Új privát üzeneted érkezett!

Szia Merci!
Nekem 16.napon volt az inszem, csütörtökön. UH volt a 10., 13. napon (kétnaponta kellett volna, csak pont hétvége jött) és a 14. nap este kellett beadnunk a tüszőrepesztő szurit (VITRELLE), és csüt-ön kellett bemennünk 10-re az inszemre. A Ny.Gy.Kh-ban így működik. Most meg izgulunk. Kép
Én vámügyintézőként dolgozom egy kozm.cégnél, férjem pedig építőiparban dolgozik, vállalkozó.
Azóta van nálad fejlemény?
Judit
gyjudit
 
 


Szia Judit!
Most már biztosan megjött!! Kép El vagyok keseredve.Nem tudom hogy lessz-e egyáltalán az inszemből valami.
Neked mit mondott az orvos,hány inszemet kell végigcsinálni?(nekünk 6-ot).Van olyan ismerősöm akinek azt mondta az orvosa,hogy ha 3 nem sikerűl ,akkor nem sok esély van.Õk meg is álltak 3-nál és a lombik következett.
Az első nekem is a 16.napon volt.
Szorítok neked. Kép MERCI
merci28
 
 


Szia Merci!
Sajnálom. Kép
Ne add fel!Sírd ki magad ha úgy könnyebb,utána viszont teljes erővel induljatok újra. Sikerülni fog. Nekünk azt mondta a doki, hogy 6 inszem van. Doki szerint az inszemre nincs statisztika, de általában 3., 4. szokott sikerülni.
Tudod hogy aki itt van a topikban, hasonló cipőben jár, azért vagyunk itt, hogy bíztassuk egymást.
Kitartás, gondolj arra, hogy babáért megéri.
Judit Kép Kép Kép
gyjudit
 
 

 
 

Szia Judit!
Köszi a biztatást,jólesik.Felajánlották,hogy ha a 2.nem sikerűl,akkor a 3.-4.-et összevonjuk és egy nap eltéréssel kétszer lessz inszem(kedd-csütörtök).Most azon görcsölünk,hogy nem lessz-e korai,mivel a 10.és12.napra fog esni.
Neked mit mondott az orvos ,hány óra múlva hat a tüszőrepesztő?
merci28
 
 


Szia Merci!
Nekünk azt mondta a doki,hogy a szuri beadásától 34-36 óra múlva kell bent lennünk a kórházban. Beszélgettünk a biológusnővel és ő annyit mondott, hogy folyamatosan repednek meg a tüszők, ezért szokták azt mondani, hogy aznap este, és másnap is legyen otthon összebújás. Kép
Neked miért adnak szurit? (pl.puregon)
Nézik UH-n a tüszőérést nálad?
Judit
gyjudit
 
 


Merci!!!

Ne keseredj el! Nekem is azt mondtak, hogy altalaban a 3. - 4. inszem az, ami sikeres. Nemtom miert, de arra gondolok, hogy kell ido a szervezetnek, hogy beinduljon. Nagy valtozas am ez. Az elsonel annyira "felidegeltem" magam, hogy AKAROM, hogy alig aludtam, nathat szedtem ossze...stb. Szerintem a 3.ra nyugszik le a szervezet es az agy annyira, hogy elmuljon a gorcs. Lehet nincs igazam, es lehet ez is csak egy naiv elkepzeles, de szerintem igy van.
Nekem is volt "osszevont" inszem (elso es eddig egyetlen olyan volt), de az orvos azt mondta, hogy az csak egynek szamit, hiaba csinalta meg ketszer. Ezt majd tisztazd le veluk. Persze lehet, hogy nalatok maskent van. Ugy tudom inszem barmennyi lehet, de 6 az eloirt a lombik elott. Nem szabad feladni, hanem le kell nyugodni. Nehez, de ki kell kapcsolnod!!! Es keszulni kell a kovetkezore. Nekem is elso volt, es nem sikerult, es nagyon rossz, de most ugy vagyok vele, hogy lenduljunk tovabb. Figyeld a tavaszt!!! Te is tavaszodsz!!!
Hany tuszod ert meg? Nekem sajna csak 1 Kép

