Új privát üzeneted érkezett!

Tündi :)


bocsi... tudom, hogy elszúrtam a táblát, de innen nem törlöhetem le... későn vettem észre, hogy nem jó az adat...
mint írtam, nem sok időm van, de amint ráérek a hétvégén, javítom a képeket, meg minden egyebet... úgyis egy tök új táblát csinálok, mert ez nem jó. meg keresem a tavalyi táblámat...
Vendég
 


MONA
Kép
Mindent bele!!!!!
Vendég
 


SZIASZTOK! :D :D :D

Végre én is netközelben, bár időm nem tudom mennyire lesz, de ha tudok jövök.

Nem olvastam vissza, csak átfutottam a képeket, és meglepődve látom a kis boszorkáimat. :D Köszi Szilva! :lol:

Tiza, Emma, Szilva, Wish
Mindegyikőtök kisfia nagyon gyönyörű!

És hát Répa is még mindig nagyon szép kiscsaj.

Rólunk, (amíg a lányok meg nem éheznek):
7 hetesek múltunk, Lilla 4,5kg, Petra 3,5kg. Lillámat nehéz behozni, mert imád enni. Látom Szilva írt a szülésemről, röviden annyi, hogy maga a császár nagyon nagy élmény volt, Szilárd is jelen volt, életünk legszebb pillanatai amikor kiemelték a két kis drágánkat. Aztán ezután jött a java, miután Szilárd elment a lányokkal fényképezni, stb., engem elkezdtek összevarrni, de rengeteg vért veszítettem, a méhem nem akart összehúzódni, 2 órán keresztül műtöttek, össze-vissza rohangáltak a dokik, hogy sürgősen kell vér, meg át kell vinni másik műtőbe életmentő műtétre, ki kell venni a méhemet. Mindezeket a parákat én végighallgattam, közben a vérveszteség miatt iszonyatosan remegtem, és volt 3 pillanat amikor úgy éreztem, hogy akkor most van vége, végre megszülettek a gyerekeink, nekem meg annyi, ez az én formám. Utána is nagyon rossz volt napokig, de mégegyszer végigcsinálnám ezekért a gyönyörűségekért.

Majd még folyt. köv., de felébredtek, eszünk és megyünk sétálni.
Még pár kép rólunk:

Kép szülés előtti napon

Kép mózeskosárban

Kép Lilla

Kép Petra

Kép Lilla alszik

Kép Petra alszik
mary78
 
 

 
 

Kedves Mary :D
Sírtam és nevettem a beszámolódon :D Egy hős vagy, és mégegyszer írom: gyönyörű két lányod van!!!!!!!! Lányeg, hogy mindhárman jól vagytok!

Kép
Kép
emma1976
 
 


Mary :)
Még egyszer nagyon sok boldogságot kívánk Nektek!!
Kép
Vendég
 


Kép
Kép





:roll:
Vendég
 


Mary!

Ismeretlenül is szeretnék gratulálni a két szép kislányodhoz!

Minden elismerésem a tiéd! Amin te keresztülmentél a szüléskor........!!!!!!! Melyik kórházban szültél és kinél?
A méhedet azért ugye meg tudták menteni?

További javulást neked is a lányoknak pedig szép súlygyarapodást és fejlődést és sok-sok tejcsit kívánok!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon hiányoztatok, tudjátok írtam, hogy még otthon nincs net és lesz egy kis szünet, most is a tesóméktól jelentkezem!!!!
Üdv mindenkinek! Visszaolvasok, lesz mit úgy látom...

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Szia Bogáncs!

Már a 32.hétben jársz, azta hogy repül az idő!!!!!!!!!!!!!!!

Nem soká rajtad lesz a sor, és értetek fogunk izgulni!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Mona hírek:
Ma 21.40-kor megszületett Koszta Dániel 3240 grammal és 54 cm-rel. Mindketten jól vannak. Apa vágta el a köldökzsinórt. Nagyon boldogok. Köszöni a drukkokat és mindenkit puszil.
gtünde
 
 


Mona!

Gratulálok! Nagyon sok boldogságot kívánok mindhármótoknak!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Mona :D

Hatalmas GRATULA a kis Danikádnak, és apának is, hogy elvágta a köldökzsinórt, legyetek nagyon boldogok!

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Mona :D
Gratulálok! Sok boldogságot mindhármótoknak és várjuk a beszámolót.

Mary :)
De jó, hogy jelentkeztél. Gondolom semmi időd nincs. Sajnálom, hogy a szülés végül így alakult, de azért jól végződött minden és a lányok tündériek. Majd mehetünk udvarolni.

Kép
Kép
tiza
 
 


sziasztok!

MONA!
SZÍVBŐL GRATULÁLOK A KISFIATOKHOZ KÍVÁNOK SOK EGÉSZSÉGET ÉS SOK TEJCSIKÉT!!!!!
várunk a beszámolóval!!!!

mary!
minden elismerésem a tiéd sajnálom a szülés körüli történteket de remélem azért jól vagy!!!!!!
a lányok egyszerűen tündériek büszke lehetsz rájuk!!!!
jó egészséget nektek!!!!

bogáncs!
jaj de el vagy veszve már nagyon hiányoltalak!!!
hogy vagytok hogy viselted ezt a meleget??????
és nem semmi hogy telik az idő mert már a 31. héten vagy!!!!
gyere sűrűbben ha tudsz!!!!!

haga!
köszike a javítást és hogy az eszti híreket is beleraktad a táblába!!!!
hogy vagytok???

rólunk egy kicsit!!!
szóval voltam a védőnőnél és vittem a cukoreredményemet hát nem volt elragadtatva tőle viszont a vérnyomásom most nagyon jó ami a múltkor a határt surolta és fogytam megint 1 kg-t szóval mostmár csak 2kg van rajtam szinte csak a baba és semmi más de remélem ebből nem lesz nagy gond!!!!
mondjuk mióta megtudtam a rossz cukoreredményt azóta diétázom kicsit azért félek nehogy a babának baja legyen de muszáj a cukromat visszaállítani!!!!
hétfőn megyek a dietetikushoz és utánna majd többet tudok!!!!

egyébként Balázs jól van egyik nap kicsit többet másik nap viszont kevesebbet mozog de mozog és ez a jó és már apa is élvezi mert nagyon látványos!!!!

na egyenlőre ennyi majd jövök még!!!

tündi23
 
 


Mona :D Óriási gratula Dánielhez!! :D Sok boldogságot Nektek és majd gyere a képekkel! :D

Puszi

Fenci
fenci
 
 


Mona :D
Szívből gratulálok!!!!!!!!!! Nagyon sok boldogságot a kiscsaládnak!
Nagyon hasonló méretű Dániel, mint a mi kicsikénk :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


Mona és Mary :)
Nagyon sok boldogságot kívánok Nektek!

Nagyon el vagyok havazva. A kis terroristám hű a nevéhez, és élni nem hagy. Tegnap 1/2 2-től nyűglődött este 9-ig. Nem lehetett elaltatni. Szegény hasfájós is, meg nem tudom, mi volt. Front, kevés tej...

Sajnos nincs mindig elég tejem, akármit csinálok. Délelőtt igyekezem egy kicsit fejni, hogy vész esetén oda tudjam adni, de ez meddig mehet?

Egyébként sokszor vagyok kész, mert a másik két gyerekemre nem marad semmi időm. A háztartásról nem is beszélek.
Olyan keveset alszik Brigi, és a el is alszik, sokszor bántják a szelek.
Már a cumit is be akartam vetni, de egyenlőre nem nagyon tetszik neki. Ha meg örökké a cicin lóg, elmegy a maradék is, és nem marad elég a nagyobb etetésekhez.

Szóval egyenlőre kemény a helyzet, és nagyon nem tudok jönni, de sokat gondolok Rátok! Hiányoztok!
h.nelli
 
 


Nelli :)
Valami lehetett, mert Marci is ramazurizott egész délután és apa csak éjjel 1 óra felé tudta elaltatni, igaz utána aludt 4-5 órákat. Ma délután is volt egy kis hiszti, de nem vészes. Már előre félek az estétől, mert mindig akkor kezdi. (Amikor már hulla vagyok és leesik a fejem az álmosságtól.)
Sajnálom, hogy most ilyen nehéz neked, de majd biztos könnyebb lesz később, kitartás!

Kép
Kép
tiza
 
 


Tiza, Nelli
Mi ma fél 4től nyűglődünk... Csak 10 perceket alszik, és egyfolytában cicit követel.... Hú, még csak eggyel kell boldogulni, de néha ez sem könnyű
Viszont tegnap leesett a köldökcsonk! Apró örömök az életben :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


Drága Mary!
Úgy örülök, hogy jelentkeztél!!!!!!!!!!!!
Nagyon szépek a lányok, és sajnálom, ami veled történt.
Azért ha van időd, küldhetsz nekünk is képeket!
Puszi!


Mona
Szívből gratulálok és sok-sok tejecskét és jó egészséget kívánok!!!

manda
 
 


Mona :P
Szívből gratulálok Danihoz. Sok-sok tejcsit és még több boldogságot kívánok :P :P :P :P :P

Nelli :)
Nem gondoltál még arra, hogy ha nincs elég tejed olyankor adsz pótlás képpen egy kis tápszert? A kórházban nekem azt mondták, hogy végszükség esetén adjak azt. Még mindig jobb, mintha nyűgös, éhes, és fáradt. Ráadásul te sem stresszelnéd magad ennyire.

Kép
Kép
szilva069
 
 


Szia Csajok!

Mona
Gratulálok a babádhoz. Sok boldogságot, és mégtöbb tejecskét kívánok neked és a babádnak. Az időt nézve szépen elhúzódott a dolog. Várjuk a beszámolót.

Hú csajok, én leszek a következő? Nagyon úgy néz ki. Kicsit nyűgös vagyok mostanában. Nehezen veszem a levegőt, és már tényleg semmilyen helyzetben nem kényelmes. Kicsit várom is hogy már megszülessen a babó, meg félek is tőle.

Tiza
Csak nálunk az a gáz, hogy még az orvosomat sem lehet behívni. A férjem bent lesz, ha bírja a gyűrődést, de hát ő mégsem doki. Reméllem azért jó kezekbe kerülök, és nem lesz semmi gond.

Tímea
KépKép
KépKép
tímea34
 
 


Szilva :)
Eddig délelőtt fejtem valamennyit, és ha este gond volt, odaadtam neki. De most már lassan többször van baj, és kevés lesz a lefejt tej. És már persze rájött, hogy ha nem jön a ciciből sok, akkor milyen jó a cumisüveg. Sajnos tápszer lesz, ha kell a pótlás, mert üvölteni nem hagyom az éhségtől.

Tiza, Emma :)
Sajnálom, hogy Nálatok is vannak extra nyügi napok.
h.nelli
 
 


Húúúú, csajok!
Megint a tesóméktól jelentkezem, két részletben sikerült visszaolvasnom a jó egy hónapos lemaradásom!!!

Először is...!!!!

Nelli :D Emma :D Mona :D Mary :D

Szívből gratulálok Nektek, sok örömet, boldogságot és jó egészséget kívánok Nektek és a kis porontyoknak!!!!!!! Jó volt ennyi szép hírrevisszatérni, olyan
boldog vagyok!!!



Tiza :D Szilva :D

Nektek is nagyon örülök, Veletek még képben voltam, de a babákról csak most láttam igazán képeket!!!! Igazán gyönyörűek!!!

Haga :D

Őstopiktársunk, de jó, hogy becsatlakoztál!!

Tündi, Ditke :D

Köszi, hogy hiányoltatok!!!! Ti is mind, ahogy írtam is, nagyon hiányoztatok!

Tündi :D

Sajnálom a cukrot, vigyázz Magatokra, jól teszed, ha kicsit diétázol.

Nelli :D

Olvasom a tejciproblémáidat. csak két ötlet még, amit én is úgy hallottam a tapasztaltaktól: a túlzott folyadékbevitel éppoly rossz, mint a kevés, szóval arany közép út. A másik, írasd fel nyugodtan a tápszert, így nem lesz rajtad már akkora stressz, hogy mit adsz, ha nincs elég tej. Ahogy megnyugszol és nem lesz akkora a nyomás, lehet hogy beáll a dolog, ha meg nem akkor sincs semmi a párom meg én is összesen 3 hétig tudtunk szopni és felnőttünk így is, gond nélkül. Szóval, ne izgulj, Te mindent megteszel. Én is ahogy belenyugodtam, hogy nálunk a baba lehet, hogy csak nagyon göröngyösen jön össze, észrevétlenül bekucorodott... szóval, hátha és fel a fejjel


Lányok!!!!

A felpörgött eseményeknek :P :P :P köszönhetően az előkelő második helyre kúsztam a várható szülések listáján!!!! Hihetetlen és csodálatos egyben!!!! Fel sem fogom!
Kicsit rólunk:

Most hétvégén belehúztunk kicsit a vásárlásba, vettünk kiságyat, pelenkázót, matracot, lepedőt, istakarót...Olllyan jó érzés volt, meg rájöttem, hogylassan itt az ideje, mert nemsokára elmegyünk még egy hétre nyaralni, szóval az is kiesik...
Mindenkinek a legjobbakat, bocs hogy hosszan, de tényleg ritkán tudok jönni.

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Sziasztok :)

Mona :)
Gratulálok :D

Tüncsi :)
Hihetetlen, hogy Fici mindjárt egy éves :)

Emma :)
Sír még Zalán fürdés közben? Lehet, hogy hidegebb, vagy melegebb vizet szeretne. Balázsnak melegebb kellett, onnatól nem sírt. Most meg már imád fürdeni.

