Új privát üzeneted érkezett!

Jaj Lyly sajnálom. Ez a fránya vírus. Én is fátylag vethetek erre a hónapra, mert középidőben szépen elkaptam az infulenzát és hát eléggé letaglózott. Már két napja az ágyat nyomom. Pedig olyan szépen együtt voltunk középidőben amikor megvolt a pé is, de rá két napra jött egy a fránya influenza. Szóval szerintem így nincs remény. Jobulást mindenkinek aki lábadozik.

KépKép
csige-bige
 
 


lyly lehet rossz volt a teszt.csinálj mégeggyet.szerintem pozi lesz!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok.

megjottek az eredmenyeim.a tesztoszteron szepen lement,a cukrom jo,az inzulinom meg eleg rossz.

Kép
monyo83
 
 

 
 

monyo azért csupa jo hír ez..........
az inzulint meg majd gondolom beállítják...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nitacska remelem hogy jo lesz majd. jelenleg 4* mint a ket evvel ezelotti.

Kép
monyo83
 
 


drukk!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

kuzsanna: :twisted:
Tegnap óta iszom a cickafark teát, meg próbálok diétázni. Holnapra beterveztem egy kis futást, kíváncsi vagyok, mennyire leszek lekvár...
Hallottatok már az Antioxant-ról? Tegnap olvasgattam róla, meg volt itt valaki ha jól emlékszem talán Encike, aki szedte és bejött neki..??
Ha valakit érdekel, itt a link:
http://www.pharmafort.com/szuper_hirdetes.htm
Lyly: ez nem jó hír, de még csak február van, szilveszterkor már pelenkázunk!!!!:)) A fülnél jobban szerintem semmi nem fáj, nekem is volt múlt szombaton, már a falat kapartam. Ismered a kövirózsa olajat? Az én nagyobbik gyerekemnek 3 évesen szúrták fel a fülét, akkor ajánlotta valaki ezt, azóta (sajnos elég sokszor előjön) csak ezt használjuk és nem kellett sem felszúrni, sem antibiotikum.
Nita: :lol:
tary
tary
 
 


Sziasztok!

nem olvastam vissza, és nem is reagálok senkinek. előre is bocs érte.
de azt hiszem, h eljött az idő, amikor el kell köszönnöm tőletek egy kicsit. Lehet, h csak 2 nap, vagy 1 hét, de muszáj.

ebből már rájöhettetek, h naná, h nincs bébi.
de ráadásul az uh-n a dokinéni látott egy 39mm-es (!!!) képletet, amiről egyenlőre nem lehet tudni, h bevérzett psejt, vagy endo....
így viszont inszem nem mehet.....

most újabb üresjárat következik.
várunk, h múlik-e a képlet.... meg kell várnom a legközelebbi vérzést, és akkor döntenek, h mi legyen.... de nem biztos, h akarom.
38 hónapja várunk.... talán jegelni kéne az egészet... nem tudom....

sziasztok!

babszika
 
 


babszi nagyon sajnálom :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
melisch
 
 


Babszi! Borzasztan sajnálom, és remélem, hogy nincs semmi komoly bajod :cry: ! Őrülten szurokolok, hogy a "jegelős" időszakban "megszánjon" Titeket egy bébi, és úgy döntsön, hogy Benneteket akar szüleinek! Erőt és kitartást kívánok a következő időszakhoz és soksok puszit küldök!!!! (és nagyon várunk vissza)

Lyly! Sajnálom, ami Veletek történt. Jobbulást Nektek és ahogy Nita mondja, lehet még az a teszt pozitív! A hasfájás jelenthet jót is, feltéve ha nem görcsös.

Tary! Hajrá fogyókúra! Tuti meghozza a várt eredményt! :arrow: a kistesót!!!! :wink:

Csige-bige! Neked is jobbulást kívánok, vigyázz nagyon magadra és szerintem azért próbálj meg gyógyszer nélkül kúrálni, hátha mégis ott az a bébi!!! Legalább előre tudod, hogy "szívós" lesz a kicsike!:lol:

Monyo! Én is örülök a jó eredményeidnek, és reméljük, hogy az inzulint is be tudják majd állítani Neked!
pedi
Kalocsa
 
 


Babszika:
Nagyon sajnálom. A pihit itt a babaneten megértem most.
Azért néha adj életjelet magadról msn-en.

Én is úgy döntöttem de én már tegnap meg akartam írni csak nem jöttem, hogy elköszönök. Mindenkinek kivánok boldog babavárást aki még nem babás annak kívánom, hogy minnél hamarabb sikerüljön :)
Mindenkinek millió puszi.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu! :cry: :cry: :cry:

Neked is millió puszi! Azért néha Te is adj életjelet, mondjuk iwiwen!

Jaj, lányok! Én meg nagyon úgy néz ki, hogy felfáztam. Meló után bevitetem magam a férjemmel az ügyeletre! Így nekünk is ugrott ez a hónap! Nem értem, valaki megátkozta ezt a kis "csapatot"?! :cry:
pedi
Kalocsa
 
 


csucsu azért néz be néha hiányozni fogsz!

pedi sajnálom, hogy felfáztál ezek a fránya betegségek és tuti lesz még párja hiszen tavasszal mindig sok a náthás ember :evil: :evil: :evil:

Kép
Kép
melisch
 
 


Babszika: nagyon sajnálom és nagyon drukkolok hogy szépen elmuljon a ciklussal az a valami.
Csucsu: azért néha nézz be hozzánk.
Én megvagyok. Az éjszaka ismét belázasodtam, én nem tudom mikor fog ez egyáltalán elmulni. Most már eléggé fáj a hasam is, szerintem a sok köhögéstől. Gyógyszert nem igazán szedek be, vagyis csak algopirint, de azt muszáj, mert kettő szem kell ahhoz hogy levigye a lázamat. Arra ügyelek, hogy ne menjek 38 fölé és már a vizes ruhát is bevetettem.

KépKép
csige-bige
 
 


csajok ne menjetek el!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok.

pedi sajnalom a felfazast,kaptal ra valamit?

babszika ertelek es megertelek :cry:
Nalunk is leall a dolog ket ket mulva megyek a dokihoz es erzekeny bucsut veszunk egymastol,elegem lett,ha valami javul akkor jon egy masik dolog.

csige jobbulast.

nita gart a szivhanghoz.

Kép
monyo83
 
 


remálem nem hagy mindenki itt minket bennem most csak ti tartotjátok a lelket!!!!!!!!! :shock:

Kép
Kép
melisch
 
 


monyo köszönöm!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csige-bige,
én is sajnálom, hogy te is beteg vagy. Vigyázz nagyon magadra!

Tary,
a kövirózsáról már sokat olvastam, több mindenre jó, ki fogom próbálni, köszönöm a tanácsodat! ÚGY LEGYEN: év évégn pelusozzunk, és arról írjunk, hogy megint fáradtan ébredtünk, mert egész éjjel szopiztak a kis mohók!!!
:lol:

Babszika,
nagyon sajnálom, hogy ilyesmi miatt nem jössz... Jobb lenne, ha azért nem, mert mondjuk hármas pockok vannak... azok is lehetnek ekkorák, ha takarják egymást... :lol:
Kérlek, azért jelentkezz időnként!

Csucsu,
te is!!! Kérlek, ne menj el!!! Látod, sokan küszködünk itt, nem vagy egyedül!!!

Pedi,
már én is ezt az átok-félét érzem néha a családomon...
Felfázásra nagyon jó az Urogin tinktúra, pikk-pakk elviszi a bacikat... De csak akkor, ha nincs baba, babánál nem szabad szedni! Sajnos, időnként görcsös, pirire emlékeztető, asszem a stressz és a betegségek bekavartak...

Monyo,
akkor most orvost váltasz? Az inzulinod eddig jó volt?

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


csucsu látod rám is rámjár a rud én is azt hittem ilyen csak mással történhet nem pedig velem és hogy én egy kettő babás leszek, de hát nem igy lett furcsa ez az élet de rajtunk múlik, hogyan kezeljük és oldjuk meg a problémát, gyere még!

Kép
Kép
melisch
 
 


Elfelejtettem írni, hogy a fülfájásra jó a fülgyertya is. Én nem hittem benne és pár hete fájt a fülem. Kaptam antibiotikumot, de nem segített. Akkor próbáltam ki a gyertyát és pár nap mulva szépen el is mult. Egy próbát megér, nem egy nagy drágaság és lehet hogy segít.
Hát én ma már talán jobban vagyok. A reggelem pocsékul indult, de utána szépen összeszedtem magam és délután még takarítottam is egy light-osat. A tegnapi naphoz képest sokkal jobban vagyok. Remélem most már így is marad. Hát sajnos a baciknak köszönhetően a férjemmel nem voltunk együtt kedd óta. Akkor volt pém, vagyis hétfő éjjel. Akkor gyakran voltunk együtt, de azóta semmi. Szerintem ha sikerült volna, akkor is a láz és a sok köhögés, erölködés hatására nem tapad meg. Szóval nem sok reményt fűzök az egészhez. Azt az egyet sajnálom, hogy az utolsó clostis hónapban jött ez a fránya influenza. Egyébként a férjem azt mondta miután láttam hogy mennyire szarul vagyok, hogy jobb is lenne ha ebben a hónapban nem sikerülne a baba, nehogy valami baja legyen a vírus miatt.