Babszi

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


Sziasztok:Judit,Babszi!
Én nem kaptam Puregont csak Clostyt.
Szoktam tüszőérést néző UH-ra járni(az 1.inszemkor kétszer,a 2.inszemkor egyszer voltam.Ez attól függ,hogy hogy jön ki a K-CS.-i nap)Holnap megyünk és megbeszéljük ,hogy is lessz ez a két inszem.
Babszi!Mindkét alkalommal 2-2db tüszőm ért meg.
Te már belekezdtél a második inszembe?
Merci
merci28
 
 


Szia Merci es mindenki!

Meg nem kezdtem bele, illetve annyibol igen, hogy ma voltam Uh-n, es mutatott egy 15mm es egy 13mm-s tuszot. Ez azert volt fura, mert a mai csak a 6. nap, igy a doki nem ad gyogyszert sem. Azt mondta ilyet ritkan latnak, de ennek orulni kell, mert gyogyszer nelkul megy a mostani inszem. Dokim szerint a heten meg is lesz az inszem; szerdan megyek ujra Uh-ra, es szerintem csut. vagy penteken johet a menet. Kép Ez jo. Annyira erzem a tavaszt (csak nehogy havazzon Kép Most nagyon fel vagyok toltodve. Most ugy vagyok vele, hogy ha nem sikerul, akkor nagyon bizom a 3.-ban es a 4.-ben, hiszen akkor nem vagyok atlagtol eltero Kép De abban bizom a legjobban, hogy ha ennyire megnott magatol a tuszo, akkor vki vmit hatha akar tolem Kép Ja, es abban is, hogy hazafele megszentelt egy madar Kép Kép Kép Biztos sikerulni fog!!!!!
Csak kitartson az optimizmus meg 2 hetig Kép

GyJudit!
Megkerdeztem a dokit a 4-5 tuszorol. Annyit mondott, hogy ugyelni kell valoban a tulstimulalasra, es hogy nagyobb a valoszinusege az ikerterhessegnek. Kép Ez vagy jo vagy nem Kép Persze elsosorban jo. Mikor kell tesztelned?

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


Szia Babszi!
Nagyon örülök neki,hogy gyógyszer nélkül ilyen tüszőid vannak.Így neked is a 9.vagy 10.napon meg lessz az inszemed.
Neked miért a 6.napon kellet menned először ebben a ciklusban UH.-ra?(Nekem mindíg a menzesz alatt kellett menni,2.,3.,4.nap,azért,hogy meg tudja állapítani,normálisan levált-e a méhnyálkahártya és hogy nem-e alakúlt ki a petefészekben cysta.Novemberben pont egy cysta miatt kellett kihagyni egy hónapot)

Judit!
Hogy vagy ,érzel már valamit?
Merci
merci28
 
 


Szia Babszi!
Hát akár egy ikerterhességnek is örülnék. Kép Most én is nagyon pozitívan állok hozzá mindenhez. Úgy gondolkozom, hogy sikerült, egyelőre nincs kétség bennem. Próbálok ilyen maradni. Kép
A doki csak annyit mondott, hogy 30-án reggel vérvétel. Nem tudom, meddig bírom ki hogy ne teszteljek. Kép Mikor lenne érdemes? Hányadik napon?