Mary :)
Gyönyörűek a lánykáid. Basszus a császár nem lehetett így könnyű, de a lényeg, hogy végül minden rendebn van :)

Szilva :)
Mi is jót vigyorogtunk a dokival a hathetes kontrollon, hogy akkor most inkább nem ajánlana fogamzásgátlót. Nem esnék kétségbe, ha véletlenül "bekapnám a legyet" :lol:

wish
 
 


Sziasztok!


Egy kicsit eltüntem :oops: ,de annyira meleg volt itt fent a galérián hogy messze kerültem!

Mary :P nem semmi a szüléstörténeted,de az hiszem megérte gyönyőrüek a lányok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szilva :lol: tudom nem vigasztal,de én is akkora lettem mint egy bálna szülés után csak két kg maradt rajtam,miután haza jöttünk hévízről apadni kezdet a tejem (ja és múlt héten megjött) azóta 4 kg híztam,teljesen elkeseredtem!

Manda :oops: kezem,lábam kersztbe érted!!!!!!!!!!!!!!

Tüncsi :lol: hogy eltelt ez a egy év,hihetetlen hogy lassan Répa egy éves,lesz buli :lol:


Rólunk: napról-napra ügyesebb forog a kiságyába, lerakom az egyikvégébe este és reggel fejjel lefelé találom az ágy másik végébe,ezerrel dumál és mosolyog. Elkezdtünk baba úszásra járni nagyon élvezi! Sajnos 1 hete tápszerrel kell kiegészíteni a kajálást mert kevés a tejem,főleg mióta megjött.De annak azért örülök hogy 3 hónapos koráig csak tejcsin volt. Rakok fel néhány képet. Kép Kép Kép
zbarbi
 
 


Wish :D
Tegnap uram kitalálta, hogy hasra fordítjuk, úgy fogja, és csodák csodájára csak hüppögés volt, nem telitorokból üvöltés :D
Fogamzásgátlás... Hát 4 éve fogalmam sincs mi az. De azért én betojnék ha fél éves kora előtt összejönne... de persze erre kb. nagy nulla az esély

Mondjuk már tökre vágyom arra, hogy leteljen a 6 hét és összebújhassunk Urammal... :oops:

Barbi
Ez a gyermek még mindig gyönyörűűűű!
Írtam ezt a More Milk Plus kapszulát, esetleg segíthet.... De persze nem tragédia ha pótlás kell

Kép
Kép
emma1976
 
 


Barbi :D
Nagyon köszönöm!!!
Ez a Balázs bébi, hogy milyen gyönyörű!!!!!!!!!!!!! Nem anyucira hasonlít nagyon?!:wink:

manda
 
 


Sziasztok Anyukák és kismamik!

Csak az elmúlt 3 oldalt tudtam visszaolvasni, és mindig is vágytam egy ilyen oldalra! Annyira de annyira elérzékenyültem, olyan jó megint olvasni titeket!
Csak kapkodom a fejem és a sírás kerülget, hihetetlen, hogy 2 éve még mindannyian abban a reményben írogattunk, hogy egyszer hátha..., most meg gyönyörködöm a szebbnél szebb babákban!!!

Wish :) nagyon szép a kisfiad, szívből gratulálok nektek!

Mary :) Szilvától folyamatosan kaptam a híreket rólatok, nagyon ügyes vagy, hogy ilyen sokáig kihúztad a lányokkal a kórházban, nagyon szépek lettek, sok-sok örömötök legyen bennük. Van ám egy ikres topik is, ha majd később lesznek kérdéseid :) Nagyon szép kismami voltál, szülés előtti nap készült képem én nem is merném feltenni mert én annyira eldeformálódtam. az a lényeg, hogy minden rendben most már veled is, nagyon stramm anyuka vagy!!!!

Szilva :) Boldizsár nagyon szép baba, valamikor meglátogatunk titeket, remélem a ruhácskákat addigra nem növi ki a manód!

Tündi :) Nagyon köszönöm a szülinapi köszöntést Dani nevében is! Annyira kedvesek vagytok!

Manda :) nagy örömmel olvasom, hogy folytatjátok! Szívemből kívánom, hogy most sikerüljön nektek is! Nagyon drukkolunk nektek!

Tiza :) neked is nagyon gratulálok a kisfiadhoz! Szupi, hogy már a hugicán gondolkodtok, én is bevállalnám már a tesót (én még egy öcsköst szeretnék a hugi előtt), de egyelőre még nem jön. :)

Barbi :) téged nem láttalak, de majd visszaolvasom az egész topikot, biztosan megtalállak.

Elmentünk Dani 1. szülinapja alkalmából egy fotóshoz, felteszek néhány képet rólunk, büszke anyaként :lol:
Mindenkinek ilyen boldogságot kívánok!

Ja, Szilva, láttam, hogy írtál a kilókról, meg talán még valaki. Csak megnyugtatásként szeretném leírni, hogy én 64 kg-mal kezdtem a terhességet, 85-tel mentem szülni és 69-cel (vagy 68-cal, nem pontosan emlékszem) jöttem haza a kórházból. Most 62 vagyok, és soha sem fogyóztam az egy év alatt, viszont még mindig szopizik a Dani. Ne aggódjatok, le fog minden deka menni. Amúgy 60 a versenysúlyom, ha a szopi leáll, kiváncsi leszek, mert akkor kell majd igazán odafigyelnem.

Dani egy évesen majdnem egyedül megy, egykézzel még kapaszkodik kicsit. 9750 g és 77 cm. És halandzsagép meg kacajgép :).

Mindenkinek szívből jövő puszikat küldök, meg a pici manóknak is.

Kép

Kép

Kép

Kép

Noémi és Dani :)
Vendég
 


Barbi :) nem láttam a hozzászólásod, valamit kavart a babanet, nagyon szép Balázs! Tényleg hasonlít nagyon rád, a tejcsit még ne add fel, nekem is volt 3 hónapos kor körül egy pangás, és nekem is akkor jött meg, valaki azt tanácsolta, hogy 1-2 napig zárjam össze magam a Danival, és minden nyekkenésére tegyem rá a cicire, ettől be kell indulnia, ha nem akkor hagyjam veszni. Persze a mensi előtti napokban Dani nem is akart szopizni mert más volt már a tejem, de aztán teljesen hozzászokott a mensi előtti más ízhez is (a védőnéni mondta, hogy megváltozik a tej íze a mensi előtti napokban), és azóta is cicifüggő. Még mindig sokat szopizik.

Puszi nektek!

