Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

valószínűleg hülyeséget kérdezek, de azért inkább megkérdezem tőletek, és nem idegesítem magam: nektek 18. napon csináltak hüvelyi uh-t? csak mert ha éppen most ágyazódna be (amire mondjuk nincs sok esély), akkor nem lehet az uh-val rosszat tenni?

Köszi
tralllala
tralllala
 
 


Sziasztok!
Falina, én mindenképp elmennék a dokihoz. Lehet, hogy azt mondja, hogy semmi baj, de jobb ha tud róla, hátha más gyógyit ad.

Nekem sajna most sem jött össze. Még csak a barna pecsételésnél tartok, de így a 24. napon szerintem már tuti, hogy nem sikerült.
Ilyenkor mindíg kibőgöm magam a WC-ben, aztán újra belevágunk.
Na, sziasztok, megyek depizni.
Wanga

wanga
 
 


Sziasztok lányok!

Wanga, nem tudom én minek számítok, clostisnak vagy sem, májusban egyszer már sikerült megbabásodni, akkor egy kísért ciklusban, őt sajnos elvesztettük, a 8. héten műtöttek.

Decemberben closti nélkül sikerült megbabásodni (karácsonyi ajándék). Most vagyok 8 hetes és 6 napos...
Még három hét idegbaj...

Most jelenleg 3*1 Utrogestant kapok, no meg sokat kell feküdni...

Ja és egy nagyon nehezen megfogadható tanács: ne depizz... komolyan mondom, én a vetélés miatt nagyon el voltam kenődve, állandóan depis voltam, ha nem egy angyal a férjem, már rég rámentünk volna. Aztán decemberben úgy voltam vele, hogy nem érdekel, lesz ami lesz.. Szép szerelmes éjszakák voltak és meglett az eredménye.. Kép

Falina nem tudom,én már biztos ott kaparnám az ajtaját a dokinak... az első alkalommal nem csináltam semmit amikor egy kicsit pecsételtem (merthogy ugye sokaknak van ilyen és mégsincs semmi baj) és a mai napig bánt a lelkiismeretem, hogy el kellett volna mennem... Kép Szóval szerintem ha úgy érzed, konzultáció kell, zargasd a dokit... Kép

Tralllala, az UH nem árt!!! nem sugárzás, hanem hanghullám (asszem), nem árt a babának sem... Kép

Dokiról: az enyém most emelte a tarifát 5-ről 8-ra Kép Mindegy, én hiszek benne és neki + a vetélésnél is nagyon kedves volt, ezért ezt még kibírjuk... Kép

Bocsi a szómenésért....

Böbe
baba76
 
 

 
 

Sziasztok,
dokit hívtam reggel, azonnal begívott, de szerencsére minden rendben! Kép
Részleteket majd egy kis pihi után.
Üdv:
Falina
falina
 
 


Baba76,

azt tudom, hogy maga az uh nem árthat, csak arra gondoltam, hogy megbolygatja ott a dolgokat maga a készülék. bár végig gondolva a méhbe nem nyúl bele, úhogy tuti nem lesz baj.
azért köszi Kép
tralllala
 
 


Sziasztok!

Csatlakozom hozzátok. Másfél éve sikertelen,női dokinál kezdtük aki nagyivben "szart" rám. Aztán zuglói családervező központ, ajánlom mindenkinek. Itt segitenek és ingyen van. Rőgtőn elküldtek hormontükörre, peteérési uh-t csináltak, nem igazán jó, ezért felirták a clostyt, még nem szedtem be, de olvasom milyen tünetei vannak, hát nem is tudom..... ki kell venni szabit, igy nem lehet dolgozni. HSG-re is elküldtek, de még oda sem mentem, először kiprobáljuk a clostyt ha nem jön össze elmegyek. HSG-röl nekem annyit mondtak 1 óra az egész, katétert felhekyezik aztán röngennel megnézik és ennyi. Semmi altatás, beöntés, borotválás, stb, 5-16. ciklus nap között kell. Még azt mondták utána rögtön összeszokott jönni a baba.

Azért még szeretnék bővebb infot megtudni a clostyról és a HSG-ről. Nekem a Szt.Istvánba csinálnák.

Tud vki vmit Dodoról, összejött már a baba?

Goofy
goofy
 
 


Szia Goofy,
üdv itt és ne maradj sokáig! Kép
Sztem nem kell szabit kivenni, annyira azért nem gáz a closti hatása.
Dodo már ezer éve nem írt a topikba. Kép
Falina
falina
 
 


Szia Goofy!

Remélem,nem én hoztam rád a frászt a leírt tüneteimmel. Azt hiszem ennyire súlyos másnál nem volt. Gondolom csak azt akarta jelezni a szervezetem, hogy erre nincs szüksége! Rengeteg példa van, arra, hogy mennyit segített ez a gyógyszer! Ha meg kimutatták, hogy gond van a peteérés körül, erre ez a leggyorsabb és legjobb megoldás, ami akár az első hónapban is "hathat" többszörösen is. Úgyhogy fel a fejjel!!!

Falina!
Mi a helyzet?? Írtad, hogy beszámolsz a tegnapi vizsgálatról! Mekkora a babó?

Rólam egy jó hír: tegnap megkaptuk a genetikai vizsgálat eredméynét. Nincs semmi gond ilyen téren, úgyhogy a legrosszabb verzió kilőve Kép

Tina
vtina
 
 


Tina,
babó 25 mm volt tegnap. Ciszta okozhatta volna a fájdalmaimat doki szerint, de szerencsére nem talált! Kép
Kaptam a többihez még Nospát, de azt hiszem ezt inkább hanyagolnám a betegtájiban foglaltak miatt.
Párom megnézhette megint Pincurit (a büszke apa).
Ma picit kevésbé fájt.

Falina
10+1
falina
 
 


Sziasztok!

Falina, gratulálok! Mi most vagyunk 9+1, a 10+5 napon megyünk babanézőbe, alig várom! Kép

Goofy, nekem nem voltak annyira durva tüneteim, mint Tinának, de nekem is voltak tüneteim, de egész elviselhetőek: egy kis szédülés, plusz ciklus végén mellfeszülés és vizesedés. Szerintem nem kell szabit kivenni Kép Az egyik ismerősömnek szintén ott segítettek és első hónapban összejött a baba Kép Kép Kép

Tina, örülök a jó hírnek!!! Kép Merre léptek tovább?

Puszi
Böbe
baba76
 
 


Tina,
ment mail neked, de nem tudom, hogy elment-e...
F.
falina
 
 


Sziasztok!
Újra köztetek. Depizés közben is olvastalak ám Titeket.
Kösz a jótanácsokat! Megpróbálom megfogadni. Megbeszéltük a férjemmel, hogy a következő 13-15 napon elmegyünk valahová (gyerek nélkül) és nem gondolunk a babaprojektre, csak egymással foglalkozunk.(Bár már az időzítés is erről szól.)
Kérdés, hogy sikerül-e? (Ilyenkor szokott az történni, hogy valamelyik nagyszülő telefonál, hogy jöjjünk haza, mert a gyereknek bedagadt a szeme, kibicsaklott a bokája, stb.)
Más!
Örülök, hogy minden babásunk megvan, jól van!
Helló Goofy!
Ne parázz a clostitól, nem vészes. Én szédülök, de simán bejárok dolgozni (igaz a férjem visz, hoz). Valszeg hasznos gyógyszer, bár én még nem tapasztaltam eddig.
Falina!
Örülök, hogy veled minden rendben!Kép
Böbe
Ne izgulj, mert azzal árthatsz rendesen. Sok pihi. Nem lesz most már semmi baj és kész! (Elég határozott voltam? Remélem átment.)
Egyébként napközben egyedül vagy otthon, vagy van társaságod?

Na, ez lett a depi miatti kihagyásból, most meg nem lehet lelőni...
Sziasztok Wanga

wanga
 
 


Sziasztok lányok!
Aki tud válaszoljon már a kérdésemre: 1 hete szedem a Bromocriptint , már csak fél szemet veszek be naponta, de teljesen kivagyok tőle. Állandóan fáj a gyomrom, nem eszem, és csak feküdni van hangulatom. Igaz dolgozni voltam, de szarul éreztem magam. Normális ez hogy ennyira szarul vagyok??? És a dokim szerint ezt kb. 3 hónapig szedni kellene. De én már azon gondolkozom , hogy abbahagyom.nagyon szenvedek tőle. Hétfőn délelőtt megyek a dokihoz.
Bocs a leírtakért, de ez van.
Üdv Pupi
pupi
 
 


Sziasztok!
Bocsi hogy eltűntem, de tanulnom kell, meg a hugomnak volt a szalagavatója, oda utaztam két napra.
Pupi,
írtam már neked, sajnálom hogy nem javult a helyzet, de valszeg már te magad is csak a rossz tünetekre koncentrálsz és ez erősíti a helyzetet, ez érthető, és tudom hogy ilyenkor aztán más aki nem érzi amit te mondhat akármit. Próbáld meg kitapasztalni, hogy ha rágcsálsz ropit vagy valami kis nasit az nem enyhít-e. Próbálj meg kitartani, gondolj arra, hogy ez egy nagyon jó gyógyszer hatását tekintve. Nem tudom mivel segíthetnék még, gondolom ezekkel a dumáimmal nem sokat. Dokid mit mond?
Tina,
örülök hogy rendben vannak a gének.
Wanga,
hasonlóan szoktam én is depizni, de már egyre kevesebb idő kell rá. Most példáül 30 másodperc elég volt. Kép
Virnya,
ne legyél már ilyen rejtélyes. Ugyan miből ismerhetnék rád, ha csak azt írod le, mit csinálsz, hmmmm? Na de te tudod, ha nem akarod elmondani, ne tedd. Nekem is volt 3.napon hüvelyi uh, véleményem róla ugyanaz mint neked.

Rólam csak annyit: ma vagyok az 5.napon, pénteken voltam dokinknál. lecsapolták a vérem, finom kis hüvelyi uh, és...felírta a clostit ugyanabban az adagban, mint korábban amikor szedtem és cisztám lett. Azt mondta ne ijedjek meg. Hát ez nehezen fog menni, mert rettegek a cisztáktól. És tüszőrepi szuriról szó sincs, pedig a cisztám oka az is lehet, hogy nem kaptam időben repiszurit.
Most 14. napig előre ütemezett akciók, és akkor délelőtt méhnyakban kutakodás a kisfickók után. Most erre is csak annyit, hogy páromnak jut a kellemes része, meg nekem is, aztán utána az a vizsgálat nekem, mikor a sima spermavizsgálat egyszerűbb, persze így megtudjuk élnek-e bennem a kis drágák. Volt már valakinek ilyenfajta spermavizsgálat? Zitának volt, de ő ugye eltűnt mint a kámfor. Írjon valaki valamit erről légyszi.
Tényleg, akik pénteken voltak dokinknál, mikor voltak? hátha találkoztunk. Én kb 10 körül értem oda.
Sziasztok
Dana

Kép
danaaia
 
 


Szia, Lányok!
Dana, ti többen ugyanahhoz a dokihoz jártok? A Söfibe?
Mi ez a "méhnyakban kutakodás a kisfickók után?"
Írod a 14 napig .....
Nekünk csak a 13-15. napra időzít a doki, és azt mondja, hogy a 11. nap után már ne legyünk együtt a meghatározott napig.
Lányok!
Most nem tudom mi van. Azt hittem a hét elején, hogy megjött, de csak egy 2 napos nagyon enyhe barna folyás volt. Azóta semmi. Most kimaradt egy ciklus, vagy valami más?Kép
Bár semmit nem érzek. Nem merek tesztet csinálni. Nem akarom tudni, ha NEGATÍV. Olyan jó ez a kis bizakodás, reménykedés.
Bár lehet, hogy délután már nem lesz ilyen problémám, mert görcsöl a hasam, és lehet,hogy csak késett egy pár napot (3-at).
DE OLYAN JÓ LENNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na, eldugulok, szasztok
Wanga

wanga
 
 


Szia Dana!Kép

Igen, nekem volt ilyen vizsgálatom - kétszer is - mert elsőre elég rossz lett. de mint később kiderült, azért, mert egy kicsit elkéstünk a vizsgálattal, ugyanis közvetlenül tüszőrepi után csinálták, és a nyák tüszőrepi előtt, ill. közvetlen akkor ideális a kiskatonák részére.
PCT vizsgálatnak hívják, és nem kellemetlenebb, mint egy rákszűrés - fél perc alatt leszipákolnak egy kis nyákot egy kémcsőbe és slussz...nem fáj.
De ez a vizsgálat nem helyettesíti a matyi vizsgálatot, mert azt, hogy esetleg a párod motyói nem elég életképesek - és az okozza a bibit, az egyértelműen csak a spermavizsgálatból derül ki!

Rólam: azért nem jövök, mert nem Clostyzok, és asszem nem is akarok többet, rajtam nem segített. Se azzal, se anélkül nem lettem babás.
Anélkül is van peteérésem, van hogy kettő is megérik, minden vizsgálatom negatív, tehát nem tömöm tovább magam feleslegesen gyógyszerrel.

Mindenkinek mielőbbi babásodást!

Üdv, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Dana,
gratulálok az új ciklushoz! Kép Vedd fel a versenyt a ciszta ellen, muszáj megnyerned!

Wanga,
gyanús ez a 2 napos barna vérzés helyett. Én már tuti csináltam volna egy tesztet. Kép
Nekem már kezdődött így terhességem.

Zita,
azért örülök, hogy benéztél! Neked is sok sikert a babaprojekthez!

Falina
falina
 
 


Sziasztok.
Zita köszi az infókat, én is így gondolom hogy nem helyettesíti de a doki ehhez ragaszkodik.
Berakok egy képet a kiskutyánkról, Bogáncs a neve, sokminden nem látszik, csak az hogy fekete.Kép képtelenség fényképezni, sose áll meg.
sziasztok
DanaKép

Kép
danaaia
 
 


Sziasztok!

Most vagyok a 29. cn-on. A melleim egy kicsit érzékenyebbek, de nem akarok semmit bebeszélni magamnak..
Pénteken kellene tesztelnem. Ti melyik tesztet ajánlanátok? Annyi féle van...
Köszi!

Tanczy

Kép
Kép
tanczy
 
 


Dana!

Én 1/4 11-re értem oda pénteken, és 12 után jöttem el!!!!!!

Tina
vtina
 
 


Dana,

Nekem is volt ilyen, tényleg annyi, mint a rákszűrés. Levesznek egy kis nyákot, és az eredménye rögtön megvan.
Tinával lehet, hogy együtt voltatok pénteken, én reggel voltam.

Matchi
matchi
 
 


Tanczy,
sztem pénteken már a legolcsóbb teszt is erős csíkokat fog produkálni.
Én nem tudnék addig várni. Kép
F.
falina
 
 


Falina!

Hát én sem tudom, hogyan bírom ki addig. Csak nem akarok csalódni. Ez volt a 3. clostis hónapom. Most viszont 2 tüszőm is volt, és megéreztem a pé-t is. Talán lesz valami belőle. De nem akarom beleélni magam.
Neked hány nap után lett kétcsíkos a teszt?

Kép
Kép
tanczy
 
 


Sziasztok, újra itthon. Megjöttünk a síelésből. Jól vagyunk 6+3.

Falina, nem írtad meg mit látott a férjecskéd...

Tina, örülök hogy jó genetikai eredmény született! Kép

Tanczy, nekem a 29. napon + volt a teszt. Sajnos ez egy nálunk nem kapható, dokim adta, neki is minta volt, vmi amerikai, nem is zebrás lesz hanem egy + vagy - jel.

Dana, sajna erről a vizsgálatról még nem is hallottam. Nekem egyszerűen megnézte a 13. napon, milyen szép a tűsző, majd egy nagy hajrát kívánt. Fura hogy nem külön vizsgálják a spermákat.

Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Tanczy!

Nekem a Clearblue a 27. napon azonnal egyértelmű +-at mutatott (igaz ez 1700 ft). Szerintem jobb korábban tesztelni, mert ha többet vársz, napról napra jobban beleéled magad, és így csak nagyobbat lehet koppanni. Jobb hamarabb túlesni rajta. Amennyiben pozitív, azt meg mennyivel jobb korábban megtudni Kép


Dana!
A kutyus nagyon aranyos (azért látni) Vele most majdnem van annnyi gond mint egy gyerekkel. (vagy tekintsük egy fél gyereknek). Gondolom a lányok nagyon örülnek neki.
Írd meg hol ültél pénteken mi volt rajtad stb stb. lehet, hogy egymás mellett ültünk???!!!!!
Tina
vtina
 
 


Tina!
Biztosan igazad van. Csak a pé-m a 18. napon volt, azaz 11 napja. Ezért vagyok bizonytalan, hogy kimutatná-e a teszt, ha van valami.
De ha lesz időm szerzek valamilyen tesztet ma.

Kép
Kép
tanczy
 
 


Sziasztok!
Vége a vizsgaidőszakomnak, sziklák legördültek. Megvan az összes szigorlatom, irány a záróvizsga.Kép
Tina, sztem ha mellettem ültel, a Nemzetet olvastad. Én piros pulcsiban voltam, szürke nadrágban. És a tévéhez közel ültem az asztallal szemben. Na, rémlek??? Mikor támadjátok meg a havas hegyoldalakat??? a lányok vegyes érzelmekkel fogadják a kutyát, Emese örül meg tetszik neki, de Juli meg fél, mert felugrál és pont eléri az arcát, úgyhogy egyelőre nem sikerült összebarátkozniuk. Juli inkább macskás típus, ez már most látszik, Emese meg kutyás, ő a macskámmal nem tud kijönni.Kép
Tamczy,
várjuk a teszt eredményét.
Szia Cirmike,
ez a vizsgálat nagyon érdekes lesz, remélem nagyon a jó eredményt, a párom miatt.
Én eszegetem ezt a clostit és minden bogyót nagyon fancsalin kapok be, mert félek a cisztától.
Matchi,
kár hogy korán mentél, pedig rád is gondoltam.
Mi van veled, hogy állnak a dolgok?
Sziasztok
Dana

Kép
danaaia
 
 


Sziasztok lányok!
Ki mit tud erről? A 13. cnapon UH-n voltam. Persze megint ciszták nőttek. Az endometrium vastagsága 6 mm, és az ovarium mindkét oldalán 35mm-es tömlők vannak. Mit jelent ez? Mert persze a dokikból úgy kell kihúzni mindent.Azt mondta, ebben a hónapban már nincs remény. De az én dokimhoz pénteken megyek. Izgulok.
Üdv Pupi
pupi
 
 


Szia Pupi,
hát ezek ciszták, de hogy mit jelent a tömlő szó, ez érdekes. Arra mindenképpen utal, hogy nem tüszőt lát. 13. naphoz képest jó nagyok. Nem fáj? Sajnálom, hogy ez lett. Szurkolok hogy nagyobb gond ne legyen.
Szia

Kép
danaaia
 
 


Sziasztok!
Megcsináltam a tesztet ma, a 30. napon, de sajna -mint ahogy várható volt - negatív lett.
Most kimarad egy ciklus, várhatunk + 1 hónapot.
Úgyhogy csokiba fojtom a bánatom.

Dana! Gratula a vizsgákhoz, és a kutyushoz, nagyon aranyos.
Sziasztok

wanga
 
 


Wanga,
most én is letörtem, már azt hittem...
Azért a csoki sem rossz...

Cirmike,
hát a mi Pincurikánkat látta vagy vmi másról is beszéltem volna? :/

Falina
falina
 
 


Csak arra gondoltam Falina, hogy mekkora volt már a Picuri...
De talán erről beszélgessünk inkább a babás topikban, hátha a többieknek ez rosszul esik, bár én nem így voltam vele.
Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Sziasztok!
Hát tegnap nem sikerült tesztet vennem. De ma mindenképpen szerzek egyet. És holnap reggel megcsinálom. Szóval akkor megéri a clearblue-t megvenni? Igazából eléggé pesszimista vagyok a kimenetelt illetően. De holnap minden kiderül...

Kép
Kép
tanczy
 
 


Sziasztok!
Transzy
Ezeket a modern teszteket nem kell reggel az első vizelettel megcsinálni, bármikor lehet (tehát akár most is ) Kép.
Ha babásodtál, akkor a 28. nap után bármelyik teszt kimutatja, nem kell a legdrágábbat megvenned. De várj egy picit többet (ne 1 percet), mert a dokim azt mondja, hogy a Closti meg a többi gyógyszer megváltoztatja ennek-annak a hormonnak a szintjét (és ez hathat a HCG-re is) és ezért nem biztos, hogy az első perc után megjelenik a második csík, vagy a + jel.
Drukkolok, hogy ++++++++++-os legyél.

wanga
 
 


Dana,

Tényleg nagyon aranyos a kutyusotok. Nekünk is van egy szeptembertől, mi altatás elől mentettük meg. Hamar megbarátkozott velünk pedig már nem fiatal, iden 9 éves lesz.
Milyen vizsgákon vagy túl? Mit tanulsz?
Nálunk semmi különös, ebben a hónapban még nem kaptam gyógyszert, és megint azon az oldalon ért be a tüsző, ahol nincs meg a petevezető. Úgyhogy jövő hónaptól újra kapom az injekciót, és talán tovább is lépünk a spontán próbálkozásoknál.

Pupi,
Nagyon sajnálom a cisztákat, tényleg elég nagyok. Nem tudom mit jelentenek azok amiket írtál, de mindenképpen faggasd ki a dokidat. Addig kérdezgesd, amíg el nem magyaráz mindent. Már korábban is ciszták alakultak ki Nálad? Talán gyógyszert kéne váltanotok. Ne haragudj, nem olvastam vissza a hozzászólásokat, így pontosan nem vagyok képben, milyen gyógyszert kapsz, illetve hogy kapsz-e egyáltalán. Remélem hamar elmúlnak magától a ciszták, és szép érett tüszőid lesznek.

Matchi
matchi
 
 


Sziasztok!
Csak egy hülye kérdésem lenne, holnap megyek hormon vérvétele, de ehetek előtte ugye?
Sejtem hogy igen, de megerősítés kéne.........köszi
AZtán még lehet hogy jövökKép
becsi
Iklad
 
 


Wanga!

Azért lehet, hogy nem a munkahely a legmegfelelőbb a tesztelésre Kép
Amint végeztem és még mielőtt elkezdem a délutáni műszakot beszerzek egy tesztet. Majd jelentkezem az eredménnyel. Köszönöm a bíztatást.

Kép
Kép
tanczy
 
 


Tranczy
Nem szószerint értettem a bármikor-t.

wanga
 
 


Cirmike,
csak nem ertettem a kerdest. De mar igen, a masikban majd valaszolok.

Parom tegnap benyelt vmi virust vagy csak gyomorrontasa van, de tegnap ota hasmenese van lazzal. Nagyon orulok neki, remelem nem kapom el!!!

Falina
falina
 
 


Sziasztok,
Tanczy jó lenne ha lenne még egy babása a topiknak!!! Kép
Matchi,
átadom Bogáncsnak az elismeréseket. A befogadott kutyák olyan hálásak tudnak lenni, érzik hogy jó helyre kerültek. Anno, mikor még otthon laktam anyukámnál, mi is befogadtunk minden kóbor kutyát és mind nagyon hűséges volt.
Jogot tanulok, ötödéves vagyok, véghajrá van!Kép
Hétfőn polgári eljárásjog szigorlatom volt, az utolsó szigorlat.
Sajnálom, hogy nem sikerült a jó oldalon érni a tüszőnek. Ugyanez a doki fogja csinálni a további lépéseket is, tehát amikor már nem a spontán eredmény a cél?
Én megint szedem a clostit(2x1), és nagyon félek tőle, de a PCT vizsgálathoz kell, hogy a vizsgálat idejére megfelelő legyen a méhnyaknyák, és ez nálam gyogyi nélkül kizárt, na de ha mellé cisztákat is kapok az már annyira nem dob fel.
Becsi,
ehetsz előtte nyugodtan, csak a vércukrot befolyásolja az evés, az előtt nem szabad. De ilyen neked most nem lesz. És gyere máskor is bármilyen kérdéssel.
Sziasztok
Dana

Kép
danaaia
 
 


Sziasztok!

Dana!!!!!
Én csak viccből írtam, hogy lehet, hogy egymás mellett ültünk, de tényleg egymás mellett ültünk több mint egy órát!!!!!!! Na ez jó, legalább mindent jól kibeszélhettünk volna. Kép Legközelebb már tudjuk kit kell keresni. Bevallom őszintén így visszagondolva, mindenképpen kizártam, hogy aki mellettem ült az Te lennél. Emlékeim szerint egy 20 éveske lány ült mellettem piros pulcsiban és szürke nadrágban Kép.
Síelni valószínűleg csak március elején megyek. Előtte még jön a napfényes Itália (bár kezd megint munkatumultus lenni, ennek ellenére a férjem állítja, hogy elrepülünk a jövőhéten.) Mentem volna most hétvégén Donovalyba síelni, de sajna vasárnap összeszedtem vmi nyavalyát korcsolyázás közben.
Hogy áll a szakdogád????


Falina!
Febr. 8-ra jobban egyeztessük össze a dolgot, bár engem 11 és 12 közé hívott. Nehogy mi is elmenjünk egymás mellett.

Tina
vtina
 
 


Tina,
hova mentek Itálián belül? Nekem ez az ország a szívem csücske. Szívesen élnék még egyszer ott. Firenze a kedvenc.

Hm, 11-re hívott... Kép Nem akarsz előbb jönni picivel?

Tina, Dana,
látom ti sem ismerkedtek idegenekkel! ;) Én már 2! alkalommal szóba elegyedtem lányokkal. Kép Az egyik nagyon lelkes volt, pedig már a 4. inszemnél tartott. Jó volt látni.

Falina
falina
 
 


Falina!

Én inkább újságot vagy könyvet olvasok (legalább ilyenkor van rá időm), nem vagyok az szóba elegyedő típus.
Elvileg Sziciliába megyünk szerdán, hááát nem tudom, se repjegy, se semmi, de kiderül. Én is imádom (olasz szakon végeztem), mi most tartományonként járjuk az országot (Veneto, Lazio, Emilia Romagna, Toscana már megvolt, és Liguria félig az elmúlt 4-5 évben)
Ha tényleg megyek, küldök képeket, ott ilyenkor már virágzik a mandulafa, és folyton érik a narancs, és küldök élménybeszámolót.

Megyek fél 11-re akkor biztos összefutunk!

Tina
vtina
 
 


Dana,
Úgy néz ki, kollégák leszünk. Ha szükséged van esetleg az államvizsgákhoz könyvekre, szívesen adok, ha megvan.
Közös orvosunk fogja csinálni a továbbiakat is.

Tina,
Irigyellek az utazás miatt, én is nagyon szeretem Itáliát, bár sajnos mindig csak az északi részén jártam. Jó pihenést!

Matchi
matchi
 
 


Sziasztok!

Hát úgy látszik én csak egycsíkos tesztet bírok venni Kép
Hacsak nem az volt a gond, hogy hajnalban is voltam wc-n, így nem a reggeli első vizelet volt.
Pénteken megkeresem a dokimat az újabb adag clostiért. Legfeljebb, ha addig nem jön meg csinálok még egy tesztet. Vagy szerintetek felesleges?
Biztos bebeszélem magamnak, de állandóan aludni bírnék, meg enni sem bírok annyit egyszerre mint régen.

Kép
Kép
tanczy
 
 


Sziasztok!
Tanczy!
Én is hasonló pipőben járok. Negatív teszt, de minden más tünetet produkálok (valszeg csak bebeszélem magamnakKép)

Sajna a dokimnak az véleménye, hogy ezek a tesztek szinte 100%-osak. De mi van akkor, ha én csináltam valamit rosszul???
Ebben bízva, hétvégén csinálok még egy tesztet, hátha...
Szerintem Te is próbáld meg.
Meg szeretném kérdezni, hogy mit éreztél a peteéréskor? Szúró fájdalmat? És csak a clostis hónapokban érzed, vagy egyébként is?

wanga
 
 


Wanga!
Nekem closti nélkül nem volt peteérésem. Júliusban hagytam abba a fogigátló szedését.
Ebben a hónapban szúró fájdalmat éreztem a 18. napon, valszeg az volt a peteérés.
A következő lesz a 4. clostis hónapom, a doki azzal bíztatott múltkor, hogy most kezdek rá reagálni, hát talán majd egyszer baba is lesz belőle.
Pénteken mindenképp el kell mennem hozzá, mert jövő héten is csak pénteken tudnék, ha addig meg megjön ugrana a hónap.
De azért pénteken tesztelek mégegyet, hátha.

Kép
Kép
tanczy
 
 


Tanczy és Wanga!

Sajnos a tüneteket lehet a clostinak is köszönni nem beszélitek be magatoknak. Elég becsapós ez a bogyó.
Matchi!
Igaza volt az Arnoldnak, az UH-n sem láttak semmit, valószínűleg csak a hormonok okozzák a fájdalmat. Kép De azért megnyugtatott.



Tina
vtina
 
 


Tina,
nemáá, hogy olasz szakon végeztél!? Kép Én meg majdnem, de nem volt merszem a felvételihez érettségi után, pedig a legjobb olaszos voltam, így lettem mérnök...
Azért az olasz mánia nem múlt el, fősuli alatt többször voltam kint és utána ki is költöztem Firenzébe babysitterkedni és hamar megcsináltam a középfokút. Azóta is bennem van, hogy egy olasz diploma nem ártana még... és azt sem adtam fel, hogy egyszer még kiköltözünk oda.

Milyen fájdalmaid vannak? Lemaradtam asszem.
Megvárlak 8-án, ha előbb végeznék és nem érzem magam rosszul.
Falina
falina
 
 


Sziasztok!
Azt tudja valaki, hogy a beágyazódás hány napot vesz igénybe? Mert a teszten amit vettem, az volt, hogy 3 nappal a beágyazódás után...
De hogy az hány nap, arról nem szólt a tájékoztató.
Tanczy

Kép
Kép
tanczy
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?