Szia Merci!
Köszi jól vagyok Kép , csak a hasam fáj, elég sokat. Hol fáj, hol szurkál, nyilall, változó. Egy pár óra kényelmes ülve, utána már feszül.
Úgy néz ki hogy allergiás lettem az Utrogestan-ra, úgyhogy a doki ma mondta hogy hagyjam abba, maradjon csak a Duphaston 3x2-vel.
Judit
gyjudit
 
 


Merci!
Azt nem tudtam, hogy 3.-4. napon kellene menni. Nekem 5.-6. napot mondtak. Meg reggel is filoztam rajta, hogy menjek vagy ne (meg neha egy picit meg szokott lenni a 6. napon), de aztan ugy voltam vele, ha kell, hat mennem kell. Es meg szerencse, hogy mentem, lehet lekestem volna magam Kép

GyJudit!
Persze, hogy ikerterhessegnek is orulnel - en mindenkeppen. Kivancsi vagyok majd, hogy ikrek lesznek vagy egyszem szemed fenye Kép Csaladban volt iker-szules? Gyogyszerektol lett ilyen sok tuszod?
Az elejen en is ilyesmiket ereztem a hasamban, mint te, de aztan elmult, es a pozitiv erzes is. Lehet a lelkem mar akkor tudta, hogy nem sikerult...
Tesztelni szerintem a 14. napon erdemes, de itt olvastam olyat, akinek csikos lett a 10., masnak pedig a 12. napon.

Merci! Neked mikor lesz a kov.inszem?

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


Babszi!
A családunkban nem tudok ikrekről, de egyszer el kell kezdeni. Ha máshogy nem, akkor kis segítséggel. Kép
Gondolom, a gyógyszerek is rásegítettek a tüszőkre, de igazság szerint gyógyszer nélkül nem nézték UH-n a tüszőérést.
Judit
gyjudit
 
 


Szia Babszi!
A mi számításunk szerint jövőhét kedd-csütörtök lessz az inszem.De holnap megyünk Bp.-re ,beszélünk a dokival,UH.is lessz.Délután már többet tudok mondani.
Merci
merci28
 
 


Jol van csajok! Mindent bele!
Merci! Akkor megint egyutt izgulhatunk.
GyJudit! Persze hogy orvendetes hir lenne egy iker-terhesseg Kép Mikor volt az inszem?

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


Szia Babszi!
Március 16-án, jövő hét csütörtökön kell mennünk vérvételre. Mennyi idő alatt van meg egy eredmény?
Judit
gyjudit
 
 


Szia!

Nemtom. Az intezmenytol fugg. Ahogy hallom, azert delre eredmeny szokott szuletni. Kép
Aha, akkor pont ki lesz a 14 nap. Nemtom erdemes-e elotte tesztelni. En lehet nem birnam ki Kép

B.

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


Kisegér!
Mikor vonulsz be a kórházba? Vagy már ott vagy? Hogy érzed magad?
Norka! A Bajcsy maradt. Hülye vagyok, mert most költöztünk a X. kerületbe, és eleve az ottani Szakorvosi Rendelő körül kellett volna keresgélnem. Így tereltél jófelé. Szóval ma megyek Polgár dokihoz, és ha minden igaz, lesz már kiskönyvem is. Végigolvastam a Bajcsys topik utolsó egy évét, és nekem tetszik amit írtak a lányok. Remélem, jó választás lesz.
Inszemes lányok! Szorítok nektek! Kitartás!
Mi most jól vagyunk, bár még nem mertem abbahagyni az Utrot, már 11. napja használom. Ma megkérdezem a dokit, mi legyen tovább.
A gyomrom rettentő rossz, és úgy nézek ki, mint egy 5 hónapos kismama, minden bajom van, de a hányiger még mindig elkerül, vagyis inkább nem jelentős. De nagyon élvezem ezt az egészet. És még a napocska is süt.
Vera

Kép
Kép
verona
 
 


Verácska, meglátod, jó lesz a Bajcsy. Kép Polgár dokinak meg úgy tudom, valami egész kis szuper magánrendelője is van, UH-val (nagy UH mániás, és ért is hozzá, speciális végzettsége van). Nem bőbeszédű, de nagyon korrekt és nekem is mindent elmagyarázott a 12.heti UH-n a kórházban, mikor kérdeztem. Az osztályt meg meg fogod látni, hogy milyen normálisak, az a jó szerintem, hogy nincsen egy tömeg, nem egy átjáróház, hanem viszonylag kicsi, de korszerű szülészet. Majd surrogj be egy szülésfelkészítőre vmelyik hétfőn (még nem láttam az új programot, a dokinál kell hogy legyen majd), hogy láthasd élőben is a szülőszobát! Kép Komolyan mondom, én már számolok visszafelé, hogy ott szenvedhessek. Kép