Noémi
Vendég
 


Mona :)

Gratulálok nektek! Remélem minden simán ment! Sok boldogságot, tejcsit kívánok nektek! :D

Mary :)

Gratula a lányokhoz! Majdnem egy napon születtek az enyémmel ;) Gyönyörű babák! Sajnálom a szülés körüli komplikációkat - nekem se akart öszehúzódni a méhem, két szurit kaptam, infúziókat, mert egy csomó vért vesztettem én is... a középkorban biztos elpatkoltunk volna ;) Még szerencse, hogy nem akkor éltünk :D

Tündi :)

Remélem a dietetikus tud jó tippeket adni! Remélem ehetsz rendesen, nehogy fogyni kezdjetek a babucival!

Nelli :)

Sajnálom, hogy nem válnak be a dolgok... azért ne add fel a szoptatást sem ;) A tápszeres pótlás meg nem tragédia - hát aki meg nem is szoptathat valamilyen okból? ;)
Különben kitartás, szerintem ha délelőtt elég a tejed, elég az délután, este is! Csak estére nyafisabb a baba, megfájdul a pocija, akármi. És persze a cicit kéri, mert az a legjobb ;) Várasd ki vele a kajaidőt, még ha sír is - majd megnyugszik, ha bekajált ;)

Timi :)

Tényleg te vagy a következő ;) Kitartás! Már nem kell sokat várnod, és meglesz a babuci :D

Bogáncs :)

Ügyik vagytok, hogy ilyen gyorsan beszereztetek mindent! Jó nyaralást nektek!

Haga :)

Klassz lett a tábla és egy hős vagy, hogy átvetted!

GTündi :)

Ficike a ficánkolás után lett "Ficike"? :)

Tőlünk meg nem kérdezte a doki a fogigátlást :) Pedig mi várunk vagy 3-4 évet :D

Hú, igyekszem behozni a lemaradást - a múlt héten minden szabad percemben a Harry Potter 7. részét olvastam :D

Addig is minden jót mindenkinek!

Kép
rejtjel
 
 


Noémi :)
De jó, hogy jelentkeztél. Irtó szépek vagytok a képeken és hihetetlen, hogy már ekkora a fiatok.

Wihs :)
Hát ez a fogamzásgátlós eset nálunk is ugyanúgy zajlott a dokival. Én többet nem védekezek, ezt megfogadtam. A férjem amúgy is három gyereket akar, de csak most kezdi felfogni, hogy mekkora lemondással jár. Mindig kérdezgeti, hogy akkor most ide, meg oda stb sem tudunk elmenni? Hát általában az a válaszom, hogy most egy jó ideig nem, de ha terhes leszek hamarosan, akkor meg még később. Mindegy, azért nem bánnám, ha félév múlva összejönne a hugi, de az öcsit sem hagyjuk a kórházban.

Nelli :)
Nálunk Marcinak állandó lett az esti műsora. Kilenckor v. tízkor kezdi és éjjel egy óráig tart. Közben csak a szopi időre függeszti fel, ha van. A férjem tegnap este már poénkodott, hogy feljelentenek a szomszédok és holnap kijön a gyámügy, elveszik a gyereket. Azóta ha sír, mondjuk neki, hogy megy a gyivibe, de nem hatja meg.

Barbi :)
Nagyon szép a kicsi fiatok és mekkora haja van. Marci tök kopasz, de jól áll neki. (Szerintem.)

Bogáncs :)
Ugye milyen furi belegondolni, hogy nem sokára Te vezeted a táblát? Én még a szülés előtti napon sem fogtam fel, hogy mindjárt itt az idő. Persze nem volt időm ráhangolódni, de most már jó így.

Magamról:
Tegnapra sikerült beszednem egy jó kis mellgyulladást. Nem tudom mitől, mert ezer okot olvastam a neten és több minden is közrejátszhatott, de borzasztó volt. Már éjjel nagyon fájt a mellem, kettőkor fogtam és lefejtem, mert majd szét durrant. Több mint egy deci kijött belőle, pedig előtte volt szopi. Utána éreztem, hogy nagyon fázom, akkor már kezdett gyanús lenni. Reggel 37,9 volt a lázam, de délutánra felment 38,4-ig. Nem szedtem be semmit, egész nap ágyban voltam Marcival és két óránként szopiztattam. Azt olvastam, hogy ez a megoldás. Estére a szervezetem legyűrte a kórt és már lement a lázam. Sajnos a tejem is nagyon megcsappant, de számítottam rá, viszont már kezd visszajönni. Ma már jól vagyok, de még pihenek és mindig 2 óránként szopi. Elég fárasztó, de tényleg segített.

Kép
Kép
tiza
 
 


Na, most robbanok fel! Hrrr…. Elszállt, amit írtam, kezdhetem újra.

Mary
Örülök, hogy jelentkeztél. Elég ijesztő lehetett ez a császár, de a lényeg, hogy túl vagy rajta, és minden OK. A lányok gyönyörűek!!! Te pedig naggyon jól néztél ki szülés előtt!! Emlékszem, mindig fogyni akartál, de a képet nézve nem is értem, miért?!?

Tündi
Klassz, hogy sikerült fogynod, de azért csak óvatosan. Sajnálom a cukrot, de legalább a vérnyomásod OK.

Nelli
Annyira sajnálom, hogy így el vagy havazva. :( Gondolom, ez a kánikula is rátesz egy lapáttal. A tejen ne aggódj! Sok baba felnőtt tápszeren is. Amennyi van, azt add neki, a többit meg megkapja a tápszerrel. A lényeg, hogy Te mindent megtettél, ne emészd magad!!
A háztartás meg szerintem most elég hátra kell, hogy szoruljon a rangsorban. Nincs, aki segítsen?!

Timi
Bizony, bizony!! Lassan itt az idő!! :)

Bogáncs
Azta, már a 32. hét?!? :shock: Bizony, nem szabad az utsó pillanatra hagyni a bevásárlást. Jó nyaralást!!

Wish
Nekem mondod?! :lol: Még én sem tudom elhinni. Pont ma nosztalgiáztam, hogy mennyire nem éreztem, hogy babás vagyok. A lombikra készülődtem, mert pecsételgettem, erre tessék, fent szuszog az ágyban egy kis manócska. :)

Barbi
Ezt a meleget én sem viselem túl jól. Még Fici az, aki a legjobban tűri – érdekes módon. Balázs nagyon tündéri!! Azok a hatalmas szemek!! Örülök, hogy tetszik a babauszi. Nekünk, sajnos nem jött be. Valszeg későn kezdtünk járni.
Ügyes fiatok van. Fici elég későn kezdett forgolódni, de még akkor sem vándorolt az ágyban. Ahogy letettük este, úgy ébredt. :)
Érdekes, hogy nekem Fici szinte észre sem vette, hogy megjött. 4 hónapos volt akkor, és azóta sem volt semmi gond.
Nálatok nem volt 3 hós korában növekedési ugrás?? Mert nálunk volt, akkor Fici szinte 1-2 óránként szopizott. Már azt hittem, nincs elég tejem, de a védőnő megnyugtatott. De azért beletelt 1-2 hétbe, míg beállt újra a 3 óránkénti szopi.