KépKép
csige-bige
 
 


csige-bige sajnálunk nállunk is igy volt a mult hónapban pé utáni napon voltunk utóljára együtt, másnap nem volt kedvünk és utána belázasodott én nem lettem beteg csak ő de mégsem lett baba :oops: :cry:

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok! Szörnyű ez az influenza. Azt mi nem kaptuk még el, remélem nem is fogjuk, de a felfázás sem kellemes. Nem mentem dokihoz, mert nem akarom, hogy mindenféle antibiotikumokkal kezeljenek. Fürdősót vettem, majd abban fürdök, meg vettem kamillát, azt meg megfőzöm teának. Ha rosszabbul leszek mindenképpen elmegyek dokihoz, de annyira sz@r, hogy pont most jött ki rajtam, mikor szerdára van időpontom az új dokihoz.

Csige-bige! Örülök, hogy jobban vagy, reméljük akkor túl vagy a nehezén.

Ezek szerint a február nem a "mi" hónapunk, csajok, de meglátjátok a karácsonyfa alá igenis betehetjük majd a kislurkókat!!! :wink:
pedi
Kalocsa
 
 


Pedi,
gyógyulj!!!!! Egyébként mióta a Gravidát eszem, azóta elkerülnek a nagyobb bajok, ez a fosi-hányás is 1 nap alatt átrobogott rajtam.

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


pedi gyönyörű karácsonyotok lesz akkor++++++!!!!!!!!!!!!!!
drukkolok mindenkinek tiszta szivemből!!!!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hé lányok! Mi van itt? Mindenki feladja?
Babszika: a te kitartásod adott itt sokaknak erőt, hogy ne adják fel... Nagyon sajnálom, hogy elmész, de persze, megértem. Nekem már van kettő, én "könnyen" dumálok, de már én is ezerszer fel akartam adni..
Csucsu: Te is? azért néha adjatok majd életjelt magatokról, jó??
Én MÉG nem adom fel, de túl sokat én sem akarok már várni. Ha nem akar jönni, annak biztosan oka van, marad a kettő, őket nevelgetjük legjobb tudásunk szerint.
Kicsit szomorú tary
tary
 
 


Tary,
szomorkodom veled, megjött a piri, igaz, olyan furán. Kicsit többre számítottam, meg olyan halványka, de nem hiszem, hogy terhes vagyok/voltam, mert sem pisiléses, sem hőfennmaradásos tünetem nem volt, és nem is éreztem magam terhesnek.
Ez van, remélem, nekünk lesz még azért egy bébink, kettővel már én is kibékülnék. Bencus is rengeteg boldogságot jelent, ezt szeretném duplázni.

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Lyly: én már nem is vagyok szomorú:) Azt hiszem, lappang bennem valami cucc, nehezek a végtagjaim, nehéz a feje (bár az lehet a sok észtől:), meg köhögök. Úgyhogy lehet, hogy nem is baj, hogy nem jött most össze a baby? Nem baj, ez akkor is a mi évünk, én nagyon bízom magunkban!!
Többiek?
Nitácska: tünetek?

VAN EGY MEGHÍVÓM AZ IWIW-RE, ha valakit érdekel, szóljon, akár priviben is:)
tary
tary
 
 


Sziasztok!

Na, végre jó a babanet!

Babszika, Csucsu!
Sajnálom hogy így döntöttetek. :cry: De remélem hamarosan újult erővel tértek vissza. Mi mindenesetre várunk vissza benneteket. :wink:

Zsuzska!
Amíg nincs piri.......... Tessék pozitívan gondolkodni. :wink:

Csige-bige!
Mielőbbi jobbulást kívánok!

Monyo!
Gratula az eredményekhez. Az inzulint meg be lehet állítani. Szorítok nagyon- :wink:

Pedi!
A felfázás nagyon nem jó! Remélem hamar rendbe jössz.

Nita!
Hatalmas gratula a szívhanghoz!!!! :D

Tary!
Az a fránya piri! :evil: De annak örülök, hogy nem adod fel! Nem is szabad! Egyszer úgyis összejön az a baba. :wink: Csak kérdés ugye, hogy mikor. :roll: (mikor egyáltalán nem számítasz rá)

Lyly!
Borzasztó ami veled történt!Most hogyis volt? Teszteltél egy pozitívat és utána megjött! Mennyit késett?

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Lányok!