Kb. a 12-13.hétig igen puffadt leszel, utána nekem legalábbis olyan 2-3 hétig semmi hasam nem volt, aztán kezdett el nődögélni, a 4.hónap vége felé. Ez most a progi miatt van... Kép

Norka (27+4)
s_norka
 
 


Vera, még itt vagyok, május első hete után kell vmikor befeküdnöm... Már előre rettegek. Most viszont már úgysem lesz sok kockáztatni valóm, ha mehetnékem lesz, én rendesen kimászkálok majd a városba, ne csináljanak belőlem beteget!

Szóval döntöttél a Bajcsy mellett, nagyon örülök! Ha még Nóri is csak jókat mond róla, akkor biztos jó választás. Na meg a honlapjuk nagyon csábító.

Hol tartasz most?
Kisegér 28+3
kisegér
 
 


Babszi,Judit sziasztok!
Mától szedem 5napig a Clostyt.Egy hét múlva kedden megyek UH-ra(ettől függ,hogy mikor lessz meg az inszem.)

Van egy jó hírem is.Az a csaj,akivel egyszerre volt meg az inszemünk(neki a 4.)Pozitívat tesztelt,holnap megy vérvételre.Kép Kép KépKérdeztem,hogy milyen tüneteket észlelt:szurkál a hasa alja és a melle is érzékeny.
Az ő esete erőt ad nekünk,hogy még nincs minden veszve.
merci28
 
 


Merci!
Ez az! Hajrá! Újra szurkolhatunk! Kép Kép Kép
Nagyon örülök, hogy ilyen hamar mehettek.

Babszi!
Hát én is nagyon gondolkodom a teszten. Kép Nem tudom , meddig bírom.
Judit
gyjudit
 
 


Babszi!
Holnap írj UH után! Kíváncsian várom a fejleményeket. Kép
Judit
gyjudit
 
 


Sziasztok!
Döncike szépen fejlődik, láttam az UH-n. Olyan kis dönci. A doki szerint minden rendben. Kicsit elbénáztam, mert nem kértem magam a magánrendelőjébe, de két hét múlva úgyis mennem kell. Egyébként 10 hetesek vagyunk. Folyton pityergek. Még mindig alig tudom elhinni.
Vera

Kép
Kép
verona
 
 


Verona!
Nagyon gratulálok! Kép Kép Kép
Problémamentes terhességet kívánok!
Judit
gyjudit
 
 


Vera, de jó! Kisdönci pedig mostantól az életedhez tartozik, ha akarod, ha nem. Még vagy 50 közös évetek van... Kép, úgyhogy bőven lesz időd elhinni, megszokni. Hogy tetszett a doki? Megmutogatta a kezecskéket, lábacskákat, dobogó szívecskét? Mi van a vérömlennyel? Felszívódott? Utrogestan megy még?
kisegér
 
 


Doki kicsit hallgatag, de szimpatikus. Tetszett, hogy nem volt futószalag, és nagyon gyorsan sorra kerültem. Az aszisztense mindent elmagyarázott. Nem mutatott semmit, de sasoltam. Majd megyünk 4D-re, és ott mozizunk, vagy magánrendelésen. Doki szerint már nincs ott a folt, viszont az Utrot kell szednem a 12. hétig. A héten megyek labor, fogorvos, keresek védőnőt, és két hét múlva UH, kapok könyvecskét. Lassan szeretném otthagyni a melóhelyet.
Veled mizújs Egérke???

Kép
Kép
verona
 
 


Visszaolvastalak benneteket!!!! Mármint amikor ti voltatok 10. hét körül. Na volt para, kedves Egér, és Nóri! Kicsit megnyugodtam. Volt nektek is minden.

Kép
Kép
verona
 
 


Hát para az volt, vitathatatlan.Kép Annak ellenére, hogy valahogy éreztem, hogy ez a baba maradni akar, és jól megült a kis fenekén, mindig ot lapult bennem a félelem.

Velem semmi, kicsit uncsi már az itthonlét, de az vigasztal, hogy most már úgysem tudnék dolgozni járni, mert nagyon nehéz kezd lenni a pocak, és az alvás is rosszul megy, kényelmetlen. A hasam meg néha viszket, meg elkezdett repedezni. Kép

Tegnap kiültem a napra, hát 1/2 óra múlva szép vörös lettem mindenhol... Úgy látszik ez a kismamás bőrérzékenység rám is igaz. De jól esett, egérkém is csak pihent addig odabent a sok hancúrozás után, amit tegnap lezavart.Kép

MagneB6-ból napi kettőt szedek- csak úgy a biztonság kedvéért-, plusz már kb. 3 hete vasat is kell ennem.

Múlt héten láttak uh-n, 76mm a fejecske már, és szerencsére mindent rendben találtak. (ezen mindig meglepődöm így, cukrosként...) Doki mostanában fog megvizsgálni, de egyelőre halogatom, talán majd jövő héten megkeresem őt is.

Kisegér 28+4
kisegér
 
 


Judit!
Megvannak még a panaszaid?(hasfájás,mellfeszülés)

Merci.
merci28
 
 


Lányok!!!!

Dr. M. mennyit kért a hétvégi inszemért? Ti tudjátok, mert említettétek! Fontos lenne tudnom, mert úgy néz ki, nekem is az lesz. Kérlek írjatok!!!

B.

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


Sziasztok!

Új felhasználó vagyok. Nekem február 24-én volt az inszeminációm. A 16. naptól volt pozitív a tesztem. Dokihoz csak tegnap mentem. Az UH-n egy 5 hetesnek megfelelő petezsák látszott - életjel nem volt. A dokim szerint ez még normális. Bár én kicsit félek, mert a kislányomnál (Kinga most 3,5 éves) ekkor már a szívverés látszott.
Most ráadásul a jobb petefészkem hiperstimulációs képet mutat. Sajnos tavaly már volt hiperstimulációm, akkor kb 3 hónapot ki is kellett hagyni.
Bár a dokim azt mondta, hogy ne izguljak és nem lesz semmi baj, de én nem igazán vagyok nyugodt. Szerintetek mikortól lesz életjel is látható
sjudy
 
 


Szia Sjudy!
Nekem még a 6. hetes UH-n sem dobogott a szíve, nem is kell. Most 10 hetes vagyok.
Vera

Kép
Kép
verona
 
 


Szia Verona!

Köszi, egy kicsit nyugodtabb lettem. Neked az első baba lesz?

Judit
sjudy
 
 


Szia Merci!
Még mindig ugyanaz, de tegnap még jobban fáj a hasam. Mensiszerű hasfájás volt.
Judit
gyjudit
 
 


Sziasztok!
Segítene nekem valaki?
Nálam is inszeminációt javasolt az orvos, és utána is jártam már ezzel kapcsolatban pár dolognak, de ezekkel a szakkifejezésekkel már teli van a hócipőm!
Tehát, nagyon szeretnék pár kérdésemre választ kapni, pl hogy fájdalmas-e, bennt tartózkodást igényel-e egy ilyen beavatkozás.
Előre is köszönöm a választ.
Orsika
orsika0
 
 


Sjudy! Első baba!
Orsika! Kb. fél perc a beavatkozás, nekem nem fájt. Nem kellett bent maradnom, csak utána fél órát feküdni, hogy a kisfickók ott maradjanak.
Vera

Kép
Kép
verona
 
 


Kisegér! Nóri!

Ti már tudjátok - mennyit kér Dr. M. a hétvégi inszemért? Kérlek írjátok meg!!!!

B.

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


Babszi,

szerencsére M. kezében utoljára kb. 2 éve voltam... akkor kért egy inszemért 15-20 ezret. Gondolom azóta csak feljebb ment a tarifa...
s_norka
 
 


Koszi Norka!
Igy gondoltam en is Kép

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


nekem múlt pénteken volt inszemináció, és dr.v. csinálta.azt mondta márc.15-re esik, ezért 15-20 körüli összeget mondott,17-et adtam, péntekig ismételgettük, mert nem repedt meg a tüszö.én megmondtam előre, hogy csak a 14.napon fog!!!!!!!amúgy rendes, jól csinálta, és nem fáj egyáltalán ,pár perc ,utána pihi.nagyon izgulok, sikerült e!!!!!!!!!!

Kép


Koszi Lola!
Te akkor "Szabolcsi" vagy? Kép
B.

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


egy hónap alatt megcsináltak minden vizsgálatot, és az inszemet is!!!!!!!!!!!!!

Kép


Lola!

A Szabolcsban? Es erzel vmit? Sikert?

En megint olyan beteg lettem - annyira kohogok, es orrdugulas, fulfajas... minden Kép
De meg szedhetek barmit ra, ugyhogy pikkpakk ki kell kuralnom magam.

B.

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


Sziasztok!! Nekem kdden volt az inszemem, én eldöntöttem, hogy csak a 21.-napon fogok tesztelni, ha nem jön meg. És aznap is kell mennem UH-ra is. A hasam szerdán elég rendesen fájt, de még tegnap is picit, meg ma is elkezdett picit fájdogálni. Szerintetek ez normális??
Ja látom, hogy a Bajcsy korházról beszélgettetek. Én is oda tartozom, és ha összejön a bébi, akkor a SZécsényi dokihoz fogok járni. Egyébként a petevezeték átjárhatóságot is ott csinálták, és nagyon korrekt volt mindenki.
Remélem nem baj, ha csatlakotzom hozzátok ide??

Lilypie Kids Birthday tickers
Ági28
 
 


Judit!
Mi van veled,hogy érzed magad?

Babszi!
Mikor lessz az inszemed?,vagy már meg is volt.
merci28
 
 


Merci!
Az erősebb hasfájások megszűntek, már csak nyilallások vannak. A cicim érzékeny, a fejem fáj, szédelgek (idő is lehet). És kezdek egyre kíváncsibb lenni a vérvételre. Kép De még messze a csütörtök.
A baba lenne a legszebb szülinapi ajándékom, mert jövő szombaton leszek 30. Bolondok napja. jellemző. Kép Kép Kép
gyjudit
 
 


Judit!
Mikor akarsz tesztelni?(vagy megvárod a vérvételt)
SZerintem,neked biztosan sikerült.Kép Kép Kép
merci28
 
 


Merci!
Köszönöm a drukkolást, de te is tudod, hogy nem szokott általában elsőre sikerülni. Persze bízom benne, de próbálok a földön maradni. Kép
Mikor lenne érdemes tesztelni szerinted?
gyjudit
 
 


Kedves Judit!
Én bízom benne,hogy neked sikerülni fog,mivel nekem ezek a panaszok nem jelentkeztek a mellfájásom is elmúlt, ami nálam a menses megjövetelére utal.Ha ezek a tünetek továbbra is fennállnak,biztos a siker.Olvashattál olyan eseteket itt a Babaneten akiknek elsőre sikerült.Valakinek ebbe is bele kell esnie.KépTesztelned szerda környékén kellene.
merci28
 
 


Babszi! Neked nem sikerült az első inszem? ( ha jól értelmezem )Nem érzek semmit, csak feszül a mellem, de ez olyan mint menzesz előtt. Kíváncsi vagyok mi lesz.

Kép

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: