Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!

Gyors bekuk,alig van idöm képzeljétek ma reggel csináltam még egy tetszet (de a 2.csikot alig lehet látniKép)csak a fénynél.De valahogy hétföig kibirom már (de ugy félek attól ha mégse vagyok terhes!!!
Nem fotoztam le mert ugy se lehet látni a 2.csikot"azért nem teszem fel" nektek!!
Hétvégére elutazunk rokonokhoz ,kicsit elterelem a figyelmemet!!
Sziasztok!!
Majd hétfön irok ,h mi volt a dokinál!!!
Puszika!!
Vendég
 


eli irtam egy hosszut de elszallt.este lehet ujbol begepelem az erzesimet.

en ma beszelek a aprommal a problemaimrol.nagyon be vagyok rezelve.

Kép
monyoka
 
 


nem gepelem le,julcsi az ujjambol vette ki a betut.)

eli fenyegesd meg a ferjed a valassal.Ha semmi reakcio,akkor mar nagy gaz van.

Kép
monyoka
 
 

 
 

Editke,
azt hittem jobb híreket fogsz hozni...
nagyon sajnálom Kép
mi a fene lehet ez?
Várunk!

Eli,
ez így tényleg nem jó... tönkremész bele...Kép
"a másik" mennyire biztos?

Monyó,
nálatok mi a baj? a gyerekről akarsz vele beszélni?

angel37
 
 


Editke, jó hogy itt vagy! Mikor kellett volna Neked megjönnie egyébként? Ha azóta sincs mensi akkor szerintem nincs gáz!
Fő a nyugalom, az idegeskedés árt a babának és az anyának is Kép
Várunk hétfőn a hírekkel! Hétvégére meg jó kikapcsolódást!
Julcsi2
 


Angel!

Kép nem tudom,de remélem csak a teszt szorakozott velem ,pedig gy.tárit vettem!!Elöször mind a két csik erös volt,de egy idö után a 2. nagyon elhalványodottKép!!De olyan bizonytalan vagyok,h mi történik a szervezetembe!!
Vendég
 


Julcsi!

Köszi ari vagy,azota nincs semmi se barna se mensi)!!Remélem semmi gáz nincs!!Csak sokat dolgozok és nincs idöm idejönni a géphez!!"Talán "márc.elején beköltözünk és akor még kevesebet tudok jönniKép !A táblázatból is azért mondtam h vegyenek ki mert ez van!!
Vendég
 


Editke, először erős volt, akkor reméljük nincs baj. Rá is van írva, hogy 10 perc múlva értékelhetetlen. Mennyi idő után halványodott?

Monyóka, mi a baj, vagy nem akarsz róla beszélni?
Julcsi2
 


Ha először erős volt, akkor azért jót jelent, nem? Azt hittem, eleve halvány volt a legújabb.

Tudom, sz*r a bizonytalanság...Kép Remélem hamarosan kiderül mi van, és persze jó eredménnyel! Kép

angel37
 
 


Hát nem tudom ,mikor megcsináltam, örültem h egyböl erös lett mind a 2 ,azt megittam a kávét fogat mostam és mikor elakartam tenni a táskámba akot már eléggé halvány volta 2, csik !!De remélem igazad van!!KépMajd az uh -n kiderül!!
Vendég
 


Csajok!!

Nem volt idöm visszaolvasni , lett vkinek azota + tesztje?? Bocsika de le vagyok maradvaKép!!


Kamilla!

Neked most megjött vagy nem??
Mert nagyon drukkoltam mindenkinek++++!!!!

Tényleg mennem kell mert a párom mindjárt itthon lesz!Puszi!!!!
Vendég
 


lanyok sex lesz a tema.A babaprojetben leirtam az ejjel.

kicsit be vagyok parazvaKép

Kép
monyoka
 
 


Keditke,
szerintem már ne tesztelgess tovább, mert csak beparáztatod magad vele. Kép Az én tesztem is hót halvány lett fél óra múlva, az nem számít. Most meg már nem is tudok lemorzsázni a földre. Kép

Eli,
kemény dió...
De nem azért nem nyúlt hozzád, mert betegek voltatok?
Lehet, hogy sok mérget kieresztesz, ha végre szexeltek egy nagyot. Ez tapasztalat. Kép
De valahogy nem kívánom most neked, hogy terhes legyél, ha ilyen bizonytalan szerinted a kapcsolatotok. Kép

Lányok,
egyedül maradtunk a hasammal. Apa gépe mindjárt felszáll, és csak szombaton jön vissza. Kép És szegény tök egyedül lesz, nem ment vele most egyetlen kollegája sem.

