ez menni... Kép

angel37
 
 


Angel, ne legyél már ilyen pesszimista! Kép
Akik jobban megszenvednek érte, azok jobban fogják értékelni is! Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Apropó csajok! Nem emlékszik vki, hogy mit írt pontosan Vica a múltkor az almaecetről? Mikor és mennyit kell belőle?

angel37
 
 


Angel, ti merre is laktok?

Kép
elizabeth25
 
 


Kösz!
Csak addig megzakkanok! Kép

angel37
 
 


Budapest. Ha közelebbi érdekel, akkor e-mailben!

angel37
 
 


Angel mi is Bp-en, a 3kerben. Akár még talizhatnánk is. Kép

Kép
elizabeth25
 
 


És nem fogsz megzakkani! Én sem zakkantam még bele, de szerintem ezt a kineznek köszönhetem, hogy lelkileg tök jól vagyok és nem egy bedepizett, állandóan síró p...a.

Kép
elizabeth25
 
 


Editke!

Sajnálom. Kép Menjél dokibácsihoz!!

Angel!

Ne légy magad alatt, kérlek!!! Az nem tesz jót!!!

Betti
betti73
 
 


Keditke!Ez hogy lehet?Igazságtalan az élet.

Kép
breni
 
 


Akár! Kép Kép

Nem vagyok depis, távol álljon tőlem, síró p*csa sem, csak elérkeztem a türelmem utolsó darabkáihoz...

angel37
 
 


Ti mióta is próbálkoztok Angel? Miért nem mész el te is a kinezhez? Egy próbát megér, nem?

Kép
elizabeth25
 
 


SZia Betti! Kép

Tudom, hogy nem tesz jót...Kép Csak kezdek belefáradni a témába Kép

angel37
 
 


Most lesz egy éve.
Ööö, köszi nem... Kép

angel37
 
 


Angel!

Nem szabad belefáradni!! Tessék erőszakoskodni a dokinál, hogy most már vizsgáljon ki rendesen. Ez így nem mehet tovább.

Betti
betti73
 
 


Betti,
szabad, nem szabad... ez van.
Jövő hétfőn megyek dokihoz. Nem kell nála erőszakoskodni, tudja, hogy mi a helyzet, és tudja a dolgát. Kép

angel37
 
 


Betti,
szabad, nem szabad... ez van.
Jövő kedden megyek dokihoz. Nem kell nála erőszakoskodni, tudja, hogy mi a helyzet, és tudja a dolgát. Kép

angel37
 
 


Hát egy év az még nem a világ! Kép

Bocsi, elfelejtettem, hogy te nem hiszel benne! Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Na ez jó! megpróbáltam leállítani az első hsz-t, de úgy látszik nem sikerült... végülis mindegy, az az egy nap! Kép

angel37
 
 


Nem, valóban nem a világ...

angel37
 
 


Eli,
még egy év, és mindenben hinni fogok! Kép

angel37
 
 


sziasztok.

keditke nagyon sajnalomKép

eli azt mondod hogy nem vagytok egyutt idore.Akkor a feb.15-e az mi.Amikor egyut kell lenetek.Az nem beprogramozott?

Kép
monyoka
 
 


angel,remelem nem jon el az az ido hogy mindenben hinned keljen.

Kép
monyoka
 
 


Sziasztok én most egy ideig nem fogok jönni!

Jók legyetek , sziasztok!

Kép
elizabeth25
 
 


eli csak meg egy kerdes leci.Miattam?

Kép
monyoka
 
 


Kép

Kép
monyoka
 
 


SZia Monyó Kép
Hát én is!

Eli,
mi történt?

angel37
 
 


Elizabeth25!!Remélem ezt már komolyan gondoltad, és nem írsz többet!!!olvass visssza miket írogatsz!Egyszer válni akarsz egyszer meg sexis fehérneműt veszel hogy pasid megkívánjon!
Mást nem tudook mondani sajnálak!!szánalmas vagy!!
kívülálló
 
 


Kívülálló, kutyát nem érdekelsz! Engem biztos nem fogsz felidegesíteni! Szánalmas vagy, nem is kicsit! KépSajnálom, ha van párod, hogy téged elkell, hogy viseljen! Ha van egy kis esze biztos keres egy másik nőt! Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Kívülálló, kutyát nem érdekelsz! Engem biztos nem fogsz felidegesíteni! Szánalmas vagy, nem is kicsit! KépSajnálom, ha van párod, hogy téged elkell, hogy viseljen! Ha van egy kis esze biztos keres egy másik nőt, bár lehet, hogy már keresett! Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Kivülálló!Már megint itt rontod a levegőt?Egyáltalán minek olvasol minket ha ezeket gondolod az emberekről,senki nem kért rá.Menj oda vissza ahol idáig rontottad a levegőt.Nekem semmi bajom veled fogalmam sincs ki vagy,nem is érdekel.De Elizát hagyd békén,lehet rossz most a házassága,de ahelyett hogy örülnél hogy megoldódni látszik,te inkább ócsárolod.Ki vagy te aki ilyet tehet?????????Hű de ideges lettem.

Kép
breni
 
 


Breni tudom, hogy ki ő, pont ezért nem érdekel!

Kép
elizabeth25
 
 


Nem azt mondtad hogy többet nem írsz, nem jössz? Akkor mit keresel itt? Most ki is a szánalmas? Monyonak mindenben igaza van!
aki 30 napja nem sexlet a pasijával az ne várjon csodát!Egyszer válni akarsz egyszer meg gyereket!Hát ezért vagy szánalmas!Nem bírod elviselni hogy igazam van!!!
Neked inkább idegorvoshoz kéne járnod!

Fogadd meg a tanácsom és soha többet ne gyere!!!
kívülálló
 
 


Sziasztok Lányok!

A délelőtt kiküldetésben voltam és csak msot tudtam jönni! Gyorsan visszaolvasok és dobok egy táblát!
Julcsi2
 


Jézusom, mik történnek itt! Én nem akarok beleszólni, de miért nem feded fel magad Kívülálló? A véleményedet másképpen is ki leht nyilvánítani. Nem biztos, hogy ez a helyes módja.
Kiváncsi vagyok ki lehetsz!
Julcsi2
 


még hogy rossz a házassága? ilyen nő mellett nem lehet kibírni!ha otthon is ilyen mint itt akkor nem csodálom hogy a pasija tévét néz inkább!!
kívülálló
 
 


Kivülálló, azt hiszed nem tudom, hogy ki vagy? Hát ez gáz! Ehhez korábban kéne felkelned! Kép
Ha esetleg a pasid vagy inkább mondjam, hogy férjed máshol keresi a boldogságot, háááááááááááát, szerintem ne csodálkozzál rajta. De hogy is van a mondás? Amit nem tudsz, az nem fáj! Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Editke! Nam akarom elhinni. Nem is mondok semmit. Azt hiszem rosszabb nem is lehetne most Neked, úgyhogy befogom a számat. Kép Kép Kép Kép Kép
Julcsi2
 


Szia Julcsi! Kép

Én is kíváncsi lennék...
(OK, tudom, semmi közöm hozzá...Kép)

angel37
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?