Tartozok nektek egy vallomással.
Szóval ez volt az a hónap amiért egy lyukas garast se tettem volna fel. Pé előtti napon voltunk csak együtt, utána beteg lett a férjem, rá pár napra a gyerekkel együtt én is belázasodtam. Szóval érthető hogy miért nem számítottam erre a hónapra!
Na, de! Ma reggel hirtelen felindulásból csináltam egy tesztet. Ma vagyok a 27. ciklusnapon. És meglepetésemre ott volt a halvány csík. Délben csináltam mégegy tesztet, mivel láttam én már halvány csíkot és mégsem volt baba. A déli teszt is 2 csíkos lett.
Örülni még nem nagyon merek. Csak a remény lett nagyobb. :wink:

Képek:
Ma reggeli:
Kép

Ma déli teszt:
Kép

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Sziasztok!
Én is szolgálhatok némi meglepivel?

íme:
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Móni!
Hatalmas gratula nektek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Szívből örülök, hogy sikerült végre tesóbébi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska!

De jó! De Jó!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Hát ennyit a pozitív gondolkodásról. :wink: :lol:
GRATULÁLOK!!!!!

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Most nézem a dátumodat! Lehet egy napon szülünk? :wink:
De jó is lenne. Bár én még nem nagyon merek örülni. Hisz holnap vagy szerdára nem várom. :roll:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Nekem meg ma kellett volna nem megjönnie 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!!!

Legalább olyan szépet, mint nekem. :D
A ma reggeli tesztem:
Kép

Zsuzska!
Mondom én hogy egynaposak vagyunk. :wink:
Lassan lecserélhetem én is a vonalzómat.
Te érzel valamit? Nekem vasárnap este óta folyamatos hányingerem van. Dehát erre vártam már régóta. :D

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Móni!!!
Hát ez nagyon jóóóóóóóóóóóóóóóóóóó.... legalább pontosan tudni fogjuk, hogy a másiknál hogy fejlődik a babaóka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mikor mész dokihoz?????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nagyon szép a teszted.... lassan én is csinálom a maimat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Szerencsére nekem csak időnként van hányingerem, az is inkább délelőttönként. De nagyon jó rá a kola....
:lol: Nekem a melleim akarnak leszakadni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


moni kuzsanna hatalmas gratula ezekért a jóhirekért! Vigyázzatok magatokra!

Kép
Kép
melisch
 
 


Lányok!!!!

Hurrá! Hurrá! Hurrá!!! :lol:
Szuper ez a február mégiscsak! :wink:
Jövök még később de most még egy csomó dolgom van!!!!
pedi
Kalocsa
 
 


sziasztok.

Moni, Kuzsanna gratulalok :!: :!: :!: :!:

Kép
monyo83
 
 


kuzsanna moni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!juppííííííííííííííjjjéééééééééééééééééééé!!!!!!!!!!!
istenem de örülök nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
halk grtaula!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!!
Milyen jó hírek vannak itt :lol:
Hatalmas GRATULA Moni és Kuzsanna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:
Csak babás lesz itt lassan mindenki,remélem én is hamarosan :lol: :oops:
Moni! csak hányingered volt semmi más tünet???

EDI
ediii
 
 


Ezt most csináltam:
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


zsuzska gyönyörűek a tesztjeid!!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszönöm szépen mindenkinek! :lol: :lol: :lol:
Nagyon boldog vagyok!

Ediii!
Igen, csak hányingerem volt. Meg a melleim fájtak/fájnak, de nem gondoltam hogy terhes vagyok hisz mensi előtt is voltak már ilyen tüneteim.

Zsuzska!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nagyon szép a te teszted is. Szépen látszik a babacsík. :wink: :D
Még nem tudom, hogy mikor megyek a dokihoz. Valószínű hogy csak a jövő héten csütörtökön. Addigra már talán látni is fog valamit. :roll:
Te mikor mész dokihoz?

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


moni elég h a 5 hetesen mész....előbb nem lát semmit.....akkor meg már kell lennie petezsáknak..........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nagy-nagy grula minden újabb kismaminak. Vigyázzatok magatokra.

KépKép
csige-bige
 
 


Hát én bejelentkeztem a dokihoz holnap estére. Beszedtem a harmadik adag clostit és hát nem lettem babás és azt mondta anno a doki, hogy akkor menjek majd vissza. Hát nem várom meg hogy megjőjjön, hanem elmegyek holnap este, mert ismét fájdogál a bal petefészkem és megnyugodnék ha megnézné uh-val hogy minden rendbe van vele. Baba már nem lesz nálunk ebben a ciklusban, mert hát már lassan meg fog jönni. Kíváncsi vagyok mit mond a továbbiakra.

KépKép
csige-bige
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?