De! Tegnap láttuk a Tivoliban a Honderű c. darabot. Nézzétek meg, nagyon jó élmény! Kép
potter_76
 
 


Monyó,
olvastam a tegnap esti problémádat.
Mindenkinek más az étvágya. Általában mi sem voltunk együtt gyakrabban, csak az utolsó 2 hónapban. Ha tudod, kb mikor van peteérésed, akkor arra az 5-6 napra érdemes belőni a másnaponta akciót...ez kivitelezhető kompromisszum szerintem.
potter_76
 
 


Na gyorsan lefozoztam a teszteket ,felteszem nektek!!




Kép


1-20060111
2-20060113
3-20060116(hétfön teszteltem mielött mentem a dokihoz)
4-20060125 (ez a mai teszt)Kép
Vendég
 


Keditke,
mindegyiket reggeli első pisiből csináltad?
Szerintem ne idegesítsd fel mégjobban magad, a tesztek alapján terhes vagy, de mást nem tud megmondani. Csak az ultrahang.
Mikor mész?
potter_76
 
 


Igen ,mindegyiket a reggeli vizeletböl csináltam!Hétfön megyek vissza a dokihoz.Nem idegesittem magam,hisz 3 + lett az az 1 elbujhat mellette Kép!!!
Vendég
 


Jó reggelt Lányok!

Keditke!

Fel a fejjel és ne aggódjál. Nekem is négy tesztem van, abból az utolsó előtti olyan halvány, hogy szinte negatív. Nincs két egyforma benne.

Ági!

Apa elutazott? Kép Tavasszal mi is egyedül fogunk maradni majd a pocimmal, mert apának dolga lesz.

Eli!

Csatlakozom Ágihoz, először az életedet tett tisztába, aztán jöjjön csak a baba.

Betti
betti73
 
 


Jó reggelt!
Keditke!Szerintem sincs min izgulnod,minden rendben lesz,hidd el.4-ből 3 jó arány.Bárcsak nekem is lenne már egy Kép

Kép
breni
 
 


Sziasztok, jó reggelt!

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

Eli, jobban vagy már? sikerült beszélnetek a problémáról?
Julcsi2
 


Sziasztok!
Mesélj! Eli mi van veletek?
És a többiekkel?

Velem az ügy változatlan. A hőm mai is csak 36,3, pedig már a 26. napnál tartok. Elméletileg febr. 4-én kellene megjönnie. Sajnos nem úgy érzem, hogy megint sikerült volna ez a hónp, pedig nagyon dolgoz(t)unk, hogy sikerüljön.
Mindegy még van 1 hét még bármi is lehet, addig meg van még remény, míg meg nem jön.

Eli!
Az első házasságom nekem se sikerült, és van egy 5 éves fiam a volt férjemtől. Nálunk kicsit másabb volt a probléma, de én léptem. Fiatal is voltam, és nem akartam egy olyan házasságban élni továbbb ahol örökös a vita. A gyereknek se tett jót. Így rászántam magam és léptem. Sajnos a gyerek miatt tartanunk kell a kapcsolatot, de még mindig megy a veszekedés, bár most az új felesége csinálja a cirkuszt, persze Õ meg melléáll. Nagyon sokat sírtam én is, de ha valami nem megy nem kell erőlteteni. Mi számtalanszor leültünk megbeszélni a dolgot, de nem sikerült. Mindig megígért fűt-fát és mégsem tette azt. Bár nálunk más probléma volt. Õ nagyon agresszív volt, már féltem tőle. ( Bántott is. De nem ivott, józan bolond volt.)
A mai napig áldom az eget, hogy megismertem a mostani páromat, aki április 22-én a férjem lesz és együtt tervezzük a közös babát. Õ egy angyal, tele nyugalommal és szeretettel. Két gyereke van már és 13 évvel úgyan idősebb nálam, de nagyon szeretjük egymást. És mégis minden rendben körülöttünk.
Sajnos én nem tudok neked tanácsot adni, mert ezt érzi az ember, mi jó neki. De ha úgy érzed, még menthető tedd azt. Ha nem látsz rá esélyt tedd meg az első lépést, főleg ha van valaki, akkor könnyebb is. Ne hogy félreérts, én már tanultam ebből... Ez a Te dolgod, Te életed, Te döntesz; és csak azt tedd, ami NEKED jó!!!!!!!! Nem tudom még sikerült- e beszélnetek, remélem igen. Sok sikert!!! Ne haragudj, de ezt szerettem volna neked leírni, bocsi egy kicsit hosszúra sikeredett.

Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Gyors bekuk!!
Az unokatesom kislányának nézzétek milyen szép babát vettünk ,olyan édes!!!!


Kép
Vendég
 


Most megyünk Kanizsára csempét venni ,nem tum mikor zudok jönni!!
Kép

Sziasztok!!
Vendég
 


Sziasztok!

Editke,

Nagyon drukkolok neked! Kép
Higgyünk a matematikának! 3 több, mint 1! Kép

Nálam semmi jó. Tegnap elkezdett csöpögni, és a kételyem utolsó morzsáját is kizártam egy hóttnegatív teszttel. Kép Kezd elegem lenni... Kép

angel37
 
 


Sziasztok!

Angel!
Ne add fol!!!!Olyan sok nehezsegen vagy tul,mostmar ne hatralj meg!Menj el es csinaltatsd meg azt a vizsgalatot!Jard vegig a lehetosegeket!!!Drukkolok nagyon!!!!!++++++++

Eli!
Sikerult beszelgetnetek?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Köszi Ancsa! Kép
De tényleg kezdek kifújni...Kép
Tudod, megyek a dokihoz, úgyhogy lépünk!

angel37
 
 


Azert mondom,mert az mondtad hogy meg inkabb varsz azzal az atfujassal!
Ez olyan szornyu,hogy az idegeink kikeszulnek mire estleg sikerul!Mar ram is azt mondjak hogy depis vagyok!Es tenyleg lehet hogy igaz!En mar a lelkem melyen azt erzem,hogy nem fog tobbe sikerulni!De amig a szivemben ott van az a kicsi remeny addig bizok!Ez kb.hetfoig fog tartani!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Julcsi!
Hany orara kell mennetek?
Gondolok rad,es szoritok!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok.

Bar en nem lettem kerdezve elmondom,hogy beszeltem a parommal es megbeszeltuk a dolgot.Hat mit mondjak eleggge felreertettuk egymast es ezert volt a galiba.Msotmar jo,es talaljatok ki mi volt a duma vege.....Kép

angel,sajnalom.Tudom hogy semmit nem er amit mondok de kuzdj es sikerulni fog.

eli.ne tunj mar el.Jol vagy?

Kép
monyoka
 
 


Ancsa 5-re! Már teljesen be vagyok parázva, pedig most csak beszélgetés és UH lesz. Ha egyedül mennék akkor nem paráznék ennyire szerintem. De így hogy párommal megyünk így parázok. Tudom, hogy ő nem szívesen beszél az intim dolgokról és kényelmetlenül fogja érezni magát, hogy én meg kibeszélek mindent a dokibácsinak! Dehát ez van. A következő már másabb lesz. Abban biztos vagyok, hogy jó tapasztalattal fogunk hazamenni. Annyian ajánlották már ezt az Intézetet. Azt mondják annyira emberségesek, türelmesek és törődnek Veled. Nem gépszalag és ez sokat számít. Bármikor hívhatod őket a kérdéseiddel és az aggodalmaiddal.
Cs. Anitánakés Zafírnak is ezek a dokibácsik segítettek és most mindkettőjük babát vár.
Julcsi2
 


Monyoka!
Pont most kerestem meg amit a baba projectben irtal!Tegnap nem talatam,mert nem vettem eszre hogy forditva vannak az archivum idopontjai!
Orulok hogy sikerult megbeszelni!KépKépKép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Julcsi!
Ez jol hangzik!!!!!Kép
Biztos megtalaljak a bibit es akkor te is elmondhatod majd magadrol!!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ez nem lett tul ertelmes!KépNem tudok jol fogalmazni!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


lanyok lehet hogy nagy hulyeseget kerdezek de hogy szoktatok veszekedni?mi szamit veszekedesnek?ezt komolyan kerdezem.

Kép
monyoka
 
 


julcsi szoritok hogy minden rendben menjen.ha van lehetoseged akkor vegig fogd a parod kezet,nalam ez bevalik akkor sokkal batrabban beszel,nem tom mert.

Kép
monyoka
 
 


Monyoka, örülök, hogy minmden oké köztetek!
Ancsa köszönöm, hogy gondolsz rám!
Eli, tényleg hova tűntél!
Angel, nem szabad feladni! Drukkolok a vizsgálatok miatt!
Julcsi2
 


Nalunk az szamit veszekedesnek amikor uvoltok vele,mert annyira felidegesit valamivel!Ilyen szerencsere nem tul sok volt!Meg odaig sem fajult egyszer sem hogy elment volna itthonrol!Remelem nem is lesz soha!(kopp,kopp,kopp!)
Vitank viszont annal tobb van!Van amikor besertodik mindenen,kotoszkodik es akkor egy ideig nem szolunk egymashoz!En nem vagyok haragtarto,ezert nem szokott sokaig tartani!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


ELIZABETH!!!
NE CSINALD EZT VELUNK!!!AGGODUNK ERTED!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


mi nem tudunk veszekedni.ha valamit akarok akkor megkapom ha parom valamit akarok akkor o kapja meg.Nem tudom ez hogy a francba alakult igy.Vitazni nagyon ritkan szoktunk,de meg soha nem orditott ram.En mar egyszer igen,de akkor othagyott es kiment a konyhaba.Vele egyszeruen nem lehet veszekedni.Vagy hallgat vagy rabolint hogy tedd azt.Ez nagyon idegesito.Nem azt mondom hogy jaj de jo lenne veszekedni,de neha szerintem szukseg van ra.krealtam mar olyan dolgokat amitol vita alakulhatott ki de abbol sem lett semmi.

Kép
monyoka
 
 


Monyoka, mi szoktunk! Az ember talán arra tud a legjobban felmérgelődni, aki a legközelebb áll hozzá, akit a legjobban szeret. Együttélni valakivel nem könnyű dolog. Persze nagyon szép és írtóra hiányzik ha egy napot külön kell aludnunk.
De idő kell ahhoz, hogy két ember összecsiszolódjon! Én azelőtt kollégiumban laktam és aztán albérletben és mondhatom nem könnyű az embernek még a barátnőjével sem együtt lakni. Holott persze az is tök jó, de a surlódások elkerülhetelnek.
Szóval nincs azzal semmi gáz, ha néha veszekedtek egy jót. Kijön belőletek a felgyülemledt feszültség és utána édes a békülés.
Van egy-két dolog, amiről másféleképpen gondolkozunk(pedig azért szerettünk egymásba mert olyan sokmindenről egyformán gondolkoztunk). De hát ő férfi én meg nőből vagyok és egyébként is ugyebár van köztünk 10 év korkülönbség.
Én is el tudok keseredni egy-egy vita vagy veszekedés alkalmával. De higgyétek el Lányok, ez mindenhol van!
Julcsi2
 


julcsiKép

na majd megyek a varosba,a ferjem sokaig dolgozik es anyoseknal aluszunk.
Julcsi mi miota egyutt elunk 2 napot aludtunk kulon(3ev alatt)nalunk ez is igy alakult ki.Mindenki azt mondja ez a fajta kotodes nem normalis ami koztunk van.Ha o elmegy enis megyek vele ha en megyek o jon utanam.
a baratnom neha el szokott utazni a parja nelkul,3-4 napra.Azt mondja muszaly kikapcsolodnia.kipihennie magat.Sokaig nem ertettem hogy mert kell kipihennie az embernek a parjat.mert kell kulon menni kikapcsolodni,mertnem a parjaval megy.
mostmar en is ertem hogy az a termeszetes amit ok csinalnak nem az amit mi.

Kép
monyoka
 
 


Nekunk iden lesz 9eve hogy egyutt vagyunk!Meg 8.os voltam amikor osszekerultunk!Ev vegen volt egy osztalykirandulas ami 3napig tartott!Azt hittem megorulok hogy nem lathatom!!Azota nem is volt olyan nap hogy ne lettunk volna egyutt!Nagyon nehez idoszak volt az is amikor Marci szuletett!2hetig voltam vele korhazba!Nagyon megviselte a paromat is meg engem is!Hiaba jott be minden nap!Szornyu volt nezni amikor elment!Foleg hogy a korhaz ablakabol haza lattam!
Aztan egyszer 5napig bekerult Mano,mert az oltas utan besargult!En bent sirtam,a ferjem meg itthon!Neki az volt a rosz hogy hazajott es nem voltunk itthon!Nezte az ures kisagyat!Nekunk igy termeszetes!!Ha nagyon ritkan adodik valami program oda mindig egyutt megyunk!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


ancsa nagyon jo hogy ezt leirtad mert elegem van abbol hogy mindenki azt mondja hogy nem vagyunk normalisak.Mi igy erzzuk jol magunkat,ha egyutt vagyunk.A baratnom azt kerdezte hogy birom ki?
hat egyszeruen ugy hogy szertem azt a ferfit akivel vagyok,de latom te is igy vagy ezzel.)

Kép
monyoka
 
 


Nálunk is az a természetes hogy együtt megyünk mindenhova.Mi is mindig együtt csinálunk mindent.Mi másfél éve lakunk együtt,de egyszer aludtam tesóméknál és képzeljétek nem aludtam egész éjszaka mert nem volt mellettem.Furcsa ez a kötődés.Előtte más volt mert csak együtt jártunk néha én aludtam náluk(anyukájáéknál),néha meg ő nálunk.3 és fél évig ment ez így.Hát szar volt.Szóval én teljesen megértem aki ugyanígy él mint mi.

Kép
breni
 
 


Igy bizony!!!!!!IMADOM OT!!!!Kép

Lanyok en mara elkoszonok!!!!Kép
Ma megyunk a noveremmel 4D-re!Mar nagyon ideges vagyok miatta!Remelem minden rendben lesz!+

Julcsi!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok itt vagyok, csak bőgtem egy jót, meg rendeltem kaját!

Próbáltunk beszélgetni, vagyis én vele, de persze csak részéről hőbörgés lett a vége! Már belefáradtam, új életet kell kezdenem, majd meglátjuk! Ti jól vagytok?

NAGYON JÓLESIK, HOGY AGGÓDTOK!

Kép
elizabeth25
 
 


Nekünk sajnos meg kell válnunk egymástól! Munkahely miatt. Õt küldik továbbképzésekre még néha kkülföldre is! Kép A főnökével és kollegákkal megy! Vicces lenne, ha megkérdezné a főnökét, hogy elvihetne e engem is! Dehát ez csak egy két nap!
Képzeljétek, nekem is volt olyan, hogy vizsgám volt reggel 8-kor Debrecenben és úgy volt, hogy előtte este leutazok, hogy ne kelljen hajnali 4-kor felkelnem. Kimentünk az állomásra, aztán hazamentünk. Nem bírtunk elválni. Az lett volna az első külön töltött éjszakánk.
De a munka miatt néha sajnos külön kell aludnunk. (évente kb. 4-5 napot) szóval ki lehet bírni. De ilyenkor inkább megkérem az anyukámat, hogy aludjon nálunk, vagy én látogatom meg őket!

Ja és nekem éppen kezd hiányozni, hogy a barátnőimmel elmenjek kikapcsolódni egy kicsit. Szóval még meggondolom!
Julcsi2
 


Eli, és gondolom a válasz az, hogy csak hisztis vagy! Mert ez annyira tipikus férfi reakció! Sokszor nem si értik miről beszélünk. Szerintük mi csinálunk a bolhából elefántot és hisztizünk. Kép

Akkor babaprojekt leáll?
Julcsi2
 


A barátnőimmel én is szoktam találkozni,munka után egy kicsit,vagy eljönnek hozzám,mert nekik van autójuk és nekik könnyebb,nekünk is van csak én nem tudok vezetni.De most akarok megtanulni.Csak nem merem elkezdeni egy kicsit félek tőle.Meg az a szar hogy ami dugipénzem van azt már a babára szeretném költeni.Mennyi most egy jogsi?

Kép
breni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?