Emma
Nem semmi, hogy már a 6 hetet sem bírod kivárni. :D Én örültem, ha ülni tudtam. :D

Noémi
Nagyon szívesen!!! Dani milyen nagyfiú lett!! Csak lesek!! :shock: Nagyon jók a képek!! Látom, Ti is 6 foggal büszkélkedhettek. Szopi nálunk is megy még, de már csak este lefekvés előtt, éjjel és reggel. Napközben már csak „rendes” kaja. Pedig elég cicifüggő volt a kisasszony is. Nem volt hajlandó másképp elaludni. Most „csak” sétálni kell vele. :D Fici sem megy még. Egyelőre az ágy szélébe kapaszkodva lépeget, azt is csak pár napja. Viszont állandóan fel akar mászni az ágyunkra, ami néha sikerül is neki. Sokszor csak lesek, hogy mekkora ereje van. :shock: Lemászni is már oldalazva, fenékkel próbál. Kicsit segíteni azért kell neki, mert elég szeleburdi. A mászás meg megy ezerrel, néha hihetetlen sebességgel.
A vigyorgás Ficinek is kedvenc hobbija. :)
Jól látom, hogy már fodrásznál is jártatok?

Rejtjel
Igen, Fici azért lett Fici, mert az UH-n, ahol Apa is ott volt, ezerrel ficánkolt. Így szépen ráragadt, és azóta is sokszor így hívjuk. Na, meg még van ezerféle beceneve. Egyik hülyébb, mint a másik. :lol: És mindig ki tudunk találni neki újabbakat. :lol:

Tiza
Hú, ez az éjjeli műsor nem hangzik túl jól. Remélem, csak a hülye meleg miatt van. Majd azért lesz idő, amikor majd el tudtok menni, ha másképp nem, hármasban, valahova. Sétával hogy álltok?! Hú, ez a mellgyulladás nagyon rossz lehetett. Szerencsére, engem az ilyen gondok elkerültek. Nem is értem, hogyan?! Egyszer volt csak, hogy találtam egy fájdalmas csomót a cicimben, de masszíroztam, meg abból a mellből szoptattam, és szépen el is múlt. Ezenkívül csak Fici harapásait kellett elviselnem, de már arról is leszokott. :)
Jut eszembe! Maradt kb. egy fél csomag pelusom, Libero, 5-8 kg-ig jó, nem kellene Neked?? Ingyen adnám!! :wink: Ráadásul odaadnám a megmaradt kivágott figuráimat, amikért, ha regisztrálsz, ingyen ajándékokat kapsz. Na?!?! :D

Remélem, nem maradt ki senki!

Én is rakok pár képet:

Ha nincs cumi...
Kép

Délutáni szieszta
Kép

Olvasni jaj de jó!
Kép

Mire jó a mózes
Kép

Itt meg olyan édes :)
Kép
gtünde
 
 


Sziasztok!

Köszönöm Balázs nevébn is a dicsérő szavakat,hát remélem remegni fognak utána a csajok :lol:

Tüncsi hát minden gyermek más és más például két napja "nem lehet lelőni" folyamatosan beszél de olyan hangosan hogy nem lehet mellette beszélgetni,tévézni vagy rádiót hallgatni,nagyon tetszik neki a hangja,majg megzabálom ilyenkor de egy idő után fárasztó :oops: .Ilyenkor megkérm hogy halkaban,huncutul rámnéz röhögni kezd félmásodpercre abbahagyja és utána hangosabban dumál.

Noémi de jó újra hallani rólatok,nem semmi hogy megnőtettek. Kistesón nem gondolkoztok? Hát própálkozom de nem sok sikerrel,egyszerűen kiköpi és ordít most lefejem is ami lejönn azt cumisüvegből megkapja,de azért még próbálkozom.

Tiza nekem kétszer volt ilyen tejlázam menni nem bírtam olyan gyenge voltam és arra emlékszem hogy piszkosul fáztam.Férjem egy napot itthon is maradt velem. Hát nem irigyelek az esti programm miatt. Nekem mostanába nagyon jól alszik Balázs(gyorsan lekoppogom)este fél kilenckor lefekszik és reggel 5 és 6 között kell,végre aludhatnék de valamiért hetek óta nem alszom jól alszok 3-4 órát egyhúzamba és után másfél két órát fent vagyok pedig nagyon elfáradok estére,nem tudom mitől lehet idegialapon vagy ez a hülye időjárás :?

Lányok lenne egy kérdésem babakocsit mikortól lehet megemelni,Balázs lassan 4 hónapos lesz ,kezdi egy kicsit unatkozni hogy nem lát semmit.Kéne egy új vonalzót szerkeztenem nekem is .

Barbi
zbarbi
 
 


csak próbálkozom :oops:

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


na talán most sikerül

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


IGÉREM EZ LESZ AZ UTOLSÓ :wink:

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


azért küldtem háromszor el mert nekem csak a kódok látszotak és nem a vonalzó, :oops:

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Nelli :)
Van még egy ötletem a tejcire. Hol laksz? Nem tud valaki tejet adni nektek?????? Én nagyon szívesen adnék, de nálunk egyenlőre épp elég mennyiséget produkálok Boldinak.

Bogáncs :)
Sajnálom, hogy ritkán tudsz jönni, de a fő, hogy nálatok is minden rendben megy, és nem sokára boldog anyuci leszel :P

Wish :)
Tényleg mikortól ajánlják az orvosok a tesóra gyúrást?

Barbi :)
Igenis vígasztal, hogy nem egyedül "bálnásodom" :twisted: Hány hónapra látogatott meg különben Piri? Azt hallottam, hogy mensi alatt kevesebb tej termelődik, aztán visszaáll a mennyiség.
Balázs fürtöcskéit meg lehet zabálni :P

Noémi :)
Húúúúú Dani mennyit változott, nagyon szép. Már kész fiatalember :P Nagyon jól sikerültek a fotók. Várunk benneteket!

Tiza :)
Sajnálom, hogy éjszakáznotok kell. Jót röhögtem a gyivin :twisted: Marcinak kihullott az összes haja?
Mi pedig éppen ellenkezőleg. Mostanában szépen alszunk éjszaka. (kopp,kopp) 3 óránként Boldi felébred, szopizik, aztán egyből visszaalszik az ÁGYÁBAN! Alakul nálunk is a fegyelem :P
No, most felfüggesztem az írást, mert B. visít :twisted:
MÉG JÖVÖK!

Kép
Kép
szilva069
 
 


Na, sziasztok, csajok!
Megjöttünk vasárnap a nyaralásból, ami nagyon-nagyon jól sikerült. Körbejártuk a Balaton, túráztunk egy csomót a Balaton-felvidéken, felkutattunk zegzugos kis helyeket és rengeteget ettünk :D.
Eddig nem különösebben esett jól a kaja, de egész végig olyan szuper reggeliket meg svédasztalos vacsikat kaptunk, hogy enyhén szólva is kinyúlt a gyomrom, mert itthon is nyomatom a kajákat ezerrel... :oops: :lol:
Még csak kutyafuttában olvastam végig az utolsó hozzászólásokat, mert egész eddig a csomaghegyeket igyekeztünk elrakosgatni, így hirtelen nem is tudom, kinek, mit mondjak :oops:

No, akkor...

Mona :)
Gratulálok a kisfiatokhoz! Hatalmas meglepi volt olvasni, hogy újabb baba született. Sok örömet, jó egészséget és rengeteg tejcsit kívánok Nektek!

Tünde :)
Fici nagyon bájos kislányka lett! Formás és husis is egyben. Már csak a copfra kell gyúrnia :lol: !

Tiza :)
én is átélhettem anno a mellgyuszi örömeit 39 fokos lázzal, mindkét ciciben. De azóta is gondolok rá rossz emlékként, mert bár - mint már írtam, Julcsi a kezdetektől nem akart szopizni, de akkor mintha megérezte volna, hogy ettől fogok leggyorsabban rendbejönni, két napig bármikor hajlandó volt. Utána persze gyorsan visszaállt minden a régi kerékvágásba, de akkor borzasztóan örültem neki, mert tényleg ez tesz leghamarabb rendbe.

Noémi :)
nagyon édes kis vigyori kölök ez a Dani fiú! Csak úgy vakítanak a hófehér fogacskái! :D

Tündi :)
bizti nem lesz semmi baj ezzel a cukorral! Előzőnél is feljebb ment, vagy csak most? Remélem azért te jobb dietetikust fogsz ki, mint egyik barátnőm, akinek a 12. hétre lett terhességi diabétesze és olyan komoly diétát írtak neki elő, hogy 72 kilóval kezdte a pocakosodást és 71! kilóval ment szülni. Tiszta csont és bőr lett a végére.

Haga :)
tök jó lett az általad dizájnolt tábla! Hogy vagy?

Nelli :)
Jaj, de örülök, hogy végül is semmi komoly nem volt Domcsival. Egyébként Juli is nagyon hajlamos erre a sóháztartás-felbomlásra. Elég neki egy nap kevés folyadék, másnap már kiszáradással a kórházban vagyunk.
Még a tejjel kapcsolatban az jutott eszembe, hogy ha délelőtt úgy látod többet szopizik és elég neki, akkor biztos hogy este is így van, csak akkor más az összetétele és kevesebben is több kalória van. Nagyobb a zsírtartalma, kiadósabb és a kevesebb is kitart addig mint a reggeli több. Én mivel Julinál végig fejnem kellett, a saját szememmel is (nemcsak a szakirodalomból) meggyőződtem erről. Mindig kevesebb jött este, de jóval több "tejszínnel". :D Meg ha növöget szépen, biztos nincs nagy gond. :wink:

Rólam még annyit, hogy a pocikeményedést vagy megszoktam már, vagy kevesebbet keményedik, de nem nagyon foglalkozom már a kérdéssel. Manócska tuti borzasztó jól van odabent, mert annyit ficánkol, hogy magam is megdöbbenek, mire képes 21 hetesen. 6 hete érzem a rugizását, de már vagy egy hónapja kívülről is érezni, múlt hét óta meg már látni is. Nem hazudtolja meg kis űrhajós mivoltát és már most tök jól lehet vele kommunikálni. Kicsit megsimizem a pocimat és ő rögtön reagál, meg minden kaja után közli, hogy még... még... :lol: Ezen kívül még ki nem álhatja, ha Julcsi az ölemben ül, mert a pelusával nyomja a lakhelyét, így ilyenkor jól fenéken billenti kicsi nővérkéjét. Hmmm, jó lesz az érdekérvényesítő képessége... :lol:
Na, mentem, majd még benézek ma.
KM

Kép
Kép
kismok
 
 


Noémi
Nagyon gyönyörűek vagytok!!!! Milyen nagy már Dani!!! Szuperek a képek rólatok, mindhármotokról!!!
Hogy eltelt ez a két év?!
Emlékszem a talinkra is, ott már boldog kismami voltál!
Hát remélem hogy jövőre már én is mosolygósan gondolok vissza ezekre az időkre.
Puszillak!!!!

Tüncsimami
Répa már milyen nagy! És gyönyörű! Tiszta anyuci! :wink:

Csajok, olyan jó nézni a képeiteket! Bár picit irigykedem, de remélem én is most már kitartó leszek és akkor jövőre kezemben tarthatom a már régóta vágyott babucit! :oops:

manda
 
 


sziasztok!

nelli!
ne aggódj a tejcsi miatt az én manóm is tápszeren nőtt fel és semmi baja!!!
sajnos nekem is elment a tejem 2 és fél hónapnyi szopi után de nem aggódtam igaz rossz volt hogy nem tudtam Bencét szoptatni de ha bestersszeltem volna az még rosszabb lett volna!!!
de semmi képpen ne add fel a szoptatást és kívánom hogy sikerüljön!!!!!
és egyébként hogy vagytok???

bogáncs!
köszönöm mostmár jól vagyok elfogadtam a helyzetet és megpróbálok együttélni vele erre a 13 hétre!!!
diétáznom kell de valahogy kibirom!!!!!
jó nyaralást nektek és gyere amikor csak tudsz!!!

barbi!
nagyon gyönyörű ez a kisfiúcska!!!!

tüncsi!
igen jó hogy fogyok és nem hízok és a doktornő is megnyugtatott hogy a babának nem lehet baja!!!
próbálok odafigyelni és kibirom valahogy!!!
fici nagyon édes főleg a mózeskosárban!!!!
és nemsokára 1 éves lesz hogy telik az idő!!!!

kismok!
örölük hogy jól telt a nyaralásotok!!!
hát sajna velünk ez történt de örülök hogy a keményedések már elmúltak!!!


rólunk!
szóval manócska jól van és mocorog is rendesen!!!
voltam a dietetikusnál és megkaptam az étrendemet amit szépen be is tartok igaz nem könnyű de Balázsért mindent!!!!
10-én kell mennem vérvételre és 14-én pedig vissza kontrollra a dietetikushoz meg a dokihoz!!!
remélem hogy addigra kicsit jobb lesz az eredményem!!!!
szurkoljatok nekünk!

mi is elkezdtük a felújítást festünk meg pakolászunk szóval van mit csinálni és persze így a nagytakarítást is megcsinálom!!!!

na szép álmokat mindenkinek!!!

tündi23
 
 


Manda :) hát még szép, hogy jövőre te is mosolyogva gondolsz majd vissza, hogy milyen furcsa volt gyerek nélkül. Nagyon drukkolok!!!!! Puszi a párodnak is!!!

Tündi :) nagyon helyes a lányod, majd leestem a székről mikor megláttam! Apuka készülhet majd, meg anyuka is, elhessegetni a kérőket (Dani nagy nőcsábász már most, úgyhogy készüljetek :lol: )

Barbi :) lehet, hogy Balázs magától elhagyja a tejcsit, azért ha tudod, még próbálkozz, lehet, hogy kényelmesebb és könnyebb neki a tápszer, ezért nyafog, de ha nem adsz neki mást, megeszi. Nekem sosem volt itthon tápszerem, mikor nem volt elég tejem (általában estére), és ő ordított, akkor csak meleg kamillateát tudtunk adni neki, ha nem volt fagyasztott tejcsi a hűtőben. A következő szopira persze már mindig lett. Majd megszakadt a szívem érte, de mivel így is hízott rendesen, nem kellett hozzátáplálni. Csak mohó volt.
Én a babakocsit 8 hónaposan emeltem meg, 6 hónapig szerintem semmi képpen se emeld.

Tiza :) nagyon ügyes vagy, hogy a láz ilyen hamar elmúlt, nekem szerencsére nem volt, nem tudom milyen. Mivel sok a tejcsid, nyudodtan fejd le és tedd fagyasztóba, mi is tettünk el, jól jött olyan alkalmakkor, amikor nem tudtam neki mit adni. Amúgy tényleg fura a szaga, meg az íze is más, én biztos meg nem ettem volna, de később főzelékekbe szuper lesz higítani víz helyett, meg átálláshoz. Dani különben a fagyasztottat is beszopizta cumisüvegből, neki ízlett. :oops:

Szilva :) a tesó császárral egy évig tilos!!! :) :roll:

Haga :) hogy vagytok???? :P

Mona :) ismeretlenül is nagyon gratulálok nektek!!!

Puszik
Noémi és Dani
Vendég
 


Sziasztok

Új vagyok köztetek......de inkább csak érdeklődnék mert nagyon zavarban vagyok.A nevem Ildikó és a másadik inszem után vagyok most de nem tudom eredménnyes volt a beavatkozás vagy sem
Tudom ti már mind babásak vagytok de fogalmam sem volt hová forduljak és reméltem hátha tudtok segiteni
2 napja késik a menszeszem de nincs semmilyen terhességi tűnetem....mint hasfájás, mellfájás vagy bármi és nem tudom igy valaki remélheti a terhességet.sajnos a dokihoz túl hamar elmentem -a tegnap-de az csak még 1 nap a várt menszesz útán......akkor már kellett volna e lásson valamit hüvelyi ultrahanggal vagy még korai-ő azt mondta még nem lát semmit.
Megjegyzem egyszer késett csak a menszim, akkor is 3 napot csak de soha máskor.
Már 2x voltam terhes de mindkettő vetéléssel végződött de akkor a melleim fájtak.
Szóval lányok ti szerintetek reménykedhetek????volt valakinek ilyen tapasztalata hogy terhes volt és az első 2-hétben semmi jel nem mutatkozott???
Kérlek segitsetek
Köszönettel
ildikó
puluildiko
 
 


Ildikó :)
Minden terhesség más, ezért nehéz tanácsot adni. Én a menzi előtt egy-két nappal éreztem, hogy kezd fájni a mellem, de akkor már volt két halvány pozitív tesztem. Tesztet nem csináltál? A doki akkor sem láthatott volna semmit, ha terhes vagy, mert csak kb. az 5. héten látni a petezsákot. Szerintem tesztelj, a tesztek elég megbízhatóak és egyszerű. Kívánom, hogy ott legyen az a babó!

Tüncsi :)
Minden ajándékot szívesen fogadok. Mikor jöttök Pécsre? Akkor esetle még ejthetnénk egy közös sétát, vagy csak eljöhetnétek látogatóba. Sétálni minden nap megyünk, ha nincs hülye meleg v. éppen nem fetrengek lázasan az ágyban. Répa nagyon cuki, de ezt már lassan unalmas olvasnod.

Barbi :)
Balázsnak tényleg milyen gyönyörű hatalmas szemei vannak és nagyon szépen fejlődik. A tápin meg ne bánkódj, sokan felnőttek már így.

Szilcsi :)
Szerencséd a nyugodt éjszakák miatt, habár tegnap nálunk is csak fele akkora cirkusz volt, mint szokott lenni. Nekem a doki fél évet mondott a teherbeesésre és akkor el is kezdhetem az inszemet egy prolaktin ellenőrzés után. Én minél hamarabb szeretnék teherbeesni, még azt sem bánom, ha a következő is császár lesz. Igazából nem éreztem, hogy akkora tragédia lett volna, így is szép volt az egész.

Tündi :)
Vígasztaljon, hogy diéta mellett még annyira sem fogsz hízni, így nem marad rajtad felesleg. Én továbbra is falom az édességet, nem tudom mi van velem. Már a terhesség alatt is elkezdődött, de akkor nem volt vészes, de azóta, hogy megszültem még nem volt olyan nap, hogy ne ettem volna valami édeset. Azelőtt inkább hús és fehérje párti voltam, még gyerekkoromban sem szerettem az édességeket. Szerencsére hízni nem hízok, de fogyni sem tudok egy dekát sem, habár valahogy mégis alakul a testem és kezdem visszanyerni a régi formámat egy-két párnával kiegészítve.

Kép
Kép
tiza
 
 


Köszi csajok a biztatást!
Sajnos este már a nagyon kevés tejcsit nem mindig akarja kiszívni, ordít és az üvegből szépen megissza a tejcsit. Egyenlőre próbálok délelőtt fejni estére valamennyit, aztán meglátjuk.

Tiza :)
Ez az éjszakai műsor nagyon nem hangzik jól :( Kitartást hozzá!
Szerencsére ha nagy nehezen elaludt Brigi (este ő is sokat ordít), akkor csak enni kel fel, azt is félálomba. Viszont 2 óránként.
h.nelli
 
 


Nekünk az esténk kicsit nyűgis volt, de cserébe 11-től 5-ig aludt a kisfiam :shock: Húúú, 2 hetesen kicsit meglepő, nem?
Bár rengeteg inger érte, mert mind a 4 nagyszülő megdögönyözte tegnap...

1 óra múlva jön a védőnő, remélem gyors vizit lesz, mert ma nyugira vágyunk

Kérdés: ki előtt szoptattok csajok? Én nem vagyok túl szégyenlős, de a férjemen kívül senki előtt nem tudok nyugodtan/ellazulva, babócára figyelve szoptatni...

Kép
Kép
emma1976
 
 


Szia Csajok!

Azon gondolkodtam, hogy a mostanában szült kismamik közül van egyáltalán olyan aki pont akkor szült, mint amire ki volt írva? Mintha mindenki hamarabb megszült volna.

Nelli

Én ma kaptam a védőnőmtől egy új termék nevét, ami szintén tejtermelést serkentő. Aztán ki tudja mennyire új, de állítólag bevált. A neve: More Milk Plus kapszula. A www.boldogmama.hu oldalon utánna lehet nézni. Nem olcsó, állítólag 6000 körül van, még én sem néztem meg.

Tündi

Tartsd csak be azt a diétát, hidd el sokkal jobb a babának is meg neked is. Sok szerencsét hozzá, mert gondolom nem könnyű. Én egyfolytában csak ennék, pedig nem is vagyok éhes. Mondjuk nincs gond, mert most tartok 12 kilonál, és reméllem már csak 2 hetem van hátra.

Emma

Én még anyukám előtt sem szívesen szoptattam. Úgy gondoltam, hogy ez csak rám és a babára tartozik. Szerintem ez tök intim dolog. És abszolút nem a szégyenlősségtől függ. Pedig nálunk is mindig volt valaki. Vagy a tesóm, vagy az anyukám, vagy az anyós. Mégse vonulhattam félre, hogy bocs most szoptatok, bár szívesen megtetem volna.

Tiza

Már rég meg szerettem volna kérdezni, bár lehet, hogy régebben írtad már, hogy te mivel fejed a tejed? Úgy értem kézzel, pumpás fejővel, vagy elektronikus fejővel?

Akinek valamelyikkel jó tapasztalata van az írja meg legyen szíves.

Rólam: ma összepakoltam a kórházi csomagomat. Plusz összepakoltam a férjemnek a baba ruháit, hogy mit hozzon be, ha készülünk haza. Különben nem érzek semmit. Szerintem nem bújik ki idő előtt. Ki fogja várni a 16-át amilyen szerencsém van. Pedig már olyan nehezen mocorgok. Mindenhova elmegyek mondjuk, én vásárolok be még mindig naponta, csak épp tök hamar elfáradok. Az alvás meg nagyon nehezen megy, semilyen pozitúra nem jó már.

Tímea
KépKép
KépKép
tímea34
 
 


Sziasztok!

Jó sokat írtatok...s mire végigolvasom, már nem emlékszem semmire - főleg több részletben sikerült csak tegnap óta :oops:

Először is MONA!!! HATALMAS GRATULA NEKTEK!! Várjuk a híreket, s a képeket! Sok boldogságot, egészséget, sok-sok tejcsit Nektek!!

Timi :)
Hamarosan eljön a Ti időtök is!! Drukkolok a könnyű szüléshez!! Nagylányod várja már?? Ő hol lesz?? Már elég nagy ahhoz, hogy feljfogja, anyával mi történik :) Kíváncsi leszek majd a reakciókra :roll:

Tündi :D
Örülök, hogy a helyzethez képest jól vagytok!! Biztos, hogy tudják a dokik, hogy milyen diéta mellett kap meg minden tápanyagot, vitamint a picuri, s hogy ez ne legyen veszélyes egyikőtökre sem!!
Húúú, nagytakarítás, rendezkedés....bele sem merek gondolni, hogy másfél hónap, s lassan mi is kezdhetjük...én mondjuk erre a hónapra tervezem a szekrény pakolást, s a babadolgok feltérképezését itt helyben......láttunk a hétvégén nagyon jó babakocsikat, olyat, mint otthon, s még egy 100-150 euroval olcsóbbak is. Így lehet, hogy mégis sikerül majd itt venni dolgokat :lol:

Barbi, Noémi :D
Nagyon szépek a fiúk!! Gratula Nektek!! Tényleg érdemes az utánpótláson is dolgozni :wink:

Szilva :D
Boldizsár teljesen elbűvöl :lol: de tényleg....gyönyörű, s nagyon édes, kiskölyök :lol:

Nelli :D
Ne stresszeld magad a tej miatt!! Ha van egy pici időd, akkor tegyél fel képeket a lánykáidról!

gTünde :D
Fici nagyon tündéri kiscsaj! S hát mit ne mondjak nem látszik a kis hurkáin, hogy minden falatot úgy kele belekönyörögni! Tényleg tiszta anyukája :wink:

Kismok :D
jó, hogy minden rendben veletek, s hogy a nyarlás is jól telt :wink: Julcsi is érezte a pelenkába billentés a tesótól? :lol:

Haga :D
Nagyon klassz lett a tábla! Köszönjük! Hogy vagytok???

Emma :D
Nagyon ügyik vagytok így két hetesen ilyen sokat aludni!! Biztos, hogy érzi a nyugit a babó :) Nagyszülők közel laknak?? A szoptatás szerintem is egy intim történet, én sem gondolom, hogy "bárki" előtt lehet :roll:

Tiza :D
Hááát ti nagyon belejöttetek!! S már ha jól látom, akkor el is kezdhettek "dolgozni" a hugicán :lol: 8) Marci már elmúlt másfél hónapos!! Hihetetlen, hogy így megy az idő....Kérünk képeket!

Ildikó :D
Én sem éreztem semmi különöset, sőt még egy kis barnázás is volt a kétcsíkos teszt előtti napon! Azt nem értem, hogy az inszem után nem kéne vérvételt csinálni a dokinak??? Bocsi, ha hülyeséget kérdezek :oops: Tesztet szerintem is vegyél, s csináld meg gyorsan!! Drukkolok!!

A mozgást már én is rendszeresen érzem :D annyira jó, mert a nagyfiamnál nem emlékszem, hogy ennyire érzetem volna őt! Hétfőn az apukája is kapott a tenyerébe, s már tegnap is érezte őt :lol: Tegnap reggel pedig láttam már kivülről is :lol: Nagyon jó érzés!! :D

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Szilvia

Anett már nagyon várja a hugit. Semmi jele egyenlőre a féltékenykedésnek, tök okosan áll hozzá a dolgokhoz. Mondjuk mi tudatosan nem csinálunk nagy felhajtást a kistesó körül, úgyhogy nem érzi, hogy most minden a jövevény körül forogna. Aztán majd meglátjuk mi lesz ha már itthon lesz. Reméllem okosan meg tudom magam osztani a két gyerkőc között. Kicsit félek, hogy ha időre jön a pici, akkor kb. 20-a körül engednek haza a kórházból, és majd nem tudok Anettre annyi időt szánni, hogy rendesen felkészüljünk a sulira. Ezt mindig kettesben szoktuk vele intézni. Bocs egy kicsit sok voltam.

Nelli

Most néztem meg azt az oldalt. Mint kiderült ez már tök régi termék, úgyhogy lehet, hogy már hallottál is róla, sőt ezt is kipróbáltad. Akkor bocsi.

Tímea
KépKép
KépKép
tímea34
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: