Új privát üzeneted érkezett!

Némóka: vagy te hordod túl 1,5 héttel KisNémót, v Monic Pindurkája jön előbb! de minden menjen úgy, ahogy a természet szerint kell, mindkettőtök szüljön a 40. héten!
de tényleg annyira egyformán viselitek a kismamaságot!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Monic,
Ja, bocsi tényleg, igazad van! :oops: Előfordulhat, mert a tesóm az első fiát 2 héttel hordta túl, és így is indították már a szülést. Nagyon jól érezte bent magát a baba! :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nemone 2008.07.30 10:10-kor.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Mondom én, hogy mostanában nagyon szétszórt vagyok! :wink:
Egyik nap is a használt teás poharamat be akartam rakni a fűszerek közé, és csinálok mostanában még hasonlókat, csak már nem is tudom megjegyezni...

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 

 
 

állítólag számíthat az, h mi és a tesóink hogy születtünk , anyukánknak milyen volt a terhessége, esetleg a testvérnek milyen volt a kismamaság és a szülés - legalábbi a védőnőm mondta. én ki is faggattam anyut, h mi korábban , később jöttünk e. öcsém meg még nem szült, tehát ő nem számít! :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


KATA
Akkor én is megpróbálkozom a hétfővel, mert azért elég tele a gatyám, hogy nega lesz, mert mondjuk korán teszteltem, és még jobban tele lesz (de akkor már más) ha később is nega, mert bíztam benne, hgoy az elsővel sikerrel járok! :roll:

MONIC
Te annyira gyáva voltál, és vagy most is, hogy még mindig nem csináltál tesztet, pedig most már olyan + lenne, hogy csak csuda! :lol:

dita75
 
 


Dita,
nem merem mondani, hogy teszteljünk együtt vasárnap, mert még én is meginoghatok. Főleg amiatt a halovány tesztem miatt is akarom megvárni legalább a 14. napot, mert akkor a 14-en nega volt, a 15-en meg pozitív. :roll:

i.kata
 
 


CZINKI
Én speciel már két nővérrel rendelkeztem amikor születtem. 1975. szentestéjén még anya pocijában leledztem, és onnan halgattam az eseményeket.......... de olyan késő estefelé már nagyon ideges voltam, hogy én semmi ajándékot nem kaptam, csak a nővéremék, és még a karácsonyfát sem láthatom. Szörnyű érzés volt, úgyhogy elhatároztam, bármily jó is odabent, én előbújok, mert nem akarok mindenről lemaradni! Már akkor is egy kis türelmetlenke voltam! :lol:

KATA
Akkor marad a hétfő, mert én tuti kiborulnék egy nega láttán!

dita75
 
 


Dita:
Kép

Kata, Dita: Majd én is tesztelek veletek hétfőn, ha addig nem jön meg. Három napja írtó érzéken a cickóm, mintha izomláza lenne (pedig az tuti nincs), úgyhogy hétfőig vagy megjön, vagy nem tudom mi van. :roll:

Kismamik: Örülök, hogy ma már jobban vagytok :)

Viki: Mikor kezdtek sétálni járni?

hofeherke
 
 


Nem tudom tesóm hogy született, nem szokták mondani, hogy nehéz szülés lett volna, én viszont tuti nem akkor születtem, amikor én akartam, mert anyum megkérte a dokit, hogy indítsa meg jó pár nappal előbb a szülést. Apum külföldön volt, amit eleinte nehezen viselt és így előbb hazajöhetett és többet maradt a családdal. Ja, és anyum még szülés utáni depresszióban is szenvedett. ÚÚÚÚ, szép remények :roll: Tesóm 7 vagy 8 órát vajúdott ha jól emlékszem.

i.kata
 
 


Dita: szóval elszúrtad mindenki szentestéjét, mert te nem kaptál ajándékot és nem láttad a fát???? :lol: :lol:
nagyon előbb jöttél, v akkora voltatok kiírva!
de te voltál a legnagyobb karácsonyi ajándék!! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinki,

ha ez így van akkor én nyugodt vagyok, mert anyukám fél óra alatt szült meg minket természetes úton. Előbb jöttünk két héttel de ez az ikreknél nem nagy gond.
Viszont sietni kell majd a kórházba, mert én nem akarok félúton szülni :roll: Még szerencse hogy itt a városban szülök és nem Szegeden ami 50 km.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Mara,
egy kismama nem ihat, te meg alkohollal kínálod Ditát? :wink:
Nagyon jó lenne, ha a végén pozitívat tesztelnél :lol: Drukkolok!

i.kata
 
 


Akkor én időre fogok szülni, mert a tesóm 2 héttel hordta túl a fiát, én viszont 2 héttel korábban születtem. Viszont szeretnék olyan gyors szülést, mint a tesómé, mindkétszer kb. 4 óra alatt megvoltak a fiúk! :wink:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Kata, Dita, Mara,

nagyon drukkolok, hogy mindhárman +at teszteljetek hétfőn!!!!!!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Kata: az ilyeneken ne rágódj előre!! te másképp fogod csinálni! nem szabad előre bestresszelni és akkor olyan gyors szülésed lesz , mint Vikimaminak! meg vannak homeos tágítók, technikák stb...majd , ha ott leszel, h 30 vhanyadik hét, akkor kell az ilyeneken gondolkodni, de nem stresszelni, csak rákészülni! :wink:

Dita és Kata: nem negatívkodni, nem parázni és paráztatni egymást!!! :twisted: irgum-burgum!!! :twisted:
Monic és Némóka is szerencsét hoztak egymásnak , ti is szerencsét hoztok egymásnak!! és különben is a zebrák párban járnak!! szóval hajrá poz csííííí , bármikor is teszteltek!! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Kata: Majdcsak találunk rá alkalmat ;)

hofeherke
 
 


Monic,
Fél óra alatt??? Aztaaaa, azt még jobban szeretném! :lol:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


MARA
Köszi! :oops:

CZINKI
Ölég nagy ajándék voltam behízott szemek, pufi arc, 4,25 killa! :oops: De állítólag úgy csúsztam ki mint egy kis csöppke.
Egyrészt már akkor is nagyon ügyi voltam, másrészt csak harmadik gyerek! :wink: :lol:

dita75
 
 


hát az lenne még szuper, ha Mara is pozitívat tesztelne és akkor egy egész zebracsordánk lenne hétfőn!! :lol:
szóval csak pozitívan!!!! :twisted: :twisted: :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Annak én is örülnék, nem szeretnék egyedül babásodni......... ÉN IS AKAROK PÁRT MAGAMNAK!!!!!!! Ha kettőt kapok az már dupla öröm! Mara, Kata húzzatok bele! :wink: Szóval akkor hétfő!
Hát most már tényleg kezd nagyon izgalmas lenni! :roll:

Keresek otthon magamról babaképet és felteszem, olyan husikás voltam! Ki lehetett volna sütni a zsírom! :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dita75 2008.07.30 10:36-kor.

dita75
 
 


én 3,4 kg voltam és engem vákumoztak, mert nem akartam kijönni. állítólag csúcsfejű lettem a vákumtól és simogatni kellett a fejem, és a pukli eltünt! :lol: öcsém meg közel 4,5 kg volt, nem tudom, h milyen volt a szülés nála.
azért én reménykedek, h egy csini 3,5 kg körülire hízik Mákszem , tovább , majd csak kint! :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Nem baj Czinki igy legalább sok ész fért a kis buksidba!
És gondolom a simisimi is jól esett! :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Dita: nem semmi csaj vagy te!! van humorod és önkritikád!! :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Eléggé változatos módo születtünk itt a topicban. Ebből is látszik, hogy minden terhesség és szülés más :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Czinkicsek
Humor? Az van. A mai kedvencem:

Kép PUTTY! :lol:

dita75
 
 


hát, ez nagyon kellemetlen lehet!! :?

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉS HA MÁR:

Kép :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Na de Ditaaaaa! Igyet feltenni! :oops: :lol:

Én néhány héttel korábban jöttem és csak 2,5 kg voltam. És anyukám majdnem elvérzett. Remélem nálam azért nem lesz ilyen.

hofeherke
 
 


VAAAAAAAAAAAAAAGY:

Kép

dita75
 
 


MARA
Nyugi nem lesz ilyen nálad. Te mire voltál annyira kiváncsi, hogy ennyire hamar ki akartál jönni???????

dita75
 
 


Kellemes delet, mindenkinek:
Kép

dita75
 
 


mi megyünk is kajavadászatra!!! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Dita: Én már akkor is utazásra vágytam. Ugyanis a komplikációk miatt még aznap átvittek a szülőothonból a kórházba. :)

Czinke: Én nem vadásztam, hanem gyűjtögettem. Még jó, hogy akad ez+az a fagyasztóba. És kipróbálom ma a bundásalmát is :)

hofeherke
 
 


Mara,
én ma a sültbanánon gondolkodtam, de inkább kihagyom. Ha csinálod a bundát, akkor jó sűrűre csináld :wink: Jó étvágyat hozzá!

i.kata
 
 


MARA
Nem lehetnék nálad napközis? Jó a koszt! :lol:

dita75
 
 


Sziasztok!

Ditus!
Nagyon sok boldog névnapot!

Cinki!
Nagyon szép a pocid!

Tesztelők!
Remélem már a hétvégén kísértésbe estek! :wink:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Évi!
Örülök, hogy jobban vagy. Remélem Dorcusz túlteszi magát a csalódáson. Esetelg később még elutazhattok valahova.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Dita: felőlem. Ha reggel elindulsz ebédre ideérsz :)
Mai menű:
Karfiolleves hosszútésztával
Bundásalma házi eperlekvárral + csokispalacsinta
Főttkukorica

hofeherke
 
 


Mara!
Én is megyek! Én 50 perc alatt ott vagyok! :wink: :lol:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Várok mindenkit szeretettel :)
Jól is laktam. :)

hofeherke
 
 


Most megyek és rendbeteszem a bakancsokat. Hétvégén barlantúrára megyünk. Így péntektől nem is leszek, egészen vasárnapig.
Aztán lehet alszok egyet erre a jó kis ebédre :)

hofeherke
 
 


Mara!
De jó lesz nektek!
Most irígy vagyok! :wink:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Mara,
ti állandó mozgásban vagytok, ahogy észrevettem. :lol:

Bumi,
hogy áll a lakás?

i.kata
 
 


CSOKIS PALACSINTA!!!!!!!!!!! :o :o :o IDE VELE!!! :lol: :lol:
tele a pocakom , de azért lecsúszna 2 !!
az én menüm : petrezselymes krumpli borúpörivel és természetesen kovi ubival!! 8) és nem volt kis adag! :roll: :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


borúpörivel :lol: szóval borjúpörivel!!! :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


A francba én meg otthonfelejtettem a fincsi vajkrémemet, de még a milánói makarónit is, így egész nap száraz zsömlén voltam! :cry:

Most sajnáljatok, azért a névnapomon ilyen sanyarú sorsot, nem?
Remélem hétvégén elvisz apa egy vendéglőbe! :wink: :roll:

dita75
 
 


Dituli: szegényke, éhezel?
ez jó lesz? v mit szeretnél???

Kép

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


de szolgálhatok milánóival is! 8) Kép

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


CZINKI
Köszi! :lol:
Tudod mi kéne? Valami jó sütirecept ami fini és hamar megvan!
Este a vendégeknek!

dita75
 
 


Tegnap megvettük a kádat, a WC-t, meg egyéb fürdőszobai cuccost.
Ha minden igaz, ma csinálták a vízvezetékek cseréjét, meg a leállásokat. Holnap nem tudom mi lesz, de pénteken már tuti burkolnak.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: